Új privát üzeneted érkezett!

Nah, kellett nekem az ördögöt a falra festeni... :? Megjött :evil: rendesen, erősen... Hogy ebből mi lesz?! Nagyon kész leszek ha emiatt ugrik a január! :(

Kép

Kép
anyoooka
 
 


hűha, laptető :shock: ez most pont nem annyira aktuális...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyó! Nellike!

Tájékoztatásul: :wink:
http://www.fertilityfriend.com/home/c13dc
azért van mindenhol csillag, mert a L megM után szépen új ciklust kezd a ferty. Pont a 28-30. cn-en (szintén egy hétfői napon) akadtam ki, hogy mennyivel előbb megjött bacca. Aztán számoltam, hogy nekem a második rész automatikusan 13+1, és sehogy nem stimmel (17. napon dokinál voltunk, még csak 18,5 mm volt a tüsző, leghamarabb a 18. napon pukkanhatott ki). Aztán azon rapliztam, hogy mensinek kevés, pecsétnek sok, és rendes piros vér!!!
Aztán meg dühből csináltam egy tesztet, mert nem ment le a hőm, és a köv. hónapban kezdtem volna a clostyt, csak éppen nem tudtam kitörpölni az 5. napot. A folytatást már tudjátok. Tehát Nellike, ha már ennyi mindent kibírt, akkor nem lehet gond!!!

A másik. Lenne egy kérdésem:
normális egy laparoszkópia után 3. napon láz? Már a kórházban belázasodott a sógornőm, kapott algopirynt. Amúgy a köldöksebe meg fáj is neki. Múlt csütörtökön műtötték, de most is egész nap fekszik, lázas, nincs jól. Valahogy úgy érzem nem sikerült túl jól ez a beavatkozás. :cry: Kérlek aki tud segítsen!

tjuca
 
 

 
 

Tjuca!

Sajnálom a sógornődet, de ott bizony valami gyulladás lehet, mert amikor nekem tavaly csinálták nem volt semmi bajom utána, és a következő héten már dolgoztam is. Igaz, a hegek érzékenyek voltak, de nem fájt. Menjen gyorsan orvoshoz mielőtt nagyobb baj lesz! :(

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Juca, nekem ugyan nem volt laparom, de szerintem sem normális dolog! mindenképpen menjen orvoshoz sógornőd gyorsan!

Most számoltam utána, hogy ha ma van első nap akkor szilveszterre esik kb. az inszem... Dolgoznak akkor is a Kaáliban?! Na és az uhu előtte... Jaj, de jók ezek az ünnepek!!! :evil: :roll:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Nemone, Anyó!

Köszönöm. Én a vakbélműtétem után jártam így. :evil: Gyanítom ebből repeta lesz. De egyáltalán hogyan engedhették így haza?

tjuca
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gratulációkat, jól estek, de egyenlőre várok az örömködéssel péntekig. Attól is nagyon parázok, hogy nem fognak látni még semmit, és akkor végig izgulhatom a karácsonyt, mire kiderül, hogy jó helyen van-e.

Én nem értek a laparhoz, úgyhogy nem szólok hozzá. :oops:

Viszont ma reggel csináltam egy tesztet, merthogy én még életemben nem láttam a saját pozitív tesztem. ( a BMC-ben csak az eredményt közölték) Nagyon be voltam rezelve, hogy nem lesz két csík, meg halvány lesz, de szerencsére nem így történt. Olyan piros csíkom kerekedett 3 perc múlva, mint a kontroll csík. :wink: Ilyet is láttam :)

Megfogadtam a tanácsokat, holnaptól jan.02-ig szabit vettem ki!

8)

nellike
 
 


Juca! Köszi , hogy leírtad, mert eddig senki sem tudott megnyugtatni a piros vérzéssel kapcsolatban.

nellike
 
 


Nellike :lol:

Juca hogy vagytok?
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Anyóka!

mikor kell menni petevezető átjárhatóságira? amikor elmúlik a mensi, utána 7-10 nap? remélem jól tudom! és ki csinálja és hol?

és az átjárhatósági hogy zajlik? utána mikor lehet menni inszemet elkezdeni? ja és az alaphormon vizsgálatot hol csinálják és ki?

várom válszod!

üdv.!
kjaja
 
 


Sziasztok!

Kjaja, az átjárhatóságit a ciklus első felében csinálják, még peteérés előtt! Tehát ha mensi után 7-10 nappal mész az már nagon nem jó! Amikor már teljesen elmúlt, semmi maszat nincs, utána mehetsz.
De ezt előtte le kell beszélni dokival. Van saját nődokid? ha igen, akkor vele beszéld meg, ha nincs akkor menj be az sztk-ba és ott beszéld meg az ottani dokival.

Sima átjárhatóságinál (röntgenesnél, én csak ezt tudom, nekem ez volt) bemész, feltöltik kontrasztanyaggal a méhedet és a petevezetőket és közben röntgenen nézik, hogy a petefészkeknél kifolyik-e a kontrasztanyag a hasüregbe - ha igen, akkor minden rendben van.
Nem vészes vizsgálat, én iszonyúan féltem tőle és semmiség az egész, nem fájt kicsit sem.

Átjárhatósági utáni hónapban már lehet is menni inszemezni h minden rendben van!

Alaphormon vizsgálatot is a nőgyógyásszal csináltathatsz, ő ad Neked beutalót. Másik lehetőség a magánlabor, de annak természetesen ára van, jobb tb alapon elintézni mindent.

Gondolom, ha megvan az átjárhatósági eredménye és a hormonok is, akkor kell a meddőségibe visszamenned és akkor fogjátok megbeszélni az inszemet.

Hol csinálják Neked, hová jársz?

Nellike, nem lesz semmi baj, ott a babó és jó helyen ha így le akar ugrani a csík a tesztről! :wink:

Holnap megyek a Kaáliba és szerintem kezdjük is a stimut! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Nellike!
gratula a pozitív teszthez is!!!!!!! :lol:
Kép

Anyooka!
:( :( :(
Vendég
 


Anyóka!

mi a debreceni kaáliba járunk!

magyarul, ha elmúlik totál a mensi, utána való 1-2 nap már lehet csinálni ezt a vizsgálatot!? ugye jól értem?! :oops:
bocsi, hogy kicsit értetlen vagyok, de még nem volt ilyen problémám! a kenézyben mindegyik nőgyógyász csinál ilyen vizsgálatot?!
kjaja
 
 


Kjaja!
A Kaáliban csinálnak hormonvizságlatokat, igaz fizetni kell érte.

http://www.kaali.hu/index.php?p=26
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Nagyon sz.rul ébredtem. Egész éjszaka jól aludtam, kimentem a vécére és a sok utro, progi szuri ellenére volt egy jókora pecsét a betétemen. Na azóta bőgök. Aztán ahogy visszafeküdtem az ágyba, elkezdtem szépen görcsölni is. Nem tipikus mensis görcs volt, hanem inkább (nem nagyon tudom leírni) olyan, mintha két oldalról a petefészkek felől kezdődött volna és a köldök felé tartott. A párom itt nyaggat, hogy hívjam már a Zekét, de hát mit fog tudni mondani? A vérzés nem piros, meg nem is barnás-bordó, hanem (ilyen se volt még sose) homokbarna.

Bevettem egy Magne B 6-ot , meg a szokásos Gravidát, aztán úgy tűnik elmúlt a görcs, meg már egy órája utánpótlás maszatolás sincs. De tiszta ideg vagyok, itt sírdogálok, nem merek felkelni se.

Tudom, hogy ezt nem ebbe a topicba kellett volna írni, de máshová nem nagyon tudtam. Ha volt valakinek hasonló, légyszi írjatok, hogy mire készüljek. Normális-e ez, vagy eddig tartott... Crying or Very sad

nellike
 
 


Nelli!
Azért érezhetsz szúrkálást, mert a pici csinálja a helyét. Magne b6ot szedek én is. Feküdj sokat.

A párodnak igaza van, hívd fel a dokidat. Ő majd megnyugtat.
20150601134430
 
 


Nellike nyugi, nekem is volt ilyen szinű az elején,amikor pozitív volt a tesztem!! pihenjél! jó sokat! nem lesz semmi baj!
Vendég
 


Nellike!

Párodnak igaza van, hívd fel az orvost, ő nyugtasson meg.

tjuca
 
 


Szerencsére elmúlt minden baljós tünet. Remélem így marad. :)

Végülis nem hívtam a dokit, mert rájöttem, hogy nem dolgozik, csak csütörtökön és végül is nagyobb volt az ijedtség. Legalábbis remélem.

Azért pihenek, pihenek és pihenek. :)

nellike
 
 


Nellike!
feküdj sokat,apával szolgáltasd ki magad mint egy hercegnő és relax!!!!! :lol:
Vendég
 


Lányok!
Mi holnap elutazunk, és csak 1 hét múlva jövünk vissza.

Szeretnék Szeretetteljes Békés Ünnepeket kívánni! Vigyázzatok Magatokra!

Kép

Sok puszi: Viki
20150601134430
 
 


Viki! Nektek is Boldog Karácsonyt!

Júj, de izgi, akkor most fogjátok bejelenteni?

Remélem nekünk is lesz mit. :? Bár dél óta semmi bajom.

nellike
 
 


Jó reggelt!

DésViki Jó utat és Nektek is Kellemes Ünnepeket!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap hazamehetett a húgom a babával, és küldött pár képet, amit megosztok veletek, és Nektek is kívánok egy ilyen csöppséget... :wink:

Megszülettem:
Kép

Már mosolyogni is tudok:
Kép

Bátyussal:
Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Desviki!
Boldog Karácsonyt! :lol:

Nemone!
nagyon ari a kis pindur :lol:
Vendég
 


BOLDOG, BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET!!


Nemone: gyönyörű, formás kisbaba a Balázs baba!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nemo! Tényleg cuki ez a baba! És elhisszük, hogy pöcstös! :oops:

nellike
 
 


Nagyon édes a tesó is, bár az látszik a képen, hogy kicsit bizonytalan az ölében lévő "csomag" miatt. :)

nellike
 
 


Igen, még bizonytalan picit, de folyton puszilgatja, vagy simogatja őt, majd idővel megszokja, hogy most már nem egyedül van... :D

Nellike! Ma jól vagy? Nem éreztél semmi szokatlan fájdalmat? Képzeld éjszaka a dokinkkal álmodtam, de nem emlékszem, hogy mit... :roll:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok! van egy darab babánk méhen belül :lol:
Vendég
 


Hurrrrrrrrrrrrrrráááááááááááááá Boni!!!!

De jó nektek, én már alig várom a pénteket, ha egyáltalán akkor már lehet látni valamit! :) :) :) :)

Nemone!

Köszi ma jól vagyok, a homokszínű folyás megmaradt, de csak az utró felrakása után jelentkezik, mondhatni azzal ürül. Két utró között nincs semmi :roll: Görcs ma egyáltalán nem volt, de ma trükkösebb voltam, mert kora reggel bevettem a Magne B6-ot. Gondolom, ha baj lenne, nem nagyon akadályozná meg egy B6.

Feszül a hasam nagyon, de már egy hete és akkora, mint a ház. A gyomrom két napja ég, más bajom nincs.

Pihenek, pihenek, pihenek... 8)

nellike
 
 


Bonikó: gratulálok!!!!!!!!!!szép kismamaságot kívánok nektek!!!

Nellike: ne aggódj! csak csupa poz gondolatok és sok pihenés!! minden rendben lesz!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Bonikó! Gratulálok a babához, és én is szép, gondtalan kismamaságot kívánok Neked! :D

Nellike! Örülök, hogy ma már nem görcsöltél, kívánom, hogy kb. 36 hét múlva görcsölj legközelebb... :lol:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

BAlázs abab gyönnyörűűűűűűűűűűűűű!

Nellike az utro irrigálhatja a méhnyálkahártyát, attól is lehet ez a pecsételés!nyugi!+++++++++++++++++++

Mindnekinek köszi :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Boni, gratulálok! Problámamentes gömbölyödést kívánok! :wink: :lol:

Nemone, Balázs gyönyörű! :lol: :lol:

Nellike, simán lehet, hogy az utro a hüvely nyálkahártyáját bizgatja ha csak utána van maszatolás! Nyugi, minden rendben lesz!

Desviki, Szép Karácsonyt!

Voltunk ma a Kaáliban. Ez a hónap az ünnepek miatt ugrott, következő ciklusban kezdünk csak. :(
Ugyanúgy 2x1 closti lesz + 7. és 9. napon merional szuri. Mágus több tüszőt szeretne mint az 1-1.
És most derült ki, hogy Apa egy tenyészbika lett! :shock: Amikor s/mavizsgálaton voltunk akkor 10milla/ml volt, inszemkor pedig 90milla/ml... Hogy ez mitől van?! De örülök neki :lol: :wink: :P

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Boniko!
gratula a babócához!!!!!!!!!!

Anyooka!
gratula apához :wink: :wink: :wink:
hajrá január!asszem sok januári kisbaba lesz a topicban :P :P :P
Vendég
 


Sziasztok!

lenne egy kérdésem, mert még új vagyok ebben a témában! :oops:
Mi az, hogy 2-4. ciklusnapon alaphormon vizsgálat?! ez mikor van, mikor van ciklusnap? a menstruáció amikor megjön, az az első ciklusnap?!

várom a segítségeket!
kjaja
 
 


kjaja igen, az az első ciklusnap, amikor rendesen megjön. tehát a barnázgatás nem számít bele
Vendég
 


Bonika!

nagyon szépen köszönöm!!!!!!!!! tudom, hogy ez marha egyszerű kérdésnek tűnt, és valakinek egyértelmű, de én ezt soha nem tudtam, hogy mikor van az első ciklusnap!

nagyon szépen köszönöm! :)
kjaja
 
 


Kép
Vendég
 


Szép délelőttöt mindenkinek!

Anyóka! Gratula apa teljesítményéhez! Ez igen!
Egyébként én is arra tudok csak gondolni, valaminek odebent nem jó az utró.

Holnap megyek a dokihoz, elmondom neki a heti tapasztalatokat. Drukkoljatok, hogy jó helyen legyen a picike és legyen mit bejelenteni a családnak karácsonykor! Sajnos tegnap történt egy haláleset a családban (számítani lehetett rá, de akkor is lesújtott mindenkit). Ránk férne a jó hírek.

Évi, Kókusz, többiek?????? Tessék gyakrabban jönni! :twisted:

És hajrá január!!!

nellike
 
 


Anyo: ügyes a párod! most akkor hajrá! :lol:

Nellike: csak nyugisan!! biztos minden rendben lesz! :wink:

és valóban hajrá január!!! :wink:

én sajna dolgozom a 2 ünnep között, sőt még most és jövő szombaton is. :cry: vagyis bejövök és úgy teszek mintha.... :roll:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nellike!
millió drukk holnapra :lol:
Vendég
 


Köszi mindenkinek!

Para, para, para... :mrgreen:

Szerintem késő délután érünk haza, úgyhogy majd akkor írok!

Jó éjszakát mindenkinek!

nellike
 
 


Boni!

Én lusta disznó még nem is gratuláltam :oops: :oops: :oops: Szóval nagy-nagy gratula a pocakbabádhoz! Gondtalan gömbölyödést kívánok :)

Most már összekaparom magam és jövök majd rendesen, oké? Meg táblát is teszek fel, mert Bonikámnál javítanom kell a zebrát babucira :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Még valami: Boni, írjak valait a Fontos rovatba? Mikor lesz köv uh, mekkora a baba, ilyesmi :) És majd ha tudod a szülés várható idejét, azt is beírhatom. Természetesen ez a többi kismaminkra is vonatkozik :)

Nellike!

Sokat fogok rád gondolni holnap!


Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Jó reggelt!

NEllike naggyon szorítok mára!+++++++++++++++++

Évi köszi :oops:

január 2.án UH :lol:
Vendég
 


Nellike!

Nagyon szorítok Neked mára! :wink:

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket, és nagyon Boldog, babavárós/babázós Új évet kívánok mindannyiunknak! Kívánom, hogy minden vágyatok teljesüljön, és legalább egy ilyen szép ajándékot kapjatok!

Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


[b]BÉKÉS , BOLDOG KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK MINDENKINEK![/b]

Kép

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: