Új privát üzeneted érkezett!

Csipike :P
Persze hogy tudósítok. Egyedül 25-én nem tudok, de remélem, a karácsonyt még a pocidban tölti Orsi.

Lányok :P
Áldott, békés karácsonyt mindenkinek!
Kép
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


még a haematocrithoz:

"Egyébként egészséges egyének esetében egészen addig nem merül fel vérátömlesztés végrehajtása, amíg a hemoglobin 80 g/l (8 g/dl) vagy a hematokrit 24% (0,24) alá nem csökken."

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi, Pandus
köszi, igen én is utánanéztem, hogy mi is az...
kicsit megnyugodtam, hogy nem olyan vészes, azért szedem a vasat és a vitamint is, ártani nem árthat
biztos akkor leszek azért benne ha kezemben a lelet!!!

köszi, akkor azért még attól messze vagyok, hogy vért kelljen kapnom.. :shock: , gondolom ő azért aggódott, hogy túl gyorsan csökken az érték, nekem azért még messze a szülés... :roll:

Kép
fendike
 
 

 
 

Fendike,
Amit beírtam értéket az nekem 27 hetes(akkor még nekem is messze volt a szülés) egyáltalán nem biztos hogy folyamatosan csökken. 36 hetesen megyek vérvételre majd megírom akkor mennyi lett.
Vendég
 


Lányok! :P
Mindenkinek BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK! Minden baba maradjon a pocakban!

Kép

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
egyetértek!!!! :D

BOLDOG KARIT, SOK AJÁNDÉKOT MINDENKINEK!!!!!!!!!
(LEGSZEBB MÁR A POCAKUNKBAN, VÉÉÉÉGRE!) :D

Kép
fendike
 
 


Sziasztok!
Egy karácsonyi épp 10 hetes pocifotó:

Kép


Jó étvágyat sok szép ajándékot mindenkinek!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kép

Fannikám, alakulsz szépen!
Vendég
 


Boniko!

Csordogal a nyalam ezeket a kekszeket nezven... :lol: 8) Nagyon jol neznek ki!

Fanni!

Köszike! :D Nagyon csini a poci, latszik mar, hogy lakjak! :wink: :lol:

Nyuszi!

Köszönöm! :D Akkor most pihenes a sok bevasarlas utan... :wink:

Zsuzsi!

Köszönöm szepen! :D A babakocsi JANE' PRO SLALOM.
Ez volt szinte az egyetlen ami nagyon tetszett mar az elejen. A Quinny is tetszett, de aztan megis a JANE' mellett döntöttünk.

Fendike!

Köszike! :D Vas temaban latom mar ki lettel kepezve... 8) :D :wink:

Kedves Lanyok!

Mindenkinek Nagyon Boldog Bekes Karacsonyt Kivanunk!

Puszi,


Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Fanni :D
De széééééééééééééép :D Erre büszke lehetsz 8)
A leggyönyörűbb ajándékok a pocidban várják a Jézuskát!!!

Lányok, mindenkinek nagyon békés, csodás, szép Karácsonyt, olyat, amilyet csak babával a hasában/kezében érez az ember.

(Olyat finom bólét csináltam tegnap, hogy azóta nem puffadok, böfizek, mióta rájárok... Valószínűleg a hideg, gyümölcsös, pezsgős ital teszi, de remekül vagyok tőle!
A recept, ha valaki szeretne ilyet csinálni:
- 1 üveg magozott meggybefőtt lével együtt
- 1 üveg őszibarack befőtt lével együtt
- 2 citrom reszelt héja + leve + némi rostja
- 2 narancs reszelt héja + hártya nélküli húsa kockákra vágva
- 2 banán felkarikázva
- 1 liter almalé
- 1 üveg (7 dl-es) édes pezsgő
- O,5 dl rum
A pezsgőn kívül mindent összedobunk este, hűtőbe toljuk, másnap akkor tesszük hozzá a pezsgőt, mikor szervírozni szeretnénk. A gyümölcsökkel lehet variálni, cserélni, de a citrom leve az nagyon feldobja, azt ne hagyjuk ki!

Véda
Vendég
 


Az első karácsony, az eslő fehér karácsony, az első babakocsis séta és az első ajándék!

Kellemes ünnepeket.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok mindenkinek!!!!!!!!!!!

Fanni:
Biztos nagyon szupi a felsőd és nagyon jó érzés igaz? Már gömbölyödsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lafi:
Köszi. És az nem volt baj hogy ha nem híztál? Akkor gyakorlatilag én fogyok nem? Mert ha levonom a Krisztián súlyát akkor az én súlyom meg fogy. Nekem nem volt súlyfeleslegem. Akkor hány kg-val leszek kevesebb szúlés után a norm súlyomtol? Ti jól vagytok? Hunor baba szeret enni? Jó kisfiu? Nagyon édes a fotókon. Kis imádni való. Nincs is ennél szebb ajándék.



Fendike:
Én is naponta szedem a Gravidát és 2x1 vasat és mé a folsavat is napi 1x. Keményedésre meg 3x2 Magnézium citrici 500mg-ost.
Ha rendesen szeded akkor nem leszel vérszegény.

Donika: Én is egyetértek!!!!!!!!!!4

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszi, én tíz kilót fogytam összesen (terhesség alatt tartottam a súlyom) pedig nem volt már csak kevés magzatvizem mert az elfolyt valamikor korábban vagy nem tudom hova tűnt és Hunor sem volt nagy, így jött ki a 10. (nekem jól jött a -10! :oops: )
Mi probléma lenne belőle, semmi. Fogytam és kész. Ebből nincs probléma. De logikus is, hiszen ment a diéta ezerrel és azt a kevés kaját is elette a baba. Nem kell aggódni!

Hunor jó gyerek, eszik, alszik, büfög, kakil és lepisil minket, nagyjából ez a sorrend, a pisilés mindig a pelenkázás közben van, szóval mindig telibe talál miket! :lol:
Éjjel alszunk, néha felébred és akkor eszik, de keveset, talán inkább szonjas akkor, aztán alszik vissza. Este 10kor eszünk és a hajnali egyszeri kelés utánrögtön visszaalvás van 6ig majd utána eszik, visszaalszunk 9ig.És innen 3 óránként eszünk.Fürcsi fél9kor van este, kaja előtt.
Jó gyerek, nem paanszkodhatom.
Vendég
 


Bizony Lafi :P elhiszem, hogy ez volt eddig a legszebb karácsonyod :P

Lafi, Judit, Véda, Nyuszi :P
Köszi a poci dícséretetet. Ma reggelre elértem a +4 kg-t. Teljesen le vagyok lombozva tőle. Jó-jó, tegnap nagy zaba volt, de azért ez mégis kezd túlzás lenni, mert azért ennyit nem eszem :?
Az mondjuk bíztató, hogy a nővéremtől kapott 38-as terhesnadrág egyelőre lötyög rajtam...

Szép napot, Lányok!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Szép pocak azért már látszik hogy nem vagy egyedül :wink: ne állj mérlegre ez egy hatásos módszer :lol: Szerintem ez a hízás majd szépen lelassul az is lehet hogy megáll egy szinten jó pár hétre. Szervezeted tudja mit csinál és most tartalékra van szüksége, bár én nem látom ezt a 4 kilót rajtad.

Lafi,
Nagyon édes Hunor főleg az első képen, az nagyon tetszik :D
Vendég
 


Pandus :P
Aranyos vagy. Ma reggel a férjem közölte, hogy kidobja a mérleget :lol:
Az a vicc, hogy én sem értem, hol az a 4 kg. 2-t mondjuk még "látok" magamon, de hogy hol a többi? :shock:
Nos, ilyenekkel szórakoztatja magát az, akihez nem jár Vuk látogatóba :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Pandácskának teljesen igaza van!!!Ne foglalkozz a súlyoddal!
Én az elején hirtelen 6 kilót híztam,(ez látszott is),utána fokozatosan.A végére 18 kilót szedtem fel,de vékonyabb voltam,mint most!Hátulról nem, és szemből is alig látszott rajtam,hogy terhes vagyok!Oldalról nézve meg brutál nagy hasam volt.Ilyenkor sok a plusz víz,és vér.Meg a méhlepények,magzatvíz.
Nekem az Elevitet is végig kellett szednem.
Pihenj sokat!Puszillak.

Andi
Kép
aanda
 
 


Andi :P
Köszönöm! 8) Szerintem én is úgy fogok kinézni nagyjából :lol:
Puszi!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanniká, ne aggódj már a kilókon, olyan csini vagy, szerintem egy jót kéne wczned és eltűnnek a kilók :wink: !!!Dobd ki azt a mérleget, és majd jövő karira kérj apától újat! :lol:
Vendég
 


Lafi :P
Ezen jót nevettem. A wc tényleg elég nehezen megy, sokkal több megy be, mint kijön, de majd nyilván előbb-utóbb megoldódik :lol:
Nna most megyek és eldugom magam elől a mérleget 8)
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni, azért arra vigyázz, hogy nem szabad erőlködni!!!Vannak homeos cuccok, én is ettem, pontosan ittam renszeresen, hogy ne legyen székrekedésem!
Vendég
 


Lafi :P
Hááát én egy orvos mellett élek, így nálunk nincs homeos gyógyszer és attól tartok, nem is lesz. (A homeos bogyók nagy része nincs bevizsgálva, hiszen nem receptköteles. Ne is próbálj meggyőzni, nem engem kellene :wink: )
De nem erőlködöm ám, csak kevesebb van, mint szokott. Majd rendbejön 8)
Puszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! :P
Csini a pocid, és tényleg ne aggódj a kilókon, sztem is meg fog állni, egyetértek Pandussal! A wc dolog meg, ezen is át kell esni, majd helyreáll az is, én nem szedtem rá soha semmit, joghurt, kefír, frissen facsart narancslé, könnyű ételek, ilyesmik segítettek! :lol:

Lafi!
Nagyon aranyos Hunor! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni :D

Aki olyan nádszál, mint Te, általában többet hízik, mint akin már eleve van súlytöbblet. Ha Te tudod, hogy nem eszel sokat, csak annyit, amennyi "normális", akkor bízd a súlygyarapodást a szervezetedre :wink:
Homeoval kapcsolatban sejtem, a férjed véleményét, de azért hadd írjam le: kislányom egyszer benyelt kb. fél üvegnyi homeobogyót. Tudtam, hogy nem árthat, de azért csak izgultam, kicsit. Semmi baja nem lett tőle :lol:

Véda
Vendég
 


Lányok, hol vagytok??? Mindenki virslit vásárol?

Én reggel barnáztam, de már jobban vagyok. (Kicsit trehány módon szedtem a Rutascorbint és a Magne B6-ot :oops: ) De mától jó kislány vagyok!!!

Véda
Vendég
 


Sziasztok Lányok!!

Lafi:
Köszike. Végül is nem a súlyom a lényeg hanem hogy Krisztián szépen fejlődjön.
Gratulálok hogy Hunorbaba ilyen jó és ügyes baba. Nagyon sok boldogságot és egészséget kívánok nektek. V igyázz rá nagyon. Tünemény a fotókon. Jól meggyöntölném. Ezek a pillanatok a legszebbek az ember életében!!!!!!!!!!

Fanni:
Ne aggódj a súlyod miatt most az lényegtelen. Azt egyél ami jól esik és annyit amennyi jól esik. 2 babának kell az ebergia. Ha nem lennék diétán én is többett ennék és híznék is. A joghúrt és a kefír engem is karbantart. Gyógyszer sem kell hozzá


Magamrol:Ma voltunk UH-n és Krisztiánka súlya 1513gr és minden rendben van vele. Sajnos képet most sem tudtunk csinálni mert most még jobban takarja a lepény mint eddig.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Véda :P
Édes vagy, köszi. Én a súlyomat csak a gerincem miatt figyelem, sajnos van egy csúnya betegségem, ami miatt 10 kg-nél nem nagyon tudok többet "cipelni"...
Mi egyébként most jöttünk meg a virsli vásárlásból :lol:

Nyuszi :P
Gratulálok, hogy túl vagy a 30. héten :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!!

Voltunk ma mi is 4D-n és Nyuszihoz hasonlóan takarta magát a bébi illetve ha mozgott, befúrta magát a lepénybe.. :(
De a lényeg, hogy jól van, óriási és szabályos golyófeje van amitől meg is ijedtem amikor lemérték mert 30hetes méretet adott ki ma, amikor pont 27. vagyok.. :shock:
De azt mondta a nőci, hogy ezzel nincs baj, a gép nem ilyen szabályos körre van kitalálva.. :roll:
Különben nagyon husi, vastag száj, toka és a súlya 1100g!!
Visszamegyek jövő héten hátha nem takarja magát.

Véda,
küldök csúnya barnaűzőt...! :D

Fanni,
hagyd a mérleget, én már felé sem nézek.. :D

Kép
fendike
 
 


Nyuszi! :P
Az a lényeg, hogy Krisztián jól van, szép a súlya. Nekem a múlt héten már 2 kg-t mért a doki, nem bízom ezekben a mérésekben!

Fendike!
Nálatok is alakulnak a dolgok, én amikor 29 hetes voltam azt mondta a doki, hogy a feje kb. 30 hetesnek, a hasa 29-nek, a lába 28 hetesnek felel meg, de ezen ne aggódjak, mert nincs olyan baba, akinek mindene pont jó! Biztos nálatok is minden ok, amikor majd megszületik szép arányos lesz! :D

Véda! :)
Remélem már jól vagy!!!!!!!!

Nekem ma olyan depi hangulatom volt! :(
Karácsonykor nővérem nem értette meg, miért nem mentünk el hozzájuk, 400 km+a gyereknek 39 fokos láza volt vasárnap - mi kedden mentünk volna - és még most sem tökéletes! Neki semmi baja nem volt egyik terhességével sem, és egyáltalán nem ért meg, ez nagyon szarul esik, de tudom, h nem ide tartozik! :?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
köszi, remélem is, hogy rendben lesz, furák ezek a mérések.. :shock:
Próbálj nem foglalkozni az ilyen meg nem értésekkel és magatokra koncentrálj!!!!
Tudom, hogy szar, de tényleg nem szabad ezen egyikőtöknek sem megsértődni.
Azt azért furcsállom, hogy nem érti meg, főleg ha ilyen beteg baba is lett volna a közelben.. :roll:

Kép
fendike
 
 


Orsi! :D
Angelcare légzésfigyelő+bébiőr, melynek 2 db érzékelőtáblája van, az azt jelenti, hogy a lakásban 2 különböző kiságyba is működik, mondjuk egyik az emeleten, másik a fszten van?

Fendike!
Köszi, aranyos vagy! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Lányok!
A 4D UH-nak hány hetesen van értelme?
Köszi!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


donika írta:Orsi! :D
Angelcare légzésfigyelő+bébiőr, melynek 2 db érzékelőtáblája van, az azt jelenti, hogy a lakásban 2 különböző kiságyba is működik, mondjuk egyik az emeleten, másik a fszten van?

nem, az azt jelenti, hogy a kiságyban van két lap, így nagyobb területet fog be.
Mind1ik angelcare-nek 2 érzékelőlapja van.

Fanni :)
ha van rá keret, akkor akármikortól van értelme :)
a 12. héten még azért jó, mert 1 mezőbe belefér a 2 baba :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni,
Mi láttuk 4D -n Dorkát 12, 15, 18, és 29 hetesen nekem legjobban a 15 és a 29 tetszett.
Vendég
 


Köszi Orsi, Pandus!
Mondjatok egy összeget, hadd ájuljak el :roll:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni73 írta:Köszi Orsi, Pandus!
Mondjatok egy összeget, hadd ájuljak el :roll:

mármint arra, hogy mennyibe kerül?
az istenhegyin 12 e volt, DVDvel együtt, én Hajdú Krisztinához mentem anno többször is.

ikrekkel viszont a 24-26. hét után már semmi értelme nincs menni, mert akkora bent a zűrzavar, hogy tényleg semmit nem lehet már a babákból látni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni,
Én ezt a helyet ajánlom nagyon kedvesek sokáig is nézik, kapsz dvd-t, cd-t, képeket, üditőt, csokit szóval tényleg nagyon jó :lol:

www.4dgenesis.hu
Vendég
 


Amikor mi voltunk akkor 12 ezer volt mindennel együtt és több mint 40 percig néztük. Vannak akciók amikor a nővéremmel voltam akkor 8-9 ezer(akkor nyitottak) volt, most is van akció dec. 31-ig.
Vendég
 


Lányok,
nekem szörnyű éjszakám volt, állandóan keményedett a hasam, bármerre fordultam rossz volt.. :(
közben meg iszonyatosan égett a torkom, pár napja megindult a savasodás, gondolom a zserbó-bejgli sem tesz jót, azokról mától lemondtam :oops:
hetek óta iszonyú szarul alszom, kezdek kipurcanni, vagy a hasam miatt vagy egyszerűen nem tudok aludni, nem vagyok álmos.. :roll:

Fanni,
én is ott voltam amit Pandus ajánl, nagyon aranyosak és 12ezer!!
a 17hetes nagy élmény volt, a tegnapi is az lett volna ha nem takarja magát a picur...

Kép
fendike
 
 


Hali lanyok,

bocsanat az eltunesert de lefoglal a csalad :lol:

Lafi,
tunderi Hunorka,es olvastam a masikon milyen szepen gyarapszik is :lol:

Fanni,
meg meg sem dicsertem a pocidat szepen kerekedik :lol: 4D nagy elmeny persze csak ha a baba is ugy gondolja :lol:
Merleg-mar en sem merek raallni ne izgulj ezen :lol:

Nyuszi,
gratula a 30 hethez :lol: Krisztianka szepen gyarapszik

Veda,
remelem mar elmult a barnazgatas+++

Pandacska,
hogy vagy?Mar csak egy par het kezd izgalmas lenni..Pocakfoto?
Fendike,
nekem allando a gyomoregesem tudom milyen rossz.Nekem a doki ROPAN nevu szirupot irt nagyon hasznos szinte rogton jobb tole..
Donika,
sajnalom a rosszkedved,probalj most magadra gondolni jobb volt igy nektek..400 km egyebkent is eleg faraszto..

Bocsanat ha vkit kihagytam :oops:
Mi jol vagyunk unnepek kellemesen teltek,karacsony utan visszajottunk par napra Brusszelbe mert itt csak jobban tudok pihenni..De holnaputan ujra lemegyunk Luxiba es egyutt unnepelunk a csaladdal...
A pocak rohamosan no,az anyu azt mondta neki 9 honaposan volt ilyen :shock:
Mindenkinek jo keszulodest a szilveszteri mulatsaghoz :lol:

Kép
petitpois
 
 


Orsi!
köszi, közben már egy ismerősöm is felvilágosított!

Fanni! :P
Én is az Istenhegyin voltam 4D-n, ott kb. 15 percig nézi a drnő! Ha lesz képed feltétlenül tegyél fel! Én is gondolkodom, hogy itthon elmenjek-e 4D-re?! :shock:

Fendike!
Nekem tegnap nem volt túl jól a pocim. Az alvás nekem sem egyszerű, már egyik oldalon sem jó, állandóan kinyomja magát, aztán vhogy mégis elalszom! Most már jön ez az időszak! :lol:

Petitpois!
Ma már jobb, tesóm is megértett, ma beszéltem vele! A hordihoz nektek volt/van napfénytető is? Vagy külön kell megvenni hozzá?
Vigyázz magatokra, akkor szépen nő a Te pocid is, majd teszek fel én is képet! :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Köszönöm, Lányok :P
Január közepén lesz a szülinapom, Apától kérek egy 4D UH-t ajándékba :D Akkor kb. 14 hetes leszek. Szavaitokból úgy veszem ki, az tökéletes időpont lesz :lol:
Megnézem ezt a helyet, Pandus mindjárt, amit küldtél.

Orsi! Ez ugyanaz a Hajdú dr. nő aki a Szabolcs u-ban van/volt? Merthogy az is Krisztina, ha jól tudom!?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni, igen ugyanaz!!!Én a 12 hetest ott csináltatnám nála...a tarkóredőmérés elég fontos, szóval egy proira bíznám....
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsánat,de ez a karácsony.......,na és most a szilveszter......

Fanni!Csini a pocid.Jol vagy?

Lafi!!!!!!!!!!!!!
Ez a Hunor baba?Hát mit mondjak?Gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűű.
Agyon van puszilgatva mi?Karácsony?Jól telt?

Pandus?Hogy vagy?Pici lány?
nekem azt mondta a doki,hogy ha 98-as lesz a BPD-je,akkor nem kísérletezünk,tervezett császárt csinál.De majd kiderül.

Mindenkit puszilok.

Kép
csiperke
 
 


Fanni :D
igen, ugyanaz a drnő! csütörtökönként biztosan az istenhegyiben van, ha oda akarsz menni, akkor telefonban mondd, hogy hozzá kérsz időpontot.
Ha egészségpénztár tagok vagytok, akkor ők elég sokkal állnak kapcsolatban.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


csiperke írta:nekem azt mondta a doki,hogy ha 98-as lesz a BPD-je,akkor nem kísérletezünk,tervezett császárt csinál.De majd kiderül.

megint nem belepof :)
szóval nem tudom a dokid mit ért a "tervezett" alatt, de én mindenképp ragaszkodnék a szülés spontán megindulásához. Lehet utána is csaszi, csak így szerintem az indulás természetesebb.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fanni,
Az Istenhegyit én is ajánlom mi ott csináltattuk 12 hetesen a kombinált tesztet, és 18 hetesen a genetikai uh-ot Hajdunál tényleg profi és kedves is. Ha csak sima mozizásra vágysz akkor azt ajánlom amit feltettem ott bőven lesz időd nézni a babákat.

Csiperke,
Jól vagyunk, olyan bálna érzésem van már nem jó már az alvás se.
Vendég
 


Pandus,
neked mi volt pontosan amikor bementél a kórházba??
'csak' keményedtél vagy fájt is???
nem tudom normális-e, hogy ennyit keményedek.. :roll:
lehet, hogy csak azért van mert most sokkal többet mozog a bébi és nő a méh, de aggódom.. :oops:

Donika,
amikor éjjel kinyomja magát akkor neked is iszonyatosan bekeményedik????
olyan rossz, hogy bármelyik irányba fordulok, ellentétes irányban összehúzódik iszonyú kemény csomóvá... :oops:
az miért van???? :shock:

Kép
fendike
 
 


Fendike,
Fájt is nem tudtam állni, ülni se csak feküdni annyira keményedett. Fekve elvilselhetőbb volt persze akkor is keményedett folyamatosan. A másik meg egy szúró fájdalom ami a derekamból indult ki és a méhemig ért engem ez ijesztett meg igazán. Ha mozog, akkor természetes ha keményedik, azt nem is kell számolni azt mondták a kórházba. Ha bizonytalan vagy inkább menjél el dokihoz, nézzék meg a méhszájat csináljanak egy ctg-t max. kimutatja hogy feleslegesen izgultál nincs semmi baj. Mennyi keményedés van egy órában?
Vendég
 


Hát tök változó, napközben nem dráma, ha jövök-megyek nem is keményedik annyira.
Nekem akkor kezd ha lefekszem és gondolom nyugi van, gyerek elkezd mozogni és állandóan összehúzódik. Vagy ha hirtelen felállok.
Tegnap éjjel pl. állandóan, ha jobbra fordultam akkor, ha pár perc múlva balra akkor megint... :shock:
Dokim elutazott, nem is tudom, hogy ilyenkor abba a kórházba kellene menni ahol ő van vagy ahova eredetileg tartozom?!?!??
Mondjuk felhívom és gondolom eligazít, de még nem hívtam, próbálom túltenni magam az aggódáson és remélem holnapra jobb lesz.. :roll: Fájdalmam nincs!

Kép
fendike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: