Új privát üzeneted érkezett!

Pézsé! Nagyon nagy gratula! Ez hihetetlen, nagyon jó hír! :lol: :lol: :wink: Bár én a magam részéről egyenlőre nagyon be lennék tojva egy ilyen történéstől.

Jud

Kép
jud71
 
 


Orsi,
Tényleg durva, hogy ekkora kell neki! :lol: A pólói neki is h&m 92-esek, de biztos kinövi a nyárra… :? :lol: Nagyon ügyes kiskuktáid vannak, a fr. drazsé is tök jó ötlet. :idea: Milyen rég ettem olyat, talán még gyerekként…! Nagyon guszták a sütik! :D

Kata,
Olyan kis pufókarcú az új avatarod! :lol: Nagyon szép! A tesókép meg nagyon szeretetteljes! :D Nem válaszoltál, miért kell tejpépet adnod Bálintnak?

Emma,
Az unokatesóm egy kiskanál extraszűz olívaolajat ad a fiának a gyerekorvosa tanácsára kaki-könnyítésnek. Mondjuk nem tudom, mikortól mehet… Asszem ő 5 hósan adott először, vagy 5,5…?

Lányok, köszi az üveges bébiétel –ötleteket, ma adtam neki egy kisüveges hipp almát, aminek megette a negyedét (kb. 30grammot )! Nem mondom, hogy falta, de azért megette, tök örülök! :D
20140901102739
 
 


Hello lányok! Kép

Elszállt minden amit irtam! :evil:
Igy jár aki nem word-be ir! :evil:
Na szoval eltünésem oka hogy teljes gépcsere volt és kicsit elhuzodott a telepités!
És a nagy hirem hogy Ágoston elsö fogacskája kibujt!
És jön a második is már!!!
A "mászás" is már valamennyire sikeredik igaz hátrafelé de probálkozik a kicsikém! :lol:

Pézsé!!
Szivböl gratulálok neked!!!
Ez aztán a hir! :D

Zsuska!
Sajnálom a tejcsit dolgot!
Remélem rendezödik!

Orsi!
Jo a recept!
Én kiprobálom!

Kata!
Nagyon édes fiacskáid vannak!!

Hajni!
Mondtam én hogy probáld az üvegest! :wink:

Zsuzsi!
Sajnálom Olivért!
Nekünk ftorokortot irtak fel lazitásnak Marcinak!
De ennyivel nem usszuk meg! :(

Pompi!
Gratuálok Bencsinek akkor lassan neki is lesz fogacskája!

Katyus!
Nálatok meg abszolut kis fogáradat van már! :D


Nálunk holnap agyhártya ismétlö lesz!
Úúúúgy utálom! :(

KépKépKépKép
aniko24
 
 

 
 

Orsi
tök jó blog!!! lelkes olvasód leszek :D

Hajni, Tiko, Zsuzsi
köszönöm a hasznos tippeket, valószínűleg kipróbálom majd őket, ha a helyzet ilyen marad

Anikó
első fogacskához gratulálok :)

Kép
Kép
emma1976
 
 


Anikó

gratulálok a fogacskához!
nem volt nyűgös miatta?
utánaolvasok a ftorocortnak is, hogy mire jó pontosan.

Emma

kaka-ügyben én is bevetettem mindent, de érdekes, nálunk az elején rosszabb volt, most azért van általában minden nap kaka.
és konkrétan azóta, amióta az almát eszi.

Hajni

a 30 gr. tökéletes így elsőre.
a kis üvegeset én is háromszorra adom oda.
ma répapürét fogok felbontani, uganolyan 100 gr-osat, és ha szeretni fogja, akkor utána csinálom én a répát.

Kép
zsuzsi73
 
 


anikó,
gratula az első fogacskához! :P És hogy bírja szegénykém? Mi már rohantunk a patikába Dentinoxért! (Kata szíves közreműk.vel :) )

hajni,
igazi almát nem is próbáltad? egyből az üvegest?
Tegnap este jöttem rá, h 2 kérdésedre nem is válaszoltam... :roll: 1. Laci bácsi főztjét természetesen aznap hozzák.
2. tuti nem vagyok terhes, akkor már rá se bírnék nézni a csokissütire, amit most csak tömök magamba.

kata,
rosszul emlékeztem, hogy neked hosszú hajad volt?!? :shock: Amúgy nagyon édi lehet a nyalifali-puszi!
Pá-pá van már? Mi most azt tanítgatjuk Norinának, ő már emelgeti néha a kezecskéit az elmenő vendégeknek.

orsi,
én minden évben megfogadom, h többé nem sütök mézeskalácsot, aztán mégis. Az valahogy hozzátartozik az ünnepi készülődéshez! Én még rumpunchot szoktam főzni, annak is isteni az illata! Fél liter vörösbor, fél liter víz meg egy cs. puncs-fűszer - lehet készen kapni. Az is isteni karácsonyi illatfelhőt csinál! Bár idén is csak szagulni fogom...
Tök jópofa amúgy az a kép, h az egyik fiad barna, a másik meg hihetetlenül szőke. Gondolom, őket se fogják már sokáig ikreknek nézni. Tényleg, te már eldöntötted, h egy osztályba iratod majd be őket?

KépKép
pompomlány
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,
az első 2 hónapban én is klimaxos voltam,néha most is leizzadok,pattik jönnek az arcomon.Te honnan érzed,hogy elmúlt az endo?Neked is csak a petefészkeiden voltak?Mert ez a sz@r az egész hasfalban elterjedhet!
A Kaáliban azért nem vették észre,mert olyan kicsi volt,hogy Uh-n nem is látszodott.

Kata
örülök,hogy Bálinttal minden renben van.

Emma,
szegény Zalán,nagyon sajnálom.
Lehet,hogy hülyeség,de ha tennél egy kis olajat a kajájába?/ hóstól úgyis kell a főzibe rakni.Én Bertolli-t használok.

Anikó,
gratulálok a fogacskához a kis rákodnak.

Andi
Kép
aanda
 
 


Bocs,lemaradt:6 hóstól kell a főziba olaj.

Andi
Kép
aanda
 
 


Aanda

az egész hasüregben volt endo, mindenhol, húgyhólyagon, petefészkeken. (menszesz idején véres volt a vizeletem is)
a lapar utáni zárójelentésen 4 fokozatba sorolták az endot (mennyisége szerint), nekem a leerősebb volt.
onnan tudom, hogy már nincs, mert normális a menstruációm. viszonylag kevés és fájdalommentes.
előtte: iszonyatos hasgörcs, és nagyon-nagyon erős menszesz.
és ez 20 éven keresztül.
azt, hgoy most nincs endom, azt én "diagnosztizáltam", tehát lehet, hogy van, de tényleg semmi panaszom nincs a szülés óta.
tudtátok, hogy nagyon sok nőnek van endoja, de soha nem derül rá fény? egy tipikus mellékhatása az erős fájdalmas menszesz. és sok nő ezzel együtt él egy egész életet, mert be tudja annak, hogy "én ilyen vagyok" ha pl. nem akartam volna gyereket, nálam se derül ki.

Kép
zsuzsi73
 
 


Köszönjük csajok!

Emma!
Én vettem s.barack levet és van kecskeméti szilva(4hotol) hipp s.barack és ha egy kis olajat teszel (pár cseppet) az tényleg fellazitja!És a meleg kamillatea is nagyon jo (de csak egyszer-egyszer)!
Sajnálom szegény Zalánt!Nálunk cékla-fej szindroma van miota rendesen eszik ugy megszenved a kinyomással! :?
Szerintem elöször probáld a leveket,hátha!

Anda!
Nálatok már mennek a tejtermékek?
Hogy álltok végül a darabossal?
Nekem azt Marci nagyon sokáig nem fogadta el!

Zsuzsi!
Hu az endo az eny nagyon szar dolog!!
Reméljük akkor elmult!

Pompi!
Én is pápázom ezerrel Ágolyonak de csak vigyorog! :D
Hu a puncsnak isteni lehet az illata!
Nekem is már a tészta a hütöbe lapul a puszedlihez,Marci fogja kinyujtani!
De nem találom a formáimat! :evil:

Hajni!
Szeintem ha egy kis sinlaccal kevernéd a gyümit lehet jobban bejönne!(vagy azt te nem akarsz adni?nem emlékszem)

Bandika!
Sajnálom Balut az átmosásért!! :(



Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


pompomlány írta:orsi,
én minden évben megfogadom, h többé nem sütök mézeskalácsot, aztán mégis. Az valahogy hozzátartozik az ünnepi készülődéshez! Én még rumpunchot szoktam főzni, annak is isteni az illata! Fél liter vörösbor, fél liter víz meg egy cs. puncs-fűszer - lehet készen kapni. Az is isteni karácsonyi illatfelhőt csinál! Bár idén is csak szagulni fogom...
Tök jópofa amúgy az a kép, h az egyik fiad barna, a másik meg hihetetlenül szőke. Gondolom, őket se fogják már sokáig ikreknek nézni. Tényleg, te már eldöntötted, h egy osztályba iratod majd be őket?

no, felírom ezt a rumpuncs-receptet... no, de hol a rum??? :) :lol:
1 kortyot tuti ihatsz belőle :)
mézeskalácsot én szeretek sütni, így a fiúkkal meg extramóka :) mondjuk a sütéskor meg minden liszt lett, de ez hozzátartozik.

Nálunk 1 osztály van elsőben, szóval nem kérdés, hogy 1 osztályba fognak járni :wink:
ha lenne választási lehetőség, akkor sem tudnám, hogy hogy lenne.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Én a puncsot így szoktam: vörösbort felforralom a fűszerekkel és egy kis barna cukorral, mert édesszájú vagyok, aztán egy gyenge teát főzök (aki szereti, erőset), +narancslé, +rum. Összeönteni, és szoktam bele gyümölcsöket és befőttet is tenni (így már bólés), de óvatosan, mert a beázott gyümik ütősek ám! :lol:

dkata
 
 


Anikó,
azt hittem, az alsó 2 fog egyszerre bújik ki, és utánuk a felső 2 is! :roll: Grat. hozzájuk! :D Maj később biztos dúsítom a gyümiket sinlaccal, de most még örülök, ha pár kanálkával tudok lapátolni a szájába. Nálunk sincs most már minden nap kaki, hogy kap mást is tejcsin kívül. :( Ágolyó így hányszor szopik egy nap?

Zsuzsi,
a répát még én se próbáltam, de nem is merek neki adni nem üvegest, hogy nehogy sok legyen benne a nitrit-, és a nitrát tartalom. :?

Pompi,
persze próbáltam már az igazi almát is, az volt az első, amit adtam neki. Az nem kellett. A múlt héten ismét adtam neki, gondoltam most már biztos megeszi, de tévedtem. Az üvegesből viszont evett egy csomót. :o :D

Orsi,
mennyire durva, hogy 1 osztály van! Emlékszem, amikor én voltam elsős, még voltak e-sek is! Pedig én szívesen szaporítanám a magyart, hjaj! :roll: :lol:

Kata,
jól hangzik ez a puncs! Tán még sose ittam ilyet... :oops: :D
20140901102739
 
 


Hajni :D
ahol lakunk egy 3000 fős városocska :) itt max. 2 osztály volt, még a boom idején is. 2x30 fő, most meg van 1x25 asszem.
de ez elég általános.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Fog :)
nálunk a fiúknál nagyon viccesen jött.

Máténak fölül jött 4, úgy, hogy bal 2es, bal 1gye, jobb 1gye, jobb 2es... ca. 1 hét alatt
utána alul kettő

Levinek alul jött, utána felül, aztán elég össze-vissza

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok Lányok!


Kép

Boldog, békés Karácsonyt kívánok!
Kép

Andi

Kép
bandika
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi,
neked nagyon durva lehetett az endo,szegényke!Mondjuk a mensivel én is sokat szenvedtem mindig is.

Anikó,
nálunk a sajt,túró,joghurt 9 hóstól megy.Nemrég csináltam nekik vizes-tejjel tejbepapit,tegnap meg sóskát főztem,de már nagyfiúsan:vizes-tejjel habartam be,krumplit nem raktam bele.Nagyon izlett nekik,és a pukin kívül nem volt gond.Hát a darabos megyeget,ettek már vajas kalácsot!Csúszott nekik,de utána még kellett a gyümis pép is.Óvatosnak kell lennem,mert elég hányósak voltak mindig is.

Fogak nekünk úgy jöttek,hogy először alul 2,majd a felső 2-esek,így olyanok voltak,mint a vámpírok.

Andi
Kép
aanda
 
 


Endo :( Nem is tudtam, hogy ennyien vagyunk itt, akik ettől szenvedtünk. Nekem nagy hasi műtéttel szedtek ki egy csomót, utána 3 szurit kaptam, amitől 6 hónapig nem jött meg, oitt kezdődött el a hájasodás... tisztáta klimax-feeling volt :( De megérte, mert ez is kellett ahhoz, hogy Zalánunk megkapaszkodjon :) Szülés után 1 x jött meg, és tényleg nagyon klassz volt, hogy semmi fájdalom (műtét előtt marokszámra vettem be a fájdalomcsillapítót legalább 2 napig, és volt hogy így sem aludtam a fájdalomtól :!: ) De én nagyon reménykedem, hogy összejön a következő baba mielőtt visszatér ez a dög...

És a karácsonyi köszöntésem :D
Kép

Kép
Kép
emma1976
 
 


emma :D nagyon cuki! :P

húúúú,
ezzel a rum-punch-recepttel nagyon elúsztam. Csak a hozzávalók 3/4-e maradt ki! :oops: :oops: :oops: :lol: Ahogy Kata leírta, én is úgy szoktam (kivéve gyümik). Szóval tea, rum és narancslé is megy beléje... :roll:

Nemtom, jövök-e még, kicsit felszaporodtak a tennivalók.
Mindenkinek pussz és BOLDOG KARÁCSONYT!

KépKép
pompomlány
 
 


Nagyon boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!

tiko
 
 


Anikó,
boldog szülinapot! :D

Emma,
nagyon édes! :D

Orsi,
akkor ott mindenki ismeri egymást...! :D Nem fura Pest után?

Lányok, boldogságos karácsonyt mindannyiótoknak! Nekem az idei az eddigi legszebb! :D

Kép
20140901102739
 
 


Hajni: gratula Olivérnek a 7. hónaphoz! :)

Anikó: boldog szülinapot!!!

tiko
 
 


Pompi! Én nem teszek vizet a puncshoz. :lol: Kár hígítani. :lol: A képen amit feltettem, a két fiam van, nem én. :lol: :lol: :lol:

Hajni! Tejpépet csak a változatosság miatt gondoltam adni, mert én a hányás miatt sűrítem a gyümölcsöt is Sinlaccal.
Nekem is nagyon szép a mostani karácsony, de Ádám miatt nekem ez már régóta megadatott. De a tavalyi és főleg a mostani még teljesebb.

Boldog szülinapot meg hófordulót meg minden mást, amit kifelejtettem. :oops:

Lányok! Kívánok Nektek és családotoknak nagyon boldog, szeretetteljes karácsonyt!

dkata
 
 


Köszönöm szépen,aranyosak vagytok! Kép

Én is kivánok mindenkinek boldog békés karácsonyt!
Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Sziasztok!

Emma,
a Te endod nagyon durva lehetett!Sajnállak!
Szupi a kép Zalánról!

Anikó,
boldog szülinapot!(hányadik?ha nem titok!)

Hajni,
boldog hófordulót!

Arnoldnak 2 napja megvan a szemüvege!Egyenlőre csak úgy viseli el magán,hogy ül az apja vagy az én ölembe,és hintázik.Amint lekéredszkedik és elkezd játszani,már le is veszi magáról.Ha vissza akarom rakni,sír.Pedig tuti jól lát vele,csak még furcsa neki.Tesója is kéri a szemüveget,vagy leveszi az Arniról.Úgyhogy kivagyok.

Nekünk is ez az első igazi Karácsonyunk,mivel a fiúkat tavaly csak dec.28-án hozhattuk haza a koráról.

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK!

Andi
Kép
aanda
 
 


Boldog karácsonyt mindenkinek :)
Kép

wish
 
 


Anikó, boldog születésnapot és köszönök mindent mégegyszer!!!

Babánk zabál, már 150 ml-t eszik meg egy alkalommal, hihetetlen, egy hete alig ettük az 50-et!!!Gyarapszik szépen!!!!És imádja az anyatejet, mégha nem is az enyém, de annyira örülök, hogy imádja, szépen fejlőik is tőle.

Kép
Vendég
 


Boldog Karácsonyt mindekinek!

Lafi :D
a mennyiséggel azért óvatosan, mert sok babának jó huzatja van, de ez visszaüthet, mert ha túleszi magát fájhat a pocija.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok lányok!

Lenne egy sürgös kérdésem!
Tegnap estére brutál mellgyulladásom lett!
Éjjel 40 fokos lázam volt!
Azt mondja az orvos hogy menjek be az Shöpfibe az ügyeletre és fejessem ki és antibiotikum,de szoptatni nem lehet!!
És???????!!!!!!!!
Hajni neked volt ha jol emlékszem!!!!
Mit tegyek?

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó :)
szoptatni KELL!!!!
olyan antibiotikumot kell kérni ami mellett lehet szoptatni, ha nem szoptatsz sosem ürül ki rendesen a melled.
Fejni kell és szoptatni.
és ha tényleg mellgyulladás, akkor kell az antibiotikum is.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


az LLL oldalon is ez van:

A kezelés ugyanaz

Függetlenül attól, hogy a fájdalmat eltömődött tejcsatorna vagy mellgyulladás okozza, ugyanúgy kell kezelni: melegen kell tartani, gyakran kell szoptatni a gyulladt mellből, és sokat kell pihenni.

http://www.lll.hu/node/13

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Anikó! Nekem a Bryonia 9ch segített, mikor bekeményedett a mellem, igaz nekem nem volt lázam. Apis mellifica 15ch és Belladonna 9ch mehet mellé. Vigyázz magadra!

dkata
 
 


Anikó, sajnálom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Gondolok Rád és drukkolok, hogy minden rendbe jöjjön!!!!

Orsi, tudom, óvatosan, de szépen lassan eszünk de hát sír ha nem ka eleget és emiatt 140-150-eket adok neki, persze, ha nem eszi meg, mert nem éhes, nem adok többet, csak amennyit kíván.

És akkor:
Az első karácsony, az eslő fehér karácsony, az első babakocsis séta és az első ajándék!

Kellemes ünnepeket.

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Vendég
 


Köszönöm lányok!
Augmentin kaptam!
Csak a kiváltása problémás! :?
Na de majd valahogy megoldom!
Ugy megmaszirozták bent a mellem hogy potyogtak a könnyeim! :cry:
Nagyon fáj! :(

Lafi!
Nagyon édes kis ajándékotok van!!! :D

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Anikó:sajnálom! Remélem az Augmentin segít!!!

Lafi: nagyon édesek vagytok!

tiko
 
 


Anikó, nagyon sajnálom, el sem tudom képzelni, milyen lehetett, amikor nekem göböm volt és masszíroztam, majd szétestem, pedig az pici göb volt, szegénykém, annyira sajnálom.

Újpesten a pozsonyi utcában van gyógyitár ügyelet, és ügyeleti díjat nem számolnak fel, ha nem tudod kiváltani máshol, ott ki tudod váltani, az augmentin mellett lehet szoptatni?
Szerintem lehet, nem, mert én azt kaptam a terhesség alatt a fertőzésre.

Köszönjük a dícséreteket.
Vendég
 


Boldog karácsonyt mindenkinek!

Kép

Kép Kép
kismokus
 
 


Anikó,
bocs, csak most ugrottam be. SZOPTASS!!!!!! Semmi baja se lesz, én végig szoptattam ugyanilyen lázzal. De mostmár gondolom adtál neki enni, és láthattad, hogy nincs baja. Augmentint szoktak mellgyulladásra felírni, amellett is szoptathatsz!
A hideg borogatást felejtsd el, mert apaszt, viszont meleggel borogathatod minden szopi előtt. Melegvíz (zuhany ) alatt próbáld masszírozni kézzel, úgy sokkal könnyebb és gyorsabb. ne ijedj meg, ha elapad a tejed abból a melledből, úgy tudod visszahozni, ha először mindig a gyulladt melledre teszed rá, hogy mindig ingert kapjon!
Bármelyik gyógyszertárben lehet egy kenőcsöt kapni kimondottan mellgyulladásra, én is mindig azzal kenegettem, a neve vmi burow v. borov v. vmi hasonló, ott tudni fogják. Pihenj sokat, igyál sokat, és próbálj enni is!
Ha rá tudod venni Ágostont, hogy egyen, akkor nem kell kórházba menni lefejetni. A gyerektől jobban úgy se tudják kiüríteni! Jobbulást!
20140901102739
 
 


Köszönjük a hófordulós jókívánságokat! :D

Lafi,
jók a fotók! :D

Wish,
a te képeslapod is nagyon szép! :D

Andi,
sajnálom Arnoldot a szemüveg miatt, biztos nagyon rossz lehet! :( Ti akartatok menni a vizsgálatra, vagy kellett mennetek?

További jó karácsonyozást! :D
20140901102739
 
 


Szép Karácsony reggelt Mindenkinek!

Most, h túl vagyunk a sűrűjén, talán gyakrabban jövünk.

lafi,
édesek a képek nagyon! :D Nekem a tigrises meg az tetszik, ahol körülkerítettétek azzal a fadísszel; olyan, mint kis Jézus a jászolban! :wink:

aanda,
édesek lehetnek a fiúk a szemcsi-lekapkodással! Hááát, nem lehet könnyű! Nálunk ez a cumioval van így, csak Bencsi cumizik, de néha Norinára rájön a hoppáré és akkor mindenképpen el akarja venni Bencsitől és a saját szájába rakja, pedig utálja. El tudom képzelni mindezt szemüveggel! :?

anikó,
sajnálom, h pont most van ez a hülye dolog! :cry: Az Örs Vezér téren van éjjel-nappal nyitva gyógyszertár, bár gondolom, már megoldódott...

Nálunk szép volt a Krácsony, először nálunk volt délben, hozzánk jöttek Anyukám, Apukám. Kaptunk két mézeskalács-díszt a fára, amiben a gyerekek fényképe benne van, a nagynénémék csinálták. Na, mikor azt felraktam, az nagyon megható volt! A Karácsony megkoronázása.
Aztán 6-kor mentünk át anyósékhoz. Tudnék egy-két dolgot említeni... pl. rajtahagyták mindenen az árcédulát. Norinának volt egy édes jelenete, hosszú percekig kacagott hangosan a kutyuson, az egész család őt vette a kamerával és mindenki odavolt a gyönyörűségtől! Apósom meg tök jó hülye volt, kijelentette, hogy "jól elintéztük" a gyerekek névnapját, mert júni 11-én van nekik együtt, mert azt a születésnap utáni elsőt kell megünnepelni. Mondom, a frászt, én akkor ünneplem, amikor a naptárban benne van febr.ban és márciusban. Ott csak az étvágyam ment el ettől a gusztustalan kijelentéstől, meg attól, h már megint ők akarják megmondani mi-merre-hány méter. Hát én már akkor kinéztem a nevüket, mielőtt megszülettek, és ők is éltek már akkor, ha csak a pocakomban is! Közületek egyébként hallott már valaki erről a "hivatalos" szokásról?

Amúgy jó volt minden, a gyerkőcök már ide-oda forognak (Bencsi is!). Kaptak egy olyan felfújható hengert, ami a'sszem zsuzsinak is van. Bencsi le se szállna róla! Folyamatosan riszálja magát, "lovagol"! :lol:

Kép Kép Kép

KépKép
pompomlány
 
 


Pompi :)
jó nagy szivatás lenne, ha a születés utáni első kéne ünnepelni :wink:
no, meg akkor okos apódoshoz visszakérdek... melyik naptár szerint? :lol: :lol: merthogy van egy csomó név, amik a sima naptárakban csak 1szer szerepelnek, míg ha alaposabban utánajár az ember, akkor talál belőle akár 5 névnapot is.
Ünnepeljétek azt amelyiket Ti akarjátok, én is a szülinaptól legtávolabb esőt választottam a fiúknál.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Wish,
nagyon aranyos Balázs!

Lafi,
Örülök,hogy Hunor így megerősödött!Nagyon jók a képek!
Sajnos nálunk nem esett a hó!

Anikó,
jobbulást kívánok!

Hajni,
nekünk a koraszüköttség miatt kellett menni a szemészetre,de mindenkinek ajánlják 1 éves korban.

Pompi,
hát tényleg nehéz,nem tudom,hogy a szemüveg meddig bírja!(17 ezer volt!)Az a baj,hogy még mindig csak hintázás közben viseli el magán,de akkor se mindig.Nem lehet ráerőszakolni,mert sír.
Enyémek mind2-en cumiznak,Márknak csak elalváshoz kell,Arninak nappal is,ha már nyűgös.Ők meg állandóan cumit cserélnek.
Sajnállak apósod miatt,amúgy erről a hülye szokásról én sem hallottam.
Szuperek a képek!

Nagyon jó volt az előző 2 napunk:24-én délután anyósomék jöttek át,(szerencsére csak 2 órára)tegnap meg itt volt az Anyu az élettársával, a húgom az exférjével és a 4 éves kisfiúkkal.Ma jön az Apu és meglátogatjuk a Dédit.
Asszem megint az lesz az újévi fogadalmam,hogy lefogyok."Csak"5-6 kilótól kéne megszabadulnom,de rohadt nehéz.

További jó Karácsonyozást mindenkinek!

Andi
Kép
aanda
 
 


Aanda

én 2,5 kilót fogytam, amióta elkezdtem fogyózni, és ez a 3-4 nap elég volt, hogy vissza is jött mind a 2,5 kg. :cry:
pedig direkt lassan fogyózom, 1 kg / hó, így tartós marad. de hát, amit most műveltem, nem csoda.
na de ki tud ellenállni, amikor ráadásul egész nap sütöttem-főztem, és akkor még csak ne is egyek belőle?

Pompi

én ilyen baromságot nem hallottam még soha. de hát apósod már csak tudja :(
ügyes Bencsike, hogy lovagol a kis hengeren, Olivér még csak hasal rajta. mondjuk a lovaglás még korai lenne.

Lányok,

itt leveleztetek sokat a next-es cuccokról, hogy szoktatok rendelni.
na, én tegnap feltévedtem a honlapjukra, és minden fél áron, vagy annál is kevesebbért van. most fogok is rendelni, mert így nagyon megéri. a méretek hogy vannak?

Anikó

jobban vagy már?

Hajni

eszitek az üveges kaját? az almán kívül próbáltál meg mást is?
én Olivérnek 3 napig adtam répapürét, mind3 nap volt kaka.
őt a sütőtök fogja.

Olyan szép ez a karácsony. szeritnem sokan vagyunk itt ezzel így, hogy életünk legszebb karácsonya.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Anikó???

Pompi, tudod, ők a Te, Ti picurjaitok és nem a szüleidé vagy párod szüleidé!!!Minden úgy van, ahogy Ti gondoljátok, a véleményeket meg lehet hallgatni oszt jó napot, a döntés a Tiéteké!!!
Vendég
 


Anikó
hogy van a mellgyuszi?

Pompi
Én hallottam már, vidéken, meg öregebbektől, hogy így kell.... de persze, hogy egy hülye szokás nem dönthet, szerencsére ez már nem az a kor :D

Zsuzsi
de jó, hogy írod! kezdeném a répát, de nagyon félek a kaka miatt! Akkor azért nem egyértelmű, bár nálatok az alma is jót tett, nálunk nem :?

Igen, ez életem legszebb karácsonya! Egyetlen szépséghibája, hogy olyan torokgyuszim van, hogy beszélni alig tudok :x De Zalán jelenléte feledtet minden bosszúságot! Annyira jó babával ünnepelni! :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Köszi csajok az összetartást! arik vagytok! én se hallottam még soha életemben erről a hülyeségről, kivéve, hogy anyósom úgy választott nevet a gyerekeinek, ami a szülinapjukhoz a legközelebb esett - szerintem ez töxar, mire jó, hogy két ünnep egymást követi?
A szokásokat meg hagyjuk, nem vagyunk birkák. Csak amilyen magabiztosan teszik ezeket az idióta kijelentéseiket...! Megáll bennem az ütő! :evil: Pedig már kezdett lelkiism.furd.som lenni, hogy még Karácsonykor is haraxom... de hát mindig tesznek róla, hogy megőrüljek tőlük!

KépKép
pompomlány
 
 


Képzeljétek, 2480 grammal születtünk és ma 3130 grammok voltunk!!!Hízunk!!!!!!!!!!!És zabálunk, ma egész nap 160-akat ettünk!!!!

Viszont reggel 9ig alszik a 6os kelés után, aztán onnantól semmit vagy max 1-2 órát összesen!!!Nem értem ezt már, eddig azt hittem, hogy nem fáradt, de ennyi kajától aludnia kéne, helyette ül a pihenőszékébenés figyel, semmit sem csinál, csak néz és hallgat és figyel (bár anyum azt mondta, én is ezt csináltam, nappal igényletem, hogy fogallkozzanak velem). Zabál és nem alszik, este 9es etetés után mondjuk éjjel 2es etetésig alszik, majd megint bealszik a 6os kajáig, de nappal semmit.
Vendég
 


Lafi :)
én azért még mindig azt mondom, hogy ez a 160 nagyon sok.
Értem én, hogy ennyit eszik, de szerintem beszélj dokival.
A hízását is soknak érzem. És mivel ő cumisüvegből kapja az anyatejet, nem ugyanaz, hogy "anyatejes babát nem lehet túletetni".

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pompi :D
Lili kapott az egyik rokontól egy 92es ruhát... majd tavasszal jó lesz neki felkiáltással. Ue. a rokon 98as ruhát vett a 3 éves fiaimnak :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Lafi
hányszor eszik 160at Hunorbaba?

Orsi
jól összerakta a méreteket a rokon :D Eladót ilyenkor nem kérdezi meg, hogy mi kell egy fél éves csemetének?

Zalán nagyon jókat kapott!!! H&M-es rucikat, egy nagy egeret, amit ölelget és gügyög hozzá, és apukájától egy távirányítós autót (apa egyáltalán nem magára gondolt), amivel ha játszunk, nézi, és hangosan kacag :D

Kép
Kép
emma1976
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: