Új privát üzeneted érkezett!

SIRKICI: A nemére ne felejts el rákérdezni! ;) A félreértés kedvéért, ahol jól érzi magát Bence, az nem az én lábam :D
Vendég
 


SIRKICI: Na mi volt az UH-n? Beszámoló, képek, neme? :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Jaimee! Köszönjük, hogy megosztottad velünk a történeted! Gyönyörű volt és nagyon ügyes voltál! Büszke vagyok rád! Nagyon szép a pici lányod!

Omnia! Ti is nagyon szépek vagytok!!!

Olik! Gratulálok Tündi babához, sok boldogságot és sok tejcsit!

Lányok! Nagyon szép babáitok vannak!

Pusza
Vendég
 

 
 

Betsy,
:lol: , gondoltam, hogy az nem a te lábad. Biztos apáé...
Szóval tegnap nem tudtam jönni, egész nap anyuéknál voltunk, este meg beállitottak a vendégek, már a kapuban vártak. Mit mondjak nagyon hiányoztak, már úgy fájt a derekam meg a hasam a sok sétától egész nap, hogy alig vártam, hogy ágyat lássak. Na, a lényeg, hogy képet nem tudok felrakni az uh-ról, mert négyet kaptunk, abból kettőn csak a feje van, a másik kettőn pedig a hasa, amikor mérte. Tehát a babából nem sok látszik. Na, nem is baj, ez úgyis inkább olyan uh volt, ahol a vizsga a lényeg, hogy minden rendben van-e?! Ilyen szempontból azt mondta a doki, hogy ő nem lát semmilyen rendellenességet, amit uh-val meg lehet látni az rendben van. Megkérdeztem a nemét is, de nem lettem sokkal okosabb, mert a válasz az volt, hogy ő kislányt lát, de ne vegyük biztosra, mert ott volt a lába között a köldökzsinór, igy még akár kiderülhet, hogy fütyije van. Tehát elvileg kislány, de remélem majd két hét múlva a 4d-n már biztosat tudnak mondani. Tényleg, ott rá tudják mondani, hogy biztos??????
Mondjuk én nem láttam semmit, mert sima 2d-s uh volt, igy csak remélem, hogy jól látta a dokinéni...
sirkici
 
 


Sirkici,

Nálunk ugyanígy volt, hogy sokáig nem lehetett látni, hogy fiu-e vagy lány, mert a köldökzsinor folyton a lába között volt, de mindig azt mondták, hogy nagy valószínűséggel lány.
A fiukat amugy is sokkal hamarabb látják, és egy kuki sokkal egyértelműbb. Mindig a lányokat tudják csak később megmondani. Szóval tényleg nagy esély van a puncisra.
Amugy meg örülök, hogy minden rendben van veletek.
:lol: :lol:

Betsy,

Annyira édesek a fiaid. Bence is olyan gyönyörű, főleg amikor mosolyog. Ugy látom nálad is lesz leánysor az ajtó előtt ha felnőnek. :wink: :wink: :wink: :wink:

Omnia,

Nagyon szép formás kislányod vagy. Gyönyörű, gyere minél többet és hozzál képeket is. :lol: :lol:

Olik,

Már bizti otthon vagytok. Hogy vagy?????? Kiscsajszi?????Ha tudsz te is tegyél majd képeket. :lol: :lol:

Én holnap talizok a szülésznőmmel a kórházban délelőtt, nagyon izgulok. :lol: :lol: :lol:
Ma meg megyek szépülni a kozmetikába. :lol: :lol: :lol: Imádom amikor masszírozza az arcomat. Mindig bealszok egy kicsit. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Barbi,

Mi van veled???? Egyben vagy még???? Már csak 3 nap. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Nagyon eltűntél.

Chris,

Te is rendesen felszívódtál. Hogy vagy?????????

Csajok,

Mindjárt én jövök...... :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
hát, egyenlőre még reménykedek, hogy nem tévedett a dokinéni, de még nem akarom nagyon beleélni magam... :wink:
Igen, nemsokára te jössz, ha Barbi megszül (ki tudja, lehet hogy már meg is történt?!), akkor már te leszel a tábla legalján. Nemsokára a karodban tarthatod Barbikát. :lol:

Kismamik,
tényleg mindenki el van tűnve. Mi van veletek?
sirkici
 
 


Sirkici,

Ezt megértem, hogy nem akarod magad beleélni,én igazából a 30. heti 4D-n mertem 100%-ra elhinni, hogy kislány, amikor én is láttam saját szememmel a punciját. Igazából csak akkor mertem nekilátni a zöme rucik beszerzésének. Előtte csak 1-2 body-t vettem. :lol: :lol: :lol:

Lehet Barbi már tényleg babázik. Nem mondta, hogy kivel fog üzenni????

Betsy,

Én arra gondoltam, hogy mivel a te számodat tudom veled üzennék ha nem gond???? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


SIRKICI: 4D-re mikor mentek? Remélem, megerősítik, hogy kislány ;)
JUDY: Dehogy gond, örülök neki, hogy én hozhatom majd a jóhírt :)
Vendég
 


Judy,
megértelek, de mostmár vásárolgathatsz ezerrel... :wink: :lol: Barbi nem mondta, hogy kivel fog üzenni, ha jól emlékszem. De remélem mihamarabb tudomást szerzünk róla, ha meglesz a pici.
sirkici
 
 


Bestsy,

Akkor neked fogok írni. Köszönöm. :lol: :lol: :lol:

Sirkici,

Hát remélem tényleg valaki értesíteni fog bennünket. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Betsy,
4d-re 24.-én megyünk. Remélem én is, hogy ott már nem lesz útba a köldökzsinór. :D
sirkici
 
 


SIRKICI: Közben már látom.. ;) Január 24 :)
JUDY: A "Babaproject elött álló Székesfehérváriak", és a "2008-ban szülünk", illetve a "2. babánkat terevezzük/ 2007" topikokba is beírjam majd, ha megszületett Barbi, vagy oda mások fogják? ;)
Vendég
 


Betsy,

A fehérvári babaprojectbe más írja majd meg, de a többibe megköszönném ha megírnád. :lol: :lol: :lol:

Sirkici,

A 4D-n már tuti látni fogják. Ott tudja forgatni a képet ugy, hogy mindent láthasson. :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
tényleg? Akkor az jó, nagyon jó, mostmár több reményem van a tutira. Mostmár elkezdtem attól is parázni, hogy mi van, ha "kárnak" megyünk el 4d-re, és nem is fogják meglátni biztosan a nemét, de igy mostmár megint felcsillant a remény. Persze látni az arcocskáját, stb. az is nagyon érdekel, de akkor is legjobban a neme. :oops:
sirkici
 
 


Sirkici,

Mintha csak magamat hallanám pár héttel ezelőtt. :lol: :lol:

Én is rettenetesen kiváncsi voltam a nemére. Persze tényleg nagyon nagy élmény volt látni a pofikáját is, de mégis a "nem" izgatja legjobban az embert. Főleg 2 srác után. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Nahát, Sirkici, hogy még mindig taLÁNY a neme! :lol: Szurkolok nagyon! ( Nem mintha a miénk nem rejtegetné magát, kész vagyok ezektől a kölyköktől! :roll: :lol: )
Vendég
 


Judy,
:D , úgy néz ki ezzel legtöbben igy vagyunk. Mondjuk szerintem 4d-re legtöbben azon mennek, akiknek annyira fontos, hogy tudják előre a nemét. Neked meg pláne fontos volt tényleg a 2 srác után az biztos. De a végére teljesült az álmod! :lol:

Bibi,
de rég jártál már erre. Hát ezektől a kölyköktől tényleg ki lehet készülni néha, de remélem azért rejtegetik magukat ennyire, mert szemérmes kislányok... :D
Te mikor mész legközelebb uh-ra?
sirkici
 
 


Sziasztok!

Sirkici

Nem akarlak elkeseríteni,de előfordulhat, hogy a 4D-n sem sikerül a nemét meglesni./Egy ismerősöm így járt,2* volt és nem tudta a doki megnézni.De ez ugye ritka eset.Mi is január végén megyünk majd valamikor újra.Drukkolok nektek, hogy megtudjátok végre hogy ki lapul a pociba.
Pénteken lesz a cukorterhelés,és az ellenanyag vérvétel. Tegnap voltam védődnőnél, kemény 4 kilót híztam egy hónap alatt:(.

Mennem kell a kiscsaj szirénázik...

KépKépKép
bambika
 
 


Háááát, én már több dokitól is hallottam, hogy 2Dn könnyebb megállapítan a nemét, mint 4Dn :shock: :lol:

Még nem tudom, pontosan mikor megyek UHra, de kb. úgy tervezem, hogy mondjuk a 22-23. héten, majd rá 2-3 hétre 4Dre.
Aztán majdmeglássuk...vagy nem! 8)
Vendég
 


Bíbi:szia, olyan ritkán jössz, hogy csak naaa...ejnye bejnye.Mesélj magatokról valamit vagy gyere át dumálni.(csak halkan súgom, hogy néékem hiányzol)
Vendég
 


Sziasztok!
na, most pár napig én sem tudtam igazán jönni csak a leveleim néztem meg!Hát nagyon szépek itt a babaák az biztos!!
Betti:Köszi, hogy lekicsinyitetted a képeket!Mondjár fel is rakom ide!!Nagyon nem értek ezekhez a dolgokhoz!
A 4d ultrahang az biztos nagy élmény mindnkinek ajánlom aki még ezek előtt van!Én 20 hetesen voltam, de könnyvbe voltak a szemeim igazi babamozi!!Nálunk meg még vigyorgot is a hiuncut!Nekem már dokim 18 hetsen megmondta, hogy fiú lesz, és igaza lett!A 4d biztosabb, a bizonyitékot lehet látni!!
Lányok!Elkezdetnm a 90 napos diétát a héten, egész jól bírom! :roll: :roll: Ja, és a mérlegünk nem jó, de talán nem is bajom, mert irtózóm tőle a mai napig!! :twisted: :twisted: Kép Kép Kép [img] Majd ha beleférek a gatyáimba akkor már úgyis tudom, hogy tényleg fogytam!!Na, most be is fejezem, jönnek a képek!
anita21
 
 


Kép Az első karácsonyunk!!
Na, itt én vagyok a kisfiammal!!Olyan édes, nem??Imádom, már igazi vasgyúró!!Tegnap volta tiszta súlya 5,25 kg!!Szóval szépen fejlődünk!!Na, puszika:Anita
anita21
 
 


Sziasztok!

Olikról és Tündikéről hoztam híreket és képet.Olgi írta,hogy besárgult a kislány,így 2-3 napig még a kórházban lesznek.Amúgy nagyon ügyes és gyönyörű.
Ez a csatolt képen is látszik.
Kép
vedresandi
 
 


Bambika,
tisztában vagyok vele, és nagyooon reménykedem, hogy én nem járok úgy. Tényleg ritka eset, már amennyire én tudom. :D

Anita,
nagyon aranyos a kisfiad, kis huncutnak néz ki igy képről. Az a lényeg, hogy szépen fejlődik.

Andi,
kösz a képet Tündi babáról, tényleg nagyon édes!

Akkor én meg teszek fel pocakképet, ma délután készültek:

Kép

Kép
sirkici
 
 


Sziasztok!

De jó ennyi képre jönni:))

Sirki: nagyon szép a pocid!! :D

Barbi: Te nagyon eltűntél...Babázol már :wink:

Anita: de jó, hogy sikerült képeket küldni!! Nagyon édes a kisfiad! Képzeld, mi holnap leszünk 11 hetesek és pontosan 5250 g az én Alexikém is! :wink: Igen, tiszta vasgyúrók...Édesek vagytok a képen! Miről szól a 90 napos diéta? Mennyit akarsz lefogyni? Azért csak mértékkel, nehogy drasztikusan foggyál... A ruhácska is rettentő helyes....

Olik mami: Tündike annyira zabálnivaló.... Az a lényeg, hogy ügyes, egészséges, szép baba. Mi is besárgultunk picit, de hazaengedtek...Igaz 2 óránként keltenem kellett, hogy sokat egyen, igyon, minél hamarabb ürüljön a bilirubin...

Bambi: nekem is volt olyan hónapom, amikor 4 kg-am simán feljött...Ne aggódj miatta..

Betsy mami: Ti hogy vagytok? Bence átállt a 4 óránkénti evésre? Nálunk sincs éjszaka kajcsi nélkül...Általában 1-kor kel, majd fél 6-6 körül megint...Ez egészen kibírható :wink:

Pusza mindenkinek!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Miért számol rosszul a vonalzó????

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon szépek a babák. Olyan jó látni őket. :wink:

Jaimee!
Gyönyörűen leírtad a szülés történetet. Megkönnyeztem.

Sirkici!
Csini a pocid! Szerintem kislány! :lol: A kislányok nem mutatják meg magukat. Valószínűleg 4D-n látni fogjátok.

Lányok!
Voltam a védőnőnél. Minden ok. Szívhangot is hallgattunk. Nagyon szuper volt. :wink: 4 hét alatt 2 kg-t híztam. Azt mondta ez nem sok. Mostantól 2 hetente kell hozzá mennem. Nektek is?

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Heni,
köszi! :)

Chris,
te is rég jártál már erre. Gyere gyakrabban.
Köszönöm neked is, én is arra gondoltam, hogy a kislányok szemérmesebbek. Na, de majd két hét múlva (ami persze nekem nagyon lassan fog eltelni) ha minden jól megy, akkor már többet tudok mondani. :D
Örülök, hogy minden rendben veletek. És már a szivhangot is hallgattátok, de jó lehetett. A 2 kg hizás meg tényleg nem sok, szuper! Hogy csinálod, hogy csak ennyit szedsz fel? Pont ezekben a hónapokban kellene a legtöbbet hizni...
sirkici
 
 


Anita,
a barátnőmnek azt mondta a dokija, hogy szülés után 1 évig nem szabad fogyózni, mert valami bajt csinálhatunk (még nem állt vissza minden belső szerv rendesen, vagy valami ilyesmi), de nem akarlak ijesztgetni, csak figyelj oda, te tudod mit csinálsz. Én csináltam a 90 napos dietát, tudom milyen, és mondjuk gyümölcs napkor meghülyül az ember, nemhiszem, hogy a feszültség is jót tenne a fiadnak. Tényleg ne haragudj, nem rosszból irom, csupán figyelmeztetni akartalak.
sirkici
 
 


ANITA: Nagyon édes Szabolcs :lol: De én már láttam a képeket korábban ;)
SIRKICI: Aranyos a pocakod, nem sokat híztál :lol: Tényleg lányos pocak, kíváncsi vagyok az arcocskájára is, remélem, szépen megmutatja majd magát a 4D-n :lol:
OLIK: Továbbra is nagyon szép baba Tündi :lol: Remélhetőleg hétvégére már otthon lehettek négyesben. Nagyon várunk vissza!
CHRISTELL: Hogy vagy mostanában? :lol: Házikó épülget? :wink: Nekem nem kellett csak 4 hetente járnom védőnőhöz, a végén kellett volna sűrűbben, a 36.hét után, de arra már nem volt alkalmam. Miért kell 2 hetente menned? :roll:
HENI: Nem állt át még Bence a 4 óránkénti evésre. Napközben továbbra is 3-3,5 óránként eszik, éjszaka változó, van, hogy 4 órát is kibír mostanában. Este 8-tól reggel 8-ig alszik, közben 2-3szor kel fel enni. Napközben is sokat alszik, legalábbis nekem soknak tűnik. Továbbra se sír, csak nyöszörög, nézelődik, nagyokat pislog, aztán bealszik :wink: Tegnap mértük, 5100 gramm, nekem kicsit soknak tűnik, hisz még csak 8 hetes volt tegnap. Kedden megyünk a 2 hós szurira. Remélem, jól fogja viselni. Alexi nem lázasodott be tőle?
Vendég
 



Sziasztok! :)

Jaimeevel váltottam sms-t, hogy szeretnétek, ha beszámolna valamilyen fomrában az elmúlt egy hónapról - mert hogy Réka már egy hónapos!!! :shock: :D - és a mindennapjaikról...

Ezt a választ kaptam... :lol:

[quote]T írta:elhetelen banda. :) Most írtam négy oldalnyi sztorit. Azt hittem márciusig azt emésztitek vagy elfelejtetek. :) Majd írok a naplómból.
Friss hír: Alig aludtunk, Réka anya/cici függő... Apja szerint dínóvér is van benne, néha fura hangokat hallat. Jajj olyan szép! Apja lánya! Kinőtt két rugit vagy összementek.
Puszi!
szilbee
 
 


Betsy,
:lol: , köszönöm! Majd megpróbálom megbeszélni vele, hogy szépen mutogassa magát, majd ráér szégyenlősködni ha már megszületett... :wink: :D

Szilbee,
már 1 hónapos Réka baba? Te jó ég, hogy szalad az idő... :shock:
sirkici
 
 


Sziasztok!
Sirkici:Szia!Ez a 90 napos diéta mit én csinálok végülis mindent eszek csakl meg van határozva, hogy melyik nap mit eszek!Nem hiszem nagy baj lenne, nem is szoptatok /sajnos/ meg a sogornőm is végigcsinálta!Hát azért köszi az aggódást azért majd megkérdezem, de tényleg jól bírom!Csak hát, hogy Apának mást fözök mint nekem, de hát valamit valamiért!A pocid nagyon aranyos a pocakod!!Tényleg lehet, hogy kislány!!Én is emlékszem milyen izgatott voltam mielőtt mentem uh-ra!!Nagyon jó!!
Heni:Az oltás után a doktornő adott neki egy fél kúpot, én meg este a másik felét és nem volt baj belőle!Kicsit inkább nyügös volt, mert fájhatot neki az oltás helye, azt meg borogattam neki!!Csak az volt rossz mikor beadta neki a doktornő és levegőt sem kapott annyira sírt, én is sajnáltam, de hát múszáj nekik beadatni!Mi is 23.án megyünk a 3 hónaposra!!
Remélem az is kb ugyanilyen lesz!
Mennem kell azt hiszem jelenésem van!
anita21
 
 


Jaj és elfelejtettem írni nagyon szép igazi formás baba a kis Tündike!!Nagyon jó egészséget és sok tejcsit kivánok neki!!!Pussz! :lol:
anita21
 
 


Anita,
te tudod, ne is legyen semmi bajod tőle, csak tényleg aggódtam. Egyébként én kétszer is végig csináltam ez a diétát, úgyhogy tudom milyen. Ha nem szoptatsz, akkor a babára nézve nem gond, ha te jól vagy, akkor ok, de azért nézz utána.
Te is akartad tudni előre a babád nemét? Ha igen, mikor tudtátok meg?
sirkici
 
 


Sirkici!

Igyekszem gyakrabban jönni. :wink: Nagyon jó volt hallani a szívhangot. Nemsokára ti is hallhatjátok. Én is nagyon vártam a 4D-s UH-t. Szerintem nagyon nagy élmény. Apának is az volt. :wink: Tényleg nem sok a 2kg. Csak az össz súlyom tűnik soknak, amiatt is, hogy a terhesség első hónapjaitól kezdve minden hónapban 1,5-2 kg-t híztam. Akkor kellett volna kevesebbet. :wink: Egyébként mindent eszek, kenyeret, péksütiket, sütit főleg. Az édeset kívánom folyton napközben, vacsira pedig a sósat. De abból is inkább a vajas pirítós, szalámis szendvics, és társai. :lol:
Ti hogy vagytok? Érzed már, hogy mocorog?

Betsy!
Sajnos a házikón nem tudunk dolgozni ilyen hidegben. Várjuk a jó időt! :lol: Nem tudom miért kell 2 hetente a védőnőhöz járnom. Fogalmam sincs mit akar ilyen sűrűn. Azt mondta a végén pedig hetente akar látni. Nem tudom miért van erre szükség. Vizeletem, vérnyomásom, súlyom rendben van, ezért nem értem én sem. :?
Bence baba szépen nő. És nagyon örülhetsz neki, hogy ilyen jó baba. Eszik, alszik, csendben van. Ez minden anyuka álma. Legalábbis az enyém biztosan. :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Lányok!
Most nézem csak a vonalzómat, hogy 100 nap alatt van. Hűűű... Hogy rohan az idő...

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok!

Chris

Nem értem én sem miért akar 2 hetente látni a védőnőd :shock: .

Sirkici

Szép a pocid :)

oLIK

Tündérke a babád!Gyere amint tudsz.

Jaimee

Szüléstörténetedbe teljesen beleéltem magam.Nagyon jól írtad meg.

Betsy

Nagyon jó Bence baba és gyögyörű is :)

KépKépKép
bambika
 
 


Kép


Mutatok nektek én is képet a két gyerkőcről :)

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok,

Voltam ma a kórházban randizni a szülésznőmmel.

Egy tündér. Nagyon aranyos és kedves. Neki is van egy pici gyereke.

Mindent átbeszéltünk, hogy mit vigyek a szülőszobára, mire lesz szüksége a babócának és nekem szülés után. Elmondta, hogy konizációs méhszájjal milyen a szülés(most már nem félek). Gátvédelmet szeretne nálam csinálni, hogy 3x-ra már ne kelljen vágni engem, de persze ez majd a szülőágyon fog kiderülni, mert ha olyan nagy baba lesz mint a fiuk, akkor sajna muszáj lesz vágni. De hát ez a legkevesebb, én ugy gondolom.
Megbeszéltük, hogy beöntéssel fogok szülni, ő is ezt preferálja, ebben nagyon egyetértettünk. Azt mondta a kupp csak egy kis részt tisztít ki, de ugye a babóca teljesen fentről jön, és ahogy jön kifele az egész belet nyomja, illetve azt nyomja ki ami benne van. Jó lenne, ha nem székletbe érkezne az én kicsikém. Beöntés egyáltalán nem fáj, nekem már x volt, semmi nincs benne. És ráadásul a tágulást is segíti.

EDA-t nem fogok kérni, akit érdekel, hogy miért nem annak megírom priviben.

Minden apró csepprő probémával hívhatom és ha a szülés beindul akkor is őt kell hívnom. majd ő értesíti a dokimat.
Szóval nagyon aranyos és most egy kicsit megnyugodtam, hogy végig mellettem lersz a szülésnél.

Tegnap elhoztuk a kiságyat is a barátnőmtől, persze egyenlőre még csupasz, venni akarok valami csajos ágyneműt, rácsvédőt és zenélős játékot.

Néhány kép

Kép

Kép

Kép

És egy pár más jellegű kép.

Havas kép.

Kép

Dani fürcsizik. (nagy fiu nem mutogatja a férfiasságát :lol: :lol: :lol: )

Kép

Bazsi kiterülve

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Chris,
én is akartam irni még az előbb, hogy már 100 nap alatt vagy, csak elfelejtettem mire a végére értem. Hiába, nem olyan gyorsan kopik ki a szőkeség... :lol:
Remélem is, hogy a 4d nagy élmény lesz, mert nálunk is az volt, hogy a 12 hetesen apa először is látta, meg ugye teljes egészében a babát, látta rugdosni, stb. és nagyon el volt szállva. Most láttam, hogy egy kicsit csalódott volt, mert már nem látszott úgy minden. Pedig én előre figyelmeztettem, hogy már akkora a baba, hogy nem fogjuk olyan szépen látni. Ezért is lenne jó, ha a 4d megint akkora élmény lenne, mint anno a 12 hetes uh. Sőt, ha lehet, talán még jobb is.
Szerintem minden rendben, csak valószinűleg a te védőnőd ilyen, aki kéthetente szereti látni a kismamákat. Nekem is havonta kell járnom, a végén majd sűrűbben, de még nem tudom milyen időközönként.
Mi jól vagyunk, és igen, már érzem, hogy mocorog. Olyan jó érzés. Egyik este apa is érezte, mert már annyira fájt a derekam mire lefeküdtem, hogy a bubus is erősebben rugott, gondolom már úgy volt vele, hogy anya feküdj már le. Igy apa is érezhette, nagyon tetszett neki. Gondolom nálatok már régóta van ilyen élménye apának. Egyébként én is mindent eszem, fel is ment a múlt hónapban 5 kg, remélem most kevesebb lesz, de egyszerűen éhes vagyok. Én is visszatértem az édességekre, pedig az első hónapokban meg sem birtam enni, most meg direkt kivánom, főleg ebéd után.

Bambika,
köszönöm! :D És nagyon aranyosak a gyerkőceid!
sirkici
 
 


Judy,
nagyon szép a kiságy, és látom azért már van benne csajos cucc is(rózsaszin pléd) :D
sirkici
 
 


Anita,

Nagyon szép kisfiad van. :lol: :lol:
Csak óvatosan azzal a 90 napossal. Én is csináltam, de nem bírtam. Csümölcsnapokon tiszta rosszul voltam. :lol: :lol:

Olik,

Sajnálom, hogy Tündike besárgult, de hamar rendbejön majd. Gyönyörű kislány. :lol: :lol:
Az enyémek is besárgultak, mind a kettőt kék fény alatt tartották 2 napig.

Sirkici,

Nagyon csini pocid van és tényleg lányos formája van, ugyhogy fejemet teszem rá, hogy puncis lapul a pocidban. :lol: :lol:

Chris,

4 hét alatt 2 kg az tök jó. :lol:
Mondjuk azt én sem értem miért kell neked 2 hetente menned a védőnődhöz ha minden rendben van. Én csak 4-5 hetente mentem, most megyek majd a 36. héten utoljára, aztán majd jön ő, ha megszültem. Szerintem kérdezz rá.

Gratulálok, hogy már 100 nap alatti vagy te is. :lol: :lol: Gyorsan eljön a szülés nálad is. :lol: :lol:

Bambika,

Édesek a képek. Látom ők is élvezték a havazást. :lol: :lol:
Az enyémek is nem győztek belefetrengeni. :lol: :lol:

Betsy,

Húúúú... tényleg nagyon szépen fejlődik Bence baba, szép súlya van. Ne aggódj, ha elindul majd lemegy. Nálam Bazsi volt olyan kis kövér, aztán mikor elindult pikk-pakk lementek róla akilók. Most meg olyan mint a csontkollekció. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sirkici:Szia!!Kiváncsi lenék rá, te mennyit fogytál és mennyi idő alatt!Tornáztál is vagy "csak" :shock: :shock: betartottad diétát!!Minden érdekel!Ird meg ha más enem, akor privibe, oké?
A baba nemét nem tudom hogyan , de én már áprilisba éreztem, hogy ez fiú lesz!Pedig életembe sem voltam terhes!!Szóval a párom is már kék albumot akkor megvette a babának!Nem volt semmi hányingerem és a barátnőim akik lányt vártak mindnek volt valami baja sőt még valakinek kórházba is befektették mert bevérzett!Igy én erre következtettem, na tudom nem törvényszerű, de én akkor ezt gondoltam, hogy fiú lesz!Persze, hogy kiváncsi voltam én nem bírtam volna ki, hogy ne tudjam meg ki is lakott a pocakomban! :lol: :lol:
Én pesten voltam mert Apuék ott laknak, és így a kelllemest a hasznossal összekötöttem, de nembántam meg!Nagyon jó léett a felvétel, szinte mindennap azt néztem!!Nagyon tetszett!13000 Ft volt és nagyon megérte!Aki teheti menjen!
Már voltam nőgyógyászati controllon, minden oké szerencsére!Nekem volt olyan barátnőm akinél volt valami gond is, nem huzódótt vissza a méhe úgy ahogy kellett volna!Na, befejezem eldugulok , csók!
anita21
 
 


Judy,
:lol: :lol: , azért vigyázz a fejedre, nem szeretném, ha elveszitenéd. Remélem nem is fogod... :wink: :lol:
A 90 naposnál nekem is a gyümölcsnapok voltak a szörnyűek, a többit még ki lehet birni.

Anita,
de jó, hogy te megérezted, hogy ki lapul a pocidban. Én nem érzek semmi ilyesmit, csak reménykedek!
A 90 napossal először 74 kg-ról azt hiszem 63-ra fogytam, majd nem sokra rá elkezdtem megint, akkor pedig lementem 58-ra, de sajnos utána ahogy abbahagytam fel is jöttek a kilók újra, a terhességet már 66,5 kg-al kezdtem. :cry: Lehet, hogy ez azért is van, mert szerintem is mozgással lehet fogyni, de én világ életemben utáltam a torna órákat, meg mindent, ami sporttal kapcsolatos, kivéve az úszást, igy nem igazán tornáztam. Mikor másodszor csináltam vettünk szobabiciklit, azt hajkurásztam egy ideig, de azt is ráhagytam miután eldöntöttem, hogy jöhet a baba. Egyébként nálam minden fogyókúra után fellép a jojó effektus, igy még nemtudom mit fogok csinálni a terhesség után.
sirkici
 
 


Sziasztok Lányok!

Képzeljétek! Ma délután elmentünk Apával baba boltokba nézelődni. Addig nézelődtünk, míg beleszerettünk egy babakocsiba, és lefoglalóztuk. Ha minden a tervek szerint alakul, holnap megy érte Apa. Nagyon szép. Van hozzá baby hordó és táska is. Téliesíthető, és minden oldalról tolható, sportkocsivá alakítható... Szóval majdnem olyan mint egy legó, azt csinálsz belőle, amit akarsz. Nekünk nagyon tetszik. :lol: Holnap lefényképezzük, és megmutatom. Téglavörös, és narancssárga szín között van a színe. Ez szerintem jó fiúnak is lánynak is. Ha a kistesó véletlenül fiú lesz, ő is tudja majd használni. :wink:
Vettünk tetra pelust is. Néztünk egy gyönyörű bundazsákot is, de nem hiszem, hogy veszünk ilyet, mert remélhetőleg áprilisban ilyenre már nem lesz szükség, télre meg még ráérünk.
Na azt hiszem kezdünk belemelegedni a vásárlásba... :lol:

Judy!
Tök jók a lépek! Szupi a kiságy. :wink:

Sirkici!
Nálunk is élvezi Apa, amikor mocorog a pici esténként. :wink: Szerintem egyél nyugodtan ami jól esik. Majd szülés után ledobod. Én is ezzel nyugtatom magam. :wink:

Holnap megyek az utolsó vas szurimra. Remélem többet már nem kapok. Ezt sajnos nem én dönötm el, hanem a doki majd szerdán.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris,
várjuk a képet a babakocsiról! Biztos nagyon szép! Én is valami olyan szinűt akarok, ami fiúnak is és lánynak is passzol mindenféleképpen.
Igen, én is ezzel próbálom magam nyugtatni, meg apa is azt mondja, hogy majd a szoptatás után együtt fogyózunk, ugyanis őrá is ráférne egy fogyókúra.
Hátha nem kapsz már több szurit, gondolom unalmasak már...
sirkici
 
 


Te Sirkici, és az AFPd mennyi lett? (Gondolva itt arra a mendemondára, hogy ez is mutathat baba nemet-haha :lol: , de most legutóbb vkinek bejött...)
Vendég
 


Bibi,
nekem nem volt AFP, mert a 12. héten már szűrték a genetikát a free B HCG-vel meg a PAPP-a-val. Igy mivel az rendben volt nem kellett az AFP.
És neked mit mutat az AFP? Az szerint mi a neme csiribébinek?
sirkici
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?