Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Era! Köszi a képeket! :wink:

Benianya! A szilveszter olyan volt, hogy itthon voltunk 4-esben, fél 11-kor kimentünk a szakadó hóba játszani, jó 40 percet ökörködtünk, akkor bejöttünk, néztünk tévét, éjfélkor még a fiúk kimentek tüzijátékokat nézni, Meskével csak annyira mentünk ki, hogy 00.00-kor körbepusziltuk egymást. Tüzijáték után bejöttek a fiúk, majd olyan 1 körül lefeküdtünk. 11-ig meg aludtunk. Pezsgőt majd csak másnap délután ittunk anyuéknál, a miénk idén is megmaradt. Majd valami más alkalomra megisszuk. Hát erről ennyit, majd még képeket hozok jövő héten!

Bocsesz, de időm az továbbra sincs, ma voltunk bevásárolni, ok, csak a dm-ben, de 12ezret otthagytunk... Még jó, hogy dupla pontot kaptunk, így jövő hónapban meg utána 15%-kal olcsóbb lesz a pelusunk.

Képek édesek! Panni különösen, róla ritkán látok! Nagyon kezd már ő is kislányos lenni, már annyira nem babás, bár még mindig tündéri kerek a pofija!

Bálint is nagyon cuki, husiságra nálatok se lehet panaszkodni!

Zalán
szegénykém tényleg látszik, hogy beteg. Ilyenkor annyira tudom őket sajnálni! És jó, hogy anyukájáról is látunk már végre képet. (Már ha te voltál az, Alziza!)

Kimike! Sajnálom, hogy nem írsz többet, bátrabban, látod, mi milyen roppant merészen írunk mindenről! (Nekem még eddig sose szóltak be azok a bizonyos a-val kezdődő nevűhöz hasonló kötözködő népek...)

Na majd most! :lol: :lol: :lol:

Bocsi, megint csak ennyi voltam. Majd ha beindul az ovi, apának a meló, talán jobban tudok majd jönni!

Pusz mindenkinek!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Na megint én! Lenne egy nem babás kérdésem, hátha valaki tud segíteni.

A helyzet: van a szemhéjamon, konkrétan a szempilláim között egy szemölcs. Most jöttem rá, hogy az lehet, már ott van évek óta, de eddig nem volt nagy, figyelembe se vettem, most viszont már látszik, hogy szemölcs, és kezd zavarni.

A kérdés: hova menjek ezt leszedetni? Elég érzékeny helyen van, azért nem vagyok biztos benne, hogy a bőrgyógyászatra... Szemészeten meg nem tudom, hogy foglalkoznak-e a szemen kívüli dolgokkal... És vajon ha leszedik, visszanő a szempillám?

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Csajok!

Írj már le valaki légyszi, hogy mi ez a sóporlasztó, meg mi az igazi neve.
Sehol nem találom a neten .

Erika

Kép
viera
 
 

 
 

Viera,
Alziza írta az előző oldalon:

Viera!
Én voltam ez a sóporlasztós és még adós is vagyok vele azt hiszem Kimikének!
Tehát a neve Salin és www.soslevego.hu -n olvashatsz róla!
remélem működik a link :)

Andi

amandi
 
 


kipróbáltam, működik, ott találhatsz infokat.

amandi
 
 


Sóizé ügyben nem tudok mit hozzátenni...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Benianyu, Kmammy,

az ideit nem a Patkány éveként hívják?

Szerintem olyan, hogy az Egér éve nincs....vagy most nem kínai horoszkpokról volt szó?

Kmammy,
nagyon jó ez a recept!

meteor
 
 


Volt egy olyan horrorfilm a 90-es években, hogy 2008, a patkány éve. Jáj! Félelmetes volt! (Vagy az nem is 2008 volt? :shock: :? :oops: )

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Betegeknek jobbulást. Milán már jobban van, majdnem teljesen. Kopp, kopp. Én már dolgozom, azért nem vagyok napközben.

Kmammy, de cukker Kevin. :-)

Meteor, na nem is csoda, hogy ilyen szép ez a Pancsa lány, hát a mama, papa is helyes. :wink: :)

Marcy, jelentkezz légyszi! Úgy várom az élménybeszámolót! :)

Benianya, mi volt reggel? Ment az ébredés?

