Új privát üzeneted érkezett!

kokusz nekunk nagyon bejott ez a nemtorodes.mar haromszor nekifogtam kiszamolni mikor johetett ossze nekunk,de nem jutok semmire.a parom szerint kari elott valahogy.
Az tuti hogy hegymaszok a dragam katonai:):)
lapeto:)

Kép
monyo83
 
 


Monyó!

Csak csendben csak halkan...

Tegyél fel képet lécci. (abból is be lehet lőni nagyjából, de uhu megmondja. :lol: )

tjuca
 
 


juca meg nagyon halvany.majd ha erosebb lesz lehet felrakom,meg picit babonas lettem.felek felrakni a kepet.

Kép
monyo83
 
 

 
 

Értem, bár nem ezen múlik, de akkor izmosítsd! :lol:
Ja nem tudom emlékszel-e az első tesztemre, hogy miből lett a csíkom. :wink:

tjuca
 
 


juca visszakerestem.
hat az enyim is valami ilyesfele csak nem tudom ilyen szepen lefenykepezni irto homalyos.

Kép
monyo83
 
 


Nem baj Monyó, erősítsd! :lol: Ja egyébként nekem napok kellettek mire rájöttem a fényképezés titkára. 8) És addigra már erős volt a csík az utcsó teszteken. :wink:

tjuca
 
 


Junko,
na, jól van, akkor megcsináltattátok! :)
Szinte biztos, hogy nem lesz gond! Azért - szánik lévén - odaírom, hogy "szinte"! :roll: :wink:

Lehet kártyával fizetni, nem tudod? :oops:

Katica,
Örülök, hogy jó lett az itóka! :)


Nálunk februárral meglesz a 3 év... bár az idő csak az egyik dolog, inkább már transzferekben számolok :? Jön a hatodik! Ha marha optimista szeretnék lenni, mondhatnám, hogy olyan, mintha csak fél éve próbálkoznánk...
angel37
 
 


Angyal!

Csak készpénzben lehet fizetni. Egészségkártyával sem. :?
Mi is befaragtuk, de a közelben volt ATM.
Hát ja, szinte én is biztos vagyok benne. Ti is elmentek?

Kokusz!
Hajrá nemtörődömség. Én képtelen vagyok rá sajnos.

Katica!
Háááát nem a legjobb hogy száni lettél, de hát nekünk ez jutott. Remélem nem tart sokáig. :)


Juca! Asszem még nem gratuláltam hivatalosan, így most megteszem. GRATULÁLOK. :)

Monyó!
Bízom benne, hogy úgy fogsz járni, mint Juca.
Vendég
 


látom senkit ne kavart fel a hírem :cry:
Vendég
 


Bonika!
Az én hibám mert "rádírtam" kb 1szerre írtuk csak az enyém volt késöbb....biztos nem vették észre a többiek sem. :oops:
Nagyon nagyon GRATULÁLOK ! És örülök hogy boldodgok vagytok! :lol: :lol: Vigyázz magatokra és várjuk a képet holnap!

Angel-Junko hol, mit??? nem értem :oops: :lol: tudom hamar fogok öregedni..
katica_75
 
 


juca neked az a halvany(elso teszted)reggeli pisibol volt?.mert nekem olyan nincs,ejjel parszor felkelek igy olyan a reggeli vizeletem mint a delutani 2-3 oras max.

boni en gratulatam a homerosbe:)

Kép
monyo83
 
 


Bonikám! :oops:

Dehogynem!!!!!! De mivel olvastam az összes topikban azt hittem valahol már gratuláltam. Ne haragudj, bunkó vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sok szeretettel gratulálok! Legyetek is nagyon boldogok, mert megérdemlitek.

Monyó!
Valami új bíztató esemény??? Nagyon kiváncsi vagyok ám, csak nem merek még semmit írni.

Katica!
Géndiagnosztikai intézetben votlunk a férjemmel vérvételen. Genetikai vizsgálat. Hogy mikor fogunk fagyizni? Kb két hét és megjön. Úgyhogy egy röpke hónap múlva. kicsit várom kicsit félek tőle, mert utánna befejezem egy időre.
Vendég
 


:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P
Vendég
 


Boni vendég!

Katica, az hogy száni lettél az azért jó, mert jó a dobbantó még mindig :lol:

Junkó nem vagy bunkó :evil:

KÓkusz tesóddal mi van? és tényleg mentek Avivára? az tök jó!


Angel akkor legyél optimista!

MOnyó ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Boni

Én is gratulálok!!! Tesóm már nem dolgozik. Jó nagy a pocakja.

Junkókám

Hol lehet ilyen vizsgálatot csináltatni?
kokusz
 
 


Kokusz!

http://www.gendiagnosztika.hu/

Itten. De szerintem tuti nem fognak nálunk találni semmit. Csak azért mentünk el ne maradjon ki egy hónap se anélkül, hogy pénzt pumpálnánk az EÜ-be. :)

Viszont arra jutottam, hogy idén én ugyanúgy szeretnék gyereket mint tavaly. Pedig azt hittem új belenyugvós lappal tudok indítani.

Na puszi megyek tanúlni...:(

Ja, Boni!
De-de. Figyelmetlen voltam. Én is harapni szoktam erre. Ha velem nagy dolog történik és mindenki le sz*ja.
Vendég
 


Junkó remélem is, hogy nem találnak semmit nálatok!és az EÜ gazdagodjon! :lol: :lol: :lol: ez ari
Vendég
 


sziasztok.

halvanyodik a tesztem:(

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Monyó, ugyanabban az időpontban csináltad a tesztet, mint a múltkorit?

Kép
kata05
 
 


Boni! Gratulálok!!! De már azt hiszem megtettem máshol. :wink: Vagy szenilis vagyok.

Monyó!

Mennyire? Ez egyébként tendencia, hogy a 12-13. dpo körül halványodik/nem erősödik. Szóval ez még egyáltalán nem akkora gáz. Függ a dolog attól, hogy mennyit pisiltél éjjel, mennyit ittál, mit ettél. Progeszteront sikerült szerezni???

tjuca
 
 


Szenilis vagyok. Ezennel hamut szórok a fejemre!!! :twisted: :twisted: :twisted:

tjuca
 
 


Üdv Szánik!

Junko,
nem tudom, hogy meg fogjuk-e nézetni a márciusi lombik előtt, lehet, hogy mégsem :oops: Bezavart az IR vizsgálat, vhogy most máshoz nincs kedvem :roll: Plusz még fejembe vette magát a Leiden is, lehet, hogy azt nézetek, de lehet, hogy is csak a márciusi lombik után...
Ha más nem, arra jó volt a témafelvetés, hogy legalább ti elmentetek! :wink:
Ja, köszi a kártyás infót!

Drukk a fagyikhoz! Fejezd is be, de úgy, ahogy én gondolom! :D :D

Boni,
gratula a macidhoz! Sztem már gratuláltam a kaálisban, ha ott sem, akkor végképp bocs :oops:

Sajna ennyire optimista én sem bírok lenni! :?

Monyó,
ne máááár! :(
Délutáni teszt? Nem ittál sok vizet?
angel37
 
 


Boni vendég!
Monyó én drukkolok ezerrel!+++++++++++++++++++

Juca, Angel :lol: megbocsájtok! :lol: :lol: :lol: :lol:

képet a másikba tettem fel ide babonából nem :oops:
Vendég
 


Monyó!
Eszembe jutottál, tudtam itt megtalállak. :wink:
Hát amig azt olvastam, hogy erősödik a csík, írni akartam hogy gratulálok ,de ez a halávonyádás... :( Remélem hogy ez csak az amit Juca is írt, és pár hónap múlva nem győzöd feltenni a képekete a kislegényről/kislánykáról :wink: Nagyon drukkolok!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Junko
Beleolvastam a honlapjukba, de azért ennek nem túl nagy az esélye nem? Ritkán állhat ez a meddőség hátterében sztem.
Bizti minden rendben lesz Nálatok!
Akkor hajrá fagyikák!
Hát az én vágyam sem csökkent semmit sem idén..mármint baby témában. :wink:

Angel,
meglett már az IR. eredmény?Március is mindjárt itt van! :P

Monyó,
mizujs? :shock:

Boni,
szeretnék már dobbantani!!! :lol: Meddig dolgozol még? Rókák?-elsurrantak? Megleslek akkor!
Ja megyünk avivázni, nagyon várom már! Multkor olvastam 1 anyukáról aki 41évesen (egy petefészekkel) nem ment lombikra mert ebben a korban már kicsi az esély még annak is.Elkezdett avivázni,nem telt el 1 év és teherbe esett spontán.
katica_75
 
 


Boni!
Csoda formás a kicsikétek!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: szuper a kép!
katica_75
 
 


Sziasztok Lányok!
Monyo :P
Nagyon kíváncsi vagyok :shock: Remélem hamarosan felteszed a csíkos képeket!

Köszönöm a részvéteket...

Puszi mindenkinek, hajrá 2008. évi babásodás!!!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Monyó!

Lelkem, jajj ne. :( :( Azért ma még egy reggeli teszt?
Vendég
 


Sziasztok!

Katica,
ja, okés az IR eredmény :) (jesszus, azt hittem ezt is írtam már)
Annyi, hogy ennem kell naponta 5-6-szor, mert lemegy a cukrom.

Monyó???
angel37
 
 


sziasztok.

nagyon ugy nez ki hogy ez a baba sem akart velem mradni.Ma reggeli tesztem ugyanolyan halvany mint amit hetfon csinaltam tehat egyertelmuen csokken a hcg szint.Most varom hogy megjojjon,gondolom nem kell reszleteznem hogy erzem magam.

Kép
monyo83
 
 


Boni v.

(((((((((((((((((((((((((((MONYÓ))))))))))))))))))))))))))))
Vendég
 


Monyóka,
:( :( :(
angel37
 
 


Monyó!
Jajjj ne. :(
Én még bízom picit.
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs, hogy csak így jajjogok mint egy vénasszony, de annyira nem tudok mit modani. Csak remélem még hogy mégis csak egy szánival kevesebb lesz nemsokára.
Vendég
 


Monyo :!:
Nem tudnád kivizsgáltatni, nincs-e Leiden mutációd?
A sokszoros vetélés egyik válasza lehetne. A másik a rossz inzulinrezisztencia lelet. Ezeket nézték már nálad?
Itt van valami egészen biztosan kezelhető probléma, csak ki kellene vizsgálni még akkor is, ha sokba kerül, vagy sokat kell mászkálni utána!!!
Bocs, hogy belekotty, csak nagyon drukkolok Neked!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Monyo

Bocs megint a belekottyért... :oops:
Bár ugyan még sem nem tisztázott,mi is történik még veled, ha megtörténik a legrosszabb,akkor bizony olyan dokit kéne keresned,aki valóban foglalkozik a problémáddal.
Nem emlékszem,hogy néztek-e neked progeszteron szintet(gondolom majd megírod :)),de ha alacsony a progid,ami miatt a babák esetleg nem maradnak meg,akkor nem elég a pótlást akkor elkezdeni,amikor megtudod,babás vagy!!!!A progipótlást már az ovulációtól el kell kezdeni!!!!Különben bakfittyet sem ér az egész!!!

Ha másról van szó,akkor nem szóltam egy szót sem :)!

Puszi!

anyapoc
 
 


sziasztok.


az ejjel beorcsoltem es mar van egy kis rozsszin is tehat ma 1cn.ebben a ciklusban nem merek stimuzni,inkabb uruljon aminek urulni kell majd a kovetkezo honapban.


anyapoc nem volt nezve progiszint mivel automatikusan kapom stimus ciklusban pe utan.spontan ciklusban meg azt sem tudom mikor van pem,ezert spontan :wink:

fanny IR-es vagyok de szedem ra a metet.nem olyan veszes az inzulinom.

Kép
monyo83
 
 


Monyo

Értem :).És a doki nem mondott spontán ciklusra semmit?hogy olyankor mit kéne csinálni?Hogy esetleg a számított középidőtől szedni az utrot?Mert azért ez így elég rossz ... :(

anyapoc
 
 


anyapoc elviekbe spontan ciklusban nem is lehetnek terhes:)azert erdekes hogy eddigcsak spontan sikerult :roll:
az a gaz hogy a spontan nalunk tenyleg nagyon spontant jelent,tehat most is ugye varam a januart hogy majd kezdunk,csak ugy voltunk egyutt ahogy nekem jo(en vagyok felul)soha nem fekudtem utanna,szoval erted...az olyan honap amikor nem szedek gyogyszert de azert figyelem a peteeres jeleit nem jon be,olyankor nem sikerul.
feltehetoleg az agyammal van baj.
ez olyan mint amikor beadja valaki az orokbefogadasi kerelmet,es tenyleg feladja hogy nem lesz sajat es akkor becsuszik.na nalunk ez igy van.

Kép
monyo83
 
 


Monyóka,
:( :(
Annyira szar ez... viszont ennek kell, hogy valami legyen a hátterében, hisz már hányadszorra történik...

Az IR-ra szeded a gyogyót, akkor elvileg amiatt nem lehet (gondolom az adagod jó).

Ahogy Anyapoc mondja, egy progiszintet nem ártana nézetni, főleg ha még sose nézték, és ha gond van, akkor tényleg rásegíteni spontán ciklusban is.

És még ott a Leiden, amit Fanni mond, vagy valami genetikai ok lehet esetleg, mert ezek tudnak ilyet csúnya dolgokat okozni. Nem tudod ezeket megnézetni?
angel37
 
 


angel.

ez van,szerencsere mar jol vagyok mar 2 napja sejtettem hogy ez lesz.valami elkezdodik fejlodni aztan szepen megall a fejlodesben.

mondtam a dokinak ezt a progi dolgot.azt mondta meg lehet nezni spontan ciklusban ha van pem akkor siker ha nem akkor ugye nem valos.stimus ciklusban felesleges nezni mert megint nem ad realis erteket hisz akkor szedem az utrot.
mar banom de most kellet volna elmennem tegnap egy vervetelre es megnezetni hogy ilyenkor eleg e az a progi amit szedek.

ha genetikai ok van a haterben akkor soha nem lesz kozos gyerekunk hisz azon ugysem tudnak segiteni.

Kép
monyo83
 
 


ha nem banjatok teszek fel kepet a szilveszterunrol,emlekezetes marad,de nagyon jo volt.
ez lenek en uj fekete hajjal.
Kép

a parommal.
Kép

enyien voltunk.
Kép

a parom ket no tarsasagaban:)
Kép

ezt a kepet a paromnak keszitette a baratnom,eleg kompromitallo:)termeszetesen o a parom legjobb baratja:)
Kép

Kép
monyo83
 
 


Monyóka,
valamelyik genetikai problémán tudnak segíteni! De ha nem is, szerintem ezzel akkoris tisztában kellene lenni, hogy fennáll-e ilyen jellegű probléma. De reméljük persze, hogy szó sincs erről.

Csini vagy! :D Nagyon tuti a fekete hajad is! :wink:

És mennyi kompromittáló fotó! :shock: :lol:
angel37
 
 


Monyo

Nagyon jók a képek :).Nagyjából így is képzeltelek el :wink:!És bár azt írod,új a fekete haj,nekem vhogy mindig is fekete voltál :oops:...
Hát hallod,nem vagy egyszerű eset... :roll:
Én amondó volnék,hogy akkor PÉ-t kéne követni UH-al és csinálni a vérvételeket.Amikor látszik,hogy nincs PÉ,akkor felesleges nyilván,de ha van PÉ,akkor legalább ezt megtudod.Nem is lett volna rossz ötlet most nézetni egy progit... :roll:
No a másik,hogy ezek szt nem is állíthatjuk,hogy spontán ciklusban nem lehetsz terhes :)...sőőőt :D!Úgy néz ki,csak így lehetsz.És ezek szt megvan rá a "gyógymód" :).Ha a te szervezetednek így jó,akkor tessék így csinálni :).
Genetikára van orvosság,csak tudni kéne,hogy valóban az-e és pontosan mi, ahogy Angelék is írták.
Örülök,hogy jobban vagy azért :).


Angel

Most furi kérdés jön :).Olvastam,hogy majd kezditek a 6. lombikot.Akkor ez már nem támogatott?Mennyi az annyi,Tudtok már erről vmit,Azért kérdem,mert barinőmék is most kezdik az egészet,de mivel neki eddig itthon nem volt biztosítása (Olaszban élnek),nem tudni,hogy lesz-e lehetőség a támogatottra,hogy visszamenőleg tud-e fizetni TB-t sbt....

Pusz!

anyapoc
 
 


Anyapoc,
a két fagyis menetet kifizettük! :wink:
Így még van két TB-s próbálkozásom.

Volt a Kaális topicon egy lány, szintén Olaszországban éltek, Győrbe jártak, és úgy emlékszem, hogy ki kellett fizetnie, pedig próbált utánajárni a lehetőségeknek.
Kb 380ezer egy menet, ha nincs benne semmi extra (ICSI v. AH)
Kicsit részletesebben: http://www.lombikbaba.hu/index.php?opti ... &Itemid=25
Plusz persze a szurik, gyogyik.

Itt van valami külföldieknek a garanciavállalásról:
http://www.kaali.hu/index.php?p=28
angel37
 
 


Angel

Köszi :).Azt már tudja,hogy a konzi díj mennyi,mert most voltak 4-én,csak még nem tiszta,mi lesz a TB-vel.mondjuk neki volt tavaly egy darabig biztosítása,vagy tavalyelőtt,mert itthon is dolgozott.De aztán szünetelt és az nem tiszta,hogy visszamenőleg engedik-e kifizetni neki....Na de majd elválik :).

Aha,szl Ti cseleztetek :wink:!most is lesznek fagyibabák,ha lehet?

anyapoc
 
 


anyapoc most az a tervem egyenlore hogy elmennek pe kornyeken egy Uhra(ugyis esedekes egy rakszures is)es akkor ha latszik hogy lesz-e pem,ha igen akkor elmenek egy vervetelre.mit nezessek?gondoltam progi,tsh,mas nem jut eszembe.

Kép
monyo83
 
 


Monyoka,
akkor ez már biztos? :cry:
A teljes kivizsgálás biztos segít, és fényt derít a vetélésekre.Egyértelmű hogy jönni akar hozzátok egy baba. :P Sikerül majd megtartani meglátod,csak derisd ki az okot.
( Jók a fotók, érdekes én is ilyennek képzeltelek,összeillő pár vagytok! )

Angel,
Gratula az Ir-hez! :P Ez is kipipálva. :wink:

Mi közben megjártuk az avivát! :P Kókusz nagyon ügyi volt, és szimpi. :D Tetszett igazából, jól esett 1kis belső mozgás,ugyhogy Csajok húzzátok ki magatokat!! -száni clubbozás közben is mert a görbe tartás miatt a genitáliák nyomódnak.Csak egyesnes háttal!
katica_75
 
 


Monyo

Ez jó ötletnek tűnik és van PÉ-d és spontánkodtok,akkor utrot is irass feltétlenül!Ártani nem fog,ha a vérvétel után elkezded szedni...

Szt a progit nézetni a lenne legfontosabb,mert ezek a korai vetélések eléggé ezt mutatják.De majd a doki biztosan megmondja,mit érdemes még megnézetni.Na meg ha már böknek,akkor esetleg egy teljes hormontükröt csinálhatnának...nem? :roll:

Nem tudom,ez most hányad ilyen eseted volt(egyre emlékszem ezen kívül),de 2 után szt a legtöbb doki csináltat egy hormonvizsgálatot... :roll:

anyapoc
 
 


Sziasztok!

Monyó!
Örülök, hogy Anyapoc benézett. Mára én is azt a stratégiát akartam követni, hogy elküldjelek orvoshoz. Igzából nem is értem a dokik miért nem csinálják a dolgukat, hiszen ez már nem az első vetélésed. Kicsit komolyan kellene a kivizsgálást venni és arra az időre akkor felfüggeszteni a próálkozást hogy ne fusztráljon. Azt gondolom visszamenőleg készülj föl. Mikor voltak a vetéléseid. Esetleg megnézni, hogy van-e ezekben valami összefüggés. Pl, lehet, hogy mindig csak az egyik oldali petefészked működésekor esel teherbe. (ugye felváltva működik) Ezeből is lehetne valamire következtetni. SZóval úgy menj dokihoz, hogy készülj föl nagyon.
A hajad nagyon jó lett, igazán csajos. :)
Örülök, hogy jobban vagy.

Anyapoc!
Jucmuc az a lány aki Olaszországban él. Babaprojektesbe még ír. Sztem pü-ben megkérdezheted. Én úgy emlékszem befizette csekken utólag és így támogatott volt. De lehet rosszul emlékszem, midnen esetre írt ról a a fórumban is, talán vissza tudsz keresni. Úgy egy éve lehetett...

Puszi csajok
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?