Új privát üzeneted érkezett!

Napsugár: Igen osztom a véleményt. nemértem én se miért van ez mostanában. régen nem volt igy. Ezen én annyit szoktam filózni. Anyukám velem a konyhába törpéketfestett , ablakot pucolt, nem figyelt oda mit eszik nem szedett vitamint. Igaz nem is volt szerintem. De ezek a dolgok engem is kiakasztanak. Én is átéltem már ezt az érzést ezért is rázott meg Lyndee írása.
Lyndee bármikor gyere hátha jobb kibeszélni ezt mint magadban örlödni.
Millió puszi.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok,nem baj,ha én is hozzászólok?

Lyndee,nagyon sajnálom és kívánok Neked gyors felépülést és hamarosan kisbabát!

Lányok,szerintem nagy különbség anyáink,nagyanyáink és miköztünk,hogy ők kb.10 évvel fiatalabb fejjel kezdtek szülni.És régen egy falusi asszony nem vette észre ilyen hamar a terhességét,mint mi,akik már szinte az esedékes mensi előtt tesztelünk meg vizslatjuk a tüneteket...higgyétek el,ott is voltak vetélések,csak volt,amit észre se vettek.Szerintem.

Ritt,
a sógornőmnek is elmúltak néha a terhestünetei,de azt mondták neki,amíg nem görcsöl nagyon erősen és nem vérzik,nincs baj.De azért tök jó,hogy megnézeted,megnyugszol :wink:
Vendég
 


 
 

Vera: és mikor mész ujra dokihoz? Mert lassan már lesz szivműkődése a kicsinek. Most pontosan mennyi idős terhes vagy?

Kép
csucsu05
 
 



Vera: akkor pénteken már okosabbak leszünk. Találtál végül dokit az Istvánban? Ha egyszer össze jön a babó én is oda akarok menni mert közel van. És én is szeretnék a kórházba menni hozzá vizsgálatokra csak ezért kérdem.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Drága Lyndee: nagyon sajnálom! Tudom, hogy sajnos semmit nem ér, de nagyon sokat gondolok rád! És majd írjál, hogy hogy vagy!

Vera: szurkolok neked, hogy mindent rendben találjanak.

Kinga

Kép
németh
 
 


Sziasztok, megjöttem!

Szóval van egy 1 cm-es dobogó szívecskéjü Manócskánk!
Olyan boldog vagyok és most meg is nyugodtam, amennyire persze lehet!
ritt
 
 


Ja a fotó meg lemeardt, azért ilyen, mert későn szóltam és akkor kinagyították volna ha elöbb szólok és jobban látszana.

Sajna mégsem tudok, mert azt írja túl nagy, pedig már lekicsinyítettem. :(
ritt
 
 


Ritt : Nembaj elhisszük neked, hogy csodaszép a babád :)
Gratulálok :) Már 1cm? :) De jó. na mostmár akkor tessék megnyugodni és élvezni ezt az időszakot.

Kép
csucsu05
 
 


Köszi Csucsu és igen azon leszek!!! :wink:
ritt
 
 


Lyndee :cry: :cry: :cry: nagyon sajnálom!Tudom, mit érzel!

Ritt, örülök, hogy minden rendben!Azért érdekes, hogy a dokid nem küldött uh-ra, akkor nem kellett volna ennyit fizetni...Mintha a fogukat húznák, amikor ilyen kér az ember, hogy szeretne uh-t...De az a lényeg, hogy megnyugodtál.Én is elmentem volna a helyedben.

Szorítottam ám! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ritt, a család tudja már?SZüleiden kívül valaki?
Vendég
 


Köszi Luca, aranyos vagy.

Hát nem, ill. a nővérem, a kisfia, a sógornőm, egyenlőre ennyi, de szerintem a mi családunkban ma már mindenki tudni fogja, mert Écsanyám körtelefont csinál :lol: , a férjem családja, majd talán a hétvégén, mert nincs itthon a párom, szombaton jön haza és mondja el ő.A sógorasszony meg már egyszer kihúzta belőlem, úgyhogy ő már kicsit korábban tudta, hogy teszteltem
ritt
 
 


Most mennem kell, mert este megint lázas volt a Dalma és vissszaviszem a dokihoz és megmondom, hogy már jó lenne vmi Antibiotikum, mert nem akarok megint 39 fokos lázat mérni szegénykémnek.Úgyhogy készülődök, de majd késöbb!
ritt
 
 


Ritt: Javulást Dalmának.Sajnos most víris van megint szóval nem csoda ha ő is lázas. Szinte mindenki beteg a mi környezetünkben is. Vigyáz magadra!

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!


Lyndee: Nagyon-nagyon sajnálom, ami veled történt! Nagyon erősnek kell lenned! Szorítok neked!




Kép
mónika23
 
 


Ritt, jobbulást Dalmának!
Mit mondott a doki?
Vendég
 


Vera: ma mész dokihoz ugye? Irjál mit mondott szorítok De biztos minden rendben lesz:)

Kép
csucsu05
 
 


Vera
én is kíváncsian várom az eredményt és bízom, hogy minden ok-és lesz.

Lyndee
rettententően sajnálom a történteket. :cry: kitartást az elkövetkező időszakra.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: de ari vagy csináltál vonalzót a tesóprojektről :)
Hát ez aranyos. gondolom, hogy várod. és végül mennyit sikerült fogynod?

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Megjöttem a kórházból,meg volt a műtét.Altatással csinálták! :cry:
próbálom pozitívan látni a dolgokat.
A doki azt mondta hogy a köv.menszi után lehet ujra próbálkozni.

Köszönöm mindenkinek az együttérző szavakat és a biztatást!
Bízom benne hogy mindenkinek sikerül előbb vagy utóbb! :wink:

Vera:Várjuk a fejleményeket!

Ritt:Azt hiszem gratulálhatunk az örömhírhez!!!!
lyndee
 
 


Lyndee: örülök, hogy pozítivan állsz a dolgokhoz. Mostmár a műtéten túl vagy ne gondolj csak a jóra. Nézz előre tudom nem könnyű de a következő mensi után már próbálkozhatok. És ami jó állítólag a műtét után igen nagy az esély a babásodásra. És mégegyszer ilyen nem fordul elő. Meglátod hamarosan boldogan újságolod , hogy babás vagy :)Millió puszi:) És pihenj most egy kicsit.

Kép
csucsu05
 
 


Köszönöm Csucsu!Abban bízom én is hogy hamar terhes leszek ujra! :wink:
Viszont attól tartok hogy lesz még ilyen esetem...
minden esetre most egy kicsit fellélegzünk aztán kezdünk mindent elölről...
lyndee
 
 


lyndee!!

Miért gondolod, hogy lesz még ilyen eseted??? :shock: Miért lenne? :?: Anyukámnak is az első baba vetélés volt, aztán születtünk mi ketten a tesómmal egészségesen. És szerintem még sokan tudnak ilyen történetet mesélni.

Amúgy szerencsés vagy, hogy a következő mensi után már próbálkozhattok, mert nekem a doki 3 hónapot mondott. De úgy vettem észre, hogy ez dokifüggő.

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok.
Megjöttem.
Sajnos rossz hírekkel és nekem ebből elegem van. Annyira akartam ezt a babót hogy csak naa. A petezsák 14 mm-es és üres. Nem látni benne semmit. A doki mondta hogy várunk még egy hetet mert nagyon akarom de szerinte is meg szerintem is ez már nem fog megtellni élettel. Kb a fogantatást tudom és a szerint most kellene a babónak lenni 4 hetesnek. Szóval látszania kellene.
Aúgy különösebben nem gond hogy nem sikerült inkább az a rész szomorít el és ilyeszt meg hogy megint mennem kell küretre és EGYEDÜL! Megint át kell éljem az egészet és hiába altatnak mikor ébredezek akkor hisztérika vagyok az altatótól. Plusz nem fog tudni senki se hazahozni így tuti egy napot bent kell legyek. A khba már nem megyek vissza hanem valami ürügyel majd jövőhét csütörtökön vagy pénteken az sztkba és a műtétet majd a dél pestibe végeztetem el. De csak akkor ha ott altatnak. Most is a sírás kerülget ahogy írom pedig tudom hogy lehet még majd csak annyira akartam most. Most már nem érdekel hogy ha téli lesz csak legyen.
És fokozatosan abba hagyom az utrót is. Minek szedni.
A továbi hírekkel majd jövök mert megérdemlitek de jelenleg csak olvasó üzemmódba kapcsolok és ha esetleg olyan lesz akkor válaszolok.
Azt nem tudom hogy menniyre írnak még ki tb-ileg a műtét után mert nem akaródzok visszamenni egy ideig.
A Peti előtt mikor elvetéltem rá fél évre lett meg a Bazsim.
Mint feljebb írtam azért nem gond hogy esetleg most nem vagyok babás mert legalább elmegyek valahova 8 órába dolgozni meg az adósságainkat is egy kicsit lefaragjuk.
na mentem sziasztok

