Új privát üzeneted érkezett!

Mónika: szorítunk és a 2008-évet remélem már babásodva kezded :) Szép kezdés lenne:) Azt hiszem megalapoznád akkor a 2008-as éveteket:)Megy a drukk :)

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu: Köszi a drukkot! teszteltél már? mikor tesztelsz? Nagyon drukkolok neked! Lassan mindenkinél beköszönt a gólya, talán én is sorra kerülök.



Kép
mónika23
 
 


Biztos sorra kerülsz te is móni.

Amúgy fura mert totál megéreztem a pét mert majd lezsakadta derekam. És utána a találkozást is megéreztem mert egy héten át onnantól örökké begörcsölt a lábam. Iszonyú volt.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 

 
 

Csucsu, nagyon szorítok és várom a + eredményt, és akkor egy napon megyünk dokihoz? :wink:
ritt
 
 


Csucsu
szorítok, akkor este megírod az eredményt?

Vera
ma mész dokihoz, igaz? mikor?

Mi tegnap beszéltük meg Apával, hogy a februári menzi után indulhat a tesóprojekt. Annyira izgatott vagyok... :D (most 3-4 napon belül kell megjönnie, aztán a februárit pont Máté születésnapja körülre várom és utána zöld az út. nekem a ciklusaim 33-35 naposak)

Kép

Kép
syrynx
 
 


lányok. ti mikor mentetek dokihoz a pozitív teszt után? mert nekem elméletbe ma lenne előszőr pozitív.
voltam dokinál és a menotesztem erős pozitív de nem látott semmit. hajtogatja a vetélést és az anti d-t de én nem megyek holnap a dél pestibe mert szerintem nagyon fiatalka még. És így inkább majd jövőhéten pénteken megyek a saját dokimhoz. Magától nem erősödik a teszt nem igaz?

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera: Nem értem valóban.Hisz magától a teszt nem lesz erősebb. Várj egy hetet abból nem lesz baj.

Nekem a teszt amit csináltam igaz nem reggeli pisiből de ez sem vigasztal negatív. Szóval a szervezetem játszik velem. Pedig most még meg is éreztem, hogy babás vagyok tutti. De ez van pár nap és elmúllik majd ez a szar érzésem is.

Kép
csucsu05
 
 



Csucsu
sajnálom, de még ne add fel. :wink: a múltkori babánál is később lett pozitív a teszt, ha jól emlékszem???????

Vera
tulajdonképpen most hanyadik ciklusnapon vagy? valószínű később volt peteérés és a baba is később fog látszódni. egy hét múlva már tisztán fogsz látni, hogy mi is a helyzet. (tudom hogy még hosszú az idő addig.)

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Igena multkor is később lett de sajna ezzel sem tudom magam vigasztalni. Hisz két eset nincs.

Viszont olvastam, hogy februárban kezditek a projektet. Tök jó :) Az mindjárt itt van. És sikerüll leadnod pár kilót? nem azért vártatok a projekttel? vagy nem emlékszem jól?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu
de jól emlékszel, eddig csak 2-3 kg sikerült leadni. azért még igyekszem januárban folytatni ezt a tendenciát.

szurkolok neked. :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 



Syrynx: A 2-3kg is jó. Nekem is le kéne adnom pár kilót. Régen vékonyka voltam de szülés után valahogy nem megy le egy deka sem. Azért vigyázz a tulzott diéta mellet nehezebben lesz az ember terhes.

Kép
csucsu05
 
 



Vera: Izgulok érted nagyon.
Én a 34. napon vagyok.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu:Ejnye bejnye,nem szabad így elkenődni az első negatív teszt után.tudod amíg piri nincs addig nincs okod búsulni.
Meglátod hogy ünnepek után ha tesztelsz az pozitív lesz. :wink:
Az nem lehet hogy a szervezeted ennyire becsapjon.

Vera:Szerintem ráérsz még a dokihoz menni,én például a pozitív teszt után 2 héttel mentem,de akkor is csak mert kellett...5-6.hét körül ha mész az jó,már akkor lát zsákocskát is az UH. :D

Mónika:nagyon szorítok hogy sikerüljön ez a hónap,csak görcsölni ám :wink:

Én holnap menyek a dokimhoz,nagyon izgulok hogy mit fog mondani. :?

Kép
lyndee
 
 


Vera:Jó a hőd nagyon,ha elvetéltél volna már a hőd is leesett volna.


Csucsu:a 34. napon nekem már kimutatta.De ugye nem vagyunk egyformák...reménykedjünk.
Halvány csík sem volt?

Kép
lyndee
 
 



Lyndee: Hát én enyhe csikot sem láttam Pedig nagyon figyeltem. A tescóban vettük a tesztet. 750Ft volt és egy sima csikteszt volt. Én a kazettásokat többre méltatom de azért ha babás lennék ez is kimutatja. Azt, hogy milyen érzékenységű volt nem tudom. Valami Lili nevű volt. Nem is ismerem.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Csucsu, még ne add fel, pár nap múlva csinálj megint egyet, egy másfajtát is.

Vera, ezt én sem értem vmit már kellett volna látniuk nem?
Én ma vagyok a 42 cn-en 27 Dpo-n.Este kicsit görcsölt a hasim, enyhén, de betojtam és kicsit most is érzem, már nem görcsöl, csak olyan fura érzés, de ez lehet már az idegessség, hogy minden ok legyen.Legszívesebben elmennék ma dokihoz, de az enyémnek ma nincs privátrendelése, és nem tudom, hogy dolgozik-e a kórházban ma vagy szabin van, mert örülnék, ha meglesne uh-val ill. leküldene uh-ra. De most hívjam fel hogy kicsit görcsöltem?Jaj, de nem tudom, mindenesetre, van még 2 db tesztem egyet ellövök, hogy mi van!Vmiért az megnyugtat
ritt
 
 


Na csináltam, sima csík tesztet, Leo féle, már erősebb a teszt csík, mint a kontroll: Kép
ritt
 
 


Csak fordítva tartottam :oops: :D

És itt az összes: Kép

Na még kettő, más fajta: Kép
ritt
 
 


Csucsu!

Nagyon sajnálom! :cry: De tudod, hogy nincs két egyforma terhesség, ezért amíg nem jön meg, a remény megmarad! Nem akarlak még véletlenül sem biztatni, mert attól nem leszel babás, de ne keseredj el, hisz az, hogy most nem sikerült esetleg, nem a világvége.. Lesz következő hónap is! :wink: Voltál a vetélés óta dokinál?

Ritt!

Én mindig azt mondom, hogy inkább kétszer feleslegesen, mint egyszer későn... Ha úgy érzed, hogy a görcsölés nem normális, akkor inkább menj dokihoz! De többen is azt tapasztaljuk, hogy a görcs korai terhes tünet! Bár ebben a dokim nem ért egyet, ő szerinte terhességben nincs helye görcsnek, de ő férfi.... Szépek a tesztek! :wink:

Vera!

Látod, azért csak jóra fordulnak a dolgok! Barna, vérzés nincs már? Én úgy tom, hogy körzeti nem tud felírni hormongyogyit!
Vendég
 


Grönland: Igazad van lesz köv. hónap is. Voltam dokinál kontrollon minden oké volt.

Kép
csucsu05
 
 


Köszi, Grönland!

A mobilját nem mertem felhívni, de a kórházban megkérdeztem és szabin van :cry:

Így már tényleg nem tudom mi tévő legyek.???
ritt
 
 


Csucsu!

De még nem jött meg ugye? Azért én még drukkolok ezerrel! :wink: Hormonokat nem néztek? Soha nem lehet tudni...
Vendég
 


Grönland: Még nem jött meg. És hormonokat nem néztek. Ha most megjön akkor a 2008-évet a dokinál kezdem és kérek hormonvizsgálatot.

Ritt: Ha bevan a dokid telefonja kapcsolva akkor szerintem zavarhatod. Szerintem nem fog megsértődni. A dokik élete ilyen. Hivd fel nyugodtan.

Kép
csucsu05
 
 


Ritt:Nagyon szépek a tesztjeid :wink:
Érdekes nekem még most a 7. héten sem volt erősebb a tesztcsík a kontrollnál...szerintetek miért? :?

Csucsu:Valamiért késik pedig?Méghozzá nem keveset.

Vera:Mit mondott a doki?kaptál gyógyit?


Én ma megyek 3-ra,drukkoljatok!!!!
Kép
lyndee
 
 


Lyndee: 3-kor drukkolunk:) Aztán irj mi volt.

Kép
csucsu05
 
 


Ok,Köszönöm! :wink:

Tegnap képzeljétek a sógornőmnek is kiszámoltuk hogy kb mikor lesz PÉ-je,és odaadtam neki azokat az ovuteszteket amiket én már nem tudtam felhasználni.
Ők is nagyon szeretnének babót és ők járnak is a Kaáliba,mert nem akar összejönni.
Reméljün az új év hoz nekik is babót! :lol:

Kép
lyndee
 
 


Ritt :)
Belekotyogok.... :wink:
Vegyél be MagneB6-ot! A doki is azt mondaná. Szerintem. :D Én 3*1-et szedtem, valaki ennél többet. Recept nélkül kapható.
(Ki a dokid? - ha nem titok....)
Vendég
 



Vera!

Végre valami jó hír! Gyogyit nem írt fel? Megkéne támogatni azt a babót egy kicsit! Vagy már nincs semmi barna?

Ritt!

Remélem jól vagy! Amit Gyugyi írt az jó, azt túladagolni sem lehet, kapkodd csak nyugodtan! Persze ne marok szám! :lol:

Csucsu!

Ez jó ötlet, mert szerintem nálatok nincs baj, ha ilyen hamar összejött a másik baba, csak lehet, hogy most a vetélés egy kicsit bekavart! Ha jók lesznek a hormonok kérj egy kis rásegítést, hátha úgy hamarabb sikerül! De egyelőre ne menjünk ennyire a dolgok elébe, hátha... :wink:

Lyndee!

Kicsit lemaradtam, én ezért csak utólag gondolok rád! Remélem minden rendben van!
Vendég
 


Én is megjöttem a dokitól,megmaradt a baba,10mm embrió.Csak az a baj hogy nem nagyon jó helyen van.
A petevezeték kivezető részénél a kürtnél van.
De azt mondta hogy még mindig szerencsésebb hogy nem a méh szájánál van mert ugy könnyebb a vetélés.
És persze ilyet még nem látott,én vagyon az első... :roll:

Kép
lyndee
 
 


Hú, Lyndee, ez tényleg érdekes, de legalább minden ok!

Aztán hívtam adokimat aki ki volt kapcsolva, úgyhogy elmentem a terhesgondozóba. Ott nagyon ari fiatal doki volt, és átküldött az uh-ra, ott egy paraszt volt nem mondott semmit, csak annyit tudok ami a papíromon van:
Az uterusban egy szabályos petezsák látható.
Átlagos átmérője:11 mm

YS ábr. - ez nem tudom mit jelent???? :?: :?: :?:

Különben mióta az első tezstem + lett, azóta szedek napi 3×1 Magne B 6-ot, a doki azt mondta, viszont ezt ne emeljem ezt az adagot! :?:
ritt
 
 


YS = szikhólyag
Vendég
 


Köszi, már megtudtam.
ritt
 
 


Na csajok én most rossz hirrel jövök: Megjött:(
A fene enné meg.

Grönland:Hormonvizsgálatot a körzetitől is lehet kérni?

Vera: Ez jó hir. kakor egy hét múlva okosabbak leszünk de biztató amit írtál. :)

Ritt: Akkor most megnyugodtál ugye?

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu!

Nagyon sajnálom! :(
Vendég
 


Csucsu:Sajnálom,de már tényleg ugy tünt hogy jön a babó. :cry:

Ritt:Ez szuper! Mennyi idős terhes vagy?
Mert a méretek alapján egyszerre haladhatunk.Nekem 10mm.

Ja és a doki az Utro szedését megemelte 2-ről 3-ra hétfőtől.
És azt mondta hogy nem kell még mennem tanácsadásra... :roll:
Ami elég furi...majd a 10 hét után.
Lehet hogy fél hogy nem marad meg a babó? :oops:

Kép
lyndee
 
 


Lyndee, volt szívhang?
Hogyhogy még nem látott ilyet a dokid? Fiatal? Vagy ez ilyen ritka?
Remélem azért minden rendben lesz.
agisol
 
 


Érdekes a vonalzóm, h 169 nap van hátra, pedig csak a 4. hét... :shock:
agisol
 
 


Csucsu!

Nagyon sajnálom, de erős csaj vagy. Tudod én milyen vagyok, ha ennyi idő után nega a teszt, én azt mondom, hogy ott nincs baba! Persze ettől még lehet, de akkor valószínű, hogy később volt pé! Szeretek a földön járni és reálisan nézni a dolgokat, ezért biztos sokszor olyant írok, amivel megbántalak téged vagy mást, pedig nem akarom, tényleg.... :oops: Hormonvizsgálatot csak nőgyogyitól kérhetsz!

Lyndee!

Én ezt nem értem... Most akkor ki sem írt? :shock: Ahogy van szívhang, mehetsz a kiskönyvért! Nem értem a dokit!

Ritt!

Persze szedd úgy, ahogy a doki mondta, de ha erősebb görcseid vannak, kérj valami erősebbet! Én 500mg-os magnéziumot szedtem 5-ször! A magneb6-ban nincs 40 sem.
Vendég
 


Agisol:Nem fiatal a doki de nem is öreg,volt egy pár szülése már de ezt arra értette hogy még olyat nem látott hogy a kürthöz ágyazódott volna be.
Nem tudom volt e szívhang azt nem mondta,csak annyit hogy élő embrió 10mm.

Grönland:Hogy érted hogy ki sem írt?én már nem dolgozom kb 2 hete.
Direkt megkérdeztem tőle hogy a tanácsadásra mehetek e már és azt mondta hogy majd a 10. hét után.És ezt azzal indokolta hogy ott a védőnők csak megijesztenének.
Nem értem én sem,lehet nem bízik benne hogy megmarad a baba?
mert erre gondolok...különben már mennem kellene. :roll:

Kép
lyndee
 
 


Lyndee, ne gondolj ilyenekre!
Higyj benne, hogy nem lesz semmi baj.
És a védőnők tényleg sok sületlenséget össze tudnak hordani.
Én ha újra babás lennék, nem mennék korán védőnőhöz.Csak ha már nagyon muszáj.
Mennek a drukkok Neked!
Vendég
 


Vera, merre vagy?
Vendég
 



És, jól vagy????
Vendég
 



Lyndee!

Ha élő embriót látott, akkor biztos van szívhang is! Nem tudtam, hogy már nem dolgozol! :oops: Nem tudom mi lehet az oka, hogy még nem küld tanácsadásra, de biztos nem azért, mert nem bízik abban, hogy megmarad-e, meg szerintem nem is azért, mert ijesztgetnének! Ha jól tudom a 12. hét az amikor már érdemes tanácsadásra menni! Csak mi, akik ennyire vágyunk babára vesszük észre ilyen korán a babát, sokan sokkal később...
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: