Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!
Anikó, jó olvasni, hogy jobban vagytok :) Meglátod, hamarosan már csak egy rossz emlék lesz! Sokat gondolok Rátok és imádkozom Értetek! Puszi!

Mi még egyben, de már minden mozdulat fáj :(
Ma fél 8-tól fél 1-ig voltunk a kórházban, az új topikon, aminek Állami Egészségügyi Központ a neve majd lerom a tapasztalatokat, totál kivagyok, de Titeket nem untatlak ezzel!
Vigyázzatok Magatokra, puszi Nektek!

Kép
Kép
agica123
 
 


Vicsok én csak ma néztem be a babanetre, mert gondoltam mindenki elvan az ünnepléssel, családdal. Amikor olvastam az írásaidat könny szökött a szemembe és azóta is sokat gondolok rátok. Nagyon veletek vagyok gondolatba és szorítok ezerrel a mihamarabbi gyógyuláshoz. :D

Melinda

Kép
Kép
m.krikko
 
 


Kedves Vicsok !
Így ismeretlenül is kívánok nektek rengeteg erőt , türelmet és kitartást !
Hidd el , hogy azzal hogy mellette vagy , te mindent megteszel a kisfiadért , hiszen ő még szinte semmit nem fog fel a világból , neki te jelented a MINDENT , te vagy neki az egész világ !

Kép
Kép
bage
 
 

 
 

Benéztem, hátha írt Anikó, de látom nem :( Továbbra is kitartást Nektek, drukkolunk!
Vendég
 


Én is benéztem, várom Kisvicsokról a híreket, izgulunk érte nagyon!!! SZORÍTUNK Nektek Vicsok, és kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!
DRUKKOLUNK mi is, az egész család!
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó, ha jössz, feltétlen írj, mert nagyon szorítunk a gyors gyógyulásotokért! Már nagyon várjuk a jó híreket! :D

Panndi! Írtad, hogy Zsófi hamarosan kipróbálja az alma evést... Megtörtént már?

Üdv mindenkinek, Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


beneildi írta:Sziasztok!

Anikó, ha jössz, feltétlen írj, mert nagyon szorítunk a gyors gyógyulásotokért! Már nagyon várjuk a jó híreket! :D

Panndi! Írtad, hogy Zsófi hamarosan kipróbálja az alma evést... Megtörtént már?

Üdv mindenkinek, Ildi


Igen, 24-én megtörtént :) Kis fintor az elején, aztán megette, se hasfájás nem volt, és a pelenkában sem találtam fura dolgot :)
Vendég
 


Nagyon ügyes Zsófi baba! :D

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


beneildi írta:Nagyon ügyes Zsófi baba! :D

Én is örültem neki :D
Vendég
 


Anikó!
Csak most olvasom, mi történt veletek. Lélekben veled vagyunk!!! Sokan gondolunk rátok, biztos minden hamar rendbe jön, ügyes és erős a te pici babád, csak erre gondolju. Majd ha tudsz, irjál nekünk egy pár sort.
zsuzsoo
 
 


Sziasztok!

Remélem Kisvicsok már jobban van!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


én is sokat gondolok Kisvicsokra, remélem már jobban van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Vicsok, elutaztunk 2 hete és csak most látom mi történt nálatok. Mielőbbi jobbulást kívánok és sok-sok erőt az egész családnak!

Nálunk is komoly méreteket ölt a köhögés, de nem lázas, úgyhogy nem akarom komolyan venni. Most is azért ülök a gép előtt már 6 óta, mert egyfolytában köhög,de nem kel föl. Már két hete max.3 óránként az orrát szívjuk. Közben mind a két gyerek áttesett a bárányhimlőn, ill. tegnap felvilágosítottak az ügyeleten, hogy a fiú még fertőző, de ettől a légúti huruttól jobban kivagyunk, mint a pöttyöktől, amiből annyira elfertőződött némelyik, hogy inkább folt, mint pötty.
Szegénykémnek két napja a szeme is teljesen össze van ragadva.

Az orrszívót én is erős vízsugárral tisztítom, ha mégis makacskodik, akkor erősen rázok rajta és visza a víz alá. Eddig mindig elég volt.

Nagyon várom a jó híreket!!!
Anikó

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


Sziasztok!

Kisvicsokról még semmi hír? Remélem ez inkább jót jelent!! Nagyon sokat gondolunk rátok Vicsok, és továbbra is nagyon szorítunk nektek!!!!
lamme
 
 


Benéztem, hátha van hír, de látom semmi :(
Vendég
 


Mindenkinek Boldog Új Évet.. és Jó Egészséget! (főleg Kisvicsoknak)

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


mindenkinek BUÉK,
és továbbra szorítunk....!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek!!!!

Kisvicsoknak és szüleinek különösképpen!!!
lamme
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek minden jót az új évre! :) Kívánom, hogy minden álmotok valóra váljon, és alakuljon minden úgy az életetekben, ahogy elképzeltétek :)

Vicsok, továbbra is szorítunk!!!!

Puszi Mindenkinek!

Kép
Kép
agica123
 
 


Sziasztok!

Mi is boldog új évet kívánunk, és remélem, vicsok minél hamarabb jelentkezik JÓ hírekkel!
Vendég
 


Sziasztok!!
Jöttem, hogy Kisvicsok hogy van, de látom nincs info.. Remélem ez jót jelent! NAgyon várunk vissza Benneteket!

.és egyben kívánok mindenkinek szerencsemalacokban gazdag, boldog ÚJ ÉVET!!

ui: Ki megy ma bulizni?? :lol:
puszi,Bea

Kép
nyulcsi
 
 


nyulcsi írta:Sziasztok!!
Jöttem, hogy Kisvicsok hogy van, de látom nincs info.. Remélem ez jót jelent! NAgyon várunk vissza Benneteket!

.és egyben kívánok mindenkinek szerencsemalacokban gazdag, boldog ÚJ ÉVET!!

ui: Ki megy ma bulizni?? :lol:
puszi,Bea


Hozzánk jönnek :lol:
Decemberben volt bécsi kirándulás, karácsony, tegnap keresztelő, ma szilveszter, jól bírja a kiscsaj :)

Hoztam egy tegnapi fotót :D Kép
Vendég
 


Sziaszok!

Ágica! Neked továbbra is mennek a drukkok!!! :lol:

Kissani! Jobbulást a babádnak. Ez a köhögés a bárányhímlő mellett tényleg próbára teszi a kis szervezetét Rolandnak. :( Remélhetőleg már jobban van ő is.

Zsófikának gratula a keresztelőhöz! :D Szép nagy babácska ő is. És gondolom szeret a pihiszékében ücsörögni, na meg ténykedni.....

Hozzánk is jönnek, de a nagyok a nagymamáéknál fognak szilveszterezni. Gáborkám velünk marad. Remélhetőleg az alvókája nem cserélődik ki napközben. :lol:

Egészségben, sikerekben gazdag, boldog új esztendőt kívánok mindenkinek!!!!!!

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Sziasztok!

Egészségben gazdag, nagyon boldog új évet mindenkinek!

Márti
borossné becz márta
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon boldog, egészségben gazdag új évet kívánunk!

Vicsok egészségben gazdag új évet! Szorítok értetek!

Melinda és a fiúk

Kép
Kép
m.krikko
 
 


Mi is Boldog Új Évet Kívánunk minden Babának és Mamának, na meg a Papáknak is! :lol:

Vicsok! Remélem Andris jobban van! Sok-sok egészséget az új évre!

Mi megyünk "házibuliba" és ott is fogunk aludni. Csupa babás szülő és baba lesz, majd beszámolok róla Barnus hogy bírta.

Jövőre ugyanitt! :wink:

KépKép
kutyfül
 
 


Sziasztok!
Mindenkinek boldog, békés, gazdag újévet kívánok!
Várom Vicsok jelentkezését én is.
Ágica, ha még olvasod minden jót a finisre!
Anikó

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


Nagyon boldog új évet mindenkinek.

Jövőre ugyanitt. :lol:


Kisvicsoknak jobbulást, remélem már minden reneződött és jobban van .
Továbbra is szoritok és nagyon várom a jó hireket.


nadimo
nadimo
 
 


Halihó!

Mit szóltok, milyen klassz az első nap 2008-ban?! :):)
Boldog új évet Mindenkinek! :)

Nagy-nagy letolás Nektek, mert nem szorítottatok nekünk eléggé :) :D :P

Kép
Kép
agica123
 
 


Ágica! Ez a szép hóesés sem akarja Bulcsút kicsalogatni?:)

A barátnőm most vajúdik, estére azt mondták meglesz a baba.

KépKép
kutyfül
 
 


Áááááááááá, imádja a hóesést, persze pocakon belül :)
Délelőtt kimentem a gyerekekkel, hátha a séta segít, de semmi :)
Délután bedöglöttem egy kád forró vízbe, de semmi :)
Éhes nem vagyok, így a csípős kaja most kilőve :)
Marad a bor meg a szex, de a kényszerszexet nem bírom, meg azt sem, ha még feküdni sem bírok közben :):) Bocsi az intimitásért :)
Asszem marad a bor :)

Hajrá a barátnődnek Kutyfül :) jajj de irigylem :)

Kép
Kép
agica123
 
 


Na, a barátnőméknél már meg is van a baba!
Kitartás Ágica!! :) Ha a szülés nem is indul meg legalább volt egy jó napod: séta a hóban, jó forró fürdő és finom bor :wink:

KépKép
kutyfül
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi is Boldog Új Évet kívánunk mindenkinek!

Kitartás Ágica! Nálunk is van egy ismerős, akinek csak nem akar kibújni a baba. Neki is mondtam, ha sportolni fog a Picur, még előnyös is lesz neki, "hogy egy évvel később született", mert bár pár nap ide vagy oda nem számít semmit a fejlődésben, a korosztály besorolások miatt nagyon sokat ér ám!! Szóval ilyen szempontból nagyon ideális egy január eleji baba. :D
Üdv, Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Ágica! Pedig szilveszterkor még Rád is gondoltam, hátha....., de ezek szerint valóban nem voltam túl hatékony a telepátia tekintetében. :D Vagy Bulcsú nem hagyta magát holmi telepátiával zargatni. (A "kidugja a képét"-mondatodon jót derültem.:lol:)
Az ÁEK elég gáz lehet. És nem túl bizalomgerjesztő, hogy 5-6 év múlva újból költöznek. Bár ez engem -szülés tekintetében- már egyáltalán nem fog érinteni.

Ildi! Gratula a 7. hónaphoz!

Sikerült "találkoznom" Anikóval, aki a következőre kért: "Kérlek add át üdvözletem mindenkinek és buék, és nagyon köszönöm, hogy gondolotok rám, és ennyit szoritottatok nekünk!! " Andriska már határozottan jobban van, szépen gyógyulgat, de még egy kis időre szükségük van, hogy újból minden a régi legyen.

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Tücsi,

Köszi a jó hírt Anikóékról! Nagyon sokat gondoltam rájuk az ünnepek alatt.

Ágica,


Nekem Esztella 10 nap túlhordásban volt, amikor ZÉRÓ fájásokal jelentkeztem a klinikán, hogy akkor én most szülnék már...Pedig aztán én is kipróbáltam mindent: csípős kaja, alkohol, lépcsőzés, szex, forró fürdő, minden vót! Most utólag azt mondom, hagyni kellett volna szegény gyereket...

BÚÉK mindenkinek!

Kép
waterlilly
 
 


waterlilly írta:Tücsi,

Köszi a jó hírt Anikóékról! Nagyon sokat gondoltam rájuk az ünnepek alatt.

Ágica,


Nekem Esztella 10 nap túlhordásban volt, amikor ZÉRÓ fájásokal jelentkeztem a klinikán, hogy akkor én most szülnék már...Pedig aztán én is kipróbáltam mindent: csípős kaja, alkohol, lépcsőzés, szex, forró fürdő, minden vót! Most utólag azt mondom, hagyni kellett volna szegény gyereket...

BÚÉK mindenkinek!


Én is túlhordtam, és indított szülésem volt, kitartás :)
Vendég
 


Tücsi :
köszi a híreket Vicsokról, nagyon sokat gondoltunk rájuk azóta!
Remélem majd ő is jelentkezik személyesen! Ti ismeritek egymást?


Ágica
: kitartás, én is túlhordtam Botit. És semmi praktika nem jött be. Na egyébként ő a De javue című filmre indult be...épp dvd-ztünk amikor elkezdődött :lol:


Ti tudtok vmit a zöld kaka okairól? Nálunk szinte majdnem mindig olyan, és vki megrémisztett, hogy ez nem jó jel.... :shock: (Spock könyv szerint nem gond, csak a fekete a veszélyes)
köszi
Vendég
 


szbabett írta:Tücsi :
köszi a híreket Vicsokról, nagyon sokat gondoltunk rájuk azóta!
Remélem majd ő is jelentkezik személyesen! Ti ismeritek egymást?


Ágica
: kitartás, én is túlhordtam Botit. És semmi praktika nem jött be. Na egyébként ő a De javue című filmre indult be...épp dvd-ztünk amikor elkezdődött :lol:


Ti tudtok vmit a zöld kaka okairól? Nálunk szinte majdnem mindig olyan, és vki megrémisztett, hogy ez nem jó jel.... :shock: (Spock könyv szerint nem gond, csak a fekete a veszélyes)
köszi


Zsófinak sokszoör volt zöld a kakija, de elmúlt, sztem nem gond
:)
Vendég
 


Sziasztok!
Tücsi, köszi a jóhírt!
Babett, nekem egyszer a gyerekdoki enyhe nátha mellé is társította, de biztos sok oka lehet, és nem hiszem, hogy komoly.
Mintha itt egyszer már írtátok volna, hogy emésztetlen anyatej is lehet, de erre nem emlékszem biztosan. Vagy keverem vmivel.
Hajrá Ágica!
Anikó

[img:aa410caced]http://img34.glitterfy.com/315/glitterfy-flpbk9080522327334.gif[/img:aa410caced]
[img:aa410caced]http://lbym.lilypie.com/Ev7Sp1.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb5m.lilypie.com/xRzrp2.png[/img:aa410caced][img:aa410caced]http://lb3m.lilypie.com/Ypxcp2.png[/img:aa410caced]
kissani
 
 


Babett! Igen, innen a babanetről ismerjük egymást. :D
Zöld kaki Ádikámnál elég sűrűn volt. Ő, ha túlette magát mindig ilyet produkált. Kis kamillatea erre is jó hatással volt. Érdekes, hogy Gábornak egyszer sem volt ilyen. Igaz, az éjszakát ő pihenéssel tölti, nem eszik közben.

Tegnap Gábor kibulizta, hogy ő is kapjon egy kicsit a húslevesemből. Nagyon ízlett neki az a pár cseppnyi, még kért volna.:lol: De még egyenlőre az alma és alma-sötőtök párost kóstolgatjuk. Talán ma megízleljük az őszibarackot is almával. Bízom benne, hogy nála sem lesz gond később sem az étvággyal és a lelkesedéssel. :wink:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


túlenné magát?? de szinte mindig ilyen kakija van.... :?
Sokáig (3 hetes korától) nem kelt éjszaka, sajnos most egy hete 3körül kel, és rettenetesen éhes. És napközben is gyakrabban eszik. Gondolom fejlődési ugrás, de ez meddig tart? Én azt hittem, hogy csak 1-2 nap....Nektek is volt ilyen?
sajnos hiába eszik gyakrabban, a tejem nem növekszik....ja és a MORE MILK sem igazán volt eddig hatással nálam, pedig már kb 4-5 napja szedem... :?
Vendég
 


Sziasztok!

Jó hallani, hogy Anikóéknál javulnak a dolgok, nagyon sokat gondolok rájuk :)

Az az igazság, hogy nem a túlhordással van a bajom, mert Rékus is 1 napot ráhúzott, na de vele még szülés előtt is a Gellért-hegyen sétáltam! Most viszont annyira fáj már mindenem, hogy a székről felkelni is komoly erőfeszítésbe kerül :( Pedig nem vagyok egy rinyálós.....
Ma a MOM parkból "hazasétáltam" a BAH-csomópontra, ami ugye van vagy 500 méter, de majdnem meghaltam, a végén már a zebrán alig bírtam átjönni a házig :( És közben itt van Rékus, aki szegény néha látja a torzuló képemet :( Szóval, ha nem ez lenne a helyzet, még 1 hónapig is vállalnám a pocakot, és eszembe sem jutna a szülésindítás...(Komolyan most sem gondolom, hiszek abban, hogy a gyerkőc tudja, mikor kell jönnie...)

Babett, a zöld kaki szerintem sem gáz, Rékusnak sokszor volt. Lehet kicsi takonytól, kajától, amit Te ettél, vagy épp a gyomrocskája fejlődik és máshogy emészt, ráadásul a szín az csak egy dolog, az állagot is nézni kell. Ja, és lehet fogzás is. Akkor még nyákos is lehet a kaki. Rékus is ennyi idős korában kezdte a fogzást. Szerintem ne aggódj, de ha megnyugtat, beszélj dokival vagy védőnénivel :)

Kép
Kép
agica123
 
 


Tücsi! Hogy-hogy 5-6 év múlva megint költöznek? :o

Nekem a jövő héten vissza kéne menni a cukrom miatt kontrollra. Addig ki kéne nyomoznom, hogy a rendszer maradt-e változatlan csak a helyszín változott-e...

KépKép
kutyfül
 
 


Hello Mindenkinek!

Tücsi köszi! Hihetetlen, hogy Lilla már ilyen nagy!

Babett! Mi is zöld kakisok voltunk 90% kb. 5-6 hónapos korig. Engem nagyon bántott, több dokit is megkérdeztem. Nekem mindegyik azt mondta, ne aggódjak.

Okok lehetnek:
Ha túl korán kerül át egyik ciciről a másikra, a laktóz dús első tej okozhat ilyet (mi ugye egy alkalommal csak egy mellből eszünk, de ez ennek ellenére is zöld volt :D )
Ha jön a foga. (Lillának még most sincs :shock: )
Ha kicsit megfázott. (Lilla sose volt - kopp-kopp)

Nálunk is rendeződött... majd visszasírod, mert a hozzátápis kaki már sokkal büdösebb lesz majd. :oops:

Ha megnyugtat, kérdezd meg orvost, védőnénit... ők is megnyugtatnak majd.

Üdv, Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Tücsi Gábor nagyon ügyes!!! Lilla mostanában utálja az almát, amióta rájött, hogy sütőtök, őszibarack és körte is van a világon. :D

Anikóéknak örülünk mi is! Reméljük gyorsan meggyógyulnak és lesz idejük újból netezni!!!! :D

Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon örülök, hogy Vicsokéknál jól alakulnak a dolgok. Továbbra is drukkolok, hogy mielőbb teljesen felépüljön Kisvicsok!!

Babett: Nikinek is nagyon sokszor van zöld kakija. Hallottam én is mindenféle okot, amiket már írták fentebb a csajok. Ha szépen fejlődik Boti, akkor nincs gáz. :wink:

Ágica: Nagyon drukkolok, hogy Bulcsú mielőbb megszülessen most már :wink:
lamme
 
 


köszi lányok!!!!
Vendég
 


Köszi Lamme, holnap megyünk megint CTG-re, meg a dokihoz, de már nem is reménykedem :):)
Jó éjt Mindenkinek!

Kép
Kép
agica123
 
 


Pedig a remény hal meg utoljára :lol: Én úgy szeretnék megint szülni :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Ágica! Drukkolunk ám nagyon!

Panndi! Hamarosan mi is szeretnénk neki látni a kistesó projektnek, tudom mit érzel, én is vágyom újra még egy kisbabára! :D Ameddigre megszületik Lillus már úgyis nagy baba lesz...

Ildi

KépKép

KépKép
beneildi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: