Új privát üzeneted érkezett!

Reni!

Igyekszem megfogadni, de ebbe szerintem lesz beleszólása a kölöknek is! :lol: Még nem jött meg! :shock: Nem szokott így szórakozni! Féltem magam egy picit, hogy elkezdek reménykedni, oszt pofára esek! Még a végén tényleg tesztelnem kell!

Tapi!

Apjuk nem hisz az ilyen hókuszpókuszban és sajnos rám is ragadt ebből az évek alatt, pedig mindig érdekelt és hittem az ilyen gyógymódokban! Én is nagyon bízok benne, hogy nem lesz szükségetek sem inszemre, sem más beavatkozásra, hisz ez azért nagyon jó eredmény! :wink:

Csajok!

Nem hiszem, hogy még tudok jönni, ezért mindenkinek nagyon boldog, babás Újévet kívánok, aki pedig már babás, annak gondtalan babavárást! :wink:
Vendég
 


Gröni, azt kívánom nyisd az új esztendőt egy szép kövér zebrával! :wink:
tapedli
 
 


Tapi!

Köszi szépen, de asszem még pont időben, hogy ne reménykedjek feleslegesen elkezdtem iszonyúan görcsölni! Csak ma jönne meg.... Nem lenne jó ezzel nyitni az évet! Jó lesz nekem az a pozitív teszt jövő hónapban is! :wink:
Vendég
 

 
 

Jóóó reggelt Mindenkinek!

Azértis én leszek az első idén, aki ír! :lol: :lol:
Remélem jól telt a tegnap estétek! Az enyém hajnal 3-ig tartott :shock: és kafa volt. Sajnos most jön a romeltakarítás, de le van fütyülve :D
tapedli
 
 


Sziasztok csajok,üdv 2008-ba!

Nekünk is nagyon jól telt a szilveszter reggel 6-kor értem haza,a párom 4-kor.Együtt buliztunk,csak a párocskám befáradt és haza jött.
Nálunk már teljes a rend.:)

Puszi nektek

Kép
breni
 
 


BUÉK Csajok! :wink: Mi délután 3-kor keltünk, 7-kor még fent kukorékoltunk! Hát csajok, én pirivel kezdtem az új évet, remélem ez nem jelent semmi rosszat erre az évre! :roll:
Vendég
 


Sziasztok csajok!

Boldog Új Évet!

Mi itthon szilvestereztünk, de előtte nap voltunk egy előszilveszteri bulin, úgyhogy a partifíling is megvolt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Jó reggelt!

Én még a héten nem dolgozom,így ráérek felkelni.:)
Úgy látom mindenkinek jól telt a szilveszter.Ennek örülök!

Úgy érzem nem volt pém,pedig már kellett volna.Semmilyen tünetem nem volt.Megtettünk mindent azért! :wink:

Kép
breni
 
 


Ha minden jól megy, holnap 8.30-ra megyünk a meddőségibe, konzultációra. Kivi leszek, mit mondanak.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Szorítok nektek.Gyere majd és mesélj!!!!!

Kép
breni
 
 


Reni,
hát irigyellek, nem mondom! :D Én ma megkezdtem húzni az igát :(

Bumi,
remélem csupa jó élményekkel jössz holnap! :wink: Várom a beszámolód! Melyik is ez a meddőségi? Elfelejtettem, bocsi :oops:

Gröni,
sajnálom pirit :(

Hahó többiek? Hol vagytok? :roll: Dorcsi? Tea? ...stb
tapedli
 
 


Jó reggelt csajok!

Bumi!

Én is nagyon várom a híreket! :wink:

Reni!

Elég furák mostanában a ciklusaid! Iszod még a teákat? :roll:

Tapi!

Ne sajnáld, esélyünk sem volt.......

Dorcsi!

Tényleg, mi a helyzet?
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem. Nem a dokival beszéltünk, hanem egy szülésznővel, aki ott szokott aszisztenskedni a meddőségiben. Tök aranyos volt. Megnézte az eddigi leleteinket, és azt mondta, hogy inszeminációban gondolkozzunk. Mondtuk, hogy azért is jöttünk ide.
Mutattam a hőgörbéimet is. Azt mondta, hogy felejtsem el az lh-zást, hőmérőzést, mert ha nem foglalkozunk ennyire a dolgokkal, nagyobb az esélyünk. Nem hiába van a szakrendelés mellet a pszichiáter. Sok betegben a lelki gátat is oldani kell.
A lényeg: a köv ciklusom 3. napján kell vérvételre mennem, és ha az jó lesz, akkor elkezdjük az inszemet.
Kérdeztem, hogy nem kell átjárhatósági vizsgálat? Azt mondta, hogy mivel a kórelőzményem nem utal semmi problémára, így nem kell.
Úgyhogy egyelőre ennyi.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Ez nagyon jó hír!!!!!!!!!!!!!!:)Egy kis löketet adtál.

Gröni!Nem iszom már a teákat.

Kép
breni
 
 


Bumi,

ezek csudi jó hírek :lol: Akkor csak pár hét kérdése az egész? :D Ne foglalkozz az egész témával addig se, nehogy görcsös legyél az inszemig. Itt meg beszélgessünk az elmúlt napok gyönyörűséges hóeséséről! :lol: :lol:


Dorcsi,
hol vagy már?? :roll:
tapedli
 
 


Szia tapi!

beszélgetnék én a hóról, de itt nincs!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


tapi=Tapi bocs :oops:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Jaj már itt is elolvadt, de amíg volt, szép volt :lol:
tapedli
 
 


Látom lassan neked is mehetnek a drukkok!
Dobsz egy görbuszt?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi, az nagyon hiányos, mert csak a ciklus első napjaiban és tegnap mértem egyet. Ez most a leszarom hónap :lol: :lol: Azt is csak sejtem, hogy mikor lehetett a pé-m, mert azért a kellő időben ellőttem két LH-t. :lol: Úgy gondolom, talán a 11 és 13. nap között lehetett. A vonalzómnak a 11. napot adtam meg, de ez nem tuti. A ma reggeli mérés 36.8, ebből mindenképp úgy gondolom kellett lennie pé-nek. Nade majd meglátjuk :wink:

...persze a szorításokat szívesen fogadom :lol:
tapedli
 
 


...a 36.8-as mondatból csak azt hagytam ki, hogy a hónap elején szépen lement a hőm, 36.1-ig. Tehát a jelentős emelkedésből gondolom, hogy aprogim elég magas, mert dolgozik a sárgatest...tehát volt pé.
tapedli
 
 


Akkor mennek a drukkok! :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Köszi Bumi! :wink:
tapedli
 
 


Sziasztok!
Remélem még emlékeztek rám...néha én is olvastalak titeket, de nagyon szomorú vagyok hogy párom hanyagolja a bacivizsgát annak ellenére, hogy többször megigérte és lelket öntött belém - mindig valami közbejött.
Ma ráált hogy bejelentkezzünk a meddöségire. Holnap meg is teszem. Kérlek szurkoljatok nekem hogy egy elöre bejelentett idöpontot ne legyen képes hanyagolni....!
Annyira örülök megint, remélem ez alkalommal nem fogok csalódni!

Puszi mindenkinek és Boldog Új évet!
tea77
 
 


Szia Tea,
hogyne emlékeznénk, én hiányoltalak is nemrég.

...ahogy Dorcsit is, de Ő nagyon eltűnt :roll:
tapedli
 
 


sziasztok!

Végre ide is benéztél Tea!

Tapi! veled mizu? tünetek? stb?

Dorcsi!
Remélem minden rendben veletek!Gyere, ha tudsz és mesélj!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,

a tünetekről nem nyilatkozom :D Tudod, nekem egyébként is a tolófájásokon kívül már minden megvolt :lol:

olvasok egy könyvet (bár ez túlzás, mert csak egy nagyon kis része aktuális még ránk nézve), szóval inkább csak bele-bele olvasgatok. Na és ott olvastam egy olyan szépséges születéstörténetet :D Tittára a hatása alatt vagyok :D

...egyébként hová tűntetek mind? :roll:
tapedli
 
 


Hali lányok,

igaz, hogy jól eltűnt mindenki, de én azért földobok eghy témát. Hátha előbújtok a jégkása alól :lol:
...megint az olvastam az egyik topicban, hogy egy lány használt orákel tesztet. Azaz LH tesztet a mensi előtt. Na én viszont bazira nem értem ezt az egészet. :shock: Rákerestem a neten az LH szint változásaira a női ciklus folyamán és találtam egy ilyet:
"...mára már ismert az a tény, hogy a PCOS-ban szenvedő nőknél (akiknek a keringő LH szintje magas) nagyobb a vetélés kockázata. Ennek az a magyarázata, hogy a túl magas LH szint megnehezíti egyrészt a petesejt fejlődését a folliculusban, másrészt az embrió beágyazódását a méh nyálkahártyában."
Na tehát, ha az orákel teszt kimutat "valamit" honnan lehet azt tudni, hogy az HCG vagy LH. Ráadásul akinél az orákel pozitív és mégis megjön neki, akkor annak magas az LH-ja vagy sem??
Nekem ez valahogy fura... világosítsatok fel :D
tapedli
 
 


Jó reggelt Lányok!
Beindult a menet nálam is.Alig aludtam valamit.:(

Tapi!
Hát ezzel én sem vagyok tisztában.Jó hogy felvetteted a kérdést!

Csajok!
Hogy is vannak ezek a teák?Melyiket hogy kell inni,hogy legyen pé?
Pl.a málnalevélteát?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Tapi!
Az lh teszt keresztreakcióba lép a hcgvel (evolúciós rokonságuk miatt). Viszont egy tesztből nem tudod eldönteni, hogy lh-t, vagy hcg mutat a cikluis végén. Míg az lh szint a pé körül nő nagymértékben, a ciklus más reészein viszonylag alacsony, és nem változik jelentősen, addig a hcg-t a baba termeli (normál esetben, nem normál esetben ciszta is termelhet ), és az kétnaponta duplázódik, tehát jóstesztelésnél több napon át figyelni kell a teszt erősödését, mert ha erősődik, akkor nagy valószínűséggel hcg-t mutat.

Breni!
A ciklus első felében kell inni a málnalevelet, és pé után pedig a palástot. Mivel a cickáról eltérő vélemények vannak, azt én inkább nem iszom.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Tapi - Köszönöm hogy hiányoltál.. Cupp!!!!!

Bumi - Nem jöttem egy ideje, tényleg :oops: . Azért eléggé magam alat vagyok apa eredménye miatt még mindig és föleg mert elindult valami és azért is jöttem ide hogy megosszuk a véleményünket, aztán nem történt tovább semmi. Itt mindenki arról irt hogy alakulnak a vizsgák, én meg legfelljebb a högörbékröl beszélhettem ami nem "apa" ügye és ez zavart.

DE! Végre bejelentkeztünk a meddöségibe és január 15.-én lesz az elsö konszult. Nekem hüveljtörletet kértek ( bacik és chlamidia teszt), apának spermiogram és plussz kértünk ugyanabból a mintából bacitesztet is ( rábeszéltem, nehogy aztán megint arra kelljen várnom hogy rávegye magát. Úgyis kérni fogják elöbb utóbb-igy meglesz az is rögtön). A teszteket magánlaborban csináltatjuk - bazi drága, de most nem érdekel. Én szerdán megyek már az eredményekért ( remélem nem találnak bacikat) a párom szerdán megy mintát adni.

Ezt nem tudtam: A spermiogram jobb eredménye érdekében - Ugye no szex 4-5 napig, ami érdekes NO szénsavas viz és üditö sem, NO alcohol és NO bagó!!!!
A drágám próbálja betartani, bár dohányzik most igyekezett minél kevesebbet füstölni. A Coca Colát pedig viz helyett is issza - most olyan édi volt, narancslevet hozatott magának a boltból...JUHÉÉÉ!

Bár nekem ez érdekes, mert ha valaki dohányzik és fogyaszt szénsavas üditöket annak mégiscsak azzal együtt számit az eredménye! Nem? Ha ezek nélkül jobb az eredmény - nem magunkat csapjuk be ?????? :shock:

Etetem vele a C vitamint (1000mg-ost) és E vitamint (300mg) - Most meglátjuk segit-e...bár nemrég óta szedi.

Úgy Örülök hogy nem ülünk ölbe tett kézzel!!!!!! Bár remélem nem kell sokáig kutakodnunk a meddöségiben.....én azért még bizakodom akár a spontánban is ( lehetetlen, de szükségem van rá)

Puszi mindenkinek, remélem hamarosan ismét gyakran jöhetek hozzátok új hirekkel!!!
tea77
 
 


B.Ú.É.K. 2008!!!

Sziasztok Lyányok!
Köszönöm, h hiányoltatok, naggggyon jól esik.
Most csak egy gyors bekukk és helyzetjelentes. Nem voltam net-közelben, jelentkeztek is az elvonási tüneteim :)
Jelentem jan. 2-án bivalyerős második csíkot produkáltam :lol: :lol:
Most a csütörtöki 1. UH miatt várom a drukkokat, h lásson a dokibá egy ott lapuló prüntyőkét szívdobogással együtt:-)))

Na, megyek visszaolvasok és ígérem, jövök!!!


millió puszi Mindenkinek!:
Dorcsi
dorcsi73
 
 


Dorcsi!
Én nagyon drukkolok!!!!!!!!!De tudom hogy minden rendben lesz.;)

Kép
breni
 
 


Dorcsi!

Eddig is drukkoltunk, és ezután is fogunk. Végre van/volt kinek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dorcsi!

Úgy imádom az itteni jó hireket!!!!! Lehet már gratulálni?

Mindent kérek részletesen!!!!! :wink:
tea77
 
 


Dorcsi!
Megkérdezhetem hogy anno milyen bacit találtak a párodnál? Mivel kezelték?
Biztass egy kicsit hogy át lehet élni! Úgy örülök neked, hiszen ezekszerint az elsö beültid sikerült!!!!!
tea77
 
 


Hol vagytok????? :shock:
tea77
 
 


Na, elolvastam mindent. Jó, h ilyen jól telt mindenkinek a Szilvesztere!!! Mi ugye temetes, aztan csendesen otthon, mindenki, ahol jol erezte magat. TV-zes, beszelgetes..Mondjuk a csendesen az nem igaz, mert a nővérem 2 belevaló kölykétől inkább csak kiabáltunk egymással:-))

Köszi mindenkinek további drukkot, meg hogy így örültök velem!! :lol:

Tea! A lényeg, hogy a párod is rávette magát a kivizsgálásokra és partner lett benne:-) Minden mást intéznek az orvosok!!! Higgy bennük és magatokban is!!!
A zuramnak Coli bacilusa volt, a legalattomosabb.. Nagyon nehéz kiirtni. Kb. 3 hónapon át szedett kb. 4-féle antibiotikumot, míg az andrológus tanácsára abbahagyta azokat és csak C vitamin pezsgőtablettát ivott, joghurtot evett, napi 1 kanál mézet és vmi vörösáfonya-bogyót.. Ezek után lett negatív a lelete:-))
Remélem nektek nem lesz semi baj és nekivághattok a nagy útnak!!!

Tapi! Miért van ellenedre annyira a stimu?? Inszemnél csak kisebb mértékben stimulálnak nem? Több petesejt pedig= nagyobb esély.:-) (Bár az a legjobb, ha spontán összejön!)

Bumi! Nagyon zorítok értetek is! Tökjó, h már itt tartotok!! És nem kell hsg vizsgálat???? Ez aztán a jó hír!

Gröni! Legyen ez az utsó mensid ebben az évben! Hm? Ez mást ne jelenthet!!

Reni! Nemsokára kiderül, h mi újság van nálad?? Lehet, h csak nem figyelted a PÉ-t, azt mondtad, h most hanyagoltátok a témát, csak lazáztatok..

ZSÓÓÓÓÓFIIII!!!!!
Gyere ide!! Mizujs veled??????
dorcsi73
 
 


dorcsi73 - Nem ellenkeztél, én akkor elkezdeném:

GRATULA, GRATULA, GRATULA!!!! Elsö lombik rögtön siker!!! Hallja ez mindenki???????? :D :D :D :D

A coli baci - Érzett vmi a férjed, vagy teljesen tünetmentes ez a fránya baci.
Ö most megy majd szerdán és nem is tudom mit szeretnék jobban hogy találjonak valami gyorsan kirúgható bacit és azonnal sikerrel járunk, vagy ne találjanak - de az olyan macerás lenne....nem tudni az okot...további vizsgák, ne adj Isten genetikai gond, vagy más komoly amit nem lehet gyógyitani...fúj nem is gondolok erre!!!!
Ez a baci mitöl volt neki?
Enyémet etetem C vitaminnal 1000mg-osal, de szerintem már többször is irtam :oops:, imádja a joghurtot is... Annyira remélem
hogy segitenek ezek a vitaminok legalább egy ici-picit!!! Annyira szeretném ha csak 10%-ot is javulna!! Már annak is örülnénk. De ha inszemre elég lenne...az lenne a csúcs!!!!!
Úgy lesz ahogy mondod! Rábizom magam az orvosokra és reménykedünk.
Te szedtél vmi vitaminokat? teáztál? mig a lombikra készültél?

Jaj, bocsi....letámadtalak a kérdésekkel.., de most te anyi energiát és reményt adsz nekem.....
tea77
 
 


Ja...a baciüzés után milyen lett az eredménye a párodnak? Javult egy kicsit???
tea77
 
 


Halihóó!
:lol: Köszi Tea a gratukat, de még elteszem őket egy ideig, majd UH után lesz biztos, addig még csendben örülök :)
Továbbra is várom a drukkokat, azok mindig jól jönnek:-)
Örülök, h pozitív példa lehetek valakinek!! :P

Apa totál tünetmentes volt, bármennyi gyogyót evett, semmi változás nem volt. Hogy minek köszönhető a javulás??

Anno kérdeztem a nőgyogyimtól, h pl. a kv elhagyása segít-e a katonák megsoxorozodódásában, de legyintett és azt mondta, h ne kínozza magát :shock:

Az aszzisztens nénitől azt hallottam, h akár bacival együtt is lehet terhes az ember lánya, azt ugye nem nézik spontán alkalmakkor, de a lombikhoz kötelező sterilnek lenni, emiatt kellett bacit űznünk..Az eredményein azonban nem változtatott:-(

Nektek mi a probléma? lehet hogy nincs is?? Első vizsgálata apának?

Többiek hol vagytok???

Jóccakát
dorcsi73
 
 


Csak én vagyok, de még itt..

Párom volt seregszemlén, hát ha nem változik az eredménye, akkor csak az ICSI jöhet számitásba. Ahhoz elég egy spermium is, tüvel befecskendezik közvetlenül a petesejtbe, majd visszaültetik a méhbe.
Értem mostmár a baciüzés okát, de sajnálom hogy az eredményen nem változtat!
Nálatok megvolt végül az 5 milla? Bár azt mondják az már inszemre is jó.

akkor még csak halkan örülünk, de én belül majd jobban..... :wink:
Drukkkkkkkhegyek!!!!
tea77
 
 


Jó reggelt! :lol:

Mindenki dolgozik??? :shock:

Tea: Köszi a drukkokat!! :-) Nálunk megvolt az 5 mill és ICSI-t alkalmaztak az esetunkben is.. Végul 10 petesejtem lett és abból először 7 termékenyült meg( később még 2) és 5 napos blasztocisztáig vitték őket. Végül a két legfejlettebb Mókuskát kaptam kaptam vissza és kettő fagyibabánk is van:-)
Hajrá nektek is!! Jó úton haladtok!

Egyébként nagyon sok természetes spermaturbósító módszerről hallottam. A DM-ben kapható MACA VIBE gyógynövény-összetételű csodaszer és Bio- Szelénium a gyógyszertárból, állítólag nagyon hatásos duó. Egyik fórumon olvastam, h kb. 5-10 milkás s/mából 80 milkást produkált. Hogy minek köszönheti a változást konkrétan?? Passz..
dorcsi73
 
 


Dorcsi!!!!

Nálatok is ICSI volt????????????!!!!!!! :D :D
Jaj de jó!!!! Kérlek maradj itt nekem !!!!!!
Nagyon szükségem lesz rád!!!
Annyira biztató nekem hogy nektek elsöböl sikerült!!!!
És te már mindent tudsz és átélted!!!
Alig várom már hogy itt legyen 15.-e és tudjam biztosra hogy hogyan tovább...
- Megkérdezhetem hogy neked hol csinálták a beültit?
- Neked is voltak rendellenességeid, vagy veled minden okés volt?
- Miért csináltak 5 millával azonnal ICSI-t? ( ICSI elött még próbálnak inszemet is meg egyszerü lombikot is ) vagy önköltségre ment és ti választottatok?)

Ne haragudj hogy már tegnap óta támadlak kérdésekkel.... :oops:
tea77
 
 


Sziasztok!

Tea!
Ne add már fela spontánt! Lehet, hogy már tök jó a párod spermaképe, hisz ti csak egy alakalommal voltatok, és lehetett egyszeri rossz eredmény is! Úgyhogy én még bízom, hogy szerdán tök jó eredményetek lesz!


Nálam még tegnap nega volt az lh, szóval még várom a pét.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


bumi - Szió!

Pont néztelek a másik fórumon, de nem tudok nagyon tanácsolni semmit. Legyetek készentlétben! Bármikor bekövetkezhet mostmár!

Nem adom fel soha a spontánt, de szerintem egy ilyen eredmény nem lehet a véletlen következménye. Sem meleg, sem bagózás, sem a 7 napos no szex, sem a Kóla, sem a stress nem elehet ennyire kihatással. Még ha milliók pusztultak volna is el ezek következtében is, legalább "ott lettek volna". De nekünk tudod jól...darab számra lehetett csak kimutatni az eredményét - összeset szemlélve!!! Úgy az egyiket mint a másikat! :(
Én inkább jól felkészülök ugyanerre az eredményre és beprogramozom az ICSI-t, minthogy reménykedjek és utólag megint csak seggreessek. Nagyban úgysem változhet. Milliókról szerintem nem tudunk beszélni - esetleg egy mütét vagy gyógyizás után...majd megláttjuk.
Most hogy itt van Dorcsi is, egyáltalán nem parázok már!!!!
Ti meg úgyis megmondjátok majd a véleményeteket és tudom hogy csak jót akartok, és bennetek is bizok, mert itt vannak a legjobb barátaim ezügyben!!
tea77
 
 


Meg kell próbálni bízni!

Nálatok mennyi lombikot támogatnak?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Nem találtam sehol erröl infót. :shock:

Csak annyi áll az újságcikkekben is, hogy most inditottak ilyen projektet és fel lehet jelentkezni egy ingyenes listára...
- Infó egy fórumról ahol kb. háromhavonta ir valaki: felvették öket az "ingyenes" listára és 1000 eurót egyböl ki kellett nekik fizetni hogy a kezelést egyálatlán meginditsák. Nem hogy sikkerrel járjanak.
- Infó II : Nem vették öket fel a listára, mert nem voltak "nehéz eset"... :shock: (többet nem tudok róla)
Info III : A csajnak megcsinálták a beültit félig érett petével :shock: .../ de ki kellett nekik fizetni!!!!


:shock: :shock: :shock:

Bár országos legjobb átlaggal rendelkezik ez a meddöségi központ,
ez elég volt ahhoz a döntésemhez hogy jó, elmegyünk konszultra, megláttjuk mit mondanak, ha a nö által javasolt doki átvesz minket, lehet maradunk egy inszemre ha elég lesz apa kiskatonája. Ha nem, itt nem szeretnék lombikozni....A szegedi Kaáli sincs túl messze....bennük jobban biznék..Igaz önköltséges lehet csak, de sokan járnak oda innen is...
tea77
 
 


Nálunk tulajdonképpen most kezdik bevezetni az ilyen ingyenes programokat. Lehet hogy ezek még csak kezdetleges projektek és még alakulgatnak. Az emberek sem értik, nem tudnak eligazodni, a dokik sem tudják még kivülröl a szabályokat és nálunk is persze az a mentalitás hogy a sajátukat ócsárolyuk amennyire csak lehet.
Ezek rémisztö információk igy elsö benyomásra, de nem tudom ki mondta és milyen háterrekkel.
Azért akárhol van az ember - de ha jó kezekbe kerül bizakodhat hogy rendesen, becsületesen megcsinálják.
Jövö kedden délután már többet tudok. Remélem rendes lesz a doki.
tea77
 
 


Hát ez így tényleg fura.
De itt is drága a lombik a Kaáliban, ha önköltségi alapon van.
Bízom benne, hogy 15-én már okosabbak leszünk.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: