Új privát üzeneted érkezett!

Húúú de gyönyörűek :lol: :lol: :lol:

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


icsilya írta:
hajni777 írta:vagy akár belül is, csak nem neki bazseválok……

szivat :D :D


Csajok!
Akkor úgy látom, hogy itt is 2 diagnózis állítható fel! Az egyik a szeparációs szorongás, a másik pedig a szeparációs szivatás. :lol: :lol: :lol:

Az nagy gáz, ha az én gyerekem nem szorong szeparációsan, vagy csak nem olyan nagyon, vagyis ritkán? :lol: (No, a babakocsiban gyakran, de mostanában a felém néző kocsival sétálunk.) :lol:

Akciós a Brendonban a gyapjú béléses babakocsiba tehető bundazsák, ha valakit érdekel:
http://www.brendon.hu/campaign/viewer.a ... ctid=90039
Meg még vettem ilyet:
http://www.brendon.hu/campaign/viewer.a ... tid=171286
http://www.brendon.hu/campaign/viewer.a ... ctid=82699
A tányér szuper, én 2 adagot főzök, egyik mehet is fedéllel a hűtőbe. A csőrös poharat még nem avattuk fel, kíváncsi leszek...

dkata
 
 


 
 

Napszemcsi

hol lehet ilyen szánkót kapni?
szuper!!!

Kata

ugyanilyen tányérunk, kanalunk, csőrös poharunk van :D

Hajni

én a Müllerben vettem a HIPP sárgarépa-burgonyát, 100 grammos. máshol 100 gr-sat nem is láttam még.

Kép
zsuzsi73
 
 


dkata írta:Csajok!
Akkor úgy látom, hogy itt is 2 diagnózis állítható fel! Az egyik a szeparációs szorongás, a másik pedig a szeparációs szivatás. :lol: :lol: :lol:

Az nagy gáz, ha az én gyerekem nem szorong szeparációsan, vagy csak nem olyan nagyon, vagyis ritkán? :lol:

ha ott vagy lát és akkor is nyekereg - vagyis ha nincs szórakoztatva, akkor nyíg -, akkor az szivatás szerintem :)

nem gáz, enyémfiúk sem szeparációs szorongtak, egyáltalán semmi ilyen nem volt. Mátéval volt 2 évesen egy1.5 hét (ez a második szep.sz. fázis 1.5-2 év körül, újraközeledés a hivatalos neve), de ennyi.
Kiváncsi vagyok, Lilivel mi lesz. Most még elég anyafüggő.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsuzsi :D
én is láttam, hogy Csabán van Müller. Be nem jutottam, de legközelebb megyek :D
100grammos a sparban szokott lenni, én ott veszem az almát.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 



Képzeljétek Borka átfordult hátról hasra :lol: :lol:

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Aanda!

nincs mit! Írtam mailt! Nagyon arik a fiúk! Jó elevenek lehetnek! :)

Napszemcsi!

nagyon jó képek és milyen ügyesen ülnek!

Fogzás. Nálunk Gajánál észre sem vettem egyszercsak volt 2 fog kibújva, most már az 5-6 jön. Maja viszont nagyon megszenved vele. Igazából akkor jöttem rá, hogy a foga jön, amikor a fél feje tűz vörös volt és meleg a másik meg sápadt és hideg ahogy a nagykönyvben meg van írva. ha dörzsölgetem az ínyét megnyugszik. neki csak két foga van.

napirend.
nálunk nincs. vagyis van, de azt a kezdetektől ők alakították. hiába próbálom délbe belegyömöszölni a kaját ha nem éhes, ha nem álmos akkor meg le is köthetem az ágyba akkor sem fog aludni, meg ha éppen nagyon benne van a játékba én ne veszem ki őket aludni, inkább figyelek a jelekre, hogy mikor fárad és akkor nyomom be őket aludni. bár most napi 2x fél órát alszanak.

az enyémek nem szoronganak még. karácsonykor mindenki elvolt ájulva milyen barátságosak és kézrőlkézre jártak. helyette szorongtam én... na mind1..

kérdésem nincs, úgysem válaszolt senki. szerintem nem is vettétek észre, hogy írtam.... mind1 már nem lényeg, felhívtam a védőnőt végül is azért tartom... :(

katyerina
 
 


Sziasztok Lányok!

Megjöttünk!
Nagyon szuper volt és gyönyörü!
Viszont Ágoston beteg! :cry:
Már ugy mentünk ki hogy folyt az orra de sajnos nem lett jobb!
Szerintem kicsit hazavágtam az immunrendszerét az utolso oltással! :evil: Mert amikor azt megkapta akkor lett taknyos! :(
Szoval most rajtam log egész nap és egész éjjel! :(
Amint jobban lesz jövök és visszaolvasok!!

Kata!
Nekem volt ilyen poharam vagyis Marcinak (csak akkor még nem volt füle) szoval tényleg nem csöpög!De viszont amikor elöször szétszedtem mosogatáshoz akkor ültem egy pár percet fölötte mire összeraktam a szivorésznél! :? :lol:


Megyek mert már sirás van!!! :cry: :cry:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Szia Anikó, Cicid????Tejcsi visszaállt?
Vendég
 


Katyerina! És mit mondott a védőnő a spenótzöld kakira? :lol: :lol: :lol: A meggytől nálunk sötét színű lesz, ami a pelust sötétbordón fogja meg. :lol: És a délelőtti meggy szerintem olyan gyorsan nem megy át...

Anikó! De jó volt Nektek! Persze jobb lett volna, ha nem beteg Ágolyó, gyógyuljon meg!
Csőrös pohár: erre csak rá kell csavarni a csőrt.
A bundazsák viszont nagyon szuper, ma felavattuk, jó mind a 2 babakocsiba. :lol:

Zsuska! Gratulálok Borkának! :lol:

Orsi! Lilinek + a háton alváshoz! :lol: Én gyerekem mindig féloldalt alszik mostanában, akármikor megnézem, úgy fekszik. :shock:

dkata
 
 


Kata!
Akkor még sem ilyen volt! :oops:
Csak hasonlit!
Szerintem is nagyon jo a bundazsák!!
Én is nagyon szeretem föleg most hogy kint voltunk nagyon jol jött! :D
Igy beöltöztetve aludt nagyokat Ágolyo!
Kép

Lafi!
A cicim jol van!Azért még átmaszirozom amikor zuhanyzom!
A tejem azt hiszem visszaált,de most egész nap a cicimen log Ágoston is lapi cici szindroma van! :?
Hogy telnek a napjaitok?

Katyus!
Nálunk is szokott zöld kaki lenni!
De hogy mitöl.....?

Napszemcsi!
Édesek a gyerekek!

Teszek egy pár képet nektek!
Ilyen gyönyörü helyen voltunk.Mögöttünk a szállodánk és én pislogok pont :lol: !Orsi nekem nem volt motiváciom mert most nagyobb ruhát kellett vennünk!! 8)
Kép

Kép
Marcikám siel/get! :D
Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Kata!
Most nézem a linket amit feltettél a bundazsákrol! :oops:
De szuper!
És brutál jo árban volt! :D
Ügyes vagy! :D

Itt cincogom mert elaludt Ágoston igaz tuti csak fél ora lesz de azt most kihasználom!
Visszaolvasom! :wink:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó: jobbáulást Ágolyónak!!! Nagyon jók a képek, szép helyen voltatok tényleg.

tiko
 
 


Anikó :D
én nem vagyok hajlandó nagyobb méretet venni :)
Aranyos a nagyfiad a síszerkóban. Épp most vagyk beszerzőkörúton a fiúknak.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Katyerina :D
ezt a fogzásos dolgot nem is tudtam.
jó sok fogatok van már.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


jah, csajok. voltam ma a westendben, és a nextben nagyon jó leárazás van.
vettem a fiúknak 2200ért pulcsit, 3700ért 3as csomagolású pólót, Lilinek 1700ér kardigánt... megéri benézni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anikó! Igen, de a tiétek vastagabb és puhább (azt is láttam ősszel, de brutál ára volt... :cry: azt nem vehettem volna meg). Ez meg az a rövid szőrű merino gyapjú, Bálintnak takarót is vettem ilyet, az van a kiságyban alatta, a "kispárnát" meg (tök lapos csík) a hordozóban és a babakocsiban használtam, mikor pici volt Bálint, alá tettem. nagyon szép helyen voltatok! Marci ügyesen síel! Nagyon irigylem a síelést! Nálunk csak Ádám megy, mert én márciusban vizsgázom, nem tudnék pihenni nyugodtan, csak elrontanám a hangulatot a stresszelésemmel. Egyébként is olyan bénán vagyok mostanában, nem tudom miért. :oops: Örülök, hogy a tejcsi visszaállt.

dkata
 
 


Kata!
A tied is nagyon szuper és nem biztos hogy az a jo ha nagyon vastag ám!
Mivel jol beöltöztetjük öket eleve!Ágoston ebben csak aludni szeret de pl már nézelödni nem, lehet hogy melege van már ugy! :?
Én nem is sieltem mivel Ágoston a második este be is lázasodott!
Pedig nagyon elszánt voltam ám.........na de majd legközelebb!
Akkor Ádámnak jo lesz nagyon!! :D

Orsi!
Akkor én is beugrom megnézni a nextet!
Én a si cuccot kint vettem Marcinak a Hennesbe volt egy si osztály felállitva és ott válogattam össze azt nem is irom milyen röhelyes összegért! :wink: :D
De magunknak pl a mountex-be vettünk meg mindent!
Hatalmas és nagyon nagy választék van!
Hány kg-nál tartassz???

Tiko!
Köszi!
Szép sulyba van a kicsike! :wink:
Milyen pépet ajánlott az orvos?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó!

Nagyon szép helyen voltatok! Sajnálom, hogy Ágolyó beteg lett és nem tudtál síelni. :(

Kata! :wink:

kezdő anyukánál, ha kérdés van sos! :wink: A védőnő azt mondta, hogy a főzelékeknél véltozhat a kaki színe, akár zöld is lehet kezdetekben, ha nincs más probléma hasfájás, levertség akkor ne rohanjak dokihoz.
na meg egy kicsit pompi szindrómám is volt! (bocs pompi!) :D

Orsi!
:lol:
a sok fogunkat nem tudtad, vagy a lángoló félarcot? A homeos füzetkében a kamomillát ilyen esetekben ajánlja mikor a fél arc égővörös, a másik meg hófehér hideg fogzáskor. +nyűgi.



Kép
kb így néz ki Maja feje, ha fogzik. Bár a kicsi kép miatt nem tudom mennyire látszik...talán Gajához viszonyítva... :D

katyerina
 
 


Katyerina :D
a lángoló félarcot... tuti a fog lett volna az utolsó, ami eszembejut, ha ilyet látok a gyereken.
látszik :)

enyémek is így fürödtek. Egy a karikában, másik meg anélkül.

Anikó :D
nem tudom, majd hétfőn :)

a mountexben jók vannak, 2 éve ott vettem a columbia sínacim. Én most nagyon szemezek ezzel a fehér + kevés szín vonallal, ami dívik... nagyon tetszik.

fiúknak overall és egyebek vannak. (legjobb kesztyű a hennesben van amúgy, vettem is egyből 2-2 párat nekik. könyékig feljön, így a hő nem tud belemenni).
most lécet + sícipőt kell néznem nekik.
imádják a havat, annyira jó lenne, ha a síelés is bejönne nekik.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anikó: Milupa HA pép, ez csak receptre kapható, allergiás babáknak van. Ilyen volt a tápszer is, mivel hogy nagyon hasfájós volt Zorka.

Katyerina: látszik a képen rendesen. Nem is olvastam róla, hogy ilyen is lehet :roll:

tiko
 
 


Hali! :D

Orsi :D ,
Szóval szivat szerinted? :roll: Nekem is volt egy ilyen megérzésem…. :lol: A piszok! :twisted: :lol: Én is voltam pár napja a nextben, de szerintem nagyon ki volt fogyva! Én Olivérnek inkább rendeltem a csajtól. Mondjuk nekünk nyári cuccok kellettek, de az egyáltalán nem volt.
Örülök, hogy Lili elkezdett fordulni, majd belejön! Tök jó! :D

Zsú :D ,
Kösziköszi! :D Szóval a távirányító a kulcs… :lol: Ha az egész ínye fehéres a gyereknek, akkor az nem a fog. Ha a foga jön, akkor konkrétan a fog felszínét látod és egy fognyi a csík. Tehát a fogát látod, hogy bújik ki. (Érthető v. nem? :roll: ) Biztosra meg onnan tudod, hogy pár napon belül kibújik a teteje. :D

Emma :D ,
Hogy bírta Zalán a kozmetikust?

Kismókus :D ,
Nem hiányzik a mérleg?! :D Egyébként be kell valljam, hogy nekem sem annyira. 8) Szerintem már én is csak max. naponta 1x fogom mérni, ha megcsinálják végre! :?

Katyerina :D ,
A zöld kakira nekem nincs tippem. A csajok nagyon édesek. :D Ez milyen fürdőkarika? Tök nagy! A lányok meg már ennyire tudnak ülni! :shock: Mekkora haja van Majának! :shock: :D

Napszemcsi :D ,
Tök jók a képek, a szánkós nagyon állat! :D Írj már magatokról!

Kata :D ,
Jó a szőr, de én már nem veszek idénre. Nekünk elég az overáll lábzsákkal. A tányér meg a pohár nagyon jók, a keresztlányomnak is van. A tányér azért is nagyon praktikus, mert a kanál viszonylag steril marad a lehajtható tartóban. A pohár viszont nekik nem jött be, mert a csőrt meg kell harapni ahhoz, hogy kijöjjön a folyadék. Úgyhogy az szerintem inkább nagyobb gyereknek való.

Zsuzsi :D ,
Mi az a Müller? Pesten van ilyen vhol, nem tudod? Mondjuk Spar van, de oda meg nem járunk. Mi Cora vagy Auchan, néha Tesco.

Anikó :D ,
Tök jók a képek! :D Marci élvezte a síelést? Könnyen megtanult lécre állni és menni vele? Sajnálom Ágolyót, jobbulást! :(
20140901102739
 
 


Katyerina
édesek a lányok, de tényleg látszik a fogzás :? , ilyet még nem is láttam

Anikó
Tényleg nagyon szép helyen jártatok!

Napszemcsi
Jó, hogy bejelentkeztél! Szépek a gyerkőcök!

Hajni
Zalán nagyon jól bírta! 3 és fél órát nem voltam, másfél órát aludt, a többit meg végigmókázta apával, egy szava sem volt. Mikor megjöttem, akkor kezdett nyűgüsködni- szerintem akkor büntetett, de ez sem volt vészes. 2 óra után hazatelefonáltam, és apa olyan vidám volt, hogy hajjaj, na, akkor kicsit fura volt, hogy nem hiányzom nekik, de aztán úgy döntöttem nem leszek az a típusú anyuka, aki eljön, és azt várja, hogy a gyermek utána epekedjen :)

Egyébként 10 nap küszködés után volt 2 szuper éjszakánk. Nem akarom elkiabálni, de ha így marad, megérte a másfél hét küzdelmet. Zalán most tart ott, hogy a pelenkázón meg mindenhol hasra vágja magát, kész művészet öltöztetni meg belenkázni :) Meg kitolja magasba a fenekét, jobb lábá felhúzza és elrugja magát. Még semmit nem halad ezzel a módszerrel, de sebaj, ez nem veszi kedvét :D Zabálnivaló

Kép
Kép
emma1976
 
 


Orsi!
Én is Columbiát vettem gatyát meg kabátot is!
De pl kint az Inter sportba brutál jo cuccok voltak!
Gyerekbe pl a spider a legjobb!(szerintem)

Emma!
Irigylem a jo éjjszakákat! :roll: :oops:

Hajni!
Szerintem a gyerekek sokkal könnyebben tanulnak!
Marci már a következö alkalommal sokkal bátrabb és ügyesebb lesz már! :D

Katyus!
A csajok nagyon édesek!
Az egyikük milyen kis hajas bébi! :D
Nálunk is van a fél arc pirosság!
Tegnap estére szinte lángolt olyan vörös volt! :(

Anda!
Nagyon édik a fiuk!
Szerintem nagyon hasonlitanak egymásra!

Tiko!
És probáltad?
Megeszi?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Lafi!
Üdv Földim :lol: :lol: . Én katonás voltam 8)

Hajni!
Nem az egész ínye fehér hanem 3 helyen egyértelműen a fogacska fehérlik egészen az íny tetejéig. A védőnőm szerint ebből még nem mostanában lesz fog. :?

Ja és a lényeg még tejleadó reflex előcsalogatásnál a forró vizes borogatás.

Katyerina!
Nálunk a zöld kaki mindig akkor van ha túl sok előtejet kap Borka. pl. megkapja egymásután a két cicit.
De édesek a kis pancsolók! :lol: Micsoda fürtjei vannak nagylánynak :lol: .
Anikó!!
Gyönyörű helyen voltatok! Én sítáborokban rendszeresen forraltboroztam mert a síelés nem nagyon ment :oops: .
Jobbulást az úrfinak! :(
Tejcsinek meg hiphiphurrá!

Emma!
Zalán élvezi a Ringatót? Pénteken szeretném vinni először Borkát :) Izgulok :D

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


aniko24 írta:Gyerekbe pl a spider a legjobb!(szerintem)

felnőttben is :wink:
az új spider kollekcióban találtam magamnak egy kabátot, de még barátkozom az árával.
Mindenképp körbe akarok majd nézni ausztriában az intersportban, úgyis egy útbaesik a síterep irányába.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anikó: persze, hogy megeszi :) Ízlik is neki szerintem. Tegnap sikerült 5x ennünk 6 helyett, éhezés sem volt :) Fürcsi előtt kapta a tejpépet, fürcsi után szopi és így aludt reggel 6ig.Vagy tényleg éhes volt, vagy véletlen :)

tiko
 
 


Sziasztok!

Napszemcsi,
nagyon szépek a gyerekeid!Mikor kezdtétek el a babauszit?Hány fokos a víz?

Katyerina,
tök jó a fürcsis kép!Majának milyen hosszú a haja!Nem vágod le?
neked nagyon nehéz lehet napirend nélkül!Azért valamennyire össze tudod őket hangolni,pl:egyszerre teszed le őket aludni és együtt eteted őket?Marha keveset alszanak nappal!Az éjszakát végigalusszák?

Anikó,
jobbulást Ágostonnak!Gyönyörű helyen voltatok!
Nagyon irigylem a síelőket!Sajnos nekem még nem volt síléc a lábamon,majd 1x!

Andi
Kép
aanda
 
 


napszemcsi, 8) :D
végre jelentkeztél! Nagyon arik... de tényleg picit mesélhetnél róluk még. Jó a szánkós kép, nevettem, mert nálunk is ilyen a kép: Bencsi elszántan cumizik (már ki-be rakja magának), Norinát meg nem érdekli a cumizás.

kismóki,
dehogynem hiányoltunk! :wink:

anikó,
na végre itthon. Kár, hogy kimaradt a síelés, de legalább szép helyen voltatok! Milyan szurit kapott Ágoston legutóbb? Én most gondolkozom a Prevenaron. Az is 2 + 1 szuri. Kicsit félek én is pont influenzás időszakban beadatni...

zsuzska,
nálunk is már kb. egy-másfél hónappal a fogacskák megjelenése előtt iszonyatosan rágtak és nyomtak mindent a szájukba. Picit dörzsizd az ínyét, attól megnyugszik.
Ja és gratula a forduláshoz! Meglátod, most már megállíthatatlan lesz! :D

Nálunk is kezd működni az előbb-fürdés meg a délutáni aludni-nem hagyás, tegnapelőtt már 11-kor, tegnap már fél 9-kor elaludtak.

KépKép
pompomlány
 
 


Ja???
NAPSZEMCSI,
hova jártok babauszira? Nekünk is kéne, annyira imádják a vizet...

KépKép
pompomlány
 
 


Katyerina

ez a fürdetőkarika tényleg jó nagy, hol lehet ezt kapni?
nagyon édesek, ahogy együtt fürdenek.

Kata

nem csöpög a csőrös pohár. miért kérdezed, a tied csöpög?

Hajni

nem tudom, hogy van-e pesten müller, drogéria, olyan, mint a dm,vagyis annál nagyobb a választék, mert van papír-írószer osztály, meg játék osztály.

Lányok

Tegnap 120 km-es utat tettünk meg Olivérrel, katasztrófa volt. végig üvöltött. semmi nem volt jó. aludni nem akart (pedig a mózest vittem direkt), éhes sem volt.
Ti síelni mentk külföldre, én meg nem bírok vele egy ilyen rövid úton sem. mit csinálok rosszul?

van valakinek közületek adamo hintája? ha igen, írna róla? pl. hogy szereti-e a gyerek.

Tiko

amikor valamelyik nap írtad Zorka súlyát, megmértem gyorsan Olivért, 6950 gr.
Zorka tényleg jó súlyban van.

Kép
zsuzsi73
 
 


zsuzsi73 írta:Lányok

Tegnap 120 km-es utat tettünk meg Olivérrel, katasztrófa volt. végig üvöltött. semmi nem volt jó. aludni nem akart (pedig a mózest vittem direkt), éhes sem volt.
Ti síelni mentk külföldre, én meg nem bírok vele egy ilyen rövid úton sem. mit csinálok rosszul?


Pesten nincs Müller.

én alvásidőben utazok mindig.
Ha meg üvölt hát üvölt, akkor megállok, kiveszem, megvigasztalom aztán megy vissza.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsuzsi!!!

Minek írtad az adamo hintát? :twisted: Rákersetem neten! Tiszta szerelmes lettem bele :lol: :lol: Most apjuknak ezt hogy adagolom be????? :wink:

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Zsuzska

én is szerelmes lettem ma bele, ezért kérdeztem, hátha van valakinek tapasztalata vele.
ami külön tetszik, hogy fel lehet akasztani a fára, meg hogy mobil és vihetem magammal bárhova.
Én fel is hívtam őket, de nem vették fel.
az érdekelne, hány kg-ig lehet gyereket belerakni. kor van megadva, 3 év.
Hajni, kíváncsi vagyok, neked felcsillan-e a szemed erre :D
nálunk el van még az elektromos hintában, de ha azt kinövi Olivér, jó lenne ez, a párom már azt nézte a lakásban, hogy hova lehetne a kampót fúrni a menyezetbe.

Kép
zsuzsi73
 
 


15kg van odaírva:)

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Zsuska, én bolyais!Havonta járunk már csak haza anyuékhoz és anyóshoz.

Anikó, nagyon jó képeket csináltatok és jól ment a síelés Marcinak?Ágostonnak hog tetszett a hegyi levegő?
Mi megvagyunk és nagyon hízunk és sokat eszünk!!!És a drbácsi megdícsérte, hogy szép harmonikus baba!
CSak ne pisilne le mindig pont mikor raknám rá a pelust! :lol: REggel sikerült a gép monitorját lepisilni. :lol: (pelenkázó a gép asztalán van)

Katyerina, édesek vagytok nagyon!

Babaúszás eléretősége engem is érdekelne!
Vendég
 


Hajni! Nálatok már nyár van? Szerintem még most kezdődik a tél. Szerintem márciusig simán lehet hideg, az még 2 hónap! Nekem a lábzsák elég béna, mert tépőzáras, tehát vagy leveszem az egészet, vagy lóg és összekoszolom. A zsák meg cipzáros, ki tudom hajtani. És melegebb, mint plédet tenni alá (akkor be se tudom kötni), meg nekem a gyerek lába állandóan kilógott a pléd alól. No itt most nem tudja kilógatni! :lol:

dkata
 
 


Hajni! Én gyerekem simán harap! A csőrös poharat is. Miért gondolod, hogy nagyobbaknak való? A harapás miatt? Én most attól félek, nehogy a cicimet harapja, hogy jöjjön belőle. Érted, ha összekeveri... :oops: Lehet, hogy nem próbálkozunk vele, amíg szopik! :lol:

Zsuzsi! Én vettem már egy másik csőrös poharat, az konkrétan folyik. :twisted: A hinta szuper!!! Én Bálint szülinapjára kerti hintát, homokozót akarok majd, hogy mire jön a jó idő, mehessünk ki a kertbe! (Tudod, nyáron kínlódtam a fűvel - elég szép lett. Még egy pár mammutfenyőt gondoltam ültetni arra a 60 négyzetméterre - máshogy nem tudom felvenni a versenyt ültetésben sem szomszédokkal. :lol: :lol: :lol: )

Katyerina! De szép babáid vannak!!!

Kismókus, Pompi! Jó hogy előkerültetek!

Még akartam valamit, de már elfelejtettem. :oops:

dkata
 
 


Zsuzsi! Nekünk fa ajtóin vannak, oda van felfúrva a kampó a hintának. Majd teszek egy hintás képet, imád hintázni Bálint is!

dkata
 
 


Zsuzsi!
Nekem is volt olyan ,hogy azt akartam hogy nagyot aludjon a kocsiba és ugy csináltam hogy ott aludjon és mivel kizökkent igy végig orditotta az utat! :( Igy akkor idözitem az utazást amikor pont alvásidö van és ez bevállt!
Sajnálom hogy igy sikerült az utatok! :(
Szuper ez a hinta!De nálunk már Ágoston ugy ül hogy még véletlenül sem lehet öt ledönteni ugy ahogy ez a hinta van! :roll: Mi már kinöttük az elektromost! :(
Lent van már a pinyoba becsomizva!

Petyaanya!
Gyönyörüséges ez a gyerekülés!!Nagyon édes Eszter a virág „ültetéssel”! :lol:

Kata!
A hipp joghurtos gyümölcsei 100g-ban 150kaloria van!
Szuper az uj vonalzod! :D
Szerintem Hajniék nyárba mennek!Azért a nyári cucc! :D
Én már kaptam a két fogacskával ciciharapást!És amikor felsikitottam akkor ö hangosan kinevetett! :evil:

Bzsuska!
Ha nincs fözi akkor mit adsz helyette?
Mivel állitottad vissza a rendet?
A kiságy nálunk is csak disznek van! :?
A mosdos kép tündéri!Igazi nagylány!Nagyon szép kis nöci! :D
Érdekes a hozzátápis lelkitusád én pont az ellenkezöjét éreztem Marcinál!
Annyit hallottam hogy minden mást csak tápszert ne hogy számoltam a napokat hogy mikor kezdhetünk mást enni 3 hosan!Igaz akkor más volt a „szabály”!
Meg persze Borka anyatejes!
Én is láttam igy fehérleni a fogacskát az inyen végig és pár nap mulva ki is bujt!

Bandika!
Voltatok börgyogyásznál?

Wish!
Nagyon ügyes Balázs,hogy igy álldogál!

Katyerina!
Ma adtam meggyet és zöld volt a kaki délután!(kiprobáltam)


Kismoki!
Merre jártatok?
Hogy teltek az ünnepek?

Hajni!
Gratulálok a forgáshoz!!!

Tiko!
De jo hogy izlik neki!!!
Irigy irigy az alvás miatt!!! :wink:

Pompi!
Agyhártya ismétlöt!Menjugate!
Most azt mondta a doktornö hogy nem is oltja be bcg-vel mert kicsit megviselte ez az oltás pedig már majdnem sikerült rábeszélnem!De igy én sem akaron!
Mi régen az Aqinkumba jártunk!(igaz nem engem kérdeztél) :oops:

Lafi!
Nekem Marcikám volt ilyen vakvilágba pisilös! :lol:
Édes lehet Hunor!Nagyon szépek vagytok a képeken!!
Örülök hogy szépen gyarapodik a kicsike!!! :D :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó: korai volt az örömöm...ma olyan sírást levágott tejpép evés közben, mint még soha. Igazából nem is tudom,hogy azzal volt-e baja vagy valami más, de alig bírtam megnyugtatni.
Holnap meglátjuk mi lesz.
Zorka még csak egyszer aludt a mi ágyunkban, kiskorában. Azóta néha próbáltuk rávenni egy kis délutáni közös alvásra, de nem érzi ott jól magát, mindig sír.

tiko
 
 


Zsuzsi,
Nem lehet, hogy pont az volt a baj, hogy a mózesben vitted? Csak mert mi is abban indultunk el anno Horváto.-ba, de még Pesten át kellett raknunk a hordozóba, úgy üvöltött! Nézelődni akart! :lol: Figyelj, szerintem szinte nincs olyan baba, aki ne szeretne hordozóban tentizni – főleg autóban. Próbáld ki! Aztán megnézheted azt is, hogy nem nyomja-e vmi, nem túl szoros-e a feszítőöv, stb…. Szerintem csak ki kell tapasztalnod, mint az alvását! Meglátod, szeretni fogja!
A hinta jónak tűnik, de szerintem kisebbeknek. Az én fiam már tutira kiborulna belőle! :lol: Már nem merném belerakni. Meg nálunk már a hinta régóta ejtve van, a hasalás a menő! :D Sose gondoltam volna, hogy az én gyerekem imádni fog hasalni… :D

Kata,
Persze, szerintem is tök jó a bundazsák, de Olivérnek van egy tökjó overállja meg egy szintén tökjó lábzsákja, én meg amennyit sétáltatom, tök elég. :D Max. erre még terítek egy takarót. Mindig meleg a kis keze meg a teste is.
Azért nem jött be a húgoméknak ez a pohár, mert a gyereknek egyszerre kell harapni és szívni, hogy jöjjön belőle a folyadék. :? Szerintem ezt csak az idősebb gyerekek tudják már, de lehet persze, hogy Bálintnak menni fog! :D

Anikó
eltaláltad, nyaralni készülünk… :lol: Bár eléggé félek a 11 órás repüléstől, hogy fogja bírni a gyerek. :roll: Meg a szűk üléseken hogy lesz a szopi, elég nagy-e a csecsemőkosár, stb… :? Ti voltatok már hosszabb úton Marcival kisbabaként?
20140901102739
 
 


Sziasztok :)

Pompi :) babuszira nem olyan régen járunk,ez volt most az 5-dik alkalom :) http://www.babauszas.hu/amodszer.htm
Nagyon szereti Nóri és Barni a vizet :)
Kőbányára járunk, a Pataki művelődési ház mögött van egy tanuszoda,és oda járunk:)Nagyon kedvesek az oktatók,családias a légkör.
A víz 37 fok körüli szokott lenni,ma is finom meleg volt.Az oktatás 45 perces,aztán 15 perc játék,és szaunászás,persze csak pár perc,hogy felmelegedjenek a Drágák.
Ajánlom mindenkinek,mert tényleg nagyon jó :wink: a belépő ikreseknek 2700Ft/4 fő,úgyhogy nem drága.Minden órában van.8-9,9-10,10-11-ig.,minden szombaton.

Velünk miden a legnagyobb rendben van,le is kopogom gyorsan(kopp-kopp)Drágáim nagyon jól esznek,igaz Nóri a húst nem nagyon szereti,inkább a gyümölcsök jönnek be,de az minden mennyiségben :D
Az éjszakákat átalusszák,Barnus szokott néha megébredni,de ezt betudom a fogzásnak,iéyenkor kap egykis teát,és alszik tovább.
Hajnalban szoktak ébredni,akkor kapnak egykis tápit,és akkor reggel 8,9-ig alvás van :) :) :)
Napirend valamelyest van,de most az ünnepek miatt felborult, :roll: remélem visszaáll,a jövőhéttől minden az eredeti kerégvágásba.
Mozgásokat rendesen csinálják,hasról hátra,és vissza.Nóri egy kicsit félénkebb,ő inkább szívesbben hasal és úgy játszik.Mióta felfedezték,hgy tudnak ülni is,azóta megy a móka,az etetőszékben is,és a játszószőnyegen is
Súlyuk most Nóri 7,9,Barnus8,8kg.

Zsuzsi,a szánkót apósom a Decatlonban vette,de láttam ezt a típust az Auchanban is,kék és piros színben,3000Ft.

Anikó,írígykedve néztem a képeidet
:wink: :) szuper helyen voltatok!!!
Mi nem mertünk elindulni a babákkal,majd jövőre :wink:

Hát ennyi,röviden 8)
További szép estét :)

KépKép
napszemcsi
 
 


visításról... Lili ma egész nap nyugtalan volt, rosszul aludt, kézben sem volt el, szinte még sosem volt ilyen ötletem sem volt mi lehetett a baja. Pestre jövet is sírt, nem aludt el.
Épp fürdetni akartam, nyekergett, levettem a ruháját és MINDEN baja elmúlt. Áttapogattam de semmi szúrósat nem találtam benne, nem tudom, mi zavarhatta ennyire. Azóta olyan mint régen.

1szer már volt ilyen vele egy másik ruhával, abban sem tudom, mi zavarta (se cimke semmi egyéb nem volt benne), és mégis üvöltött és tekergett benne.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Hajni,
Húúúú de jó Nektek! Nem tudom, hova készültök, de ha 11 óra az út és nyár van, akkor csak jó lehet! Mikor mentek?
Még mi sem vágtunk hajat, csak én nyírtam le egy pár szálat, ami már borzasztó hosszú és idétlen volt a feje tetején.

Emma,
Balu is sikítozik, a multkor a boltban meg is kérdezték, hogy kislány-e. :?
Altatás után, mi már többször mentünk Apával erre-arra, de sajnos csak akkor tudunk, mikor otthon vagyunk a nagyszülőknél. Én leginkább színházba szeretnék már elmenni, de azt míg szoptatok nem tudjuk megoldani, meg lehet, hogy még később se.


Kismóki,
Biztos a foga miatt nyomkodja az ínyét Kláribaba, csak még kell pár nap, hogy Te is érezd.
6 órát kocsikáztatok? Nem semmi, az tuti, hogy Balu annyit csak éjszaka bírna ki.

Andi,
Nagyon helyesek a fiúk és hogy hasonlítanak egymásra!

Katyerina,
Maja és Gaja is nagyon hasonlítanak arcra, de a frizurájuk...na, az nem hasonlít. Nagyon aranyosak! Nem vesznek össze a karikán?


Napszemcsi,
Nagyon jók a képek! Nórikád olyan nőcisen ül a fotelben!

Pompi,
Ma, vagyis már tegnap este mikor volt alvás?

Zsuzsi,
Tök jó ez a hinta!
Mi régebben úgy indultunk a nagyikhoz (100km), hogy itthon fürdés, szopi és akkor végig tudta aludni az utat, mikor odaértünk, akkor szopizott picit és visszaaludt. Most már szerencsére jobban bírja az autót, most már ébren is elnézelődik, ha nincs rossz hangulatban.


Anikó,
Szegény Ágolyó, jobbulást! Kár, hogy nem tudtál síelni, de azért biztos anélkül is klassz volt.
A jövő szerdára kaptunk csak időpontot, akkortól lesz a doktornő. Már kicsit javultak a pöttyök a nyakán, szerintem ekcéma lehet,de majd meglátjuk, mit mondanak a jövő héten.
Jól látom, Te is vettél Skip Hopot? Nekem is tetszik nagyon a csíkos is!

Kata,
Te vettél vagy kaptál már táskát?

Orsi,
Lehet, hgoy csak meztelenkedni szeret a lányod! :lol:


Nálunk úgy működik a ’szeparációs szivatás’, hogy amíg nem lát engem Balu, addig egész jól elvan pl. Apával, de ha én is ott vagyok akkor sír és csak az én ölemben jó. Azért szerencsére nincs így állandóan, inkább csak esténként, ha már fáradtka.
Ma egész jól ment az ivás pohárból, csak meg kellett tanulnunk, hogy mennyire kell dönteni a poharat, hogy kényelmes legyen. Ja, és még az is történt ma, hogy reggel megharapta a cickómat én meg ijedtemben hátba vágtam szegényt. :oops: No, nem nagyon, de azért mindketten meglepődtünk rendesen. :shock: :lol:
Hú, de hosszú lettem, el is dugulok, megyek aludni.
A.

Kép
bandika
 
 


Sziasztok!

Bandika,
köszi!Amúgy csak első látásra hasonlítanak egymásra,Márk inkább Apára,Arni rám hasonlít.

Napszemcsi,
jó,hogy írtál egy kicsit bővebben magatokról!Nagyon szép súlyban vannak a bébijeid!Hány hétre születtek és mekkorák voltak?

Én megint levágtam a fiúk haját,már harmadszor.Most nem lettek olyan kopaszok,oldalt 0,1-essel,felül 0,4-essel vágtam.Olyan jól tűrték,majd'megzabáltam őket.Fürcsi előtt egymás után beültek a ruháskosárba a mosógép tetejére egy szál pelusban,így nem hullott össze-vissza a haj.
Enyémek jól bírják a kocsikázást,mondjuk pici koruk óta megszokták,mert havonta kellett őket koragondozásra hordani,ami 3/4 órás út volt.Ha megyünk valahová,akkor reggeli után elindulunk,így hazafelé mindig alszanak.

Andi
Kép
aanda
 
 


Hajni! A 11 órás repcsit nem irigylem, de a végeredményt nagyon!!! Meddig lesztek ott és hol? Ha nem titok... (Én biztos nem megyek ilyen messzire soha, legalább hadd legyek nagyon irigy... :oops: :oops: :oops: ) Így már értem, hogy nem kell zsák! :lol: No, megyek almáspitét sütni.

dkata
 
 


Hajni!
Mi Marcit bedoptuk a "mélyvizbe" mert 8 hos volt amikor elöször repültünk!Be is lázasodott!Mert a repülön nyomják 1000-el a légkondit!Igy Marbellán ha kell jo gyerek orvos tudok! :wink: :lol:
Utána pont egyéves volt mikor Tenerifére mentünk szilveszterezni!
De akkor még mindent lehetett vinni a gépre!Most már semmit!Ök adnak mindent :shock: még bébi ételt is! :evil: Neked jo mert Olivér ha kell csak szopizik de nekem Ágoston már nem!
Én most megvárom az egy évet,hogy betöltse és csak akkor megyünk!Egy dologra kell csak figyelni hogy le és felszállásnál folyamatosan igyon/szopizzon hogy ne fájjon a füle a nyomástol!
Hu de jo lesznektek a jo melegbe!!!
Kinél lesz a szörös gyerek??? :D
Merre mentek ha nem titok?

Zsuzsi!
Igy hogy Hajni irta lehet hogy a mozes volt a baj!
Tényleg szeretnek nézelödni!Nálunk a mozes utálata 3 hos kora ota megvolt!

Bandika!
Olyan jot nevettem... :lol: :lol:
Én felsikitok és kesergek mert fáj Ágoston meg kinevet! :evil:

Andaa!
Én is mindig vágtam Marci haját és jol megerösödött!

KépKépKépKép
aniko24
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: