Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hadd kívánjak nektek, habár egy kicsit megkésve:
Boldog Új esztendőt!!!

Nagyon aranyosak a babócák!
Jó nektek, hiszen együtt tölthettétek már a karácsonyt! (Külön-külön)
Persze én is élveztem, így is!! :wink:

Egy kérdésem volna hozzátok.
Tudnátok nekem abban segíteni, hogy a Tőzegáfonya kapszulát lehet terhesség idelyén is fogyasztani?
Ill. nincs valamilyen kipróbált módszeretek arra, hogy egy nem hétköznapi felfázás minél gyorsabban elmúljon? (Dokinál már voltam, csak gondoltam rásegíthetnék valamilyen homeós trükkel.)

Előre is köszönöm!
Vendég
 


SZILBEE: Köszönjük a képeket Rékáról. Mondd meg Jaimee-nek, hog nagyon édesek, és tiszta anyukája a kishölgy :) Pusziljuk őket :)
CHRISSYY: Szuperek a képek, nagyon szép kis család vagytok! :lol: Haláli jó a kis télapó jelmez!!! :lol: Igazán szerencsések vagytok, hogy Martin átalussza az éjszakát, nagyon ügyes baba :)
CHRISTELL: Én is meglepődök, hogy ilyen kis mormota Bence, mert a hasamban szinte egész nap mocorgott..
T.MARIA: Üdv köztünk! Sajna én nem tudom egyik kérdésedre sem a választ :(

-------------------------------------------------------------------------------------
Karácsonyi képeink:
http://babaszoba.hu/services/albums?alid=22107
Bence:
http://youtube.com/watch?v=DbkByZpAAjE
Peti első éve:
http://www.youtube.com/watch?v=j_J_KMZitQM
Vendég
 


Sziasztok!

Jaimee! Nagyon édes a kislányod, tényleg tiszta anyja. Gyere majd ha tudsz és vigyázz magatokra!

Chrissy! Nagyon aranyosak a képek, látszik milyen boldogok vagytok. Nem semmi 2 hónaposan már szánkózik a nagyfiú.

Mária! Üdv köztünk én Chantaris C15-öt (napi 2x5) szedtem felfázásra és szépen elmúlt.

Én ma voltam Ctg-n, minden rendben, legközelebb 7-én megyek, majd 9-én és ha 11-ig nem szülök meg akkor sajna be kell feküdni a kórházba. Miért van az, ha letelik a 40 hét akkor befektetik az embert? Mi van ha még 2 héttel túlhordom véletlenül? Jaj csajok szurkoljatok, hogy addig valahogy meginduljon nem szeretnék benn ülni feleslegesen. Gondoltam nagyokat kéne sétálnom hátha az segít. Vagy van valami ötletetek?

Kép
barbi5
 
 

 
 

BARBI: Nem iszod a málnalevél teát? Én is túlhordtam Petit, 2 hetet a kórházban töltöttem :( Sétálj, lépcsőzz sokat, esetleg rosszalkodjatok apával :) Remélem, beindul a kiírt idő előtt :) Drukkolok :)

-------------------------------------------------------------------------------------
Karácsonyi képeink:
http://babaszoba.hu/services/albums?alid=22107
Bence:
http://youtube.com/watch?v=DbkByZpAAjE
Peti első éve:
http://www.youtube.com/watch?v=j_J_KMZitQM
Vendég
 


Sziasztok!
Sirkici nekem most nincs táblába való.Jövőhónapban labor de nem tudom mikor és a 32.héten lesz csak uh.Amúgy minden ok.Aranyosak a babák. :D
Vendég
 


Sziasztok!

Na, sikeresen túléltük a védőoltást! Egészen pici sírdogálás volt, viszont a védőnőre nagyon mérges vagyok..Adott a bébimnek megelőzésképpen egy lázcsillapító kúpot (felet), és jobban sírt Alexi mint az oltástól...Most este is kellett adnom egy egészet és nálam meg sem szólalt...Szerintem nagyon durván adhatta be...Ki vagyok akadva a védőnőre és a gyerekorvosra is.

Betsy: igen, az első unoka:) Én sem vittem ki az elmúlt héten..Amikor csúnya az idő, illetve most a szmogriadó miatt nem vittem ki...egyébként próbálom minden nap levegőztetni...Általában 1,5-2 órát vagyunk kint a teraszon, ha hideg van, akkor csak 20-25 percet... Sétálni még nem mentünk, mert egyenlőre elégnek tartom a teraszos kintlétet is...Majd ha szebb lesz az idő.... A Rotavírus ellenit TE be fogod adatni? Most ezen töröm a fejemet...

Rohanok tovább, mert szegénykém elég nyűgi...

Jaimee: nagyon édes Réka baba

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


SZIASZTOK,ÉN HOZTAM A JÓ HÍRT:

ÖRÖMMEL ÉRTESÍTEM,HOGY NA 4.10-KOR 2570 GR ÉS 49 CM MEGSZÜLETTEM!gYÖNYÖRŰ VAGYOK LS EGYFOLYTÁBAN MOSOLYGOK.
PUSZI:TÜNDIKE


nAGY NAGY GRATULÁCIÓ,SOK SOK TEJCIT,ÉS MIELŐBBI FELÉPÜLÉST OLIK!!!!!
vedresandi
 
 


Szilbee,
köszönjük a képeket Jaimee-ékről, nagyon szépek!

Chrissyy,
de jó, hogy már átalussza Martinka az éjszakát, nagyon ügyes baba. Ti is szépek vagytok!

Mária,
sajnos ebben a kérdésben én sem tudok segiteni... :(

Barbi,
szurkolok, hogy addig megszülj! :D

Gitka,
ok! Azért attól jöhetnél sűrűbben is, ha van időd!

Heni,
védőnő :twisted:

Bibi,
hol vagy elveszve?????????????????

Andi,
ez aztán a nem semmi hir, akkor Tündike is a 36. hétre született. Úgy néz ki ebben a topicban sokan nem viszik ki a végéig. Gratulálunk Oliknak, sok tejcit, egészséget, stb. :lol:

Olikkal kapcsolatban, beirtam a tábliba, hogy megszületett Tündike, de nem tudom eldönteni, hogy milyen idős terhes. Elvileg akkor ma 36+5 napos?????????? Mert ezeken a női vonalos vonalzókon nem igazán tudok elmenni ilyen téren. Légszi számoljatok vissza ti is 23 napot, és irjátok le! Köszi!
sirkici
 
 


Olik!
Gratulálok és csodaszép gyermekkort kívánok a picúrnak!!!!!

babszika
 
 


Szilbee:nagyon nagyon köszönjük a képeket, ez a Réka zabálnivalóan édes és tiszta anyja!Mondd meg Jaimme anyunak, hogy pusziljuk!!!
Vendég
 


OLIK: Nagy nagy gratula! :lol: :lol: Jó egészséget nektek és sok-sok tejcsit. Nagyon várom a szüléstörténetedet, és a képeket!!!
SIRKICI: 36+5
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 09:23-kor.
Vendég
 


Jó reggelt,

Olik,

GRATULÁLOK TÜNDI BABÁHOZ ÉS SOK-SOK BOLDOGSÁGOT ÉS TEJCIT KÍVÁNOK.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Olik!
Gratulálok, és sok boldogságot, jó egészséget mindkettőtöknek!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Hozam képet tündikéről:
Tündike baba első álmai Kép :)
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Jaimeék, Chrissyyék, és Tündike, annnnnnnyira szépek vagytok!
Olik, hatalmas nagy gratula és sok örömet egymásban!
Vendég
 


Betsy,
köszönöm, akkor már teszem is fel a táblát:

Kép
sirkici
 
 


Sziasztok!

Gratulálok Olik! Nagyon aranyos Tünde baba, úgy látszik lassan jönnek a kislányok is. Várjuk a szüléstörténetedet!
Dehogynem iszom a málnalevél teát de semmi, mindjárt nyomulok sétálni is hátha lesz valami.

Kép
barbi5
 
 


Sirki,Olik most írt sms-t,hogy elfelejtette mondani,hogy császár lett,így már tudja milyena császár és a természetes szülés :)

[quote="sirkici"]B írta:sirkicietsy,
köszönöm, akkor már teszem is fel a táblát:

Kép
vedresandi
 
 


Andi,
értem, köszönöm, már javitom is ki a táblit! :D

Akkor ime a javitott változat:

Kép
sirkici
 
 


Sziasztok!!
Megint itt vagyok sajnos mindennap nem tudok jönni, de igyekszem!Kicsit irok magamról! A terhesség ideje alatt igazából nem volt nekem semmi gondom se hányinger, se rosszullét semmi!Aztán egyszer csak elkedtem vizesedni, majd magas vérnyomás ami nekem mindig jó világ életemben 120/80 volt!És hát a lényeg beutaltak Veszprémbe október 11.én, vészhelyzet miatt!! :o :o December 1.re voltam kíírva, de nem gondoltam hogy ilyen vészes lesz a helyzetem!Nagyon elvoltam már torzulva, mondtaák ott a dokik 10 nap!Be is jött mert 19.én, éppen a mama rétesét ettem, amikor jött a nővérke, hogy dobkjam el ami a kezembe van, megyünk szülni!!Azt hittem hülyéskedik, még nem voltam felkészülve,, de talán igy jobb is volt!!Nem volt időm gondolkodni sem!!Mindenkit odacsöditettem aztán alig láttak valamit agyerekből ,mert a koraszülött osztályra vitték szegényt egyből!!Szóval igy lett császár a vége, ami a vérnyomásom miatt nem is lehetett volna másképp!Pedig Apával csináltunk apás szülési papírt is!!Ja, az apai nyilatkozat is aznap lett megcsináltatva amikor bementünk a kórházba!Meg azon a héten vásároltunk be a fiunknak, mintha megérteztem volna ezt az egészet!!Koraszülöt lett a drágám, de szerencsére amennyire megijedtem én is meg a család is, most már jól vagyunk!Nagyon jó a Veszprémi kórház, mondjuk én ott is akartam volna szülni!Persze nem ilyen korán, de ez van!Megpróbálok képet is felrakni, oké?Lassan kezd 4 órába beállni!Szabolcs fiam jó baba, nem panaszkodk rá, reméelm ebből az infulenza jáványba nem esünk bele!Lassan megint etetés, aztán kicsit leviszem sétálni!!Nagyon rossz volt mert csak másnap tudtam megnézni, mivel este is szültem, az a sok vezeték az inkubátorba, hát nem kivánom senkinek!!Rossz látvány volt!!
Csheni:Te mikor és hol szültél??Hogy van a babád??Irj meg mindent!Na, most megyek!Puszika:Anita
Nem tudok képet küldeni, mert túl nagy méret!Hogy tudok kicsinyiteni!!Tudna valaki segíteni ebben??Köszi előre is!!
anita21
 
 


Sziasztok!!Éppen most nézem a táblát milyen sok kisbaba született akkor amikor mi??Nagyon örülök neki, legalább a tapasztalotakt le is tudjuk irni!!Ja amit még nem irtam!Nem is tudtam igazából szoptatni a kisfiam, nagy szomorúságomra pedig ittam mindenféle teát, bogyót szedtem, de szegényem nem tudott úgy szívni ahogy kellett volna!!Sajnos ez van én is tápszeren nőttem fel, mégis itt vagyok!Majd 4 hónapos korától majd kap mást is!!van még valaki így mint én??Na, ténylge megyek!!Puszi, képet azóta sem sikerül, próbáltam!!
anita21
 
 


HENI: A rotavírus ellenin nem gondolkoztam. Petinek az agyhártyagyulladás ellenit adattuk be, és a bárányhimlő ellenit. Az agyhgy. ellenit Bencének is beadatjuk, a bárányhimlőt még nem tudom.
OLIK: Nagyon édes Tündi baba!!!! :lol: :lol: :lol:
ANITA: Pontosan hányadik hétre született Szabcsi? Mekkora volt akkor? Most mekkora? Ha átküldöd mailben a képet, szívesen lekicsinyítem. :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Olik

Gratulálok Tündikéhez!

Nagyon jók a képek mindenkiről!

Kicsit eltűntem mert szenteste-éjjel belázasodott Lilla, másnapra Bence is.! éjszakán keresztül semmit nem aludtam, mert Bence orra eldugult és egyszerűen nem vett levegőt a száján, rázogatni kellett.Végül a tengerisós fürdő megoldotta a problémát.

Kicsi Gergő már látványosan rugdal,sikeresen fülönrugta mindhárom hallgatózót :D .

Anita üdv köztünk , én is veszprémhez közel lakom. Kinél szültél?

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok!
Kép
Boldog új évet!

Nahát de rég jártam erre! Azt se tudom, kinek,mit akartam írni, mire végigolvastam mindent!

Mindenesetre!
Isten hozott Tündi baba!

Lányok nagyon szépek a képek! Csak úgy növögetnek ezek a csemeték!

Anita!Üdv köztünk!

(Sirkici! Dorka 18-án született)

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Barbi! Ne izgulj! Látod, mi is kivártuk szépen az időnket. (A kiskönyvben nov.18. volt ráadásul!) De, ha gondolod, szívesen megadom a sajtospogim receptjét! :lol:

Néhány kép rólunk!
Kép
Kép
Kép

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Sziasztok!

Utólag is boldog újévet mindenkinek!
Sajnos nem tutam jönni, karácsony előtt költöztünk, és nem volt internet.
Fontasztikus végre a saját otthonunkban, olyan jó igy hárman.
Dominik is sokkal jobban érzi itt magát. :D
Velünk minden rendben, Dominik egy tündér, mindenkit levesz a lábáról.
Már kinőtte a 3 hónapos rucijait is, nagyon gyorsan növöget, 5850g.

Hálistennek nagyon nyugodt, folyton csak mosolyog, hangosan kacag, sikoltozik, gagyorászik.

Olik:

Sok sok boldogságot a kisbabádhoz!!!
Mielőbbi felépülést.

Betsy:

Mekkora már Bencus... :shock:
Nagyon édes.
Én is akarok szurit az agyhártyagyúlladás ellen, sajnos 1 hónapja halt meg a nénikém 3 hetes babája pontosan ebben.
Még a kórházban kapta el.
Borzasztó, hogy ilyen megtörténhet.

Heni:

Nekem is kellett adnom lázcsillapítót Dominak a szuri után.
Mi csütörtökön megyünk megint a 3 hónaposra.
Szerencsére nem sírt egyáltalán, így már nem félek az újjabb szuritól.
Nem csodálom, hogy mérges vagy a védőnőre.
Én most kapok újat, kíváncsi vagyok milyen lesz.
:roll:

Barbi:

Kitartás!
Ha befektetnek a kórházba, tuti megindítják a szülést.
Nekem is így volt, mondjuk nállam problémák voltak...
Ne aggódj hamarosan a kezedben tarthatod a babócádat!

Dominik:

Kép
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Betsy: akkor tuttira nem fogjátok beadatni a Rota ellenit?

Olik: nagyon gratulálok pici Tündikéhez! Gyors felépülést és nagyon sok tejcit kívánok!:) Gyönyörű a kép!!!! :lol:

Omni: tényleg régen jártál már erre! Gyere sűrűbben!! Édesek a képek!! Ti hogy vagytok? Mennyit esztek, stb...

Niki: Dominik írtó helyes nagyfiú lett..Nem semmi a súlya....Alexi is nagyon belehúzott! Akkor Te sem adatod be a Rotavírus elleni oltást? Most mindenkit megkérdezek erről :wink: Gratulálok az új lakáshoz, stb...! Gondolom mennyire jó végre tényleg otthon lenni. :D

Anita: én nagy erőkkel próbálom szoptatni a bébimet, csak bekavart a mensi , illetve bölcsességfog problémáim vannak...Most izgulok, nehogy ki kelljen vetetnem....Per pillanat nem tudok beszélni annyira fáj :cry: Ne izgulj a tápszer miatt, mert ezek már nagyon jók..Amúgy én is tápszeres voltam :wink: Alexi október 25-én született császárral (természetes úton indult minden, de a toló szakaszban elfáradt) Rettentő jó baba, nyugodt és jókedvű...Rengeteget eszik, igazi zabagép...A Kútvölgyiben szültem, ahol sajnos egyáltalán nem segítettek a csecsemősök, így szépen be is gyulladt a mellem és a sebem is...Kaptam antibiotikumot, nagyon kemény időszak volt az első hónap...Viszont kárpótol mindenért egyetlen mosolya is az én drága Nagyfiamnak...36+3 -ra szültem, mert a frontok és telihold bekavart.... Röviden ennyi..Most az oltások leírásait próbálom kutatni a neten...Most már Téged sem hagylak ki a sorból, Rota elleni oltást beadatsz a picinek?

A képeket milyen programban tudod szerkeszteni?

Puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára szilbee 2008.07.14 08:42-kor.
szilbee
 
 


Jaimme:potyognak a könnyeim...köszönöm, hogy megosztottad velünk!
Vendég
 


Jaimee,

Ennél szebbet talán még életemben nem olvastam. A könnyeim egyfolytában potyognak, pedig már 2 babát megszültem, de ez valami csoda volt ahogy leírtad az egész szülést.

Gratulálok nektek mégegyszer és leljétek sok-sok örömötöket és boldogságotokat a kis családotokban. :lol: :lol: :lol:

Ja , és Réka baba gyönyörű szép és szerintem is tiszta anyukája. :lol: :lol:

Sajna én mostanában nem nagyon fogok tudni jönni, mert nagyon szarul vagyok. Hasam egyfolytában fáj, felváltva görcs és fájdalom, a méhszájamba mintha egy tört döfködnének minden egyes babamoccanásnál, és ugye a szeméremcsontfájdalom is még mindig van. Ugy érzem szétszakadok. Menni fél óránál többet nem tudok, állni szintén nem megy, az ülés is rosszul esik, csak egy ilyen félig ülő félig fekvő pózban érzem jól magam az ágyban. Szóval sokat fekszem, de azért olvaslak benneteket mindig.
Ha tudok jövök.

Barbinak pedig gyors és mihamarabbi szülést kívánok. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Dzsémi mami,ilyen csodálatosan megfogamazott történetet még soha nem olvastam.Az én könnyeim is potyognak,köszönöm,hogy megosztottad velünk.
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Jaimee!
szóhoz sem jutok...... :cry: olyan jól leírtad ezt a csodát, h néha fészkelődtem itt a helyemen (szinte éreztem amit te éltél át). a könnyeim csak potyognak és nem tudom leírni, h mennyi érzés kavarog bennem.
Az apja lánya c. film nekem is eszembe szokott jutni, de hála neked, most már tudom, h csak akkor fájhat a buksi, ha rosszul csinálja az ember lánya az "adott feladatát" :wink:
Kívánom, h minél előbb felépülj "harci sebeidből"! Vigyázz magatokra!

babszika
 
 


Omnia,
kijavitottam 18-ra, és ezek szerint akkor 39+5 hetes terhes voltál, igaz?
Nagyon szépek a képek Dorkáról, örülök, hogy minden rendben veletek!

Niki,
gratula a költözéshez! Dominik is nagyon szép és aranyos baba, látszik is a képeken, hogy milyen mosolygós!

Hú, úgy látom Jaimee szüléstörténete nagyon megható lehet, de sajnos most nincs időm elolvasni, mert megyünk az unokatesómékhoz, de amint lesz időm rohanok a gép elé, és olvasok!
sirkici
 
 


Judy,
pihenj sokat, és vigyázz magatokra!
sirkici
 
 


Olik: hatalmas gratula a csodaszép kislányotokhoz, nagyon jó gészséget és sok tejcsit kívánok!!! Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Hát Jaimee mami, ezt én is rendesen végigsírtam. Fantasztikusan szép történet volt, köszönjük szépen!
Vendég
 


Oliknak meg Jamienek is gratulálok!Én is szeretnék már itt tartani :cry: :cry: Nagyon szépek a babák!
Vendég
 


Ez a málnalevél tea mire jó?
Vendég
 


[quote]m írta:ivel este is szültem

Anita ezt nem igazán értem
Vendég
 


Sziasztok!!
gitka01Szia!Azért igy ítam mert
4-kor szültem és ugye aznap semmiképp nem tudtam volna felmenni a 4.emeletre megnézni a kisfiama!Bocs, lehet egy kicsit értelmetlen voltam!
Csheni:Szia!voltunk karácsony előtt agyhárttyagyulladás elleni, meg gyermekbénulsá elleni oltáson, a Rota az melyik, boccs de nem tudom!Majd hónap végefelé megyünk a 3 hónapos oltásra!Ott Veszprémben nagyon kézségesek voltak a csecsemősök, a koraszülött osztályon volt egy-két nővérke amelyik nem volt szimpi, de hát ezen nem lehet változtatni!A mensine aggódj már nekem is megjött, a télapó "ajándéka" :x :x volt, nagyon nagy görcsökkel ami nekem furcsa volt, mert szülés előtt nem volt ilyen gondom!!Lehet a fogamzásgátló miatt! :roll:
Bambika:Szia!!Én a Jósa Elemérnél szültem, de persze csak a szemeit láttam a paraván mögött, na meg akkor láttam amikor átkötötte a sebem!Nagyon szép lett már!!Nem is gondoltam, hogy már nem szedik ki, hanem felszívódik!!Hát persze honnan tudtam volna, első szülésem!Mondta a doki is, lehet rá számítani, ha még egy babát akarzunk, lehet ugyanezen megyek végig, mármint ,hogy magasvérnyomás,szóval a toxémia előfordulhat!És te kinél szültél?Hol laksz?Én Tapolcán!
fix.b:Szia!Majd átküldöm, jó?De még mindig nem jöttem rá, hogy kell probálgattam!Nem digitális fényképezővel van fényképezve lehet az is baj, hanem kamerával!Köszi akkor küldök egy párat és köszi!Ma nagyon jó baba volt Szabi, éjjel is 11-kor etettem aztán hajnal 5-kor keltet, nem panaszkodom, bár egy kicsit nyügös volt délelőtt, de szerintem szél miatt!Nagyon szépek ezek a babák!!Lehet bennük gyönyörködni!! :lol: :lol:
Jamiee :Nagyon szép ez a szüléstörténet, te született iró vagy!!Én nem tudnék ilyen körültekintően fogalmazni!!Kivánok jó egészséget és sok tejcit a babának!!
Neharagudjatok most mennem kell, amint tudok jövök!Puszika:Anita
anita21
 
 


Jaimee,
... hát, ahogy leirtad tényleg fantasztikus. Nekem is potyognak a könnyeim, alig tudok irni. Sok boldogságot nektek Rékához, és várunk vissza!
sirkici
 
 


Gitka,
a málnalevél tea erősíti a méh izomzatát, és könnyíti a tágulást. Én úgy olvastam, hogy a 36-37. héttől kezdve biztonsággal iható.
sirkici
 
 


Még egy kérdés van egy önbarnítós testápolóm de nemtudom lehet-e azt ilyenkor használni?Amúgy sose kencéztem magam de volt mindig testápoló itthon most is csak a pocim és a fenekem kenegetem.Csak azért kérdezem mert vagy elhasználom azt is vagy kidobom csak ne foglalja itt a helyet.De ha árt a babának akkor megy a kukába.
Vendég
 


Ja és még egy most jutott eszembe:kaptunk Erdélyből házilag főzött csipkebogyó lekvárt.Akkor kínáltak vele mikor nehezet reggeliztünk és tényleg jó volt me 2 nap után el tudtam menni wc-re.Azóta még egyszer ettem mikor úgy éreztem elrontottam a hasam akkor is bejött de nem tudom erről sem h lehet-e vagy milyen gyakran?
Vendég
 


Jammie! Ez valóban egy csoda és köszönöm, h. ilyen közelivé tudtad hozni! Szinte ott voltam én is a szülőszobán...
Jó egészséget kívánok a háromtagú családnak!
Vendég
 


Jó reggelt!

Gitka,
nekem is van olyan testápolóm, de én nem használom, meg a hajamat sem festem, semmi ilyen erős mesterséges anyagot nem használok. Mondjuk ezek nem bizonyitottak, hogy károsak, de én inkább nem kisérletezek velük addig, amig meg nem születik a babám. De ezzel nem azt mondom, hogy te se használd, szerintem ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Nekem is sokan mondják pl. hogy fessem a hajam nyugodtan, de én nem merek kockáztatni. Szóval... nézz utána egy kicsit a neten, és döntsd el, én ezt tudom ajánlani.
Az a lekvár meg szerintem biztosan nem árt, ahogy leirtad, inkább csak használ!
sirkici
 
 


Sziasztok!

Jaimme! Igazi sikerstory!!! Nagyon jó volt olvasni!

Köszi Heni, jól vagyunk! Csak a nappal kicsit sűrű. 8-kor kel, aztán 11-ig rázni kell a fenekét, aztán 14-ig megint. Három körül kimegyünk sétálni a faluba, és alszik este fél nyolcig. Aztán fürcsi, vacsi, és matiné 11-ig. Viszont utána alszik szépen 5-ig, meg 8-ig. Éjszaka alszunk, nappal meg alig tudok valamit csinálni. Sajna mire a gépet bekapcsolom, elindítom a netet, már szaladhatok. is. "A leteszem és nézelődi" funkciót nem találjuk sajnos. Csak "leteszem és sír" és "rázom a fenelét és nézelődik" van meg.
Szopik szépen, 100 g körül eszik általában, bár a tejcsi sajnos éppen hogy elég, de azért mindig jóllakik.
Kép Kép Kép

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


ez lett volna az ismétlés helyett Kép

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


SIRKICI: Holnap hánykor lesz az UH? Majd gondolok Rátok! ;)
NIKI: Továbbra is nagyon aranyos, szép fiú Domi, tényleg nagyon kis vidám, mosolygós! Nekem Peti volt ennyire vidám, remélem, Bence is ilyen lesz :)
JAIMEE: Nagyon szépen leírtad a szüléstörténetedet, tényleg egy író veszett el benned ;) Várjuk a beszámolót az elmúlt lassan 1 hónapról is, kíváncsi vagyok, hogy telnek a napjaitok!
OMNIA: Nagyon édesek vagytok, különösen az utolsó kép nagyon helyes. Írtóra hasonlítotok egymásra :) Sajnálom, hogy főleg kézben van el a kisasszony, de legalább cserébe éjszaka hagy pihenni :) Nálunk működik a nézelődik "funkció" , és nappal is sokat alszik a kisúrfi, viszont éjszaka 4-4,5 óránál többet nem alszik egyhuzamban.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.09 09:24-kor.
Vendég
 


Betsy,
köszönöm, holnap délelőtt 9-kor lesz, elvileg, ha időben sorba jutunk. Mi már előbb ott leszünk az biztos! :wink:
Nagyon jók már megint a képek, főleg az első tetszik, ahogy mosolyognak a fiúk. A másikon meg látszik Bencén, hogy milyen jól érzi ott magát. :D
sirkici
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?