Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!
én majd csak este jövök karácsonyt kívánni:-)

de most szeretnék kérni meg valakit aki tud küldjön már nekem karácsonyi dalokat, vagy ahol le lehet tölteni.

előlre is köszönöm

puszika

Kép
kbernadett
 
 


Évi!
Boldog Névnapot!! :D


Kép
szilbee
 
 


Évi, mi is boldog névnapot kívánunk!

Kép

Kép
Kép
dorkáék
 
 

 
 

Évi Boldog Névnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
katlina
 
 


Vagyok ám olvasóüzemmódban,de most van egy kis ídőm!

Olga!
Nagyon sajnálom anyukádat,talán ez a legcsúnyáb betegség kitartás!

Vadászathoz annyit apukám 16éves kora óta jár vadászok közé azóta ő is vadász lett,országos 5.helyezést ért el a vadissznó amit lelőtt pár évell ezelőtt,Robit is próbálta meggyőzni hát nem jött be most minden vágya hogy anno majd az unkoálya nagy vadász lesz :D ,én meg nem fogok ellemkezni


Mindenkinek jó készülődést,karácsonyozást
na megyek csomagolni :D

Kép

Kép
katlina
 
 


Katlina!
Az szép! Országos 5. ... :)

Judit!
Elfelejtettem... A bútorról összeszerelve is kérünk ám képet! ;)
szilbee
 
 


HÓPIHÉCSKE SZÁLL AZ ÉGEN
KISCSENGETTYŰ SZÓLAL SZÉPEN
AZ ANGYALOK MA TÁNCRA KELNEK
GYERTA FÉNYNÉL ÉNEKELNEK
MOSOLYOGVA MONDJÁK NEKED :
BÉKÉS BOLDOG ÜNNEPET!

Kép

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Sziasztok!

Boldog karácsonyt mindenkinek!

Reggel kilökődött a nyákdugóm, ezerrel hívtam Tóth Zolit, mondta hogy ha folyik a magzatvizem vagy sűrűsödnek a fájásaim menjek a kórházba, egyébként nem baj.Mondtam neki hogy megpróbálom a mai napot kihúzni elvégre neki is karácsony van, erre elkezdett röhögni és mondta hogy ha a baba jönni akar akkor jönni fog.Olyan rendes tőle hogy nem volt bunkó!

Azóta néha vannak fájásaim, szóval lehet hogy az ünnepek alatt jön Védike:)

KépKép
viragb88
 
 


Virág! Azért várhat még egy kicsit Védike, sok időd van még hátra! Beszéld meg vele, hogy jobb még neki odabenn, és várjon még egy picit, úgy mindenkinek jobb lesz!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Szijjó!

Évi!
Boldog Névnapot :D !


Igen Virág...nekem is ez jutott az eszembe..hogy még ne szüljetek....sok idő van hátra amit odabennt kell hogy töltsön!!! Pl . hogy a kis tüdeje rendesen kifejlődjön..mert ez pont a végére tehető...(37. hét előtt koraszülöttnek számít...és sokáig kórházban kellene lennie.....)
Inkább csak arról legyen szó hogy jelez héééé ÉN IS ITT VAGYOK ÉS !!! :wink: BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK !!

fanna3
 
 


BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYT MINDENKINEK!

AZ ÉVÁKNAK BOLDOG NÉVNAPOT!

DORKA, KATA ÉS NIKI

Niki

Kép
Kép
csni
 
 


Sziasztok!

Hú Fanna, micsoda megújulás, nagyon szépek vagytok a közös képen! Csak így tovább! :wink:

Évi!
Kép

Szilbee!
Ádámnak is sok boldog névnapot!

Virág!
Húúúúú. Én úgy tudom 36 hét alatt koraszülött, de azért ég van híjja, legalább addig bírja ki. Pihenj sokat, és beszéld meg Védivel a dolgokat.

Jaimeeék?

Mindjárt rakok képeket, nézegetni

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Kép ilyen volt Kép Kép ilyen lett Kép Kép Karácsony Kép Kép Kép

Én is kíváncsi vagyok a gyerkőcök hogy fogadták az ajándékokat!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Hola :)

[b]Évi, Boldog Névnapot kívánok![/b] :D

Szilbee Edemjének is :)

Fanna, naon fajin ez a kép rólatok :lol: Nimi vonalzója is tutteros :D

Judit, nekem a régi bútor is tessen :shock: :lol: Nagyon jó lett a lányok szobája! Látom jól sikerült a Karácsony :)
Bót: nem érte meg, rossz helyen kezdtük. De webshop formában valszeg hamarosan működni fogunk (vagy egy éve tervezgetem, nameg várom a törvénymódosítást :? )

Évi, nálatok is volt akkor nagy várakozás, ha mán a fodrászt is alig lehetett kivárni :D Hát, Csonginak egy illúzióval kevesebb... A Százados utcában mi is gyakran megfordulunk, párom Anyujához menet.

Nálunk is járt a Jézuska, majd teszek képeket...valamikor :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Bakker, mán másodszorra bacom el a vastagítást :? Szal...

Évi, Boldog Névnapot kívánok! :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Niminek Boldog 9. Hófordulót! :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Köszke, Köszke! :lol:

Dejállat a szoba Judit.....Engem...minket....nám fogadtok örökbe.. :roll: ??teccik a piros ajtó is!!!!!!!!!!!

És ki mit kapott????? Évi..fülbevalóról esetleg egy képet???...Én is szeressem!!!!!! :shock:

fanna3
 
 


Otthonodba kicsi anygala szálljon, minden álmod valósággá váljon. Gondolj mindig csupa szépre jóra-legyen ünnep minden nap és óra

BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDENKINEK



MINDEN ÉVÁNAK ÁDÁMNAK nagyon boldog névnapot kívánok

Niminek boldog hófordulót.


sok puszi

Kép
kbernadett
 
 


Fanna, kísérletezgetsz? :lol:

Hoztam pár képet...

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Szép estét!

Nálunk tegnap volt a nagy családi ünneplés, ma meg a játék! :lol:

Nagyon tetszenek a képek, egyik Judit: nagyon szép lett a szoba, én is megyek hozzátok gyereknek! :lol: A lányok meg a szánkón a rózsaszín rucijukban...hááát... nagyon kis cukorfalatok :lol:
Balwin Judit: továbbra is bírom a kis vöröset :lol: kedvenc a dobozon ülős :wink:

Évinek és Szilbee Ádámjának boldog névnapot kívánok!

Fanna, jó az új képetek!

Virág, jobb lenne még annak a kislánynak odabent. Én nagyon szurkolok, hogy pár hetet húzzatok még ki egyben.

Nálunk videó készült az ajándékozásról, így arról nincs képem. :cry:

Van viszont az asztalról és a fáról. Nálunk az idén Anna kedvéért minden rózsaszín-ezüst volt... :oops: :lol:


Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szép jó estét!

Mi holnap elutazunk, majd csütörtökön jövünk haza! Remélem mindenkinek jól sikerült a karácsony, láttatok boldog gyermekarcokat!

Kívánok további kellemes napokat!

Évi és
Kép
csongianya
 
 


Na hali!

Fanna!
Niminek boldog hófordulót!
Nem piros az ajtó, hanem inkább narancsos (konyak pác) csak nem teljesen ok a gépünk. :roll:
Most mindent narancs-piros- citromsárga színben találtam ki, ha már a ruhájuk rózsaszín, és lila. Még a székeket, meg az asztalt kellene lefesteni, csak Misi nemkapott olyan festéket, amilyen nekünk kellett volna. Az előbbi színeket akarom, de külön- külön, így nem lesz összeveszés (gondolom én).

judit!
nagyon kafa, de mi ez? sátor + foglalkoztató is egyben? De jó ötletet adtál! Na Leti szülinapjára akkor iglut kap, egyébként is gondolkoztam már rajta, de most meg is erősítettem ebbéli szándékomat. Úgyis minden gyerek imád bújócskázni!
Milyen szépen ül Luca! És a csomagos :lol:
Jó, akkor várjuk a websop címét.

Ja, és aki eddig csak gondolkoott a gyerek nyelvtanulásán. Gréti egy slammerst kapott, ami egy hangmodulátorból, és a hangokhoz tartozó kártyákból áll. A hang egy sípszó volt, mondom neki síp, erre a kalapáccsal rácsapott a birkára (angolul sheep) teljesen kiakadtam, percekig csak kérdezgettem az apját, láttad? láttad? először arra gondoltam, hogy nem is hasonlít a két szó, síp-birka, mire leesett. Apám, még most is kiakadok, pedig hát ezért járunk de akkor is...

Na ki mit kapott???? Én is kíváncsi vagyok!!!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Húú Szami!
Ez a teríték, már megint fantasztikus! és mi lapult a zacsikban? A fátok is szupi, mi most arany-pirosban nyomjuk, nem rossz ez sem, tudod, én és a rózsaszín mániám :oops:
Mi volt a menu? lehet már írtad, de nem emlékszem.
Mikor utaztok a szüleidhez, és hova is?

Évi!
Jó utat Nketek is!

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Jázminnak is utólagos boldog hófordulót!

Ja és még annyi, Évi, hoyg én teljesen elcsodálkoztam, hogy mekkora nagyfiad van. Valahogy az eddigi képeken kisebbnek tűnt, vagy mostanában sokat nyúlt?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Jaj, tényleg, elfelejtettem írni, hogy valamit félreértettél, Judit. Nem a szüleimhez utazunk, hanem a szüleimmel... Kisbérre megyünk, ahol nemrég voltunk kettesben is a férjemmel. Majd 26-án indulunk.

A menü: tejfölös vadmalac leves, aszaltszilvával töltött libamell barnamártással, krokettel és vegyes tál: ezen gesztenyével töltött pulykamell, baconnal bélelt sertésszűz, rántott halfilé (tengeri halból) , rántott sajt volt.

A lányok kicsi porcelán csengőt kaptak, a fiúk pedig édességet: mozart tallért, meg 3 féle bonbont.

Ha nem gond, teszek még képet, esetleg ha jövőre mégis rózsaszín lenne a díszítésetek, Judit, néhány ötlet.






Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Adventi koszorú:
Kép

Díszítő csokor felfüggesztve a boltívre:
Kép

Masni a fán:
Kép

Szalvéta ezüstben-rózsaszínben:
Kép

Judit, köszönjük a köszöntést!

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Sziasztok!

Névnaposoknak nagyon boldog névnapot kívánok!

bbj Judit! Nagyon szép az új bútor! De látom milyen ügyes segítsége volt apának az összeszerelésnél! :lol:

balwin Judit! Azta milyen nagyot nőt Lucácska! Szupi az iglu!

Dorka! Mégegyszer köszi a recepteket! A fekete-fehér sütit szoktam sütni, nagy kedvenc az is. Tegnap a Petri féle mézest gyúrtam be, egy kis adagot meg is sütöttem még aznap este, nagyon fincsi volt! A nagyját meg ma apával közösen sütöttük meg. Tényleg nagyon bejött, biztos nem próbálok ki másikat.

Anna! Jó lett az új avatarod, meg a vonalzó is!

Virág! Ne siettesd még Védikét! Ahogy Anna is írta, kell még neki bent fejlődnie!

Mégegyszer boldog ünnepeket mindannyiótoknak!

Üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Olga, de szép a fiad kora: csupa egyes! :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Szami!
A szám tátva maradt, csak azt az egyet írnád meg, hogy honnan bánatból vettél vad, és még ráadásul malacot.????
A maradékot küldheted postán tutira nem romlik meg ebben a hidegben! :wink:

jaj, akkor félreolvastam :oops: :oops:
Jó pihenést mindnyájatoknak!

A díszítés is nagyon szupi. ezek gondolom mind made by szami' s family. Na jövőre váltunk, ötlet már megvan

olga!
Képek??? ezer éve nem láttam Balázst!
Fekete-fehér sütit én is szeressem, de melyiket nem... :roll:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


A Metróban árulnak vadhúst, de nekünk a kollégáink fele vadász, csak be kell nyújtanom a listámat, ők meg hozzák, cserébe én adóbevallást csinálok nekik :lol:

Nem hiszed el, de csak egy kis leves a maradék... Én meg azt hittem, ennyi kaját egy hétig eszünk... Ma délelőtt a kedvenc éttermünkből kunyiztam egy 4 személyes hidegtálat és egy kis halászlét holnapra, mert főzni már nincs kedvem... :roll:

A koszorú és a gömb a kedvenc virágosomnál készült az instrukcióim alapján. A székeink meg mind másfélék és úgy utáltam már őket ilyenkor nézni: egyszerű lepedővásznat vettem, egy kis organzát és máris milyen szépek!

Azt sajnálom, hogy Máté pókemberes tortájáról nem készült fotó: piros marcipánnal volt bevonva, fekete csokival bepókhálózva és a közepén ült egy marcipán pókember :lol:

Kép
Kép
Kép
szamóca73
 
 


Judit!
Nagyon jó lett a bútor!! :D Tök jól klappol a szobához!
Látom a csajszik örültek az ajándékoknak! Az a vasaló nagyon tuti!! A slammers az milyen játék? még sose hallottam róla!

Balwin!
Hűű olyan belebújós táska-házikót majd én is akarok Dévidnek! Nagyon tetszik! :lol: Hol lehet ilyet kapni???

Szamóca!
Nagyon klassz hangulatteremtő vagy!! :lol: Fantasztikusan jól néz ki a karácsonyi asztal meg a karácsonyfa is!
A gyerkőcök is szoktak neked segíteni az ünnepi hangulat megteremtésében?

Virág!
Remélem Véda még bent marad!!! Nagggyon korai lenne még ha kibujna! :? :( Remélem kibírja min. a 36. hétig, hogy a tüdeje megérjen!!!

Ádám üzeni, hogy köszöni a névnapi köszöntéseket!

Tök aranyosak vagytok, hogy így gondoltatok rá! :) Tök meghatódtam! :oops: :lol: (Bár Ő szept. 9-én tartja a névnapját... én sokáig nem is tudtam, hogy akkor is van Ádám... Az első karácsonyunkkor majdnem fel is köszöntöttem.)
szilbee
 
 


Dávidtól megkaptam az első karácsonyi ajándékomat....

... az első fülig érő foghíjas MOSOLYT!!! :lol:
szilbee
 
 


Sziasztok!

Látom, pangás van...remélem, mindenkinél jól telnek az ünnepek.
Nagyon klasszak a képek, amiket tettetek fel, Annalucus nagyon ügyesen ül, nem semmi! És tényleg tök jó az az aji...Szamóca, a dekorációd gyönyörű és Te egy házitündér vagy...de irigyellek, hogy ilyen finomakat tudsz főzni! Jó pihenést nektek! Judit, tök jó a bútor, meg a szőnyeg is nagyon tetszik, és a csajok nagyon édesek! Nekem Leti annyira hasonlít az én Zsófimra...tök az a fazon, legalábbis a képek alapján. Látom, ők is örültek az ajándékoknak! Ja, Évi, Csongi is nagyon aranyos a karifa alatt, és utólag is boldog névnapot az Éváknak (Vica, hol vagy?!) és Ádámnak is, még ha nem is most tartja...
Na majd még visszaolvasok, hogy mire kell még reagálnom, de most megpróbálok feltenni pár képet, Apa végre megmutatta a pixel kicsinyítést...
Kép Karácsonyi ruhában Kép Ajándék Kép Zsófi első karácsonya

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Folyt. köv.
Szóval Szilbee tényleg szép ajándékot kaptál Dávidtól! Virágék jól vannak, tudsz róluk valamit?
Fanna, tényleg tök jó az avartarod meg Nimi új vonalzója!
Olga, én is nagyon sajnálom anyukádat, kitartást, jobbulást kívánok!
Niki, még a Corás lehúzásra reagálva, jó szemetek voltak, gondolom ezek után nem nagyon jártok oda vásárolni! :twisted:

Nekünk új szőnyeget hozott a Jézuska a nappaliba meg az előszobába, jófej volt :wink: Zsófi meg kapott egy csomó mindent, játékokat, ruhákat, könyveket. (bár valljuk be, egyelőre nem nagyon hozza lázba egyik sem :roll: :oops: )

Kép

Kép
ditke2007
 
 


Szép estét mindenkinek!!

A feltett karácsonyi képeket nagyon jó volt nézegetni, olyan szép dekorációkat (Szamóca), olyan szép első karácsonyozókat (ZSófi, Annalucus, Leti), sokadik karácsonyozókat (Gréti, Csongi no és a szülők!) és új gyerekszobát láthattunk! :)

Szilbee! KÉÉÉPET Mosolyországról! :) MEg a családról!

Virág! Sokat gondolunk Rátok, Anyát izzítottam, hogy forró dróton értesítsen minket!!! Remélem még Védike bent marad, minden nap számít, hogy felkészüljön erre a világra!

A mi kis karácsonyunk:
SZabi első karácsonya
ajándékok
repülős karácsony
mit kapok? Haladjunk!
Vigyorgóék

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Sziasztok!

Védike maga se tudja mit szeretne, néha megbombáz fájásokkal aztán abba is marad minden.Egyre lentebb megy a hasam mondják hogy torzul az arcom is.Meg igazából azt se nagyon tudják hogy hány hetes is vagyok :oops: Van amelyik doki szerint egy hónappal elszámolták a másik szerint 2 héttel tuti,szóval már én magam se tudom hogy szülhetek vagy nem :cry:

ha valami történik akkor szól valaki :lol:

További Kellemes Karácsonyt Mindenkinek!

KépKép
viragb88
 
 


Sziasztok!
Gyors leszek.

Márti! Nagyon sajnálom!!! Őszinte részvétem!

Fanna!
DE jó az új képetek! Én is akarok!!!!! de nekem nem sikerül. Ha lekicsinyítem akkor nem is látszunk. :( Na mindegy

Szilbee!
Aranyosak a fiúk, a michelin baba nagyon találó. Húú de kis vasgyúró.. :D

BBJudit!
A két pink lady nagyon csini. Szépek! Húúú a bútor nagyon tetszik na és a szőnyeg fúú, jó izlésed van.

Évi!

Utólag is boldog névnapoT! :oops: :oops:
Csongi olyan helyes kis srác. Szóval volt nagy öröm Spongya bob miatt. Látom az arcán.. :D

Balwin!
Annalucus igazán nagyon szépséges!! :D Ez lenne az aktív center?? Ez nagyon jó dolog, ötletes.

Ditke!
Nagyon szépek vagytok! Zsófi már igazi ,,nagy" csajszi.

Dorka!
Húú de jól néztek ki. TE olyan szíp vagy! JA! a fiúk is aranyosak :D :D

Szamóca!
Ez ám a tertített asztal... :oops: Erre, hogy van időd??? Ügyes vagy!

További szép karácsonyt Mindenkinek! De minnyá vége van, sajan :cry:

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Sziasztok!
Szilbee!
Milyen szép ajándékot kaptál! Majd kattints róla képet!
A slammers 52 kártyából áll, amin vannak hangszerek, állatok, és van egy hangmodulátor, amilyen hangot hallassz, arra a kártyára kell lecsapni a kalapáccsal. Én is nagyon élvezem!

Ditke!
Jól látod, tényleg "az a fazon". Olyan gyantruszolni való! :wink:

Vigyorgóék!
Nagyon szépek vagyok, a fátok is tuti.

Virág!
Akkor lehet eljött Védike ideje?

Tényleg hogyha minden ok a babával, de elszámolás miatt 36 hét előtt születik, de valójában már utánna van, akkor is mennek a korára? pl 10/10 apgar, nem sárgul, szopik rendesen, nagyobb súlyú? Ezt tudja valaki, ha más nem Betty?

Kati!
Ha kicsinyített fotót nem is, de karácsonyosat dobjál már, nézegetni!

Rólunk Grétinek megy a hasa. Most várunk még, aztán ha nem megy tovább elindulunk a dédikhez, de diéta. Na mondanom sem kell legnagyobb örömére, nem kell ennie semmit.
:roll:

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 


Sziasztok!
Nálunk igazán karácsonyos képek nem készültek, de amit ma reggel készítettem, azt közre adom.A dátumot ne nézzétek mindig elfelejtem átállítani. Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
bmárti75
 
 


Sziasztok!


Márti! De szép kis nőcit rejteget az a baldahin! :lol:

Csajok! :oops: S.O.S.! Nincs meg valakinek véletlenül ezek a könyvek:
A helyes beszéd / Logopédiai Kiadó, Bp., 2002.

A magyar nyelv könyve / szerk.: Adamikné Dr. Jászó Anna (1997)

Kerestem könyvtárban, nem volt bent, tanár most tette fel a tételsort, sajna kell a kidolgozáshoz, 4-én vizsgázok (ha lenne miből). :evil:

Ha valakinek meglenne akkor nagyon szépen elkérném kölcsönbe 5.-éig.


Ildi! Te nem kaptál valamit ismerősödtől Hangtan, beszédművelés, logopédiai ismeretek körben? Én viszont találtam kidolgozott Szociológiát, ha kell. Vagy majd következő félévben?

Na üdv!

Olga

Kép
juhaszolga
 
 


Sziasztok!

Márti!
Ó de bájos a lánykád, főleg a második képen.

Judit! Köszönöm a csajok nevében is az érdeklődést. Igazán ,,jó" képek nem születtek mert Szonját negyon nehéz becserkészni.
Kép
Kép

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Ja!
Még nem is mondtam. Dec 23 óta már a mi tulajdonunkban van a házikónk. :lol: :lol: (vagyis a bank tulajdonában :roll: )Ez a mi karácsonyi ajándékunk. Már a fürdőszoba kész is van mondjuk csak a zuhanytálcát cseréltük kádra (SAROK :D ). Na meg még kifestünk, oszt ennyire fussa egyenlőre. De úgy örülünk. Június óta intéződik. Végre :D

phpBB: Kép
phpBB: Kép
kati74
 
 


Kati! Szépek a lányok, és minden jót az új házikóhoz!
Te titkos üzemmódban maradsz? :)

Márti, Angéla nagyon nőcis baldachinos ágyban alszik! Aranyos nagyon a képeken! :)

BBjudit! Grétnek jobbulást! Túl vagytok a nehezén?

Virág!!! MI HÍR???????

OLga! Nekem Gáll Edit A magyar nyelv kis könyve van meg, hasonló a felpítése, mint az Adamikné féle könyv. Ez gondolom nem jó,de ha kellene, szólj!

Ma voltunk Szilbee-éknél karácsonoyzni, Levente nagyon cuki volt a sok mozdonyával, DÁvid meg amikor mosolygott!!! Annyira formás, szép volt!!! :)
Szabika meg nyomult a földön, a hiperaktív kifejezés túl enyhe rá...
Még most is itt őrültködik, pedig mindjárt 10 óra!!!
Lopok pár képet az albumotokból:
Még mindig Vigyorgóék :)
Baláti fiúk
Megint babázom! :)
A Példakép

No szép estét, és Szilbee! Gitáros képet NEEEEE!!! :)

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Hola :)

Jázminnak mi is utólagosan Boldog Hófordulót kívánunk :oops: :)

Judit, itt a hivatalos...qrvára nem teccik, de van pár kép. Dógozom a "rendes" honlapon :)

Plüssmánia

Jányok, eccer mán felraktam a linket, de akkó teszem mégeccer :wink: Itt vettük a bunkert (Aktív Center 3 az 1-ben néven árulják):

Iglu

Nagyon fajinak a karácsonyos képek, csajok :D A kicsikék is gyönyörűek! Látom csak mi vagyunk műfenyőpártiak :)

A képeslapokat hogyanmivel csináltátok?

Judit, én úgy tom, hogy betöltött 37. hét előtt koraszülött a baba. Vagy 2500g alatt. Sztem normál súlyú, de korababa lekerül a koraszülöttre...ha másért nem, a biztonság kedvijé...nekem legalábbis így logikus :roll:

Virág, szerintem is maradjon még VédaÁrven baba a pocidban! Ha a dokid úgy látná, módosította volna az UH alapján a szülés várható időpontját...a menzi szerinti kiszámolás nem szentírás :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Judit!
Jobbulást Grétinek! :(

Minnyá jövök még... csak kismuki nyekereg!...
szilbee
 
 


Jó reggelt!

Híreket kaptam Virágról! TEgnap este be kellett mennie a kórházba az erősebb fájásai miatt, most kapja az infúziót. A méhszáj zárt, majd most viszik UH-ra, hogy pontosabb képet kapjanak arról, vajon hány hetes is lehet Védike. Csináltak NST-t is, Védi nagyon aktív volt. HA a szülés nem indul meg, és 3 napig panaszmentes lesz, még haza is engedhetik. Elvileg délután viszik le anegyedikre, most még a vajúdóban van.
De az anyukája szerint már nagyon szülés előtti állapotban van Virág, leszállt a hasa, az arca is már nagyon szülés előtti!
Most az kulcskérdés, hogy hány hetes is lehet Védi!

Kép
Kép
dorkáék
 
 


Dobok "pár"képet... :oops:

Az első sétánk négyesben
Dávid bámulja a fát
Én Maszatos Leventével (egyfolytába majszolt vmit) és Nyugis Dáviddal
Alkotunk
Bambimánia
Dávid és a zenélő-forgó
A generációk találkozása.... (Dávid és 94 éves dédi mamája
Levente és a helikopter
Szabi és a labda
Szabi telefonál
Levente vonatmániája

És egy kis helyzetjelentés Dávidról:
Tegnap Dorkáéknak köszönhetően le tudtuk mérni Dávidot... Elsőre nagyon sokkoló volt a súlya... 5400 gr :shock: Azt hittem hogy éppen csak hogy meghaladta a 4000-et... még az is sok lett volna. De aztán megnéztük Levente gyarapodási ütemét és megnyugodtam, mikor láttam, hogy Ő is így hízott. :)

Dávid 6 hetesen 5400 gr
Levente 7 hetesen 5700 gr

... és szerencsére Leventén sem látszódank egyenlőre az elhízás jelei! :)

No ennyire futotta az időmből, mert szalad a lakás... így takarítanom kell....

Pusz! Mindenkinek! 8)
szilbee
 
 


Szasz!


Jajj a borsó futkosott a hátamon amit írtál Dorka!!!!!!!!!....Írjatok mi van velük!!!!!!!!!!!!!


Judit!
NEM MONDOD hg az a házikó 20 ezer forint????????????????????? Húúúúúúúúúúú...asszem akkor én valami házigyártmányt csinálok.......lehűltem.....
És a SOP nagyon jó!!!!! Ezt eddig hol titkoltad 1 évig????????? Ja, vagy mi oda se dugjuk az orrunkat...áhááá értem..... :roll: ...és rendelésre ????

Azért örülök hg itt az ünnepek alatt sem haltunk ki......most meg minnyá indul a buliidőszak :lol: ...mi még ma megyünk Nagyapához karácsonyozni....majd hozok képeket.....

Nem is tudok mit írni, hisz itt Minden Baba szép Nálunk!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: de hát ebben már megegyeztünk 1x.. :D

Olga!
Úgy szerettem volna segíteni...hidd el áttúrtam minden könyvet..de sajna ilyen nincs...így csak pozitív energiát tudok küldeni.. :wink:

Katlináék??

fanna3
 
 


Bakker... Most látom.... :( Hát remélem most már valami ultrahanghoz értő meg tudja állapítani, hogy mennyi idős Védike! :x
szilbee
 
 


Sziasztok!

Húúú!
Akkor virágról tudósítsatok, ha már ilyen éles a helyzet!

Judit!
Nekem nem jön be az oldal, pedig kíváncsi vagyok. írd már le az címét is, hátha úgy igen!!!

Márti!
Ez a baldachinos ágy nagyon tuti, már a múltkor is írtam, na majd egyszer, ha a szoba engedi....Kis királynő fekszik benne...

Olga!
Sajnos én nem tudok ilyenben segíteni, és mégcsak ismim sincs, akinek meglehetne, remélem addig tudsz valahonnan szerezni!

Szilbee, Dorka!
nagyon jók a képek! Csatlakozom Fannához, akitől szintén várjuk a karácsonyos fotókat!

Tegnap bedöglött a Bora, amikor egyik déditől a másikig mentünk volna, így kocsit kellett váltanunk. Nem tudjuk, hogy mi baja, majd délután elugrik az autószerelő, és megmondja, hogy ingünk gatyánk rámegy, vagy csak a karácsonyi pénzünk....pedig a ruhatáramat akartam frissíteni, nem kocsit csináltatni :cry:

Tényleg buli!
Ki hol lesz szilveszterkor? Mi forgószinpad szerűen (3család) most Abonyba megyünk. Ti?

Judit,
Kép
Kép
bbj
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?