Új privát üzeneted érkezett!

Bella
:cry: :cry: :cry:
Elhiszem,hogy borzalmasan hosszúnak érzed az időt addig!
Kitartást neked!

Mazsi
Nem tudom mitől függ!
Egy lány akivel együtt voltam bent, mondta, hogy neki iszonyatos stressz a szuri, ezért lecserélték neki utrora. Vagyis a napi 3x hüvelyi mellé szájon át is kapott!
:roll: fene sem tudja hogy megy ez!


Csibe!
Háááát ez hihetetlen!
Nekünk olyan szerencsénk volt vele :shock:
Sajnálom, hogy ilyen negatív volt!
Akkor most hol lesz a biopszia?
Sajnálom, hogy még a mensi is bekavart! :twisted:

Kívánom, hogy karácsony után sokkal jobb széria következzen!


Gröni!
Örülök,hogy látlak! (bár a híreknek nem)
Nálunk egy sem volt a mintában, így nem tudok a kérdésedre válaszoni. Nálunk mindenképpen kellett a biopszia!
Melyik intézetbe is jártok? :roll:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Lányok,
Nem tudom, holnap ki mennyire lesz, ezért
Kellemes karácsonyi ünnepeket és békés boldog, babákkal teli új évet kívánok Mindenkinek!
http://www.indygo.hu/Kepeslapok/Xmas/13.html
Vendég
 


Törpe!

Még nem járunk sehova, de a Kaálit szemeltük ki! Apjuknak májusban volt egy herevisszér műtétje, megakarjuk várni, hogy leteljen az egy év és csak akkor megyünk! Hátha jobb lesz az eredménye is! Addig tájékozodom, de most nagyon aggódok emiatt a biopszia miatt! Jó lenne, ha nem kellene!
Vendég
 

 
 

Gröni!
Kérdezzétek meg a dokit aki a hereviszér műtétet csinálta.
Vagy keressetek egy jó andrológust!
Mi a Rusz doktorhoz mentünk először, és ő nagyon rendes volt, és minden lehetőséget elmondott a 2x minta után.
Őt tudom ajánlani.
Mi a Bmcbe járunk, és ott most az új andrológus a Bógyi doktor, nekem ő is szimpatikus volt, de Csibének pl nem.
Szóval nem egyszerű, de szerintem mindenképp egy jó andrológust kellne felkeresnetek!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Sziasztok!
Ma megműtötték a férjemet. Nem jöhet haza, mert a második műtét egy kicsit komplikáltabb. Bent kellett maradnia. Én rohantam a szövetdarabkákkal a másik kórházba.
Most kaptam a hírt. Felhívott a doktornő: egy szalmányit talált a szövetekben. :D
Nagyon boldog vagyok és mégis itt bőgök. Már nem is tudom, hogy miért.

Köszönöm a drukkokat és a segítségeteket!! Nélkületek sohasem találtam volna meg ezt az orvoscsapatot és ezt a kórházat.
Szerintetek mennyi ez az egy szalma? Néhány sejtecske? Ez csak egy lombikra lesz elég?
Csibe sajnálom!!!!!!!! Hogyan tovább? Azzal a dokival beszéltetek, aki Törpe férjét és az én férjemet is műtötte?
Bella! Hihetetlen, hogy most ezért csúszik minden hónapokat!!! Képzelem, hogy mit érzetek. Nagyon sajnálom!
Vendég
 


Grönland!
Tudtommal biopsziát annak csinálnak, akinek egyáltalán nincs spermája. Rusz dokit én is ajánlom!!! Velünk majdnem egy órán át beszélgetett a folytatásról és a lehetőségekről.
Keress fel egy jó orvost! A biopsziára pedig korai gondolnotok!!! Nem kívánom senkinek, amin mi ma keresztülmentünk :?
Vendég
 


Mororo

Szuper!!!! :lol:
Egy szalma,elvileg egy lombikra elég! De ha sok szép petesejt van,és megtermékenyülnek, akkor lehet fagyasztani belőlük,és akkor több lombikra is elegendő lehet!

A lényeg, hogy találtak! :lol:

Jobbulást a párodnak!

Neked meg jó zokogást!
Aznap én is folyton sírtam! :)megkönnyebbüléstől, örömtől!:)

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe! Köszönöm!!!!!!
Félelem, öröm, megkönnyebbülés, a férjem sajnálata... ez így mind egyszerre!!! ...és csak bőgök egyfolytában.
Annyira hálás vagyok a Jóistennek, hogy azt szavakkal kifejezni nem lehet.
Most beszéltem a férjemmel. Néhány perce tért észhez. Egy kicsit kába volt még a hangja. Sírva mondtam el a jó hírt és azt, hogy mennyire szeretem!!
Az egész család itt bőg velem. Megtudta az anyukám és a testvérem is. Minden részletet elmeséltem nekik. Most tart össze igazán a családom. Nagyon érzem a szeretetüket és azt is, hogy ez mennyire fontos nekik is. A bátyám elvonult sírni, hogy ne lássuk az anyukámmal a könnyeit... jaj, nem is tudom folytatni az írást. Szóval ez van.
Ha egy lombik lesz belőle, én már ettől is boldog vagyok. Viszont nagyon félek, hogy mi lesz ha nem sikerül... pedig ennek nagy az esélye..
Vendég
 


Mororo
az tényleg nagyon jó dolog,ha a családod is ott van,és melletted van!
Ne gondolj arra, hogy mi nem sikerülhet!
Tegnap még nem volt egy darab sem!
Most ott egy szalmányi!
Tudod!! Egy babához, egy darab is elég! Tessék bízni ebben!
Most csak arra gondolj,hogy találtak, hogy a párod már ébren van, és nemsokára otthon lesz és jól lesz, és kaptatok egy esélyt!
Tessék picit örülni!
Annyiszor kell aggódni, és várni, és reménykedni, és csalódni!
Tessék mosolyogni, még ha közben zokogsz is!: :lol:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Úgy lesz. Köszönöm!!!!!
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Most kerültem gépközelbe. Hát, alig győztem visszaolvasni...

Mo! Ez szuper!!!!!!!! Törpével olyan egyformán gondolkodom, és mindig megelőz. Szóval ez totál igaz, hogy annyit és annyiszor kell aggódni és feszülten várni, hogy még nem érdemes azzal foglalkozni, mi lesz majd később... Merj örülni annak, hogy találtak, fagyasztottak, a család mellettetek áll és ott vagytok egymásnak....

Csibe, akkor biopszia-ügyben megkeresitek az előző dokit?

Grönland! Biopsziát akkor csinálnak, ha totál nincs. Nekünk is néhány darab volt. A program úgy volt tervezve, ha a reggeli mintaadás során nem lenne, vagy csak egy-két darab, akkor 1 óra múlva újabb mintaadás. És ha a két anyaggal sem tudnak mit kezdeni, akkor irány a műtő!

Bella? Karácsonyig már nem jössz??
mazsi02
 
 


Mo gratulálok a jó hírhez :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Köszönöm Lányok! :wink:

Csibe??? Hogyan tovább?
Vendég
 


Mo, ezer gratula! Ez nagyon jó hír!!!!!!! :D

Kép
kata05
 
 


Köszönöm lányok, sokat segítettetek! Január 21-én megyünk mintát adni, remélem javult vagy ha nem is, legalább nem romlott! Ezekután nagyon bízom benne, hogy nem kell a biopszia, mert a műtét is nagyon kellemetlen volt! Mi Szombathelyiek vagyunk, Győrben van apjuk dokija. Eddig megvagyunk vele elégedve, ha csalódnánk mindenképp felkeressük az emlitett dokit!


Mo!

Párodnak mielőbbi felépülést és gratulálok az eredményhez!
Vendég
 


Sziasztok!

Mo,
nagyon örülök a jó hírnek, meglátod minden jól fog alakulni!

Törpecsalád
Babaragacsok +++++++++++++++++++++

Csibe, Kata
Ti most hol is tartotok, nehezen tudom visszakövetni, mert nincs igazán időm visszaolvani! :oops:
Vendég
 


Sziasztok,

Bella, ha minden igaz 27-én megyek konzira, megmutatom a leleteket, csinál egy uh-is és megbeszéljük, hogy mikor kezdek. Párom január végén megy biopsiára, szerintem hajlik Bónyi dr felé, mivel elolvasta Törpiék beszámolóját. Az, hogy időzített lesz-e a biopsia, azt még nem tudjuk, mert mivel a szülök öregek és betegek, nem tudjuk kivel elhozatni az anyagot, illetve ha valajinek külön fizetünk ezért. Na majd ezt is meglátjuk.....

Kép

csibe
csibe32
 
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket, és nagyon Boldog, babavárós/babázós Új évet kívánok mindannyiunknak! Kívánom, hogy minden vágyatok teljesüljön!

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Még nem volt időm visszaolvasni a híreket, de pótolom.
Itthon vagyok, anyukámnak infarktusa volt, de már jobban van.

Mindenkinek Kellemes Karácsonyt és Boldog Új évet kívánok!

Princess
princess
 
 


Sziasztok!

Mindenki Boldog karácsonyt szeretnénk kívánni!!

Kép

Kata és Peti

Kép
kata05
 
 


Princess! Gyógyulást anyukádnak!


KELLEMES KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK NEKTEK!!


Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Mindenkinek kívánok nagyon boldog Karácsonyt,és még boldogabb mindennapokat!
Kép

Princess!
Nagyon sajnálom édasanyádat,mielőbbi jobbulást Neki!
Törpe!
Azt hittem már olvashatom az eredményt.Akkor drukkolok tovább!
Mo!
Szuper,egyre közelebb kerültök a babátokhoz!

...most csak röviden ennyi,mert mennem kell,de majd írok mindenkinek..
Vendég
 


Kellemes karácsonyt mindenkinek!!!!

Kép
mazsi02
 
 


Sziasztok,

Törpe drukk holnapra+++++++++++++++++++++++++

Kép

csibe
csibe32
 
 


Törpehzs mára én is drukkolok neked.
Igen kaáliba járunk, csak mi Db-be. Arról még nem volt szó, hogy milyen protokollt kapok. Az én esetem kezdése egy kicsit bonyolult lesz, mivel most még gnrh szurit kapok (holnap az utolsót :lol: ) Az endometriozis elleni szuri hatásaként nem menstruálok már aug. óta, nincs ciklusom. Azutolsó szuri hatása még 30 napig fog hatni, onnantól számítva, pedig 30-60 nap között kell először megjönnie a vérzésemnek, majd akkor lehet kezdeni a lombik kezelést.
Mazsi02: Szerintem kb. március lesz mire kezdhetünk, az előbb leírtak alapján

Replay
replay
 
 


most gyors bekukk, majd bővebben később

Törpcsalád,
mizujs???? húúúú de izgulok értetek

puszi Mindenkinek

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!
Sajnos nem sikerült! :cry:
Márciusban futhatunk neki újra!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Sajnálom :cry:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Pedig nagyon biztam a friss biopsiás dologban. :( :( Mondtak valamit?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Törpe,
:cry: francba, nagyon sajnálom :cry:

Princess,
mihamarabbi gyógyulást Anyukádnak!

Mo,
gratula a párodnak, ügyi volt :lol:
egy szalma - egy lombik :wink:

Lányok,
hajrá 2008, tuti ez lesz a Mi évünk pocakosodást és babásodást tekintve :wink:

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok lányok!

Törpe, én is sajnálom, de hidd el az a 3 hónap gyorsan eltelik, és már amúgy is 2008 lesz, és .... akkor!!!

Replay, értem.

Én ma voltam ellenőrző UH-n, mert a jan. eleji mensimmel szeretnénk kezdeni a következő stimut. Meglepődtem, mert már holnaptól szúrhatom magam Decapetyllel. Mondta a doki, hogy most megpróbáljuk a long protokollt. Kérdeztem minek, mikor az előző shorttal 7 sejtem lett :roll: ... Azt felelte, az igaz, de nagyon ingadozott és emelkedett valamelyik hormonszintem :shock:
Szóval nem örülök neki, mert az előző jó volt, másrészt meg így jó sokáig szúrhatom magam :?
Kezdek megint félni........... hogy mi lesz ha.....
mazsi02
 
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.01.10 11:46-kor.
Vendég
 


Szia Szivecske!
Sajnos tényleg sokan vagyunk. Sajnálom a történteket, de hajrá 2008!!!!
Biopszia volt?
Ha már rászántad magad, és csatlakoztál, gyere gyakran.
mazsi02
 
 


Sziasztok!

Törpe,
Sajnálom!

Princess,
Jobbulást anyukádnak!

Csibe,
Hajrá január!

Szivecske,
Sajnálom, remélem itt legalább lelkiekben segíteni tudunk.

Mo,
Örülök, hogy van egy szalmátok! :wink:

Mazsi,
Remélem attól félsz mi lesz ha terhes leszel.... :wink:
Vendég
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.01.10 11:46-kor.
Vendég
 


Szivecske!

Ez csupán az én véleményem, egy biopszia nem olyan nagy áldozat a cél reményében!! Nem jár sok kellemetlenséggel, és 50-50% az esély... Valóban, ha a hormonok, meg a genetika is rendben, és nincs szervi probléma, nem tudják a dokik a magyarázatot. Ezért persze az is feltételezhető, hogy elzáródás van, és biopsziával akkor sok sejt nyerhető. Szóval való igaz, hogy zsákbamacska.. Dehát meg sem próbálni?! :roll: De mindenki maga dönti el a hogyan továbbot. Lehet az élet később titeket igazol, hogy helyesen döntöttetek egyből a donor mellett. De másik oldalról nem motoszkál bennetek, hogy biopsziával lehet hogy...
Végleges állapot, javulás.... jó kérdés...
mazsi02
 
 


TÖRPE!!!!!!! RETTENETESEN SAJNÁLOM!!! :cry:
Hajrá 2008! Nagyon drukkolok nektek!! Maradtak szalmák?
Szia Szivecske! Üdv. a csapatban! Mi egy hete estünk át a biopszián. Nagyon frissek az emlékek. Ne féljen tőle a férjed! Ha minden rendben van a hormonokkal, akkor érdemes lenne megpróbálni sajáttal! Az azoospermia okát tényleg nem lehet megmondani. Nekünk is csak találgatott a doki és hasonló betegségeket sorolt fel, no meg azt, hogy magzati korban valami rendellenesség történt.. Járjatok utána a dolgoknak! Ha meggondolnátok magatokat és a férjed is belemenne a biopsziába, akkor kérdezz tőlünk bátran! Küldjük a címeket! :) Mindenki szívesen segít neked! :wink:
Nekünk azt mondták, hogy végleges állapot. Visszafordítani nem lehet, bár vannak csodák. Az tuti, hogy nincs rá gyógyszer és nem is próbálkoznak vele a dokik.
Mazsi! Hajrááááá!
Vendég
 


Talán a Sors, hogy ezt a verset mondta a napokban a pap a templomban.. persze, mondanom se kell, hogy bőgicséltem az egész mise alatt... és ahogy hazaértem megkerestem a verset. Leírom nektek :)

Magasságos,
Te tudod: nehéz ez az apaság,
Amit az én szegény vállamra tettél.
Apja volnék, - és mégsem az vagyok.
Ez a gyermek... ha szemébe tekintek,
Benne ragyognak nap, hold, csillagok.
Anyja szemei s a Te szemeid,
Istenem, a Te szemeid azok.
Gyönyörűséges és szörnyű szemek,
Oly ismerősek, s oly idegenek...
Ez az ács-műhely... ezek a forgácsok...
Mit tehettem érte?... mit tehetek?
Én tanítottam fogni a szerszámot,
Mégis rá fogják majd a kalapácsot.
Úgy félek: mi lesz?
Most is ki tudja, merre kóborog,
Tekintetétől tüzet fog a műhely,
Tüzet a világ, s egyszer ellobog.
Ó, jó volt véle Egyiptomba futni
S azután is óvni a lépteit,
Fel a templomig, Jeruzsálemig,
Míg egyszer elmaradt...
Ó, jó volt, míg parányi rózsaujja
Borzolta szürkülő szakállamat,
Ezüst nyomot hagyott már akkor is,
Komoly nyomot parányi rózsaujja.
S most olyan más az útja...
Vezetném és Ő vezet engemet.
Csak azt tudom, a Te utadon jár,
Magasságos,
De ki tudja a Te ösvényedet?
Te vagy az atyja, - én senki vagyok,
Az Evangéliumban hallgatok,
S hallgat rólam az Evangélium
Vendég
 


Mo, hogy vagy?

Szivecske, az az imént lemaradt, a saját esetünk, hogy nekünk 3 biopszia volt, és egyszer sem találtak semmit. Többre már mi se igazán vállalkoznánk... És egyszer csak biopszia nélkül volt néhány darab spermium, azzal lombikoztunk. Szóval pro és kontra érvek... Ezt most azért írom, mert úgy tűnhet, mintha biopszia-párti lennék, pedig nekünk nem segített. Csak azt szerettem volna kifejezni, hogy az egy lehetőség, de mivel kétesélyes, nehéz róla a pároknak dönteni.
Bárhogy is, itt mi meg tudjuk veled osztani az élményeinket, információinkat, de ha te úgy érzed, hogy nem jártátok körül kellően a dolgot, akkor azt érdemes megtenni.
mazsi02
 
 


Sziasztok,

Szivecske, üdv körünkben :wink: . Érdemes lenne a párodnak is elvégezni a biopsiát. Párom az elsőbe simán belement, a második (leendő) biopsián 2 hónapig gondolkodott és végülis bevállalja. Te melyik meddőségibe jársz?

Mo, Törpe képzeld már nem dolgozik a Telkis andrológus doki a BMC-ben, kirúgták meg nagyon sok embert "kihasznált" anyagilag. Január elején derül ki, hogy ki lesz helyette. Tegnap megbeszéltük, hogy friss anyagból dolgozunk, tehát a leszívás napján vagy előtte 1 nappal lesz a biopsia( majd kiderül, hogy hol , mert ezt még nem tudni. :roll: Megdicsérték, hogy nagyon jók lettek az eredményeim, hm..ha minden ilyen jó akkor miért nem jött össze eddig a baba? :roll:

Princess nagyon sajnálom anyukádat. :(

Nyulasz lassan kezdesz :wink:

Tobi Ti mikor mentek konzultációra?

Mamik merre jártok?

Jeni??
Süni??
Replay?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Halihó,
megérkeztem a konziról, megkaptam a recepteket. Január 9-től Suprefacttal indítok és majd beültitől kapok progi szurit is, amit eddig nem kaptam. Szóval tűpárna leszek, már alig várom :P

Szivecske,
üdv itt :) nekünk ez az utolsó szalmánk az első biopsziából. És a másodikra nem igen vágyik a párom viszont a donoros megoldással még csak "barátkozik" nem nagyon szeretné :? Szóval ördögi kör :roll: Ti tudjátok, hogy mit szeretnétek de én adnék egy esélyt a biopsziának.

Csibe,
örülök, hogy megdícsértek :lol: hát látod ez jó kérdés, ha minden szép miért nem.......? :?

Mazsi,
neked is long lesz? nekem is, most bevállaltam a sok szurizást :wink: 2lombik short volt az elsőnél 18 petesejtem lett a másodiknál 5, jó mi?
Én nem félek tőle sőt izgulok, hogy elkezdődik. Nyugi minden rendben lesz és egyenlőre felejtsd el a ha-t :wink:

Mo,
szép a vers :D

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.01.10 11:47-kor.
Vendég
 


Szivecske,
képzeld mi is a műtét után tudtuk meg, hogy az egyik here sorvadt de a másik jól szuperál így lett is 3 szalmánk.
Örülök, hogy sikerült olyan donort találni akinek több mintája is van. Fagyasztás-felébreszés tekintetében csak azt tudom mondani, hogy nagyon féltem, hogy nem ébrednek fel a kiskatonák de eddig nem volt vele sőt szép embrikéket kaptunk vissza mindkétszer remélem most is
Remélem sikerrel jártok és jönnek a babók :lol:
van táblicsku majd aktualizálom és felteszem ha akarsz jöhetsz Te is :wink:

KépKép
tobi
 
 


Kösz
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.01.10 11:48-kor.
Vendég
 


Íme a válasz: A mélyfagyasztás előtt a spermákat műanyag ampullákba vagy ún. műszalmákba töltik. A fagyasztási folyamat végén ezek a tárolóba kerülnek. Hagyományosan cseppfolyós nitrogénes tankokban tárolják a mélyfagyasztott spermákat. - különben a Krio honlapján nézelődhetsz, vannak infók erről-arról :wink:

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Szivecske ""sajnos"" üdv a körünkben! De legalább lelkitámaszai vagyunk egymásnak!

Mo, még mindig nem jött meg?! :shock: Nekem lassan megint megjön!

Csibe, hogy én miért nem csodálkozom a kirúgott doki esetén??!! Bár tiszteletben tartom akinek bejött!
Sajnos nekünk erre már nem lesz szükségünk! :(

Törpe, nagyon sajnálom h megint nem sikerült!

Erika, Nyuszifül hogy sikerült a karácsony?

Tobi, lassan kezdesz!

Nekünk nagyon jól sikerült a karácsony! Jó sok ajándékot kaptunk és adtunk! Imádok bontogatni, olyankor igazi kisgyerekké válok!

Kép
kata05
 
 


Kata nem vágtok bele a biopsiába? Donorral folytatjátok?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

A Karácsonyról majd még írok részletesen, csodálatos volt!

Törpe! Sajnálom! Hajrá2008!

Szivecske! Örülök, hogy ránk találtál,ha már sajnos ti is hasonló cipőben jártok. Azt kell, hogy mondjam, hogy ha az orvos nem látja értelmét a biopsziának, akkor sajnos lehet, hogy oka van rá. A kérdés az, hogy mennyire bíztok benne. Ha megnyugtat benneteket és a párod bevállalja, akkor mindenképpen kérjetek biopsziát. Ha nem látjátok értelmét, akkor nyugodtan vágjatok bele a donorba. A lényeg, hogy ti döntsetek szívetek szerint!

A kérdésedre a donorsperma minőségéről: Nekünk azt mondta a doki, hogy ezek az átlagnál jobb minőségű "anyagok", ezért pl. az inszeminációnál is nagyobb a siker esélye, mint ha a férj (mármint egy nem azoospermiás férj) spermiumait használják. (Normál esetben egy inszem sikerének az esélye 10%, donorral 20-25%). Szerinted lelkiekben te már teljesen elfogadtad a donor gondolatát?

Jövök még, de most itthon van a párom, családi életet élünk :lol:

nyusziful76
 
 


Sziasztok!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2012.01.10 11:48-kor.
Vendég
 


Köszönöm Lányok!
Bízom én is a következő évben! :lol:

Mazsi drukk neked ezerrel! :lol:

Csibe
nem mondtak semmit! Egyszerűen nem tapadt meg! Márciusban megpróbáljuk a fagyasztottal. Amit most pozitívumnak tartottam, hogy most nem kérték a donoros támogatást, még a doktornő sem.
:shock: Huuuuu nem semmi, nem hallottunk róla, hogy már nincs ott. Bár most nem is volt téma, mivel ott a fagyasztott. A drágám nem örül, mert ha mennie kell még valaha biopsziára ő ragaszkodik a dokihoz!
Kitől tudod? Jöhet privben is!

Szivecske
Üdv itt neked is!

Tobi
A progitól márén is tűpárnának éreztem magam, a drágám felváltva szúrta a bal és a jobb oldalt! :lol:
Remélem neked három hónapig kell majd szúrnod! :wink:

Bocsánat, most csak kutyafuttában írok, egy ismerős miatt!
Segítségre lenne szükség:
PCOS ügyben
Egy ismerősömet megvizsgálták ultrahangal,és az orvos közölte, hogy ez a probléma, de csináltatnia kell vizsgálatokat. Hormonszint (ezt tudom, hogy van a bmcben) de endokrinológushoz küldték, valami inzulinszint mérés is kell.
Tud valaki segíteni, hogy hova is fordulhatna, ahol ez egy helyen van?
SOS kellene, mert épp mensi előtt van pár nappal, és nem szeretne egy hónapot kihagyni!
Előre is köszönöm!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?