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Szia Vera, annyira, de annyira sajnálom!Ez vmi borzasztó lehet, hogy félig van ott vmi.De jó érezni az írásodon, hogy optimista vagy és nem adod fel!Ugye hogy mindegy mikor születik?Úgyis akkor jön, mikor ő akarja.
:cry:
Én sem akartam nagy pocakkal a nyarat, mert a Dalmával is mindig hőhullámaim voltak, de már nem érdekel csak az hogy legyen egy egészséges kistesó!
De most nagyon, nagyon el vagyok miattad keseredve és együttérzek veled és fogom a kezed! :cry:
ritt
 
 



Vera:Nagyon sajnálom ami történt!!!!!Én abszolút együttérzek veled mert épp egy napja estem át ugyanezen! :cry:
Csak annyit tudok mondtani amit a többiek hogy ne keseredj el mert van 4 helyes kisfiad(bárcsak én tartanék már ott),és amit nekem is mondanak,hogy sikerül a következő! :wink:

Valamiért most szabin vannak a gólyák,de ha jön a tavasz reméljük visszatérnek hozzánk!

Addig is drukkolok az esélyeseknek hogy sikerüljön!!!!! :)
lyndee
 
 


Lyndee: én is csak bíztatni tudlak, és ne gondolj arra, hogy lesz még ilyen! Most próbálj pihenni és kikapcsolódni. Szerintem az 1 hónap várakozás is tök jó hír.
Vera: sajnálom, remélem hamar jönni fog a babuci. Addig a fiúk majd biztos kényeztetnek, szeretgetnek.
Puszi
Kinga

Kép
németh
 
 



Jajj lányok! :cry: Ilyen rossz hírekre kellett visszajönnöm! :cry:

Vera, Lyndee!

Nagyon sajnálom és együttérzek veletek! Nem tudok semmi biztatót írni, egy darabig nem lesz könnyű az biztos! De hinni kell benne, hogy már csak jó dolgok jöhetnek!
Vendég
 


Én nagyon bízok a jövőben és érzem hogy hamarosan örülhetünk majd egy babónak! :wink:
Teljesen új lappal kezdtünk a műtét óta és csak előre tekintünk.
Ma már ki is dobtam az összes LH és HCG teszteket amiket csináltam és még a papírokat és ulrahangképet is.

Csak így lehet továbblépni...

Most azon drukkolok hogy helyreálljon a ciklusom :roll:
lyndee
 
 


Vera
nagyon sajnálom. :cry: pedig úgy bíztam.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Lyndee: Jól csináltad hisz azok a papirok, képek csak a rosszra emlékeztetnének. meglátod hamarosan a következő babának a képeit meg tetsztjét teszed el és minden jóra fordul.

vera: Csak most tudtam jönni és megvagyok döbbenve teljesen. Én úgy biztam a babódban. nagyon de nagyon sajnálom. Tudom milyen rossz és ugyis csak közhely amit írok de hidd el a következő sikerül és lányka is lesz.
Tényleg nem lesz ez az időszak könnyű de gyere és írj nekünk mi van veled.
Nem értem mi van ezekkel a gólyákkal annyi ilyet hallani mostanában.
Kitartás Vera!!!

Kép
csucsu05
 
 


háát az a helyzet lányok hogy egy kicsit még reménykedhetek mert nekem maga a babó a fogantatástól számítva most kb 47 hetes és nekem meg a mesni szerint (ha normál 28 napos ciklusom lenne) 5+5 v. 6+0 vagyok.
És sokan írták hogy ekkor még nekik is csak a petezsákot látták babót és semmi mást sem. És nekem 14 mmes a petezsákom ami az is jó méret. Szóval még reménykedek

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera: Persze ha van remény akkor még szép hogy higgyünk benne. Igy világos nem adjuk fel. Remélem tényleg van babó. Olyan jó lenne :)

Kép
csucsu05
 
 


Tényleg Vera,bízni kell. és szikhólyagot is láttak?Az uh papíron YS-ként van feltüntetve, mert nekem a múltkor a dokim azt mondta, ha az ott van akkor minden ok.Nekem 5+6-on 11 mm-es petezsák volt és YS ábr._Ezt írták.Nézd meg a papírodat.

Nagyon szurkolok, hogy minden ok legyen és csak egy szégyenlős kiscsaj bújkáljon a pocidban!!!! :wink:
ritt
 
 



Vera, azért én még szorítok, tényleg későn volt péd, lehet, hogy még nem látszik!!!!
Boldog névnapot!
Vendég
 


Sziasztok!


Vera: Először én is boldog névnapot kívánok neked, és remélem tényleg ott az a baba a pocakodba. Nagyon szorítok neked!

Lyndee: nagyon jó, hogy így fogod fel a dolgot, persze, tudom, hogy belül fáj neked.

Én nem is reménykedem ebben a hónapban tovább, reggel megjött. 28 napra, ahogy régen szokott, de nem tudom, hogy július óta egész mostanáig miért volt megkeveredve a ciklusom, hogy 33 napra jött meg. Sose volt gondom vele. Lehet, hogy a helyváltozás, mert júniusban költöztem, munkahely változás, 12 órázom két műszakban. Nem csoda, ha megkeveredett. Remélem helyreáll végre, és a következő hónapban sikerül. Reggel csak sírni tudtam, hogy megint megjött, de Lyndee nagy erőt adott. Ha ő ebből talpra tud állni, van annyi ereje, akkor nekem nincs jogom sírni, mert megjött, hiszen én nem estem át azon, amin ő.



Kép
mónika23
 
 


Sziasztok!

Vera:Nagyon sok boldog Névnapot kívánok Neked!


Mónika:Köszi hogy ezt írod,de tényleg ne keseredj el!!!!
Most már tudni fogod hogy a mikroszkóp is hogyan működik,meg próbáljatok a pároddal minnél többet lenni.
És én még azt is elárulom neked hogy nekem nem sikerült csak egyetlen egy pózban teherbe esnem :D :D :D
Ugyanis mint most kiderült a terhességemnél,hogy kicsit hátrahajló a méhem,amit eddig nem tudtam.

Próbálok tul lenni a dolgokon,de azért ma is sírdogáltam...vissza azért nem akarom a bánatom folytani,mert azt nem szabad.
De tudod,most már az jár a fejemben hogy a menszim megjöjjön és kezdődhessen egy új hónap. :wink:

Verának pedig megy a drukk hogy ne járjon ugy mint én.
Én is sokat gondolkodtam hogy talán nekem is várni kellett volna még,hiszen ikerterhességnek indult és az sem biztos hogy a két pete egyszerre érett.
Nem tudom ha egy hét mulva megnéztük volna lett volna e szívhang... :?:
Mert a petezsákom tök szép kerek volt,16x14mm...
De most már ezen kár filózni...nem igaz?
lyndee
 
 


Sziasztok!

Lyndee,
és melyik volt az a póz? :D

KépKép
dreika
 
 


Vera!Így utólag is Nagyon Boldog Névnapot Kívánok!!!!
ritt
 
 


Dreika: Csak a hagyományos misszionárius :D
lyndee
 
 


Vera: Kicsit megkésve de nagyon Boldog Névnapot kívánok!
Mikor kell menned dokihoz?
Terhes tüneted van?
Nagyon szorítok, hogy minden rendben legyen.

Kép
csucsu05
 
 


csucsu
nagyon is van terhes tünetem.
Fejfájás ami nekem soha nem szokott. Hányinger gyomor fájdalom nagyon rossz közérzet. és én ma még semmit nem ettem mert nem bírok.
Ugye ezek nem lehetnek üres petezsáknál a tünetek? Amúgy ma is megyek gyógyszertárba és csinálok tesztet mert ha halványodik akor tényleg annyi.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


vera: Ird meg milyen lett a teszt. Nagyon kivánom, hogy a tüneteket a babó csinálja. Ki tudja lehet egy széégyenlős kislány van odabent :)

Kép
csucsu05
 
 


Vera
kíváncsi vagyok én is mit mutat a teszt. (az egyik topikban volt egy lány, akit már műtétre küldtek, de előtte még megnézték uhával és élő terhesség volt. azóta meg is született a babája. :lol: úgyhogy még bármi lehet...)
Útólag én is Boldog Névnapot kívánok!

Kép

Kép
syrynx
 
 


Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: