Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!


MOst nincs új hírem Virágékról, majd délután... később...

Fanna! Már írni akartam, hogy nagyon jók az új képek! Nagyon jól áll az új frizkód!!

Judit! Ezt a bótot titkoltad itt előttünk??? :?: :?:

Judit! Szilveszterkor itthon nyomulunk majd Szabikával! Ti gyerkőcökkel mentek?

Más: kajcsiügyben lenne egy kérdésem!
Tízóraira elég a gyümölcspüré (pl. banán-alma-körte), vagy kellene valami tartalmasabbal sűríteni? Én csak gyümit szoktam adni, utána olyan 2 órával jön a főzelék, hússal...

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Megvagyunk csak jöttünk mentünk idáig,a kocsink nekünk is besz@rt,így még azzal elvoltunk foglalva!

Gyerekek nagyon szépek
Fanna!Jó az új kép,és utólag is Niminek boldog hófordulót!!!!

Kép Kép Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Katlina! Nálatok csak Fisher Price jézuska járt? :lol: Bár emlékszem neked az a kedvenc márkád.

Dorka! Hát elugranák azért a könyvért valamikor, amikor neked is jó. Privibe küldöm a tel.számom, majd küldj már rám egy sms-t. (Merthogy van, hogy egy-két napig nem kapcsolom be a gépet).

Anna! Olyan aranyos vagy, hogy megnézted a könyvet, és te is Judit! Pusz-pusz nektek!

Balwin Judit! Én emlékszem, hogy írtad ennek a játékküldő honlapnak az elérhetőségét. Hirtelen akkor rendeltem is tőlük. Amit ne rendeljetek: éjszakai fény, vetít a falra és zenél. Hihetetlen szar és gagyi!!! A motor hangja (mert ugye forog, úgy vetít a falra) hangosabb mint a zene. Az pedig nem igaz, hogy hangra bekapcsol. Abban az állásban folyamatosan zenél 5 percig, majd egy fél másodpercre abbahagyja, és hiába nincs semmilyen hang vagy zaj, szépen elkezd előről zenélni. Ráadásul eszi az elemet, alig forgott párszor, aztán most ki is nyúlt. Felesleges pénzkidobás volt. Viszont FP zenélő körforgót is rendeltünk, de nyilván az pöpec!

Szilveszter: hazamegyünk Debrecenbe. Karácsonyi hangulat nem volt, most sajna szilveszteri sem lesz. Bátyámékhoz megyünk aludni, csakhogy egy hete elköltözött otthonról, ugyhogy... Gáz. De sogórnőm meg mindenképp szeretné ha mennénk. :(

Na egyenlőre ennyi.

Üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 

 
 

Azta majd el felejtettem! Szurkolok Virágéknak, hogy Védike maradjon még egy kicsit bent. Meg reméljük tényleg elszámolták.

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


haligali, még nincs hírem Virágékról, remélem jó hír hozója leszek!

Olga! ok, írok majd! mi most vasárnapig mindig itthon vagyunk, csak 3-5 közt sétálunk!

Katlina, a két kis féléves nagyon hasonló karácsonyi ajándékoknak örülhetett, nézd csak! :)
FP karácsony Vigyorgóéknál :)

De hogy Robikának mekkotra gyönyörű csodálkozó szemei vannak!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Hát tényleg nagyon egyformák!!!!!!!!!! :D :D

Olga!
Hát igen elég nagy FP rajongó vagyok már csak azért is mert elég strapásnak látszanak!
Volt még egy vizijáték amit kapott az nem vlt a fa alatt mert kifelejtettük :oops:
Hát nálatok sem egyszerü az élet,sajnos minden háznak megvan a saját "takarni valója"csak sokan nem beszélnek róla

Képzeljézek járt nálunk a fogtündér karácsonykor és meghozta Robikának a bal felső foghegyét!!!!
És kotricolunk előre,vetődik mint a tigris olyan zabálni vaaló!

Ildi!!!
Veletek mizujs,olyan ritkán írsz gyerekeről alig tudunk valamit!!!!

Virágéknál még remélem benn marad Véda még egy kis ideig habár akkor most senki sem tudja hány hetes valólyában!

Kép

Kép
katlina
 
 


Fürcsi képek!!
És be is telítem az oldalt Robikával :oops: :oops: :oops: :D Kép Kép Kép

Kép

Kép
katlina
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk, de csak átfutottam a termést! Holnap talán lesz időm reagálni!

Mindenkinek köszönöm a névnapi köszöntéseket!

De... Védike remélem még meggondolja magát, ahogy anno Csongi is , és pociban marad még pár hétig! Nagyon szurkolok nekik!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Sziasztok!

Dorka!
Mi mindig cipeljüka gyerekeket, így most is. Eddig háromszor kellett rájuk vigyázni, az is temetés miatt volt. illetve egyzser esküvő miatt Leti 3 hetes volt, így maradt itthon. Gréti már egy hete menne bulizni, lesznek gyerekek is, így biztos jól fogja magát érezni, Letinek meg mindegy, ő nyugis. Szilbee is biztos érzékeli, tipikus második. Ha Gréti a feje tetején ugrál akkor is csak max egy morgás hagyja el a száját..

jaj, bödönünk nekünk is van, nagyon kedves zenéje van, kár, hogy a kutyiról lemaradtunk!

Katlina!
Nagyon édes Robcsi, csupa szem!

Jaj, ajándékot mi is elfelejtettünk, egy jéghegy- pingvines társast.. de másnap behozta Jézuska kis csengővel jelezte, hogy itt járt.... :roll:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Ja, és Robikának gratula a produkciókhoz, és a félrizshez!

TÖBBIEK????????????????

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Nem tudok mindenkinek reagálni, de végigolvastam a termést.
Minden baba és nagyobb gyermek szépséges, remélem mindenkinek nagyon jól telt a karácsonya. A képeken úgy látszik.
Nálunk is jó volt, Dorka alig győzte csomagolni az ajándékokat, Kata pedig szépen rácsodálkozott mindenre. Az utóbbi 3 nap állandó vendégségből (mi is mentünk, hozzánk is jöttek) állt és folyamatos evésből. Remélem, holnaptól tudunk egy kicsit pihenni is.

Olga: Nekem megvan az Adamiknés könyv, sőt kettő is van belőle, az egyiket szívesen Neked adom.

Judit vagy Dorka: Mivel azt írta Olga, hogy nem kapcsol gépet, írnátok Neki sms-t, hogy én szívesen odaadom Neki a könyvet.

Virágnak nagyon drukkolok és várom a híreket Róluk.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


hali!

Virágról annyit tudunk, hogy már most lekerült a negyedikre. A tegnapi Uh alapján Védike bő 34 hetes lehet, úgyhogy kapott tüdőérlelőt és most várunk..... Ha nem lesznek újabb fájások, hazamehetnek, ha lesznek, akkor sajnos szülés.....
Nagyon drukkolunk, hogy Védike minél tovább bent maradjon, most minden nap számít!

Niki!
OLga végül nem küldte el a számát, úgyhogy én nem tok szólni neki!

Katlina! Robika nagyon aranyos a képeken!! :)
Tegyél még képet róla, hadd teljen az oldal!

Rólunk: Szabika tegnap du. berekedt....:( Láza nincs, és jó az étvágya is, de nagyon nyűgike!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Csákó!


Most én is csak 1 képet hozok...mert nem az én gépemmel készültek...és még várom a Cd-t.

Judit kérdezte hg mizu Nimivel: :roll: hááát mán áll egész nap...és próbálkozik az arrébbmenéssel....meg kis balesetünk volt 2 napja...én hülye ..begudta az ujjait a lefolyóba..én meg kirántottam fürdés közben...csupa vér lett minden, hirtelen nem is láttam a mekkora a baj..persze semmi steril kötszer meg jód meg semmi itthon....riasztani kellett a nagyapót...én jobban bőgtem még órák után is hg hg lehetek ilyen hülye!!!!!!!!!!!!! :cry:
Na ennyi...

Kép

fanna3
 
 


Hali :)

Niki, megírtam Olgának sms-ben...mint MásikJudit :wink:

Hát nemtommán, hol tartok, olvasok minden nap, de hogy kinekmirehogyanreagáltam?!... Namindegy...

Nem titkoltam a bótot; mán másfél éve bezártuk, a webshopot meg még nem indítottuk el. A készlet pillanatnyilag be van zsákolva :mrgreen:
Judit, nem nálad van a hiba, időnként nekem sem jön be az oldal, párom majd jelzi a "hibát" az illetékeseknek :wink: Amúgy plussmania.hu, vagy plüss.hu (ékezettel). www-vel, meg anélkül is :)

VédaÁrven bő 34 hetes? Akkor kb. egy hetet tévedtek... Hát drukkolok, hogy még ne legyen szülés! Vagy ha mégis, akkor ne legyen semmi gubanc velük!

Katlina, Robika hogy kimereszti a szemeit :lol: Cuki :D Gratu a fogacskához!

Fanna, akkor jólláttam a képen, hogy Nimi mán ácsorog :D Egyévesen simán menetel majd :) Baleset :( A ragtapaszból ítélve csak nem lett nagy a baj... Kis mosolygós húsgombóc :lol:

Nekünk meg tennap vendégeink voltak, itt voltak kisherczegék, haverkodtak egy kicsit a jányok :) Majd teszek képeket, ha leszedem a gépről.

Most ennyi :oops:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!


Két Judit! Olyan aranyosak vagytok, köszönöm a gyors értesítést! Elmentünk Nikiékhez a könyvért, hát szegénykém jól meglepődött! (Mert a bbj Judit tudta a címét). Jó szépek a csajszlik ott is! Meg a fenyő is! Mégegyszer nagyon köszönöm a könyvet Niki!

Drága Dorka! Írtam neked, hogy küldöm a számom. Csakhogy elbambáztam és kiléptem, majd eszembe jutott és visszaléptem. De nem a neved alatt szereplő pü-re kattintottam, hanem a fejlécben találhatóra. Megírtam az üzit, el is küldtem DORKA-nak. :lol: (Merthogy fejből simán ez jutott eszembe és nem Dorkáék). :oops: Na, szóval én elküldtem a számom valakinek...

Nimikének is már mennyi foga van! Olyan nagyfiús már ő is!

Robikának gyönyörű nagy szemei vannak!

Na üdv! Megyek tanulni, ha már van könyvem! :lol: :lol: :lol:

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Rájöttem, hogy képtelen leszek mindenre reagálni. :oops:

Nagyon jók a karácsonyi képek, MINDEGYIK! Annyira szépek és aranyosak ezek a gyerkőcök!

Ami eszemben van, és bocs, ha valamit kihagyok!

Szamóca, a szám tátva maradt! Azt hittem ilyen dekorációk csak a filmekben vannak :lol: Azta, hogy irigylem én az ilyen nőket! Tőlem annyira távol állnak ezek a dolgok, és olyan jó lehet ennyire kreatívnak lenni! Le a kalapommal előtted!

BBJ, marha jó lett a gyerekszoba! És milyen jól eltűntek a szekrényben a játékok! Én is akarok ilyet! Nálunk már lépni sem lehet!

A Spongya Bobos Monopoly nagyon bejött az egész családnak, 3 napig egyfolytában azt játszottuk, még ma is Csongival kisebb-nagyobb megszakításokkal.

Valaki említette, hogy Csongit kisebbnek látta eddig, hát sokat nyúlt mostanában az tény, mindegyik nadrágja kezd bokavillantós lenni!

Fanna, ez a kádas sztori elég rémisztő lehetett! Én is ilyen vagyok, napokig tudom enni magam azon, hogy milyen hülyeséget csináltam!
Egyébként nálunk is akkor derült ki, hogy sem sebhintőpor, sem ragtapasz, sem semmi nincs itthon, mikor az első sérülés megtörtént!
Jó sokat nőtt Nimi, lassan szaladhatsz utána!

Balwin, hát mi itt lakunk a Százados út környékén.... :wink:

Dorka, hogy van Szabi? Lett láza?

Ildi, nagyon elvesztél, tudom, tanulsz, de egy pár sort és képet dobhatnál...!

Kati! Hurrá, éljen a házikó! Mi a fene tartott eddig??? Mikor költöztök!? Te miért nem látszol a képen, szégyellős vagy :wink: :lol:

Betti, sikerült zenét letöltened? Én is sokat kerestem, de végül sikerült összeállítanom kb. egy órás "műsort" vacsora idejére.

Na, ennyire telt emlékezetből!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Képek a focipolcól:

Kép

Kép

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Hali!

Olga, a lényeg, hogy megvan legalább az egyik könyv, aztán az a másik Dorka hátha nem él vissza a tel.számoddal! :)
PEd.könyvtárban próbálkoztál? Ott is vannak jó szakkönyvek!

Évi! Jók a képek, Csongi is nagyon büszke, úgy látom! Az a nagy kesztyű is fain! Tényleg sokat nőtt!!!
Köszi az érdeklődést, Szabi láztalan.. reélem az is marad! MOst az új ételek bevezetése van soron, amihez a napirendet vagyis hát az étkezési rendet kell átalakítanunk, épp ezzel variálunk. TAlán sikerül megtalálni azt, ami Szabinak is jó, most már fél 8-kor van náunk is pancsi.

Fanna! Én is valszeg kapásból azt csináltam volna, mint te...
NImi egyébként csuda vidám kis hapsi, úgy látom!!! Mennyit ügyesedett!!

Sokan el vannak tűnve: Anikó? Szilbee? Ditke? Betti? Vica? Erika?Ildi? Márti? ÉS az igazoltan távollévők: Jaimee, Szamóca, Virág....Húúú, valakit tuti kihagytam...

Virágról egyébként nincsenek újabb híreim... MAjd holnap felhívom az anyukáját, mi a helyzet velük.

Ovis anyukák!!!! Egyik ismim írja óvóped.ként a szakdogáját, és kérdőíveket töltet ki óvódás korú gyermekek szüleivel. A téma: a média hatása a 3-6 éves gyermekek fejlődésére. ELküldhetnék egy-egy kérdőívet, kitöltve visszaküldenétek?? Köszke előre is!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Dorka, nekem jöhet a kérdőív, bár lassan már 7 éves Csongi....
Küld a nagyat@chello.hu-ra.

Tegnap csaj tracspartin voltam, 10 voltunk csajok, ebből 5-en gyermekkori barátnők. Az egyik csaj kinn él Németországban, kb. félévente van itthon, ilyenkor összeülünk és jól kidumáljuk magunkat. Jól esett :lol:

De reggelre leizzadva ébredtem, azt hiszem bennem is bújkál valami! Pedig már örültem, hogy megúszom. Jó kis szilveszter lesz így... :?

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Ja, Dorka, nálunk ez a napirend folyamatos téma volt. Ahogy nőtt, mindig alakítani kellett! De egy ideig be szokott állni.

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Dorka!
Virágról tudsz valami új fejleményt?
szilbee
 
 


sziasztok
vagyok én is csak tanulni kellene s avval áltatom hogy ide nem írok s hogy nem az én hibám hogy nem tanulok :oops:
Nagyon nincs kedvem tanulni pedig szülészet vizsga is most lesz meg minden szóval kész. rólunk karácsony jól telt. Most már sűrűbben tudok hozni képet mert megvettem magamnak egy digitális fényképezőgépet:-) tökre örültem neki mert ez volt már nagy vagy.

Hát Virág gondolok rád hogy minden rendben legyen.

Betegeknek jobbulást.
Megmondom z öszintét hogy olvaslak titeket mindennap de egyszerűen nem tudok reagálni semmire valahogy :oops:

Dorka sok szép játékot kapot Szabika:-) és persze sok FP :lol:

Évi nem sikerült letölteni zenéket Tündi küldött nekem egy párat.

most megyek pkaolni aztán meg már tényleg tanulni kellene.

szép napot

Kép
kbernadett
 
 


Kép Itt tudom csak felrakni a képet sajna De azért ez is valami, majd most már olyan progi kellene amivel tudok kicsinyiteni:-) :oops:

Kép
kbernadett
 
 


Nah azt hiszem pont a lényeg nem látszik:-( majd megpróbálom valahogy megoldani ezt a képp feltöltős dologt is:-( :)

szép napot tényleg lépek

Kép
kbernadett
 
 


hali!

Virágékról annyit tudok, hogy a dokija azt mondta, ha csüt-ig fájása lesz, beindul a szülés, akkor megpróbálják a szülést leállítani magnéziummal, ha nem sikerál, akkor császár. de ha csüt-ig nem lesz gond, akkor haza is engedik.
most Virág elvan, bár nem viszik túlzásba a vizsgálatokat....UH 5 nap múlva, nst meg nem tudni, mikor...

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Fanna!
A múltkor Letinek is beragadt az ujja valahova, én meg kirántottam, mire Misi rámszólt, hogy ezt nem kellett volna, mert honnan tudom, hogy mennyire van beragadva. na jól van, ehhez mi nem értünk! :roll:

Nagyon édes Nimi, és mennyi foga van! (csak hallkan, nekünk még mindig nincs, és nem is látok ott semmit) :shock:

Judit!
Így sem sikerül! Na majd próbálkozok, hátha egyszer megtudom a kínálatot nézni! Meg maga a honlap is érdekel.

Ja, és várjuk a képeket a két csajsziról!

Niki!
Remélem nem baj, hogy ilyen gyorsak voltunk! :oops:

Évi!
Én azért is akartam menni ikeába, hogy tárolókat vegyek. Muszáj, én sem szeretek pakolni, abba meg csak beledobálom a cuccokat, és már rend is van.

Én írtam, hogy nagyot nőtt Csongi, de most is csak azt mondom. Gratula a sok focieredményhez!

Dorka!
nekem is jöhet kérdőív, habár nem régóta vagyunk ovisok, de szeretek ilyeneket töltögetni!

Batty!
Én is így bvagyok most a tanulással, ahogy Te, pedig nagyon telik az idő!
Akkor várjuk a fotókat mihamarabb. Ha akarod letöltheted a picasat, nagyon jó fényképkezelő progi,sok midnent tudsz csinálni a fotókkal világosítani, élesíteni, kivágni..., és a gépen lévő összeset rendezi. Így egy helyen van minden kép, könnyebben áttekinthető.

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Én is itt vagyok, olvaslak Benneteket, de valahogy nincs most kedvem írogatni. Gondolom, majd ha visszatérnek a hétköznapok, apa is visszamegy dolgozni, Dorcsi bölcsibe, többet jövök ide.

Olga és a két Judit: Nagyon ügyesen megorganizáltátok a könyv dolgot. Olga, remélem tudod használni.

Dorka: Nekem is küldhetsz kérdőívet, bár Dorka még nem ovis, de elmúlt 3 éves. (csniki@freemail.hu)

Évi: Én meg moziban voltam tegnap anyukámmal meg a két tesómmal. Nekem is tök jó volt, egy kicsit kikapcsolódni.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Hali!
Én is vagyok, csak nincs sok időm... mindig így van ez, mikor itthon van a párom.
Olvaslak azért benneteket, de nincs időm írni...

Mi jól vagyunk... alapvetően...

Betty!
Ha gondolod, nyugodtan küld el a képeket és lekicsinyítem. 8)

Menek online képeket rendelni, míg Dávid alszik... Levente most Mamázik, meg Papázik. :lol: Imádja őket!

Mentem! Pusz!
szilbee
 
 


:?: Lányok!
A ti tapasztalataitok alapján melyik a jobb hűtőszekrény márka? a Zanussi vagy az Indesit??? :roll:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Én is csak olvasgatok, de az írás nem akar összejönni, nem igazán vagyok formában. Nekem is jöhet kérdőív szívesen kitöltöm.Cím:batamarta@citromail.hu
Látom indenkinek jól telt a karácsony és a jézuska sok ajándékot hozott a gyerekeknek.
Már nagyon régen történt a keresztfiammal egy ilyen ujjas baleset, a ventilátort kapcsoltuk ki amikor ő a lapátátokhoz dugta az ujját a rácsok között, szerencsére már leállóban volt a gép, így csak az ujjának a felsőbőrrétegét vette le.
szilveszterezni 3-asban fogok a gyerekekkel, mivel Apa szolgálatban lesz.

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Szilbee! Indesit MOSÓGÉP nekünk nem jött be, asszem anno még Olga írta, hoyg nekik jó... Zanussi a mi hűtőnk is, nincs vele gond, csak állandóan kiürül...:) Hűű, de poénos vagyok.... :?

KÖszi csajok a kérdőív kitöltését, küldöm nemsoká őket!

Szabika most nincs a toppon.... nyűgi még mindig... de már négykézlábra áll ő is! Na csak pár mp-ig, de küzd férfiasan!

Más: Sinupret-et adtatok már köhögésre? BEvált? Muszáj vagyok adni neki, köhécsel, de nem hallani, hogy le lenne bármi is tapadva...

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dorka!
Nálunk nem vált be a sinupret. :? Se köhögésre, se taknyosságra!
Köszke az infót! :)
szilbee
 
 


Dorka! Nem rossz a Sinupret, de iszonyú sz*r íze van! Csongi még teával sem akarta meginni...

Nekünk is azt ajánlották anno, hogy inkább hazait vegyünk ilyen háztartási gépekből, pontosan a szervíz és az alkatrész ellátottság miatt.

Niki, és mit néztetek meg a moziban? A Nemzet Aranya 2-t én is nagyon akarom, az elsőt láttam és nagggyon tetszett!

Márti, és hogy vagy? Szilveszterkor dolgozik a párod? Hát az nem jó, de biztos jól el leszel a gyerekekkel :lol:

Évi és
Kép
csongianya
 
 


S.O.S. keresek utazó ágyat szilveszterre nekünk kellen kölcsönbe!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!

Csak röviden, mert a gyerek itt kapaszkodik belém.

Drága Dorka! Be vagyok iratkozva a Ped.könyvtárba, szeretem is, mert tényleg szinte mindent megtalálok. Csak most az volt a baj, hogy a tanár most tette fel a tételsort, és zárva van a könyvtár.

Niki! Köszi a könyvet! Jól hasznosítható! És milyen olvasmányos! Nagyon tetszik!

Judit! Akkor holnap visszük az ágyat! Fél 10-re ott vagyunk! :lol:


Üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!
Sehol senki? képeket dobjatok már nézegetni!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Halika :)

Rohanás van, szal csak egy sor:

Szilbee, Gorenje! :lol: Képtelenség lerohasztani.

Narohanok tova, pápá :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sétálni voltunk! Kép

Most vagyok, de rohanok is etetni!!
szilbee
 
 


Sziasztok!

Hazaértünk, nagyon jó volt, de most rohanok pakolni, meg stb...

BBJ, nekünk van Graco utazóágyunk, nagyon jó, ha nem találtok más megoldást, szívesen kölcsönadjuk, holnap délelőtt (bármikor 10 és 14 óra között) a férjem vállalta Abonyig a szállítást , telefonszámot küldök priviben.

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Köszi lányok a tippeket és tanácsokat! :)

Most már totál nem tudjuk milyen lenne jó... de nem miattatok... csak hát olyan hűtőméret, amit mi szeretnénk a szolnoki üzletekben nincs, így még vadásszuk a lehetőségeket.
szilbee
 
 


Jé!
Máté 9 éves lett!
:shock: :)

Boldog Születésnapot Máté!! :)
szilbee
 
 


Bolgog szülinapot Máténak!

Szilbee: Mekkora hűtőt kerestek? Nekünk Indesit van, jó nagy, alul 3 polcos fagyasztóval. Mi szeretjük.

Judit: Nekünk is van utazóágyunk, én is szívesen odaadom, de én úgy értelmeztem, hogy Olgáéktól már kaptatok.

Mindenkinek jó bulizást holnapra! Mi itthon, csendesen töltjük a Szilvesztert!

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Máténak BOLDOG SZÜLINAPOT!!

Szilbee! Jók az új vonalzók!

Holnapra mindenkinek jó mulatást!!! Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Niki!
Olyat keresünk, aminek alul 2 rekeszes a fagyója, de a hűtő rész min. 3 polcos+ a zöldségtároló fölötti üvegpolc. Létezik ilyen, csak a szolnoki üzletekben nincs. :?


Kép
szilbee
 
 


De rég akartam már írni... :oops:

Nimi olyan nagy lett! Anna! Tehetnl gyakrabban is képet a kis krapekról. Olyan aranyos.... és azok a foagak! :D

Katlina! Robikának mindig ilyen hatalmas szemei voltak! Oyan szép, pláne hogy hosszú szempillái vannak. Húúúú a csajok ezért nagyon fognak dögleni utána. Bátyámat is emiatt szedték szét a csajok anno. :lol:

Én is teszek párat! Most Ed alszik, úgyhogy én is gépelé tudtam kerülni... :lol:



vidulunk
egy kis elgondolkozás
fürdés után
kétállas profil
a lámpa izgibb,mint az apa-torna
apa csak egy van
szilbee
 
 


Szilbee: Nagyon édes Dávid. Látom a súlyával nincs gond.
A mi hűtőnk ilyen, amit keresel, csak alul 3 fagyasztó van, nem kettő, meg van a legfelső két hűtőpolc között egy bortartó, de azt ki lehet venni. A Corában vettük nyáron.

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!

Hűtő-témához: Szilbee, a miénk pont olyan, amit keresel, csak nem alul van a fagyasztója, hanem felül. És Zanussi. Mi az Intersparban lévő Elektropontban vettük! A felül fagyasztós nem jó nektek? Dávid tényleg nagyon szépen kikerekedett!

Én se nagyon voltam, nem tötént velünk semmi érdekes. Délután egy baráti házaspárhoz megyünk szilveszterezni, majd este meg ők jönnek át. Szóval lesz egy kis "buli".

Mindenkinek NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!!!
Kép

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Zsófinak boldog hófordulót utaólag is!

Máténak pedig utólag is Nagyon Boldog Születésnapot kívánok!!!!


Szilbee!

Hát megnéztem a képeket olyan jó husiban van Dávidka:-) Nagyon szép kisbaba

Puszi mindenkinek majd este jövök

Kép
kbernadett
 
 


Ditke, végre hallani rólatok, és láthatjuk is a huncut, mosolygós nagylányt!
Boldog hófordulót kívánunk!

Szilbee! Dávid asszem nem éhezik, ahogy elnézzük... :D
CSudára kikerekedett!

Szabi végre alszik, húzós napokon vagyunk túl, most már egy órája nyomja... még mindig rekedt, a Sinupretet utálja (nem csodálom, isznyat az íze tényleg), alig alszik napközben...

Virágról nicnsenek újabb infók, még a kórházban van, megfigyelés alatt.

még egy kis karácsonyi fíling:
kincsesbödön
forgolódtam
tízórai után

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Máténak! Kép

Niki!
Köszi, már Olgáék tényleg elhozták. Sajnos csak kevés ideig voltak, meg Balázs a kocsiban durmolt, így még meg sem tudtam gyömöszködni! :cry:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?