Új privát üzeneted érkezett!

Hali Lányok!!
Hogy vagytok? Mindenki már karácsonyi előkészületekben??
Én már nagyon kari hangulatba kerültem!! Megpróbálok mindent nyugiban intézni. De apjuk nagyon segítőkész, átvállal egy csomó melót. Nekem nem is marad más, csak becézgetni porontyainkat :lol: :lol:

Bumi! Nagyon jó, h elhatároztátok magatokat! Lehet, h most megynugszik egy kicsit a lelketek, h van segítség és spontán babásodsz!!

Reni / Tapi!
Tuti jó lett a rövid hajatok frufruval, most az nagyon divat újra!!
Ciklussal hogy is álltok?? (bocsi, ha kicsit kiestem a képből)

Gröni! Ti mindent megtettetek ebben a hónapban! Most már tuti eltalál hozzátok a gólya!! :lol:

És MINDENKI máshoz is! Csak hinnünk kell benne :P

Én már nem jövök kariig, de addig is és azután is szükségem van a drukkotokra, h minden rendben legyen :lol:

Nagyon boldog karácsonyt kívánok Nektek!
pusz: Dorcsi
dorcsi73
 
 


Dorcsi!

Nektek is boldog karácsonyt!

És persze mennek a drukkok ezerrel!!!
Mikorra derül ki, hogy sikeres volt e a beülti?

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Én is itt vagyok! :wink:

Dorcsi!

A legszebb ajándékot kívánom nektek a fa alá! :wink: Jövőre már többen lesztek! Számot nem írok, mert ki tudja.... :lol:

Reni!

A rohadt pirije! Nekem ha nincs pé-m akkor kevesebb! Azért a 6 nap nem olyan vészes még! Ha nem nagyon erős már, akkor nincs baj!

Tapi!

Nekem így is teccő! :wink: Te is Reni! :wink: Csak összehasonlítottam! De nővesszétek csak, úgy vagytok igazán cépek! :wink:

Bumi!

De jó, hogy ti már itt tartotok! Mi is lassan de biztosan haladunk! Még apjuk eredményét megvárjuk, ha jó, akkor bejelntkezünk mi is a Kaáliba!

Én már nem mérek! Nem számít, hogy tudom-e mennyi, odabent már eldőlt minden! Ha pedig nem volt pé-m már nem is lesz!
Vendég
 

 
 

Gröni!
Mi azért megyünk előbb a meddőségibe, mert a Kaáliba az inszem fizetős. Én meg még erősen reménykedem benne, hogy jók leszünk az inszemre. Ráadásul az olvastam egy Kaélis topicban, hogy ott nem csinálják meg pl az átjárhatóságit, hanem elküldenek, hogy keress egy dokit. Úgy gondoltam, hogy jobb a klinikán kezdeni, mert úgyis oda kerülök a kivizsgálásokra. Ha meg nem jó a spermakép az inszemhez, akkor úgyis tovább küldenek a Kaáliba lombikra.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tapi!
Én is erre gondolok hogy nem volt pém.
Kívánom, hogy teljesüljön a vágyad!!!!!!!;)

Dorcsi!
Az összes drukkom a tiéd!A 6. napon vagyok.
Kellemes ünnepeket nektek is,ha már nem jössz addig!

Bumi!
Büszke vagyok rád,hogy elhatároztátok magatokat!

Gröni!
Már csak 1-2 csepp van,nem szokott 6napig tartani.

Kép
breni
 
 


Lehet, hogy most bepótolja a múltkori gyengébb menzit!
Egyébként akkor erős a vérzés, ha nagyon vastagra felépült a méhnyálkahártya. És ha nem volt péd, akkor van, hogy csak a súlyától válik le, és ezért nagyobb a vérzés. Asszem.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Csajszik!

Én sem jövök már csak egy hét múlva. Így tehát békés, boldog karácsonyi ünnepet kívánok mindenkinek! Kívánom, hogy a karácsonyi kívánságotok mielőbb teljesüljön! :wink:

Puszi!
Tapi
tapedli
 
 


Tapi!

Nektek is nagyon Boldog,Békés Karácsonyt kívánok!!!És sok-sok szeretetet.:)

Kép
breni
 
 


Csajok!

Csak egy gyors, mert kidobál a bénet! Hátha nem tudok jönni, ezért:



Nagyon boldog karácsonyt kívánok mindannyiotoknak!
Vendég
 


Sziasztok! :D

"Kívánd, hogy mindaz, amit ma éjjel gondoltál
Ugyanúgy igaz legyen holnap s holnapután,
Kívánj igazi ünnepet, kívánj igazabb életet,
Békés karácsonyt mindenkinek"
tea77
 
 


Helló Csajok!

Én is kívánok mindenkinek nagyon békés,boldog Karácsonyt!
Kívánom, hogy mindenki álma valóra válljon!!! ;)

Puszi nektek

Kép
breni
 
 


Sziasztok lányok!

Hogy telt a karácsony?????

Dorcsi!
Mizu????????????????????

Kép
breni
 
 


Helló Lányok!
Köszönöm a drukkokat, nagyon-nagyon!

TERHES VAGYOK!!!! :D :lol: :D

Ma reggel voltam vérvételen és azt mondta a doki, h "Ön terhes." :D
Viszont a hcg szintem nagyon alacsony, ha jól emlékszem 21 körüli. Igaz, h az ET + 9. napon vagyok, de ha a punkciót nézzük, akkor 14. nap. Nem is tudom, mikor kezdi termelni a szervezet a hcg hormont. (Mindjárt utána nézek..)
Szval azt mondta a helyettes dokibá, h ez azért kevés és bízzunk benne, h növekedni fog. 2 hét múlva kell mennem uh-ra. Addig pedig tovább szeretgetem a kis porontyaimat és további drukkokat várok:-)

Hogy telt a karácsonyotok??
Gyertek mesélni!

Nekem nem túl vidáman, mert 25-én meghalt a nagypapám :( :( :(
Puszi Mindenkinek!
dorcsi73
 
 


Sziasztok!

Dorcsi! egyrészt gratulálok :D , másrészt nagyon sajnálom :( .

A karácsony nálunk nagy zabálásokkal telt. Meg persze rokonlátogatásokkal.
Nagyon úgy tűnik, hogy a ciklusom végnapját élem. Bármelyik percben jöhet a piri. Így az új évet pirinéne társaságában töltöm.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Most lkátom mit írtam! :oops:
Remélem csak az Újévet töltöm pirinénével! :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dorcsi!


Ez csodálatos hír! A hcg szint miatt nem kell aggódnod, a 9. napon ez teljesen jó! Úgy tudom, hogy beültitől számolják, nem leszívástól! Gratulálok nektek és sok boldogságot!

Nagyon féltem a karácsonytól, de nagyon jól sikerült! Nem volt bánat, szomorkodás. Igaz tegnap eltört a mécses és egy picit pityeregtem, de nem voltam nagyon elkenődve, csak eszembe jutott a mi lenne ha kezdetű mondat!
Vendég
 


Dorcsi!
Halkan gratulálok!Nagyon örülök,minden rendben meg lásd!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Meg van a 2008 első kismamája.:) Ezt csak halkan jegyzem meg.;)
Nagyon sajnálom a nagypapádat.Beteg volt?Vagy nagyon öreg?:(:(

Nekünk nagyon jól telt a karácsony.Sok-sok ajándékot kaptunk és persze adtunk is.
És képzeljétek odáig jutottam hogy ma reggelig míg fel nem jöttem a babanetre azt sem tudtam hanyadik napon vagyok.Sőt a babatéma is tabu,de nagyon.Nagyon jól érzem magam,rengeteget csavargok(unk),bulizgtaunk,iszunk-eszunk.Nahyon jó így,régen voltam ilyen felszabadult!!!!!! :) :)

Bumi!
Te meg miket beszélsz itt össze-vissza? :lol: :lol: :lol:

Kép
breni
 
 


Bocs a sok elírásért! :oops:
breni
 
 


Na elkezdtem spottingolni.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok! Nagyon köszönöm a jókívánságokat!!
Viszont kívánok én is nektek minden jót a 2008-as évre!

Gröni! Örülök, hogy ezt írtad, nagyon megnyugtattál, köszönöm:-) Bízom benne, emelkedni fog napról napra.
A mi lenne ha-.. -marosan eljön, meglátod!! :)

Reni!Ez tökjó, h el tudtad magad engedni! Csak így tovább! :)
Nagypapám 88 éves volt és nagyon beteg. Megváltás volt neki, de nagyon szomorúak vagyunk.. :(

Bumi! Az új év legalább új ciklussal kezdődik!! Tiszta lap:-)

Tapi??? Mizu?
pusszancs
dorcsi73
 
 


Dorcsi!

Bocsi, ez lemaradt az elöbb, nagyon sajnálom nagyapádat! Mi is nemrég temettük el a nagymamát, neki is megváltás volt, de egyre inkább azok a képek jönnek elő, amikor még egészséges volt és aktív! Közben meg egyre jobban hiányzik, nemcsak ő maga, hanem a bölcsessége, a kedvessége! Így karácsonykor pedig különösen hiányzott, mindig náluk töltötte a szentestét! Nektek pedig még fájóbb lehet, hogy pont ezen az ünnepen....

A hcg-vel kapcsolatban pedig csak abból indulok ki, hogy egy spontán terhességnél is a 10. napon ajánlják csak a tesztet, azután mutat biztosat, te pedig még nem vagy ott! A beültetéses oldalon Pandácska tett fel egy táblázatot a hcg szint emelkedésről, kérd meg, hogy rakja fel, abból lehet következtetni! Nagyon drukkolok nektek, végre itt is megtört a csend! :wink:

Bumi!

Nagyon sajnálom, de gondolj arra, hogy 2008-ban már nem fogsz pirivel találkozni! :wink: Vegyél tőle érzékeny búcsút! :lol:

Reni!

Örülök, hogy szép karácsonyotok volt! Én sem tudtam, hogy hányadik napon vagyok csak mikor írtad, akkor néztem a vonalzómra! :lol: De jó is volt így...Már nem vagyok annyira nyugodt, eddig nem éreztem semmit, most meg görcsöl a hasam! Mondom én, hogy pszcihés! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Bocs, hogy bepofátlankodok ide, de szeretnék Dorcsinak itt is gratulálni!!!!! Igaz csak halkan, de nagyon szorítok nektek! :lol:

És tegnap elfelejtettem mondani, hogy jövő hét pénteken lehet, hogy meglátogatlak... :wink: :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófika!!! :lol: Köszi szépen!
De tudod, h csak 2 hét múlva, az UH után nyugszom meg, addig is jöhetnek a drukkok tovább:-)
Ma de. csináltam egy újabb tesztet és egy halovány árnyalattal sötétebb lett..Remélem ez így megy tovább és napról napra emelkedni fog a hcg-m:-)
Hát persze,h látogas meg, örülök neki!!! :lol:

Gröni! Nagyon sajnálom én is a Nagymamádat. Nekem még az utolsó kép lebeg a szemem előtt a Nagypapámról, de úgy érzem, most így könnyebb. Ha előjönnek az emlékképek, az még fájdalmasabb lesz :-(.

Köszi a hcg-infót, megtaláltam a táblicskut. (elméletileg beleférek:-))
pusszancs Mindenkinek!
Ti dolgoztok?? Hol vagytok??
dorcsi73
 
 


Sziasztok Csajszik!

Aztahétoltárileborultszivarvégit! :lol: :lol: :lol: Ilyen jó hírre jöttem vissza?? Hát ez csúcs! Dorcsi! Hatalmas gratula...persze nyilván csak súgva, de akkor is!! :lol: Mennek a drukkok tovább! :wink:

Na én úgy halálra zabáltam magam az ünnepek alatt, hogy szenteste hajnal négyig sétálgattam anyukáméknál a folyosón, mert nem tudtam elaludni :shock: Hát szó szerint, bezabáltam :D
Utána viszont összeszedtem magam és onnan folytattam, ahol abbahagytam :lol: :lol:
A pé-m épp a karácsony napjaiban volt valamikor, így a szeretet ünnepét kihasználva... :lol:

Most ha nem bánjátok nem írok név szerint mindenkinek, mert még ezer a dolgom itthon. Csak a kismamit akartam köszönteni gyorsan! :D
tapedli
 
 


Ejnye-bejnye Zsófi, ha én ezt elmesélem otthon, hogy elfelejtettél benézni az ősőkhöz.... De megvesztegethető vagyok! 8)

Dorcsi!

Ráérsz két naponta tesztelni és ne stresszeld magad. Odabent elindult valami, pihengess sokat és csak nyugi, nyugi, nyugi..... :wink:
Vendég
 


Gröni! :lol:

Nem felejtettem el benézni, olvastalak Titeket, csak nem írtam. most épp ilyen passzban vagyok. hanyagolom a babakérdést vagy legalábbis megpróbálom. Se hőmérő, se semmi. (Csak egy homeos csepp. :oops: )
Amúgy sem hiányolt senki. :cry: :roll: :lol:

Küldök neked a tojásikörömből, nyisd ki az ablakot! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi!

Épp írni akartam, hogy valami piára mindig vevő vagyok, azzal vesztegess! :lol: Na, meg egy köténykés képnek is örülnék! :lol: Most mé' mondod? Én hiányoltalak, csak nem írtam! 8) Engem sem emlegetett a kutya sem, de éreztem, hogy hiányzok! :lol:
Vendég
 


Nekem igenis, hogy mindenki hiányzik! :D
Gröni, most nézem a vonalzód...közeledik egy tesztecske ellővésének napja :wink: Mi a terved? Pippentesz egy tesztet, vagy csak akkor akarod megtudni hogy jön a bébi, ha már késik a mensi? :D
tapedli
 
 


Halihó!
Köszi Tapi a jókívánságokat és a további drukkokat is, naggggyon jól esnek!!! :lol:

Neked most volt pééééd???? Ugye kihasználtátok apával rendesen??
Hőt nem mérsz már?

Többiek???

Ki hol fog szilveszterezni??? Vidítsatok fel legalább Ti, hogy jó lesz a szilvitek! (nekünk ugyanis akkor lesz a Nagypapám temetése, úgyhogy elég szomorú az óév búcsúztató.. :( )
dorcsi73
 
 


Gröni! :lol:

Kitaláltam a gondolataidat! Kötényes képre meg irigy vagyok. :mrgreen:

Dorcsi! :lol:
Mi itthon leszünk, tanulnom kell a vizsgámra és amúgy is utálom a szilvesztert. Eröltetett jókedv. Pfuj..... :?
Hogy vagy? Mikor csinálsz új tesztet? Tegnap válaszoltam ám az emiledre.

A többieknek is szorítok! :lol: :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Dorcsi,

hát még szép, hogy kihasználtuk :mrgreen: Most csak LH tesztet használtam, nem mértem így nem tudom 100%-ra mikor volt a pé-m. Egyébként most mi is itthon leszünk Szilveszterkor. Nagyon sajnálom a Nagypapád :(

Gröni,
milyen kötényes kép? :shock: Tettél az iwiwre?

Zsófi,
miből vizsgázol? Jujj de belém hasított a régi vizsgaidőszakok izgalma, most hogy így emlegeted ezt a témát :lol:
tapedli
 
 


Tapi!

Úgy gondoltam, hogy megvárom az újévet és akkor tesztelek, ha megjött, ha nem! :lol: De már nem így gondolom, ha megjön nem tesztelek! Ez a kötényes sztori nagyon hosszú és nem tom Zsófi szerint publikus-e! :P Annyit elárulok, hogy nem én voltam alul semmi köténykében és asszem nem is Zsófi! :P

Dorcsi!

A szilveszterrel én is úgy vagyok, mint Zsófi. Nem szeretem a kötelező jókedvet, nekem nem jelent semmit a szilveszter! Itthon leszünk, szerintem mindenki ül a gépe előtt és reggelig simsezünk! :oops: :lol: Nektek biztos nagyon nehéz lesz, de azért vigyázz magadra továbbra is!
Vendég
 


Tapedli! :lol:
Szóval az úgy volt pár hónapja, hogy pont pém volt, a férjem meg iskolában két napig. Mikor hazajött szombat délután, akkor meg a konyhában kellett tüsténkednem mert vacsivendégek jöttek. De mindenképpen be akartam cserkészni egy körre, nehogy lemaradjunk. Erre Gröni kitalálta, hogy a kötén alá ne vegyek semmit.... Végül a férjemen volt a kötény...... azt pedig titokban tartom m i volt alatta, vagy mi nem.... A hadművelet nem sikerült, baba nem lett belőle legalábbis. :lol: Ja és Gröni azóta is szeretné látni a képeket a kötényről!!!! :lol: 8)

Jogra járok levelezőn. Most épp alkotmánytan 2.re készülök.
:twisted:

Szerintem rossz a vonalzód, szilveszter holnp lesz.

Dorcsi! :lol:
Megkaptam a tesztjeidet, szerintem erősödik!!!! :lol:

KépKép
zsófikukac
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan bekukk.
Gröni: drukkn hegyek!
Dorcsi: neked is! Remélem szépen izmosodik a teszted!


Boldog Új Évet Mindenkinek!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok!

Először is, Boldog Új Évet Mindenkinek előre is!

Gondoltam egy kis lélekerősítőként felteszem ezt a képet Nektek, hogy lássátok, mindig van remény :) Hozzánk 14 hónap próbálkozás és 4 Closty kezelés után kopogott be a gólya, most pedig már itt tartunk:


Kép

Higgyétek el Lányok, én drukkolok Mindannyiotoknak és hiszem, hogy jön hozzátok a Baba. Hisz mindannyian kedves, megértő természetek vagytok, s hát egy baba ne akarna magának ilyen Mamát?!

Tartsatok ki, minden rendben lesz!

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Köszönjük Pinkiné! :)

Én is Mindenkinek babaesős boldog új évet kívánok! :lol:

puszi:
Dorcsi
dorcsi73
 
 


Sziasztok Csajok!

Dorcsi, hát ez nem ér! Nekünk nem is mutatod meg a teszteket, csak úgy priviben egy-egy lánynak? :cry: Ne mááá! ÉÉÉÉn is látni szeretném! :lol: Lécci, lécci!! :D

Pinkiné,
nagyon cuki a pocakod! Annyira ari vagy, hogy ide is benézel és erőt adsz nekünk! Várunk ám mindig, nagyon kellenek a bíztató szavaid! :D

Zsófi, hát ez kötényes kép tényleg izgis lenne :wink: Kár, hogy nem publikus :D Szorítok a vizsgádhoz, jó kis téma nem mondom...

Bumi, látom Te is csak kukucskálva nézel be időnként :D Hát ilyen ez az évvégi ünneplős időszak :D

Gröni, szorítok ezerrel! Remélem most meglesz a második 2008-as kismami :wink:

Reni, Te hol vagy? Vagy elkezdted a szilveszteri bulizást? :lol:

...vonalzó javítva :oops:
tapedli
 
 


Sziasztok! :lol:
Ebédhez megittam három pohár forralt bort, majd el is aludtam. Nem tudom mi lesz így a vizsgámbó. hhihihihi :oops: :lol: :roll:

Pinkiné! :lol:
Szép a pocakod! A genetikai uh nem mutatta, hogy fiú v agy lány lesz-é?

Tapedli! :lol:
Te már ma pezsgőzni akartál, ugye? Azért volt rossz a vonalzód. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Zsófi, a 12. heti uh-ra gondolsz?

Próbáltam doki bácsinkat rávenni, hogy kukkantsa meg, de szerinte még annyira pici (amiben igaza van), hogy nem is próbálkozott a kukkolással :)

Az én megérzésem szerint fiú, Apa inkább lányt szeretne :) De talán a következő 16. heti uh-on már mond valamit :)

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Tapi az örök optimista! :P Ha lesz is, az nem én leszek! Igaz még nem jött meg, szórakozik velem a dög, de ami késik.....

Azért köszi és neked is Bumi! Hogy a fenébe tudtok bízni így apjuk seregében? Nekem nem megy, pedig megérdemelné szegénykém! :oops:

Pinkiné!

Első ránézésre, nem kis pocakkal fogod zárni ezt a terhességet! :lol: Mondanám, hogy legyen meg mindkettőtök kívánsága, de azt már látták volna, ezért én csak annyit kívánok, hogy egészséges legyen! :wink:
Vendég
 


Gröni,
még szép, hogy optimista! :D Anélkül semmit sem ér az egész... Egyébként pedig nem értelek, hiszen épp Te vagy a pozitív példa :wink: A babatervezők oldalán érdemes nézegetni a 1,5 millióval sikeres terhesgörbéket :D Erőt ad :lol:
Én bízom a drágám csapatában! Más lehetőséget még mindig nem látok, nálam a lombik felkerült a "tabu" polcra. :?
tapedli
 
 


Tapi!

Tudod, ha nem lett volna a műtét, még biztos pozitív lennék, de félek nagyon, hogy lenullázodott! Van egy elmélet a fejemben, amitől nem tudok szabadulni! Sok helyen azt olvastam, hogy 1-1,5 év mire egyáltalán javulás várható! Nos, én ezt úgy gondolom, hogy májusban volt a műtét, akkor májusra talán megint elérjük a két milliót! Addig meg a fene sem tudja, hogy mi van! De mindjárt itt van 21-e és akkor kiderül minden!
Vendég
 


Gröni, szorítok a jó eredményhez! :)
tapedli
 
 


Köszi szépen, Tapi! Nálatok az inszem nem jöhet szóba? Vagy az is a tabu polcon van? :lol:
Vendég
 


9 millió volt az eredmény és 2006 nyarán az én 32 évemre azt mondták ilyen "öregen" nem érdemes inszemre menni :evil:
Egyébként az inszemet bevállalnám...stimu nélkül :?
tapedli
 
 


...ja és a Nyírőben a 9 milliót is kevésnek találták, nemcsak az én koromat soknak :lol:
tapedli
 
 


Nem vagytok kiváncsiak, hogy most mennyi lehet az eredmény? Soknak találták a korodat? :shock: Ezek nem normálisak! :? Nem tudtok máshol próbálkozni? Vagy muszáj ott, ahova tartoztok? A meddőségit meg sem említem, mert ott biztos stimuznának!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Mindenkinek nagyon Boldog Új Évet Kívánok!!!
Nagyon remélem és kívánom,hogy amit ma megfogadtuk az teljesülni fog.Én már tudom mit szeretnék jövőre.:)
Na és ti??? :roll: :wink:


Mi ma nálunk kezdjük a szilveszterezést,azután megyünk a törzshelyünkre.A párom amióta dolgozik (10 éve most) másodjára szabadnapos ezen a napon,így hát mi megyünk bulizgatni.Aki otthon marad ne tétovázzon kapja el párját még az év utolsó estéjén.Azt mondják amit éjfélkor csinálsz azt fogod egész évben.Na hajrá csajok mindent bele. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
breni
 
 


Dorcsi!Én is szeretném látni azokat a teszteket!Ha lehet! :roll:

Gröni!Nagyon szorítok neked!!!!Ugye nincs semmi?????

Pinkiné!Micsoda pocak.Nagyon csini! :) Nagyon vigyázz magatokr!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Reni,
jó bulizást! :D Mi itthon party-zunk...és megfogadjuk a tanácsod :wink:

Gröni,
a Nyírő meddőségijéről, mint tudjuk lett egy véleményem :D De ezt nem ragoznám többször, mert már százszor leírtam. Viszont úgy tudom, hogy a zuglói Családsegítőben stimu nélkül is csinálnak inszemet. Ez a szomszéd kerületben van, így tehát elhatározás kérdése az egész. :D De nem lesz rá szükség :lol: Menni fog ez önállóan is, érzem! Egyébként a kiskatona számolást januárra terevezzük. Utána lehet inszemre indulni esetleg. Igazából én azért nem hiszem, hogy kell, mert valamiért azt érzem, rendben lesz a sejtszám. A természetgyógyász elég komoly kezelést adott a páromnak és ő azt mondja, jönni fog a baba természetes úton. Azzal, hogy az elmúlt allergia szezont végigcsináltam gyógyszerek nélkül az ő segítségével, engem meggyőzött. Hiszek neki :D Azt is tudom (konkrét példával is), hogy sok baba fogant a kezelése hatására. Hát meglátjuk :lol:

Reményekkel és örömökkel teli új évet mindenkinek! :wink:
tapedli
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: