Új privát üzeneted érkezett!

Most keresek infókat a neten... 2006-ban inditották a projektet, 100-an vehettek részt az ingyenes programban. Ebböl 62- nek lett beültije, 39 elsöre babás lett. Ezeket egy újságcikkben olvastam most, 2007-es. Frissebb nincs... :shock:

Akik januárba jelentkeztek be az ingyenes programba, azok június-júliusban kerültek sorra. Egyelöre az ingyenes programba csak az úgymond "legnehezebb" 100 eset kerülhet be , a többi bejelentkezhet önköltségre- és ez az 1000 euró, ICSI esetében. Kb 600 euró a klassikus lombik. ( Úgy irták hogy gyógyszerekkel együtt, bár .... ?)
Na, igy már világosabb nekem is. De nem egy reménykedtetö ha ez tényleg igy van.

Köszi Bumi hogy rákényszeritettél erre..... :lol: :lol:
tea77
 
 


Talán a Kaáliban mégis olcsóbb...
Meg aszem van garanciavállalás is.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Kritériumok az ingyenes lombikra

Egyszeri lehetöség van résztvenni az ingyenes programban, akkor ha:
- A nö még nem töltötte be a 38 évet,
- Még nem szült vagy nincs élö babájuk
- Ha a meddögés organikus (?) vagy nem ismert eredetü
- Subfertilis (?) férfiak éestében, ahol az eddigi gyógyitások nem mutattak semmilyen elörehaladást.

Hát......nem tudom hogy bejutunk-e már...mi még nem gyógykezeltettük magunkat máshol!!!

Sz'rok bele....!!!!!
tea77
 
 

 
 


Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


De itt nincs benne a gyógyszer...

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


380.000 forint lenne a mi esetünkben egy komplett ICSI ugye, jól gondolom.
Akkor az 1490 euró. ( +/- gyógyszerek?)
tea77
 
 


Jó reggelt... :oops:
Sehol senki??? :(
tea77
 
 


Csajok!

Én olvaslak benneteket.De magamról semmit sem tudok írni.Nem történik semmi.De azért én mindenkinek nagyon drukkolok.
A teákat majd elkezdem megint inni,ha megjön.

Kép
breni
 
 


Most hivott a drágám hogy sikeresen leadta a mintát!!!!!!

Juhéééééééééééééééééééééééé!!!!!!!
Végre, végre, végre!!!!! Holnap délután megyek az eredményeinkért!!!!
Szurkoljatok hogy milliomosok legyünk!!!!
tea77
 
 


Sziasztok!

Tea!
nagyon drukkolok!

Breni!
Érted is lehet már izgulni!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tea!

Nagyon szorítok,hogy jó hírekkel tér haza és persze ide hozzánk.

Bumi!
Én nem izgulok.Most is fájnak a melleim,ami nálam szerintem azt jelenti hogy nem volt pém.Múlt hónapban is így volt,előtte hónapokig nem éreztem ilyet és a görbe szerint volt pém.

Kép
breni
 
 


Breni!

Másnak akkor fáj, ha babás, szóval az attól is lehet! Úgyhogy én csak drukkolok!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tapi? Nálad mi újság?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Dorcsi! :lol:
Itt vagyok és nagyon drukkolok Neked a mai uh-hoz! Képzeld a tegnapi vizsgám teljes egészében kipuskáztam! :lol:

Tea! :lol:
Én is drukkolok!

Gröni! :lol:
Hol vagy?

KépKép
zsófikukac
 
 


Bumi!
Jó attól még nem lehet semmi bajom,ha szorítasz.;)
De én nem reménykedek.Meg hát elég sokat ittam és cigiztem decemberben. :oops: :shock:

Dorcsi!
Gyere UH után!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Sziasztok lányok!

Köszönöm mindenkinek a drukkokat!

Dorcsi!
Várunk az Uh-ról!!!! ( És fogjuk a csipiszt kézzel-lábbal !!! )

breni!
Nekem akkor nem fáj a cicim, ha nem volt Pé-m, vagy a nincs elég hormontermelésem a lutheális fázisban. Most is csúnya a görbém - semmi cicifájás. Ha volt Pé-m, nekem minden hónapban nagyon érzékenyek. Azért küldöm a drukkkokat!!!!!!!!+++++++++
Sajna én is bagózok....nem kellene....!

bumi !
Ti hanyadikán mentek a meddöségire???

Zsófikukac!
Ügyi voltál a vizsgán.....++++++

Gröni!!!
Nekem is hiányzol....A múltkor mikor padlón voltam Tapival kiápoltátok a lelkem és nagyon megkedveltelek téged is!!! Merre vagy?

Nem tudom mit produkáltunk a párommal, ma délután megyek az eredményekért...
Azt azért nem értem hogy miért viselkednek úgy velünk mint a kutyákkal!!! Párom mikor hazajött, elég rémült volt, sajnálja nagyon, de szerinte túl kevés mintát adott be....A múltkor kapott egy szobát, most pedig betoloncolták a wc-be és többször is bekopogtak rá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Már úgy volt hogy kimegy és megmondja a nöcinek hogy ö igy nem képes...Hát állatok vagyunk mi? Mire szegénykém megint összeszedte a bátorságát hogy újra szembenézzen az esetleges rossz eredményével, hüen vitaminoztunk és megtett mindent, söt bátran indult hogy most nagyon jól akar produkálni........nincs szavam. Tényleg. Mondhatom, fa_án indult az egész!!!!

Remélem a mennyiségtöl eltekintve a többi csak jobb lesz az elözönél.

Hiszitek hogy alig tudtam aludni az éjszaka? Még ezzel is álmodtam .... Rémes volt. Nagyon izgulok...

Puszi mindenkinek ....
tea77
 
 


Tea! :lol:
Köszi, aranyos vagy!

Hát nem semmi, ahogy Veletek, illetve a férjeddel bántak. Én elhiszem, hogy ez nekik rutinmunka, de azért kicsit átérezhetnék a mi helyzetünket is! Az ilyen mindig úgy felháborít. Azért nagyon szorítok, hogy jók legyenek az eredmények! :lol: ++++++++++
Amúgy hova jártok?

KépKép
zsófikukac
 
 


Tea!

Hű az anyját,de szó szerint.Hogy lehet valaki ilyen bunkó?????????Hoyg produkáljon az ember ha egyfolytába csöszögetik,főleg egy budiba???Szegény férjecskéd.De azért hátha minden oké lesz.Bízz benne.
Ja egyébként én nem cigizik már több mint 2 éve amikor is eldöntöttem hogy babát szeretnék,de most hogy nem érdekel a téma,most olyan jól esik,de csak heti 2-3 szálról van szó.

Kép
breni
 
 


Szia! Hát mégis jár erre valaki???

Most 15.-én megyünk az elsö konszultra a meddöségibe. Külföld...de ha lombik lenne a vége, akkor a szegedi Kaálit választjuk.

Ha tegnap ott lettem volna a párommal, nem igy történt volna biztos!!!! Na, mégegy ilyen és a világszerte elismert labor nyomorult empátiáját felnyomom a TV-ig!!! Már tegnap gondoltam erre, de nyeltem egyet a végén! Tölem megkapják biztos!
tea77
 
 


Sziasztok!
Jöttem, ahogy tudtam :lol:

Van egy szabályos petezsákom méhen belül, benne szikhólyaggal :lol: :lol: !!! Jövő héten újabb UH.
Most már lassan próbálom felfogni, h terhes vagyok :lol: !!Kaptam képet is a Prüntyőkéről, itt szorongatom a kezemben:-)

Azonnal visszaolvasok és jövök!!

Köszönöm a drukkokat! :lol:
puszi:
Dorcsi
dorcsi73
 
 


Sziasztok!

Breni!
Akkor továbbra is drukk!

Tapi!
Neked is!

Tea!
Várlak a hírekkel! Tényleg tök taplók voltak! Még ilyet!
Egyébként a köv. ciklus 3.napján kell mnnem vérvételre.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szia!!!!!!

Dorcsi, nem tudod valahogy nekünk feltenni????
GRATULA, GRATULA!!!!!! Boldog és egészséges kismamanapokat, heteket, hónapokat, pillanatokat kivánok!

Sokat kérdeztem töled..... :oops: ha van kedved rá válaszolni, hálás köszönet....
tea77
 
 


Lányok!

a cigit meg hagyjátok abba!!!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dorcsi!

Gratula!

És képet kérünk!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dorcsi!
Akkor szerintem mostmár gartulálhatok hangosan is.
Gratula-gratulaa-gratula!!!!!!!!!!!!!!

Bumi!
Nekem most jól esik és nem hagyom abba.Annyira jól érzem magam a bőrömben és ehez hozzájárul a cigizés is.

Kép
breni
 
 


Én nagyon mérges vagyok a cigi miatt, de nem hallottam még olyat aki a bagó miatt nem maradt terhes. Ha kismama leszek, nem cigizek - arra rá sem merek gondolni....hogy a babát fertözzem!

Hogy összejött a kis csipet-csapat????! :D
tea77
 
 


Ja...eredmények : este 6-kor kell hivnom mégegyszer hogy megérkezett-e a páromé is! Az enyém már kész, csak nem mennék kétszer...
tea77
 
 


Sziasztok!
Írtam a egy regényt és elszállt :?

Köszi Lányok a gratulákat, olyan kedvesek vagytok!!!

Tea: Borzasztó, h hogy bántak a pároddal:-( Sajnos tőlük függünk és még az ilyen megalázó helyzeteket is kénytelenek vagyunk elviselni a cél érdekében :(
Nálunk a sokadik mintaleadás után már nem a mennyiséget nézték, csak a bacikat.
Mikor lesz meg az eredményetek?? Nagyon várjuk!! És mennek a drukkok ezerrel!!
Az, h nálunk miért volt ICSI, nem tudom pontosan. Műtétkor mondta a biológus néni, h azt alkalmazzák, mert elég kevés katonából kell kiválasztaniuk a legszebbeket és hát rá is kell segíteniük. Az is lehet, h hajlott koromra való tekintettel nem cicóztak velem, hanem tutira mentek:-)
Mi egyébként a BMC-sek vagyunk és nagyon elégedett vagyok velük. (Naná, hogy az vagyok!! :lol: )

Bumi! Ez tökjó, hogy elkezditek! Nagyon drukkolok Nektek is! Most hányadik napon jársz??

Reni! A cicifeszkó jó jel! Már kíváncsi vagyok a fejleményekre!

Zsófika! Köszi a drukkokat! Tudom, hogy Rád mindig számíthatok, ha drukkokról van szó! (persze a többiekre is áám!) :lol: Ügyi vagy, h sikerült a vizsgád! Még jó, h nem buktál le! ( bízzunk benne, h a tanárod nem olvas bele fórumba :lol: ) Gyere, mesélj nekünk, mizu veletek??( Ja, és ügyesen a fordítással!:-))

GRÖNIIII!!
TAPIIIII!!!
Hol vagytok???????

puszi:
Dorcsi
dorcsi73
 
 


Dorcsi! :lol:
Hurrá-hurrá! Én tudtam ám az elejétől fogva! :lol:
Tedd fel a képet!

Cigi: néha én is elszívok egy-egy szállal, ha jól esik. És meg is iszom egy két pohárral, ha úgy adódik. Tudom, hog nem túl egészséges, de nem engedem, hogy a babaproject uralja az életem és nem vagyok hajlandó mindent alárendelni. Nem akarom, hog úgy szálljanak el évek, hogy nem éreztem magam jól a bőrömben. Ez persze csak az én véleményem. :oops:

Tea! :lol:
Értem. Biztos nem kerül sor a lombikra, drukkolok!

KépKép
zsófikukac
 
 


ja és kávézom is! napi 3 bögrével! hhihiihhi :lol:

Dorcsi! :lol:
nem hiszem, hogy az ötvenes éveiben járó pasi tanárom ezt a fórumot olvasná, persze sosem lehet tudni! :lol:
Velünk, amúgy minden ok, írtam az őstopikomba, olvasd el ott. :lol:
Jövő héten kérek időpontot Tapolcára. :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


háááá, kávé az nálam is bejátszik, kb napi 3.
meg persze néha egy kis sör, bor , pálinka is lecsúszik. :D

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Háát, sosem lehet tudni! Lehet, hogy 50 évesen éppen azért olvassa ezt. Tudod, mi a címe a topiknak!!?
:lol: :lol:

Képet sajna nem tudok feltenni, mert itthon nincs scanner.. és képfeltevésben amúgy is béna vagyok :?

ok, megyek elolvaslak..De nagyon örülök már most az elhatározásotoknak!!
dorcsi73
 
 


Na én egy csöpp alkoholt nem iszom...ebben jó vagyok. Szilveszterkor ittam pezsgöt meg Whiskey-s kólát ( néha gin-tonic-ot ), nem azért mert nem szeretem, hanem csak akkor amikor megkivánok egy ici-picit. Varárnaponként, amikor anyuék mghivnak ebédre, mellé elfogadok 1 deci vörösbort.. :D
Kávé (inkább tejeskává-lötty) - napi 2 csésze

Dorcsi, köszönöm szépen a drukkokat neked is és az infónak! Én mostmár mindig Copy-zom a hsz-imet, hogy ha elszállna, csak bemásolom!
tea77
 
 


Dorcsi! :lol:
Ott nem írtam az elhatározásunkról mert ez nálunk naponta változik! Igen tudom, hogy mi a címe a topiknak, a férjem ki is lenne akadva, ha látná, hogy de írok. :lol: :oops:

Most majd Te jössza a drukkolással, és lelket is kell belém öntened, mert nem sok kdvem van a sok herce-hurcához. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


"Dorcsi, köszönöm szépen a drukkokat neked is és az infónak" - de hülye vagyok... :lol: :lol:

Javitás: Dorcsi, köszönöm szépen neked is a drukkokat neked és az infókat.
tea77
 
 


Ok! állok elébe!! Szívesen segítek, léleköntésben jó vagyok :oops:
( De még én is szeretnék ám további drukkokat kapni! :) )

Tényleg, szegény bika-férjednek nehogy megmutasd :shock:
(Na, akkor azt nem keresem, h hova írtad..)

Hogy állsz a fordítással????? 8)

Igen, menet közben tényleg kopizni kell..
dorcsi73
 
 


Dorcsi! :lol:

Sehogy, mióta beszéltünk netezem. :oops:

KépKép
zsófikukac
 
 


Bumi - Mikor elküldtem, már eszembe jutott a 3. napi vérvétel...De most szita az agyam... :oops:

Megyek, megpróbálom valamivel lefoglalni magam.....
Estére hozom az eredményeket!
tea77
 
 


Addig is további szép napot mindenkinek!

Cupp
tea77
 
 


Ja, de még Dorcsinak bedobok néhány drukkot, meg nektek is...


DRUKK!!!! DRUKKKK!!!!! DRUKK!!!!! ++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
tea77
 
 


Zsófi!
Én 2 év után jöttem rá,hogy nem élhetek így hogy csak a babára gondolok és nem teszem azt ami jól esik.Kihagytam egy csomó jó dolgot.
Kávézni nem szoktam,mert csak tejjel szeretem azt meg nem szoktam inni a pattik miatt (nekem bejött).

Kép
breni
 
 


Köszi Tea:-)))))))

Reni! Ezt hogy érted, hogy tejet nem a pattik miatt????
Nekem pár napja egy csomó pattim jött ki :? Én a hormonokra tippelek, de lehet, h a hihetetlen mennyiségű fehérje, amit megeszek??

Zsófi! Hátra kötöm a sarkadat! :D
dorcsi73
 
 


Breni! :lol:

Akkor nekem szerncsém van, hamarab rájöttem, igaz ehhez kellett a férjem is, ő világított rá a dolgokra. Ekkor határoztam el, hogy nem hagyom, hogy rámenjen a házasságunk a babakérdésre.

Én úgy csöppentem ide Dorcsi miatt, köszönöm, hog befogadtatok. :lol: De sajnos így nem tudom kivel, mi a helyzet. Leírnátok röviden, hogy képben legyek?

KépKép
zsófikukac
 
 


Dorcsi!
Nekem minden rendben a hormonjaimmal.
Nekem is és a férjemnek is elég sok pattink volt.Megpróbáltuk nem inni a tejet,ami csak egy ötlet volt és nekünk bevált.A férjemnek atóta egy pattija sincs,nekem hóbe-hóna menszi előtt például.
Én elolvastam és megnéztem A Titok könyvet-filmet akkor láttam be,hogy ez nem mehet így tovább.

Kép
breni
 
 


Zsófi!

Nálunk kevés spermaszám plusz műtét herevisszér miatt,ami már 1 éve volt és azóta is kevés a szám.
Nálam PCO miatt műtét és sövény miatt is műtét.A sövény az egy rendellenesség ami elzárta az utat a spermáknak.Azóta talán minden oké.Ez is 1 éve volt.
Talán ennyi röviden.De kérdezz nyugodtan.

Kép
breni
 
 


:shock: Nahát, ilyenről még nem is hallottam!
Köszi az infót!
Én a saját hormonjaimra gondoltam, az most gondolom kicsit más, mint eddig :lol:
dorcsi73
 
 


A Titokról szóló dolgot Zsfinak szántam.

Kép
breni
 
 


Breni!
Sajnálom, nálatok aztán jól összejött minden. és most hogyan tovább?
Nem ismerem ezt a könyvet. Ki írta, miről szól?

Nekem pattim pé előtt és mensi előtt van. Tuti hormonok. Férjnek nincs, igaz nem is iszik tejet, illetve semmi tejterméket, mert allergiás rá. :roll:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!
Hát igen,jó mi?
A papírjainkon az ICSI szerepel,de azért mi megpróbálnánk az inszemet is.De még nincs meg az elhatározás.

A könyvet Rhonda Byrne írta.
honlap címe www.atitok.hu
Érdemes elolvasni......

Kép
breni
 
 


Meghoztam az eredményt.

volumen: 2,6 ml
pH : 7,5
Viszkózis: Normál
elfolyósodás: 10 perc
spermiumok/ml: nincs (x10 a hatodikon/ml)
spermiumok/V : nincs (x10 a hatodikon /Vol.)
Leukocita: 2,1 ( kissebb kellene hogy legyen 1,0 - töl )
Kerek sejtek: nincs
élö / élettelen spermiumok: nincs elég szám a differenciához

progressziv gyors: -
progressziv lassú: 1
nem progressziv: 1
mozdulatlan: 4
( a kamrában lévö össz számmal kifejezve )

A spermiumok morfológiája: nincs elég szám a diferenciához

Iniciális fruktóz (????) :Jelen

Toldalék: A 40 szemlélt szinezett egységben 2 vitális és 4 avitális spermiumot találtak csavarodott farokkal.

Az eredmény azt hiszem rosszabb az elözönél...
Ennyi lányok! Nem tudom hogy valaha is lesz-e babánk.....
tea77
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: