Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Zsunak nagy gratula :) tüneményes kislányka :)
Mindenkinek remélem szépen telt a az ünnep.
Bogi: örülök hogy már kezd enni Lilid!
Bea nagyon szép a családod :)
Velünk minden rendben.
sok szép könyvet kaptam karácsonyra köztük terhességel kapcsolatosat is és egy babanaplót is :)
Sőt megvettük a Brendonban az első kismama szoknyám és felsőm :)
és beleszerettem álmaim babakocsijába is :)
megkérdezhetem mikor érdemes megvenni pl a babakocsit? használtan szeretném az álom darabot mert amugy 70 ezer..és találtam is jó áron..csak mostmeg tisza parám van hogy mi lesz ha mire kell meg épp nem lesz eladó :) persze van sok féle kocsi de nekem megszakadna a szivem ha nem ilyen lenne Mátékám járműve :)
a pocim is elkezdett szépen növögetni már 58ról 65 kg vagyok :)
Nagyon Boldog Ujévet Kívánok Nektek és a Családotoknak Egyaránt :) :)
Vendég
 


Gratula az évfordulósoknak és nagyon örülök, hogy Lilinél oldódik a trauma. hajrá, Gregus baba, csak csináld helyet magadnak anya pocijában.

Nálunk nagyon sűrű az élet, nem nagyon jutok géphez, de ígérme az új esztendőben majd bepótolom. Addig is mindenkinek minden jót, egészséget és békességet az új esztendőre.

Piros

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!
Bea, nagyon szépek vagytok! :lol: :lol:

Bogi, örülök, hogy Lili jobban van! :lol:

Gratulálok a házassági évfordulókhoz!

Lituka, örülök, hogy jól vagytok!
Tavasszal én is kinéztem az álom babakocsit!Sőt, majdnem meg is vettük...

Azért még nem mondok le róla, hogy egyszer szükség lesz rá.Még nem adtuk fel, rajta vagyunk a témán....
Szedek gyógyszert, megyek uh-ra, kapok tüszőrepi injekciót...Csak jönne már az a bébi!!!

Tesómék tegnap vitték haza a kórházból a babájukat.Együtt szültünk volna a sógornőmmel. :cry:

Puszi Mindenkinek!
Vendég
 

 
 

Sziasztok!!


„Hogy boldog lehess, 3 kincset keress: Higgy, remélj, szeress. Hozzon az új év örömből végtelent, szeretetből önzetlent, sikereket mit csak lehet!”



B.U.É.K!!!!!


Mindenkinek puszi!!!
Sziasztok!!!

Kép
vea
 
 


Sziasztok!

Kép
beátab
 
 


Kép
Vendég
 


B. U. É. K.
Mindenkinek Nagyon nagyon nagyon Boldogat....tiszta szívemből kívánom :lol:
Vendég
 


Mindenkinek Nagyon Boldog Új Évet Kívánunk!

Kép Kép Kép

Kép
anyacuka
 
 


Sziasztok!

Először is köszönjük szépen a gartulációkat, szombat óta itthon vagyunk, jól vagyunk, de nagyon szoknunk kell még az új helyzetet...!

majd pár nap múlva részletesen beszámolok a szülésről, most viszont szeretnék Nektek Nagyon Boldog Új Évet Kívánni !!!!

Sok sok puszi

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok Lányok!
Boldog Új Évet kívánok nektek.
Zsu gratulálok a kislányodhoz, nagyon sok boldogságot kívánok hozzá. Sokszor gondoltam rátok.

Az az igazság hogy sokmindent akartam irni most, de a Lili története úgy felkavart, hogy most nem megy. Majd később bepótolom. Bocsi

Ági
nicsi1
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a dícsérő szavakat mindenkinek. Mondjuk nem azért raktam,hogy dícsérjetek,hanem hogy Ti is rakjatok fel képeket,de hát látom senkit nem ihlettem meg.... :(

Bogi!
Remélem Lilivel már minden rendben.
Meséltem a családnak a történetet és mondta a húgom,hogy ő is járt így és neki hetekig fájt a torka és ő sem tudott semmit enni,csak folyadékot.

Lituka!
Szerintem már nyugodtan megveheted a babakocsit. Emlékszem mikor Kyrával terhes voltam még nem is látszott a pocakom már megvettük a kocsit,annyira beleszerettem egybe Pesten,hogy nem bírtam magammal. Aztán hosszú hónapokon keresztül nézegettem a nappali sarkában :wink:
Marcell kocsiját a Brendonban néztem ki és a netről rendeltem jóval olcsóbban. Igaz több hónapot kellett rá várni,de megérte,mert 30 ezret spóroltam vele.
Hogy állnak az új ruhák?
Rakjál fel fotókat.
Dolgozol még?
Lehet,hogy írtad már,de nem emlékszem :oops: melyik dokihoz jársz?

Piros!
Vége a rohanásnak?
Jöhetnél sűrűbben.
Tudod hogy meglepődtem mikor láttalak az iwiwen?? Vagyis azon,hogy kinek az ismerősei között leltem Rád. A volt sógornőm /Romi/, honnan ismered őt?

Brigi!
:( :(
Annyira örülnék ha Te lennél a következő pocakos a topikban!!!!
Kaáli intézeten nem gondolkodtatok még? Van több ismerősöm akinek a 2. terhességében segítettek. Az első spontán történt a második egy kis segítséggel.
Nem lehetett túl jó érzés a rokon baba érkezése,de azért remélem örültél neki.

Ági!
Hogy vagytok?
Te is nagyon elfoglalt vagy. De azért néha adj hírt Magatokról.
Férjednek van már állása?

Éva!
Képzeld jól lebuktattam magam,mikor találkoztunk a Tescoban. Úgye mondtad hogy megismerted a fotóról a férjemet,én meg ezt nagy vidáman el is mondtam neki,erre felháborodott azon,hogy felraktam olyan képet amin ő is rajta van :roll: :roll:

Orsi, Kriszi,Eszti!
Írjatok mi van Veletek.

Orsi!
Tudod hogy eljött a mi időnk :wink:
2008. a bakok éve.
Remélem szerencsésebb évünk lesz,mint a tavalyi,igaz? :wink:
Már tényleg eljöhetnétek hozzánk,a teknős azóta is itt vendégeskedik nálunk.

Na írtam eleget,megyek, annyi dolgom lenne,csak épp kedvem nincs hozzá........

Bea
beátab
 
 


Sziasztok!

Bea!
Úgy néz ki, hogy Lili mostmár viszonylag normálisan eszik. Nagyon apró falatokat eszik, meg nem is mindent, de már látom, hogy van a gyomrában kaja, mert eszeget.
Sajnos nincs vele minden rendben, én már totál kész vagyok. Most a fülével van gond. Két napja észrevettem, hogy nem hall rendesen, a suttogást és a halk beszédet egyáltalán nem hallja. Ma elvittem a fülészetre, mondták, hogy várjunk jövő hét végéig, addig köptetőt szedessek vele, meg melegítsem neki naponta kétszer 10 percet. Ha nem javul, akkor hallásvizsgálatra küldik.
Szép kilátások, mert Ati családjában vannak siket-némák több generáción keresztül.

Ágival tegnap beszéltem telefonon, leinformáltam mit csinál az a szépség csöppség, de majd ő leírja :)

Zsu!
Hogy vagytok? Képek? Látlak az msn-en, de nem akarlak zavarni.

Piros!
Na milyen volt a nagy Ausztria? Találtatok valamit?


Mindenkinek sok puszi.

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Most van némi időm, leírom a szülés napját.
Szóval, a szenteste napját, hál istennek nyugiban, itthon tudtam tölteni kis családommal, végül is ez volt a cél. Este fürdésnél volt már előjel, elment a nyákdugó, én meg átnéztem a kis pakkomat, hogy minden megvan-e. Éjjel fél 3 kor arra ébredtem, mintha folyna a magzatvíz. De nem volt tetemes mennyiség, fájásaim nem voltak, viszont marha álmos voltam, úgyhogy aludtam még 8-ig. Akkor azért mondtam a Tamásnak, hogy bár valószínű hogy nem lesz semmi, de ballagjunk be a kórházba, hátha... Útközben volt pár jósló fájásom, de nem volt vészes. Mikor beértünk, megvizsgáltak, azt mondták valószínű hogy ez nem magzatvíz volt, szűk egy ujjnyira vagyok nyitva, de azért ráraknak nst-re. Azzal nem is volt gond, viszont közben már 5 percenként jelentkeztek a fájások. Szóltam én, de azt mondták, hogyha inkább a 30 másodperchez vannak közel ezek a fájások, akkor csak jóslók, és mivel nem tágultam tovább (fél óra alatt) így valószínűtlen hogy ebből legyen valami, tehát inkább menjek haza. Hát, hazamentünk, bár már elég ramatyul voltam, alig bírtam bejönni az ajtón. Két órát szenvedtem itthon, 3 perces fájásokkal, mert hívtam a szülésznőt is, és ő is azt mondta, hogyha nincs legalább 455-50 másodperces a fájás, akkor csak jósló. Aztán fél 2-kor már nagyon kellett sietni a kórházba, mert éreztem hogy mindjárt történik valami. Amikor beértünk, már elhitték, hogy szülünk. 4 órakor megszületett a pici lányom, apukája vágta el a köldökzsinórt. Igazából 11-től volt igazi vajúdás, így 5 órát tartott, ami majdnem a fele volt az előző szülésnek. Ezt valahogy nem bántam. Kedden szültem, péntekre besárgult a picikém, de szombaton már haza jöhettünk, csak egy éjszakát volt kék fény alatt.
Azóta próbálunk belerázódni az új helyzetbe, hál istennek tamás a héten még itthon van.

Hát, most ennyi, remélem ti is jól vagytok, Bogi nagyon sajnálom a Lilivel történteket.
Puszi, mennem kell, a nagyobbik törpém unatkozik.

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet mindenkinek!!

Zsu
Gratulálok a babához. Elég gyorsan ment. Gondolom, igy azért jobb volt, hogy nagyobb részt otthon voltál? Krisz mit szól a hugicához? A barátunknál 31-én született a hugica, a "nagytesó" (3,5 éves) sírvafakadt mikor meglátta, azt a szülők se tudják, hogy örömében vagy bánatában. :) Sok boldogságot nektek és kitartást a hétköznapokhoz!

Bogi
Szegény Lilinek nem könnyű most az élete. Biztos nincs semmi baj a hallásával, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.

Brigi
Idén biztos összejön a baba. Mennyi időt adsz még magadnak?

Niki
Mire odaérünk Zalán már futni fog. :)

Bea
Hát nagyon remélem, hogy ez valóban a bakok éve lesz!! Egy kicsit vidámabb évet szívesebben végcsinálnék. :) Januárban megpróbálunk elmenni hozzátok! Remélem Zselyke nem fog megbetegedni, mert az elmúlt 3 hónapban, ha egy héttel előre terveztem biztos, hogy megbetegedett. :evil:

Nálunk a karácsony elég jól telt. Zselyke ámúlt, bámult fél napig csak nézett és hallgatott. :lol: Utánna meg a fél rokonságtól megkérdezte, "Mi a jeled?" A 3. nap pedig úgy kelt, "Hol az ajándék?"
A szilveszter olyan volt, mint az évünk. Nem részletezem. :lol:

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon régen írtam már ide hozzátok,és kaptam is segítséget.Most is szeretnék kérdezni,mert ti biztos ismeritek a dolgokat.

Azóta ménfőcsanakon vettünk egy sorházat,még nem tudunk bekőltözni,de nem is akarunk,3 hetem van szülésig.

A dokim nagyon császározni akar,mert azt mondja nagy a baba,én meg pici vagyok.

azt szeretném megkérdezni,hogy ki szűlt így,bennt lehet e az apa?
Mire készüljek testileg és lelkileg?Mikor kell bemenni?

A segítő választ előre is köszönöm.

Kép
csiperke
 
 


Ja!Még azt szeretném megkérdezni,hogy mikor száll le a has?

Totál zárt a méhszályamjelenleg is,van e esély arra hogy megnyílik picit?

Kép
csiperke
 
 


Szia Csiperke!

http://jaksy.different.hu/megszuletett.htm

Ezen az oldalon mindent megtalálsz, elolvashatsz a császárról, saját tapasztalat alapján.
Itt Győrben az apa nem lehet bent a műtőben sem és mostmár legújabban az üvegfalon keresztül sem nézheti a műtétet.


A méhszájad természetesen bármikor kinyílhat, sőt a tervezett császárodig akár spontán is beindulhat a szülés.
A has nem mindig száll le, de általában a szülés előtt, amikor a baba feje beékelődik. De megmondom őszintén, elég nehéz megállapítani, hogy leszállt-e. Leginkább egy olyan valaki tudja megmondani, aki nem lát téged nap mint nap.
De a spontán szülés beindulásának több jele is lehet:
Pl. az arcod megváltozik, vagy előtte esetleg hasmenés várható, mert a szervezet tudja mikor kell kiürülnie a szülés előtt (nekem pl. ez volt), jóslófájások. Szóval renegeteg előjele lehet, amit Te akár észre sem veszel.

Jó olvasgatást: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Farkasbogi!
Köszönöm a válaszodat,az eléggé elszomorít,hogy az apa nem lehet bennt,és miért nem lehet üvegen keresztül ott legalább?

Mikor kapod meg a babát magadhoz végleg?És addig,amíg nem tudsz felkelni,addig hol van?

Izgulok nagyon,eddig síma szülésre készültünk,de én kicsi vagyok,és a baba kb 3400g-os,és esélyt sem akar adni a dolognak.

Kép
csiperke
 
 


Zsu: Én még ne mis gratuláltam :o ne haragudj vhogy lemaradtam a nagy hirről :) Szóval nagy nagy gratula :)

Bea: Köszi! énis szerelmes lettem a babakocsiba teljesen.a jövőhéte nhozza le egyik ismerősöm Pestről nekünk akiktől vesszük 70ezer helyett 35ért..kifogástalan állapotban van :)
ugyh odakerül a kiszokni és a babrágóka mellé :) Nekem eddig ennyi mindent szabadot csak vennem :)
A ruhák nagyon jól állnak de mondjuk jövőhéten mehetünk ujakat venni :) felsőim vannak de a nadrágokkal óriási bajban vagyok...
ma már anyukám adott kölcsön melegítőt mert az enyémek épp mosásban vannak és el kelett ugranom a boltba :)
tényleg nincs óriási pocim de ez a hízás elég volt arra hogy ne férje k bele semmibe :)
Kép Kép

Remélem jól láccik :) pici poci :)
Vendég
 


Szia Csiperke!
Tényleg olvasd el amit elküldtem, mert ott ezekre a kérdésekre is választ kapsz. Ott teljesen átfogóan leírtam, hogy zajlik a császármetszés, és mi van utána.

Lituka!
Szép kerek poci :-)))

Sziasztok: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Az óévet elbúcsúztattátok akkor úgy ahogy az zajlott, de remélem az újat már jól fogadtátok. Fel a fejjel. Tényleg mikor juttok el hozzánk? Mondjuk a karácsonyi díszítésről lemaradtatok épp ma szedtem le (fiúk anyósomnál).
Amúgy Zalán még nem fut, de egész nap bolyong a lakásban :D

Zsu!
Mégegyszer gratulálok!
Szerencséd volt, és bizti a karácsony miatt is, hogy hazaengedtek, engem simán benntartottak, mikor kiderült hogy csak jóslóim voltak, mondjuk aztán nem volt baj, mert másnap hajnalra már beindult a dolog :)
Majd azért fényképet is kérünk ám :)

Lituka!
Az már azért pocak a javából! Ez már összetéveszthetetlenül babalakhely :)

Csiperke!
A szülésfelkészítős kórházlátogatáson azt mondták, hogy azért nem nézheti apuka még üvegen keresztül sem, mert sok apukát kellett még így is "felmosni". Amúgy a baát természetesen láthatja asszem, de erről más többet tud.

Bogi!
Remélem nem lesz semmi komoly Lilivel.

Bea!
Szépek a képek, nagyon csnik vagytok. Bevallom azért nem teszek fel képeket, mert nem lettek túl jók, de sebaj.

Aki kimaradt annak is minden jót, szép napokat, üdv, Niki

Ja majd el felejtettem itt is megkérdezni:
azt hallottam, hogy a bölcsik telítettsége miatt, ha nem a oda adnám a gyerekemet, hanem pl. a szomszédhoz vinném, miközben én dolgozom, akkor azt a fejpénzt amit amúgy a bölcsi kapna a gyerek után, azt állambácsi akkor kiutalja a szomszédnak. Ez lehetséges? Igaz ez? Tud róla valaki valamit, vagy hogy hol lehetne ennek utána kérdezni?
A szomszédunkban ugyanis egy háromgyerekes anyuka lakik, a legkisebb pedig 2 hónappal idősebb csak a Zalánnál, és ő ezt így bevállalná, ha kapna érte pénzt. Én meg lehet inkább akkor rá bíznám.

Ja Orsi!
Majd amúgy is ki akarlak faggatni a bölcsiről :D

Na tényleg ennyi, pá

kancellárka
 
 


Sziasztok!

Lituka, nagyon szép pocid van!
Majd tegyél fel képet a babakocsiról!Milyen márka?


Bea, persze, nagyon örültem a Tesómék babájának!!Csak sajna még nem nagyon lehet látogatni, mert nagyon kell rá vigyázni.De egyszer már megkukkoltuk.Nagyon aranyos.

Mi nem gondoltunk Kaálira, 5 hónap sikertelen próbálkozás után szerintem még nem is lehetne.
Most szedtem bogyót, kaptam tüszőrepi szurit.Voltam uh-n, volt két nagy tüszőm, meg egy kisebb.Most próbálkozunk, aztán várakozunk.
Nem emlékszem pontosan mit írtál, hol is dolgozol, a Baross úti parfümériában?Benéztem,de nem láttalak.

Bogi, jobban van már Lili?

Zsu, nagyon ügyi voltál!Végülis kinél szültél?Ki volt az orvosod?És a szülésznőd?Rendesek voltak?

Puszi Mindenkinek!Azért szorítsatok nekem...
Vendég
 


ja télleg el is felejtettem Beának válaszolni tegnap a nagy hévben...nem dolgozom... augusztusban költöztem haza külföldről..ugye esküvö volt a nyáron meg minden...aztán mire munkát leltem volna terhes is lettem :) ugyh nekem most hosszu pihenő van..néha már majdmegörülök itthon...
Mondjuk Máté nem hagy odabenn uncsizni...akkorákat rug a belsö dolgaimra hogy ihajjj :)
ja télleg a babakocsi retrus fire exclusive Kép
tényleg tud nekem vki vmit mondani a győri szüléselőkészitöről?
érdemes bejárni rá 30 kmről??
Vendég
 


ja és Bea én a Schreiner László főorvosóúrnál szülök csak ezt nem szeretem nagyon mondogatni mert elég sokan nem szeretik...
én még mindig 100%os bizalommal fordulok hozzá..a tudása pedig megkédőjelezhetetlen.Édesanyám megmentette tavaly...ezért örök hálám neki...igy nem is volt kérdéses hogy hozzá forduljak e..:)

na mára tényleg bedugulok :)
Vendég
 


Sziasztok!

Bea!
Hoztam képeket, látom nagyon hiányolod már...Azért szoktam olvasgatni, mindig be-be néztem, de most a szabadidőmet inkább Benivel töltöttem, még nem volt a héten oviban, majd hétfőn kezd...jük a szoktatást előről. :D
Jók a képeitek, szépek a gyerkőcök, meg persze Ti is! :)

Nálunk az ünnepek szokás szerint nagyon gyorsan elteltek, de Beni örült a rengeteg ajándéknak.A képek majd mesélnek helyettem...

Bogi!
Remélem Lili már jobban van!
Hiába figyel az ember, olyan hamar megvan a baj!

Zsu!
Mégegyszer nagy gratula, és sok boldogságot kívánunk Nektek a család legkisebb tagjához!
Nagyon kedves gesztus volt részedről, hogy mindenkinek személy szerint kívántál boldog karácsonyt, én nem mertem volna vállalkozni rá, mert tuti valakit kifelejtettem volna! :wink:

Piros!
Pedig még rám is néztél a Tescoban, és mivel nem ismertél meg, elkönyveltem, hogy akkor nem Te vagy! :D

Sajnos most mennem kell, itt a képek:
Kép Kép Ez volt a legszebb dísz! Beni készítette az oviban. Kép Kép Kép Beni a kis tigris... Kép Szilveszteri Benjámin... Kép És íme az eredeti díszítés!

Puszi mindenkinek!

Kép
anyacuka
 
 


Sziasztok!

köszönöm az érdeklődést, kissé már csitult a roham, bár tegnap és ma is voltak vendégeink. Holnapra nem hívtunk senkit, de remélem lesz egy kis hó és mehetünk szánkózni a gyerekekkel.

Most jó korszakomat élem egyébként, hiszen közeleg a Vízöntő időszaka (ez a csillagjegyem) és az elmúlt évek tapasztalata szerint iylenkor kicsit több az energiám. Igaz a szülinapom után meg rámtör a téli depresszióm. Ez van. Van valami ebben az asztrológiában, nem igaz, Bogi?! :wink:

Bea!

Romi általános iskolai osztálytársam volt. Tavasszal csináltunk egy általános iskolai találkozót, ott láttam sok év után újra. Jó lesz majd "kidumálni" :lol:
Az edényed még minidg itt van nálam. Egyeztessünk majd egy időpontot és visszaviszem.

Lituka!

Szép poci!
Nekem is volt császárom Győrben és bár a szülésnél nem volt jelen a párom, az intenzív őrzőbe már beengedték kis zöld emberkének öltözve és végig velem lehetett. Sajnos a gyerek nem, de ez nem a dokik hibája. Általában a babát is nálad hagyják és akkor nyugalomban ismerkedhet a kis család az új jövevénynel. Maga a műtét amúgy nem egy látványos dolog és sokan is vannak körülötted ahhoz, hoyg hiányold a párod. Úgy is mondhatnám kisebb gondod is nagyobb lesz. És nem is tart nagyon sokáig az egész. ha bízol az orvosodban, nincs félnivalód, majd ő vigyáz rád, rátok.

Klári!

nehogy azt hidd, hogy mindig látok is, ha nézek :) Nagyon lassan szokott kapcsolni az agyam, mert monomán a gondolkodásom. ha gyerekkel vagyok akkor különösen ütődött tudok lenni. Még egyszer bocs, nem akartalak megbántani vele.

P.

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Ja, kép az nálunk nincs. egyszerűen nem készült. Már mondtam is a páromnak, hogy szülinapomra nagy közös családi fényképezkedést kérek. Beával már konzultáltam is szolgáltatóról.

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Sziasztok!

Igen Piros! Van! De azt nem mondom meg mi, mert értelem az nincs :)
Mivel Te is eléggé földhöz ragadt értelmiségi vagy, majd átküldök neked valamit, amit ha elolvasol, tisztában leszel a lényegével a dolognak :) :)

Lányok!
Jelentem Lili evészet terén helyre jött! Mondhatni túlságosan is!!!!!
A füle sajnos még nem, bőszen melegítjük minden nap többször is meleg sóval, talán egy hajszálnyit javult, de még mindig a suttogást nem hallja, a halk szavakat sem nagyon, pl. macskát elérti csigának meg ilyenek.
Azért remélem hamar rendbe fog jönni.

Klári!
Beni nagyon jól néz ki mint tigris, meg az a haj is tök jó :)

Lituka!
A szüléselőkészítő anyaga is fenn van a honlapomon

http://jaksy.different.hu/tanfolyam.htm

Ami miatt még megérheti, az a terhestorna, ahol megtanítják a helyes légzési technikákat is és egyéb gyakorlatokat, amiket otthon is lehet csinálni. Egyébként igazából nem nagyon hangzik el olyan információ, amit az internetről ne lehetne beszerezni, viszont amiben speciális, hogy kimondottan Győrre vonatkozó dolgok is elhangzanak benne, plussz a győri szülészetet is bemutatják, úgyhogy szerintem érdemes első babásként részt venni rajta.
A védőnéninél kell jelentkezni.

Puszi: Bogi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi : Köszi..elolvastam már 2 napja az egész honlapodat :)
nagyon jól sikerül..átfogó képet ad ugy érzem :)
köszi szépen
Vendég
 


Lituka!

Én ajánlom a szülésfelkészítőt, tényleg volt azért olyan téma amit ezerszer végig olvas az ember, de azért összeségében jó volt. És tényleg a legjobb, hogy be lehet menni a szülészetre körülnézni, ott volt a leghasznosabb szerintem. És amúgy akkor még én is úgy jártam be vidékről.

Na mentem mert ezer dolog és mostanában nem alszik jókat a kis gézengúzom.
Üdv mindenkinek,a téli depit meg messzire hesegetni!

N

kancellárka
 
 


Minden kedves fórumozó számára kívánok egy nagyon boldog új évet, amely valóra vált sok-sok álmot, beteljesít minden vágyat! Jó egészséget és boldogságot a kicsiknek és a nagyoknak egyaránt!

2008.-ban is bővül a www.pszichologia.multiply.com oldal.
Pszichológiai tanácsadásért továbbra is a pszichotanacs@freemail.hu címen várom leveleiket. Bővebb információ: www.pszichologia.mlap.hu oldalon.

Barátsággal, Nisreen
nisreen
 
 


Sziasztok!

Lituka
Szép a pocid. A babakocsi nagyon jól néz ki. Már nyugodtan megveheted.

Klári
Beni nagyon csibészes.

Piros
Úgy látom szánkózni nem sikerült a gyerekekkel, helyette lehetet korcsolyázni! :)

Bogi
Ez jó, hogy Lili újra eszik. A fülész mit mondott?

Dobok én is pár képet. Már készülünk a farsangra. :)

Csók: Orsi Kép Kép Kép Kép

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!
Én is adós vagyok képekkel:

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Látogassatok el a köv. oldalra!
Gyermek mondókákat fogtok találni
:lol:

www.ltime.hu/hoppa/index_mond.html

Vagy

http://hoppa.ltime.hu/index_mond.html

Kép

Üdv.
maci1981
 
 


Sziasztok!

ma izgalmas napom volt. Párommal és szüleimmel kiugrottunk Bécsbe kicsit megérezni az európaiság érzését és eltölteni egy kellemes délelőttöt a császárvárosban, amíg a gyerekek oviban/bölcsiben vannak.

Körülbelül a második teremben járhattunk, amikor csörgötta telefonom és a bölcsi gondozó néni elmondta a rettegett mondatot: "ne ijedjen meg, anyuka".

Dávid fiam ugyanis nekimotorozott a terasz vaskorlátjának és felrepedt a fején a bőr és be kellett vinni a baleseti sebészetre összeölteni. Miután ez úgy 10.30 körül volt, mondtam, hoyg ha vágtatok sem érek oda dél előtt, ezért a bölcsi nénik vitték el a kórházba. Gondolhatjátok! nem kicsit voltam ideges, amíg hazaértünk.

persze a gyereknek meg sem kottyant a dolog. Állítólag a kórházi folyosón is ott akart maradni játszani és visszafelé reklamálta az ebédet. Jó étvággyal evett és már aludt békésen mire én beértem a bölcsibe 12.15-re. Azóta is büszke a sebére és hoyg milyen kalandja volt a doktor bácsinál. szerencsére csak összehuzatták a sebszéleket és 8 nap múlva le is szedik. Most így néz ki:



Kép Dávid, a hős

Kép

Kép

Kép
piros
 
 


Nekünk sem kezdődik jól az év.
Zalán nem alszik jól és eleget napközben, így nyűgös, de ezt már szokom, mind1.
Viszont épp most kaptam kézhez a gáztámogatási kérelmünk elutasító határozatát, mondván, hogy a havi jövedelmünk 829 eFt sok, és nem jár! Ha én annyi pénzt látnék egy hónapban!!!
Drága agyonhajszolt ügyintéző egy nullát elpöttyintett. Most írhatom a kérelmet és várhatunk még türelmesen.
Na megyek mert már megint korábban ébredt...

Üdvözlet

kancellárka
 
 


Sziasztok!

Az elmúlt napokban kétszer szállt el a hozzászólásom, ezért most megpróbálom gyorsan legalább a képeket felrakni.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


megint elszállt amit írtam, ez volt a 3. és lehet hogy elegem van!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Zsu, annyira meghatóak a képeitek, teljesen elérzékenyültem.
Sugárzik róluk a boldogság, ami megmelengeti az ember szívét!

Nagyon szép a családod, nagyon- nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!
Vendég
 


Szia Mindenkinek!

Zsu!Szívből gratulálok Kitti világrajöttéhez!Elmondhatatlanul szépek vagytok a fotókon.Ó,hogy mennyire gyönyörű ez a csöppség!Még egyzer gratulálok!Jó egészséget,sok vidámságot!

KépKép
KépKép
babinti
 
 


Megpróbáltam visszaolvasni.Amint időm engedi,hozzá is szólok az elhangzottakhoz.
Általánosságban annyit, valami ördögi keringhet a levegőben,hogy ennyi rossz dolog megtörténik...,demindig az élet és mindig a jó győzedelmeskedik (megvettem magamnak Benedek Elek összes meséi kétkötetes változatát karácsonyra :D ).
Anyukám december 21-én kórházba került,mert elhalt egy érszakasz az agyában,aminek következtében időlegesen lebénult a jobb oldala.Beszélni,lélegezni alig tudott.Most már jobban van.El tudja látni magát,és szépen megy,nagyokat beszélgetünk,épp "csak" a vérnyomása (200/110) és a vércukor szintje (8,8 és 16 között ingadozik,de volt már 22 is a diéta ellenére) magas.Most keresik a számára legmegfelelőbb gyógyszerkombinációt.Lehet,hogy inzulinos lesz.Amint megvan jöhet haza,csak még Sopronba kell elmennie egy több hetes rehabilitációra.
És,ha ez nem volna elég,Nikol hugim két napja kórházban van,mert balesetet szenvedett otthon,és kettészakadt a lépe:meg kellett műteni.Kivették a lépét.Az utolsó pillanatban nyitották fel,csaknem elvérzett;már tele volt vérrel a hasa...Mára ő is sokkal jobban van.Ahogy anyuskánk,már ő is egyedül jár illemhelyre,és bár fáradékony (sok vért vesztett) jókedvűen,üldögélve beszélget.Sokan látogatják,s ez erőt ad neki.
Anyusomat pedig az unokái tuningolják.Az én két iperedő-cseperedő csimotám,s a bátyám gyönyörűségei,három kis orgonasíp (a legkisebb másfél hónapos).
A bajban mutatkozik meg egy család összetartó ereje,s azt hiszem,mi jól vizsgáztunk.Ez az igazi karácsonyi ajándék...Kár,hogy az igazi közelség megmutatkozásához csaknem tragédiáknak kellett történni.
Az elmúlt hetek felnyitották a szemem:megértettem,hogy mennyi jóban van részem,s mi kincsek tulajdonosa vagyok.Remélem,sose feledem ezt az érzést,s nem szűnök meg szeretni,ami az enyém.
Kívánom,hogy sose legyen nagyobb bajotok a hétköznapok apró bosszuságainál,s egészségetek sose rendüljön meg!

A karácsonyi fotók nagyon meghatóak.Egytől-egyig gyönyörűek,és megmosolyogtatóan kedvesek a csöppségek.
A nagy kavarodásban nálunk sem készült nagy családi fotó,azért teszek fel néhány újabb képet rólunk.Nehogy elfelejtsetek a hosszú hallgatások idején.Azért értesítsetek,ha tali van kilátásban.Még bízom abban,hogy eljutunk egy kiadós személyes csevegésre.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Mimi karácsonyi ajándéka Kép Anyukám a két legkisebbel Kép Kép Kép Csintalankodó unokatesók Kép Pihenő unokatesók Kép Marcus karácsonyi ajándéka Kép A legnagyobb és a legkisebb unoka Kép Gábimtól megkaptam a hőn áhított akváriumot-az én karácsonyi ajándékom

Szia Nektek!
Ahogy szoktam:majd jövök!
Kriszta

KépKép
KépKép
babinti
 
 


Sziasztok!

Zsu
Nagyon szép a kiscsaj!! És Te is jól nézel ki. Hogy alalulnak a hétköznapok? Azért próbálkozz még a babanettel, hátha legközelebb nem száll el, amit írtál.

Maminti
Sajnálom, ami anyukáddal, és a tesóddal történt. Tényleg jó, ha a család összetartó és segítőkész. Emma baba egyre szebb!!

Piros
Dávid fejsérülése meggyógyult? Küldtem privit, van néhány szakmai kérdésem.

Bogi
Lili, hogy van?

Niki
Valóban jó lenne, ha az embernek annyi lenne a havi keresete. :) Zalán nagyon aranyos a táncolásával!!

Bea
Sok a munka?

Többiek!!
Mi van veletek??? Írjatok!!!

Nálunk Zsezse ismét beteg lett. Ez a bölcsibejárás veszélyes dolog. Most a füle gyulladt be. Nyaktól felfelé a homlokán és az arcüregén kívül már mindenfajta gyulladást összeszedett. :cry:
Ettől eltekintve jól vagyunk.

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Zsu
Nagyon szép a kiscsaj!! És Te is jól nézel ki. Hogy alalulnak a hétköznapok? Azért próbálkozz még a babanettel, hátha legközelebb nem száll el, amit írtál.

Maminti
Sajnálom, ami anyukáddal, és a tesóddal történt. Tényleg jó, ha a család összetartó és segítőkész. Emma baba egyre szebb!!

Piros
Dávid fejsérülése meggyógyult? Küldtem privit, van néhány szakmai kérdésem.

Bogi
Lili, hogy van?

Niki
Valóban jó lenne, ha az embernek annyi lenne a havi keresete. :) Zalán nagyon aranyos a táncolásával!!

Bea
Sok a munka?

Többiek!!
Mi van veletek??? Írjatok!!!

Nálunk Zsezse ismét beteg lett. Ez a bölcsibejárás veszélyes dolog. Most a füle gyulladt be. Nyaktól felfelé a homlokán és az arcüregén kívül már mindenfajta gyulladást összeszedett. :cry:
Ettől eltekintve jól vagyunk.

Csók: Orsi

Kép
sorsoly
 
 


Sziasztok!

Orsi!
Köszi a dícséretet,jól esik. Ühüm. Elkezdtem írni, bömbizik a leányzó.
Hát, talán majd máskor....
Puszi, írjatok csajok!!!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


SZiasztok csajok!

Mi újság, hogy vagytok?Remélem, vége szakadt a szerencsétlenség-sorozatnak, és mindenkivel csak jó dolgok történnek.
A betegeknek jobbulást kívánok!
Most én is itthon vagyok pár napig, mert elkaptam a kórságot.

Csiperke, egyben vagy még?

Lituka, hogy vagy?

Üdv Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Orsi!

Köszönöm kérdésed, nem jól. Holnap viszem vissza dokihoz, megint. Most kicsit kivagyok emiatt, hogy nem lábalunk ki belőle.

Most megyek is.


CSAJOK!
Majd kéne talizni!

Puszika

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Sziasztok!

Most van egy kis időm írni, Kriszi eszeget, tv-zik, Kittike pedig visszaaludt, úgyhogy beraktam apa mellé a hálóba. Ezért aztán nyugiba meg tudtam inni a kávémat és az újságolvasáson is túl vagyok. Aha, felébredt. Hihetetlenül tudok időzíteni.
Amúgy nem arról volt szó, hogy egy jó darabig csak esznek meg alszanak ???!!!!!!!
Na, talán Tamás eldajkálja egy kicsit...
Lényeg:
Maminti, nagyon sajnálom, ami anyukáddal és a húgoddal történt, akkor nem telt felhőtlenül az ünnepi időszak! :( Remélem már jobban vannak!!

Bogi!
Melyik leányzó beteg? Csak nem influenzás? Vigyázzatok magatokra!

Orsi!
Hát igen, a közösség átka! Remélem Zsezse is hamar meggyógyul!!

Kérdezted a hétköznapokat: hááát, hol egész jó, hol a hajamat tépem. Esetek többségében megoldom a gyerkőcöket, de azért van hogy amikor Kitti már vörösödik, hogy azonnal kapja a kaját, Kriszin akkor üt ki, hogy valamiért fogjam a kezét, vagy épp vígasztaljam meg, stb. Viszont Kittivel nagyon aranyos, puszilgatja, ölelgeti, sőt egyik nap amikor mondtam neki hogy már éhes a bébi, hozott neki ropit!! :lol: :lol: Tegnap kéregetett virágot a szomszédasszonyomtól, és Kitti akkor sem maradt ki a szórásból, kért neki, és rárakta a babakocsijára.
Ami elég gázos, az az este. Nehéz összehozni az altatást, így hogy egy szobában alszanak. Szóval, tegnap bevallottam magamnak, hogy ez bizony nem könnyű, de hát egyszer csak olajozottabban fognak menni a dolgok, nem? Vagy nem?!

Hát, most nem tömlek tovább benneteket életem történéseivel, írjatok ti is, mert halódik a topik.. Mégegyszer köszi a dícséreteket, betegeknek jobbulást!!!

Puszi

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Zsu!
Persze, majd könnyebb lesz!
Az eleje nehéz, az ember azt sem tudja, hova kapjon, mert a nagy is kicsi még.Aztán majd lassan kialakul.
:lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Luca!
Az idő megszépít mindent, igaz? :) :) :)
Annyira édesen írod, hogy könnyebb lesz :) !

Zsu!
Én sajnos nem tudlak bíztatni. Hihihi
Nekem az első 6 hónap volt nagyon könnyű, és azóta egyre nehezebb. Talán majd az lesz még vízválasztó, amikor Katica is oviba megy.
Jelenleg megintcsak Lili betegeskedik, de szerintem itt már összetettebb a probléma. Kedden viszem reggel vérvételre és vizeletvizsgálatra, holnap fülészet-hallásvizsgálat mert még mindig nem hall rendesen. Szóval vannak bajok.
Nem influenza amúgy, már a fene tudja mi az.

Amúgy Krisztofer édes lehet, ahogy szeretgeti a tesóját. Azok a dolgok meg direkt azért jönnek rá akkor amikor Kitti sír, hogy rá figyelj. Ez is egyfajta féltékenység, de ez még bőven kezelhető. Krisztofer azért már valamennyire felfogta, hogy változtak a viszonyok szerintem.

Na megyek.
Puszi

KépKép

KépKép
farkasbogi
 
 


Bogi, lehet, hogy nekem azért volt könnyebb, mert nagyobb a korkülönbség a csajok között.
De nekem a szülés után volt nehezebb, aztán ahogy kialakult a napi ritmus, és nem értek egybe az etetések, meg nem evett éjjel a pici, úgy könnyebb lett.
Mindent meg tudtam csinálni mellettük.De nekem a nagy akkor már 3 és fél éves volt.

Lilinek jobbulást!Majd írd meg, mi volt a dokiknál!
Vendég
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?