Új privát üzeneted érkezett!

Ha holnap szerzek Merionalt,beadhatom magamnak?és úgy megyek pénteken uh-ra? :roll:
Vendég
 


Nemone!
Ez nagyon jó hír! Ügyik legyetek! :lol:

Szezso! Kb. most készül a gyerek! :lol:

Vicuska! Bár én parás vagyok, de nem kísérleteznék! 8)

Kép
bettike
Eger
 
 


Nellike! Akartam írni, hogy Maca Vibe nálunk működött kiskatonára, meg az E vitamin! :lol: (rendszeres szedés után nézték, 6 hét)

Kép
bettike
Eger
 
 

 
 

Vicuska: szerintem azzal az lehet a bibi, h a marional hatása nem látszhat. legalábbi szerintem , én nem értek hozzá.
de tegnap a 10. szúrtam én is a puregont reggel és 10-kor uh volt. az eredményeimtől nem voltem elragadtatva ( jo 13 és bo is 13, nyh 6,8) a dupla adag puregon révén. azt hittem tök szuper leszek! aztán du úgy bedurrant a pocim, h csak na, görcsölgettem rendesen. gondolom a reggeli puregon akkor kezdett igazán csak dolgozni, hatni . és még nekem is maradt a tűben 100ne, így ma reggel 11. nap azt is betoltam. és feszül a pocim. remélem lesz is szép tüszőm holnap. :wink:
de ez csak az én elméleten, nem biztos , h így is van! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok

Olvaslak ám benneteket :) s drukkolok a háttérből. Én most egy kicsit parkolópályára tettem az inszemeket. Úgy tervezem hogy a következő majd csak márciusban lesz ha addig nem történik csoda. De én bízom a csodában :)
kokusz
 
 


Vicuska!
Nem kísérleteznék én sem, mert a szervezeted nem hálálja meg. Ha a dokid nem mondta, ne szórd magad mással.

Voltunk ma dokinál.

Már 52 mm a mi kis szépségünk. Mutatta kezét, ujjacskáit, mindenét. A doki még a száját is mutatta. 12 hetesnek felel meg. Párom is bent volt végre.
20150601134430
 
 


Desviki!
hipp-hipp hurrá!gratula! :lol:

megyek holnap reggel 7-re uh-ra!addig nem kapok be semmit :oops: :lol:
Vendég
 


Halihó!

Viki: jaj, de jó! :lol:

Bettike: honnan tudtad, hogy akkor készült a gyerek? :shock: (pont akkor toltak vissza a szobába :lol:

Nemone: örülök Neked, csütörötökre drukkolok nagyon! :lol:

Vicuska: szerintem se kapj be semmit :lol: (ami hathat a hormonrendszeredre :lol: kíváncsi vagyok, mit mondanak :lol: virtuális 100 Ft-ot teszek rá, hogy most lesz bal oldalon is tüsződ :lol:

Na, a mai nap sem volt kaland nélkül :lol: először is nem volt UH, mert a doki műtött, így anélkül csinálta meg az inszemet. Aztán nem volt hely a nőgyógyászaton, így a szülészetre szállásoltak el, 3 frissen császározott anyuka és 3 csecsemő közé. (Nem mondom, hogy nem sajgott a szívem egy icipicit :oops: de azért túléltem Most meg nagyon fáj a hasam, de inkább a beleim (bocs), mert 11 óta nem ettem, nem ittam. Meg van egy pici rózsaszínezés is, szerintem azért, mert megint nem volt nyitva a méhszáj, és meg kellett szúrni. A holnapi inszem még bizonytalan, az asszisztenst kell hívni délelőtt 11-kor, hogy mi lesz. Ettől függetlenül UH-ra kell mennem, hogy megnézze a doki, minden oké-e. Na, ennyi, eldugultam :lol:

Czinkeb. jó szúrkálást :)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


szezsó a kettő úgyse jött be, ez az egy lesz a tuti, ha nincs ismétlés!
Vendég
 


Szezsokám!
Vedd úgy, hogy levetted a csecsemőkről a mintát! :wink:

Én is véreztem az inszem után, nekem is szúrtak.
20150601134430
 
 


Jó reggelt!

Viki: levettem a mintát, igen, mert nagyon jó bébik voltak, alig nyöszörögtek :-D

Képzeljétek, éjjelre meg belázasodtam :shock: bevettem 1 Algopyrint, és most már jól vagyok...Ki érti ezt???

Vicuska: Uh után jelentkezz!!!!

Csáó

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso! :wink:
jó hogy túl vagy rajta!nekem is szoktak szúrni :? remélem már nem vagy lázas,bár azt mondják az jó,nem a baba ellen harcola szervezeted hanem más ellen.
babatapik mennek!!!! :P :P progit kapsz? :roll:

nekem ha reggli uh:
balo. 1 db 6 mm-es
jobbo. 2 db 16x20 mm-es
méhnyh 8,5 mm.
sajnos rossz oldalt vannak a tüszők.szóval stimu lefújva,meg az inszem is. :(
doki kérdezte,nem akarok-e inkább lombikra menni,nehogy kimerüljenek a pf-eim,és ne reagáljak majd az inszemes stimuk miatt majd a lombikos stimukra :roll: :shock:
Vendég
 


Vicuska! :cry: :cry: :cry:

Szezso! Sima női megérzés! (Egyébként írtad, hogy kb. mikor lesz és így találtam bele!
DRUKKOLOK marhára! :lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Desviki! Egyre nagyobb az a gyerek! :lol: (Még jó!) :wink: :lol:

Czinkeb! Remélem elég sokat nőttek! Kíváncsian várom! :?:

Kokusz! Hajrás spontánkodás! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Kókusz!
hajrá natúr spontánozás-ahogy Lmami mondaná :wink:

csajok!
nektek már mondott olyat doki,hogy a sok inszemes stimu miatt nem fogsz reagálni a lombikos stimura? :roll: :shock:
Vendég
 


a stimu az stimu , nem ? van különbség inszemes és lombikos stimu között? :shock:
olyat el tudok képzelni, h egy idő után nem reagál a szervezet a hormonokra megfelelően és ki kell hagyni pár hónapot. ez kérdeztem is pont a minap!
pl. a closty tájékoztatójában van az , h 6 hónapig adható folyamatosan, majd szünet - nem emlékszem pontosan mennyi.
én 2 hónapig kaptam pl clostyt és nem reagáltam rá, jött is a puregon! :roll:
szóval nem tudom, csak én is jól összekavarodom mindig ilyenkor! :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Czinke!

A Kaáliban is 40 eFt az inszem, úgyhogy a 25 ezer nem is olyan sok. Legfeljebb majd nem kap a kis szaros zsebpénzt :lol: :lol: :lol:
Drukk az inszemhez, tök jó, hogy belevágtok! Jöhetsz a táblába is, ha gondolod! (hogy legyen hova tennem majd a zebrádat :))

Vicuska!

Nagyon sajnálom, hogy nem lesz inszem :( Azért reménykedjünk a spontán csodában! Annyi ilyen esetet lehet hallani, miért ne eshetne meg veled is?
Szerintem simán reagálni fogsz a lombikos stimura, legfeljebb icipicit emelnek az adagon, vagy ha az egyik nem válik be, hát kipróbálnak más szert. Ne hagyd magad ijesztgetni! :)

Lmami!

Ez nem mentség, hogy lombikos leszel! Attól még nyugodtan írhatsz ide is :)

Bettike!

Dórinál nekem is ilyen stimum volt, Closti+szuri is, csak akkor még a Menogont adták.

Dreika!

Most már talán sorrakerülünk mi is... Elkezdhetnék már osztogatni a tesóbabákat, mert akkor gyorsan beállnék én is az egyik sorba :)

Nemone!

Drukkhegyek csütörtökre!

Viki!

Milyen nagy baba már :) És te jól vagy?

Szezso!

Biztos ügyik voltatok!

Denikáról tudtok valamit? Úgy eltűnt...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Heló mindenkinek!

Én gyógyszer reakció ügyben azt vettem észre, hogyha a két stimu között több, mint egy hónap telt el, akkor sokkal gyorsabban, nagyobb és több pete érett, mint egyébként. Így volt ez az első és a harmadik inszemnél. A második-negyedik inszem. egy ciklus kimaradás után jött, úgyhogy lehet benne valami. Amúgy szerintem nem attól függ. Nekem a negyedik stimu lett a leggyengébb (legnagyobb adag gyógyszerrel mindössze egy pete érett) mégis az sikerült. Az más kérdés, hogy méhen kívül maradt. Egyébként is érdemes kihagyni kicsit, főleg a lombik előtt.

Czinke! Lombikos stimu abban tér el az inszemestől, hogy jóval nagyobb adag gyógyszereket adnak és uh.mellett vérvizsgálattal is ellenőrzik a hormonértékeket. (legalábbis a BMC-ben)

Vicuska! Sajnálom, hogy nem lett a jó oldalon:(

Szezsó! Hajrá-hajrá kiskatonák!! :wink:

Nemone! Megadrukk holnapra! :)

nellike
 
 


Kép
Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hát ez most jó béna lett, bocsi :oops: És még mindig homályos... Na, majd csak kitalálok valamit, hogy jó legyen!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat, és ha esetleg holnap dél körül eszetekbe jutok, akkor gondoljatok picit rám! :D
Képzeljétek, lehet hogy elkaptam az influenzát, már második napja fáj a fejem, és ma már kezdek tüsszögni is. :? Hát, egyenlőre szorgalmassan szopogatom az oscillococcinumot, de ha nagyon kijön rajtam, akkor kénytelen leszek erősebbhez folyamodni. Csak holnap délutánig bírjam ki, és ne legyek lázas!

Szezsó!

Ez szerintem jel, hogy a szülészetre vittek utána! :lol:

Czinkeb!

Drukk, hogy minden rendben legyen!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Évi: köszi a meghívást, de inkább csak írogatok, beszélgetek veletek! aranyos vagy!
egyébként Nemone 10-én megy inszemre! együtt megyünk! vagyis ma derül ki du 16-kor , h én hogy megyek! remélem szépségesek a tüszőcskéim! sokat beszélgettem velük. sokszor arra ébredtem este, h velük beszélek és elképzelem a dolgokat bent. remélem segíteni fog. úgy izgulok! és a párom is olyan izgatott szegénykém! olyan aranyos!

Nemone: én bizti, h fogok rád gondolni!! ügyesek legyetek!! drukk hegyek nektek is!

Nellike: 2*300ne puregonnál lehet nagyobb adagot kapni? most annyit szúrtam és remélem ennyi elég és sikeres lesz!

na megyek uh-ra!!tele a bugyim!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok,

örülök, hogy találtam egy oldalt, ahol az inszem a téma, így én is kiokosodhatok.

Nekem holnap lesz az első inszem, de én nem kapok semmilyen szurit, nekem a clostilbegytet kellett szednem az 5. naptól 3x1-et.

Teljesen tapasztalatlan vagyok inszem ügyben, korábban olvastam, hogy kb. 25 ezer Ft. Én szt hittem, hogy ezért nem kell fizetni. Akkor vastag pénztárcával készüljek holnap?

Üdv: Mónika
monic80
 
 


Czinke, köszi, Nemonénál tényleg elírtam. Rögtön javítom!

Monic!

Üdv itt, és sok sikert holnapra! Hogy kell-e fizetni, az attól függ, hogy hol csinálják az inszemet.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Czinkeb!

Hogy Te milyen figyelmes vagy, én észre sem vettem, hogy a táblázatban nem 10-e van... Ha Te is holnap mész, akkor gondolok ám Rád! :wink: Drukk a mai UH-hoz! Én is beszélgetek ám esténként a tüszőcskémmel, megpróbáltam felkészíteni a holnapi nagy találkozásra! :lol:

Évi, akkor légyszi javítsd ki 10-ére az inszemet, a teszt időpontját meg majd megmondom, mert most tényleg nem csinálok otthon, hanem majd bent a kórházban megcsinálják, de ahogy én számolta pont szombatra fog esni a 17. nap, így nem tudom mikor kell majd bemennem. Köszönöm!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone,Czinkeb!
hipermegadukk holnapra :lol: :lol: :lol:

csajok,ha ti mehetnétek inszem helyett lombikra,mennétek?vagy inkább végigcsinálnátok a 6 inszemet? :roll:
Vendég
 


Évi, köszi az infót, nekem Pesten a II. számú női klinikán fogják csinálni, az orvosom mondta volna, ha fizetnem kellene ugye?

Czinkeb, Nemone majd gondolok rátok, remélem, hogy nekem is megcsinálják holnap/ :wink:
monic80
 
 


Sziasztok Lányok!

Évi látom hiányoltál. :) Annak ellenére, hogy nem vagyok a táblában, eszedbe jutottam. Ez jól esik. :)

Én most épp várom (vagy nem várom? :roll: ) a pirit, aztán jöhet a 4. inszem. Ebben a hónapban nem volt inszem, helyette túlvagyok az influenzán.

Olvaslak ám titeket, követem az eseményeket, szorítok mindenkinek! ++++++++++
denika
 
 


Monic!

A II. számú női nem magánklinika, úgyhogy nem kell majd fizetned! Gondolunk rád is holnap! :)

Czinke!

Én már 450-es dózisról is hallottam, de a 300-as Puregon az átlagos, és mellette más szurit (peteérést serkentőt) is szoktak felírni és persze nem két napig. A lombiknál a cél nem a két-három tüsző, hanem a 9-10, vagy annál is több. :)

nellike
 
 


Vicuska!

Köszönöm, gyűjtöm ám holnapra ezeket a pozitív energiákat! :lol:
A kérdésedre én azt válaszolom, hogy mivel mi a férjemmel mindketten teljesen egészségesek vagyunk ezért először végigcsináljuk a 6 inszemet, mert így is sikerülnie kell! (ÉS SIKERÜLNI FOG IS!!!) Meg az az igazság, hogy úgy hallottam, hogy a lombikos stimuláció az nagyon durva a szervezetnek, és attól én picit tartok, de ha másként nem megy, akkor azért azt is bevállalnám.

Na, én megyek, majd hétfőn jövök újra.

Sziasztok!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

A vetélősből vagyok, lenne egy kérdésem.
Olvastam írtatok a méhpempőről. Ma vettem a Rossmannban Ginseng Royal Jelly kapszulát. Ez az? Ez jó?
Mikor kell szedni? (ciklus melyik felében)
Ez jó nekem is és Apának is?
Kérdeztem gyógyszertárban, bioboltban, de mindenhol csak hülyén néztek rám, a Rossmannban is egyből rávágta az eladó, hogy ilyet nem tartanak, még jó, hogy jobban körülnéztem.

Előre is köszi! :)

Évi :D
Privire este válaszolok, most rohannom kell.

KépKép
dreika
 
 


Halihó!

Vicuska: :( (de azért bejött a tippem a bal oldalra :wink: tudod, mit nem értek, ha most 2 ekkora tüsződ van a jobb oldalon, akkor az ezelőtti UH-n miért nem látták??
Lombikos kérdésedre: 6 inszemből akkor a teherbeesési esély, mint 1 lombikból, azaz kb 30% (bár ez a beültetett embriók számától is függ). Mi szerintem végigcsináljuk a 6 inszemet, mert hogy egyszerűen fogalmazzak, a mi inszemünköz képest a lombik hatalmas ugrás, mivel nem kapok stimut, meg helyben is van. Lombikhoz nekünk más városba kellene utazgatni. Meg aztán mi is egészségesek vagyunk.

Ja, és progit kapok 3x1 Utrogestant :-)

Évi: mi bajod a táblával? :lol: szerintem jó, nem is homályos :lol:

Czinkeb. kíváncsi vagyok, mit mondanak ma! :)

Nemone: akkor drukk holnapra!!!! :D

Ma megvolt a 4/2. inszem :D Uh elmaradt, de tuti repedt a tüszőm, mert elmúlt a cicifájás. A mai nap ismételten kalandosra sikeredett. Ugyanis a kórházban már 1 szabad ágy sem volt!!!! Ez ugye azért felháborító, mert felvesznek 3 napra, kifizetem a napidíjat, és közben meg felvesznek még valakit és szó szerint befektetik az ágyamba!!!
1 órát ültünk a folyosón hálóingben meg köntösben. Már úgy volt, hogy inszem után rögtön haza kell mennünk, de végül a friss császárosoknál volt hely. Ezt is úgy utálom, hogy az elején mindenki hajtogatja, hogy nincs hely, meg ide nem jöhetnek, aztán meg mégis kerítenek valamit. :evil: Na, mindegy vége, itthon vagyok és kipihenem :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Dreika!

Az az, jót vettél! Nálunk apa is eszi, és rendben az eredménye, bár előtte sem volt baj vele :) Én az inszemig szedem, tovább nem merem :roll: tehát a ciklus első felében. Neked sikerült kideríteni, hogy mennyit lehet szedni belőle? Mert a dobozon az van, hogy max napi egy, de a betegtájékoztató azt írja, hogy mehet 2*1 szem, de szükség szerint akár 2*2 szem is... Mindenesetre én csak napi egyet szedek :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Dreika!
akkor hajrá 4.!de lehet meg se jön :lol:
én is szedtem+apa is a méhpempőt(alias royal jelly),bármikor lehet a ciklusban szerintem 8)

Szezso!
te hova is jársz pontosan? :roll: a léányeg,hogy az utóvédek is bejutottak :D

NEMONE!CZINKEB!
holnap gondolok rátok 8)

döntöttem asszem,a kövi ciklusban ujra inszem,m,ost ujra Merionallal(az volt az elsőnél is) :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Holnapra nagy DRUKK Mindenkinek!

Czinke!
Nem hiszem, hogy kifáradna a petefészek, de akkor sem jó folyamatosan minden hónapban stimuzni. Nekünk is kimaradt 1-1 hónap az inszemek között, és még így sem reagáltam mindig úgy a puregonra.

Szezso!
Ti aztán a maival biztosra mentetek! Szégyen viszont, hogy nem volt hely!

Évi!
Köszönöm kérdésedet jól vagyok. Az alvókám is visszajött, bár még nem tökéletes.
Pici Lányod hogy van?

Mi is kivártuk volna a 6 inszemet, bár ha a 4. nem sikerült volna, akkor pihenünk kicsit. De szerecsére nem kellett. Vagyis igen, csak másképp!!![/b]
20150601134430
 
 


Évi, Vicuska,
köszi szépen, de jó, hogy ráböktem a jóra. :D
Holnaptól akkor esszük böcsülettel, remélem több dobozzal már nem is kell vennem. :)

Évi, én még annyit se tudok róla, mint Te, eddig csak a dobozt olvastam. :D

KépKép
dreika
 
 


Nemone,Czinkeb,Monic!!!!!!!!

most készül a kisbabátok :lol: :lol: :lol: :P :P :P
Vendég
 


Sziasztok,

Szezso: mennek a tapaszok!!!

Nemone: gondolok rád délben!! ügyesek legyetek!

Monic: üdv! ügyesek legyetek ti is!

Vicuska: vannak dokik , akik nem csinálják végig mind a 6 inszemet. már 2-3-4 eset után látszik szerintem, h mennyire vagy fogékony a gyógyszerre és hát neked sajna csak az egyik oldal lehet befutó. szóval ne bánkódj a lombik miatt se.

rólam: tegnap az uh sajnos nagyon septiben volt, mert a doki rohant szűlni. bekukkantott, és jo. van 2*16 bo van 3*17 (az egyik 2,2*1,24) nyh 7,7. azt mondta, h jó, de nem kapok repiszurit, mert tuti megreped magától és több nagy is van és nem mer adni repiszurit. :cry: az inszem viszont ma du 16-17 között. most azonban attól félek, h mi van ha nem repednek meg a tüszők, egy se?? ti már voltatok így, h repiszuri nélkül volt inszem?
egyébként uh-nak inszem előtt is? megnézik, h megrepedt e ? látszik h repedt? és ha nem ? adnak esetleg akkor szurit? mi van ilyenkor? tök para vagyok! :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkeb.!
Nekem még repiszuri nélkül nem volt inszem, de olyan már volt, hogy a repiszuri ellenére sem repedt meg a tüszőm :?
A kiskatonák 72 órát is elélnek akár (szerintem az inszemes kiskatonák tuti), így ha később repedsz, az is jó. 16 mm felett már érettnek számít a tüsző ( az én dokim pl. efölött már ad repiszurit)
2,2*1,24 :arrow: ez 22mm*12,4 mm? Mert ez elvileg elég nagy már, hogy magától repedjen.
Kórháza/intézete válogatja, hogy van-e uh inszem előtt. Neked érdemes lenne csinálni egyet, mivel nem kaptál szurit. Az UH-n néha lehet látni összeesett tüszőt ebből és a Douglesben (hasüreg kb.) lévő folyadékból ( a tüszőből a repedés után folyik ki) lehet következtetni a tüszőrepedésre. Ez a folyadék repedés után 24 órával felszívódik.

Mondjuk azt nem értem, hogy ha megcsinálja az inszemet, miért nem ad repesztőt??? Vagy ha a többes ikerterhességtől fél, akkor fújja le az egészet...

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Czinkeb!

először is no para :lol:
ha jól olvasom,5 db tüsződ van? :roll: :D :D :D ez szupi! :wink:
a nyh-d meg a sok folyadéktól még vastagodni fog :P
engem nem uh-tak közvetlen inszem előtt sose....utána pár nappal igen :shock:
nekem a 20 mm-re is adtak repiszurit. :roll:
De nálatok tuti minden okés lesz :D
Vendég
 


Vicuska, Szezso köszi!
bár tényleg teljesen para vagyok! szerintem is attól félhet, h több reped és többen lesznek, csak nem mondta . mondtam neki, h ha most nem jön össze , akkor pihenünk 2 hónapot. igen 22*12,4mm. ez is nem fura, h az egyi fele elérte a 20at, a másik nem? olyan kis tojásded lehet? ez nem baj? még annyira tapasztalatlan vagyok és annyira tele vagyok kétségekkel.
majd rákérdezek még az inszem előtti uh-ra feltétlen.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


ja, és nem lehet olyat h csak kisebb adag repiszurit adnak? de már azzal akkor teljesen elkéstünk nem ? tehát ha inszem előtt kapnék egy kis adag repiszurit, az már nem érne semmit? :cry: :cry:
bocsi, nem akarok hisztizni!!
de örültem, h szép tüszőket növesztettem a múlt nagy bukása után és erre most meg az a baj, h több is van? :cry: :cry: ez igazságtalanság! :cry:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinkeb.! Nekem volt, hogy 22*15 mm-est repesztettünk és meg is repedt. Szerintem attól is függ, hogy az UH-n milyen szögben látszik.
Egyébként közvetlen repedés előtt elnyúlhat kicsit, és akkor olyan laposforma lesz.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Czinkeb.! Kisebb adag repiszuri nem fog repeszteni egyáltalán.

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


bocsi a hisztiért! tényleg nagyon para vagyok! :oops: :oops:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


NEMONE: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :!: :!: :!:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Nemone, Czinke!

Drukkok mennek!

Denika!

Jó lenne, ha meg se jönne :) Nagyon drukkolok! Mikorra nem várod pirit?

Szezso!

Ne bosszankodj, ilyen kalandos kezdet után csak jó folytatás jöhet :wink:

Viki!

Örülök, hogy jól vagy. Pocid kezd már látszani? :) Élvezd ki minden percét a pocakosságnak, olyan hamar elmúlik...
Köszi szépen, jól van a Dóri, most alszik, ha felkelt kipróbálunk egy új játszóházat. Hadd szocializálódjon a ded :)

Czinke!

Tölts el egy kis időt leguggolva, az segít repedni a tüszőknek. Állítólag.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Czinkeb. Köszi, hogy felvetetted a témát! Így jövőhéten, ha majd parázok visszaolvasok ide! :lol: :lol: :lol: Ügyik legyetek! :wink:

Drukk mindenkinek!

Nemone! Nálatok kész lett béjb! :lol:

Szezso!¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziaszok,

ma megcsinálták azt inszemet.

Czinkeb!

Szerintem ne idegeskedj, az inszem előtt én sem kaptam repesztő szurit, az egyik tüszőm 24 mm, a másik 20,4 mm volt. Azt mondták, hogy ez nagyon jó, gondolom, ezért nem kaptam szurit.

Közvetlen az inszem előtt volt UH, ami szerintem azért fontos, hogy az orvos tudja, hogy minden rendben és készen állsz az inszemre.

Nemone, Czinkeb,
remélem túl vagytok ti is rajta, majd gondolok rátok! :)

Nekem a napom idegeskedéssel kezdődött, mert az orvosom szabin van, és reggel amikor odaértünk közölték, hogy a helyettesítő orvos is szabin van. Lett 10 óra, mire kerítettek nekem egy dokit aki megcsinálta az inszemet.
Amúgy mindenki nagyon kedves volt velem, a bejelentkezéstől kezdve a dokiig. Ez megkönnyítette a helyzetemet és megnyugtatott.

Évi,

köszi a tippet a guggolásról, azt hiszem, hogy most neki is fogok és egy kis ideig guggolva leszek. Meg kell ragadni minden lehetőséget, hogy repedjenek azok a tüszők! :lol:
monic80
 
 


Szia Monic! Most akkor pihenj sokat és pozitív gondolatok!!! :wink:
Az UH-n nem mondták, hogy megrepedtek-e a tüszők? Mert az UH ezért fontos előtte...(meg hogy megnézzék a méhnyálkahártya vastagságot..)

Nemone:???

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: