Új privát üzeneted érkezett!

Dévid babynek (már csak félve, hátha nem most tartjátok)
Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasz!


Hú Szilbee! :lol: Dávid milyen kis ügyi...legalább nem kell a gyarapodása miatt aggódnod!!..(sztem minden anyukának ez a baja az elején....)Jó is ha nem kell állandójjjan görcsben lenni, neeeeem?? :wink: ....Hááát képek...a többin rajta vagyok én is....nem mutogatnám.... :lol:

Dorka!
Szabi ezt a fordulást-becsavarodást.. :lol: egyedül csinálta???? Tiszta sportman!!!!!! :D

Bödönt mi is kaptunk...bár nekem inkább egy tökre hasonlít... :roll:

Bulizóknak jó bulizást!!! Utazóknak vigyázzanak MAgukra!!!!!
...
rám már megint rámjött a takaríthatnék.....komolyan ez vmi visszatérő akármi így az év utsó napján.....tavaly 31.én pl. este 10 kor kezdtem neki a konyhát pucolni és oly jól esett.....most is esek majd ha Nimi hagyja.....épp a hajam festem.....ja igen Dorka köszke...de mán meguntam....visszanövesztem... :D neked jobban áll!

Húú még akartam de mán nem tudok visszalapozni...na majd később.....még nem kívánok ( bujékot..)

fanna3
 
 


Megint csak megállapítást nyert, hogy a topikon az összes gyerek szép. Csak így egyszerűen.

Szilbee!
Dávid rengeteget kerekedett! Nagyon kis gyömöszködni való!

Dorka!
Jaj, én mindig úgy féltem attól, ha kirakja a lábát, és vissza akarja húzni eltörik, na persze ez hülyeség, mert nálunk is Leti odacsücsül az ágy széléhez, a lábait meg kilógatja. A bödönt én szeretem a legjobban hallgatni. Olyan kis fülbemászó dallama van!

Ditke!
Zsófi tényleg olyan "Letis" szép kis mosolybaba.

Valamit elfelejtettem..... na majd eszembe jut

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 

 
 

Ja, Szilbee, jó a vonalzód! :wink:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Judit!
Köszi a köszöntést! De tényleg nem most tartjuk. Majd márc. 1-én, hogy ne torlódjanak az ünnepek. :)

Anna!
Téllleg jó hogy nem kell a gyarapodás miatt görcsölnöm. Piszok mázlista vagyok, no meg a két lurkó is. Pont ezért sz@r látni, hogy másoknál meg milyen porblámát okoz a szopi, míg nekünk ilyen simán megy... :( És ha valaki megkérdi, mégis hogy csinálom, még csak azt se tudnám neki megmondani... mert csak szoptatom, aztán kész. Min 2 óránként, max 5 óránként... aztán csak hízik és hízik.
Tudom hülye dolog, de néha lelkifurdalásom van, hogy másoknak meg nem tudok segíten szopi ügyben, mert én sem tudom mit csinálok, hogy nálam jól műxik... Pedig agyaltam már rajta eleget! :?

Megyek, aztán átöltözöm, mert még mindig pizsiben vagyok! :oops: :? :roll:
szilbee
 
 


Sziasztok!!
Kép

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


Fanna! Jaja, egyedül sikerált ezt neki összehozni...
A takarításmánia rám miért nem ragad mostanság??? Aztán csak óvatosan a szilveszteri munkával!! Hajfestés? Én is befestettem, jópár év után újra, mer muszáj volt már az ősz hajszálakat eltakarni... :(
Nimi nem csípi a bödönkét?

Judit! Én is félek az ilyen lábkitévős akcióinál (meg sok minden nmás alkalommal :oops:), de oylan kis ügyesen megoldja!
Emlékszem, egyszer Litiről meg Grétiről tettél fel láblógatós képet, nagyon tetszett!! :D
Az FP-s játékok hangját én is csípem, de Apa meg Szabi keresztapja kifekszenek tőle, idegzsábák lesznek, ha meghallják...

Szilbee! PEdig készülj, mert szopi ügyben a második babó születése előtt ki foglak pontról pontra kérdezni! :D
mondjuk ha ugyanúgy tápszerre is szükség lesz, már talán nem élem meg majd ilyen nehezen, mint Szabinál...

Ja, a Corában megvettem Szabika nyári úszónacijait, 200 pénzért árulták... MOndjuk kapásból 18 meg 24 hónaposra valót vettem, olyan apróknak tűntek... Ez így szilveszterkor idevágó téma, tudom :oops:

Kép
Kép
dorkáék
 
 


hűűű, drága babó a karácsonyfa alatt!!!! :D :D
Gyönyörű ajándék!!!!!
Ivett, írj is magatokról pár sort!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Ivett!

ÓÓ! Hát igazán Ő a legszebb (nemcsakkarácsonyi) ajándék!

Hát nemtom Ti, hogy vagytok vele de elrepült ez az év. Hihetetlen!

Minden szépet és jót, boldogságot de főleg egészséget kívánok Nektek az Új Esztendőre!
Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Máté nagyon jó baba mindig alszik,csak 3 óránként enni kell fel!
Ha fent van akkor is csak nézelődik,egyáltalán nem sírós baba!
Csak akkor sír mikor éhes!
Imádom,nagyon jo kis baba!!!

Ivett
Kép
Kép
ivett&fanni
 
 


BOLDGO ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Dorka!
Félek nem leszek okosabb... :? :oops:

Ivett!
Akkor te is mázlista vagy. Tündér gyerkőcöd van! Dávidom id pont ilyen... eszik-alszik... még mindig. :) Ja és persze nézelődik és dumcsizik. :lol:

Menek sütni muffint!

Pusz! és jó hepajozást mindenkinek!
szilbee
 
 


Örömöd sok legyen, bánatod semmi, segítsen a sors boldognak lenni.Legyél mindig vidám, örülj minden szépnek, kívánok Neked szép Boldog Új Évet!

B.U.É.K! Találkozunk jövőre!

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Szeretettben sikerekben, örömökben gazdag nagyon boldog 2008-as évet kívánok neked és egész családodnak!

Márti elvetted az üzimet :D én is ezt akartam írni. :lol:

Sok puszi

Kép
kbernadett
 
 


Sziasztok!

Szilbee, nehogy már azon aggódj, hogy tudsz szoptatni! :wink:

Dorka, az első úszógatyáját Csonginak én is csak néztem. Tutira biztos voltam benne, hogy nagy lesz rá. Aztán meg tök furi volt, hogy még majdnem hogy nagy. Csalóka a pelenka után.

Úszásról jut eszembe, ma a fürdőkádban eldöntöttem, hogy jövő szilveszterkor tuti elmegyünk inkább wellnessezni. Utálom ezt a nyavajgást minden évben, sosem tudjuk hová menjünk, mit csináljuk. Kötelező jókedv, kötelező bulizás. Áhh, most is itt ülök, várom a barátnőm telefonját, hogy merre induljunk. Legszívesebben itthon maradnék a fenekemen :?

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Mikor kigyúlnak a fények, pajkos tündérek zenélnek. Huncut mosollyal egy rád kacsint, kicsi kendőből csillámport hint. Így adja át az üzenetet: Boldog Új Évet neked!

Kép

Mindenkinek azt kívánom, hogy olyan új éve legyen, amilyet szeretne!

Máté nevében is köszönöm a köszöntéseket!

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Dorka!
Láttam ahogy Szabi négykézláb van (a videjón)! Hát valami frenetikus amit produkál! :lol: Olyan ügyes!
szilbee
 
 


Szilbee!

Most már ő is nagyon élvezi ezt az új mozgásformát! :)
Alvás helyett is csinálná... de most végre letettük, elaludt. BEteszem a kiságyba, aztán ott is így nyomulna! KÜzdeni kell vele, hogy aludjon!

No dobok pár képet még az óévben:
anyamászó kis sherpa
mamival
az új tudomány
pizsiben alvás helyett

no tényleg BUÉK!!!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Szasza!


Ma én leszek az utolsó?? :lol:

Nos kezdem a kisregényt..ami még lemaradt....de mán előre látom mivel nem jegyzeteltem...valami úgyis ki fog maradni...

Judit!
Igen ez a bedugás...( hééé volt itt pár hónapja valami hasonló pirulós pár oldal...?!! Csajok...mivan hideg van??)..szal sztem ezt a témát ill. a sérüléseket a férfiak jobban tudják kezelni....(nem annyira besz...riak...)

Évi!
És Csongi hol van? Te írtad Karácsonykor hg milyen jó hg vagyunk itt egymásnak... :roll: na most én is ezt írom....örülök hogy veletek lehetek....és remélem még járókeretes korunkban is írogatunk néha....bár akkor majd át kell írni a topic címét... :wink:

Ildi!
Mostanában nem írsz?....vagy csak ide nem?...én mást ugyi nem olvsok.....

Márti!
És a körülményekhez képest azért jól vagy????

Dorka!
De csípi.....bár asszem a tetejét jobban....mindig azzal van el...mondtam is hg elég lett volna azt megvenni.... :mrgreen:
ŐŐŐŐsz??? nemondmá...télleg?.....á én nem azért festem.....vagy 14 éves korom óta...először sokáig volt fekete....aztán meg a szivárvány minden színe....aztán most meg csak maradok a barnánál.....

Szilbee!
Szerintem ez valami belső dolog.....talán nyugalom???!! Nem???...minden esetre szerencsések vagytok nagyon! De ez látszik is az ifjoncon hogy kiegyensúlyozott!! :D

Ja....igen.....és itt a 2008...VÁRJUK AZ UJJJJONNAN ÉRKEZŐ KISBABÓCÁKAT!!!

Na más nincs...ja igen kitakarítottam a sütőt...a polcokat...elmostam az üvegeket, poharakat....még bírnám....csak hát ki mondja reggel meg a trónörökösnek hg ma szilveszter van.....

Szóval Minden Kedves Nőtársamnak és Családjuknak itten kívánok BOLDOG ÚJ ÉVET!!!!!
puszka

Ja igen.....és a BABÓ a fa alatt tényleg naon cuki!!!!!

fanna3
 
 


Én meg leszek az év első hozzászolója:-)

Puszika

Kép
kbernadett
 
 


Bódog Ujékot Mindenkinek! :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


BUJÉK! :D

Itten megy a hepaj a lépcsőházban! :twisted: Még petárdát is robbantottak a marhák! :evil: Azt hittem hívhatom a 105-öt. :x

Anna!
Hát még csak belső nyugalom sincs, mert amolyan görcsölős (tipikus skorpió) vagyok. :? Lehet inkább alkati kérdés... vagy a jó Ég tudja! :roll:
Hjja! És ahogy Judit mondaná, Dévid egy Tipikus második gyerek! :) Azért olyan nyugis...

Évi!
Dehogy! Nem erről van szó, csak jó lenne érteni, hogy nekem mitől van, mert akkor tudnék segíteni annak akinek nincs. Rossz érzés látni, hogy más küzd azzal vagy azért, ami nekem megadatott (és nem tettem különösebben érte semmit).

No de erről ennyit!

Én is teszek még képet az ÓÉvből!

pancs
anya-pancsi
Mamival
szilbee
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet Kívánunk!

(az első mail tényleg üresen ment, de nemtom miért? ja és a 2007 helyett 2008-at gondoljatok, de nem fért el a többiben a lányok képe. Nem mutattak hajlandóságot a fotózkodásra, örültem hogy ez sikerült a 100-ból. A digitális fénykép haszna...)

Fanna!
Jöhetsz ám ide is takarítani, elleszek én a gyerekekkel, meg ők magukban...

Évi!
És végül hol voltatok: Csak Te mész, vagy a férjeddel. Vagy dolgozik? Csongi?

Dorka!
Dobhatsz képet a szexi fecskéről! Na persze gyerekkel együtt!

Na rólunk amikor mentünk (este 8) a szívinkfartus kerülgetett. Az úton esett ezerrel, pont előttünk ment a hótakarító gépjármú, természetesen tolás, és sószórás nélkül. Apám nem hiszitek, de sehol nem volt letakarítva az út. A lányok szuperül viselkedtek, Leti egykor még javában nyomta, nem beszélve a tüzijátékról (apjuk piromán) Nagyon szupi volt megint, Leti meg akarta fogdosni a színes gömböket, még a szemébe hulló hó sem zavarta ebben. :shock: 1/2 4 re döcögtünk haza, a lányok már a kocsiban bealudtak, és most keltünk. Majd dobok képeket, ha kapok.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hell :)

Nah, végre egy kis nyugi... :) Bár Attiék próbahelye leégett az éccaka :( Több zenekar is tárolta a cuccait abban az épületben, de állítólag csak az RC dolgai maradtak sértetlenek – nekünk iszonyat mázli, a többieknek meg qrva nagy pech :( Gyakorlatilag anyagi csőd... Szilbee, ott van a környéketeken...
Dévidbaba rohamosan növexik :shock: Jó tejed lehet! :lol:
Mosógéphez: mi se tanáltunk anno elképzelésemnek megfelelő (és a tervezett helyére beférő) hűtőt, úgyhogy neten kutakodtam. Kinéztem, megrendeltük telón, oszt házhozszállították pöstrő :)
Csatlakozom, fajinosak a vonalzók :) A Tijéd is :wink:

Ditke, Zsófi nagyon cuki lányka :lol: Télleg hasonlatosak egy kicsit Judit Letijével :)

Kedves lovagunknak, Máténak utólagosan is Boldog Születésnapot kívánunk!

Dorka, tiszta anyud vagy! Szabi édes, ahogy elpilledt kajcsi után :lol: De a rácsos fotó is tutteros :)

Fanna, jöhecc hozzánk is takarítani :lol: Nekem is vannak kampányszerűen rámtörő takarítási vágyaim, de Annalucus mellett ezek gyorsan elnyomódnak :roll: Ritka, hogy egyvégtében megtom csinálni, amit szeretnék...mindent csak apránként...

Ivett, nagyon szép karácsonyi ajándék lapul a fa alatt! :D

Tüzijátékot mi is végignéztük az ablakból, Annalucusnak tetszett :) Kövezzetek meg, de én a házilagosat betiltanám...elég szar látni, hogy pl. egy kutya gyakorlatilag megzavarodik félelmében.

Hír is van ám, jön a harmadik fogunk! :D Jobb felső 1-es. Tulképp már 3 hónapja be van dagadva szegénykémnek a felső ínye... Mostanában meg azzal szórakoztatjuk magunkat az apjával :oops: , hogy kézzel eltakarjuk Annaluci elől a tv-t, vagy amit éppen nagyon néz; erre ő kihajol oldalra, hogy lásson :lol:

Valszeg nem reagáltam mindenre, ezért bocsi :oops:

Ildi, írhatnál picit magatokról... :) Ha van egy kis időd a gyerkőcök, a tanulás, a háztartás mellett... :oops:

Jaimee-ékről nincs valami hír??

Ritkán írók, gyertek gyakrabban! :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


[quote="szilbee"][ írta:szilbeecolor=brown]Én váltottam tegnap sms-t Jaimee-vel. Jól vannak! Réka eszik-alszik és most már mosolyog is. :). A részletekkel majd jön Erika... ki tudja mikor. Ha van valami akkor majd még írok, ill. szívesen tolmácsolom neki a kérdéseiteket. :) [/color]


Ezt a másik topikba írtam a múltkor.

Balwin!
Sőt! láttuk is, ahogy ég. :( Ed lement lefényképezni. Nem is gondoltam, hogy itt próbálnak, bár hallottam már onnan jóféle zenét, de nem tudtam, hogy a cikrusz játszik bent.
Akkor mázlisták vagytok!!!! :shock: :D

Gratula a fogacskához! :)

Ja és én az összes petárdát, tüzijátékot, rakétát betiltanám!!! :twisted: :P
szilbee
 
 


Sziasztok!

Én szeressem a tüzijátékot. Valszeg a piromán férjem miatt, illetve hogy mi normálisan adjuk elő a dolgokat. Mindig megkomponált a tüzijátékunk, nemcsak úgy durrbelebumm. Lassan zenét is kellene alá nyomatni....
A petárdát viszont gyűlöljök. miért veszik? semmi élvezeti eleme nincs!

Húúú Judit, Nagyon sajnálom, mégha szerencsésen is megúsztátok! A lánglovagok.hu-n biztos van róla kép, majd megkuksizom.

Képek szupik, és Dorka tényleg tiszta anyukája

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Szép új évet!

No, végül is csak jól sikerült a tegnapi buli (a végét kivéve). Két baráti párral voltunk az Atlantisban. Jókat dumáltunk, nevettünk, táncikáltunk (a pezsgő megtette hatását :lol: )
A végén a kisebbség balhézni kezdett, aztán hallottuk, hogy a Zanzibárban folytatták, még könnygázspray-t is fújtak be, meg nagy verekedés kerekedett. A barátnőm 18 éves lánya ott volt, a barátnőm mondta is, hogy hogy merje így máskor elengedni az éjszakába...
Mindent összevetve jót buliztunk :lol:

BBJ, szóval máshol sem takarították a havat? Fél négy körül jöttünk haza, hát az út hómarót nem láttott! Még jó, hogy a Remondis felkészült a télre!

Egyébként gyönyörű minden, tök szép így fehérben a játszótér!

Csongi anyuéknál volt egy rokon kislánnyal, szerintem nagyobbat buliztak mint mi! Fél 2-ig volt fenn, most jön délután haza! Anyu igazi szupernagyi :lol:

Fanna, de jó, hogy ennyit írtál! Figyu, jöhetnél hozzám is, lenne mit suvickolni :lol:

Szilbee, a szopival kapcsolatban írok neked majd privit...

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Dorka, tök fajintosan mászik Szabi :lol: Tényleg nagyon hasonlítasz anyukádra!

Szilbee, én ilyen hurkákat sosem láttam :lol: Csongin nem volt életében egy darab sem :lol:

Balwin, akkor szerencsétek volt! És lehet tudni, hogy mitől lett a tűz?

Én úúúútálom a petárdákat, az agyamra tudnak vele menni!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Tyű az ilyen szupernagyi KINCS!!! :lol:

És magától jött a tűz vagy valaki segített neki?.... :? Durva...pont Szilveszterkor......és melyik zenekar gatyásodott le?......na nem csámcsognivaló.....csak úgy kérdem... :roll:

fanna3
 
 


Kép Sziasztok, ha már ilyen sok embernek hiányzok, akkor írok egy pár sort magunkról. :lol:
Általában olvasója vagyok most a topikoknak, és sajna nagyon lusta is, mert általában éjszaka tanulok, ami azt eredményezi, hogy egész nap a családdal foglalkozom. Nem is nagyon szokott bekapcsolva lenni a gép.
A karácsony gyorsan eltelt, főleg azért, mert sokfelé voltunk. Ancsika karácsonykor volt beteg, Imike meg két napja lázas. Már az orra is folyik, sajna porszívóztuk is. Petike meg éjszaka bulizik általában, így nappal tényleg kómás vagyok, és elég a napi teendőimet megcsinálnom. Apa szabin volt a két ünnep között, így most végre kiélveztük gyermekeink társaságát közösen!
Petike szorgalmasan tanulja a mászást, már odáig eljutott, hogy a lábacskáit a hasa alá húzza, és a kezecskéivel próbál előre haladni, de ezt a két mozgást még nem koordinálta össze. Közben meg egyfolytában ringatózik. A hasán viszont kitűnően változtatja az irányokat. És megtanulta az első szót: baba. Persze ez csak a véletlennek köszönhető, mert bár nagyon fáj, de az én gyermekem sem zseni, így az utánzás első jelei fedezhetőek fel a szocializációjában. Nagyon szereti még hintáztatni magát a bébihordóban. És már megvolt nálunk is az első esés: kifejelt a kagylófotelből. :? Nem történt maradandó baja szerencsére. Neki is folyik egy kicsit az orra, és valószínű, hogy jön a foga. Valahol....

Na most befejezem regényemet, legyetek jók, és még egyszer boldog új évet kívánok mindenkinek! Kép

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Jelentem, Petike mászik!

Ildi

Kép
Kép
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
vona ildikó
 
 


Sziasztok!

Boldog új évet kívánok mindenkinek!



Túl sokat nem tudok írni...
FP rajongók: Ezt ne vegyétek meg: FP: tanuló szerszámpad. Nem tud semmit! Eldalolja az abc-t, 10-ig elmondja a számokat, meg elmondja, hogy piros kör, sárga háromszög, kék kocka, és 3 nagyon rövid dalrészlet. Hát azért legalább dalolászhatna tovább! A gyerek kettőt-hármat lendít a karján (táncikál) és vége a dalnak. Karácsonyra kapta most a keresztanyjától. Komolyan mondom nagyon kiábrándító! Legalábbis nekünk. Múltkor mentünk babanézőbe, és hát bevallom Tescos játékot vettem. De az rengeteg zenét játszott, többféle rövid állatmesét mondott, stb... Hát, egy olyannak jobban örültem volna. Na mindegy. Remélem nem gázoltam senki lelkivilágába!


Máténak utólag nagyon boldog születésnapot kívánok!


Üdv mindenkinek!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Ildi! Gratula! :P

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


A tűzzel kapcsolatban most olvastam, hogy lehetett petárda is, mert találtak egy petárdás dobozt, az elektromos tüzet egyelőre kizárták...

Ildi, jó, hogy írtál! Hát nem lehet könnyű neked! Sok sikert a vizsgákhoz, jobbulást a gyerkőcöknek, neked meg egy nyugodt éjszakát!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Ildi, há ez gyorsan ment :lol: Gratulálok Petikének :D És gyógypuccok Imikének! :(

Olga, hm...lehet vonzzátok a haszontalan játékokat :oops: :wink: :D

Petárdát én is gyűlölöm. Sokszor kívánom a petárdázóknak, hogy szakaggyon le a kezük is. Hátha megunná a marha.

Tűz: volt az rtlklub híradóban is (nem láttuk, maj mengyán megolvasom); jah, valszeg petárda lehetett... az elektronyos tűz eleve kizárva, mert hónapok óta nincs áram az épületben :mrgreen: Már csak tárolták a cuccokat a zenekarok. Kb. 20 millió a kár...
Fanna, pl. a Tigris...meg még vagy 10 zenekar gatyásodott le. Az RC angyalkája nagyon jól dolgozik: a tűz két helységgel arrébb keletkezett tőlük, kiégette azt a helyiséget, meg a következőt, aztán átvonult a folyosó másik oldalára (!), ott végigégetett mindent, a folyosó végén jött visszafelé, és a tűzoltók akkor értek oda, amikor az RC próbahelye következett volna :shock: Csak az ajtó égett meg. Ez már egy komplett mákültetvény...

Évi, legalább jó volt a szilveszteretek - Csongié, meg a tiétek is :D Balhé mindig van valahol...

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Szilbee, köszi az infót Jaimee-ről :) És bocsi, az elmúlt pár napban nem olvastam a másik topicot :oops: :)
Nekem az lenne a kérdésem, hogy mikor lesz nettyük, hogy jöhessen végre élménybeszámolni :wink:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok, lányok!

Köszönjük a köszöntéseket. :lol:

Háát, Balwin, Nektek ezek után már csak jó évetek lehet, ha ilyen angyalka vigyáz rátok!

Ildi, minden tiszteletem a Tiéd, három gyerek mellett néha levegőt venni is elég nehéz, nemhogy tanulni! Én a harmadik diplomám Jázminnal a pocakomban, veszélyeztetett terhesként védtem meg, de az is könnyebb volt, mint Neked most a három mellett. Vigyázz azért nagyon magadra, nehogy teljesen kimerülj!

Olga, Neked is egy kalappal a januári vizsgákhoz, jól emlékszem, hogy 10 nap múlva több is lesz egyszerre?

Szilbee, nagyon jók a képeitek (mint mindig), de Dorkáék se panaszkodhatnak! A képcímeket meg külön bírom! :lol: Ha Erikával beszélsz, add át neki, kérlek, az üdvözletemet!

BBJ, örülök, hogy jó volt a buli, szerencsére azért az Abony-Szolnok távolság nem vészes. Én 1 évig Szolnokról Nagykőrösre, aztán majd' egy évig Szolnokról Csemő jártam minden nap dolgozni... Egy "téli hajnali keresztbefordulás a 4-es úton " című remekmű után döntöttünk a ceglédi költözés mellett.

Évi, én is utálom a petárdát, a tűzijáték viszont szép!

Képzeljétek, Jázmin elaludt este 9 körül és csak ma reggel fél 10-kor ébredt! Annyira imádtam, hogy hagyott minket aludni! Semmiféle petárda, tűzijáték nem zavarta meg a nyugalmát...

Tegnap este megsütöttem életem első libamáját (az óév utolsó nagy beruházása volt, nem értem, miért kell vagyonokért árulni?), s olyan finom lett!!! Még a zsírját is imádom! Az lesz most a vacsora lilahagymával, gyümölcsteával. Nyam-nyam...

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


hali mindenkinek 2008-ban!

Judit: asszem ezt hívják szimplán csodának.. no nem a tüzet, hanem hogy ti megúsztátok!
Petárdát én is gyűlölöm, de idén - kövezzetek meg - a tüzijátékot is...l :oops: a Kossuth téri hepajkodás eléggé idehallatszott, és Szabi bár nem ébredt fel, néhány nagyobb durranásnál álmában megijedt... most alig vártam, hogy vége legyen. Amúgy szeretem, csak Babót féltettem az ijedelemtől.

Szilbee! Ami nálatok lehetett!!! :evil: Dávid és Levente hogy bírta?
Jók a képek!

Fanna! Az óév háziasszony-díját én neked szavazom meg... látod egy csomó helyre betérhetnél, ha rádjön az újab takarítási láz... hozzánk is....
haj: Na azé még nem voltam totál ősz, de Peti feszt kiszúrt egyet a búrámon, aztán ki akarta tépni tövestül... akkor inkább festés, különben 3 éven belül megkopaszt.

Judit! Fecskés kép készült, de mán mégsem járatom le magam meg Szabikát, mert a plüss rugira húztam rá... :oops: CSak úgy méretileg belőni a dolgokat...
Örülök, ha jól éreztétek magatokat a bulin, jövőre már lehet mi is moccanunk valahová, barátokhoz, vagy rátelepszünk Szilbee-ékre :)

Évi, de jó buliban lehettetek ti is, bár "csak az a vég, csak azt tudnám feledni!"
Hóeltakarítás? De. 11-kor a Ságvárin, Adyn nem voltak még, a Pozsonyin talákoztunk eggyel.... nem vitték túlzásba.

ILdi! De jó, hogy írtál, és gratula Petike mászásához! Asszem én is csak nyugodt napokat, pihentető éjjeleket tudok kívánni Neked!
Nem semmi, amit napról napra megteszel! ÉS jobbulást nektek!

Olga! Köszi, hogy leírtad a játékról a véleményed, sztem nem gázoltál senki lelkivilágába, sőt! Az ilyen tanácsok, tapasztalatok jönnek jól! Jó volt Db-ben? de jó lenne megit elmenni oda, ezer éve nem jártunk ott, pedig od jártam suliba....

Szamóca! Feltöltődtetek a két ünnep közt?
Jázmin éjjelét most szépen elmesélem Szabikának, mint követendő példát... :) hátha.... Mostanság nem egy nagy alvóbajnok, sajna. Csak menne, menne, menne...
Az újabb konyhatündéri ügyködésedhez gratula, biztos finom lehet!
Nagyon más a libamáj íze, mint mondjuk a kacsáé, vagy szimplán a csirkéé? MErt tényleg jó húzós ára van.

No ez aztán nagyregény lett! Leléptem!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Mégegyszer BUÉK mindenkinek!

Majd csak este tudok jönni, most csak két percre elloptam a gépet Zolitól.

Judit: Holnap lesz angol? Nem emlékszem, mit mondott Erika.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!

Niki!
Igen, lesz! Remélem addig az útviszonyok is konszolidálódnak. Jó jó ez a hó, csak ott esne, ahol a gyerekek szánkóznak, az utak meg maradjanak tiszták. na persze ez megvalósíthatatlan...

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ivett!
mesélj többet magatokról, ez elég nyúlfarknyi volt!

Ildi!
Jó hogy írtál, gyere gyakrabban. Egy kicsit muszáj kikapcsolni!!!!
Gratula a legénynek a produkcióhoz. Fotó? Jobbulást a többieknek!

Olga!
Milyen volt a szilveszter? Balázs hogy bírta? Ha jó Nektek, holnap angol után elviszem az ágyat. 7 óra körül? OK?

Szami!
Mi nem szolnokiak vagyunk, kb még annyi út, mint Szolnok-Abony. Keresztbe a négyesen? de nem jött semmi? vagy igen? Tényelg nem is meséltél milyen volt pihizni? Libamáj? nyam-nyam. Nekem mindegy, hogy kacsa, vagy liba. A csirke azért más. Hogy miért ilyen drága? Azt én sem értem. Karácsony előtti egyik szórólapban majd 20.000.- volt az a dobozos fajta....

Dorka!
Ősz? Nekem is van állítólag, a fodrász látja a festések alkalmával. én azért festetem, mert sokkal fényesebb a hajam színe, és nem is zsírosodik annyira. A férjem majdnem teljesen ősz. Na persze nem én voltam! Genetika. De azt szokta mondani, egy őszes halánték, nőnek ajándék....
fecskés képet csak úgy ala nature... na jó max egy pelus

na mentem teregetni. Misi már dolgozik, így visszatértünk a dolgos hétköznapokhoz. Holnap meg kezdődik az ovi.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Tegnap kimentünk egy szánkódombra: Kép Kép A lejtőn lefele... Kép

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Mégegyszer BUÉK! :D

Húú! mindent elolvastam de bocsánat egyszerűen nincs időm írni. Nagyon kíváncsi voltam már rátok de nagyon dobozolok, pakolok már. Férjecském a festés utolsó fázisánál tart. A héten még költözni szeretnénk.

Kép
Kép

Üdv. Mindenkinek!

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok!

Na, végre Kati, téges is láttunk :wink:

BBj, élvezték a csajok a lejtőt?

Mi is lenn voltunk ma a játszón, ezt a hóembert kreáltam:

Kép

Kép

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Bocs, Judit, már megint figyelmetlen voltam :oops: Szerencsére , amikor az ominózus keresztbefordulás történt, nem jött senki. De én szinte sokkos állapotba kerültem, annyira megijedtem...

Na, Anna odavolt a lányok overálljáért... :wink: Merthogy az övé nem rózsaszín (Mátétól örökölte, kék alapon kismackós) :roll: Nálunk hétfőn kezdődik az ovi, meg a suli is, csak a párom megy már holnap dolgozni. Na, nem mintha nagy kedve lenne még. Ja, és ő is ősz, már azóta, hogy 13 éve megismertem.

Szerintem a libamáj a kacsaéhoz hasonlít, de azért nem ugyanaz, viszont nagyon más, mint a csirkemáj. Ez jegelt máj volt, s a kilója "csak" 8500 ... Mondtam a férjemnek, hogy na, ez az, amire rá tudnék szokni úgy heti egy alkalommal :lol:

A pihizés jó volt, bár Jázmin annyira anyás lett, hogy 5 cm-re se távolodhattam el tőle... Viszont imádta a pancsolást! A nagyok lovagoltak, kaptunk maszírozást. És legalább nem nekem kellett főzni. :roll:

Kati, kitartást a pakoláshoz. Ilyenkor döbben rá az ember, mennyi cucca is van... :roll:

Évi, helyes az a hóember! Nálunk valaki a szomszád utcában hóördögöt épített, volt két piros szarva, cigizett, a kezében pezsgősüveg volt...

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasz!

De jó, ma fényképes napot tartunk! :)
Judit! DE jó lehetett! És olyan szépek a lányok, ebben a rózsaszín szerkóban meg különösen!!!
Útviszonyok: latyak és sár, meg persze egy csomó hó a járdán, babakocsival alig tudtam néha átgázolni egy-egy útszakaszon! Ilyenkor én sem csípem a havat...
Mi is a rutinszerű hétköznapok kellős közepébe csöppentünk...

Kati! Ti is nagyon szépek vagytok, jó, hogy téged is láthatunk!
A 74 a neved mellett ugye nem a születési dátumodra utal? Mert sokkal fiatalabbnak tűnsz!
A költözésért irgyellek, a pakolásért már kevésbé... :wink:

Évi! Hát te is letagadhatsz egy tízest minimum! :D

Szamóca! A négyesen már a férjemék is fordultak keresztbe, még 16 éves korában... szerencsére hajnal fél 5 volt, és nem jött senki...
Életveszélyes az az út! Németo.ba indultak, Abonyig sem jutottak.
hú, én bizti a masszírozást élveztem volna a legjobban!

Régen írók! HAHHHÓÓÓÓ!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Judit: Akkor holnap talizunk. Szépek a lányok nagyon, és látom élvezték a havat.

Kati: A Te lányaid is gyönyörűek. A pakoláshoz, költözködéshez kitartást!

Évi: Aranyos kis hóembert csináltatok. Mi is akartunk, de sajna nem tapadt össze a hó.

Szamóca: Küldenél nekem linket gyerkalbumokról? Amit múltkor küldtél az az Óvodások aranyalbuma volt csak és nekem is jó lenne Kolompos is meg hasonlók. Ha nem gond. Köszi. Hol voltatok teleni? Biztos írtad, de nem emlékszem.

Fanna: De jó kis háziasszony vagy. Rám nem szokott rámtörni a takaríthatnék, sajnos.

Balwin Judit: Tényleg nagy mákotok volt. Ilyenkor a többiek nek vajon fizet a biztosító? Kötnek biztosítást a próbatermekre?

Ildi: Petikének gratula, többieknek jöbbulást!

Olga: Holnapra drukk-drukk!

Libamáj: Nyam-nyam. Nagyon drága. Mi hízott kacsát sütöttünk, annak is fincsi a mája, de a libamáj azért jobb.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Rólunk: Zoli már dolgozik, a héten itthon, szóval csak este tudok a géphez jönni. Dorka majd csak hétfőtől megy bölcsibe, Kata felállt a két ünnep között és megkóstolta a kiflit.
Próbálok feltenni néhány képet.
Kép
Kép
Kép

Niki

Kép
Kép
csni
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?