Viera, honnan rendeled az ebédet? Szegény Ti. :( Sokszor gondoltam rátok ma. De legalább rendet csinált ma a taki. :wink:

Jó éjt Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok.

Kmammy, huh, szép kis lista... Ha azt nézem, nálunk pl. a tojásnak csak a sárgája ajánlott egyéves kor után, a fehérje csak később (na jó, Peti már evett mindkettőt). Szerintem itt a gombát is csak jóval 1,5 éves kor után lehet adni először. Milyen érdekes, pedig a gyerek az gyerek, ha magyarországi, ha nem. :?

Viera, azta...ez a betegség miatt van Noéminél? Lekopogjam, nálunk ilyen még nem volt. Nem is bírnám ép ésszel!
Nem lehet, hogy nálatok is befigyelt a hányós-fosós dolog? Mert most hallottam, hogy Peti keresztszülein is végigsöpört, ugye mi is bennevoltunk, tegnap öcsém volt rosszul, ma Peti hányt (mondjuk őt nem tudom, hogy a vírustól-e, vagy a váladéktól), de egyébként mindketten jól vannak. Peti vigyorog, gagyog, szóval nem aggódok.

Vicky, minden tiszteletem a tiéd. Nálunk úgy nem lehet enni, hogy Peti ne kunyizna belőle. Mellesleg az, hogy te és a párod hízásra hajlamosak vagytok, az egy dolog, genetikailag a gyerekeink a nagyszülők vérei.

Alziza, sejtettem, nem egészen értem, hogy valamelyik városban egy vizsgálat kötelező, a másikban meg nem...holott egy ország, egy egészségügy, stb. :o

Nancsa, na küldök én neked ö betűt, mert nálunk meg MINDEN ö. Kivétel a kaja, mert az hamma-mamma.
Jók a pulcsik nagyon! Azt hiszem, Zolónak nem lesz gondja téli felsőruházatra. :)

Meteor, még olvasni is mozgalmas volt az ünnepi elfoglaltságaitokat. Az Állatkert jól hangzik, Peti imádja az ittenit, nagyon fenem a fogam én is, hogy jó időben elmegyünk Pestre.

Na megyek gyereket altatni.
Jó éjt!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Szép estét!

Nem volt jó napunk.
Noémi végülis mindent összeszámolva ma 10x hányt.
Tehát semmi nem maradt meg benne.

Ja, takkernéni itthagyott bennünket. Ma bejelentette, hogy ezután nem jön. EGy héten egyszer jött, de olyan jó volt.
Mindegy.

Viszont van egy kis aggodalmam:
Este beadtam Noéminek a köhögéscsill. kúpot. Plusz adtam még neki egy kávéskanálnyi Stodal-t. Nem lesz ez így sok? (és mit hallok, köhög, köhög és köhög!!! Neki semmi sem hat?)
De nem akarok még egy ilyen éjszakát, mint az előző volt.

Na, ennyire futotta, bocsika mindenkitől. Hulla vagyok.

Jó éjt!
Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Nancsa!
Ja!Az egy olyan cipősaljú zokni! :wink:
A Kenguru Goldban lehet kapni!Vastag zokni szilikon talpal! :lol:
Szeretem mert mégsem cipőben van egésznap!

Beszéd!
Hát Zalán nem igen akar beszélni!
A szókincse:anya,nem,kaka.Ezen kívül csak halandzsa!
De Zina is ezt csinálta!Mondatokban beszélt,de senki nem értette!A mai napig tök jókat nevetünk ha visszanézzük videón!
Na aztán elkezdett beszélni és azóta.... :lol:

Amandi!
Zinánál így volt az altatás vagy hasónlóan mint Nálatok!De Zalánnál ez nem jön be!

Gabella!
Én mindenképp maszek bőrgyógyászhoz mennék!
Amúgy igen én vagyok a képen!Nem nagyon vannak rólam képek,nem szeretem!A legutolsó ami viszonylag normális az egy terhes kép.Majd előtúrom a gépből!
Vendég
 


VIERA!
Tényleg írtam az előző oldalon!
Szegény!Biztosan kilehetsz!
Vendég
 


Ez lennék!
[
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 12:11-kor.
Vendég
 


VIERA!
Ezt meg Neked!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

BOldog ÚJ Évet Kivánok Mindenkinek,és ami a fő,a betegeknek jobbulást!!Szörnyű még olvasni is.

Lányok,akinek van hidegpárásitója,megirná hogy milyen tipus és hogy
bevált e vagy sem.Nagyon száraz nálunk is a levegő,padlófűtésünk van,gondolom emiatt is,meg igy a radiátor is nem sokáig meleg,arra hiába rakok akármilyen vizes edényt.


Légyszi csajok ne menjetek zárt fórumra,akkor azok akik csak olvasgatnak(én nem tartom magam kukkolónak,hiszen ez egy nyilt topic,miért lennék kukkoló?)akkor nem fognak olvasni szuper ötleteket,infókat,tapasztalatokat,stb.
Én elég sok topicot olvasok,és annyi hasznos dolgot szedtem már magamra csak a banetről
.Sokszor az is elég ha kivagy,hogy elolvasod mások is vannak ilyen -olyan helyzetben,és máris jobban érzed magad hogy nem csak te egyedül.Legalábbis én igy vagyok vele.

Köszi előre is a párásitós infókat!
Sziasztok!

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Kép

Alziza:
Tényleg írtál, azokat el is olvastam. Én arra gondoltam, hogy még szilveszter előtt írtad, hogy Zalánt elviszitek az ügyeletre, (csak pont aludt) arra lettem volna kivi, hogy az orvos mit mondott, kapott-e gyógyszert, ilyesmi.

Az éjszakánk különben nagyon jó volt.
Legalábbis nekem. Bari közt után becsuktam a szemem és nem is keltem fel reggelig. Ittam előtte egy kis forró rumos teát. Lehet, hogy emiatt?
Nem is tudom hogy Noémi köhögött-e éjjel, mert arra sem keltem fel,de szerintem nem, mert apa nem mondta.

Pilchard:
Nekünk Boneco van öt éve. Még Zorán születésénél vettük. Nagyon jó!!
Abból is van két fajta. A miénk száma: 7136. Van egy másik fajta is, amit láttam a neten, meg újságban, azon asszem csak két gomb van, a miénken négy. Időt lehet rajta állítani, páratartalmat, I-II fokozatot, stb.
Lényeg, hogy hidegpárát fújjon.

Na, megyek dolgomra, nagyon reggel van még.

Mentem volna ma fogorvoshoz, de apának el kell mennie itthonról, úgyhogy ezt vissza kell mondanom. Pedig már úgy rákészültem. Nem fogjavítás, hanem fehérítés lett volna, de ezt több részletben csinálják. Ez lett volna az első. :(

Na, majd jövök még.

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Viera!
Dehát írtam akkor is! :shock:
Vendég
 


Na, bocsi Alziza!
Mostmár tényleg utánanézek vagy két-három napnak visszamenőleg.
Lehet, hogy átfutottam rajta.
Az az igazság, hogy mostanság csak úgy futólag olvasok a sorok között.
Azt láttam, hogy Zináról írtál sokat. Én erre azért nem is reagáltam, mert én nem értek ehhez a szemüvegtémához. (szerencse, remélem később sem)
Lehet, hogy abban a hsz-ben siklottam át?
Én csak arra voltam kivi, hogy Zalánra mondott-e az orvos valamit, vagy írt-e valami gyógyit.
Na, majd visszaolvasok...
Bocsika, még egyszer.

Mi már bevetettünk mindent.
nonó most alszik. Gyógyszert bevette, mézet adtam, Propolisz cseppet adtam, teát ivott, párásító fullon, sólámpa bekapcsolva a szobájában.
Egy a gond. A sólámpa világít. Ő meg nem alszik csak koromsötétben. Ha véletlen felébred, akkor biztos, hogy nem fog visszaaludni, mert fény van. Ráadásul kiszedtünk három rácsot a kiságyból, lehet, hogy még ki is mászik...

Na, léptem.

Erika

Kép
viera
 
 


Tényleg, a képeket is megnéztem, még írtam is rá, hogy én soha nem mertem még alvás közben fotózni.
szóval átfutottam mindent. Valami kimaradt? Szerintem már az agyam hagy ki. :shock: :? :(

Erika

Kép
viera
 
 


Viera!
[quote]E írta:lvittük Zalánt!Annyian voltak és szinte mindenki ugyanezzel mint mi!Kapott kúpot a hányásra és szerencsére délután iszogatott és mielőtt indultunk még tápszert is evett,így azt mondta a doki,hogy hazajöhetünk,de ha nem iszik és nincs vizelete akkor be kell vinni!
Hát ma össz-vissz 2× kellett tisztába tenni.
Most viszont megint nem itta meg a tápszert,de estefelé csipegetett pogit.


a 382. oldalon van! :lol:

A sóporlasztós "bigyót" olvastad? :)
Vendég
 


Amúgy ami a legfontosabb azt meg el is felejtettem!

Tegnapóta nincs hasmenése!Egyáltalán!
Most akkor lehet,hogy 1 hónapig bújkált benne ez a vírus?Vagy mi?
Vendég
 


Most meg hol van mindenki???
Vendég
 


Alziza!

A sóporlasztót olvastam :lol:
Szóval szeirntem mindent olvastam, csak a szita agyamból megy ki.

Ezért is írtam azt már régen, hogyha valakinek nem reagálok, akkor ne haragudjon, de nem minden ragad meg a fejemben.
Szóljatok is nyugodtan, hogy miért nem reagálok semmire!!!

Erika

Kép
viera
 
 


Képzeljétek!!!

Noémi most ébredt fel a délelőtti alvásából és hallom itt kint a monitoron, hogy mocorog. Na, mondom bemegyek, gyorsan lefotózom nektek ébredés utáni pillanatokban.
Hát megyek (mennék) be, de ő meg KIFELÉ JÖN!!!
Ki van szedve a rács tudjátok, de eddig még soha nem jött ki magától. Mire bementem, addigra már a kisbabakocsija is más helyre volt toligálva.
Ezt betudom annak, hogy a sólámpa be van kapcsolva és az ugye fénnyel jár. Tehát tudott közlekedni.
Tanulságot levonva: éjszakára sólámpa nuku, napközben mehet. Akkor ha kialudta magát jöhet ki nyugodtan.
Éééééééééééééééédes volt!!!

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok,

most csak gyors reakció: szerintem ez a zárt topik nem annyira jó ötlet.

Hiszen mindenki úgy kezdett írni, hogy előbb olvasott, aztán vette magának a bátorságot az íráshoz is. Aztán meg azt se nagyon tudnánk meghatározni, hogy kik lehetnek csoporttagok, ki moderálna stb.
Szerintem ha olyan van amit nem akarunk ide kiírni, akkor priviben el lehet küldeni mindenkinek, akit érdekel.

Na most megyek, mert még 4 darab konyha tervet meg kell csinálnom és sehol se tartok!

meteor
 
 


Halihó!

Ex: ha a gyerek genetikalilag a nagyszülő, akkor még gázabb a helyzet :lol: Mától dupla figyelem.....Na jó, nálam csak édesanyám gurul (bocs, anyu) 8) Amúgy nálunk sem lehet úgy enni, hogy ne kunyizzon, tehát nem eszünk előtte :wink: Így könnyű.

Viera: na, mi ezért nem merjük kiszedni a rácsot. Lenne jövés-menés.

Amúgy elég pocsék éccakánk volt, kezdve azzal, hogy a fiatalember csak fél10kor volt hajlnadó elaludni, de többször is felsírt, nyöszörgött, tehát alig aludtam. Plusz tegnap bemutattam egy csavart leszúrt rittbergert a jégen, és bár lepontozták, minden porcikám fáj (főleg a sejehajjom...)
Most délután is csak hosszas bőgés után aludt el, de én nem fogom napközben is altatni....

Ja, Amandi: rendszeresség, hihihi. Max. a gyereknek. A férjem úgy dolgozik, hogy két napig délelőttös, két napig délutános, két napig éjszakás, és másfél napig szabad (magyarán az első szabadnapja olyan, hogy akkor jön haza reggel). Aki ebbe tud rendszert vinni.. :lol: Tehát tök változó, hogy mikor van ebéd, vagy reggeli. Bálint amúgy tényleg normálisan eszik, bár már volt olyan, hogy kimaradt az ebéd, mert épp finnyákolt és nem kért. Uzsira valahogy mégis megette :wink: (gonosz anya effektus).
Néha én is neki tudnék menni a páromnak az okoskodás miatt, miért nem így vagy úgy csinálom, de amikor mondom, hogy akkor tessék, holnaptól övé a pálya, akkor valahogy csend lesz :roll: nem is értem :wink:

Benianya: fél éjjel Veled beszélgettem, pozitív energia ügyben, rám férne. Lehet, hogy privi lesz belőle? :oops:

Pil: a kukkolót én írtam, nem bántásból, és nem is azokra gondoltam, akik bejeletkezett tagok, és néha jönnek.

Na, lelövöm magam.....
Gyógyulgassatok! (Aki meg nem beteg, az vigyázzon magára!!!)

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Vicky!

Miiii???
Benianyuval beszélgettél? Itt?
Úristen!! Vagy már ezt sem látom?

Erika

Kép
viera
 
 


Viera: NEM ITT, csak magamban (én sem vagyok komplett..... :oops: ), amíg álmatlanul forgolódtam....gondoltam tudna segíteni, nem tudok normálisan aludni, állandóan "stand by" állapotban vagyok (mikor sír fel Bálint, mikor kell rohannom....)és asszem merülnek az elemek.... Bálinttal iszonyú türelmetlen vagyok, kiabálok (nem mindig, de sokszor indokolatlanul :cry: :cry: :cry: :? :twisted: :twisted: ), és utána rettentően mérges vagyok magamra és szégyellem magam, tovább őrlődöm, nem pihenek, kezdődik elölről....Na és akkor Benianya jutott eszembe, hogy biztos lenne számomra egy-két megváltó ötlete.
Ennyi....

Cseréltem vonalzóképet....................................

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Halihó!

Jaj, szegény kis betegek! Gyógyuljatok már meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ex! Én folyton csak nézek, hogy milyen vizsgálatok vannak... Látásvizsgálat, csípőszűrés ortopédián, hallásvizsgálat, akármi... Ehhez képest nekünk semmi se volt. A csípőjét a doktornő megtekergette minden tanácsadáson, oszt kész...

Más! Szögedi gyerök még jó hogy ő-zik! 8) :lol: 8) :lol: 8)

Nálunk az egyik kis sógornőm beszélt úgy, hogy nem volt ő meg ű, és néha néztünk értelmesen, hogy mit akar. Pl. fürdőszobába=fúdószábábá, teknősbéka=táknyósbéká, Enikő=Ánikó, és hasonlóak.

Lackó 5 éves létére már csak az r-t nem ejti tök tisztán, de néha az l-t is kihagyja, pl. azt akarja mondani, hogy fölállni, és az lesz belőle, hogy főáni. Értjük, mindenki érti, csak épp csúnya.

Mesi meg jól le van maradva, mikor mondtam az apjának, hogy Milán mondókát mond, sokan mondják, hogy karácsonyfa, számítógép, ilyenek, azt mondja neki: Mesike! Mond szépen, részecskegyorsító! Mi még megragadtunk ott, hogy apa, aja, baba, mama, cica, néni, bápű (bácsi), apű (autó), enni, inni, kaka, blá, vava, pápá, hamm, áké (egér), vaka (vakond), hó, menni, állj, nem-nem, ike (igen) és kb. ennyi.

Na megyek, mert Meske kiment segíteni a festésben apának, és már kiabál mindenki.

Sziasztok!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella,

csak megnyugtatásul...bár sajnos ez nem az: nálunk sincs semmi kötelező vizsgáltat.

Ex, szerencsés! meg a szögediek:)

Amikor Ex példáján felbuzdulva rákérdeztem a dokinőnknél, hogy mivel mindketten szemügések vagyunk nem kellene e szemvizsgálat mondta, hogy nálunk ilyen nincs....de ez úgy tűnik területenként változik, mert a barátnőmék a XIIIik kerületben laknak és ott simán küldték őket.
Tényleg szomorú, hogy ez nincs egységesen szabályozva!

Mondjuk nálunk a családban van optikus...vagyis optikai üzlettel foglalkozó, szóval el fogunk menni az ottani dokihoz, csak azért mégis furi, hogy ezt magánban kell intézni!

meteor
 
 


Sziasztok!

Küldöm a sok ++++++++++++++++ energiát a beteg babóknak! Gyógyuljatok gyorsan!

Mi jól vagyunk, csak éppen két heti könnyen elalvós este után, 3 napja nehezen elaltatós két hét jön. Bár remélem nem tart addig, de megfigyeltem, hogy ciklikusság van közte. Igaz a férjem altat, mert megmondtam neki, hogy nekem este is tanulnom és punktum!!!!!!!! :evil: :twisted:
Aztán éjjel úgy is én kelek 3-4-5-6-szor! :cry: Egyébként Peti a nappali alvást leszámítva, már jóformán semmit nem alszik a kiságyban. Erősen gondolkodom, hogy szétszedjük és megkapja a nappaliból a kétszemélyes széthúzható kanapét!

Meteor!
Már azt hittem, hogy baj van, hogy ennyi ideig nem jöttél! Pancsi nagyon édes! Milyen kis hurkás még mindig! :lol:
A szánkó nálunk is menő! Itt szilveszter éjszakáján esett hó, így újév első napján avattuk fel! És mivel rohangáltam Petivel, miközben mondtam Petinek, hogy anya most gyorsan húzza, azóta a gyors szó is a repertoába került!

Vicky!
Én is egyre gyakrabban érzem, hogy kész vagyok, kimerültem, nem bírom tovább. Egyre gyakrabban kapok sírógörcsöt, a férjem szerint csak hisztizek! :shock: Persze, nem ő kel a gyerekhez. Reggel sem érzi azt a kötelességet, hogy a gyerek az első, aztán jövök ÉN! Neki előbb kávé-cigi, aztán kezdődik a nap!

Egyébként nem tudom a ti manóitok milyen gyerekek, de Peti nagyon rossz! Olyan égetnivaló kisördög! Makacs, önfejű! Ha nem arra megyünk, amerre ő akar, az sem hatja meg, ha ott hagyom és elindulok más irányba. Ő szépen megy egyedül tovább!

Reni
Kép
prenata
 
 


Ja igen, avgi kartam még írni, hogy voltunk ma délelőtt a Gekkoban (www.gekkonet.hu ) felmérésen, persze megállapították, hogy Pancsi a nagymozgásokkal van elmaradva..na igen ezt tudom. Jövő héttől megyünk fejlesztésre.

Most nyügi van, mennem kell

meteor
 
 


Vicky!

Jajj nehogy Magadra vedd,én ezt egyáltalán nem azért irtam,csak minden topicban igy emlegetik azokat akik nem irnak csak olvasnak,és én elgondolkoztam ezen hogy jó-jó de miért is kukkoló,és akkor úgy döntöttem én nem tartom magam annak. :D Szóval egyáltalán nem vettem magamra.
A stand by állapot ismerős,bár nálam már javult a helyzet kicsit,de mindjárt jön a tesó és kezdődik elölről.

Viera!Köszi az infót,utánaolvastam,huh hát kicsit húzós az ára,de nagyon kéne azért.Néztem vannak 10 ezerért is,de hát ha nem ér semmit akkor annyit meg mindek adjak olyanér ami nem jó.Szóval nem az elhatározásomon múlik,sajnos...

Na ha már itt vagyok,kérdeznék valamit.Nem tudonék irni rendszeresen,főleg nem úgy hogy Mindenkinek külön,és ha megszülök ez ugye méginkább igy lesz,ezért vagyok leginkább csak olvasó módban.Bár megsúgom nagyon hiányzik egy csapat ,a valakikhez tartozás érzése,és iszonyú sokat filóztam hogy visszakapccsolódjak e vagy sem,de mindig abban maradtam magammal,hogy úgyse tudnék aktivan irni.
Viszont elég sokszor lenne ,vagy van olyan dolog amit úgy megkérdeznék Tőletek,egy körkérdésben hogy kinek mi a véleménye,ki hogy csinálja,gondolja.És egyszer meg is tettem,de szinte senki nem válaszolt,és nem tudtam hogy ezt hová tegyem.
Szóval azért nem irtatok mert elsiklott akérdés,vagy mert már nem vagyok aktiva tag,vagy mert sokan nem ismernek?De most kiváncsi vagyok erről mit gondoltok.(nem csak most,csak akkor vmiért nem kérdeztem meg)
Sziasztok

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pilchard:
Én már írtam egy párszor, hogy akinek nem reagálok, főleg sokadszor, az rögtön szóljon!!!!! Mert nem dirrekt van.

Erika

Kép
viera
 
 


Pil,
szerintem csak elsiklott.
Lehet, hogy ilyankor érdemes valahogy kiemelni a kérdést.

Egyébként mi volt az? Hátha most tudunk válaszolni.

meteor
 
 


Na, ma Noémi kitett magáért ebédre.
Megevett egy nagy tányér húsgombóc levest, utána pedig egy nagy tányér milánóit.
De nem babásan, úgy felnőttesen, ahogy kell. Tehát semmi átvariálás, csak apróbbra vágtam a makarónit.

Viszont: (ezt főleg neked írom Alziz) utána adtam neki kb. négy kávéskanálnyi vargabélest. Én soha életemben nem is ettem még ilyet és nem is tudom mi van benne. De túró gondolom igen.
Olyan hasmenése lett mostanára, hogy csak na.
tuti, hogy ettől. Másra nem is gyanakszok. Öröm az ürömben, hogy "csak" hasmenés, de a pofiján nem jöttek kiütések, más reakció nem volt. Ha már ma nem lesz hasmenése, akkor azért apránként próbálgatok ilyesmit.
Most várok két-három napot, utána egy kis krémtúró, de megint csak két-három kk.kanál. Vagy inkább 1-2.
Egy-két hasmenést még kibírunk, mondom, ha nem lesz már több ma. Egyébként nem fáj a hasa, nem nyűgi, jókedvű, de most alszik.
Lefényképeztem, bár nem sok látszik belőle, mert ő hason alszik és csak a fél pofija látszik.
Majd este lehet felteszem, ha lesz időm.

Benia!!
Hol vagy????

Erika

Kép
viera
 
 


Tényleg Pil!

Mi volt a kérdés, amire nem válaszoltunk.
Én válaszolni AKAROK!!!!!

Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Halihó!

Szia Pilchard!
Nem vagy egyedül a néha bekukkantással, és biztosan nem volt szándékos, hogy nem reagáltunk! Max. ha fogalmam nincs a témáról, vagy tényleg csak átsiklottunk rajta... Bocsi érte! Gyere bármikor, és kérdezz!!!!!!!!!!!!

Na most meg elfelejtettem, mit akartam még írni... Remélem, lesztek még egy darabig, mert most lesz egy kis időm, vagy 2 óra, mert apánk elmegy egy kollégájához telepíteni...

Nekem meg lassan beindul az szja bevallás szezonja! Meg kéne próbálnom félrerakni az ebből keresett pénzt! Egy sima bevallásért nem tudjátok, mennyit lehet pofám elkérni? Eddig ezresért csináltam... Már 3 éve mindig annyiért

Jaj, anyám! Megyek, felpofozták egymást a gyerekek... Váááááááááá!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Lehiggadtak!

Azzal akartam eldicsekedni, hogy már dec. 30. óta este egyedül a helyükön alszanak a gyerekek! Előtte 2 este Lackó is betegen közénk kéreckedett, én hülye, megengedtem, pedig már 2 éve a saját ágyában aludt el, Mesi viszont köztünk a legtöbbször, és hát megsajnáltam Lackót. Na nem kellett volna, mert azóta is minden este ordít, hogy ő oda akar jönni. Persze akkor meg már Mesi is ordít. Rohadt jó. Ha Lackó csendben van, Mesi egész könnyen elalszik, max. negyed óra. És tegnap meg ma már napközben is az ágyában aludt, nem a babakocsiban. Bár tegnap még játszott előbb vagy fél órát, mire lefeküdt, de szépen csöndben elaludt. Ma meg valami 5-10 perc alatt. Tisztára büszke vagyok rá! Csak nehogy visszaszoktassam!

Na, mit szóltok? (Bocsi, akinek még éjjel 5-6-8x kel a csemete, biztos rossz ilyet olvasni, de olyan jó kényelmesen átaludni az éjszakát!!!!!!!!!!!)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Csajok!

Most nekem lenne egy körkérdésem:
A sólámpának akkor is van jó hatása, ha nem világít, nincs bekapcsolva. Vagy az csak hangulatfény hozzá?

Most egy 20 perce elaludt Noémi és most éppen csörtet kifelé egy kis játék bébihordóval. Délben megy a kis babakocsijával. Mikor mit talál.
Szóval a sólámpa csak akkor jó, ha be is van kapcsolva, vagy ha nincs bekapcsolva, akkor is bocsátja ki a jó energiákat, tisztítja a levegőt, meg ilyesmi?

Erika

Kép
viera
 
 


Halvány lila ....om nincs mi az a sólámpa, és mit csinál... Bocsi... :shock:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Viera, én úgy tudom, a lámpa azért kell, hogy égjen (vagy a mécses, mert olyan változat is van), mert az melegíti fel a sót, és így tud párologni.

Pil, nem azért nem válaszolunk, mert te kérdezed (legalábbis én), csak nálam vannak időszakok, amikor nem tudok jönni, és addigra aktualitását veszti, vagy nem tudok hozzászólni, vagy már elmondták elöttem amit én is tudnék, vagy tényleg valamiért átsiklom fölötte. Sokszor én is csak nézek, mint ma viea, hogy mire is válaszoltok, hiszen én olyat nem is olvastam :oops: :roll: Ez a hátránya, ha hirtelen kell sokat olvasni. Ahogy a vonalzódat elnézem, nem is olyan sokára babázhatsz megint :)

amandi
 
 


Látom, ha ráérek, senki se akar velem beszélgetni... Hát, ilyen az élet!

Egyébként innen jár valaki esetleg a babanet chatre is? Ott gyorsabban megy a beszélgetés, de annyira nem ismerek már senkit...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Gabi, passzolom a kérdést, nem tudom mennyiért csinálja, aki csinálja az adóbevallást.

Viera, én azt kérdeztem honnan rendeled az ebédet? :wink: Vagy válaszoltál? Nem láttam, igaz, csak átfutottam, amit írtatok.

Alziza, nagyon csini vagy, tényleg. :-) Nem is látszik, hogy 3 gyereket szültél.

Reni, végülis Milán is ilyen, mint Peti. Minden érdekli, mindenhová felmászik, mindent felborít, kiönt, eldob, összetör. Tegnap kivette a kádból a mosógép csövét, és eláztattuk a szomszédot. Ő meg állt, bokáig a vízben és kacagott. Nagyon mérges voltam. (Tavasszal fürdőszoba felújítást tervezünk, és beköttetjük a mosógép csövét, mert ez így gáz.)
Mondjuk szerencsére jól alszik (kopp-kopp) kivéve, ha beteg.

Mentem vacsiztatni, addig írjatok sokat! :)
Vendég
 


Szia Kimike! Jó, hogy jöttél! Jól vagy már? Vagy már dolgozol is?

A fürdőszoba felújítás nálunk is esedékes, mert már nagyon csúnya, már mikor beköltöztünk meg kellett volna csinálni, de úgy voltunk vele, használható, majd megcsináljuk, de már nagyon útálom. És hát kezdenek a csempék is lepotyogni.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Na, most meg megint első lettem... Én se szeretem! :?

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


A blogon részleteztem kicsit a dec. 24-i eseményeket, akit érdekel...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Kimike!

Mi a helyi rendőrségről rendeljük a kaját. Valami isteni. Nem nagy kifőzde, hanem egy idős néni van ott, az diktálja az arányokat, meg hogy mit hogyan kell, a főzésben gondolom azért segítenek neki.
Tehát tiszta házias ízek.

Szóval nem ilyen Food Express... stb.

Na, végre, erre válaszoltam. :D

Erika

Kép
viera
 
 


Dec. 23. óta írt bejegyzéseimet bővítettem, azokat olvassátok el, ha a blogomon jártok! (Apánk még mindig nincs itthon, azért érek rá ennyire...) Vajon milyen színű legyek, ami látszik is, de mégsem zavaró?

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?