Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Viki!

Az én páromnak is volt ilyen műtéte, és a spermaszám megháromszorozódott utána, a mozgékonyság is jobb lett, és a morfológia is. Ahogy Grönland is írta, 3 hónapig nem érdemes próbálkozni, de ha mégis sikerül a 3 hónap alatt a baba, az természetesen nem baj :wink: Szintén érzéstelenítéssel csinálták, és az én férjem is csak kellemetlenségről mesélt, fájni nem fájt. Remélem tudtam segíteni, és megnyugodtál egy kicsit. Drukkolok nektek!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Viki!

Úgy van, ahogy a lányok írták. Azért nem érdemes próbálkozni 3 hónapig, mert a műtét teljessen taccsra vágja a spermaállományt, és 72 nap kell a termelődéshez. Ráadásul a műtét utén kb 6 hét teljes kíméletre szorul a párod. Ha nem vigyáz akkor magára, és túlerőlteti, akkor többet árt vele, mintha nem is műteti meg. A műtét meg tényleg azért kell, hogy ne romoljon tovább a helyzet. Nálunk sajnos úgy tűnik, hogy nem javult a spermakép. Illetve első kontrollon jobb lett, de a másodikon meg rosszabb, mint a műtét előtt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Gröni!

Nem könnyű a méhszéjat vizsgálni. Sokszor nem sok a különbség, de azt azért lehet érezni, hogy a pé körül alig érem el, aztán meg tök könnyen. Még asex se olyan pé előtt, mint pé után.


Képzeljétek! Tegnap + volt az lh tesztem, szóval lehet, hogy ma meglesz a pém!!


Reni!
Gyógyulgassál, pihengessél! És ne hagyd, hogy lázad legyen, hátha mégis összejött ...

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Tapi!
Egyszer egyszer nelefér egy kerge görbe! :)
Nálam úgy szokott lenni, hogy az egyik hónap ugrálós, amásik nyugodtabb. Most ez a hónapom a nyugodt. Legalábbis eddig. :)
Sőte tegnap, tegnapelőtt 36,3-at mértem. Siha nem szokott ennyire alacsony lenni a hőm.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,

úgy szorítok, ahogy birok, hogy ma petike kibújjon a tojásból! Úgy tudom, ilyenkor egy fergeteges szerelmes éjszaka garantáltan "kiugrasztja a nyulat" a bokorból :lol: :lol: :lol:
tapedli
 
 


Lányok, köszönöm, hogy leírtátok a tapasztalatokat.

Évi! :D Nektek utána spontán sikerült Dóri vagy inszemmel? Olvastalak az inszemes topicban, hogy most tervezitek a 2. babát :D

Gröni, mikor volt a párod műtéte, hogy még nem voltatok vissza kontrollon?

Bumi, gondolom a sikeresség sok mindentől függ...sajnálom, hogy nálatok nem javult...Páromnak "enyhe fokú" van írva a papírjára.

Olvasgattam az nlcafe-n a témában a fórumokat, ott a többség azt írja, amit Évi is, hogy látványos volt a javulás...

A párjaitok hamar rászánták magukat? Én nem akarom rábeszélni, csak akkor legyen műtét, ha ő akarja...de őt ismerve, elég lassan rágja meg az ennél sokkal egyszerűbb dolgokat is...

Puszi nektek!

Kép
vickybabe
 
 


Viki!

Nálunk nemigen volt választási lehetőség. Mert eléggé nagyfokú volt a varicokele. De persze a döntést meghagytam a páromnak.
Kisfokúnál nem annyira sürgős a műtét, de előbb utóbb túl kell esni rajta. Gondolom a kisfokú egyébként sem rontja nagyon a spermaképet.
Viszont én pont azt gondolom, hogy nagyfokúnál kéne a látványos javulás, hisz ekkor javulnak legtöbbet a feltételek. Sajnos mi nem ebbe a részbe esünk. A dokink azt mondta, hogy nagyobb eséllyel javulnak a műtét után, mint nem javulnak a betegek.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tapi!
Mingyáá megyek haz, és nézek egy lh-t, abból kiderül!
Keksz az lesz!! :D

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


haz=haza

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Viki!

Dóri inszemes baba (vagyis dehogy baba, nagylány :wink: ), spontán nekünk sehogy se megy :( Nálunk a párom ajánlotta fel 8 hónap sikertelenség után, hogy megnézeti magát. Akkor derült ki a visszér, a doki műtétet javasolt, ő meg rögtön beleegyezett.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Vicky!

Májusban volt a műtét. Azért nincs még eredmény, mert azt beszéltük a dokival, hogy műtét után 6 hónappal kontroll! Csak azt elfelejtette mondani, hogy ne a 6 hónap letelte után kérjünk időpontot.... Így január 21-re kaptunk! :?

Szeptemberbe még apjuknál is kisfoku volt, májusban már nagyfoku! Ha egyszer elkezdödőtt a tágulás, tovább fog tágulni, sajnos! Ha mással nem is tudod meggyőzni, ecseteld neki, hogy ha nem műtteti meg nagyobb baj is lehet belőle! A baba ebben az esetben másodlagos....


Bumi!

Úgy látszik megoszlik nálunk a tünet! Nálad magas méhszáj, nálam görcs és tojcsi! De a lényeg, hogy van tünet! :wink: Tessék előre dolgozni jó sokat! A lényeg, hogy a kiskatonák már várakozó állásponton legyenek! :wink:

Évi!

Nem tudtam, hogy nálatok is kiskatona gond van! Mennyi volt párod eredménye a műtét előtt és után?
Vendég
 


Évi, jól tettétek, hogy már 8 hónap után kiderítettétek! Minket több mint 1 év után is azzal küldött haza a meddőségiből a doki, hogy nekünk semmi bajunk (a páromnak egyedül a spermaszámot nézték, ami határérték alatti volt, de közölte, hogy ezzel még simán sikerülhet)...sajnálom, hogy nem kezdtünk el már akkor a végére járni...

Gröni, nem is igazán győzködni kell, most úgy látom, hajlik rá a cél érdekében, csak vívódik, hogy higgyen-e benne...most kinéztem egy helyet, ahol magánklinikán megműtik, még aznap haza lehet menni és ráadásul fizeti a tb. Mert kórházba nagyon nem akar menni, amit meg is értek...

Bumi, ki tudja, lehet, hogy nálatok is tovább romlott volna magától és az a siker, hogy nem romlott...

Hát nagyon nem egyszerű ez...nekünk most inszemre alkalmasnak van minősítve, lehet, hogy műtét hónapjában elmegyünk még egyet inszemezni, de ahhoz keresnem kellene új dokit, mert a mostanihoz nem akarok visszamenni...

Na jó éjt :D

Kép
vickybabe
 
 


Vicky!

Apjuk is kapott a műtétért 40 ezret! Már megérte! :lol: Egyébként ha Bp.iek vagytok és ott is műtik, akkor hazamehet a kórházból is aznap csak másnap kell visszamennie, hogy megnézzék a sebét! Apjuk is hazajöhetett volna, de nem vállatuk be a 120km-t oda-vissza, így másnap reggel jött haza! Tényleg jobb ha előtte inszemeztek még egyet, mert nem lehet tudni, mikorra lesz jobb vagy jó eredménye! Neked is csak azt tudom írni, mint a többi csajnak, ha nekünk sikerült 1-2 mozgóval akkor nektek is sikerülhet spontán bármikor! Párodat pedig megértem, nagyon ijesztőnek tűnik a műtét, elég kényes helyen is van, de tényleg nem egy fájdalmas dolog csak nagyon kellemtlen, főleg az első időszakban a varratok miatt!
Vendég
 


Már itt is vagyok :)
Tegnap reggel műtöttek,minden ok volt, rögtön elaludtam..10 petikét nyertünk,és most értem el a kórházat, már 7-en egymásba szerettek apa spermiumaival :lol: Azt mondták, ez még javulhat :lol: Kedden 11-kor kell mennünk ET-re, a 2-t legszebb blasztocisztát ültetik be, a többi megy fagyiba.
Eddig alig bírtam menni és ülni is elég rossz. Azt mondta a doki, hogy ha hiperstimus vagyok és a hasfájás nem múlik, esetleg légszomj hányás/hasmenés is kíséri, akkor csak 1 hónap múlva-egy spontán ciklusban ültetik be, a kicsikéinket. De én nagyon bízom benne, hogy elmúlik a hasfeszkó is keddig!!
Hallottatok már Ti is hasfájásos tünetet stimu után??
Olyan jó lenne, ha most ültetnék vissza őket!! Dokim arra kért, hogy ha nem javul a poci, akkor hétfőn menejk el agy uh-ra és meglátjuk... :?
Na most jöhetnek az újabb drukkjaitok :lol:

Köszönet mindenkinek az eddigi drukkokért, nagyon jól esnek ám!! :P
Mindenkinek nagy-nagy puszi, megyek vissza a kanapéra :?
dorcsi73
 
 


Dorcsi!

Beleolvasok a beültis topikba, sok tapasztalt csaj ír oda, kérdezd meg őket, biztos segítenek! Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen! Ügyik voltatok! :wink:
Vendég
 


Szia Viki!
Az én páromnak is volt ilyen műtéte.Nálunk altatásba ment,laparoscopiásan(3 lyuk),2 hétig volt vele itthon,a avarratszedésig kellemetlen volt.Ahogy a lányok is írták.Sajnos nekünk nem használt a műtét,de a sérv elmúlt ez is jó eredmény számunkra.Az én párom egy percig sem gondolkozott,egyből belevágtunk.
Remélem nálatok használni fog a műtét.Szerintem már csak a sérv miatt is érdemes megműtetni magát,mert sosem lehet tudni mikor fordul rosszabb állapotra.

Úgy néz ki megmaradok!!!!Már sokkal jobban vagyok,nemsokára indulok anyával karácsonyi ajándékokat vásárolni.
Ti már mindent megvettetek????

Kép
breni
 
 


Sziasztok Csajok!
Még tegnap is + volt az lh-m. Remélem ma már nega lesz!

Dorcsi!
Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön most eljutni a beültiig!

Reni!
Pihizz sokat! Örülök, hogy már jobban vagy!


Gröni!

Tojcsi nekem is szokott lenni pé előtt.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dorcsi,

szívből gratulálok, nagyon szép petikéket neveltél és szuper arányban termékenyültek meg!! :D A hasfájás totál természetes jelenség. De a 10 peti azért még nem annyira brutális hiperstimu. Én ismerek olyat, akinek 19 petéje, egy másiknak 22 lett. No náluk már tényleg kellett várni egy hónapot. De amiatt se aggódj ha így alakulna, mert legalább picit pihen a szervezeted. Ha ilyen jó arányban megtermékenyültek, tutira felébrednek majd a hűtésből is :) Amin viszont egész elcsodálkoztam, az az, hogy 5 naposan ültetik be őket? Az nem semmi ám! 3 napra szokták. Vagy a hiperstimu lehetőség miatt kell ennyit várni? Melyik meddőségibe is jársz? Bocsi, elfelejtettem :oops:

Bumi, nem lehet, hogy tegnap mégis megvolt a pé-d? Szerintem gyanús, de az is lehet, hogy ma volt. Gyanús, ahogy fölment a hőd. Mindenesetre, szépen elkaptátok :lol:

Reni, örülök, hogy jobban vagy :D

Gröni, nagyon közelít a pé nálatok is :wink:

Vicky, sajnos én ehhez a témához nem tudok okosakat szólni, de a csajok nagyon jól elmondják úgy látom a lényeget :D

Évi, légy üdvözölve :D
tapedli
 
 


...ja és a lényeg! Én ma dolgoztam utoljára idén :lol: Hétfőtől kezdem a kari ajikat megvenni, mert még egy darab sincs :shock:
Mindeközben mindenféle terhestünetem van...ahogy az rendesen lenni szokott :lol: :lol:
A görbém pedig íme, ...jó lenne ha legalább ilyen maradna a hőm :roll:

Kép
tapedli
 
 


Tapi!

Kezd nagyon izgis lenni! :wink: Ami a pé-t illeti majd nézd meg a végén a görbuszt! Hát nem tom, nagyon éreztem akkor mikor alacsony volr, de két nappal később is volt még tojcsi, így tök bizonytalan vagyok! Ilyen magas alaphő mellett nem is fogok pé-t kapni!

Bumi!

Ahogy elnézem az elöző görbuszodat, két egymást követő 36.5 után ugrik meg, akkor tegnap volt pé-d! :wink:

Reni!

Örülök, hogy jól vagy! Mi még nem nagyon, a gyereknek meg van minden, meg anyunak is! Egymásnak még nem vásároltunk, de lehet, hogy csak én nem! :shock: Más meg nem kap, mert tavaly is szépen bevásároltunk bátyáméknak, el is jöttek üres kézzel, így ők már nem kapnak idén! Pedig nagyon szeretem a két gyerkőcüket és nagyon sajnálom őket, mert biztos várják, hogy mit hoz a mi Jézuskánk, de ehhez most nagyon tartom magam, hogy nem kapnak! Az enyém is várta az övökét, senkit nem érdekelt.... :?

Nem tom feltölteni a görbémet! :? A megjöttösbe megnézhetitek, oda még sikerült!
Vendég
 


Elszállt a kisregényem:-(((((
szval rövidebben akkor:
Tapi! Köszi a megnyugtató szavakat, remélem hamarosan jobban fogom magam érezni, abban a tudatban, h ez nem is lehet hiperstimu :D (sajna azonban még fáj a pocim :x ) Sztem amiatt 5 naposat adnak vissza, mert különben vasárnapra esne a 3 napos és nem dolgoznak(BMC)...Miért? Mi van az 5 napossal??? :shock:
A görbuszod csodaszép, a tünetek meg naná, hogy jönnek!!!Csak így tovább!!!Drukkolok ngyon!!

Gröni! Köszi a tippet, beleolvasgattam a másik topicba és n.sok infót találok róla! Legfőbb tanács, h sokat kell innom! 3-3 1/2 l-t naponta és sokat pihenni. Most egy lusta tevének érzem magam :lol: Volt már péd????????

Mindenkinek nagyon jó ajándékvásárlást kívánok!! Én megpróbálok itthon valami kézműves dolgot alkotni, mert alig tudok sehova elmenni :( De nagyon bízom a javulásban!!
pusszantyú
Képzeljétek, tegnap apjuk egy édes kis fenyőfával jöt haza!! Ti megvettétek már?
dorcsi73
 
 


Dorcsi,

nem lesz semmi gond, majd meglátod! :D Egyébként nem gondolom, hogy a BMC-ben nem dolgoznának hétvégén :D Ha vasárnapra esik bármi, természetesen akkor is megcsinálják. Hiszen a rengeteg nőnek mind másként jön ki az időzítés. Úgy tudom, hogy ha biztosra akarnak menni, akkor engedik 5 napig osztódni a babákat. Igazából asszem, jogi okokból nem szokták így csinálni, mert addigra már nem 10-12 sejt van hanem sokkal többre osztódik. És az már nem blasztocita, hanem ....nem tom a pontos nevét. :shock: És vannak olyan szemléletek, hogy ekkor már embriónak minősül, akit pedig nem lehetne lefagyasztani. Én így tudom, de javaslom nézz utána a neten ha érdekel. Viszont azt is olvastam már, hogy így sokkal nagyobb az esély a sikerhez. Talán ezért kapsz kettőt vissza a 3 helyett. :lol: Tuti ikrek! :lol: :lol:
Pihizz sokat! :wink:

Nekünk még nincs fánk sajna :?
tapedli
 
 


Hali Tapi!
Hááát? Én is azt gondoltam, h vas. már kapom őket, de azt mondta a dokim, h nincs biológus.. Végülis én 100%-ban bízom benne, ő tudja. Azt tudom, h apa eredménye nem volt túl biztató, de szerencsére megindult az osztódás :lol:
Legyen igazad és legyenek ikrek :lol:
Hogy telik a 7végétek?? Én egyedül vagyok, apa csak iccaka jön, így rácuppantam a laptopjára :P
Tapi! Hőőőőd?????????
dorcsi73
 
 


Dorcsi, tartom a 36.9-et, bár ma később keltem. A didkóim brutálisak :lol: ....apjuk legnagyobb örömére természetesen :D
Reggel elnyomok egy szokásos tesztet...hátha :lol:

Az nagyon fontos,. hogy megbízz a dokiban. Egyébként is a BMC-ben úgy tudom csak jó dokik vannak. Tuti megvolt az oka, amiért így döntött.

Az én hétvégém rohangálós :shock: de hétfőtől már szabadság januárig :lol: :lol:
tapedli
 
 


Na helló csajok!

Ma már jöttem melózni. :evil: Hű pedig olyan jó volt otthon lenni.
Meggyógyultam,valami nagyon gyors baci lehetett,hála.
Tegnap délelőtt megjött.De nem is számítottam másra.A hőmérőt jó mélyre eltettem. :D

Tapi!
De jó neked hogy már nem nem mész dolgozni!!!!!!!!!!!!!!
Mizu veled?Teszt?????????????????

Dorcsi!
Gyere mesélj!!!!!

Többiek????

Kép
breni
 
 


Hali lányok,

nos a tesztig nem jutottam el, mert tegnap megjött :evil: Ráadásul így 24 napos ciklust sikerült produkálnom. Januárban mindenképp doki, ez már nincs így rendben. Viszont legalább most nem egynaposra sikerült, megjött normálisan. Legalább van jó hír is :? Meg persze az, hogy a karácsonyi sültekhez bátran ihatok finom borokat és a szilveszteri buliban is elengedhetem magam :D
Hőmérő a kukában! Éljen a szabad hónap! :lol: :lol:

T
tapedli
 
 


Sziasztok!

Sajnálom a pitrit lányok, de látom, most egyikőtöket sem viselte meg a dolog.

Sajna és egy kicsit összevissza mértem most a hőm, így nem is tudom megállapíttani, hogy mikor volt a pém. De sajna tartok tőle, hogy mégis csak szombaton, de akkor meg már nem voltunk együtt. Legalább pihis lesz nekem is a ciklus második fele. (na jó, egy pici remény mindig bujkál az emberben.)

A görbémről annyit kell tudni, hogy 15-én reggel egy órával előbb, míg 16-án reggel egy órával később mértem a szokottnál.
Kivi leszek ti mit mondotok!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Tapi!
Na akkor egyszerre kezdtünk új ciklust.Nekem az első nap alig szokott lenni,2.nap rengeteg.Na most fordítva,tegnap ömlött belőlem,most meg semmi.Van egy olyan gyanum hogy nem volt pém.Na de már mindegy is.Aha én is bulizok,bár én a decembert eddig végig buliztam ja és még rá is gyújtottam :oops: , fúj!!!
Csajok!Olyan jól esett!!!!

Bumi!
Én nem tudom eldönteni mikor lehetett péd.

Kép
breni
 
 


Bumi,

nekem a 15-e a gyanús. Én magamn azt vettem észre, hogty az előbb kelés általában reálisabb mint a később kelés hője. A 13-i pozitív LH mennyire volt +?.Mert nekem még az is gyanús. Sőt :D


Renikém!
Bulira fel! Jipííí! :lol: :lol:
tapedli
 
 


Tapi, Reni!

A rohadékja, és így egyszerre csapott le rátok! :evil:

Nagyon összhangba a ciklusunk csajok! Tapi, Renivel halad, én meg Bumival! Jó, mondjuk nem teljesen, de az én ciklusom rövidebb, így vagy egyszerre pirizünk, vagy egyszerre tesztelünk, vagy külön-külön! :lol:

Bumi!

Én 12 cn-re tenném, főleg, hogy múlt hóban is hasonló volt!

Dorcsi!

Egy kalappal mára! Szorítok neked, izgalmas 2 heted lesz! :wink:
Vendég
 


Gröni, hát így jártunk :D Remélem végül úgy összehangolódunk, hogy mind egyszerre leszünk kismamik :lol:

Dorcsi, jelentkezz ha megkaptad Őket :wink:

...én meg azért is levágattam a hajam, uff :lol:
tapedli
 
 


Tapi!
Én is levágattam a hajam.:) Fent vagyok az iwiw-en.Te mennyire?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Most nagyon az után kutakodok, hogy hova is menjünk meddőségibe. Végülis csak a klinikára megyünk szerintem, mert ott az inszem tb támogatott, míg a Kaáliban 60ezer ft. Mondjuk a klinikán meg zsebbe kell fizetni valamennyit, de valszeg még úgy is olcsóbban kijön. Ha meg ott azt mondják, hogy mégis inkább lombik, akkor meg úgyis Kaáli.

Én 2 hete vágattam a hajamból, mert már szörnyen el volt töredezve, mert persze fodrászhoz menni sincs időm. Most is egy barinőm vágta, aki fodrász, otthon.

Végülis Leoval is megszakértettem a görbémet, így áttettem a keresztemet a 14.-cn-re.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Ügyik vagytok,hogy elhatároztatátok magatokat!!!!!
Szerintem is olcsóbban megússzátok a meddősségit,szerintem én is ezt fogom javasolni a dokimnak.Remélem nem lesz ellene.Bár nálunk még az elhatározás is hiányos.

Én kb.30 centit vágattam a hajamból.De már növesztem. :lol:

Kép
breni
 
 


Felhívtam a klinikai meddőségit. Azt mondták kérjek beutalót, mert csak akkor tudnak fogadni. Egyébként minden vizsgálatot megcsinálnak ott a klinikán, de ha vannak eredményeink, azt majd vinni kell. Azt elfelejtettem megkérdezni, hogy időpontot lehet e kérni. Majd ha lesz beutalóm, akkor felhívom őket megint.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


BUMI!

NA AKKOR HAJRÁ!!!!!!!!!!
TESSÉK MINDENT MEGKÉRDEZGETNI ÉS MINDENT LEÍRNI,HOGY ÉN IS TUDJAK MINDENT. :D :D

Kép
breni
 
 


Valószínűleg úgyis csak januárban jutok el, mert ilyen kor már a fű se nő.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Halihó Csajok!
Hazaértünk két gyönyörűséges bogyócskával a pocimban :lol: :lol:
Minden rendben ment, most kímélő életmódot javasolt a doki, de amúgy is a pihenés esik a legjobban :oops:
Képzeljétek, a 10 petikéből végül 9 termékenyült meg és a két legfejletteb blasztocisztáinkat kaptuk vissza. Annyira szépek voltak, majdnem elsírtam magam :oops:
A nyh-ám asszem 10 mm-es és azon vagyok, h növesztgessem és jól megtapadjanak a babócák!
Tudtok esetleg a boron kívül mgoldást? A bor tényleg számít??

MINDENKINEK köszönöm, h gondolt rám, a drukkok a következő két hétig is kitarthatnak (és utána akár még leg. 8,5 hónapog :lol: )

Megpróbálom követni az eseményeket! A rövidhajúaknak és egyszerre pirizőknek pézőknek is nagy-nagy drukkok!!
puszi
dorcsi73
 
 


Dorcsi!

Akkor mátol kismami vagy, hivatalosan pedig majd 2 hét múlva! :wink: Állítólag sok folyadék, fehérje, de a 10 mm-es nagyon jó!

Bumi!

Úgy gondolom, hogy az elhatározás a legnehezebb! Rászántuk mi is magunkat a lombikra! Így sokkal könnyebb a lelkem, mert van határidő, hogy mikor megyünk! Mindenképp megvárjuk a májust, hogy leteljen az egy év műtét után! Innen már minden simán fog menni! De én azért drukkolok nektek egy spontán babért! :wink:

Tapi!

Jó lenne együtt babásodni és együtt babazsúrozni! Mi megbeszélnénk a pelenkakiütést, addig a férfiak a sperma gondot! 8) Valahogy olyan hülye érzésem van, hogy amíg ti nem babásodtok, addig én sem! Felállítottam egy sorrendet, hogy kinél mennyi a kiskatona és aszerint várom pozitív teszteket! Igencsak a végén kullogok, így elég szar! :? Úgyhogy tessék gyorsan babásodni, hogy én is sorra kerüljek! :wink: Rólad nincs kép az iwiwen rövidebb hajjal?

Reni!

Én meg befestettem! Hát elég lehangoló lett! Picit világos barna volt a hajam, most meg gesztenye, a fejtetőn kis vöröses beütéssel! Apjuk még nem látott, de ahogy ismerem észre sem veszi! 8) Majd megkuksizlak! :wink:


Csajok!

Dobom a nem mérem görbémet! 8) Elképzelhető, hogy ilyen korai pé-m volt? :roll: Elég hihetetlen, bár meg volt hozzá minden! Azóta vizslatom magam és végre mindennap magasan érzem a méhszájat, ami kemény! Ugyhogy vagy ilyen korán volt, vagy már nem is lesz! A tegnapi és a mai hő talán azért alacsonyabb, mert jóval korábban mértem! :roll:



Kép
Vendég
 


Dorcsi!
Drukk a két kis petécskének!!!!

Bumi!
Egy kicsit korainak találom a pét.De én már semmin sem csodálkozom. :?

Kép
breni
 
 


Hali lányok,

én ma karácsonyi vásárlási lázban pörögtem. Tök sokat írtatok, hurrá :lol:

...na kkor szépen sorban :D

Kezdem a kismamival! :lol: Dorcsi, nagyon gratulálok a két kis petihez és a többihez is. Fantasztikus arányban termékenyültek! Remélem a két kis manó jó erősen kapaszkodik benn!! Küldök nekik sok-sok ragasztót! Egyébként amikor nekem megmutatták a drágáimat mikroszkóp alatt én meg voltam győződve, hogy hasonlítottak a páromra :lol: :lol: Esküszöm, olyan szabályos sejtek voltak, mint a Drágám formája :lol:


Reni,
nagyon jó lett a hajad! 30 cm, az nem semmi! Én is hasonlóra vágattam, csak nekem a fru-frum ferde. Teszek az iwiwre egy képet.

Bumi,
ha elhatároztatátok magatokat, akkor hajrá előre! :lol: Remélem gyorsan bele tudtok vágni és sikerrel is jártok! :wink:

Gröni,
nagyon gyanús a korai pé... Különben képzeld! Épp most mesélte tesóm, hogy a kolléganője 18 éves kora óta 18 naponta mensizik. Mindkét gyerekét 30 fölött szülte. SZóval attól, hogy korai pé van, még megérhet a petike rendesen! :D

...na eldugulok :D
tapedli
 
 


Tapi!
Nekem is ferde,csak hogy a fejem is oldalra hajtottam a képen,ezért nem látszik.Az iwiw-en van egy hosszú hajú képem,azon látszik milyen hosszú volt,ja és szőke.:)
Megnézlek!!!!!

Kép
breni
 
 


Tök jó lett a hajad.Enyém fru-fru nem így ferde.Látom új képeket tettél fel.Szuper!!!!

Kép
breni
 
 


Reni, Tapi!

Megnéztelek benneteket! Nekem jobban tetszett a régi, de így is csinik vagytok! :wink: Tapinak kellett volna a cőke, mert ugye a név kötelez! :P

Kaptam pé-t a ciklustól, nagyjából odasaccoltam én is, mert a nagy emelkedés után még volt tojcsi! Asszem nyugodt szívvel hátradőlhetek! :lol: A korai pé nem változtat a ciklushosszomon, nekem általában mindig 27 napos! Ha a 26. napon lenne pé, szerintem akkor is! :? A tavalyi baba is 11. napi petikből lett, hátha megint szerencsét hoz! :wink:




Kép
Vendég
 


Gröni!

Már növesztem.;)
Látom megtettetek mindent az ügy érdekében.:)Most már csak bízni tudunk.DRUKKKKKKK!!!!!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Gröni,

ne aggódj az én hajam úgy nő, hgy nem győzöm vágatni :lol:
tapedli
 
 


Csajok!
Nagyon eltűntetek! Hol vagytok? :roll:
tapedli
 
 


Tapi!

Biztos mindenki készülődik!;)
Képzeljétek csajok nekem még mindig van menszi már 6 napja és nagyon sok volt és elég kellemetlen. :evil: A szemét,nem elég hogy jön még szenvedtet is. :shock:

Mizu????

Kép
breni
 
 


Reni,

úgy tudom akkor hosszadalmasabb a mensi ha nem volt pé. Egyébként most nekem sem volt egyértelmű a saját pé-m. Ilyen még nem is volt, hogy a ferty nem tette be a pé-t, én írtam be. Na mindegy, majd most mindkettőnknek lesz szép petikéje! Én ezt kértem karira :lol: Egy szépséges petit, és belőle egy szép babót...de Őt augusztus 20-ra kértem :lol: :lol:
tapedli
 
 


Sziasztok!

Velünk semmi különös nincs. Még nem fejeztem be a karácsonyi vásárlásokat, sajna.

Úgy néz ki január elején megyünk a meddőségibe. Találtam ismerőst aki elintézi. Addig meg nyugi van.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: