Új privát üzeneted érkezett!

Icsilya!

köszönöm a reakciódat.
ez is okozhat bajt?Csak a parázás kedvéért,nem írnál róla?
holap megyek nst-re,utánna beszélek a dokival,akkor megemlítem neki ezt is.

Kép
csiperke
 
 


Mármint a vizesedés?
a toxémia egyik jele lehet, az meg tud bajt okozni.
ha holnap beszélsz dokival mindenképp mondd neki, nézzenek vérnyomást, meg vizeletet, hogy nincs-e benne fehérje.

ti direkt paráztatjátok magatokat?? :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni :D
Én is Hajdú dr.nőhöz megyek majd februárban a 18-20 hetes UH-ra. Ez a Praxis rendelő a XI. kerben, a Bartók Béla úton. Itt 10.000 Ft az UH. Ebben benne van a CD, amire felveszik, + 1 db ajándék fénykép Róla/Róluk. Hajdú dr.nő minden hétvégén itt "rendel".

Panda :D
Olyan gyönyörű a pocid!!! Látszik, hogy karcsú maradtál, csak az a "részed" nőtt meg, ami kell :wink: Biztos, szép nagy baba lesz Dórika! Minden nap csinálod a gátmasszírozást?

Fendike :D
Remélem, jobban vagy. Nálam az első babánál nem volt keményedés sokáig. Aztán a 24. hét körül kezdődött, de csak ritkán éreztem, és nem okozott kellemetlenséget. Most viszont, pedig még igen csak az elején járok, olykor bekeményedek. Pl. ha sütit gyúrok, nyujtok :oops: :roll: Mint tegnap...

Csiperke :D Jucmuc :D Pandus :D
Nagyon izgi, hogy közeledik a finálé!!!

Véda
Vendég
 

 
 

Icsilya!
Tudod ez kell a májnak! :roll: :roll:
Már nem lenne teljes a kép,ha ez :roll: a para kimaradna.
Holnap mindenképpen mondom a dokinak.

Kép
csiperke
 
 


Csipi, vizesedtem, emiatt néztek toxémiás nagyrutint (vér és vizelet) de ott minden rendben volt, csak a vérnyomim volt állítólag, bár nem hiszem el, magas (130/70 a max, sztük ez magas volt, bár nem lepődök meg, mert hát az 5,5-ös cukorra is azt mondták magas....na jó ,próbálom elfeledni....de akkor is :evil: )


Szóval említsd meg, mert a toxémia nem túl jó dolog!!!!

De ne parázzatok, komolyan, elveszi a legjobb részeket, higgyétek el, tudom, én tudom, pedig alig-alig paráztam, mindig én csitítottalak le titeket és mennyit kellett bosszankodnom a kórházban, bár az nem para volt hanem inkább méreg...Olyan jó terhesnek lenni, én még az lennék, holnap lennék 40 hetes....szóval élvezzétek ki, mert anyának is iszonyat jó lenni, de a terhességet nem lehet visszacsinálni, azt élvezni kell az utolsó percig meg majd a kistesónál újból élvezni!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Jelentem van egy gyönyörűséges 17mmes " macink" akinek csak úgy dobog a pici szivecskéje! Én annyira de annyira... Képet csak holnap teszek, mert munkahelyen megcsinálom normálisan, hoyg látható is legyen! :lol:
Vendég
 


Én nem parázok nem is írtam semmi olyat kikérem magamnak :lol:

Orsi,
Majd ha már 4-5 hósak leszünk írhatsz részletesebben ezekről a tornás izékről, hogy hova kell vinni, hova érdemes stb. Köszi :D

Boniko,
Gratula :lol: Képet várjuk. Elengedtek?

Véda,
Köszönöm :D Szerintem nem lesz olyan nagy baba ha az uh nem téved. Kb. heti 5 alkalommal csinálom.
Vendég
 


PAndácsak igen, elengedtek :lol:
Vendég
 


Bonika, grat!

Pandus, naaaaaaaaaaa, nem félreérteni!!!!!!!!általános alanyként írtam, csak úgy általában, szóval mindenkihez!!!!
Vendég
 


Pandus, gyönyörű a pocikád! :D

Fanni, jobban vagy már? (náthára gondolok)

Lafead, nagyon édes a babócád!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, annyira araonyos vagy, köszönöm!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet mindenkinek!!!

Lafi:
Nagyon édi a kis Hunor baba . Igazi gyöntölni való! Nagyon tettszenek a képek. Főleg hogy én még nem is láttalak személyesen. Most már tudom a képet is kötni a nevedhez. Nagyon édesek vagytok!!

Csiperke:
Nagyon szupi hogy már tul vagy a 36. héten most már akár mikor jöhet Orsika nem lesz baj. De lehet hogy még maradni szeretne.!!
Én nem vizesedek.

Fanni: Javulást mielőbbi nektek!!!

Boniko:
Hatalmas gratula a kis dobogó szivecskéhez.

Baba: Szióka. Veletek mi ujság?

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi, sajnos én nem kerültem ide át, mert nem sikerült a lombik sem:(.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba.. :cry: :cry:

Pandus,
már így keményedsz??? hihetetlen!!!
kiváncsi vagyok mit mond majd a dokid.. :roll:

Bonika,
gratula a csöppséghez!!!!! akkor irány a nőgyógyi!

Orsi,
hát ez a sok keményedéses oxigénhiány nem hangzik jól.. :oops:
mit is írtál???? a lepénynél veszik észre???
ha 0-ás akkor az egyelőre rendben, ugye???

Kép
fendike
 
 


fendike írta:Orsi,
hát ez a sok keményedéses oxigénhiány nem hangzik jól.. :oops:
mit is írtál???? a lepénynél veszik észre???
ha 0-ás akkor az egyelőre rendben, ugye???

nem, ez nem a lepény állapota, ez átmeneti oxigénhiány, mert a keményedés miatt romolHAT a keringés.
Nem a 0,I, II, III stádiumokkal függ össze, amik a lepény öregedését jelzik.

DE! mondom. Ezen nehogy beparázzon az, akinek van 3 kósza keményedése.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Egyre jobban keményedek és görcsölök :? most már min. 5 van óránként persze rendszertelenül. Fáj a derekam is. Dorka is belustult. Kiváncsi leszek mi lesz ebből.

Orsi,
Ilyenkor már ugye nem fektetnek be keményedés miatt? Vagy ilyenkor is szokás? Csak azért kérdezem, mert ha holnap mondom majd a dokinak, tudjam mire számítsak....

Baba,
Jó lenne beszélni, nem írom hogy sajnálom azzal tele a padlás :(
Vendég
 


Panda, engem ezért befektetne a dokim,ő mindenért befektet mondjuk...azért érdekes, hogy ennyire lereagálja a tested a gyógyszer nélküli állapotot... :shock: nekem ehhez 1 hét kellett.
Vendég
 


Lafi,
Igen, de én tovább szedtem és elötte infúzióba is gyógyszert kaptam, nem magnéziumot utána napi 6 szurit szóval tényleg jó sok gyógyszert nyomtak belém. Nem csodálom, hogy most gyógyszer, magnézium nélkül így viselkedik a pocim nagyon megszokhatta.
Vendég
 


Lili tett fel képet a babáiról az ikres topicba, nagyon szépek!!
Kár hogy ide nem tette fel...
Vendég
 


Boniko,

hatalmas gratula nektek a kis macihoz :lol: !

Pandacska,

en azert szurkolok hogy meg egy par napig bent maradjon Dorka++

Orsi,
nagyon edes Lili,a masikon megcsodaltam,kis csillagszemu :lol:

Kép
petitpois
 
 


Pandácska :D
az én dokim nem fektetne tuti (Lili 37+2re született), de hogy a tied???
én nem érezném jogosnak a befektetést, no meg miért is fektetne, ha sem mg-t sem gyógyszert nem adnak... rém felesleges lenne.

azért csajszi nem voltam mindig biztos abban, hogy ideáig eljuttok... Lányodnak egy irgum-burgum azért kijár, hogy így ránk ijesztett jó pár hete

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pandus! :D
Remélem már jobban vagy! Jó neked, már átlépted a bűvös 36. hetet!

Lafi!
Tényleg szupi babád van, én azt olvastam, hogy 2-3 óránként etetni kell, de akkor ez biztos baba függő is, remélem nálunk is Zsombika ilyen ügyi lesz, és hagyni fog aludni! :wink:

Nyuszi!
Te hogy vagy, Krisztián sokat mocorog?

Én ma voltam dokinál, a babával minden rendben szerencsére, 2500 g-t mondott a súlyára!
Viszont kérdeztem, hogy mi van, ha fáj a hasam? Vasárnap fájt a hasam, de nem ütemesen, egyszerűen 'csak' fájdogált! Azt mondta, hogy legközelebb be kell mennem, kapok magnézium infúziót, mert biztos méhösszehúzódások! Hát én nem tudom! :roll: Ja, és mondom, hogy nem ütemesen fájt, keményedés meg időnként, erre ő, hogy még jó hogy nem ütemesen, az már baj lenne! Totál be vagyok tojva, hogy a végén még kh-ba kötök ki! :( :( Egyelőre azt mondta, h magneb6 4x2, az nem sok szerintetek??

Kép

Kép
donika
 
 


Bonikó!
Gratulálok a dobogó szívecskéhez, ez nagyszerű!!! :P :P

Kép

Kép
donika
 
 


Orsi! :P
Most kukkantottam át, és megláttam Lili babát, jaj olyan édes, hány cm? Gyönyörű!!!!!!!!!!!
Hol vettétek a játszó szőnyeget, nagyon tetszik az is?! :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :)
65 cm épp tegnap mértem. Elég rövid :)
a játszószőnyeg HABA és én Németországból vettem, de elvileg nálunk is lehet kapni a Dionénél, de ca. 30-40%kal drágább, mint kint.
ez olyan, hogy össze is tudod tépőzárazni, akkor lesz oldala és nem tud legurulni róla a gyerek.
Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi,
Én is meglestem Lilit, tündéri az biztos ide is tehetnél fel róla képet :wink: Majd ha megszületik Dorka a topic nevében kap egy gyengéd popsi csapkodást, mert ijesztegeti a néniket :lol: Mindig az volt a szemem elött amit a telefonba mondtál, hogy kell egy cél és ha az megvan akkor jöhet a következő. Csak elértük ezt a bűvös 36. hetet, most már nem kell félnem.

Donika,
Szerintem ez csak felesleges paráztatás a dokid részéről, alaptalannak érzem hiszen még egy ctg se volt ami kimutatná, hogy tényleg baj lenne, gondolom a méhszájad se nyílt ki stb. Az, hogy fájdogál a hasad érthető, van benne egy nem picike csomag és készülget a nagy napra.
Vendég
 


donika írta:h magneb6 4x2, az nem sok szerintetek??

á dehogy, az bébiadag :)
magnéziumból nai 6 grig simán lehet szedni, a 4x2 meg 1 gr körül van, nem?
(attól függ melyiket szeded)

ezt a hasfájást meg nehéz megítélni. mert csak úgy simán a terhességtől is fájhat nem jelent semmit.
A keményedés más téma, de az is lehet abszolút normális már ennyi idős terhesen.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! :D
Ó, még jobban tetszik! Az ebay-ről rendelted? Mi a mérete?

Pandus!
Köszi a gyors választ! :) Hát igen, nekem is fura volt, most már nem tudom mikor is kell mennem a kh- ba, de azt biztos vlmennyire megérzi az ember, ugye?

Kép

Kép
donika
 
 


na, akkor itt mutatok másik képet.
Kép Kép
Kép Kép

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


donika írta:Orsi! :D
Ó, még jobban tetszik! Az ebay-ről rendelted? Mi a mérete?

kinyitva: 115x100
zárva: 76x52

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi! :)
48 mg magnézium tablettánként, vagy szedjek vmi más magnéziumot is? Akkor egyelőre 4x2-t szedek!

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :D
az kb. békafing :D :D
a DM sajátmárkásában 300 mg van, a béresben 250 mg.. ezek már jobban hatnak!
ebből is simán mehet a 3x2

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika! Én 4x2 Magne B6őt szedtem, 250 mg-osat (2g). A kórházi infúzióban 20 g van. Sikerült kipróbálnom azt is. Magne B6tól ilyen szintan menni fog a hasad, és estére rengeteg vizet kívántam, úgyhogy vagy 5x pisiltem éjjelente. :twisted: Vigyázz magadra és a babára, én mindig mondom, inkább nézesd meg. Nekem a 33. héten kellett az infúzió, és jó, hogy még 5!!! hetet bent töltött Bálint, kellett is. Pihenj sokat! :lol:

Boni! Gratulálok a pici babádhoz!!! :lol:

dkata
 
 


Donika! Nekem is a 48 mg-osat adták a kórházban az infúzió után, és az se volt mindig. :twisted: Bérest vegyél, vagy dm-eset, a Sanofis az nem adag! (A béres talán azért jobb mert ott a b6 is mellette.)

dkata
 
 


Orsi
Nagyon édes Lili! :D

Kép
petyaanya
 
 


Orsi, Kata! :D
Köszi, ma veszek a Béresből, és azt fogom szedni! Igazad van Kata a kh-zal kapcsolatban, nem fogok habozni, első csakis az, hogy bent maradjon, mindenki kibírja, én is ki fogom! :wink:

Kata!
Amikor magnézium infúziót kaptál, hány napig kellett bent maradnod, miért kerültél be? És utána érezhetően jobb volt?

Orsi!
Lili babát meg lehet zabálni, látszik rajta, milyen kiegyensúlyozott baba, vidám, mosolygós, nagyon ari! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
Magi infúzió lehet egy nap, de akár több is ez attól függ hogy csak infúzióra kell bemenned, vagy teljesen befeketetnek. Szerintem feleslegesen parázol ezen, egy fájdogálós nap miatt.

Orsi,
Ezek a képek nagyon jól sikerültek, tényleg látszik rajta, hogy boldog baba :D azért gyorsan megy az idő tegnap még pocakosan írogattál :roll:
Vendég
 


Sziasztok!
Megjöttünk az nst-ről,jol sikerült.
Aztán megnézett a doki,és mondta,hogy jövőhéten uh,és előterjeszti az osztályvezetőnek a császárt.99% hogy az lesz.
Nagyon lehangolódtam.Tudom,butaság,de......

Lafi!Ha olvasod,megtennéd hogy leírod a császárodat,akár priviben is,hogy hogy zajlik,milyen,mire készüljek....

Icsilya!Téged is szívesen olvasnálak ez ügyben.A babád nagyon aranyos,teljesen kiegyensúlyozott,boldog baba.

Kép
csiperke
 
 


Icsilya annyira zabálnivaló! :lol: ezek az arcmimikák :lol:
Vendég
 


Boniko,
Neked van egy tartozásod :wink:

Csiperke,
Szerintem rossz dokit választottál, de ez csak az én véleményem. Kívánom, hogy így is csodás élmény legyen a szülésed, bár úgy érzem megfosztanak dolgoktól.
Vendég
 


PAndus délután pótolom :lol:
Vendég
 


Csináltam egy filmecskét erről a pár hónapról:

http://www.youtube.com/watch?v=C1xWU8WwmBY
Vendég
 


Sziasztok!

Régen írtam már! :oops: :oops: :oops:

Megkésve kicsit, de szeretnék mindenkinek nagyon Boldog Új Évet kívánni, sikerekben, egészségben gazdagot!

Fanni!
Fogadd öszinte részvétem apukád miatt, sok erőt kívánok Neked!

Lafi!
Gratulálok Hunor babához, nagyon szép baba! Jó egészséget mindkettőtöknek!

Csiperke, Pandus, Jucmuc!
Ti vagytok a következők!! Nagyon izgi!! :D

Boniko!
Gratulálok a gumimacihoz! Vigyázz magatokra!

Donika!
Neked is közeleg, hogy találkozhass a babáddal!

Véda!
Te is már 14 hetes vagy! Róka koma?

Icsilya!
Lili gyönyörű baba! Meg tudnám dögönyözni!

Nekünk izgalmasan indult az új évünk! 1-jén görcsölt a hasam már délelőtt, délutánra erősödött, nagyon megilyedtem és felhívtam a dokimat. Azt mondta, ha rosszabb lesz vagy vérzek akkor hívjam vissza. Negyed 12kor visszahívtam, mert rosszabb lett. Mondta, hogy menjünk be a Klinikára, mert ő máshol ügyel most.
Bementünk, az ügyeletes orvos megvizsgált, méhszáj zárt. Csinált uh-t, nagyon sokáig nézte a babát, ez már gyanús volt. Mondta, hogy le kell mennünk egy másik uh-hoz, nem akar semmit mondani, amíg meg nem néz, de nem sok jót látott, és nem örül annak, amit látott! Hát, én azt hittem lefordulok az ágyról, kalimpált a szívem, iszonyatosan megilyedtem, persze szegény férjem is.
Levitt a szülőszobákhoz, a férjem nem jöhetett be, és következett az uh. Mondta, hogy jól van, ezt nem látta fönt, hogy dobogna a baba szíve, meghogy mozogna, de minden rendben! Mondtam neki, hogy majdnem szívrohamot kaptam odafönnt! Erre ő: Elhiheti, hogy én is!
Aztán megnézte mindenét a babának, minden rendben van vele, és úgynéz ki kislányunk lesz!
Kaptam seduxent 2-szer 1et kell szednem.
Tegnap reggel a saját dokimhoz is el kellett mennem, mert éjszaka momdta, hogy menjek be hozzá. Vett kenetet, majd 10 nap múlva lesz eredmény, megvizsgált, hát az baromira fájt! De minden ok.
Azt mondta, hogy valószínű stressztől van összehúzódásom, erre szedjem a seduxent, meg írt fel magne citritet!
Tegnap óta meg van egy ici-pici barnázásom, remélem az csak a vizsgálattól, mert alapos volt a doki nagyon és tényleg fájt!

Nagyon kiakadtam a Klinikán, hogy hogy lehet olyan gép, ami ennyire fos, én is láttam, hogy csak egy fehér paca volt a képernyőn!
Bocsánat, hogy ilyen hosszú lettem, de ki kellett írni magamból!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


csiperke írta:Sziasztok!
Megjöttünk az nst-ről,jol sikerült.
Aztán megnézett a doki,és mondta,hogy jövőhéten uh,és előterjeszti az osztályvezetőnek a császárt.99% hogy az lesz.
Nagyon lehangolódtam.Tudom,butaság,de......

mi az indok erre???

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fóka,
Hú szegény, ez nem lehetett kellemes élmény! Gratulálok a kislányhoz :D
Vendég
 


Panda :D
ez nagyon aranyos :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pandus!

Megnéztem a filmet, nagyon tetszik, ügyes vagy! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Köszi, Pandus!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Panda :D :D :D
Nem tudom, sírjak, vagy nevesekk, így mindkettőt teszem egyszerre! Csúcsszuper ez a kisfilm Dórikáról!!!!!!!!!!!!!!!! Annyira megható, és mégis humoros, és szép, és profi és .... Na, érted, biztos :wink:

Csipi :(
Végtelenül sajnálom, és bizony abszolút nem értem az egészet. Miért akar ennyire császározni? Ha beindult a szülés, és nem úgy alakulnak a dolgok, ahogyan kellene, akkor még mindig lehet császár mellett dönteni. De így előre egy nagy hasi műtétet valakinek, aki lehet, hogy gyönyörűen spontán világra tudná hozni a babáját... Nagyon elkeserít ez. És nagyon veled együtt érzek, hogy sajnálod, mert tényleg igaz, amit Pandus is írt: kimaradsz valamiből, ami csodálatos, és nem lenne MUSZÁJ, hogy így legyen. Mert muszáj esetén, mint pl. ikrek, meg mélyen fekvő méhlepény, stb. persze jobban megérti az ember...
Azért én akkor is bízom, hátha beindul magától, és olyan szépen halad, hogy a doki is meggondolja magát.

Véda
Vendég
 


Csiperke :D
most a te babád jó irányba fekszik, csak nagy a mérés szerint? ennyi az összes indok, ha jól értem???
én egészen biztosan ebbe nem egyeznék bele.
Induljon be a szülés, vagy ha túlhordás van, akkor 2 hét után indítsák be és ha nem halad, még mindig lehet császár.

Bele kell egyezned a császárba, nélküled nem tudják megcsinálni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: