Új privát üzeneted érkezett!

Viviszáj:

Az ágyon hagytam a köhögés elleni gyógyszer dobozát. Apa ráült véletlenül, mire Vivi felkiált:"Jajj apa! Ráfeküdtél az aszpirintuszomra!!" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

baktéruraim = baktériumok

"Adjál szamárt a csicsának!" = adj szalmát a csacsinak.. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


bolhácska !!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Hát, ami a hétvégémet illeti, nem kívánom senkinek sem...
A rókacsalád szombat reggeltől vasárnap délig itt volt!!! :twisted: :twisted:
Délben aztán felhívtam egy kedves ismerősömet, hogy küldjön rám valami energyit, mert 1 órára vendégségbe kell mennünk!!!
És azóta kutya bajom!!! :lol: :lol: :lol:

Azaz majdnem!!! HA arra gondolok, hogy a lakás megint olyan, mint ahova a bomba becsapott!!! Úgy szét tudok pakolni mindent, olyan rövid idő alatt!!!! Igazság szerint nagyon sok az apró cuccos, amiket nemtudok már hova rejteni...

Képzeljétek!!! Szombaton Apa egyedül ment bevásárolni, ami nem újdonság, mert ha nem vagyok jól, szó nélkül megy. Nos a lényeg: megkértem, hozzon olyan mosóport, aminek nincsen szaga, hozzon mosószappant, stb. ERre hazaállított (!!!!!!) 2 tele szatyor mosóporral, az új arieltől a tix-ig, a nem is tudom miig.... Szerencsére mindenből a létező legkisebbet vette!!! Én pedig mindre csak fintorgok... :roll: :roll:

Bolha: ezek annyira édes szavak, aszpirintuszom, vagy hogy is írtad!!! Mennyi ilyen lesz még!!!! :D Írjad őket!!!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 

 
 

Írtátok az ovikat! Nos az igaz, hogy 3 ovi van!!! Az egyik a vácbottyáni részen, ahogy Bolha írta!! Az tőlünk nincs olyan messze. Az evangélikus templom van mellette.

A másik ovi, a gyógyszertár mellett van ott, ahol az iskola is.

A harmadik pedig az általános iskolától a körforgalom felé, de még fönt a dombon. Az a gödör ovoda, mert benn van egy utcában, ahol a lejtő alja van, és ott az ovi. Oda az őrszentmiklósi-ak tartoznak.
Anya, a tesóm és én mi mindannyian a vácbottyáni oviban nőttünk fel. Nem olyan feltételek között, mint a mostani ovi. 2 éve építették, de az is lehet, hogy tavaly az új ovodát ott a templomnál!!!
Kati, ha ide költöztök, és gond lesz az ovival, szólj!!! Ismerem az ovi vezetőjét!!! :D

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


No, és ki mit csinál ma???

Én belevetem magam a háztartásba!! A konyhát már hetek óta rendbe akarom tenni, nagyon sok tál és edény van anyutól, azokat is ki kellene már szelektálnom stb. Ezen kívül mosni fogok, és ha erőm engedi,akkor majd vasalok is. De az a legutolsó, amit kizártnak tartok, hogy ma megcsinálok....

Légyszíves ösztönözzetek egy kicsit!!! Szombaton vizsgám lesz a főiskolán, és még anyagom sincs a tárgyból!!! Nem akarok tanulni!!!!! Mit tegyek?????

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislany: sajnálom a hétvégét. A lényeg, hogy már jobban vagy picit. :)

mit csinálok ma? Kirugdosom magam a konyhába és takarítok. Az a baj, nálunk, hogy anno mi egy 72 nm-es panelből jöttünk egy 55 nm-es házba. Anyum és nagymamám velünk laknak. így a lakásban összesen 6-an vagyunk. Van 2 szoba, kb 8000 db könyv kismillió ruha, meg edény. De hely az nincs. Nálunk folyamatosan kupi van, mivel anyu meg apa dolgoznak napközben, a mama meg sokat betegeskedik. Így a háztartás, főzés, gyereknevelés, vásárlás rám hárul, és sajna nem vagyok Síva, csak két kezem van.. Ja és az állatok ellátásáról nem is szóltam. Szóval nálunk nagyjából ez a nagy büdös helyzet. :D De optimista vagyok. Van egy házam, kertem, egy szerető párom, és két csodaszép gyermekem. :D

"Minden anya testi fogyatékosnak számít, akinek csak két karja van.." Ezt az örök bölcsességet Murphy felesége mondta. :lol:

kislanykám nemsokára te is rájössz arra, ha 100 felé szakadsz sem elég és kevés a 24 óra. :D:D:D:D:D:D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok !!!

1. helyesbítés !!!! Nem a Diófa u.-ban megy vonat a telek határán :oops: (ár az jó volt ) , hanem a Petői S. u.-ban 2000 nm. -es 6,4 M ez egészen a józsef A.-ig tart , ha jól láttam a papíron!!! :shock:

Bocsi ez fontos volt, útálom ha hülyeségeket beszélek !!!!!! :? :evil:

kislánykám !!!

TANULÁS !!!!! Fontos !!!! Gyerünk -gyerünk , hajrááá!!!! :wink: :wink:

Nekem még az éretségim sincs meg !!! :? Sajnos akkor tudtam volna megcsinálni amikor Mercivel otthon voltam még gyesen , de anyukám nem válalta azt az időt amíg suliba lettem volna , így hát mérgemben hagytam az egészet !! Az agyam sem jó a tanuláshoz !! :cry:

Deee , cserébe Mercinek elég jó kis agya van (apjától örökölte ) :lol: Én is segítettem :wink: / nem ittam és nem dohányoztam / Ez most morbid , de lehet , hogy anyukám nem tudná ezt elmondni /
Na , nem mintha innék , cigizni cigiztem (koca mód ugyan, de az is számít), viszont amint megtudtam , hogy babát várok azonnal leraktam !!!

Szóval , csak tanulj !!!!! Amíg van lehetőséged !!! Babával már nehezebb lesz !!!!!

Na , befejeztem !! :lol: :wink:

Ovi vezetőt ??? Ez ám a szuper hír !!!!! :lol:
(kár , hogy itt nincs ilyen ugrálós smile )

Ha úgy írják Bottyáni rész , akkor az Vácbottyán igaz ???


Amúgy , ma még csak főztem és Dia után rakok rendet (egész nap)
Kivéve amikor nem , és hagyom a kupit érvényesülni !!! :lol:

Tegnap volt egy nagybb takarítás , fa leszedés, cuccos elrakás ..stb.


bolhácska !!! 55 nm naná, hogy kell az a tetőtér !!!!Hogy bírod mind ezt ??? Nagyon ügyes vagy , le a kalapot előtted !!!! A szülők nem tudnak külön menni vagy csak nem akarnak ???
Viszont akkor nézzük a jó oldalát , néha azért van egy kis segítség (főleg ha a nagyi nem beteg :wink: ) !!!

Állatok , ne is mond !!
Ezt az etetést már én is nagyon unom , mióta meg van Dia csak nyűgnek érzem !!

Borzasztó, hogy én ilyet írok, hiszen imádom őket , de néha már nem bírom !!!
Főleg, mikor hajnalba elkezdenek ugatni , iszonyat mód lehet hallani és az én drága kicsikém fel is ébred rájuk !!!
Ilyenkor nagyon mérges vagyok !!!! :twisted: :twisted:
Még az a kedvencem amikor altatok és akkor kezdik el !!!!!!



Millió puszi , megyek telket nézni , hátha ma lesz valami!!

Kép


Kép
kati16
 
 


kislány !!

Rókacsaládot rmélem végleg elűzték belőled !!!! :lol: :lol:

Mosópor : én a Persil-t (sensitive) használom , most nem emlékszem , hogy milyen az illata ! Majd lemeózom ! :lol:

Kép


Kép
kati16
 
 


bolhácska !!

Murphy felségével teljesen egyetértek !!!! :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
kati16
 
 


Kati: a szülők.. háát. nem is akarnak, meg nem is tudnak. Meg nekem is jól jön az, hogy mindíg van ki vigyázzon a gyerekekre. Vivinek is nagyon jó. Lehet ezért nincs már féltékenység nálunk, mert amikor csak Lalával tudtam foglalkozni, Vivi akkor is tudott kihez menni játszani. Szóval örülök is neki, hogy együtt vagyunk meg nem is.

Nekünk csak egy kutyusunk van, viszont van csirke meg kacsa is. Már a tököm tele van a szárnyasokkal, és ősszel megfogadtam, h télire egy sem lessz. Elkezdtük levagdosni őket, de marhára időigényes és most per pillanat az időm az amiből a legkevesebb van. De már csak spórolás szempontjából is le kéne vágni. Marha drága a kajájuk. :(

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Ja és nekem a megalusta dögnek pfúj-pfúj-pfúj... Nem takarítottam semmit... :roll: :oops: NA igen. Arra marad a takarítás aki a világon a legjobban utál takarítani... Van valami pirula lustaság ellen??? :roll: 8)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Ha létezik a pirula, rögtön dupla adagot kérek!!!! :)

Hát Bolha ez nem egyszerű helyzet!!! Tőlem nem messze laknak a szüleim, de néha ez is közeli..... kitartás!!!

Húú csajok!!! Az én anyukám egy tündér!!! Puccba vágta a konyhámat!!!! Én meg csak folyamatosan tömtem a hasamat!!!! :lol: Persze segítettem, de olyan hamar elfáradok, és rögtön úgy fáj a derekam!!!!! Anya még a szekrény tetejéről is lepakolt mindent!!!! :shock: :shock: és mindent elmosogatott, letörölgetett!!!!! :shock: :shock:

Kezdek rosszul lenni!!! Csütörtökre és péntekre 2 db 5 oldalas házi fogalmazást kell készítenem!!!! :twisted: :twisted: Ez lesz 2 vizsga helyett'!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: No mindegy, össze szedem magam!!! Kénytelene leszek!!!

No megyek tanulni, vagy valami olyasni!!! Drukkoljatok, hogy ne aludjak bele!!!! :lol:

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


na ezt jól megírtam. Szóval nem messze laknak a szüleim, de néha nem elég messze..... ezt akartam írni.....

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


JÓ reggelt!!!!! Sziasztok!!!

Hát ami a tanulást illeti, úgy lett, ahogy sejtettem, hogy lesz...
Helyette skypon csevegtem az unokahugommal és tévéztem.....
De majd ma.....
Apropó, ma szépülök!!!! :lol: Fodrászhoz megyek!!!!

Most lépek is, össze szedem magam, még ágyneműt kell cserélnem, és lassan mehetek is!!!

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


sziasztok !!!

kislány !!! Ne csináld ezt !!!! Csak húzod húzod halogatod ezt a tanulást !!!!!
Jó kis fejed van , használd ki !!! :wink:


bolhácska !!! megértelek , nem csodálom , hogy nincs kedved takarítani , én is már úgy rühellem ezt az egész házimunka főzök dolgot , teljesen elveszi az embertől az öszes időt !!! :twisted:

Csirke, kacsa !! ÓÓ, hogy bírtad levágni őket ??? Húú, én ezt semmi pénzért nem tudnám csinálni , minden tiszteletem aki ezt csinálja !!!
Régen biztos éhenhaltam volna !! :? Milyen jó, hogy már készen veszem a boltba !!!! :lol:

Nagyon édesek lehetnek !!!!! Vivi imádja őket, mi ??? Vagy már nem újdonság ???

Nekünk nyulaink voltak, meg volt egy is tengerimalacka.
A nyulak húsvéti nyuszik voltak , de amilyen mázlisták vagyunk egy fiú és egy lány volt , mondanom sem kell , hogy hamarosan 5 picivel bővült a nyúl cslád . :twisted: :twisted:

A végén már szinte nem bírtuk etetni őket (mindíg az volt fő gond , hogy honnan szerezzünk zöldet nekik , mert fél pillanat alatt bedézsmáltak egy elég szép mennyiséget , naponta öbbször is) , úgy-hogy elajándékoztuk az egész családot . Nagyon sajnáltuk , úgy a szívünkhöz nőttek !!


Ráadásul én akkor már 7-8 hónapos terhes voltam ,még szegény dédikém is itt volt , kivoltam !!! :?



Puszi nektek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Látogassátok meg a köv. oldalt.
Mondókákat fogtok találni :-D

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Vagy

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Köszi

Sziasztok

Üdv.
maci1981
 
 


Hahhóóó

Kati, jelentem az egyik házim kész!!!!!! Már reggel fél 7 óta azt csináltam!!!!! :lol:

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


És ma vagyunk 13 hetesek!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


sziasztok !!!


kislánykám !!! Ez-az !!! Hajrá !!!! Szuper ügyi vagy !!!!

Hogy vagytok ???? Ésss, tényleg már 13. hét !!

Na , nem írod mikor is mész dokihoz ???? Most van egy kötelező UH. a 12. héten !!

Vagy már voltál és lemradtam ? No ,mindjár vissza olvasok , egyszer már írtad , de ha a lustság fájna óóórdítanék !! Ehh


Lenne még egy kersztkérdésem !!

A fő úton (Rákoczi ), hogyan juttok fel autóval, ilyen jó kis csúszós időben ?????
Takarítják ???
Mert én még szem. autóval csak csak felmászom , de Zsoti már többször aggodott emiatt , mert ő egy elsőkerék megh. kisbusszal jár ami biza nem mindíg tökélees ebből a szempontból.

De sztem ez hülyeség mások is hazajutnak valahogy , nem hiszem , hogy ő lesz az első kisbuszos aki arra fog közlekedni .

(mindent jól körül járunk :lol: , de kellenek az érvek !!)

Puszi nektek !!

Kép


Kép
kati16
 
 


ÁÁÁÁÁ, feladtam !!!

Pedig emlékszem, hogy egyszer kérdeztem miért ez a sok UH. ??

Akörül voltak időpontok , igaz találtam de az dec. 7. Nem mostani.


bolhácska !!! Ti mikor mentek Vácra csípőszűrésre ???
Szóval nincs semmi és senki ahol be kéne jelentkezni , csak simán fel kell menni. (ez még tartozás)

És van még egy : Mondtam , hogy kitoltam Diámmal ! : Hát akkor szalmonellát kapott, valószínű a tojás héjjaról lehetett ez a kis ..... :evil: :evil:

TANULSÁG : tojást megmosni !! Én idáig soha nem mostam , sőt anyukám és az anyósom sem mossa . Pedig hallottam , hogy mosni kell , de csak legyintettem , felesleges macera.

Szóval rossz elővigyázatlan anya vagyok !!! És szegény kicsikém !! Úgy fájt a kis hasa , közel egy hétig ,és az az álandó hasmenés 2 hétig meg volt !! :cry: ehhh :twisted:

Szégyelem magam .


Tartozások letudva , puszi nektek

Kép


Kép
kati16
 
 


Ja, még egy fontos, ha tojást adtok gyereknek , teljesen legyen átsütve !!!!

puszz

Kép


Kép
kati16
 
 


kislany: hurráá :) csak így tovább a tanulással. És le a kalappal. És gratu a 13. héthez. :D :D :D

kati: jujj szegényke :( a tojással én is borzasztó óvatos vagyok. Bár nálnk házi tojás van és azt mindíg domestossal mosom le. a kacsák tojását meg inkább a kutyának adom. :) vagy széttöröm a tyukoknak.
Ja és állatot nem én vágok. Nem tudom megtenni. a szomszéd néni vágja. az összes többit megcsinálom. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok. Találtam a kismamában egy írást ami nagyon is igaz és megható. Közzéteszem ha nem bánjátok. :)

A tökéletes anya

Amikor még nem volt gyerekem, úgy képzeltem, tökéletes anya leszek.Problémamentes terhesség után, a kiírt
napon szülök, már-már fájdalommentesen. A kisbabám a szülőszobában szopni kezd, a kórházból úgy jövünk ki,
hogy teljes köztünk az összhang. Háromóránként kétszázötven mililiter tejet termelek, a mellemet mindíg sterilizálom.
A gyermekem majd egy hónapos korától átalussza az éjszakát. A szexet jobban kívánom, mint valaha, nem csoda, hogy a férjem minden második nap megpróbál kibújni a házastársi kötelezettség alól. Reggelente kimegyek a biopiacra, itt van a szomszédban, és persze naponta főzök. Az étkezésre egyébként nagy hangsúlyt fektetek: a gyerek babaásványvizet ihat; a cukor, csokoládé, chips, gyorsétterem szavakat nem ismeri.
Kismamaként mobil és rugalmas maradok. Felpattanok a buszra a babakocsival, a bevásárlásokat a kicsi is élvezi. Élénk társasági életet élek, sorra látogatom babázó barátnőimet; kávézunk, míg a gyerekek játszanak.
Álmaimban úgy képzelem, hogy hétköznapjainkban megfigyelhető lesz egyfajta rendszeresség, de azért törekszem majd a változatosságra. Reggeli után összedobom a fehérjében és vitaminokban gazdag ebédet, közben a kicsim előveszi valamelyik fejlesztő játékát, és elfoglalja magát. Kilenc óra, irány a játszótér. Míg lököm a hintát, túrom a nedves homokot, a többi kismamával beszélgetek, zenebölcsi-címlistát cserélünk. Dél felé hazamotorozunk, az ebéd pont langyos, a kisasztalon hétfő lévén a hétfő feliratú előke. GYermekem jóétvággyal eszik, utána megköszöni az ételt és aludni tér. Munkatársaimmal ezekben az órákban tartom a kapcsolatot, mivel már terhesen kiépítettem az otthonról való bedolgozás feltételeit.
Délután közös játék, ami a gyereknek is, nekem is nagy élmény. Amikor hazajön a férjem, ő is csatlakozik. Társasozás, kirakózás, közös vacsora, fürdés, fogmosás, esti mese. Gyermekem magától bebújik az ágyba és elalszik. Leülök az ágya mellé és megsimogatom.
Aztán megszülettek a lányaim. Két hét túlhordás után burokrepesztés, majd császár. A másodiknál másfél évvel később ugyanez.
A mellem élte a maga életét: vagy sok tejem volt és feszített, vagy kevés, a gyerek meg hiába tátogott. Nem sterilizáltam, örültem, ha éjszaka a gyereket tettem magam mellé. A nagyobbik lányom éjszaka egy óra felé érkezik az ágyunkba, a kicsi háromkor, egy kis tápszerezés után. A férjem a földön alszik, kapott egy vadiúj matracot. Ha a férjem nem emlékeztetne rá időnként, már el is felejteném, milyen az, amikor kívánom a szexet. Főzés közben remekül tudok várat építeni, mesélni, vérző lábra sebtapaszt ragasztani. A biopiac egy motorozó és egy járni nem tudó gyerekkel beláthatatlan messzeségben van. Már tudom: a csapvíz nem halálos. Hálát rebegek, ha rosszétvágyú gyermekem hajlandó elrágcsálni egy kis sültkrumplit a gyorsétteremben. Egyszer felszáltam a buszra két gyerekkel, és nem estünk nagyot. A múlt héten itt volt a barátnőm az ikerfiaival - estére sírógörcsöt kaptam. A férjem füldugóval vacsorázik, és képes egy órát is eltölteni a bezárt fürdőben az újságjával. Napjainkat leginkább a káosz szóval tudnám jellemezni. Pizsamában reggelizünk, közben átnézem az ételhordó cég ajánlatát. Amint valahogy elkeveredünk a játszótérre, lerogyok a padra a többi kismama mellé. A hazaindulás külön tortúra két harciasan ellenkező gyerekkel. Az étel vagy forró, vagy hideg. Evés közben szabad szaladgálni; aki felveszi az előkéjét matricát kap. Már nem dühöngök azon, hogy ebéd után nem alszanak, úgyse volnék képes dolgozni. A nap többi résza a játék, veszekedés, játék, verekedés, sírás, veszekedés egyhangúságában telik.A férjemmel együtt fürdetünk, mert csak így tudjuk visszamerni a kilocsolt vizet. Este órákig tart a csitítgatás, mire elalszanak. Leülök az ágyuk mellé és megsimogatom őket.
És végre... tökéletes anya lehetek. Mert egyetlen dologban túlszárnyaltam a tökéletes anyaságról alkotott elképzelésemet: olyan határtalanul szeretem őket, hogy azt korábban elképzelni se tudtam volna.

/ Vályi-Nagy Erika, Kismama magazin /

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


na sehol senki? :D :(

kislany. Neked elnézve, feltéve, ha a tanulással foglalkozol.. :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Aranyos ez a történet!!!! Én máris jobban szeretem ezt a porontyot a pocakomban, mint bárki mást a világon!!! :lol: :lol:

Kati, a domb miatt ne aggódj. Csak akkor nem lehet feljönni, ha nagyon sok hó van és nem ér ide a takarító autó, vagy ha sokan mennek előttetek és megállnak. Na akkor nem lehet elindulni. De van néhány kerülőút Veresegyház felől is. Bár amióta az eszem tudom, rossz időben mindig felmentünk a dombon, és sosem kerültünk!! :lol: :lol:

Húú Bolha!! Már azt hittem van annyi lélekjelenléted, hogy Te vágjad a csirkéket.... :shock: Hétvégén pont arról beszélgettünk anyósommal, hogy mi biztosan éhen halnánk, ha le kéne vágni egy csirkét. Sőt!! Én még feldarabolni sem vagyok hajlandó. Ha a nagyi ad, csak darabolva veszem át!!!!!! :roll: :roll:
A kacsa tojásokat miért nem keltitek ki??? Nincs édesebb egy pici kacsácskánál!!!!! Vagy rakjátok a tyúkok alá a kacsik tojásait!!!! Hát ha ők ráülnek!!!!

Kati, az UH-ra térve, igen, most kell mennem!!! Pénteken megyek sztem olyan 5 körül!!! Majd este megírom mi volt!!! Már én is nagyon, de nagyon várom!!!!!

Most búcsúzom, még egy picit próbálok tanulni (tanulgatni)

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!!


bolhácska !!! Ez nagyon tutin elmond mindent !!!
Én is azt hittem ilyen beválalós vagy !! :oops: :lol: De gy már minden stimmel !!! Még jó , hogy vannak szomszédok !!!! :lol: :lol:


kislány !! Köszi megint! Én is így gondoltam , hogy evvel a dombbal igazán nagy gond nem lehet !! :lol:

Na , jól van , akkor péntek megint !!!

Én pénteken megyek az Uzsokis anyukákkal egy kis dumcsira este, altatás után .
De jó lesz egy kis kikapcslódás , még ha másnap fárattab is leszek !!!!



Millió puszi !!!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Jó reggelt!!

Igazi traccsparti lesz Kati!!!!! JÓ az ilyen!!! És kell is!! Nekem ezért volt jó ez a hét! Fodrász, kozmetikus!!! Ráadásul a fodrásznál ott a masszőr barátnőm, akivel csacsogtam, a kozmetikus meg szintén barátnőm!!
De a tegnapi napom is jól sikerült!
Reggel angolórán voltam, aztán pedig a varró nénimnél, és együtt 60 %-ban el is készítettünk 4 óra alatt egy kismami ruhát nekem!! Lemásultuk annak a mintáját, amit vittem, magamra igazítottuk, kiszabtuk, és összeállítottuk. Mielőtt kész lesz, vennem kell még pamut anyagot, hogy a hasamhoz azt rakjunk. Az egész nadrág egyébként farmer alapon hímzett virágok, az alján felhajtva, és a nacin zsebek elöl-hátul!! Kíváncsi vagyok én is, mi lesz belőle!!! :)))

Tegnap nagyon aktív voltam. Hazajöttem, és még a konyhában is pakolászgattam. Elmosogattam, apának málnás turmixot csináltam, én pedig vagy harmadszorra vacsoráztam úgy 1 órán belül!!! Olyan étvágyam volt tegnap este!!!! :shock: :shock: 3 szelet hatalmas rántott husit bevágtam!! :shock: :roll: :roll:

Csak ne legyek rosszul már!!!!

ESte jelentkezem, UH után!!! Gondoljatok kérlek ránk!!!
Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislany: :D++++++++++++++++++++++++++:D

csak dobok pár képet . :) Most ennyi tellik tőlem :D :oops: Kép Enyém nagylábujj naggyon finíííí. :):):) Kép Add mááár!! Kép Van még??? Kép Ónos eső után. 1 :) Kép Ónos eső után. 2 :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


hahóóóó!

De édes a Picikéd Bolha!!!!!!!!

Az én Picikém pedig már 6,5 cm-es!!!! Ver a pici szíve!!!
Jövő héten megyek vérvételre, lesz kiskönyvem, és pénteken megyek vissza a dokihoz, hogy benne legyek a rendszerben!!! Mert eddig a magánrendelésén voltam!!!!

Szép hétvégét Nektek.

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok !!


Csak gyors bekukk, mindjárt jönnek értem !! :lol:


bolhácska !!! De édes !!! :lol: :lol:

Gyönyörű a fa !!!


kicsilány!!! Szuper jó hírek !!!! Szóval, jövőhéten már hivatalosan is kismama leszel !!! :lol:

Ma voltunk felétek a fenti ingatlanossal (tényleg aranyosak) szőlősorból átmentünk a diófába . :lol:

Elég pocsék utatok van , a fene vigye !! Jöhetne már az a csatorna !!

kislány ! 3a ????



Millió puszi, Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok,ha nem bánjátok.Én egy őrbottyáni kismama vok,2 pici lányom van.Az egyik Diána Aki 29 hónapos,a másik Nóra aki 5 hónapos lesz.

Üdv nektek. :D
menyhartandi
 
 


Szia Andi!

Üdv közöttünk!!! :)

Írj magadról!!!Mióta laksz Őrbottyánban,stb.És képet is tehetsz fel, ha van kedved. :)))

Kati, nem. Nem 3/a. Nincsen házszámunk, így nem tudom.
Hát igen, az út nem az igazi........ :twisted: :twisted:

Az jutott eszembe, hogy hamarosan írok a polgármesternek és jegyzőnek, legyen olyan kedves, és toljon végig egy babakocsit az utcában!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Se járda, se normális út!!! :twisted:

Kati, láttatok valami szépet, s jót felénk????? :lol:

Bolha! Eltűntél!! Minden ok?

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!!


Szia Andi !!! Üdv. köztünk !!!! Örülök , hogy csatakoztál hozzánk !!! :lol:

Én is csatlakoznék kslányhoz , írj magadról , merre laktok, mióta , szeretsz ott lakni .stb.


kislány !! Hát a rossz út ellenére olyan sebességgel robogtunk át , hogy csak kutyafuttbban próbáltam valahogy beazonosítani (oda és vissza is ) :lol: :lol:

Ami van a Diófában az szép nagy telek , voltunk még a József A.-ba az tetszik nekem , annak ellenére hogy egy kissebb fajta hegyre kell felmászni , de cserébe van egy kis kilátás . :lol:

Aztán voltunk a kedvenc Állomás u.-ba, ill. abból nyílik egy kis u. ami asszem a D. Gy. -re megy ki, hát az jó keskeny u. csak egy autó fér el benne (egyszerre) a telek szép széles (Zsoltinak a keskeny u. miatt nem nagyon nyerő) ja, a Vak B.- ba is van egy és voltunk egész lent a Szent László vagy István (most nem ugrik be)
igaz az nem tetszett nekünk , viszont, onnan láttam (majdnem) a gödör ovit :lol:

bolhácska !!! Sajna em mentünk át a síneken , pedig reménykedtem!! :lol:

Jól vagytok ???


Lányok ha tudtok valami ellenvéleményt a Jósef A. u.-ról , ne folyátok vissza magatokat !!!
Köszi !!!


Puszi nektek !!!

Kati és

Kép


Kép
kati16
 
 


Szia Kati!

József Attiláról semmi rossz!!! Igazság szerint a vácbottyáni részről szerintem nincs semmi, elvégre Bolhával ott lakunk!!! Csak jó lehet!!!! :lol: :lol:

Pusz-pusz

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Én kb.2 éve lakom Őrbottyánban,a Táncsics utcában.Igazság szerint nem a szívem csücske Őrbottyán,dehát mivel csak ide tudtunk házat építeni az anyósék telkére,ami ugye nem a legjobb dolog így most itt lakunk,előtte Fóton laktunk albérletbe,ott jobban szerettem lakini.Egyébként én tiszafüredi vagyok a szüleim most is ott élnek,csak mivel pesten dolgoztam így tt laktam albérletbe és megismertem a páromat,így kerültem ide.Nagyon elzártnak érzem itt magam,nincs nagy mozgástér,igaz a kicsikkel nem is lenne egyszerű ez a dolog.Kérdezzetek nyugodtan ha kíváncsiak vagytok vmire,szívesen válaszolok. Kép Kép
menyhartandi
 
 


a nagyobbik lányról nagyon torz az a kép,így egy másikat teszek föl
menyhartandi
 
 


menyhartandi írta:a nagyobbik lányról nagyon torz az a kép,így egy másikat teszek föl
menyhartandi
 
 


És olyan kérdésem lenne,hogy ezeket a szalagokat,hogyan lehet megcsinálni,ami nektek is van. Kép
menyhartandi
 
 


Szia Andi!

Örülök, hogy írtál!
Ha az embernek családja van, már önmagában valamelyest elszigeteltséget jelent. Megértelek. Nehéz lehet egyedül.
Én könnyebb helyzetben vagyok, hiszen én mindig is itt laktam, itt nőttem fel, ide jártam oviba, iskolába, és hát ismerek sok embert a faluban. Igazság szerint nincs messze Bp, de ha az embernek nincs autója, egy picit nehezebb..
Bízom benne, hogy hamarosan jól érzed itt magad. Hidd el, lehet, hogy picit magányosnak, elszigeteltnek érzed magad, de ennyit talán lehet áldozni a "tiszta" levegőért, nyugodt környezetért.
És különben is!!!Már nem is vagy egyedül!!! Itt van Pattogóbolha, akinek már van 2 csemetéje, itt van Kati, aki szeretne ide költözni, szintén 2 gyermek édesanyja, és itt leszek én is, hamarosan 1 gyermek édesanyja!! :lol:

Szép gyermekeid vannak!!! :lol:

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok!

Apa itthon van. Ilyenkor nem igazán tudok idekerülni. Max éjjel olvasni, de ilyenkor már erőm nincs írni. :D

Andi szia! :D Jajj de jó, hogy bővülünk. :D Én már nem kérdezek semmit, mert 1: a lányok már mindent megkérdeztek, 2: meg válaszoltál. :lol: :lol: :lol:
De egy kérdés mégis lenne. :D Mikor született a picur? De nagyon édesek. :)

kislany: juhéééjjjj!!! :D:D:D:D 6,5 cm. Most úúúgy irigyellek. :D Tegnap elrobogtunk előttetek, mentünki auchanba. Nyitva volt a kaputok. :) Ami a toljon végig egy babakocsit illeti.. Ezzel az a legnagyobb probléma, hogy ami rossz a mamának az jó a babának. A gyerekek imádnak zötykölődni. Mi az elején csak az utcában sétáltunk, de Lalának már nem jött be, így a sínek mellett a töltésköveken kellett tologatni, hogy megnyugodjon... :lol: :lol: Tehát ezt az útviszonyt imádni fogja a babád ha kijött :lol: :lol: :lol:

Kati: én nem tudok csak a szőlősorról nyilatkozni. :D

És most én leszek gonosz. :D:D olyan kaját csináltam, ma, hogy el voltam ámulva magamtól. Főztem házi tyúkhúslevest, ami csirkecomb és mell kijött a levesből azt beraktam egy naagy hőtárolós edénybe, aláraktam rizst, felöntöttem kis husilevessel és megpároltam egybe. És utána sütöttem gesztenyetortát. Életemben nem főztem még 3 fogásos kaját. Kivéve karácsonykor. De most olyan büszke vagyok magamra, meg a lányokra, hogy hagytak. :D:D :lol: :lol: Rakok egy képet a tortáról. Ha valakit érdekel a recept akkor közzéteszem azt is. :D

Na megyek. Jó éjt. :arrow:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Kép

Ezt meg apa csinálta a gyerekekről. :) Erik, Vivi, és Lara
Kép

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Andi: ilyen vonalzót meg pl itt tudsz csinálni:

http://lilypie.com/first_birthday.php

Bal oldalt kiválasztod, hogy hanyadik szülinap lessz, aztán kiválasztod a csíkot, utána alul rányomsz a Step 2: Select marker -re. Ott a figurát választod ki, utána alul rányomsz a Step 3: Input text -re. Végül ott beállítod, hoigy mikor lessz a szülinapja. Érdemes a clear background.ot jelölni. Beírhatod a lányok nevét és vaégül a create ticker gobra klikk. Kiadja a kódokat. Neked a második BBC kód kell. Kimásolod és itt a profilnál az aláíráshoz bemásolod. Ennyi. :) Ha van még kérdésed szólj.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Magyar vonalzók meg a www.noivonal.hu -n vagy a www.babafalva.hu -n vannak. :)

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


Sziasztok!

Köszi a segítséget nektek,aranyosak vagytok.

pattogobolha:a picúrka 2007.08.14.-én született.

kislany:köszi a biztató szavakat,az biztos,hogy a tiszta levegő mindennél többet ér,ebben igazad van.
menyhartandi
 
 


:D nem megy ez a bemásolósdi,segítsetek,köszi előre is.
menyhartandi
 
 


Bolhaaaa!!! Ez igen!4!! Ez a torta..... nyamnamnyamnyam..... :lol:
Tegnap én is aktív voltam. Fácán leves, borsos tokány és szalagos fánk volt a menü!!! Nálunk is 3 fogásos volt az ebéd!!!! :lol: :lol:

Andi: hol próbálkoztál a vonalzóval?

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


andi: ha kimásoltad a kódot ( kijelöl, jobb egérgomb copy vagy másolás ) bejössz ide és itt az oldalon legfelül van egy legördülő ablak az van kiírva, hogy segédletek. Onnan kiválasztod a profil-t. Magától megnyílik, és annak is az alja felé lesz az aláírás mező. Oda bemásolod ( jobb egérgomb, paste vagy beillesztés ) és végül elküld. :)
Lara aug 16.án született vácon. :) Ha ott szültél akkor lehet még láttuk is egymást. :D

kislany: Húúúúúhaaaaa. aztaaa. :D:D Én 2 gyerek mellett nem is merek arról álmodni, hogy ilyen macerásabbat főzzek. :lol: :lol: :lol: Pedig úgy szeretnék. Bár mostanában kacérkodom a palacsintasütés gondolatával :D

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


A palcsinta egyszerűű!! és finom is!!!
Hajrá, hajrá!!! Vagy azt a nagyi is meg tudja csinálni,nem????
Beszéld rá!!! :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kislany: rábeszélném, de dolgozik. Hétközben általában a dédi van itthon csak. Meg amúgyis imádok palacsintát sütni. :D De ma pl esélyem sincs rá, mert Lala extrahisztis... :shock: :shock: :shock: Komolyan nem tudom mi baja. két órája evett, aludt, tiszta a pelus, száraz a ruha... Vivicsi amikor pici volt üvöltött.. Lala ezzel szemben hisztérikusan sikít.. :? :lol: :lol: Már megszoktam, de a majdani pasiját sjanálom.. :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 


andi: Nálatok nem hisztis a pici?

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: