Új privát üzeneted érkezett!

Nellike!
gyere a hírekkel :lol: :lol: :lol:
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nellike?!?!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Mivel nem tudom, hogy jövök-e még addig,

kívánok mindenkinek örömteli, békés, szép Karácsonyt és nagyon boldog új évet!

Kép

Kép

Kép
anyoooka
 
 

 
 

Mindenkinek boldogságos karácsonyt!!! :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Nellike?????????????????????????????
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy az idén már nem jövök, mert elutazunk, ezért most kívánok mindenkinek kellemes karácsonyi ünnepeket, és békés, boldog új évet! És ne feledjétek el, jövőre 2008 lesz, és a 8-as pocakos! Akkora pocakunk lesz nekünk is jövőre :wink: Puszi mindenkinek!

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Áldott, Békés Karácsonyt mindenkinek!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Nem akarok ünneprontó lenni, de nekünk sajnos rosszul sült el. :(

Egy szépen fejlődő, de rossz helyen lévő petezsákot találtak, ami szombatra szétfeszítette a jobb petevezetőmet, úgyhogy sürgős beavatkozással műtéti úton eltávolították a petevezetékkel együtt. Szóval méhen kívül fejlődött, ahogy éreztem. :cry:

Márciusban lombikozhatunk. Mostanában nem jövök, mert lelkileg eléggé összetört.

Boldog Karácsonyt és Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!

Nelli.

nellike
 
 


Nellike :cry: el sem tudom mondani, mennyire sajnálom :cry: koncentrálj az ünnepekre, a családra, úgy talán könnyebb, elterelődik egy kicsit a figyelmed...
Jobbulást!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Nellike!

nagyon-nagyon sajnálom :( :( :( tudom min mész keresztül,velem is ez történt 2 éve :(

Kitartás,és gondolj arra,mindjárt itt a tavasz és lombikkal sikerülni fog elsőre 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Nellike, iszonyúan sajnálom! :cry: :cry: :cry: Megértem, hogy nem jössz egy ideig és nagyon szorítok, hogy márciusban az első lombikkal összejöjjön!
((((((((((((((((((((((((((((((NELLIKE))))))))))))))))))))))))))))))

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Nellike!
Borzasztóan sajnálom! Sok puszi Neked!
20150601134430
 
 


Nellike: nagyon sajnálom!!! vigyázz magatokra!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nellike, nagyon-nagyon sajnálom! :cry: :cry: :cry: Pihenj sokat, és csak a márciusra gondolj!

Sajnos, a 3. inszemünk sem sikerült :cry: , de kaptam receptet ma, és kezdjük is a következőt!

Idén már nem jövök többet, ezért most kívánok mindenkinek

BOLDOG, BABÁS ÚJ ÉVET!!!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone!
neked is :( :(

most már tényleg elég ebből a negatív szériából! :evil: A jövő év igenis mindenkinek hoz egy kisbabát (minimum!) :P
Vendég
 


Nemone: nagyon sajnálom! :cry:

lányok, most lehet, h hülyeséget fogok kérdezni, de nem kell kihagyni esetleg 1-2 hónapot ?
nekem volt nov-ben dec-ben puregon kúrám 6*50ne, most jön a 3. már dupla adaggal. ha most nem jön össze jan-ban, akkor talán kihagyok 1-2 hónapot és utána jön az inszem. de meddig lehet folyamatosan puregonozni, az mégis csak hormon? closty-ra azt írták, h 6 hó és utána nem is tudom , h mennyi szünet. puregonnál nincs ilyen?
a másik kérdésem, h inszemet csak meddőségi központban csinálnak? és az kb gyógyszerrel, dokival , mindennel együtt kb 50e?

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Czinke!
Ha úgy érzed ki kell hagyni pár hónapot tedd azt.

Inszemet nekem pl. a helyi kórházban csinálták meg, persze a meddőségi kezelés keretében.
Mivel a fiúknak spec. kezelés kell, ezért csak ilyen helyeken csinálják meg.
20150601134430
 
 


Nemóné!
Sajnálom, hogy nem sikerült, de remek hír, hogy rögtön folytatjátok!

BUÉK Neked!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Nemone: sajnálom :(

Czinke, nekem is a helyi kórházban csinálják az inszemet, és itt TB alapon megy, tehát csak a gyógyszert kell kifizetni.
A dokidat kérdezd meg a kihagyásról...

Nekem ma 1.cn. Remélem tudjuk indítani az inszemet, de majdcsak jövő szerdán tudok beszélni a dokimmal...

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


köszi!

MINDENKINEK BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK ÉS MINDENKINEK TELJESÜLJÖN MINDEN ÁLLMA, VÁGYA!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


[b]ÁLMA!!![/b] :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy ilyen szomorú hírekre jövök vissza!

Nemone és Nellike

Őszintén sajnálom!!!! :cry: :cry: :cry:

Ha nem jelentkeznék be még az idei évben , akkor kívánok mindenkinek

NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET!!!!!!!!!

Kép
katiee
 
 


Nemone, Nellike, Szezsó :cry:

KÍvánok egy sokkal boldogabb és áldásban gazdag Új Évet!

Kép
Vendég
 


Lánykák!

Boldog Új Évet Kívánok!

Kép
20150601134430
 
 


2008 első hozzászólása! :lol:
Vendég
 


BÚÉK!!!!!!!!!!!!

holnap kezdem a Puregonos stimut a 3.inszemre :P :P :P
Vendég
 


Jó reggelt!

Vicuska!

Jó szurkálódást! Mikor mész Uh-ra?

Mindenkinek, aki ma dolgozik, szép napot kívánok!
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog új évet kívánok mindenkinek! És babaesőt :)

Nellike!

Nagyon szomorúan olvastam, hogy mi történt veletek :( Nagyon sajnálom, és szívből kívánom, hogy a lombik rögtön elsőre sikerüljön!

Nemone!

Pedig úgy drukkoltam... :( Nagyon sajnálom...

Szezso!

Drukkolok, hogy tudjatok ti is kezdeni!

Vicuska!

Hajráááá! Végül váltottál dokit? Bocs, de nem emlékszem :oops:

Boni!

Drukk az uh-hoz! Majd mesélj!

Még szerettem volna írni, meg táblát is tenni, de ébredezést hallok a gyerekszobából :) Pááááááá! Majd még jövök!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Hello Lányok!

Először is BÚÉK!

Vicuska: akkor hajrá!!! :D

Évi: Ti mikor vágtok bele a következőbe?

Úgy néz ki, mi bele tudunk vágni a 4.inszembe!!! Ma megyek is az első tüszőnéző UH-ra! :lol:


SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok Lányok!

Boldog Új Évet kívánok, és hogy látogasson meg mindannyiunkat ez a kis madár 1-2 meglepetés-csomaggal!

Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

hajrá mindenkinek!!!!jöjjön a pocakosodás :lol:
Új dokihoz mentem,és pénteken lesz az első UH :D

Ki kezd még újra jan-ban?
Szezso!!!!!!!!! :P drukk a tüszőkhöz!
Te mit kapsz stimunak? :roll:

Anyooka!
ti nem csináljátok jan-ban? :roll:
Vendég
 


Évi!

és ti??????????????? 8)
Vendég
 


Vicuska, nekem hétfőn vagy kedden lesz a 4., majd pénteken kiderül!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Vicuska: nekem stimu nélkül csinálják :-) Az új doki tuti szerencsét fog hozni Nektek :wink:

Nemone: hú, akkor Te nyitod a sort :-D hajrá!!!!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


ÜDV MINDENKINEK AZ ÚJ ÉVBEN!!
HAJRÁ JANUÁR!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Először is szeretnék sikerekben gazdag, boldog új év esztendőt kívánni! Kívánom még, hogy ez évben mindenkinek sikerüljön az álma!!!

Nellike: Nagyon szomorú vagyok, hogy ez történt veletek. :( Csak az lebegjen a szemed előtt, hogy a lombik sikerülni fog!!!

Mi jól vagyunk. 3 hét múlva kell uh-ra menni. 2 hete voltam, akkor nagyjából minden rendben volt. A két baba nagyon jól érzi magát, az egyik nagyon nagy valószínűséggel fiú lesz. :D

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 


Sziazstok!

Jelentem van egy gyönyörűséges 17mmes " macink" akinek csak úgy dobog a pici szivecskéje! Én annyira de annyira... Képet csak holnap teszek, mert munkahelyen megcsinálom normálisan, hoyg látható is legyen!

Szilva drága örülök, hogy jól vagytok!
Vendég
 


Boni!

Szuper hírek, szívből gratulálok! Gyorsan bevésem a táblába is :) Már nem kell menned a Kaáliba többet, ugye? Van már orvosod, akihez járni fogsz?

Szezso!

Még nem tudom pontosan mikor kezdünk. A napokban jön majd meg, megeszem az előírt Closti-adagot és meglátjuk. Örök optimistaként egyelőre abban reménykedem, hogy nem kell újra kezdenünk. Még hiszek a mesékben :)

Vicuska!

Örülök az új dokinak, hozzon neked szerencsét!


Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

A jobb oldalon van egy 10*12 mm-ed prominens tüszőm ( az 5. ciklusnapon vagyok). 4,1 mm a méhnyálkahártya, de ez most még normális.
Szombaton ismét UH, aztán jövő héten inszem.

Évi, nektek nemcsak a 3. inszem jön(ne)? (Bocs, lehet, hogy átaludtam valamit :oops: Különben én is mindig reménykedek a spontán hónapokban...

Csáó

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Boniko!
hurrá!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Szilva!
örülök hogy a 2 kis gézengúz jól van :P

Szezso!
ügyi vagy!legalább össze tudom hasonlítani,én is az 5.napon megyek UH-ra 8)

Évi!
a mesékben pedig igenis hinni kell :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

ELőször is babázós boldog új évet kívánok mindenkinek! :wink: :lol:

Nemone :cry: De majd most! :wink:

Vicuska, drukkolok nagyon!
Mi most spontánkodunk, ebben a ciklusban lett volna a második inszem, de az ünnepek miatt toltuk egy hónapot, ha megjön akkor kezdünk kb. 2 hét múlva.

Szilva örülök hogy minden rendben van! A másik baba pedig lgyen kis punis! :wink:

Boni, nagyszerű hír!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Vigyázz Magatokra! És várjuk a képet!

Évi, szorítok hogy ne kelljen elkezdeni azt a clostit!!!!

Szezso, növesztgesd csak azt a tüszőkét! :wink: Hű, rengetegen megyünk januárban! Remélem, pár héten belül zebraeső lesz itt a topikon!!!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Boldog Új évet és sok-sok valóra vált álmot kívánok mindenkinek!

Hajrá inszemes lányok!

Boni, Szilva! Gratula a babucikhoz!

Viki! Így telik az idő, hogy már a 11. hétbe léptél?

:shock: A szülők mit szóltak a bejelentéshez?

nellike
 
 


Sziasztok!

Először is : Babás Új Évet Kívánok mindenkinek.

Drukkolok a háttérből, nem nagyon írtam eddig, mert nem volt mit.
Úgy volt, hogy most spontán hónap, azután fogigátló és februárban lombik. Csak vártam, hogy megjöjjön, legkésőbb tegnap kellett volna, de nem... A teszt tegnap délután pozitív lett.
Ma voltam a Kaáliban vérvételen, sajnos csak 134 a Hcg, a doki szerint elég, szerintem kevés, ugyanis nem a 14. napon volt a peteérésem, hanem a 11-en, ha jól éreztem...
( dec. 5-én volt meg utoljára)
Azért reménykedem még, január 17-én ultrahang. Annnnyira szeretném elhinni, hogy nekem is sikerülhet....

Réka
réka66
 
 


Anyooka!
hajrá spontánkodás :lol:

Réka!
:P :P :P :P :P :P
halk gratula!
a pozitív teszt az pozitív!!!!!!!!a 134 tök jó!!!!!!majd szépen emelkedik!!!!!!!!tessék pozitívnak lenni!!!!!!!!!!
én drukkolok nagyon :D :D :D
ez pont így szokott lenni!lombik előtt spontán becsúszik a babó!!! 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Réka, egyelőre én is csak halkan gratulálok!!! De ne tessék itten kombinálni, ha a doki bácsi azt mondja hogy elég akkor elég!
Én baráti körömben ketten is vannak akiknek ugyanígy a lombik előtti fogigátló elkezdése előtt sikerült! Drukkolok ezerrel!!!+++++++++++

Vicuska, köszi! Igazad van, sokkal élvezetesebb a spontánkodás mint a katéter!!! :wink: :P :oops:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Réka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Tessék bízni drága! és emlékszel? inszem előtt 4 nappal már érezni véltem, hogy eldurrant a tüszőm, ahhoz képest most itt a kis pocaklakóm :wink:

és a beigért kép!
Kép

Szezsó naggyon drukkolok! +++++

és persze mindenkienk!
Vendég
 


Réka!
CSak csendben, de nagyon gratulálok!

Nelli!
Bizony bizony!! Már alig várom a keddi Uh-t.

Boni!
Szép a Paca Babád!

Szezso!
Nagyon jó a tüsző méreted!!!
20150601134430
 
 


Boniko!
gyönyörűséges a kis csöppséged :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

RÉKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ez aztán a jó hír!! Próbálj meg pozitív lenni, tudom, hogy a sok sikertelen hónap után az emberben több a kétség, mint normálisan, de CSODÁK igenis léteznek!!! :wink:

Csajok, hajrá mindenkinek, fel kell töltenünk a kismamis táblát!!!! :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Ja, Vicuska drukk a mai UH-hoz! Majd jelentkezz! :)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: