Új privát üzeneted érkezett!

Viki!
Remélem Fannid megjavul! :shock:
Azt még inkább remélem, hogy az én Enikőm is megjavul... Ez volt a harmadik éjszaka egymás után, hogy 4-től 6-ig fönt van (bár ma csúszott a program, mert fél 5-kor ébredt, előtte pontosan 4-kor). De ma legalább csak 10 perc volt belőle az ordítás... Eddig mind a két óra...
Jó, utána visszaalszunk 8-fél 9-ig (amíg Beni alszik), de elég nehezen sikerül összeszednem magam déléelőttönként.

Mandala!
Neked meg nem fejtettem ki bővebben, hogy tényleg nem irigyellek! El sem tudom képzelni, hogy pl. hogyan tudnék elmenni a mosdóba 4 gyerek mellett, nemhogy főzni meg minden mást! Tényleg le a kalappal! Én az elmúlt napok után úgy érztem, tuti nem akarok több gyereket, mert ez a kettő is annyira lefáraszt. Vagy csak öregszem. :D

Mindenkinek jó készülődést!
Holnap megkezdődik a "műsor" :)

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Családi idill :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


Mindenkinek nagyon békés, boldog karácsonyt kívánunk!

Kép
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Apa lebetegedett :? Rosszabb, mint egy gyerek.......
Majd még benézek.

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánunk mi is!
Mandala, nem semmi! Azt hiszem Te egy hős vagy köztünk!

Kép
nap12
 
 


Sziasztok!

Holnap valószinű nem tudok jönni, ezért ezúton szeretnék Mindenkinek boldog karácsonyt kivánni!
Kép

horvviki
 
 


Hello!

na, mi le is tudtuk a nagy vendégséget. Már csak anyósom meg apósom jön...Jól sikerült, csak Sebi keveset tudott pihenni, mert mindig felébredt valamitől...pld a szomszédunk riasztója állandóan megszólalt! :evil:

Szabine: Szép...:) És milyen vékony vagy!!!!

Nálunk is apa főzőtt ma, és nagyon fincsi lett! Holnap viszont a nagy ünnepi ebéd az fasírt lesz, nem vagyok hajlandó bonyolultabb kajába belekezdeni, és csajok sem nagyon díjazták a lazacot:( Szóval pihizünk inkább!

Jó vendégeskedést vagy vendégfogadást mindenkinek!
Olyan szupi ez a karácsony Sebivel!:)

mamiblue
 
 


És...

Nagyon szép karácsonyi ünnepeket minden babának, anyukának, nagytesónak, apukának!

mamiblue
 
 


Én is nagyon boldog és nyugalmas karácsonyt kívánok mindenkinek!!! :)

Kép
Kép
pfranciska
 
 


Nagyon boldog karácsonyt kívánunk mindenkinek!

Kép
Kép

Kép
mona76
 
 


Jó reggelt!!!!

Kép

Boldog Karácsonyt!!!

Puszi mindenkinek!!!

mikegirl
 
 


Jóóóó regggelt :) !
Karácsony köszöntő bébik édesek aranyosak- nálunk fa már áll mézes megsütve hús bepácolva én kinyúlva.. :)
Szeretnék mindannyiótoknak békés boldog karácsonyt kívánni! :) Szeretettel:Panni

(izgatottan várom a karifás ünneplős képeket :) )

Kép
Kép
panni7
 
 


Sziasztok


Kellemes karácsonyi ünnepeket kívánunk!


Attila,Judit,Klaudia,Bálint

Kép

Kép
jucu
 
 


Kép
Szeretnék mindenkinek Békés Boldog Karácsonyi ünnepeket kívánni!
Mindenkinek puszi

Kép
Kép
huni
 
 


Ja és amúgy szisztok!

Zsófimnak az volt a kariajándéka,hogy ma végre teljesen hasra fordult.Értem ezt úgy,hogy nem maradt alatta a keze :D .
Puszi mindenkinek mégegyszer.Ünnepek után próbálok majd gyakrabban jönni.

Kép
Kép
huni
 
 


Hello!

Én már a karácsonyi ajándékomról jelentkezem! Apa meglepett egy laptoppal, igaz egy elliptikus trénernek jobban örültem volna, de nemsoká 1 évvel öregebb leszek és majd akkor azt kérek!:)
Bizti már mindenki ünnepel! Az én fasírtom meg most ég le éppen!:)

mamiblue
 
 


Mindenkinek boldog Karácsonyt, az Újesztendőre jó egészséget kívánok!!

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!

Fanni nagyon elfáradt tegnap, 8-ra értünk haza, fürdés, kajcsi és rögtön bealudt. Nem volt sok gondom az altatással :D Nagyon sok mindent kapott, a játékokkal most jól elvan. De a karácsonyfa abszolút nem érdekli, rá sem néz. Bezzeg a tévé, a monitor...
Apuéktól kaptunk autósülést, annak nagyon örültem :) Ma megyünk a család másik feléhez, és ma is későn érünk haza.

Fanni már állandóan négykézláb van, már teljesen meg tudja magát tartani és közben hintáztatja magát. Már csak az elindulásra kéne rájönnie... :D

További jó karácsonyozást Mindenkinek!

horvviki
 
 


Sziasztok!!!

Megvolt tegnap az első Karácsony hármasban :D Mire mi is apával készülődni kezdtünk, addigra Ati bealudt. Kitaláltuk, hogy addig karácsonyozunk kettesben, megajándékozzuk egymást, és így lesz pár percünk csak egymásra. Aztán végül nem így lett :lol: :lol:
És tényleg a csomagolópapír volt a legérdekesebb!!! :lol: :lol: :lol: De azért mi vetettünk egy pillantást a fára is :lol: Majd dobok képeket.

A mai program: hármasban itthon, viszont holnap ebédre irány anyósékhoz. Apa továbbra is beteg, étvágya nincs, külön szobában alszik az éjszakai köhögés miatt, én meg nyomom a C vitamint ezerrel, és azon imádkozom, hogy el ne kapjuk. Én ma már elkezdtem köhögni.....

További szép napot mindenkinek!!
(Tegnap nem volt időm írni, de a képeket is megnéztem, na meg várom az újakat. Mindenki nagyon-nagyon szép!!! :lol: :lol: :lol: )

És gratula minden kis izgő-mozgónak, Atinak egyelőre megfelel úgy, ahogy lerakom...... :)

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Eszternek a karácsonyfa is nagyon tetszett, de legjobban az egyik süti celofán jellegű csomagolópapírja :) azzal félórát is elvolt. Aztán a vacsorát akkor költöttük el, amikor Eszter már aludt. Így nyugodtan ettünk. Nálunk ma lesz az össz-családi banzáj délután, úgyhogy estére tuti ki lesz ütve a kiscsaj :)
Eszter járókát kapott karácsonyra, szereti benne.
Na megyek, készülődünk a mai ebédhez. További boldog ünneplést Mindenkinek!!

Ági és a Csajok
agnesgoboly
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek boldog karácsonyt kívánok!


Nálunk is megvolt az első közös karácsony. Máténak nagyon tetszett a karácsonyfa, szinte megbabonázva nézte. Ma anyukáméknál van a nagy családi karácsony. És képzeljétek! A bátyámék most jelentették be, hogy augusztusra várják a babót :D :D :D !
Ez azért is érdekes, mert tavaly nálunk volt ez a karácsonyi téma, tavalyelőtt pedig a nővéreméknél. :)

miniliza
 
 
 


Sziasztok!

Békés, meghitt Karácsonyt kívánok mindenkinek!!!

Megható volt az első Karácsony Babócával, többször is elérzékenyültem.
Nagyon tetszett neki a sok csillogó dísz, meg is ragadott valamit a fán, úgy kellett kiszedni a kezecskéjéből.
Kapott mesekönyvet, amiből a meseolvasást annyira nem díjazta, inkább a könyv megragadását, és befalását szorgalmazta. :D
Rendszeresen olvaslak titeket, látom, sok babó már ügyesen izeg-mozog. A miénk kábé egy hete fordult át hasról hátra, azóta ezt nem hajlandó megismételni.
pár karácsonyi kép

Kép Kép

Kép
tipetupa
 
 


Kicsit későn, de sajna csak most jutottam ide: Boldog karácsonyt Mindenkinek!

Babák nagyon édesek! Mi sajnos a fél szentestét a kórházban töltöttük, mert Emma még mindig lázas... :( De azért megvolt a vacsi éjfél és 1 között. :D

Puszik!

Kép

dincuska
 
 
 
 
 
 


Jó reggelt!

Dincuska: sajnálom Emmát, hogy még mindig beteg :(


Rakjatok fel még karácsonyi képeket, ha lesz időtök.
Íme tőlünk egy "pár" darab :D

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

horvviki
 
 


Hello!

Dincuska: Jobbulást Emmának! Mitől lázas?

Viki: lassan szaladhatsz Fanni után!:)

mamiblue
 
 


Dincuska, gyógyulást Emmácskának!!!
Viki, nagyon aranyos Fanni baba. Milyen ügyesen tartja magát négykézláb! Szép az új játszószőnyeg. A kockák is hozzátartoznak?

Kép
tipetupa
 
 


Köszönjük a dícséreteket. Már a fél szememnek mindig Fannin kell lennie, mert állandóan hintáztatja magát, aminek a vége mindig az, hogy fejre esik. A műanyag csörgőit el is raktam előle, nehogy pont rájuk essen egyszer.

Tipetupa: a kockák nem tartoznak a szőnyeghez, azt külön vettük neki. A szőnyeg amúgy semmit nem "tud", annyi, hogy sipol, meg van olyan része, ami zörög. Tesóméktól kapta. Igazából nagyobbat szerettünk volna, de sehol nem láttam nagyméretet. Így most a legújabb szórakozásom, hogy Fannit pakolgatom vissza a szőnyegre, mert hátrafelé állandóan lemászik róla.

horvviki
 
 


Sziasztok!

Én is felteszek egy képet az első közös karácsonyról!
További szép ünnepet Mindenkinek! Kép

Kép
nap12
 
 


Rakok fel én is Karácsonyfás képet!bár itt még nem voltam szalonképes,mert még pizsiben vagyok!Mégegyszer Boldog Ünnepeket mindenkinek! Kép

KépKép
dudu_84
 
 


A topic-családok minden tagjának:
aprajának, s nagyjának
kívánok sok-sok szépet,
békés, boldog új évet!


Kép
bee73
 
 


Sziasztok!

Én is felteszek pár képet tegnapról: Kép Máté apával

miniliza
 
 
 


Kép
Kép
Máté anyával

miniliza
 
 
 


Kép
szundi

miniliza
 
 
 


Sziasztok,
a nagy vendégjárásban meg rokonlátogatásban nem tudtam jönni az elmúlt napokban, de örülök, hogy mindenki megvan, és kedves karácsonyi képek készültek. További kellemes pihizést mindenkinek, a betegeskedő picuroknak pedig mielőbbi jobbulást! :)

italoman
 
 


Kép Kép

MINDENKINEK BOLDOG KARÁCSONYT (Igy utólag is)

Kép
sziszike77
 
 


Sziasztok!

Mindenki nagyon-nagyon szép!!! Mamák és babák egyaránt :lol: :lol:

Hogy ne maradjunk ki a sorból, mi is pusszantunk mindenkit!!!

Kép

Úgy el vagytok tűnve.....Még mindig ünnepeltek? Tart még a rokonlátogatás, jövés-menés?
Hozzánk holnap jönnek a szüleim, úgyhogy nemsokára hajrázok: sütés, főzés, de még el kellene rohannom a boltba, és vasalni való is van egy jó nagy kupaccal........

Nézzétek csak a vonalzót.....Ati ma öt hónapos. Olyan nagyfiú már, olyan gyorsan eltelt ez az öt hónap! :D
Forgolódni még mindig nem forgolódik, még mindig jó vagy hason, vagy háton. :) Viszont tegnap előtt fürdésnél meglátta a kukiját, és egy macsós szorítással kezelésbe is vette. Azt hittem, rögtön le is tépi :lol: :lol:

Na megyek, mert sírás van.
Szép napot!!!

mikegirl
 
 


Sziasztok!

Mi megvagyunk, a nagy vendégeskedést letudtuk, most már pihi van. Habár apa dolgozik ma meg holnap, de aztán 4 napig itthon van.

Nagyon szépek a képek, olyan jó nézni őket!

Mikegirl: gratula az 5. hónaphoz Atinak! Tényleg nagyon gyorsan repül az idő....

horvviki
 
 


Sziasztok Lányok!

Látom mindenkinek csodálatosan telt az "első" kis Karácsonya az új Angyalkájával!
Nagyon jó látni ezeket a csodálatos képeket, annyira szépek, sugárzik róluk a boldogság!

Fannitól mindjárt eldobom a pacskert......... mit csinál ez a lány??? Mint egy féléves babó, olyan ügyes! Ámulok és bámulok!

Gondolom mindenki kivan a sütés-főzéstől, meg a takarítástól! Még van pár napunk kipihenni a fáradalmakat aztán jön a Szilveszter....

Lányok, van még valaki akinek nem alussza át az éjszakát a csemetéje???? Mi még mindig 1-szer kelünk és nem tudom hogyan szoktassam le. Annyira szeretnék kipihenten ébredni..........

Nem igazán olvastalak vissza titeket, de valakinek jön már a fogacskája?? Mi nyáltengert nyomatunk, de sehol sincs a fogacska.

Szép napot Nektek!

Kép
h.bogesz
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépek a babák, és persze az anyukák is!!! :D
Mikegirl, Ati olyan nagyosan, komolyan néz a képen. Mint egy öthónapos nagyfiú. :lol:
Bogesz, a mi Hannánk sem alussza át az éjszakát, sőt általában 2-szer kelünk enni. :roll: Az anyatej hamar megemésztődik, én úgy tudom, ezért van. Én is nagyon várom már, hogy végre kialudhasam magam. Eddig kétszer volt olyan, hogy 6-7 órát aludt, egyébként 3-4-5 óránként eszik éjszakánként.
Lányok, ti szedtek-e vasat? Mert én a terhesség második felében szedtem vérszegénység miatt, most pedig fekete karikák éktelenkednek a szemem alatt, fáradtnak érzem magam, a hajam is hull rendesen... De szülés után nem nézték meg újra a vérképemet. Nektek nézték-e azóta?
Fogacskánk még nekünk sincs, de nagyon nyálazunk egy ideje.

Kép
tipetupa
 
 


h.bogesz:
Nekem egyszer biztosan felkel,de van, hogy 2x is.Van aki azt mondja,hogy vizet kell adni,akkor azért nem kel fel.Nekem ez nem jön be.nem alszik el utána és még éhes is marad.A másik,hogy lefekvés elötti kaja valami sűrű legyen,mert az tartalmasabb,nehezebben ürül.Hát neki ez sem jó.Úgyhogy kelek és etetem.
tuza edit
 
 


Ohhh, akkor látom nem vagyok egyedül....... Vagyunk még páran akik rabszolgasorsra vannak ítélve még éjszaka is :?
Nekem sem jön be ha mást adok neki, totál ideges lesz és akkor asztán virraszthatok vele....
A táőszert nem tudom belediktálni este, pedig sokan mondták, hogy attól majd jól alszik! Hát, a drágám ki nem állhatja az ízét! Az almapűrét is csak 2 napja hajlandó flamózni, addig kiköpte, finnyáskodott.
Akkor most ez lesz a sorsunk egy darabig????? Mikor szoknak le az éjjeli felkelésről??

Ja, még akartam kérdezni egy nem túl nőieset. A ti gyerekeitek is halálra kekszelik magukat? Értem ezalatt, hogy Szaffi szétdurrogtatja a pelusát, állandóan pukizik :oops: és nyög is hozzá.... Pedig direkt figyelek arra mit eszem, de semmi, ő csak purcint mint valami büdösbogár. Múltkor étteremben voltunk és ott durrantott egy akkorát, hogy szó szerint a mellettünk lévő asztalnál megállt a pasi kezében a kanál, és átnézett, mi meg majdnem elsüllyedtünk :oops: :oops:
Szóval ez normális?

Kép
h.bogesz
 
 


nálunk is megy a pelus ropogtatás, nyugi bogesz ja és még nálunk sem aludja végig az éjszakát

Én is azon filozom hogy éhes lehet azért kel fel, vagy vmit esetleg elrontottam. Hanga meghaladja a 8.5 kg és gondolom a testének már kevés az anyatej, legalábbis én ezt gondolom. De viszont félves koráig meg nem nagyon akarnám őt mással etetni.
Én is próbáltam hogy majd este húzom őt vizzel meg a cumival, hát ő ettől úgy beroncsizik hogy sikitva sir. Igy hát marad a cici.
Annak örülj hogy pukizik Szaffika, mert ha nem lenne akkor lenne a hasfájás!
Amúgy Hanga sem forog még, kivan tekeredve egész nap, de nem bir átfordulni, azaz ha át is fordul a kezecskéjét nem tudja kihúzni maga alól.

A barinőm 7 hónapos gyereke már végigalussza az éjszakát, amit azt jelenti hogy este 7kor főzelék, 9kor cici, elalszik és reggel 8kor kell először. Azért gondoltam hogy én is kipróbálom a főzeléket nemsokára.

Nemtudom hogy hallotattok-e a MÜller nevezetű boltról, olyan mint a DM, rengeteg féle bébiétel van. Megyek ma megnézem magamnak ezt a boltot.

Kép
sziszike77
 
 


Hello!

Nekünk még ünnepek után jött a java. A többiek most is kint vannak a házban takarítanak, igaz mi is kimegyünk néha Sebivel, de akkora a zaj, hogy ott nem tud pihenni. Inkább itthon főzőcskézek az éhes bandának!

Bogesz: Sebi is viszonylag sokat durrogtat, de már nem annyit mint régebben.:) Pedig akkor és most sem eszek semmi puffasztót! Mellesleg nagyon jó kislányotok van, ha el tudtok vele menni étterembe!:)

Mi is eszünk éjjel, tápit nekem sem hajlandó megenni. Pont ma határoztam el, hogy minden délután uzsira tejpépet fog kapni, meg kipróbáljuk a banán izű tápit. Én már annyira szeretnék 3 órát aludni egyben!!!!Szerintem nem is olyan nagy kérés. :)

mamiblue
 
 


H.bogesz: mi sem alusszuk át az éjszakát. Egyszer kelünk enni, és nekünk is csak az anyatej jó... Eddig az volt, hogy megébredt, megetettem és rögtön vissza is aludt, de mostanában jópárszor volt az, hogy nem aludt vissza. Hajnali 3-kor teljesen kipihenten, mosolyogva nézelődik és menni kell vele játszani. Ha szerencsém van, egy óra alatt elfárad és visszaalszik. Szóval mostanában még rosszabbodott is a helyzet.
Nyálzás nálunk is van, naponta többször öltöztetem át emiatt. De fogacskát még én sem látok jönni.
Puki szintén van, tud ő is olyanokat, hogy csak nézek :oops: Egyszer én is épp játékboltban voltam Fannival, amikor sikerült neki egy jó nagyot... Az eladónak el is akadt a szava... (mert közben épp kérdeztem tőle valamit...)

Tipetupa: én is szedtem vasat a terhesség alatt, de most már nem. Nekem sem néztek vérképet azóta, pedig az utolsó elég szar lett a 38. héten, de akkor már nem foglalkoztak vele... Gondoltam már arra, hogy elmegyek és csináltatok egy vérképet, mert az utsó szerint vérszegény voltam...

horvviki
 
 


Sziasztok

Nagyon jók a képek,szépek a mamik és a babócák is. :lol:

Viki
Fanni igazi kis sajtkukac lehet.Nagyon ügyike.Az én fiam ,még csak próbálkozik a négykézlábraállással de mindig pofira esik :lol: szétcsúsznak a kezei és taccs ,kiterül.

Karácsonykor a legjobb formáját hozta mindenhol.Még itthon is :)
Keresztanyumnál szinte nem is lédtuk mert evett majd játszott az utazóágyba és elaludt,utána ismételve ugyanez.MÁsnap még anyóséknál is tündibogyó volt.
Sőt amióta meggyógyult itthon is a legeslegtündibogyóbb.
Néha már aggaszt is ,mint ma ,hogy 9.15 kor még nem volt fenn.Mondjuk már nem 8-kor fektetek ,mert kicsit átalakult a napunk ,de 21.30 körül már alszik legkésőbb.
Tegnapi mázsálásunk eredménye:
anya kiakadt szemei 8220 gr :lol: :lol: dec 5-én volt 7470gr.Szóval kis zabigépem van.De nem tudom éheztetni,ő már 240 betermel reggel ,este.no pár kép ,a fürcsis az imént készült Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
jucu
 
 


Nagyon aranyos Bálint baba!:lol:
Azt figyeltem, hogy már ilyen zsenge életkorban mennyire látszik az arcocskájáról, hogy fiú. :D

Kép
tipetupa
 
 


Sziasztok!

Utólag is Kellemes Karácsonyi Ünnepekte kívánok mindenkinek!Eszterke már régóta átalussza az éjszakát!
Este 10-11tól reggel 8-9ig.
31-én lesz 5hónapos és csak 6kg. Szerintetek jó ez?
Naponta 4x eszik max. 150-160-at! Tápszert, gyümölcsöt és zöldséget is kap már!

Sziszike!
Hol van ilyen müller bolt Budapesten?

Kriszti

Kép
Kép
bkrisztike
Budapest
 
 


Bkrisztike!
Ne aggódj, mi sem értük el még a 6 kilót. Egy hete volt 5790 gramm. Nekünk azt mondta a gyerekdoki, hogy egy 4 hónapos baba átlagsúlya 6 kg, szóval szerinte teljesen okék vagyunk. Mi még csak gyümölcsöt eszünk az anyatej mellett, meg néha tejpépet kap. Azt nagyon imádja, bármennyit megenne belőle, de nem hagyom :D

horvviki
 
 


Kösz Lányok a bíztatást, már nem érzem, hogy egyedül vagyok ezzel az éjszakai etetéssel! Megnyugodtam.... vagyis megnyugodnék ha kipihent lennék! 8)
Horvviki, eszméletlen... szerencsére az én babám ha éjjel van, akkor legalább alszik. Be is adnám a kulcsot ha még játszani is kéne vele!

Jucu, ismét belezserelmesedtem Bálintba... :D
Jó kis krapek, nem semmi a mennyiség amit betermel! Mi még csak 6,1 kg és 62 cm-ek vagyunk. Szóval kislányos az alkatunk hehe

Krisztike, irígyellek!

Sziszike, hol van ilyen bolt? mennék én is!

Mamiblue, csak akkor jó gyerek ez a kis gerilla ha elmegyünk társaságba, egyébként...... Gondolom ez nálatok is így van?

Kép
h.bogesz
 
 


Horvviki, tán próbáljam meg a tejpépet? azt lehet este adni vacsira? lehet az jobban beállna a gyomrába? ízesítettet adsz neki? kanállal vagy nagy lyuku cumisüveggel?

Kép
h.bogesz
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?