Új privát üzeneted érkezett!

Vera
továbbra is szorítok nektek!! Reméljük az 1. variáció jön be! :lol:

Mindenkinek Boldog Karácsonyt kívánok. Pocakosok: továbbra is növesszétek szépen a növeszteni valót. Akik még várományosok, azoknak meg mielőbbi babásodást.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Vera:Szerintem is az 1 verzió lesz a nyerő!Csak tudod most kislány lesz és azért másképp jelentkezik :wink:
Nagyon jól tetted hogy elmentél a dokihoz,legalább az kiderült hogy van hcg a véredben ami egy jó kis előjel. :D

Én is azon gondolkodom hogy ha elmentem volna az első barnával megmaradt volna mindkét babó.
Fel akartam tenni az UH képet de nem sikerült :cry:

Kép
lyndee
 
 


Az az igasság hogy a hőm egekbe még mindig.
Belinkelem a ciklusomat.
Kép

Az az igazság hogy dec 12-18-ig csak találgattam a hőmet mert az utsó mérésem 11-én volt és az első mérésem meg 18-ától folytatódik. De azok tutira jók és magasak.

Jah és azért nem mert felírni utrot mert ha esetleg méhen kívüli akkor nem akarja támogatni azt.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 

 
 

Vera:
A hőd jó magasan van,mert ha nem lennél babás akkor már leesett volna a vérzés 1-2 napján.
Kár hogy az UH még nem látott semmit...
Szerintem egy kezdődő terhesség jele lesz csak várni kell még 1-2 hetet mire egyértelművé válik.Nagyon korai még.

Kép
lyndee
 
 



Kép Itt van az én babóm!

Kép
lyndee
 
 


Lyndee: Tiszta anyja :) (csak viccelek remélem érted)
Gratulálok az első sztárfotóhoz :)

Kép
csucsu05
 
 


Köszönöm Csucsu,nagyon aranyos vagy.Bár nekem nem sikerült annyira jól lefotóznom,de a lényeg látszik. :D
És ott mellette balra az a halványabb folt,az a másik pici volt.

Kép
lyndee
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy csak így bepofátlankodok, de kérdezni szeretnék valamit: Olvastam a jóstesztről, és azt már tudom, hogy a reggeli első pisivel kell megcsinálni lh teszttel. Namármost időben mikor kell megcsinálni. Itt arra gondolok, hogy elmaradt mensi után, vagy peteérés után vagy mikor? És pozitívnak kell e lennie vagyis hogy uolyan vagy erőssebbnek kell lennie a csíknak ami előbújik?

Elmondom miért fogalmazódott meg bennem a kérdés: szóval én pcos vagyok megspékelve egy kis pajzsmirigy alulműködéssel, nincs se pé-m se mensim, hosszúak és összevisszák a ciklusaim. Jelenleg is az 51.napon vagyok, mensi sehol bár kb. 2 hete szokott fájdogálni a pocim mensiszerűen picikét de nem jön meg. Cicijeim feszülnek, néha úgy érzem le akarnak szakadni, itthon is kell melltartó mert ha nincs akkor nem jó érzés. Hőt nem mérek mert belehülyültem de az utolsó mensi óta -ami nov.2.-án volt,- többször is volt tojásfehérje szerű dolog. Reggel csináltam lh-t tesztet és 2 csík van rajta bár nem egyforma a kettő csík erőssége, de a hcg negatív. Szóval azt nem tudom, hogy volt e egyáltalán valamikor peteérésem.


Segítsetek!!!!!

Hajni

hajni...
Budaörs
 
 


Hajni
jós teszttel kapcsolatban nincs tapasztalatom, de én a helyedben elmennék dokihoz (vagy legalább felhívnám, igaz most jönnek az ünnepek, de legalább a két ünnep között). ez már tényleg jó hosszú ciklus. (de az is lehet, hogy 8 hónapig meg se jön majd :wink: ) pár nap múlva lehet már a hcg is pozitív lesz. tojásfehérje-- terhesség alatt lehet kicsit több "folyás" lehet ezt érzed tojásfehérjének.

Kép

Kép
syrynx
 
 


Lyndee:gratulálok!!! Ez hányadik héten készült?
Én már úgy várom, hogy lássam, dobog a szíve és kezd formálódni :D
Biztos jövő héten a Tiéd már hallatja a szívverését!!! Majd kérjük a fotót!! :wink:

Vera: drukkolok nagyon, biztos az 1. verzió legyen!!

Ti mikor mondjátok el a közeli barátoknak, stb.? Én már itthon vagyok, a munkámból kifolyólag egyből mehetek táppénzre, ott azért sokáig nem lehet halogatni a bejelentést...

Nagyon Bolgod Karácsonyt Mindenkinek!!
agisol
 
 


Inkább Boldog-at :lol: :lol: :lol:
agisol
 
 


Kedves Hajni!

A jósteztet pé után úgy 9-10 nappal érdemes elkezdeni. Azért hívják jósnak, mert a jelentkező mensi elött már kimutatja, hogy terhes vagy-e vagy sem. Itt azt kell csinálni, hogy jó pár napig minden reggel csinálj egyet és ha napról-napra erősödik acsík,akkor valszeg terhes vagy és akkor érdemes hcg-t csinálni.Ha neked ilyen össze-vissza van a ciklusod, de most volt már 2.csíkod, akkor csinálj és csak pár nap múlva hcg-t, lehet, hogy a hcg-hez még túl korai volt.De a jósteszt csak 70%-ban tuti!!!!!
Úgyhogy 2 ünnep között szerintem is menny el dokihoz!Szorítok, sok sikert, reméljük egy szép kis kariajándékot kapsz te is!

De jó Lyndee, csodás a kép a másik babót, meg nagyon sajnálom.Próbáld úgy felfogni, hogy ő kis gyenge volt és a tesónak kellett minden, hogy nagy és erős legyen!
ritt
 
 


sziasztok,
megnéznétek a tesztjeimet?
Tegnap és ma készültek és az a bajom, hogy nem erődösött, így félek, hogy nincs jól a baba.
Ha valakinek van tapsztalata, kérem írjon.
köszönöm előre is, Boldog Karácsonyt!
Kép

kb. 14-15 dpon vagyok.

Kép

Veramama
veramami4
 
 


a másik :

Kép

Veramama
veramami4
 
 


Agisol:ez a kép az 5. héten készült,vagyis a mult héten.Elég jól eltalálta a doki ezt a képet,nagyon szépen megmutatja magát.
6mm-t mért .

Ritt:Köszönöm a biztatást,én is ezzel nyugtatom magam,hogy most már minden jó csak az övé :wink:

Hajni:Én nem tudok hozzászólni,mert én az LH-t csak az ovura használtam.De pár nap és a hcg is ki fogja mutatni.Két ünnep között érdemes dokihoz menni.

Veramami:Ne izgulj ha nem erősödik a csík olyan drasztikusan,nem vagyunk egyformák...várj még 2-3 napot és akkor már biztos erősebb lesz. :wink:
Kép
lyndee
 
 



Vera: Ez nagyon jó hír :) Na csütörtök hipp hopp itt lesz.
Nekem tegnap kellet volna nem megjönnie ma még sehol semmi. Kicsi fájdalmaim vannak amolyan gyenge mensi szerű de az már 1hete. Viszont úgy akartam, hogy veszek egy tesztet és ha pozitiv a fa alá teszem becsomagolva. na de nem vettem én hülye tesztet. Most 24-én már nem tudok elmenni venni. Igy jártam. Talán ez pont azért van, hogy babás legyek :)

Kép
csucsu05
 
 


Békés, boldog, szeretetben gazdag karácsonyi ünnepeket kívánok mindenkinek!
Vendég
 


Csucsu nagyon szurkolok hogy ne jöjjön meg! :wink:

Én is szeretnék Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánni Mindenkinek a fórumon!

Kép
lyndee
 
 


Sziasztok.
Mi már megültük az asztal a gyerekek meg rakják össze a játékokat amiket kaptak.
Most nem volt bőséges a jézuska inkább drága. Mert amiket kaptak annak tuti örülnek mert most ez a menőő. A bionicle meg a lego. Nem is volt e miatt panasz náluk. No és a gyurmaszett az közös.

csucsu
Én meg megcsináltam az utsó tesztemet és háát lányok jelentem ott van megint a csíík. Így remélem már ultrahang képpel tudok jönni hozzátok 27-én. A páromnak kari ajándékként megmondtam és megmutattam és meglepetésemre olyan kijelentést tett hogy leesett az állam. '"Ahol 4 gyerek van ott az 5-ik is elfér" Én meg mondtam hogy ha fiú (ami szerintem 99 % hogy az ) akkor elválunk?
;) ;) ;) Ha nem lány lesz levágom mind a kettőnek:-D :-D :-D

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera: Miért vagy ennyire biztos benne, hogy fiú? Hidd el lány lesz :)
Nekem még mindig nem jött meg. Viszont Vera azt írtad a medencéd fáj és az jó. Na nekem egész nap fáj alig tudok menni. Az miért jó?

Úgy izgulok, hogy baba legyen :)

Nálunk is megvolt a korai vacsi és a Jézuska is itt járt. Lányom mindennek örült szóval minden ok.
Most már marad a pihenés mert reggel óta pörögtem.

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!

Boldog Karácsonyt kívánok mindenkinek!!!!!

Köszönöm az infókat, szorgalmasan csinálom a teszteket már 3 napja és a mai erősebb mint a tegnapi és a tegnap előtti. Még a férjem is látja, direkt kikértem a véleményét hogy hasonlítsa össze őket, hogy ne legyek elfogult. :) Kíváncsi vagyok mi sül ki belőle, hisz PCOS vagyok. Dokihoz azért nem megyek mert tök felesleges, hisz megvan hogy miért ilyen hosszúak és összevisszák a ciklusaim. Van itthon norcolutom, úgyhogy ha nem változik a helyzet beveszem. Csak azért nem vettem be eddig, mert ha már magától úgysem jön meg akkor kicsit még várhat, kitolom jövőre mert megyünk szilveszterezni Mezőkövesd-Zsóryfürdőre éshát nem lenne jó ha akkor lenne meg. Meg amúgy is januárban kell mennem 6 hónapos endokrinológiai kontrollra hogy javulok e a gyogyiktól (metformin+L-thyroxin) és vérvételre is mennem kell ami jó lenne ha végre a 3.cn-en készülne, legalább én is ki tudnám silabizálni a dolgokat, nemcsak a doki. :)

hajni...
Budaörs
 
 


Hajni: Zsóryra mentek az tök jó hely. Szilveszterezni? Fürdéssel egybe kötött? Szurkolok, hogy babás legyél.


Csajok nekem még nem jött meg mindig. Várok....

Kép
csucsu05
 
 


Hurrá lányok,csak így tovább!!! :D :D :D
Micsoda jó híreket írtok!
nagyon drukkolok hogy sikerüljön Nektek.
Szerintem Vera ez nagyon jó hír, és tessék hinni benne hogy kis szoknyás lesz :lol:

Csucsu:nálad is elég jó a helyzet!Két ünep között veszel tesztet?
Annyira izgulok hogy pozitív legyen!
Micsoda jó kezdés lenne 2008-ban :wink:

Hajni:ha erősödik a csík az nagyon jó,mikor próbálod meg hcg-vel is?

Kép
lyndee
 
 


Úgy izgulok érted Vera és persze érted is Csucsu, meg Hajni!
Vera, te hova mész uh-ra?Én is menni akarok!!!De úgy tudom, hogy Győrben csak kiskönyvel mehetek, mert különbemn elzavarnak, hogy mit akarok, vagy ha a dokim leszól, de hozzá meg már bejelentkeztem magánrendelésre 7.-re (elöbb nem volt hely) és nem is biztos, hogy dolgozik a kórházban 2 ünnep között, meg nem akarom azt sem, hogy megkeresem a kórházban és azt mondja mit vagyok ilyen túl buzgó, vagy nem tudom, de már úgy szeretném látni uh-n, bár lehet, hogy még nem látszana sok minden mert ma vagyok 5+3-on.
ritt
 
 


Vera
már miért ne lehetne lány? :wink: holnap után már 27-e. :wink: láttam a másik topikban a karácsonyi családi képeidet. nagyon jók! :lol: Én is tennék fel képeket, csak nem tudok. :( mindig azt írja ki nem megfelelő fájtípus. :evil: (pedig jpg és 600x600) a másik topikban is egy topiktárs teszi fel nekem mindig. :oops:

Csucsu
most hanyadik napon vagy? szoríííííííííííííítok? Mikorra tervezed a tesztet?

Ritt
jan.7-én már tuti látszódni fog a baba. türelem.... tudom nehéz :wink:

Kép

Kép
syrynx
 
 


Syrynx: Én is tennék fel képeket de nekem sem megy. Már lekicsinyitettem a fáj formátumokat is átjavítottam mégis azt írja ki hiba. Én már feladom.
Hát ma vagyok a 32.napon. 22 vagy 23-án kellet volna megjönnie. Illetve nem megjönnie. Cickóim nagyok és sötét eresek ami állítólag jó. hasikám csak néha fáj de az is csak éphogy. A medencéma lul viszont fájdogál ilyet még nem éreztem. A Vera is irta volt neki is hasonló. Nem tudom az babás jel e de tény tegnap óta érzem a medencmet is. Néha fájdogál a hátam. De a kv-t megiszom és nem öklendezek tőlle mint más. Hányingerem sincs. Szóval reménykedek de nem élem bele még magam. A két ünnep között tezstelek ha addig is elkerül a piri.

Kép
csucsu05
 
 


Ritt:Szerinetm ha elmennél már lászana a petezsák mert én a múlthéten voltam és nagyon szépen látszott,már 6mm-es volt.

Csucsu:Ez mindenkinél más a tünet,az hogy nem vagy rosszul a kávétól az még jelenthet babót,mert én teljesen jól vagyok,se hányinger semmi tünetem nincs,pedig az én családom nagyon hányós volt.
Olyannyira nem érzek semmit hogy ma csináltam egy tesztet hogy újra megerősítsem magam abbaban hogy babás vagy,mert egyébként nem hinném el. :D

Csak ez a rengeteg kajálás ne lenne Karácsonykor... :roll:
Most én nem készültem mert ugye nekem pihennem kell szigorúan,és persze a nagyszülők elhalmoztak mindennel,annyi kaja van itthon hogy 10 embernek elég lenne.
Főleg sütik és az a baj hogy édeset abszolút nem kívánok :lol:

Kép
lyndee
 
 


Csucsu, Vera, Hajni, szorítok Nektek!
Ritt, biztos minden rendben van!
Megírod priviben, kihez jársz dokihoz?
Vendég
 


Sziasztok.
Hazaértünk anyóspajtástól. :lol: :lol:
A férjem rosszul lett ott majdnem ott maradt egy napra hogy helyre jöjjön de okés lett indulásig. A lába görcsölt be meg szédült.
Ritt.
Én afélt sztk-ba mentem és megyek és ott helyileg van ultrahang. Szupi ultrahang.
naggyon remélem hogy ha holnap után odamegyek már látni fogunk valamit. Elméletileg kellene mert a teszt nem lesz magától megint pozitív. Mert be kell valljam hogy a keddi pozitív után két negatív lett amikor elkezdtem vérezni. De tegnap megint pozitív lett ezt lehet látni.

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera ez nagyon izgi, biztos nem lehet ez más, hiszen a teszt csak terhesség esetén lhet ++, nem??
Csucsu, hajrá a kistesóért, én már nem bírnám, a 2 ünnep között biztos csinálnék tesztet :)
Amúgy nekem is a derekam + a hasam fájdogál, de hányingerem, stb nekem sincs.
Lyndee, ez jó, már én is azon gondolkoztam, biztos nem valami bajom van, h 2 hónapja nem jött meg, annyira semmi bajom nincs :wink: milyen jó lenne egy otthoni uh :lol: minden nap lehetne figyelgetni :D :D
agisol
 
 



Vera: nem szokott késni 28-29napra szokott megjönni. a multkor 2hónapja késett utoljára de akkor babó volt a dologban csak úgye elvetéltem. Most az a fura, hogy fájdogál a medencém.és pont te irtad, hogy neked is fájt.Szval most várok a két ünnep között tesztelek . Remélem sikerrel. Bár nem jött meg és mostmér a hasam sem fájdogál.
Ami szerintem jó.
Na majd meglátjuk. Jó lenne ha egyszerre többen is babásak lennénk mert akkor lenne kivel megoisztani ki hol tart.
Na mennek mindenkiért a drukkok.

:)

Kép
csucsu05
 
 



Sziasztok!

Csak bekukkantottam, hogy kivel mi van...

Csucsu, Vera!

Örülök a jó híreknek!!!

Csucsu!
A hasfájás tényleg jó is lehet... :wink:
Nekem is fájt. Egy kicsit ahhoz hasonlítható, mint mikor izomlázad van.
Nekem legalábbis, ilyen volt. +nekem sem volt a leg elején bajom a kávéval... Sőt!
Szóval nagyon izgulok érted!!!

Várom, hogy mikor tesztelsz!

Mindenkinek szép ünnepet!
Vendég
 


Kitartás Lányok hamarosan nagyon szép potitív teszteket fogtok nekünk feltenni. :lol:
Mindenki intézkedjen a két ünnep kötött:Csucsu vegyél tesztet,Vera UH...és én is megyek pénteken :D :D :D

agisol:Igazad van,nekünk is jó lenne egy UH itthonra :wink:

Kép
lyndee
 
 


Jó reggelt!

Mensi sehol én meg náthás vagyok megint. Na de most nem vagyok olyan beteg csak fujomaz orrom. Lánykám és párom jól van mert mind3-an szenteste betegeskedtünk.
vera : Márcsak 1nap és mehetsz dokihoz :)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu!
az orrnyálkahártya is megduzzad a terhesség elején enyhe nátha szerű tüneteket produkálva :wink:

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Betti: Lehet, hogy ez attól is van de ez szerintem tömény nátha. A lánykám is meg a férjem is beteg volt . De egy szavam sincs mert szoktam én csúnyábban is beteg lenni. mOst elviselhető.
Szóval nekem mindegy hogy milyen nátha csak babás legyek:)

Kép
csucsu05
 
 


csucsu !
szorítok ezerrel!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Köszönöm :)

Kép
csucsu05
 
 



Akkor ösznépi nátházás és babásodás van:)

Kép
csucsu05
 
 



Hát csajok: A mellbimbom irtó érzékeny és lila szinű. A lányomnál is ilyen volt. De én csak január 7-én tudok menni dokihoz akkor rendel. Most számoltam akkor már bőven lesz szivhangja is. Persze azért a holnapi tesztnek pozitivnak kell lennie. De nem tudom én valahogy már most tudom és érzem, hogy terhes vagyok.
Fura a lányomnál is tudtam. Szóval én már elkezdtem filózni , hogy a szüléskalkulátorral néztem pont augusztus 31-én születne a kicsi akkor van a névnapom. És ha egy kicsit korábban jönne az se baj mert 29-én a lányom névnapja van és 27-én az férjem születésnapja.

Kép
csucsu05
 
 



Vera: Látam a másik topicban a tesztedet. Hát itt nem vitás baba van:)

Én ma jövök a tesztem eredményével. Igaz nem reggeli pisiből csinálom de ez van. szerintem igy is ki kell már mutatnia.

Kép
csucsu05
 
 



Sziasztok!

Csucsu: Nagyon drukkolok neked! Olyan jó lenne, ha babás lennél, de biztos az vagy, minden jel arra utal. Nagyon szorítok neked!


Nekem most lesz a napokban peteérésem. Szorítsatok légyszi!




Kép
mónika23
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: