Új privát üzeneted érkezett!

Tiko!

sajnos a bébikaja ipar is csak üzlet nem a gyerekekről szól! na ezért van ráírva hogy 4 hós kortól.

Pézsé!

hihetetlen, gratulálok!!!!!!

bár nem tervezek többet, de ha jönni akar jöhet! de azért még vigyázok ne lepődjek meg. :)

Lányok!

nem tudom, hogy jövök-e mostanában, mert húzos rohangálós, utazós napok jönnek, de kívánok mindenkinek nagyonszép és nagyon boldog karácsonyt!!!!!!

Kép

katyerina
 
 


Pézsé! Gratulálok! :lol: :lol: :lol:

Csajok! Bálintnak 7 foga van és jön a 8. Ettől volt kis nyüszi, sokszor felsírt, 3 jött egyszerre. Hajni, egyetértek a későn kijövő fogak áldásával! Gondolj bele, minnél nagyobb, annál közelebbvan, hogy tudjon fogat mosni, mert most ez ugye még elég alapjáraton ketyeg... Egyébként én örültem volna, minnél később jönnek ki.

Becenevek aranyosak! :lol: Akkor nem csak én vagyok ilyen h..ye, hogy szerelmemnek hívom! :lol: Nálunk a Nyuszi, Puszi, Nyuszogó, Pöffeteg uraság, Morzsa, Morzsa gyerek és Uborka a menő nevek. (Úbor, becézve Uborka :lol: :lol: :lol: - ezt a beszólásom az egész család röhögi. :lol: )

Kajás témákat be lehet ám fejezni!!! :twisted: Írta Hajni, hogy hurkát nyom éjszaka - na jó, másnap hurkát sütöttem. Most egy fél órája sült meg a mákos guba, mert ma azt emlegettétek. És míg ti szépen fogytok, én már akkora vagyok, mint egy ház, és még csak most jön a karácsonyi faloda! :twisted: :roll: Úgyhogy jó lenne, ha szakértő módon salátalevelek és társaik ecsetelésére kerítenétek sort! (Tiko! Ecsetelést sajnálom, nagyon rossz lehet! Én se adnék pépet még!)

Orsi! És én adhatok már pépet? Gondoltam a Sinlaccal váltva.

Hajni! Még az jutott eszembe, hogy írass fel Sinlacot, azzal tök egyszerűen tudsz kajákat csinálni. Bekevered a Sinlacot, és hozzáteszed a nyers vagy párolt gyümit. Főzeléket is sűríthetsz vele! :lol:

dkata
 
 


Pézsé,
Húúú, nem semmi, jön a kistesó?! Gratulálok!!! :D :D :D

Emma,
Privi ment.

Gastroyaltól én 1x rendeltem egyhetes update menüt, de ehetetlen volt, így fogytam is 3 kilót :)

Mi voltunk ma szemészeten, át kellett mosni Tökilöki (hamár beceneveknél tartunk... Apa hívja így néha) könnycsatornáját. :( Nem volt olyan vészes, gyorsan megcsinálta a doktornő és gyorsan meg is vigasztalódott utána. Inkább az volt xar, hogy utána kicsit vérzett és rózsaszín könny folyt a pici szeméből. Elég ijesztő volt, de a dokinéni, aki egyébként hiper szuper kedves, felkészített, hogy ilyesmi előfordulhat.

Kép
bandika
 
 

 
 

Pézsé :lol: :lol: :lol:
szuuuuuuper!
csatlakozom Hajnihoz, én is sokat megadnék egy ilyen jó hírért!
a másik topikon ue történt 2 hete: csajszinak 4 év próbálkozás után lett babója, most meg egyetlen nem védekezés után terhes :D

Bandika
sajnálom az átmosást! Nem kizárt, hogy Zalánnak is kell majd....

Kép
Kép
emma1976
 
 


Pézsé, Emma! Ha egy üzlet beindul....! :lol: :lol: :lol:

Bandika! Sajnálom szegény Balázst. :cry: Nagyon rossz lehetett, főleg hogy láttad sírni...

dkata
 
 


Tiko: Nem terveztük, csak jött! :D

Hajni: Nekem régebben semmi nem volt rendbe, de miután Petra megszületett 25-én, a menszeszem minden hó 25-27 között jött. Utoljára okt. 25-én volt. Elkeseredtem, már megint elromlott ott bent valami. Majd pár nap múlva hányinger, később zavartak a szagok! Anyu és apa mondogatták terhes vagy, óh, persze. 6 évig semmi és majd akkor most?! :wink: Szombaton teszt és pozítív! Kedden doki! :lol:
Nálam volt probléma, nem jutott fel élő sperma, mert talán túl védekezett a szervezetem!
Érzelmek: Én megíjedtem, apja ÖRÜLT!! Aztán győzködtük egymást, én arról apját, hogy féljen egy kicsit, apa engem arról hogy ne! :roll: :lol:

Rohangálós napokat kívánok Mindenkinek! :lol:
Orsi, Katyerina, Kata, Bandika, Emma:Köszönöm

KépKép
PéZsé
pézsé
 
 


Lányok

sürgős segítségre lenne szükségem.
Olivér kukija ma véres volt, alvadt vér volt a peluson, meg a kukija végén. nem a vizelete, hanem amiatt, mert le van tapadva a bőr. óvatosan felhúztam neki, megtörölgettem. nem fájt neki, mert nem sírt.
mit csináljak? mivel kenjem be?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


tiko írta:Orsi: tényleg nem kötözködni akarok,csak nem értem. Akkor miért van ráírva, hogy 4 hós kortól?

most erre tőlem várod a választ?
visszakérdezek: miért van olyan sütőtökre, amiben vaj és tejszín van, ráírva, hogy hótól???
mert csak

az össze bébikaját alaposan át kell olvasni, hogy pontosan mi van benne, mert elég érdekes dolgokat találhat az ember.

de mondom... olvass kicsit utána, hogy mi most az aktuális nézet hozzátápi-allergia témakörben.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


dkata írta:Orsi! És én adhatok már pépet? Gondoltam a Sinlaccal váltva.

persze nyugodtan. Ha nagyon antiallergén akarsz lenni, akkor írass fel HA-s tejpépet a dokival, az hipoallergén.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsuzsi! Le volt tapadva és berepedt? De mitől? Én megnézetném, de így látatlanban Neogranormon, Sudocrem jó hámsérülésre. (Nekem a dokinőnk azt mondta, szárazon ne, esetleg vízben húzzuk hátra, jobb ha nedves.) Szegénykém! És szegény Olivér! :cry:

dkata
 
 


zsuzsi73 írta:Olivér kukija ma véres volt, alvadt vér volt a peluson, meg a kukija végén. nem a vizelete, hanem amiatt, mert le van tapadva a bőr. óvatosan felhúztam neki, megtörölgettem. nem fájt neki, mert nem sírt.
mit csináljak? mivel kenjem be?

te nem értem :shock:
le volt tapadva a bőr és piszkáltad és utána lett véres??? vagy mitől lett vére?

ha véres akkor betadin rá, az fertőtlenít, utána meg konzultálj valami szakemberrel, mert ilyen picinek nem szokták még piszkálni a kukiját.
A letapdás 3 éves korra magáról oldódik, ha szűkület, akkor meg ha húzod ha nem, nem oldasz meg vele semmit, műteni kell.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


nem, alvadt vér volt rajta, akkor kezdtem el huzogatni, hogy megmossam.
felhívtam a gyerekorvost, hogy jöjjön ki, mert nincs lehetőségem a magánrendelőjébe elmenni (ezzel arra célozva, hogy kifizetem természetesen), nem jön ki.
én pedig nem viszem beteg gyerekek közé Olivért. a rendelő örökké tömve van.

Kép
zsuzsi73
 
 


Orsi

betadin kenőcs? azt találtam itthon.

Kép
zsuzsi73
 
 


zsuzsi szegény (vagyis Olivér) :cry:

pézsé,
ez hatalmas hír, gratulálok!!! :P Kép

Mi se védekezünk, de nekem még a mensim se jött meg szerintetek ez normális 7 hóval a szülés után?

Nekünk is van ám hírünk be-be-beee! :D
Bencsinek jön alul két foga!!! :D Olyan édes! Nemhiába rágja mostanában a cumiját ezerrel. Jó nyűgös, este már ordított, mondom most már megnézem...
Milyen kencét is szoktatok használni a fog-fájdalmak enyhítésére? Csak receptre adnak?

kata,
te mosod már a fiad fogát valahogy?

KépKép
pompomlány
 
 


Fogra van most egy új: Dologel, még nem próbáltam, csak a dokinő mondta. Egyébként Dentinox.
Van fogkefénk, de nem nagyon hagyja, kis műanyag, meg van ujjra húzhatós, azzal próbálom dörzsölni neki, de ráharap az ujjamra és nem tudom mozgatni.
Zsuzsi! Jó kis gyerekorvos ez is! :twisted: És legalább mondott valamit telefonon? Tényleg nem jó ha betegek közé viszed, de meg kéne mutatni. Nem lehet időpontra menni (nálunk lehet, bár hozzánk mindig jön a doktornő)? Vagy a rendelés legvégére?

dkata
 
 


kata,
és csak receptre adnak?

KépKép
pompomlány
 
 


pompomlány írta:Mi se védekezünk, de nekem még a mensim se jött meg szerintetek ez normális 7 hóval a szülés után?

persze. Nagyon személyfüggő kinek mikor jön meg. Van egy bnőm, akinek amíg csak 2 cseppet is szoptat nem jött meg.
nekem a fiúkkal 10 hós korukban jtt meg, Lilivel meg 4 hós korában...

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 



péZsé, ez aztán a hír!gratulálok!!!!
Vendég
 


kata,
köszi!

KépKép
pompomlány
 
 


Pézsé!!!!

Ez nem semmi karácsonyi ajándék!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Kicsit irigyirigy :lol: :lol: :wink: !

Lányok én is kicsit el vagyok veszve!
Lassan egy hete próbálom tejcsit visszahozni... Kezdődött azzal hogy nuku tejleadó reflex... klassz volt. Gyerek ordít cicben a tej és semmi. Mára már megtanultam előcsalogatni a reflexet. Tegnap már nem kellett pótolni de még így is nyüszike volt. Tök ideg vagyok... Lelkileg eléggé megterhelő. Itt már tudják egy jó páran milyen szar érzés. Olyan idegbajos két hetet tudok magam mögött hogy ihaj... (hivatalos dolgok) Mostmár mintha kezdenék visszaállni. Remélem Karira rendeződik minden. És még csak most kezdem a karácsonyi főzöcskét :shock: . Szóval nem kényelemből tűntem el. Egyszerűen se energiám se időm nem volt írni. Na panaszáradat vége.

Azért ugrottam be hogy: Mindenkinek naggggggggyon boldog karácsonyt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Sziasztok!

Sajnos alig tudok jönni,mert a Márk napok óta alig alszik és felébreszti a tesóját,aki aluda még.Így elég hisztisek,meg anyásak.

Pézsé,
GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!

Még nem is mondtam,hogy csaszi közben a doki észrevette,hogy endometriózisom van!A petefészkeimen vannak.Már 4 hónapja gyógyszert szedek,amitől egyáltalán nem jön meg,így talán visszahúzódik.Utána szigórúan fogamzásgátlót kell szednem,hogy kordában tartsa a hormonjaimat és hogy ne jöjjön vissza az endo.
Röhej,hogy ennyi év után fogigátlót kell szedni,azt hittem,szülés után már végre "hormonmentes" leszek.Na mindegy,ez van.

Hajni,
92-es body???Enyémek most hordanak 80-86-osat.

Voltunk méretni,Márk 10,27 kg,77 cm,Arni 10,52 kg,78 cm.

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK!

Andi
Kép
aanda
 
 


Anada

én 9 hónapig szedtem gyógyszert az endometrozisra, klimaxoltam, neked nincsenek ilyen mellékhatások?
a lényeg, nem múlt el a gyógyszertől se az endometriosis, és úgy kezdünk neki aztán a lombikoknak.
szóval akkor az elvesztegetett 9 hónap volt.
most meg már tudom, hgoy nincs endom - érzem.

Hajni

megírnád nekem, hogy Olivér hány kiló volt 4,5 hónaposan?
Összehasonlításképpen, mert szerintem az enyém is eléri a 10 kg-t 6-7 hónapos kora körül.

Lányok, Orsi

a tetránhoz mit szóltok a kukira?
ezt mondta telefonon a védőnő.

Kata

időpontra elmentem volna a dokinőhöz a magánrendelőbe, de nem ad, mert nem tudja tartani. tehát ott is ugyanúgy ki kell ülni a sort (beteg gyerkeke között) és még fizetni is kell érte

Bandika

Szegény Balázs :( de legalább már túl vagytok rajta.
nálunk apa tökikének szokta szólítani Olivért :D

Kata

adok akkor ma is egy jó ötletet:
pekingi kacsát ettem az előbb, mind a 10 ujjamat megnyaltam, olyan finom volt :D

Kép
zsuzsi73
 
 


Sziasztok!

Megnéztem a tejpépet, HA-s, ugyan olyan, mint a tápszer, amit kap. Ezt csak gyógyszertárban, receptre lehet kapni. Ettől függetlenül még nem tudom adok-e neki, de köszi a véleményeket!

Zsuzsi: szegény Olivér :( Tetrán gyulladás csökkentő....én nem tudom jó-e.

Bandika: szegény Balázs! De ezek szerint egy kis hősként viselkedett :)

Becenecek: Gigi (ez onnan, hogy sokszor mondd vmi hasonlót), Zorkuci, Puncista :) :), Babus

tiko
 
 


ZSuzsi! Nem fogsz ki raktam!!! Ugyanis a kacsa a fagyasztóban pihen, karácsonyi csemege lesz belőle! :lol:

dkata
 
 


Zsuzsi,
Én sose írtam a súlyát (szerintem ezt is lustaságból 8) ), de a gyerekorvos mikor kijött, akkor felírta a kiskönyvébe, úgyhogy van néhány adat. 4 hósan és 8 naposan 8820 gramm volt. :lol:
Ilyet, hogy nem megy ki a gyerekorvos! Azt hittem, a miénktől nincs gázabb…. (pedig az még ki is jön… :roll: )
Kuki téren én azt ajánlanám ha környéki lennél, hogy keresd fel Veres doktort, aki a Kismamába szokott írni. Én ahhoz viszem, ha bármi gáz lesz. Amúgy meg nem tudom, mi lehet. Azt a tetránféle kenőcsöt se ismerem, én neogranormonnal kenném talán… :roll:

Kata,
Jópofák a becenevek! :lol: A Sinlac már vagy 1,5 hónapja ki van váltva, de azt gondoltam, hogy egyelőre egye meg magában a gyümiket, aztán majd sűrítek. Te miért akarsz Bálintnak tejpépet adni?

Bandika,
Szegény kicsi Balázs! :cry: Miért kell ennyi gyerek szemét átmosni?! Ez ilyen gyakori „betegség”?!

Pézsé,
Most is csak azt tudom mondani, hogy de jó neked/nektek! :D

Pompi,
Olvastam, hogy ha a szopik között eltelik 6 óránál hosszabb idő, akkor akár teherbe is eshetsz. Nálad gondolom eltelik, főleg ha pótolsz is. Nézz egy tesztet! :wink:

Zsuska,
Hogy tud eltűnni a tejleadó reflex? :shock: :twisted: Ne is idegesíts, mert ez jól betenne nekünk is! :twisted: Hogy tudtad „előcsalogatni”?

Andi,
A Kaáliban se derült ki az endo? Olivér 80-as bodyjait már rég továbbadtuk Kristófnak (a húgomék kisfia ), 86-ból még van néhány jó (h&m ), de már vagy 1 hónapja hordjuk a 92-t (nextesek, amit a csajtól rendeltem ). Csak az ujja hosszú, de a kis karja is kitölti a bodyt, meg alul a bepatentolásnál is pont jó. :roll: De lassan már kéne az eggyel nagyobb. :D Pedig úgy nézem, eléggé egyformák a fiaink! :D

Tiko,
Jók a becenevek! :lol:
20140901102739
 
 


raktam=rajtam :oops:
És most salátát eszek, no nem diétásat, hanem majonézest... és mákos gubát. nyami. :lol:

dkata
 
 


Kata: egs! Én bácskai rizseshúst fogok :)

tiko
 
 


zsuzsi73 írta:Lányok, Orsi

a tetránhoz mit szóltok a kukira?
ezt mondta telefonon a védőnő.

szerintem nem indokolt, és nem is tudom, hogy egyáltalán adható-e ekkora gyereknek. elég fertőtleníteni... szerintem....

ezt írja a betegtájékoztatója

Mikor ne alkalmazza a kenőcsöt?

ˇ csecsemő, ill. 8 év alatti gyermek esetében, kivéve kizárólag orvosi utasításra, ha a kezelés a lehetséges mellékha­tások kockázata ellenére nélkülözhetetlen;



Tiko :)
a tetrán antibiotikus kenőcs! a tetran-hydrokortizon, amiben van szterioid is, az a gyulladáscsökkentő, de az meg receptköteles, ahogy minden szteroid tartalmú krém.

Hajni :D
a fiaimon 92es h&mes pólók vannak.... nem semmi a fiad :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Pézsé :)
Gratulálok :) Ez aztán a meglepi:)
Kata :)
Mi mindig odaadjuk Balázsnak a fogkefét fürdésél, hogy rágcsálja, aztán próbálom neki megmosni is picit. Jókat vigyorog rajta.

Pompi :)
Nekem sem jött még meg. Pont ma gondolkoztam rajta, hogy vajon minden OK-e odabenn :) Remélem igen!

wish
 
 


Orsi: nem is tudtam, hogy nem egyféle Tetrán van :)

tiko
 
 


Wish! Én is odaadom rágcsálni. De aztán mosásnál is csak rágcsálja! :lol:

Hajni! A leggyakoribb becenevet meg kihagytam: Tündérnyuszi, Tündérpuszi, és Ebünyuszi (mert mindig azt mondja, ebü :lol: ). :lol:

dkata
 
 


még mindig nincs kaki.... itt sírok, mint egy hülye... férjem majd este hoz kúpot. Hétfő óta semmi, pedig almát is meg sütőtököt is evett, nem csak tejcsit

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma! Az alma fog! Te miért adsz már gyümit Zalánnak? Nem elég a tejcsi?

dkata
 
 


Emma :)
Kamillatea (1 dl-be egy kockacukor, vagy mokkáskanálnyi) langyosan éhgyomorra 10-20 mili és a baracklé. Nekünk ezek váltak be.
Az alma tényleg fog :( Nyűgös is tőle Zalán, hogy nem kakilt? Ha nem,akkor ne aggódj. A kúppal biztos fog kakilni, de előre szólok, hogy azzal is rossz lesz neki a kakilás, úgyhogy erősidsd meg magad :)

Balázst én szoktam a szokásos Balázs bcézéseken túl Bazsalikomnak meg Balizsomnak hívni. Na meg persze nálunk is van Manócska, Kisicica, Picicica, Cicamanó, Haramia (amikor erőszakos :)), Tündérherceg, Kiscsillag, Csillagvirág, Édes-drága-egyetlen-pici-fia-anyának és társai. :D

wish
 
 


Wish! Nálunk ez így szólt: kincsedrágaegyetlenkicsifia anyának - és ezt Ádám tudta kívülről. :lol: Megkérdeztem, hogy ki vagy Te anyának, ő meg nyomta. :lol: No most már 2 kincsem van, és az egyik már nagyobb nálam. :lol:
Annyira édes Bálint, tud 2 ujjal fogni, szalagot meg ilyesmit, nagyon tetszik neki. Már tudja nyomni 1 ujjal a gombokat a játékokon, és öltözésnél dugja a kezét magától. Ad puszit (megnyal) :P , és ráveti magát a lábunkra és harapdál. :twisted:
Teszek egy képet, mert nagyon aranyos (puszi címszó alatt fut).

Kép

dkata
 
 


Wish
nagyon köszi. nem, ő nem nyűgös, én vagyok az ettől nagyon :(

Kata
igen, adok gyümit. Mindig is úgy terveztem, hogy 5 hónaposan elkezdem az alma - barack kostóltatást. Szopi után pár kanállal. Én nem tartom a 6 hónapot olyan szigorúan.

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma! Értem. Egyébként Bálintnál is 5 hósan kezdődött ez a nem-kakilás téma, mi azért kezdtünk egy picit előbb barackot enni. Még a sárgabarackot is megpróbálhatod, bár a Hippesben ugye rizsdara is van (ami meg fog), de ki tudja, Orsiéknak az vált be. Nekem meg semmi.

dkata
 
 


Emma

nálunk viszont az almától van kaki.

Kata

nem akartam kifogni rajtad, komolyan gondoltam, hogy ötletet adok a kacsával :D

Orsi

betadin kenőcs. ez egyféle van? ilyen van itthon.
tudom, olvastam én is a tetrán tájékoztatóját.
a betadinon meg az van, hgoy a lehető legrövidebb ideig alkalmazható gyerekeken.

Hajni

ja, akkor már nem éri utol súlyban a Te Olivéredet, mert az enyém most 6600 gr, 4,5 hónaposan. meg innentől gondolom lassul a gyarapodás.
az hagyján, hogy nem jött ki, de a telefonon se adott semmi tanácsot a dokinő a kukira.

Kép
zsuzsi73
 
 


Csajok, nem is írtam, voltunk gasztro ellenőrzésen és uh-n, nem refluxos a gyerek! Mondjuk már tényleg alig hány. És a 2 mérés között 6 hét alatt pont 60 dkg-ot gyarapodott. :lol: :lol: :lol: Úgyhogy azért most kicsit legalább hízott a kis soványságom. :lol:
Viszont a dokinő megint hallotta a szívzörejt. A kardiológián meg azt mondták, nem kell visszamenni. Nem értem.

dkata
 
 


Emma :)
tényleg nem belepof... de ha őt nem zavarja miért nyúzod???? :shock:
mert ha kínlódna még megérteném, no, de így, mire ez a felhajtás???

Kata :)
ha a kardiológián minden OK volt, attól még lehet szívzörej. Máténak is volt, de aztán ki is nőtte.

Zsuzsi :)
betadin kenőcsnek mindjárt utánaolvasok.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Ennyi van csak a tájékoztatóban:
"Gyermekeken a lehető legkisebb adagban a legrövidebb ideig alkalmazandó."

Kép
zsuzsi73
 
 


Hát megszületett a nagy mű, kúp nélkül, de szívszaggató volt hallgatni! Fél órán keresztül nagy nyögések, és cmenként nyomta ki a tök száraz, kemény csíkokat.... Már hónapok óta szorulásos Zalán, csak az első 6 hete volt fofós, de a mostani hét a legrosszabb....

Kata
Jó a tesós kép!
Laevolac-ot adsz? mikortól lehet?

Orsi
mert annál nagyobb a kínja, minél több napig szárad bent az anyag

Zsuzsi
akkor Olivér hízása tényleg belessult!

Pézsé
nagyon tetszik a történet
:D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma :D
jah, értem. OK.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Emma

én a leavolacot már pár hetesen adtam Olivérnek.
nem lesz semmi baja tőle Zalánnak.
nálunk sajnos semmit nem használt.

Kép
zsuzsi73
 
 


Miért nem próbáljátok ki a Normaflore-t? Nekünk bejött és most már Zorka rendszeresen 2 naponta kakil.

tiko
 
 


mi ma mézeskalácsot sütöttünk.
Ha valaki esetleg még megpróbálná:

Mézeskalács recept
kész kalácsok

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Ez igen Orsi!!!
szuper!
a fiúk is dolgoztak?

Kép
zsuzsi73
 
 


ők szaggatták, meg ők díszítettek.
igazi gyerekmunka :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi: nagyon jók a mézeskalács sütik! A karácsonyi torta is ötletes:) Ügyesek vagytok!

Nem adtam végül tejpépet, várok vele....

tiko
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: