Új privát üzeneted érkezett!

katica ma nem voltam a varosba,majd szerdan megyek.
hat igen a melo.4eve nem dolgozom,itthon vagyok.az igazsag az hogy az emberek ami legkevesbe vonz.Nagyon jol elvagyok itthon egyedul,neha meg a tvet se kapcsolom be.
Amiert el akarok menni dolgozni az az hogy osszegyujtsek anyi penz hogy el tudjunk menni nyaralni valahova a ferjemmel,hisz nem voltunk meg soha.
Na meg az sem elhanyagolando dolog hogy azert nem volt munkam mert babat akartunk,volt munkam aztan depreszios lettem,kirugtak 1 evig gyogyszeresen kezeltek aztan meg terveztuk a hazasagot a bebit.
Most van egy leheteoseg(ami nagy szo)a baratnom dolgozik egy helyen de fel akar mondani,es szeretnek a helyere kerulni.neki nem felel meg a hely,nekem meg szerintem jo lesz.Birom a munkat A rekordom 36ora munka egyfolytaban(otvenvalahany kg pogacsa)
Cukrasz vagyok egyebkentz es a szakmamban szeretnek dolgozni(bar utalom a szakmam ehez ertek csak)

Kép
monyo83
 
 


Halihóóóóóó

Élek ám csak sok a meló alig vagyok itthon. Mensi megjött szombaton, nem túl sok volt ma már szinte alig ... :shock: most elkezdem az e vitamint ... hátha :)

Katica talpmaszi ügyben jól állsz :) én ios akaroooooooooooook ja írok pü-t

Monyo biztos jót tesz egy kis változás :) meglátod.

Mi még semmi ajándékot nem vettünk majd talán holnap. Szerdától meg tréningen vagyok ... semmi kedvem.
kokusz
 
 


Monyoka Te kis pogácsagyáros! :lol: :lol:
Négy év, az rengeteg... nem unatkozol? Nálatok nem kötik a gyest a melóhoz?
Szörnyűek lehettek a körülmények ha depressziós lettél..Egy évig bogyók?- szegénykém, Te is megjártad a hadak útját. A legszemetebb, legalattomosabb betegség ez...gyülölöm, sajna én is érintve vagyok - ha nem is közvetlen.
De egy normális meló sztem át is lendíthet a nehézségeken! Egy jó kis nyaralásról nem is beszélve. :lol: Kívánom Neked hogy összejöjjön :lol:

Kókusz,
írtam a néninek.
Hogy ne legyen hosszú a ciklus azért az e? Hajrá E vitamin! Pfuj tréning..kari előtt még betettek 1et? nem csodálom hogy nincs kedved hozzá. :roll:
Mi nem visszük idén túlzásba a karit. együtt leszünk sokat...jókat kajálunk, kártyázunk, dumcsizunk, de nem hajszoljuk az ajándékokat.Csak jelképesen (könyvutalvány és néhány lakásdekoráció munkahelyi ártalomként :D )

Angel, Junkó,Boni, Fanni?
észrevettétek hogy a végén az újakból nem is lett száni? :lol: :wink:
katica_75
 
 

 
 

katica en nem fogok semmilyen jarulekot kapni ha terhes leszek.
Dehogy unatkozom.elvagyok.Az igazsag az hogy felek az emnberektol,az ujdonsagtol.ha fel kell szalnom egy buszra mar gomboc van a torkomban.nem voltam mindig ilyen.ez van.Pont a depresziom miatt lettem iylen,a doki szerint ez egy mellekhatas,szokjam meg.hat kosz,igy nem egyszeru ez a melo dolog,na meg az ismerkedes is.nincsenek barataink se,mert valahogy az se megy nekem.nem tudok felszabadulni.nehez ezt megfogalmazni.
Ezert jo nekem itthon,itt erzem magam biztonsagban,itt senki sem banthat.
Viszont kell a penzes mivel nem jott ossze ez a baba dolog mas iranyba kell terelgetnem az eletem.

szep kaarsconyotok lesz igy is,en nagyon unom ezt az ajandekozasi maniat,de hogy nezne ki ha nem vinnek ajandekot a szuleinknek.


tobbiek.irjatok!

Kép
monyo83
 
 


Katica :P
Szerintem visszaolvastak és rájöttek, hogy ők valójában nem szánik :lol:
De ez nem is baj, mert akkor már "csak" az ittragadtakat kell anti-szánisítani :lol:

Monyo :P
Én 6 hete vagyok itthon, de vannak napok, amikor egyáltalán nem tudok mit kezdeni magammal. Na jó, eddig azért ritka volt az ilyen nap, de közben rájöttem, hogy szeretek értelmeset csinálni, vagyis dolgozni :lol: Ha nem lenne átszervezés nálunk, s nem tudnám, hogy egy nőgyűlölő főnök(nő!)höz kerülnék januártól, tuti dolgoznék, amíg tudok...

Legyekmamiról tudtok valamit? :shock:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Vendég jött! :lol:

Van egy darab babánk méhen belül! :lol: :lol: :lol:

Junkó, KAtica Monyó Kókusz Angel kívánom hogy gyorsan szünjön meg ez a topik!
Legyetek ti is antiszánik!

:wink: :wink:
Vendég
 


Bonika!
Még egyszer - de bizti nem utoljára - nagyon nagy gratula Nektek! :lol: :lol: :lol:
Hogy érzed magad? :shock: Föld felett jársz igaz? Apa?

Fanni,
Ti hogy vagytok? Nő a pocid már??????????? Tünetek?
:P
Papád javulgat?
Nőgyűlölői női főnök??? Inkább maradj otthon! :shock: :evil: :lol: Először biztos én is élvezném a nagy semmittevést itthon, de 2 hét után asszem rámjönne valami új mánia :lol:
Legyekmami rég nem járt erre...:roll:

Kókusz
majd el felejtem: ok a dátum!!! :lol:
katica_75
 
 


Katica :P

De sokat kérdeztél :D
Nő bizony. Sajna inkább a sok-sok kajától :) , mint a babáktól, hiszen ők még nagyon picik. Nem vagyok nagy darab alkat, de azért ez a +3 kg szépen kikerekített :lol: Ebből egyébként 2 az első 2 hétben jött fel... amikor még nem is tudtam, hogy terhes vagyok... Gondoltam, majd leadom, aztán itt ragadt a pocimon...

Tünetekkel még mindig hadilábon állok, lényegében nincs. Ritkán hányinger, s volt egy 3 napos fejfájásom. Nagyjából ennyi.

Huhh, a Papámról nem tudok dicsekedni. Otthon van, de nem fejlődik semmit. Magyarul fekszik az ágyban, enni sem nagyon van kedve meg beszélni sem. Felfekvése van, elég csúnya. Mától kapott Anyukám egy segítséget, mert nagyon ügyes a Mamim, a háziorvossal mindent elintéztet, amit csak lehet.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szia Fanni! :lol:
ja kérdezésben nagy vagyok 8) :lol:

Áldott jó gyerekek! Az a két kilo még bizos a stimutól jött akkor. 1 kolleganőm is terhes lett anno, ikrekkel és tök hamar kénytelen volt közölni bent, mert pár hetesen már rendesen látszott a pocakján. :shock:

Papádat miatt :cry: jobbulást Neki!

Nálunk meg az van, hogy a hugom szülését 2 héttel előrébb hozták- a baba méretére hivatkozva. Ha nem szül meg az új időpont +4 nap akkor beindítják nála a szülést :shock: :roll: Nem fura ez? Eleve 40napos ciklusai voltak, az első szívhang is az eredeti későbbi időpontnak felelne meg. És azt sem értem hogy lehet nagy a gyerek, amikor nem szedett semmit, 7kg-ot hízott és mi sem születtünk nagy súlyjal?.. :roll:

Angel Junko, minden ok?
katica_75
 
 


Helló Szánik!

Katica,
köszi vagyok, semmi különös, csak egy kis takony! :roll:

Fanni,
sajnálom, hogy apukádnál ilyen hírek vannak, reméljük, hogy hamarosan javulásról tudsz beszámolni! Anyukád nagyon ügyes, és biztos jól jön a segítség!

Biztos, hogy ehhez a nőgyülölő nőhöz kerülnél, ha visszamennél? Nem tudnál máshova? Mert ez nem túl bizalomgerjesztően hangzik :?
angel37
 
 


Sziazstok!

Vendég jött hogy BOLDOG BÉKÉS KARÁCSONYT KÍVÁNJON NEKTEK ÉS SOK BABUCIT!

Kép
Vendég
 


Igazi kis Karácsonyt varázsoltál ide Boni vendég! :lol:

Részemről köszönöm szépen, és én is Kívánok Nektek Békés Szeretetteljes Ünnepeket! Újévet még nem,mert addig csak ide talál még mindenki.

Angel jobbulást! (Én is folyok.)
pussz
katica_75
 
 


Katica :P
Milyen szépen lecsökkentetted a +3 kg-mat +2-re :lol: Olyan jót nevettem. Vissza kellett nézzem, hogy én csúsztattam-e 8)
Az tényleg elég furi, ami a nővéreddel megy... én úgy sejtem, elutazik a doki, amikor szülne, de csak azért gondolok ilyet, mert nagyon gonosz vagyok :x

Angel :P
Sanszos, hogy odakerülnék, de őszinte leszek. Tegnap voltam bent, ott találtam a legjobb barátnőmet teljesen kikészülve. Sírt. Kissé túlterhelt mindenki. Ez sem hiányzik :?

Asszem bennem is bújkál egy kis takonykór. Megyek is, eszem egy halom gyümölcsöt, meg talán egy C vitamint is lenyelek!

Ha addig már nem jártnék erre, szép karácsonyt mindenkinek! Újévi köszöntővel még jövök később :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
ó, hát ha ez a helyzet, akkor messze kerüld el, max. látogatni menj arra mostanában! :?

Jobbulást!

Katica,
én már nem folyok, de az orrom még dugul :roll: Nem érzek semmi szagot, legalább elvagyok a BKV-n! :wink:
angel37
 
 


Szánikák és Ex-Szánikák!
Ne fejeldjétek meggyújtani este az utolsó gyertyát is!
Sok-sok szépet Nektek a fa alá (is)!
Kép
Fanni exszáni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szia Fanni!
Jobb vagyok kilofaragásban mint Norbi! :lol: Gondolhatod a saját kiloimmal mekkora tagadásban vagyok! :lol: 8)

Neked is minden szépet és jót Karira! Gondolom bizonyos szempontból ez életed legszebb ünnepe!? :wink:
Mikor mész újra uh.-ra?

Monyoka mostmeg Te tüntél el nagyon...?
Na de úgyis nagy a pangás, mindenki csomagolgat?! :P és most senki sem száni!!!!! :lol: :lol:

Angel
:lol: :lol: a dugulás előnyei :lol: :lol:
katica_75
 
 


Na sziasztok Szánikák!

Csak gyorsan bekukkantottam.

Mindenkinek békés, boldog karácsonyt kívánok és persze jövő karácsonyra egy vagy akár több bébit!
kokusz
 
 


sziasztok.

Boldog Karacsonyi unnepeket kivanok:)

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok Szánikák!

Boldog Ünnepeket Mindenkinek!

Ex-szániknak örömteli babázást a jövő évre, magunknak pedig TERMÉKENY Új Évet, és hogy jövő ilyenkor már ne ezen a topicon beszélgessünk! 8)
angel37
 
 


Sziasztok szánikáim, nem felejtettelek el ám titeket, csakhát az évvége sem lett csúcsszuper. (most épp lázas vagyok...)

Monyó, Katica, Angyal!
Békés Karácsonyt és boldog új esztendőt kívánok mindenkinek.
Ha így ha úgy de próbáljunk boldogok lenni a jövő évben.

Boni, Fanni, Kamilla!
Nektek remélem garantált a boldog új év és csak jó egészséget, örömökkel teli napokat kívánok nektek és babáitoknak.

Boni puszi az egyszemednek.

Sziasztok
Vendég
 


Jajjaj Kokuszom, kifelejtettelek tegnap. Este már eszembe jutott, de csak most bírtam jönni.

Szóval Neked is minden szépet jót.

Remélem most már senkit nem hagytam ki. :oops:
Vendég
 


Lányok!
Mindenkinek boldog(abb), babás illetve várandós új évet kívánok szeretettel.

Apukám ma hajnalban meghalt :cry:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Drága Fanni!

Rettenetesen sajnálom! :cry: Sok erőt kívánok nektek és nagyon vigyázz magatokra!
Vendég
 


Fanny.

fogadd oszinte reszvetem,sok sok erot es kitartast.

Kép
monyo83
 
 


FAnni drága :cry: (((((((((((((((((((((FANNI)))))))))))))))))))))))
Vendég
 


Fanni,
Öszinte részvétem, nagyon sajnálom.
katica_75
 
 


Köszönöm szépen, Lányok!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lányok!

MINDANYIOTOKNAK KÍVÁNOM HOGY 2008-BAN VALÓRA VÁLJON AZ ÖSSZES ÁLMOTOK!!!! HAJRÁ 2008!

(én speckó 2.-án kezdek egy harmadik napi vérvétellel!Ja és közben szép csendben öregebb lettem én is 1évvel:lol: :lol: és most készül a krampampuli ala katicaférj!!:shock: :lol: :lol: :wink: )

JÓ BULIZÁST!

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok!

Köszi, hogy rólam is megemlékeztetek.

Én is kívánok Nektek boldog új évet. Emlékszem jan.1-én derült ki, hogy a második inszem se sikerült, úgyhogy szarul indult az év, de annál jobb lett a vége. Remélem jövőre tényleg mind bebabásodtok.

Pussz!

Kamillla

Fanni. Nagyon sajnálom ami Apukáddal történt. Őszinte részvétem.
Remélem veled minden rendben.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


sziasztok.

Mindenkinek kivanok olyan Boldog ujevet mint amilyen nekem lesz,apa ejfelkor kap egy "kis"meglepit:) :wink:

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek Boldog Új Évet szeretnék kívánni!

...továbbra is veletek vagyok :)!

Kép

anyapoc
 
 


Szia Anyapoc, Kamilla! :lol:
Nektek is BUÉK!

Monyoka tudhatjuk mi az?
:wink:
katica_75
 
 


katica ha minden jol megy hozok holnap rola kepet :wink:

Kép
monyo83
 
 


Monyó remélem ez a szániságod végét is jelenti :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Jöttem kukkolni Monyót,de látom,még sehova nem tette fel a képet :wink:!

Nagyon izgulok .... :!:

anyapoc
 
 


sziasztok.hat itt vagyok.

szoval egyenlore ugy nez ki hogy kisbabank lesz.tegnap delutan heccbol csinaltam egy tesztet.a legnagyobb meglepetesemre halvany pozitiv lett.Hat elkapott az idegbaj redesen.rogton kavarogtak bennem a gondolatok,Hol?hogyan?mikor?egyikre sem tudom a valaszt :wink: aztan ejfelkor mikor koccintotunk a ferjem fulebe sugtam hogy terhes vagyok erre valasz:_Mar megint?
Aztan meg elerzekenyult es le sem vette a hasamrol a kezet,nagyn boldog es egyben fel is,ugyanugy mint en.felek hogy reggeli csikom nem lesz eros(a ma delutani tesztemen is halvany a csik).
na mindegy szoval nekem erdekesen alakult ez az ev vege.
Gratulaciokat meg ne,majd ha szolok.:)

Kép
monyo83
 
 


Monyokám!
:lol: akkor egyenlőre csak nagggyon naggyon szorítok Nektek! Hányadik napon vagy? (méghogy "leszarom" hónap! :lol: :lol:)
katica_75
 
 


katica 35 ik napomon vagyok 30-35 naposak a ciklusaim.
Ez egy nagyon nagyon spontan baba.jaj csak erosodjon a csikom. :roll:

Kép
monyo83
 
 


+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
katica_75
 
 


Monyó

Drukk +++++++:).
Bocs,hogy nem nagyon követlek és nem tudom,mit hogyan csinálsz,de az előzményeket tekintve kellene progipótlás a biztonság kedvéért,nem? Bocs,hogy belekotty,mert tényleg nem tudom,szedsz-e valamit :).
Mikor akarsz menni dokihoz?

Pusz,

anyapoc
 
 


sziasztok.

erosodik a csikom:)ez szuper ilyen meg nem volt soha.
anyapoc valahonan szerzek progit,dokihoz meg nem tudom mikor megyek.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!

Monyóka,
szuper, így tovább! :)
Majd gratulálok, ha mondod, hogy szabad! :wink:

Katica,
boldog szülinapot utólag is, és jó vérvételt!

Én is csináltam krampampulit! :wink:

Anyapoc,
köszönjük! :)
angel37
 
 


Sziasztok!
Egyik szemem sír, a másik nevet.

Fanni!
Nagyon sajnálom. Erre nem számítottam. Kitartást ehhez a nehéz időszakhoz.

Monyó!
Jajj még akkor várok kicsit...
(mondom én hogy jóval elöbb létre kellett volna hozni a topikot...:) )
Vendég
 


Katica!
Remélem jól sikerült a krampampuli. Mondjuk most alkoholra gondolni nem bírok. Brrr.

Kamilla!
Szia!
Na szép volt a pocakos karácsonyozás? Köszönjük a jókívánságokat.

Angyal!
Na végül 28-án csak bevergődtünk Pestre aztán levetettük a vért. Nem sokan voltak, gyorsan ment. Már csak reméljük, hogy nem fognak semmit sem találni. Mert ha igen, hát akkor baj van...

Szia Anyapoc!
Köszönjük ám a drukkokat. Lassan csak elér mindenkihez. :)

Boni!
Te hogy vagy? Rosszullétek, ilyesmi, UH képet is rakj majd nekünk...

Kokusz? Köv inszem mikor is lesz?

Tényleg mi lehet Lmamival? Nagyon eltűnt!

Nálunk nincs semmi extra. Túl vagyunk az ünnepeken és ilyankor olyan ürességet érzek. De legalább szép nagy hó van. :)

Puszi

junko
Vendég
 


Sziasztok

Na én is előkerültem ..... Mindenkinek boldog új évet kívnok!

Fanni, rettenetesen sajnálom ami történt nagyon ledöbbentem, fogadd őszinte részvétem. :(

Monyo micsoda hírek :)

Képzeljétek én azt sem tudom hányadik napon vagyok ... ilyen nagyon régen fordult velem elő ....de olyan jó ....
kokusz
 
 


Sziasztok!

Boni vendég!

Jelentem van egy gyönyörűséges 17mmes " macink" akinek csak úgy dobog a pici szivecskéje! Én annyira de annyira... Képet csak holnap teszek, mert munkahelyen megcsinálom normálisan, hoyg látható is legyen!

Nincs hányingerem már 1,5 hete!

LÁnyok most aztán ez az év az exszánisok éve lesz! :lol:
Vendég
 


Helló Csajok! :lol: Jó hogy mindenki megjött! :lol:
Kókusz akkor áll még ugyi az aviva? :wink: szombat. Tényleg jók az ilyen nemtörődős hónapok.

Junkó
Mikor mész fagyizni?
Igen jó lett a krampampuli :lol: bár azért nem ütöttem ki vele magam. :P elvégre mégis csak mi voltunk a házigazdák..

Ja és majd el felejtettem, mostantól én is száni vagyok HIVATALOSAN is!!! :lol: :lol: sírjak v. nevessek??? :cry: :lol: letelt a 2 évünk nálunk is.
katica_75
 
 


Katica

Persze szombaton megyünk avivázni :)

Csajok én eléggé kiütöttem magam a szilveszteri bulin :roll: de klassz volt ... idén reményeim szerint úgysem tehetem majd meg
kokusz
 
 


katica 2ev :? :cry:
hajra inszem.

kokusz te mikor mesz ujabb inszemre?(en is kiutottem magam,pedig nem is kellet volna)

Kép
monyo83
 
 


Monyo

Nem tudom mikor lesz megmondom őszintén bízom benne nagyon hogy hátha itt a nagy nemtörődésben sikerült összehoznunk :) de ha nem akkor ahogy megjön a mensim hívom az intézetet.
kokusz
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?