Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Boni, nagyon szépséges a pocaklakód! :lol:

Vicuska, drukkolok a mai kukkantáshoz!

Évi, Veled mi a helyzet?!?!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Hű, laptető... :P :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Boni: szép pocaklakó!! :wink:

Anyo: már akartam kérdezni, máskor is használtátok a szót
laptető= összebújás?? :oops:
mond petikéidnek, h ne legyenek szégyenlősek, sőt, legyenek egyenesen szégyentelenek! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

 
 

Sziasztok!

Voltam ma UH-n. Most csak 1 tüszőm van, és az is csak 13 mm-es. Tudom, hogy 1 is elég a sikerhez, és még nőni fog, de az előző hónapokban a 9. napon sokkal nagyobbak, és több tüszőm is volt. Kedden újra megyek UH-ra, és valószínűleg csütörtökön lesz az inszem. :roll:

Boni, jaj de jó lehet látni is, hogy van bent valaki! :lol:

Réka! Azért én is gratulálok! :D :D :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone én is el voltam keseredve, mert csak egy domináns tüszőm volt... és látod :wink:

Czinkeb laptető tied az első hozzászólás az oldalon.. egyes fórumokon ez azt jelenti, hogy te leszel a következő babaás :wink:
Vendég
 


Nemone: elmondom, a barátnőm hogy járt. Puregont kellett szúrnia, és kb a 21. napra lett neki 1 db 18,5 mm-es tüszője. Tüszőrepesztés, spontánkodás, ééééés nemsokára megszületnek az ikrei :wink: kétpetéjűek :-D Úgyhogy, bízni kell!!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


ja, értem!!!hát akkor Anyoo , hajrá! :wink:

Nemone: én előző hónapban voltam teljesen magam alatt. nekem is nagyon gyatra volt a tüszőnöv.
dokim azt mondta, h egyik hónap ilyen, másik olyan! lehet, h egyik hóban ua-ra adagtól nagyobbakat, többet növesztek, másik hóban nagyobb adagtól meg lehet, h kisebbeket. és egyik hó kihat a másikra.
relaxálj és mondjad nekik, h növögessenek és majd repedjenek amikor kell, mond el , h merre menjenek, mit csináljanak. és képzeljed el vizuálisan is , h ott van a pfészked, benne a tüszők növögetnek, lecsúsznak a pvezetőn, találkoznak a fiúkkal stb....
most én is ezt teszem minden este és reggel!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Köszi Lányok, megnyugodtam, és megpróbálkozom ezzel a beszélgetéssel. :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Réka!

Azta, szóhoz se jutok, ez igen! A lányoknak igazuk van, ha a doki nem aggódik, akkor te se tedd! Nem lesz semmi baj :) Tudod, sose lehet tudni, hogy mikor ágyazódott be a baba, lehet, hogy később, mint gondolod, és ezért lehet kevesebb a hcg, mint várnád.

Szezso!

De kis szemfüles vagy :wink: Nem aludtál át semmit :) Klassz a tüsződ!

Boni!

Csodaszép ez a manó :) Már most nagyon kis formás :)

Nemone!

Abból az egy tüszőcskéből gyönyörű babuci lesz :) Legalább minden figyelmedet rá tudod írányítani, és jobban tudod segíteni őt a növekedésben, ha minden drukkot ő kap :)

És akkor Réka tiszteletére az új tábla:)





Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Lányok, mindenkinek köszönöm a gratulációt és bíztatást!
Igazából azért parázok, mert az elmúlt 1,5 év alatt ez a 3. terhességem és eddig még a szívhangig nem jutottunk el. Ráadásul tüneteim sincsenek, pl. a mellem 2 napja jobban feszült, mint most és ettől teljesen kétségbe tudok esni. Hányinger sincs, csak a hasam fájdogál egy picit, mintha meg akarna jönni.
Jó lenne még 8 hónapig kibírni, nagyon szertném... Ráadásul, ha most nem jön össze, a februári lombikról lemaradtam, a következő fél év múlva lenne, de ugye a korom miatt minden hónap számít. :cry:
Nehéz lesz ez a két hét az UH-ig...
Látom mindenki januárban inszemezik, akkor drukkolok nagyon!!!!

Réka
réka66
 
 


Nemoné!
Nekem is 1 tüszőm volt!!!! :D :roll:

Réka!
Ne izgulj! Minden rendben lesz!!!! Hányingerem nekem sosem volt, illetve dec. 31-én túljutva a 10. héten hánytam eddig először. De akkor is a hagyma volt benne a ludas.....

A hasfájás jó!!! Ha húzós nagyon, akkor magne b6-ot vegyél be. Pihej sokat! [/b]
20150601134430
 
 


Nemone!
jó lesz az a 13 mm-es!drukk keddre!addig tüszőnövesztő megy++++++++++ :lol:

Szezso!
te nem voltál ma UH-on?:roll:
most elkeserítettél a Puregonnal...

Anyooka!
laptető :lol: :D :D

Czinkeb!
ez a vizualizáció tök jó!kipróbálom én is:lol:

Réka!
pozitív energiákat küldök+++++++mi hiszünk benned meg a kicsikédben :P

Évi!
veletek mizu? :roll:

nekem ma a méhnyh 6 mm, jobbo. 1 11 mm-es,baloldalt 1 10 mm-es tüsző :shock:
5.napon,3 Puregon után :roll:
hétfőn ujra uh
Vendég
 


Vicuska!
Korábban már írtam, hogy én sem úgyanúgy reagáltam a Puregonban minden hónapban. Volt, hogy 6*75-re majdnem túl stimuval reagáltam, aztán köv. hónapban meg alig akartak beindulni.
20150601134430
 
 


Desviki!

köszi a bíztatást :lol:
hogy vagy?mikor mész újra UH-ra?
Vendég
 


Sziasztok!

Vicuska: én ma délután megyek UH-ra, majd este írom az eredményt.
Azt a sztorit a Puregonnal én bíztatásnak szántam :wink: Meg Viki is írta, hogy a Puregon kiszámíthatatlan...De a lényeg, hogy vannak egy csomóan, akiknek Puregonnal sikerül! :lol:

Csá

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!
elolvastam újra amit a P-ról írtál... :oops: ez tényleg nagyon bíztató!! :lol: ma már lelkesebb vagyok :P
gyere majd este mesélni 8)

Lmami nem jön ???visszavárunk!!!!!! :P
Vendég
 


Sziasztok!

Tartozom egy vallomással... Addig nem akartam leleplezni magam, amíg nem biztos az eredmény, de mivel ma reggel megjött, szóval... Kipróbáltam a "lapítós" módszert. Senkinek nem szóltam, hogy nem hagyjuk ki a decemberi ciklust. Csak csendben ettem a Clostit meg kipróbáltam a méhpempős-ginzenges kapszulát. Lett is 10,5 milis nyálkahártyám a 10. napra, és két akkora tüszőm, hogy rögtön még aznap be kellett adni a repesztőt, és másnap sos inszem. Ez volt 21-én, pénteken. Utána elutaztunk a szüleinkhez karácsonyozni, semmi stressz, semmittevés, alig gondoltam a témára, de mégse sikerült. :cry: :cry: :cry:

Szezso!

Ne haragudj, hogy csak olyan félig-meddig válaszoltam neked, de nem gondoltam, hogy röpke 15 perc alatt lebukom :wink: Szóval ezért jön már a negyedik inszem :( Egyébként nagyon jól esett, hogy ennyire figyelsz, nem gondoltam, hogy valaki kiszúrja, hogy sunnyogok :wink:

Vicuska!

Tök szépen megindultak a tüszőid, minden rendben lesz!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi
sajnálom. :cry: :cry:
(itt is szoktalak néha olvasni)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syry!

De drága vagy, köszi!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi! (ez itt egy marha nagy döbbenetet mutató smiley!)
De azért most januárban ugye azért folyt. köv.?

Jaj! Sziasztok Csajok!
Lassan újra jönnék, és ide is irogatnék! Holnapután megyek 3. napi vérvételre és úgy néz ki, hogy inszem! :lol:
Amióta nem írtam ide, azóta is olvastam ám a topikot! És bőszen figyeltem a táblát, hogy kiért mikor kell szorítani a tesztelés miatt!

A tábla sokat segített! (Köszi Évi!)

Most is látom, hogy január igen termékenynek indul! :wink:
Hajrá mindannyiunknak 2008!

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike!

Üdv újra itt :)
Persze, hogy megy tovább a buli, nem adjuk fel :) Drukk a vérvételhez!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szezsó?

Évi :cry:
Vendég
 


Hello Lányok!

Évi: sajnálom :cry: gondoltam, hogy valami nem stimmel a táblával, de jól elterelted a figyelmemet :wink: ügyi vagy :D szóval: nagyon drukkolok a következőhöz!!!!

Bettike: akartam írni, hogy gyere ebbe a topikba, de csak telepatikusan üzentem :lol: de látom megkaptad :lol:

Mai uh: 20x18 mm-es tüsző a jobb helyett a bal oldalon :lol: (a doki azt mondta, hogy nehéz eset vagyok, mert a bal petefészkem szinte középen van a jobb meg nagyon a jobb szélemen :lol: SZóval ezért tűnhetett úgy, hogy a 10x12-es szerdai tüsző a jobb oldalon van :lol:
Méhnyálkahártya 9,6 mm. Holnap este 6-kor UH, este 11-kor repesztő, kedden inszem :lol:

Boni: aranyos vagy, hogy ennyire hiányoltál :wink:

Csáó

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó :lol:
Vendég
 


Évi!
nahát! :shock: sajnálom :( de majd most,velünk együtt!!! :D

Bettike!
üdv itt! 8)

Szezso!
ezek nagyon nagyon szép számok!!!!!hajrá hajrá!!hű,mennyit nőttek 3 nap alatt :lol:
ez most nálad stimu nélkül lett ekkora? :roll:
Vendég
 


Vicuska! Igen, stimu nélkül...Pedig már E vitamint sem szedek :roll:
(Amikor szedtem régebben, volt olyan, hogy a 8.napon 24x26-os volt a tüszőm...Azért ez szerintem túlzás...)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!
Küldök a + energyt keddre!!!!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Szezso! Éreztem hívó szavad! :wink: Ez a tüntetők telepátiája! :lol:
Nagyon ügyi vagy ám tüszőileg! A méreteket levettem! :wink:

Desviki! Azt hiszem még nem is gratuláltam "porontyodhoz"! Tehát! Gratulálok! :lol:

Lmamiról nem tudni semmit? :?:

Vicuska! Drukk UH-ra! +++++++++++++++++++++++

Réka???????????????????

Kép
bettike
Eger
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Jó régen nem írtam ide! Rólam néhány szót: úgy volt hogy decemberben meglesz az első inszem, de sajna elmaradt, mert a beavatkozás karácsonyra esett volna. Ilyenkor nem csinálnak! Most várom Pirit, hogy végre elkezdjük! Ha minden igaz akkor holnap kell megjönnie!

Bettike

Üdv itt!

Évi

Sajnálom!!!! :cry: :cry: :cry:

Réka és Boniko

Gtatulálok!!!! :D :D :D

Vicuska

Hajrá 3. iszem!

Kép
katiee
 
 


Sziasztok!

Szezso drukkolok nagyon!

Boni, bocsánat elfelejtettem gratulálni a babádhoz, úgyhogy most: GRATULÁLOK, nagyon formás kis pocaklakód van!

Évi, sajnálom! Egyébként ebben a spontán hónapban én is kipróbáltam a ginseng+méhpempőt és félidő után napi egy palástfű teát. Eddig bejött....

Egyenlőre teljes para van, már a férjem agyára megyek. Hol találok tüneteket, hol nem. Az utóbbinál jön a kiborulás. Jó lenne már 2 héttel öregebbnek lenni...

Réka
réka66
 
 


Bettike!

Lmamiról csak annyit olvastam, hogy belefáradt egy picit és a januári inszemet is kihagyja, egyből lombikozni szeretne márciusban.

Réka
réka66
 
 


Sziasztok!

Vicuska! Ha jól értettem 3 adag Puregon utáni méreteket írtad és akkor az 5. napon voltál. Ha így van, akkor ezek tök jó méretek!! Meglásd, a következő uh-ra nagyot nőnek!

Évi! Sajnálom :( Következő inszem mikor lesz?

Lányok! Mi ez a ginzeng-méhpempő kapszula?? Mi a neve és hol kapható?? Méhnyálkahártyára jó?

Réka! Halkan gratulálok én is, és próbáld meg nem végigidegeskedni azt a pár napot! :wink: Drukkolok, hogy minden rendben legyen.

Szezsó! Drukkolok keddre! (ezek a méretek már most jók) :wink:
E vitamin?? Bővebben??? :roll:

nellike
 
 


Legyekmamit meg tudom érteni. Nagyon bele lehet fáradni a sok kudarcba!

Ha olvasod L. mami, akkor azt üzenem, hogy hajrá lombik(én is márciusban megyek, ha minden jól alakul) és addig is tessék feltöltődni! Nem lehet "belefáradtan" nekikezdeni! :evil:

nellike
 
 


KAtie hará inszem!

BEttike Holnap vigyátaok!

Szezsó hará repiszuri

Réka Ölelés és üdv a paramamik klubjában :wink:

Mindeknienk pussz
Vendég
 


Nellike!

Én a DM-ben vettem a ginzenges kapszulát, piros dobozban van, ezervalamennyi forint volt, és 30 kapszula van benne. Saját tapasztalatom alapján mondhatom, hogy csodát művel a méhnyálkahártyával, nekem a 10. napra 10,5 mm lett :)
Holnap lefotózom neked a dobozt, ha gondolod :)

Holnap kezdem a Clostit enni!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nellike!

Én is a DM-ben vettem, de ez üveges, nagy piros dobozban 10 darab ampulla ( nem túl jó ízű ) és a neve ginzeng-royaljelly.
Kínai felirata is van. A dobozon még rajta van, hogy szabadalmaztatás alatt áll. Nem állítom, hogy ettől, de én is a Kaális lombikosoknál olvastam erről, náluk is van akinek bevált :wink: Ártani biztosan nem árt, én apával is megitattam néhányat...

Réka
réka66
 
 


Sziasztok!

Tegnap megkaptam a repiszurit a 19x23 mm-es tüszőmre :lol: (viszont rossz hír, hogy a jobb petefészkem PCOS-jellegű, és a doki látott benne egy betokosodott tüszőt is. Azt mondta figyelni kell, de nem igényel külön parázást. De azért én parázok, persze :wink:

Nellike: napi 400 mg E vitamin jó hatással van a hormonrendszerre, a méhnyálkahártyára és a ciklus második felében segíti a beágyazódást.

Réka: tipikus kismami tünet, ha tüneteket keresel és ezen parázol :lol: szóval 1 tüneted mindenképp van :wink:

Évi: azért mást is eszel a Closti mellé, nem? :lol: (Vajon a Closti Update hányas kódú? :lol:

Katiee: akkor Neked is hajrá még januárban!! :D

Bettike: Te ma mész??? (Debrecenbe?)

Boni: csókoltatlak! :D

Vicuska: Te UH-ra?

Nemone: Veled mi újság?

Anyoooka:?

És a többiek??

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó :lol: :oops:

Csúszás és balesetmentes SZép jó reggelt!
Vendég
 


Szezso!

Persze, eszek a Closti mellé mást is :wink: Reggel, még kaja előtt fél órával egy szem Euthyrox a pajzsmirigyemre, majd kicsit később egy méhpempős kapszula követi. Ebéd előtt jön a Closti, majd ebéd után után egy szem Béres Vas vitál kapszula, vacsi előtt pedig mától tervezek E vitamint is szedni. Jó kis koszt, mi? :lol: :lol: :lol: Már kicsit olyan vagyok, mint egy öregasszony, mármint a beszedett színes tabletták mennyiségét tekintve :)
Ha a doki azt mondja, hogy ne aggódj, akkor tényleg ne aggódj a petefészked miatt! Óriási drukk a gyönyörű tüsződnek!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Tényleg, azt meséltem, hogy most nem az én dokim fogja csinálni az inszemet? Pont szabin lesz azon a héten, úgyhogy Szmatona doki fogja csinálni. Bárcsak szerencsét hozna!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Jé, milyen furcsa én is szedem ezt a ginzeng royaljelly ampullákat, illetve a férjemnek is adom, és az előző hónapban a dokim inszem után mondta is, hogy: ...a férje eredményei szuperek voltak...

Évi!

Sajnálom, hogy nem sikerült decemberben :cry: Amúgy én is így kezdem a napjaimat, mint Te: reggel euthyrox, aztán fél óra múlva a ginzeng...

Szezso!

Szuper tüszők! Hajrá kedd! :lol: Én majd csak kedden megyek újra UH-ra, de valószínűleg csütörtökön lesz az inszem, de úgy érzem mintha bal oldalon is megindult volna valami...majd holnap kiderül.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Évi!
drukkolok hogy az új doki meghozza a sikert! :lol:
most nekem is új doki fogja csinálni :P

Szezso!
repiszuri letudva!!!gratulálok! ha doki azt mondta no para akkor no para! :wink:

Bettike!
drukk a vérvételhez! 8)

Katie!
hajrá inszem!de ha nem jönne meg,az se lenne baj,ugye? :D

Nellike!
hogy vagy?

Réka!
nagyon szorítok nektek,és neked is no para! :P
Vendég
 


Nellike!

Le voltam döbbenve, de hajrá lombik! :wink: (Pedig különösen izgultam érted)

Évi!

Azt a leborult szivarvégit!!! :lol:
Remélem szerencsét hoz Szmatona doki.

Tegnap a karnagyunk közölte, hogy ma azért nem lesz próba, mert lehet szülnek. :shock: Egy éve még vált. Szóval most a nagy bejelentések időszakát éljük. Nekem is feltűnt a tábla, de én csak bejglitúltengéses elírásnak véltem. :D Akkor nagy drukk, most már sikerülnie kell!!!!

Lányok van egy felesleges doboz clostym. Valakire ráhagyományoznám, aki szedi. Éviről már lecsúsztam ugye... 8) De ha van jelentkező boltoljuk meg hogyan juttatom el a kívánt helyre.

tjuca
 
 


Szép napot mindenkinek!

Köszi az aggódást mindenkinek, már túl vagyok a javán és nagyon optimistán várom a lombikot. :)

Köszi a tájékoztatást is ginzeng+ E-vitamin ügyben, megpróbálom. 8)

A Clostilbegyt szerintem update 3-as (vagy ami a legmagasabb fokozat). Én annak idején 8 kilót híztam tőle, igaz 8 hónap alatt :?

Évi, Vicuska! Csak szerencsét hozhat a "szűz"kéz. :wink:

nellike
 
 


Sziasztok,

Vicuska: 5. napi eredményeid nagyon jók!!

Évi: :cry:

rólam: 10. nap 1-1 13 mm-es tüsző j és b o, nyh 6,8. szerintetek ? igaz holnap még szúrok 100 ne puregont. szerdán újra uh. kicsit el vagyok keseredve, mert jobbra számítottam. dokim szerint meg kellene próbálni az inszemet most (nekem eddig még nem volt, csak otthon spontánkodtunk). szerdáig gondolkodunk, de lehet, h belevágunk most. majd remélem addig növögetnek a tüszők!

E vitamint hogy szeditek? én elevitet szedek (bár nem rendszeresen), lenne értelme annak ha most 4 napig szednék E vitamint pluszba, h rásegítsek még a puregonra??

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nellike!

Példaértékű a hozzáállásod!

Juca!

Sajnálom, hogy lemaradtam a Clostidról, pedig az garantáltan aranyat ér, és tuti szerencsét hozott volna, de pont ma váltottam ki én is a receptemet. Nem baj, remélem az enyém is jó szériából való :wink:

Nemone!

Neked is alulműködik a pajzsmirigyed?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Képzeljétek, most beszéltem a dokimmal és semmi akadálya, hogy februárban, de inkább márciusban mehessünk lombikra! Pénteken megyek és megbeszéljük a részleteket! Ennek most nagyon örülök, mert attól paráztam, hogy márciusra se férek be... :)

Évi! Nemone! Honnan lehet tudni, hogy valakinek alulműködik a pajzsmirigye? A ginzeng-royal jelly bigyó a kiskatonákra is jó?

Czinke! Ne keseredj el, nekem is volt olyan, hogy a pénteki uh. eredmények még siralmasak voltak, hétfőre meg hirtelen olyan jók lettek, hogy az orvos is meglepődött. Küldöm a pozitív energiákat! :wink:

Kismamák hogy vagytok?

nellike
 
 


Évi, igen alulműködik, mert a műtétnél picit többet vettek ki, ezért most életem végéig szedhetem az euthyroxot. Bár, inkább nem panaszkodom, mert én túlműködéssel kezdtem a pajzsmirigybetegségemet, és az nem volt egy kellemes állapot. Igaz vékonynak vékony voltam a gyors anyagcserém miatt, de a gyors szívdobogás miatt nagyon hamar elfáradtam, illetve nagyon hullott a hajam, és sajnos nem minden nőtt vissza azóta sem...:( Szóval, jobb így, félévente megnézik a hormonjaimat, hogy jó-e az adag, és azóta tök jól vagyok! Igaz van rajtam 5-7 kg felesleg azóta, de ez még belefér, végülis nem vagyok már 20 éves... Neked mindig alulműködött? Mióta vagy beteg? Hova jársz orvoshoz?

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nellike: már mástól is hallottam, h milyen sokat kell várni a lombiknál! klassz, h ,,befértetek,,! :wink:

azért is kérdeztem az E vitamint? írjátok, h Ti (többen) szeditek, és micsoda eredményeket ad! hátha segít az a 2-3-4 napi E vitamin vmi.

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nellike!

Az alulműködést szerintem elsősorban onnan lehet észrevenni, hogy ok nélkül hízásnak indul az illető, és elég gyorsan gyarapodnak a kilók, mert nagyon lassú lesz az anyagcsere. Illetve fáradtság, kedvtelenség, de igazán én nem tudom a tüneteit, mert nekem a műtét után hamar kiderült, így csak a pár kiló felesleget érzem.
Az a ginzenges ampulla feltétlen jó a kiskatonáknak is, hiszen a ginzenget eleve a férfiaknak "találták ki", mert vágyfokozó hatása is lehet.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: