Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Olvasok ám mindent, csak nem nagyon van időm semmire, mostanában rohanás az egész napunk.
Megérkezett a babakocsi, este megyünk is érte :lol: .

Titi! GYönyörű Kicsibébi, úgy nézem nem kell félned, hogy nem eszik eleget :wink: .

Éva! Mi baja lehetett Balázskának?
Ha sütsz gyümikenyeret az a lényeg, hogy mielőtt betekered folpackba teljesen hűljön ki (én egy éjjelt konyharuhával letakarva szoktam hagyni) és akkor tuti nem lesz semmi baja. Mikor nem vártam meg csomagolás előtt hogy rendesen kihűéjön elkezdett penészedni :cry:

Mesi! Részemről egyenlőre áll a hétfő.

Bocsi, hogy a többieknek nem írok, de Babó éhes, megyünk szopizni.
verzsike
 
 


Balimama
Hú te nagyon előrehaladott állapotban vagy hozzám képest a karácsonyi előklszületekkel. Én még tervezés szintjén sem állok sehogy. Még ajándékok sincsennek megvéve, vagyis Dávidnak csak.
Végül nem derült ki hogy mi volt a hasfájás oka Balázsnál?

Verzsike
Nagyon gyorsan ment az új babakocsi beszerzése. Ha megvan kérünk fotót használat közben.:)

Fidoli
Ilyen gyerekprogramokra én is jártam Dáviddal. Egy fél órás foglalkozás egséz délelőttöt igényelt. Oda vissz utazás...
Mi is Dévényeztünk mind a két fiúval, nekem feszesek voltak, mostanra semmi maradandó nincs belőle. Én esküszöm erre a módszerre.

Mesi
Nem felejtem ám el a szülinapi partit és nagyon bízom benne, hogy ott tudunk lenni.:)

Na mennem is kell, mert a fiúk szétverik a lakást és egymást is.

:roll:

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Titi,
Elfelejtettem délután írni, hogy mi is voltunk csípő, hasi, koponya uh-n (kb 6 hetes volt Kristóf) annak idején, ez kötelező elvileg.

Eszterke,
mi újság Veletek? MArci hogy van? Hogy bírja, hogy tanulsz? Véglees a döntésed, hogy abbahagyod? Tesód jobban van?
Bocsi a sok kérdésért.... :oops:

Zita
KépKép
fidoli
 
 

 
 

Sziasztok!!!


Jelezzetek kérlek vissza kinek melyik nap lenne jobb 19 -e vagy 21-e!!!

Fontos, hogy ma kb. tudjam...kinek melyik jobb és megegy érv!!!

Aki szeretne mélyen a boltiárak alatt megvenni, amivel úgy látja szívessen játszik a manója, nos erre is lehetősége lesz, s mindezt, úgyhogy a kissegítők becsempészik az autótokba, hogy a gyerekek még véletlenül se sejtsék!!

Aki még gondolkozik mit venne, megfigyelné, mivel játszik szívessen a gyereke és meg is szeretné venni-erre mind-mind lehetősége lesz.

Nem szeretnék tovább kampányolni..de olyan jó lenne titeket látni.

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszike,
Sajna nekünk nem jó egyik időpont se, ahogy már írtam. 19-én vendégek jönnek, és 22-én meg az egész CSalád jön, hogy Kristófot megünepeljük. Mivel nem vagyok rutinos szülinapi buli előkészítő, nekem szükségem lesz egy egész napra, hogy másnap a 15 főnyi pereputtyot ellásam minden jóval. :lol:

Vonzó az ajánlat, de Kristófnak már megvan az ajndéka,nem mertem az uccsó percre tartogatni.

Lányok, ki merre van???????????

Zita
KépKép
fidoli
 
 


Sziasztok lányok.

Sziszike!
Nekünk a 19. lenne a jó!
Bár lehet el utazunk, majd még este írók mert a férjem estig mondja meg utazzunk vagy ne?

Még jövök!

Puszi mindenkinek és szép napot!! :D :D

brimo
 
 


Sziasztok!

Délelőtt karácsonyi ajándékok után mászkáltam, most értünk haza nemrég. Néhány dologban sikerrel jártam, de még mindig hiányzik egy két meglepi.
Áron nagyon rendes gyerek volt szinte végigaludta az egészet persze így ebéd után nem lesz alvás.
Most megyünk ebédelni, mert kilyukad a hasam.
Meglátom hogy tudok jönni, mert Áron mellett írogatni nem olyan egyszerű. Most csak azért megy mert még a szobájában van elfoglalva a polc lerámolásával.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!!

A hatalmas érdeklődésre tekintettel estig még várom kinek mikor jó..köszönöm.:)

Zsuzsa: Miket vettél??

Timi: rendben.;)

Fidoli: kitartás! Majd gondolok rátok, Kristófnak, előre is Boldog születésnapot és neked is gartulálok a kicsidhez!

Képeket tegyél fel, majd!!

Ma céges kajcsi lesz pároméknál...sztem 11 mire haza ér, így tutti jövök még.

Más!!

Hívtak 2* az oviból, nagyon megijedtem, egyből rosszra gondoltam..:(
Visszahívtam őket, de nincs baj -csak Zsoltiért 1órával hamarabb mehetek az úszás után, mert az első csoporttal ment!

Örültem neki, mert, így többet lehetünk mais együtt!!

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Halihó nálunk esik a hó!
Remélem megmarad és lesz annyi, hogy holnap lehet szánkózni.

Sziszike
A szülőknek váltottam ki a fotókönyvet ami készen lett ők ezt kapják a fa alá . A gyerekeknek vettem meg a kinézett játékokat, és még egy kis apróságot. Már csak a tesóméknak nincs semmi. Nem sok de ráment az egész délelőttöm.

Lányok hol vagytok?
Tudom péntek van, de bízom benne, hogy azért még benéz valaki estig.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


ZSuzsa,
EZ a fotókönyv mennyi idő alatt készült el? Cewe fotókönyv? Jó minőségű lett, elégedett vagy vele?Érdekel a dolog, mert még Anyosóméknak nincsen ajándék...

Sziszike,
Köszi :lol: Végül is rájöttem, hogy a szülinapomon akár a Mamám is kaphatna mindig 1 szál virágot, hogy megszülethettem...
MAjd igyexem képet feltenni.Jaj nagyon remélem, hogy minden jó lesz. Még a menüt is ki kell találnom..Szerintem salik lesznek...MAjd benézek a receptes topikotokba, hátha találok jó kis ötleteket.

Most jöttünk haza,huhh de hideg volt. Postán ezren, de a szülinapi meghívókat muszáj volt feladnom...
:lol: :lol: Kristóf mostanában csak és kizárólag az ölemben alszik el, és aztán persze berakom az ágyába. Korábban ezt el se tudtam képzelni, mert ha álmos volt addig nyüszögött, míg be nem raktam az ágyikójába....

Zsuzsa,
még hull a hó és hózik ott Nálatok? Itt már nem.. :cry:

Lányok szomorúak vagyunk, hogy nem írtok.... :cry: :cry:

Zita
KépKép
fidoli
 
 


Sziasztok!

Fidoli:sali cézár a kedvencem...:) kell jó recept? Grillezett husikkal tálalom..mindig sikere van.

Hidegtálat csinálsz vagy meleget?
Van csomó bevállt receptem.

Zsuzsi: Fotókönyv?? Milyen lett, lemaradtam vmiről?

Itt is nagyon esik a hóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszike,
Köszi hidegtálat tervezek,mert nem lesz többre kapacitásom. Cézárt én is szeretem,még nem csináltam. Görögöt szoktam, meg tonhal salit, meg tésztasalit. Köszi ha van bevált recepted, ha nem gond elküldöd?

Zita
KépKép
fidoli
 
 


sajnos kb fél órát esett csak a hó. :cry:

A fotókönyv nagyon jó lett, szerintem. Igen Fidoli ez a Cewe fotókönyv.Biztosan máskor is fogok csinálni. 10 munkanapot írtak de 4 nap alatt meg is érkezett. Én vászonborítósat kértem, de legközelebb már a fénykképes elejűt fogom, az mutatósabb, de ettől eltekintve jó, és megérte.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

3an maradtunk;)

Zsuzsi: majd képet csinálnál róla??
Milyen árban volt??

Fidoli:felrakom a receptek közé, mári nézheted!!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok Lányok!
Gyorsan bejelentkezem, mert elutazunk!

Sziszike!
19-én mi is megyünk Balázzsal!

Brimo!
Remélem akkor vissza tudom adni a pulcsid! :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva,
Jó utat Nektek!! Pihenni mentek? Akkor kellemes pihizést is!!!

Sziszike,
Köszi :lol: :lol:

Zsuzsa,
És Te csináltad meg a szoftverrel , ugye?

Zita
KépKép
fidoli
 
 


Sziasztok!

Ulead Photo express 6.0 van meg nekünk, ha kell vkinek szóljon.;)

Fidoli: fennt vannak a receptek!
Mind a kettő nagyon fini! Az egyik az eredeti amihez díszítésnek főttojás negyedeket rakok...de szigorúan grillezett husiból csinálom, ha nincs, akkor grillpác és tepsiben..

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Holnap este elutazunk már biztos!
Tehát nem megyünk a játszóházba,sajnos!

Erdélybe megyünk Keresztvárra!

Hiányozni fogtok de egy hét múlva jövök és olvaslak benneteket!

Sziasztok mindenkinek szép hétvégét!


Sziasztok!!

brimo
 
 


Sziasztok!

Bejelentkezem,de nem fogok jonni meg par napig...eddig a haz,stb. + anyukam balesete(itt lakik most nalunk) miatt nem tudtam,most meg a ferjem is megerkezett. :lol:

SZep hetveget mindenkinek!
momo35
 
 


Sziasztok!

Bocs,hogy megint eltűntem 2 napra,de először a disznóvágás,tegnap meg vett ki Feri szabit és reggel nekiindultunk a városnak és estig próbáltunk a brutális tömegben ajándékokat venni.Nagyon fárasztó 2 nap volt,majd mesélek róla bővebben is.Főleg a disznótor volt érdekes,bár összességében csak jót tudok mondani róla,de azért voltak érdekes sztorik is,amikor a férjem nagynénje közölte velem,hogy a terhesség nem betegség,hanem állapot és azért még hordhatok vizet a kútról,meg segíthetek felemelni a disznót,majd vigyáznak,hogy ne üssék meg a hasam,de hát nem árt az meg,ők is annak idején...És akkor a férjem minden diplomáciai érzékét bevetve lökdösött el és kért meg épp mindíg,hogy főzzek kávét,vagy hozzak ki pogácsát...,mert itt nem lehet ám nyerni,vitát meg ugye nem akar senki,de azért szülni sem akartam volna így 32 hetesen,csak hogy bebizonyítsam milyen szívósnak kell lenni egy asszonykának. :lol: Kész középkor. :evil: Még szerencse,hogy anyósom és apósom egész jól álltak hozzám és nem akartak túlterhelni.Na melóznom azért kellett végig,de legalább csak a tűzre rakni,meg főzni...,nem emelni,cipelni,ahogy azt a család egyébb tagjai akarták volna. :shock:

Jucikám!

Nagyon örülök,hogy írtál! Már vártam nagyon! Akkor elég rendesen összecsaptak a hullámok most feletted.Ismerősek az érzések,ígen a lakásban néha én is rádöbbenek,hogy minden természetes és rajtam kivül senkit semmi nem zavar.Egy rossz vicc. :roll: Nem hiszem,hogy elrontottál valamit,a pasik nagy része ilyen.Feri egy figyelmes jó férj,de az alapok benne sincsenek meg,sosem mosogat,vagy tesz bármit a helyére,igaz kérésre főz is és bármit megtesz,de magától ő is boldogan mosolyog a szemétkupac tetején is.Rémes.Szegény tesód,ezért ilyenkor átértékelem a házasságom és eltörpülnek a problémáim.Én belehalnék,ha a férjem ilyet tenne velem. :evil:

Momo!

Megjött a férjed? :D Jajj de örülök.Remélem tetszik neki a ház és jól telnek majd együtt a napok,nem lesz sok konfliktus.Anyud hogy van? Nagyon sokat kell ápolnod? Javul?

Lányok még jövök,csak mivel 2 napja úton vagyunk így nincs egy tiszta tányér,vagy ruha.Fiúk elmentek,Feri melózni,fiam edzz,úgyhogy megyek és összekapom a lakást.

Szép napot,és ne tűnjetek el,írjatok légyszi.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Végre Juci!!!!!!!!!!!!!;)

Akkor ezekszerint 19én lenne jó: Juciéknak, Éváéknak, Timiéknek(illetve ők Erdélyben vannak)..

21én Eszter?

Nem jó semmelyik: Zsuzsa? Fidoli...

többiek írjatok!!!!!!!!

Olyan jó, hogy végre rázódik össze megint a csapat.

Titi rég írtál...nagyon izgulok. Hogy vagytok?
Milyen volt az éjszakátok..hogy bírod?

Eszter: hogy lehetnek ilyen figyelmetlenek??
Igaz nem ők terhesek...kútról vizet hordani??
Elment az eszük, szegénykém.

Juci: átérzem nagyonis, amiket írsz, én évelején mentem ezeken keresztül és nagyon nehéz volt nem azt mondani Feladom!
Kitartást e nagyon nehéz időszakhoz, át kell vészelned, végig csinálnod.

priviben, amjd írok erről bővebben is, de most rohannom kell,mert a kajcsi odaég.;)

Timi: Írj, amint tudsz..gondolunk rád. Fényképezz!! Nagyon szép hely állítólag.

Momo: hogy van anyud?
Hogy jöttök ki?

Végre párod is haza ért...majd írj.

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki elfoglalt,mert nagyon ritkán jöttök. Merre jártok? Ajándékok után rohangáltok,vagy csak a hétvége. Esetleg szánkóztok?

Mi voltunk ma!!!! Nagyon élvezék a csajok. Apa húzta a Rezit, én meg a Sárust.

És.......sikeresen levizsgáztam!!!!Jupi!!
Tegnap volt a szóbeli, de utánna, még vásárolni voltam, aztán ma próbáltam behozni a lemaradásaim, de még nem sikerült. A takarítás holnapra maradt, mert egész nap főztem kiscsalád helyett nagynak, mert nagyszülők is nálunk ebédeltek. Aztán karácsonyi lázban égve, végre rendesen feldíszitettük a házat.

A bizit, majd postán küldik, mert még nem írták alá. Az elméleti jegyem végül 4-es lett, a gyakorlati pedig 5.

Sziszi!
Mi sajnos nem tudunk menni. Egész hetünk nagyon zsúfolt...................


Hétfőn mehetek a Rezivel reggel az oviba, és ott is maradhatunk, mert mézeskalácsot csinálunk kollektívan. Aztán a kreatívabb szülők hazaviszik majd kisütni.
Kedden a céggel megyek az oviba, mert minden évben kapnak az ovisok a cégtől könyvet, és azokat kell átadni. Aztán még sorolhatnám, de tudom ti is elfoglaltak vagytok.


Juci!
Tegnap este arra még volt időm, hogy elolvassam a napi termést, és te írtál utoljára. Olvastam, hogy te is póbálkoztál az: engem nem érdekel, mátol nem pakolok utánnatok fenyegetéssel. Aztán mentem aludni, mert nagyon fáradt voltam. Hát mondanom se kell, hogy rólatok álmodtam. Az Illés és te szerepeltél benne, na meg egy delfin. És te úsztál (inkább fulldokoltál) Aztán a Sára ébresztett, és akkor még emlékeztem a pontos részletekre,de mostanra elfelejtettem.
Látod mennyire átérzem a dolgokat? Hogy vagy? Dudi akkor mégse kapta meg az oltást? Nálunk is folyt a Sára orra egy picit mikor beadták neki.

Ja, kérdeztétek többen is: A Rezi szerencsére már jól van. Nem nagyon viselte meg,csak az elején. Már csütörtökön vittem oviba, mert olyan szépen gyógyul neki. Egy csúnya sebes van még a kezén, de már a többit se lehet nagyon látni. ű

Bufo!

Hogy bírod? Már írtad, de elfelejtettem: Mikor mentek a szüleidhez? Végül az óvonéni megveszi a házatokat?


Lányok, karácsonyi menü? Valami ötlete adhatnátok?

Éva!
Nálatok már megvan a menü?


Többiektől bocsi,de mennem kell.
Puszi mindenkinek:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok Lányok!
Remélem, emlékeztek még rám?
Gondoltam, adok egy kis életjelet.
Titi!
Milyen nagy már a lánykád! Gyönyörű baba!Biztosan sok örömötök telik benne!

Rengeteg a meló mostanában, az elmúlt 2 hónap gyakorlatilag full munka volt, semmire nem volt időm.Még vasalni is anyósom jött.A festés mellett még a férjemnek is be kellett segíteni, naponta 190 számlát kellett megírnom, jojózik a szemem.
Kisbazsóm nagyon édi gyerek, okos, ügyes, kiegyensúlyozott stb.

Tulajdonképpen azért jelentkeztem be hozzátok, hogy közöljem veletek a jó hírt: ismét babát várok! Jön a kistesó :D még nem tudja a családban a senki, ti vagytok az elsők, akiknek elmondtam(természetesen a férjemen kívül).Kb 7 hetes, majd jan. 21-én megyek Bardóczyhoz.
Nem akarok magamról írni, pofátlanság lenne, ennyi kihagyott idő után.Úgyhogy egyenlőre ennyi.
Igyekszem olvasgatni, bár holnap elutazunk Zalakarosra egy kicsit kipihenni az elmúlt heteket, utána jövök.

rimar
rimar
 
 


Sziasztok!

Nagyon keveset és kevesen írtok. :cry: Légyszi,aki teheti,csak 1-1 mondat erejéig,de jelentkezzen be. :roll:

Oné!

Gratulálok a vizsgához.Jó nagy megkönnyebbülés lehet.Milyen szupi lehetett szánkózni! Nálunk azért nincs nagy hó,bár most épp a fiam is szánkózni ment a barátjával,egy két dombon van annyi,hogy le tudnak csúszkálni.De húzni nem lehetne a szánkót.Nos a karácsonyi menüben szerencsére idén nem lesz részem,azaz csak a fogyasztásában,mert anyuéknál lesz tartva és nem kell főznöm. :D Viszont ami egyszerű és nagyon finom,az a csirkemell baconnal és aszalt szilvával töltve.Ezt néha más alkalmakra is készítem,egy szelet csirkemellbe beletekerek 2 szem magozott aszaltszilvát és kivülről ráborítok egy bacont ,így tekerem fel egy kis hengerré és a sütőben először fólia alatt megpárolom,majd megsütöm,de nem szárítom ki nagyon.Minden körettel isteni.

Sziszike!

Sajna nekem a 21-e,sem jó. :?

Rimar!

Ekkora hírt! Szívből gratulálok! :D Jó pihenést Zalakaroshoz,utána tessék jelentkezni. :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Látom motanában nem sűrűn vagyunk jelen. :cry:
Magunkról nem írok semmit, mert nincs mit és panaszkodni meg nem akarok minek. Próbálok kevesebbet rágódni a dlgokon, de nem mindig megy.

Kicsi
Teljesen megértelek, hogy mindennemű dologgal betelt a hócipőd. Nagyon sajnálom, hogy senki nem jött rá, hogy ennyi mindent egyedül csinálsz, és nem segítenek.Ezt a módszert már én is próbáltam, de hamar rájöttem csak magammal tolok ki mert senkit sem zavar rajtam kívül.
Én is úgy érzem ki akarok szállni ebből az egészből, én is boldog akarok lenni, fontosnak érezni magam és hogy észrevegyék engem mi bánt vagy éppen mi vidít fel.
Nyugtasson az a tudat, hogy a jövő hét kicsit könnyebb lesz, mert a lányok nem lesznek nálatok. Bízz benne hogy Illés is többet tud veletek lenni. Örülj annak, hogy még ha keveset is látod, de van és szeret téged, hidd el ennél több nem kell.

Momo
Hú megjött a férjed csak úgy bejelentés nélkül, vagy szó volt róla, hogy jön? Gondolom, most lesz mit megbeszélnetek.Kíváncsi vagyok mit szól a házhoz, meg minden...
Anyukád jobban van?
Biztosan elfoglalt leszel, de ha van egy kis időd jelentkezz!

Anubias
Hát hallod ez a disznóvágás nem lehetett semmi. Sajnos az idősebb generáció ebben nőtt fel így nem is érti mi a nem jó abban, hogy pocakosan nem cipekedünk. Nagyon rendes a párodtól, hogy segített neked és nem lett belőle vita.
Biztosan rendesen kipurcantál, úgyhogy most pihend ki magad. Bár gondolom nem nagyon lesz rá lehetőséged.

Brimo, Balimama
Tudom későn de jó utat nektek és érezzétek jól magatokat!

Oné
Nagyon gratulálok a sikeres vizsgáidhoz. Látod mondtam én hogy ügyes vagy és sikerülni fog!.)
Örülök, hogy Rézi már jól van és Sára nem kapta el a bárányhimlőt.
Nem irigyellek, hogy egy hét alatt kell mindent megoldanod karácsonyra. Biztosan húzós lesz de menni fog.
A lakás eladásával kapcsolatban még nem tudok semmi konkrétat, mert hétfőn dől el minden. Az óvónéni megvenné én benne vagyok, itt a férjemnek kell rábólintania, de az ő álláspontját nem tudom, mert szokás szerint most is elhúzott hétvégére.
Én úgy tervezem, hogy 24-én délelőtt anyósomékhoz átmegyünk ott megebédelünk és egyből indulunk anyához egész karácsont ott töltjük és a téli szünetet is, és csak valamikor január közepén jövünk haza.

Sziszike
Még nem csináltam képet a fotókönyvről, mert nem volt időm rá, de ígérem hozom a képeket.

Rimar
Nagyon nagyon gratulálok nektek! :)
A családnak mikor mondjátok el kivárjátok a 12. hetet?
Vigyázz magatokra és ha tudsz jelentkezz mi van veletek!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


sziasztok!

Rimar!Gratuláloooooooook!!!!!!!!!ez szuper hir!ennél jobbal nem is jöhettél volna vissza:)

puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Kecskeméten voltunk, azért nm tudtam jönni eddig. Tegnap disznóvágás volt a nagymamámnál és Babó valószínűleg megfázott, mert most lázas szegény. Fogalmam sincs mitől van, de remélem nem lesz semmi baj, mert a dokibácsink szabin van és egy hárpia helyettesíti.

Sziszike! Elvileg szeretnénk menni mi is 19-én, de ez még attól függ, hogy Babó megbetegszik-e.
El tudod nekem küldeni valahogy a Ulead Photo express 6.0 –t?

Zsuzsa! De jó neked, hogy már majdnem minden ajándék megvan. Nekünk még hiányoznak sajnos, fogalmam sincs mikor tudom megvenni őket. Talán kedd délelőtt lesz egy kis időm, mert jön anyukám. Akkor este lesz a cégnél karácsonyi buli és egy pár órára elmegyünk Zsoltival, addig ő vigyáz Babóra.

Fidoli! Az gáz, ha csak a kezedben alszik Kristóf, sajna nálunk is ez megy, a derekam már ki van készülve. Hogy szokott rá, ha eddig ágyban aludt?

Momo! Örülök, hogy csak hazajött a párod még az idén. Remélem most jobban telik az itt töltött idő, mint a múltkor…

Kicsi! Javult valamit hétvégén a helyzet? Vagy Illés most se volt otthon?

Eszter! Sajna vannak még ilyen emberek, bár szerencsére már nem ez jellemző…

Gyöngyi! Gratulálok! Még hogy nem fog sikerülni… nagyon ügyes vagy.

Rimar! Gratulálok a kistesóhoz! Otthon mikor jelentitek be?

Bocsi, most csak ennyi ment, ezt is két részletben írtam, közben volt egy szopi. Aztán most ki kell palolnom, utána fürdés.


Puszi
verzsike
 
 


hello Lányok,

Sajna akadozik a netünk, fél kézzel fogom a kábelt....szóval egykezezek elnézést a hibákért...ezért se tudtam jönni.

Juci,
ismerős az érzés csak Nálad azért ez súlyozott (per gyerekkobak)Örülök,hogy végül írtál.Nem tudnátok kicsit Illéssel és Dudival elszökni pár napra?Vagy csak TE egy barátnőddel egy hétvégén kicsit sétálni, szaunázni, úszni vagy dumálni...jó tudom, karácsonyi őrület van....de ha ennek vége.
Huhh szegény hugod....elhiszem, hogy már nm tudsz neki mit mondani.

Erzsike
Kristófot kézben már nem bírnám, 13 kg :lol: ha álmos, leülök vele és az ölembe ülve hozzásimulva a mellkasomhoz alszik el, szerencsére 2 perc alatt. Én azzal magyarázom, hogy most az 1 évesekre jellemző fokozott ragaszkodása miatt van.Amúgy is bárhová megyek, követ, mint egy kiskutya. :lol:

Rimar,
én régi-új vagyok, már tuti nem emléxel rám. Szívből gratulálok a Kistesóhoz!!!!!!!! Én is Bardóczynál szültem (meg Jolinál) nemrég voltam nála.

Eszter,
Na igen barátot választ az ember a rokonokat kapja (és nem mindig jókat) Még jó, hogy ügyesen megoldottátok a férjeddel.

Gyöngyi,
Gratulálok a vizsgádhoz, ügyes vagy!!

Virág,
ez nem ér!Épp Te (is)mondtad, hogy jöjjek erre Te nem írsz....mesélj.

Momo,
akkor most boldog lehetsz , hogy itt a Férjed.Mishal hogy fogadta?
Anyukád jobban van?

Eszterke,
merre vagy

Titi,
Kicsilány alszik éjjel elég jól?Rád férne egy nagy alvás....

Ági,
Jól vagytok?

Mi megvagyunk, szombaton végre egyedül lebonyolítottam a hátramaradt karácsonyivásárlást.Kristóf viszont taknyos, remélem nem rosszabbodik, egyelőre 37 a hője.

Zita
KépKép
fidoli
 
 


Szép estét lányok!

Végre én is idejutottam a gép elé!

Na, gyorsan írok magunkról néhány sort.

Kicsibébike egyre jobban alukál, bár elég változatos a napirendje, vagyis össze-vissza csinál mindent.
Általában 2,5-3 óránként hamizunk, hogyha elmegyünk valahová, akkor a 4 órát is kibírja.

Az éjszakák eléggé vegyesek, tegnapelőtt például éjféltől aludt reggel 9-ig. Igaz, előtte én már felkeltem 7-kor, mert már ébredezett, és azt hittem, felébred. Viszont az ébredezése egészen 2 óra hosszat tartott.
Aztán elmentünk vele a Mammutba, délután 3-8-ig voltunk ott, annyira jó volt már kimozdulni kicsit.
Nem tudom, ennek köszönhető-e, de éjszaka viszont éjféltől csak 4-ig aludt, akkor kért enni, és utána már csak 2 órát aludt, azt is eléggé éberen.
Szóval, a ma este nem volt túl hosszú, kíváncsi vagyok, most hogy fog alakulni.
Most már 1/2 10-től alszik, én meg megint nem alszom, mert nem tudom, felkel-e még enni. De szerintem ez már az éjszakai alvás.
Szóval általában ilyen 10-12 között alszik el igazán este, és általában már 5, 6-ig alukál, kivéve a tegnap estét. (Na, most szólok rá?!)
Viszont az a baj, hogy én még mindig nem szoktam ezt meg, mert kérdés, 2-3 ilyen éjszaka után meg lehet-e szokni, úgyhogy folyton felkelek éjszaka, mintha csipogna az óra, vagy nem tudom, és onnantól nem tudok aludni, készenlétben állok. Iszonyatos!
Na, de már innentől remélem, csak javulni fog a helyzet, és sűrűbben lesznek ilyen hosszú éjszakák!

A kakilás sajnos nem megy még mindig. Nagyon várjuk a doktornénit, aki karácsony után jön a 2. hós oltást beadni, és meglátjuk, mit mond rá.

Képzeljétek, tegnap a Mammutban amikor szoptattam abban a "hatalmas" baba+mama mosdóban, bejött egy anyuka, és elkezdtünk beszélgetni.
Nekik sem volt kaki, azt mondja, volt, hogy 10 napig egyáltalán. És neki azt mondta a dokinéni, hogy valamilyen enzimek hiányoznak ilyenkor vagy mi a fene.
De olyan fura. Egyszer csak volt kaki, nincs kaki, aztán megint lesz?!

Húúú, tényleg, Erzsike, áll még a Gripe Water lehetőség? Mert akkor nem vennék, elkérném tőled, hátha tényleg beválik. Már mindent latba vetettem, és semmi változás.

Arra rájöttem, hogy nem szorulása van, meg székrekedése, mert a héten is az 5. napon adtam neki kúpot, és olyan adag híg kaki jött ki utána, szegénykém nyakig kakis lett. (Na, egy ilyen után készült a múltkori mosdós fotó.)

Nálunk amúgy semmi különös nincsen, a napjaim eléggé változatlanok, már kezdem én is hiányolni a friss levegőt és a változatosságot, csak így kocsi nélkül picit úgy érzem, meg vagyok lőve.
Arra is rájöttem, hogy nehéz a babakocsink, úgyhogy esélyem sincs felcipelni a buszra. :(

Karácsony... egyszerűen nincs karácsonyi hangulatom, ajándékom sincs senkinek, egyedül anyósomnak (hinnétek?).

Apukám jön fel szentestére, egyszerűen nincs szívem ott hagyni egyedül Liszkán, úgyhogy feljön már pénteken, és 25-én megy haza. 26-án anyukám jön, és ők is maradnak pár napot.
Szóval, zsúfolt lesz, aminek nem örülök. A fene vigy el, nekem nem hiányzik ez a sok családi karácsonyi ebéd, jó volna csak hármasban itthon ünnepelni, zenét hallgatni, fát díszíteni. Ehelyett 24-én mehetünk át Dani szüleihez, 25-én az ő nagy családjával leszünk, 26-án meg ugye jönnek anyukámék. Ja, és a két ünnep között meg jönnek a holland barátnőim. Szóval, unatkozás és igazi pihenés az nem lesz!
De ez az élet rendje tudom! Csak akkor is!

Na, nem is tudjam, hol kezdjem lányok tovább... vagyis hol folytassam, mintha nem jöttem volna már hetek óta, pedig csak 2-3 napra tűntem el.

Éva drága, nagyon-nagyon köszönöm még egyszer a fáradozásod! Remélem, túl sok problémát nem okoztam a kéréssel, és nem tettél miattam túl sok kitérőt Bécsben.
Még barátnőmék mennek ki a hétvégén, azt mondta, még ő is megnézi, ha gyalogosan vagy tömegközlekedve útba tudnak ejteni pár üzletet.
Jut eszembe, biztos meséltél róla, csak én voltam bamba. Milyen volt Miskolcon a Mikulás vonat?! Voltatok végül? Nem készítettetek képeket?

Erzsike, jaj, én meg már azt hittem, hogy a fogacskája miatt lehet lázas Babó. Istenem, gondolom, milyen ideges lehetsz! Az ember sokszor nem tudja, hogy öltöztesse a kis csöppséget, én is félek tőle, nehogy megfázzon. Néha már úgy gondolom, túl is öltöztetem, ma például vizes volt a háta mikor kivettem a bundazsákból (Auchanban voltunk). Ettől is megfázhat. :(
Remélem, gyorsan meggyógyultok. A helyettes dokihoz azért gondolom elmentek?!
Majd felcsöröglek, lehet, hogy járunk arra a napokban, vagy Danit elküldöm munka után vagy napközben hozzátok.
Azt majd írd meg kérlek, hogy esetleg a csütörtök nem jó-e Nektek találkozni? Eszter akkor ráér!

Jucikám, aranyos vagy a ruhákat illetően! Ha gondolod, csütörtökön ugorjatok el hozzánk (persze, csak ha van kedved és időd), ha minden jól menne, akkor Eszter átjön. Próbálnánk egyeztetni Évával és Erzsikével is, mármint hogy jönnének ők is, csak ugyebár nagyon nehéz, mindenkinek van ezernyi tennivalója.
Ami a helyzetet illeti... a fene vigye el a kényelmes embereket! De ezt már annyiszor kiveséztük, biztos vagyok benne, hogy valóban mi rontjuk el őket. Csak az ember annyira jót akar, kitesszük szívünk-lelkünk, és azt hisszük, azzal jót teszünk. Holott magunkkal tolunk ki. Ha egyszer megszokják, mire vagyunk képesek, mindig ugyanazt várják el, nem tudják már azt értékelni.
Erre mondta az exem mindig amikor el kezdtem dolgozni, hogy mindig csak 90%-ot adjak, mert abból 100-at még mindig lehet később adni, de kevesebbet már nem igazán, mert akkor már úgy veszik, hogy nem teljesíted az általad megszokott maximumot.
A helyzet tudod, hogy nálunk is maximálisan ugyanez.
Ma amúgy közölte Dani (persze viccesen), hogy néha főzhetnék gyakrabban, meg változatosabban, persze nem szó szerint így, de ez volt a lényeg. Gondolhatod!
Így is minden nap van majdnem teljesen friss kajája, majdnem minden héten sütök neki, ami kitart 3-4 napig, így csak 1-2 napig nincs általam sütött reggelije.
Annak idején vettem neki a Lidl-s sütiket, semmi baja nem volt vele. Most meg már nem hajlandó azt megenni, rájött, hogy a házi sokkal jobb.
De most már azt kéri, újabbakat csináljak. Felváltva csináltam az általad feltett kevert sütit, banánost meg muffint, de már unja!

Ja, Virág, a hűtöben már megint készenlétben áll a dödölle tésztája. Egyszerűen nem tudom leállítani, folyton azt enné. Nekem meg már herótom van a sütögetésétől. Minden nap csak süthetek ha hazajön ebédelni. Hol húst rántok, hol krumplit sütök.

Lányok, tényleg, nincs valakinek olyan receptje, ami húsos, és sütöben lehet sütni?
Juci, az a mexikói rakott krumpli például nagyon bejött nekünk!!! És Virág dödöllés mustáros husija. Hasonlókat keresnék. Hátha volna még ötlete valakinek!!!

Szóval visszatérve Jucikám, ez tényleg egy mókuskerék, amiből véleményem szerint már nincs kiút.
Csak pihenni tudunk szerintem, néha kicsit lazítani, néha elmenni vacsorázni és nyaralni (ha az ember megteheti), ahol a legjobb esetben ugye kiszolgálják az embert. Ez aztán úgy fel tudná tölteni, hogy utána mehet minden tovább. Aztán persze ismét eljön ez a pillanat, amikor belefáradunk mindenbe.
Félek tőle, hogy ezen már nem tudunk változtatni, vagy ha igen, akkor nagy viták árán, amiktől én nagyon-nagyon óckodok még ha a saját magam boldogsága is a tét.
Szóval tényleg próbálj meg pihenni, kikapcsolni, úgy látom, nagyon Rád fér!!! Néha valahogy Dudi nélkül, a lányok is biztos bevállalják pár órácskára. Lazíts egy picit, ha megoldható!!!

Rimar, gratuláloooooooook!!! És kérlek szépen gyere vissza közénk!!! Ha voltál már vizsgálaton, akkor mindenképp tessék bejelentkezni megerősíteni a nagy hírt, és kérünk szépen képet is!
Istenem, azt az eget! Én is szeretnék várandós lenni megint!!! Milyen jó is volt! Gondolom, milyen boldogok lehettek!
De biztos nem lesz egyszerű egyszerre két kisgyerekkel. Nem félsz a sok feladattól?

Momo, tyűha, hazajött a férjed? Gyere majd kérlek mesélni!!! Mit szólt a házhoz?
Marad karácsonyra is? De szuper! Vagyis remélem, hogy ez az, vagyis jó hír, és nagyon jól kijöttök már végre. Anyukáddal ők amúgy kijönnek? Csak hogy milyen lesz így összezárva napokig?
Apukád él még? Csak hogy ő most akkor egyedül van?

Gyöngyi, szuper!!! De ügyes vagy!!! Végre túl vagy a vizsgákon, és hogy ilyen jól sikerült?! Tyű a mindenit!
A lakás miatt nem irigyellek. Akkora az a ház, van mit csinálnod benne! Nem értem még mindig, hogy győzöd?!
A karácsonyi menüt illetően... mi lesz, ha majd én fogok főzni?! Mi most megyünk át anyósékhoz, ott töltött káposzta lesz, rántott hús, meg bakonyit csinál, én viszem majd a húslevest 26-án, és zserbót sütök.

Amúgy az idén csináltam gesztenyével töltött pulykamellet, Daninak nagyon ízlett, én nem igazán szeretem az ilyen ízvilágot, de talán bejönne Nektek.
Nem tudom, csináltál-e már ilyet?

Fidoli, azta! Hogy csak így alszik el Kristóf?! Hú, de kemény dió. Még jó, hogy nem igényli a cipelést! :)
Kicsibébi is csak ölben hajlandó mostanában elaludni, mármint ha altatni kell.
A nappaliban a járókában mindig magától alszik el (napközben), persze akkor nem kötelező neki aludni.
Viszont éjszaka, ha felkel meg az esti lefekvésnél muszáj vagyok rázni a popsiját. Megpróbáltam ugyanis csak úgy letenni a kiságyba, és csak nézelődött, aztán kitört nagy sírásba. :(
Ezért nem is hagyom nézelődni, mert tudom, hogy elunja magát, inkább megpróbálom elaltatni.
Csak vajon meddig bírja az ember cipelni őket?!
Már mi is 5,5 kg-k vagyunk, és egyre nehezebb a kisasszonyt ringatni.

Bufo, nagyon izgulok értetek holnap! Vajon meg tudtok-e egyezni az óvónővel?!

Virág!!! Nem válaszoltál!!! Jöttök haza karácsonyra?!
Majd lehet, hogy kérnék Tőled egy szívességet, mielőtt jönnél! Igaz, a krémem csak elfelejtődött, de most egy könyvet kellene beszerezni, amit megpróbáltam most karácsonyra megszerezni, de egyszerűen nem sikerült. A szülinapja viszont február elején lesz, ha addig valahogy rátalálnál, azt nagyon megköszönnél.
Még megvárom a jövő hetet, hogyha nem sikerül megvenni, akkor megtennéd, hogy megnézed nekem, vagy megrendeled a netről? És ha jösz (amit nem tudok mikor lesz, Dani szülinapja február 5-én van), akkor rendezzünk. Vagy pedig feladod, és elutalom az árát. Megtennéd, hogy segítesz benne, ha szükség lesz rá?

Jaj, nyöszörög a bébike, ezek szerint mégis lesz még egy hami? Most telt le a 3 óra. Vagy talán én vagyok a hibás, hogy nem vittem be a kiságyába, itt csörgök-zörgök a billentyűvel. :(

Jó éjt lányok!!!

KépKép
titi_27
 
 


Jó reggelt csajok! :D

Ramaty egy éjszakám volt,egész éjjel üldöztek,lőttek rám,meg hasonlók,nagyon rossz volt.Ezt leszámítva bennem nagyon kettős érzések vannak.Egyik oldalról nagyon terhes vagyok,mert a plussz súlytól amikor állok sokat fáj a lábam.(már 8 kg-nál tartok)Fáj a derekam,és fáradékony is vagyok.Más részről viszont nagyon fura,mert olyan,mint aki nem terhes.Végigalszom az éjszakákat,se álmatlanság,se pisilés,nem fáj a mellem sem,szóval ha nem rugdosna valaki folyton bordán nem is hinném,hogy ott van.Tulajdonképp csak a fizikai jelenléte fáraszt,mármint a cipelése,meg a helyfoglalás miatti paszírozott szervek...,de a tipikus terhes gondok nincsenek sehol. :lol: Ez annyira fura!

Juci!

Jelentkezz! :wink: Nekem tegnap este azt mondta a férjem,amikor egy csillogóan kitakarított lakásba ért haza,hogy ő nem lát külömbséget,mert mindíg tiszta,de azért ügyi vagyok. :lol: Ez mindent elárul.

Fidoli!

Gyógyuljatok meg,remélem senki sem lesz beteg az ünnepekre. :roll:

Erzsike!

Szegény Babó,neki is jobbulást.Ti hol karácsonyoztok,Kecsin?

Ági!

Tudom,hogy zsúfoltak a napjaid így kari előtt ,én i minden nap viszem valahová a gyereket,de azért írj egy sort,mert nagyon hiányzol.Sajnos már nem tudunk meglátogatni kari előtt,de januárban mindenképpen bepótoljuk,mert nagyon szeretném,hogy még egyben láss. :lol:

Virág!

Engem is nagyon érdekel,mikor ruccansz haza,mert olyan jó volna összefutni,csak egy fél órára is. :roll: ÍRJÁL! Itt ülök és várom! :D

Éva!

Te is jelentkezz.Jajj úgy szégeyelem magam,mert láttam,hogy még a disznóvágáskor kerestél ,én meg azóta nem hívtalak,de semmi szándékos nincs ám benne,csak annyira sok mindent igyekszem elintézni még az ünnepek előtt. :oops:

Lányok,ez mindenkire áll! Légyszi amitek van karácsonyi recept,legyen az süti,sült,vagy bármi,dobjuk fel,hátha valakinek épp jól jön,ahogy Titi is írta.Én Szent este ugyan nem főzök,de a többi nap januárig a családé,a férjem is itthon lesz velünk végig és nem akarok minden nap snassz kajcsikat készíteni,amiket máskor.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok,

Bocsi, utálni fogtok, mert én is csak panaszkodni jöttem ennyi kimaradás után. :( :cry:

A hétvégén itt voltak Karcsi fiai, és a kicsi teljesen kibukott, sírt, panaszkodott, hogy az anyja hogy bánik vele, nem segít neki a tanulásban, állandóan kiabál vele, nem szereti őt...stb. Azt mondta, hogy nem szeretne ott lakni, ott mindenki csak utálja és a tesója is mindig őt cseszteti. Azt szeretné ha itt lehetne nálunk. Még az se tántorította el, hogy iskolát kell váltania.
Karcsin látom, hogy ez most nem eldöntendő kérdés, ezt meg kell oldani. Persze azt kérdezte, hogy én belemennék-e, de hát hogy mondhatnék nemet? Persze Erik aranyos, de igen problémás gyerek. Lehet hogy ez az anyja hibája, de az is lehet, hogy alapban ilyen. Nem tudom eldönteni. MIndenesetre nagyon már nem lehet szerintem rajta változtatni. A iskolában is problémák vannak vele, meg azt hiszem nekem is vissza fog majd szólni nem egyszer! De Karcsit is megértem, attól fél, hogy majd egyszer nem megy haza a fia az anyjához és akkor ő nem tud elszámolni a lelkiismeretével, hogy nem tett érte semmit. Még csak 11 éves, de a haverja állítólag kábítószerezik.
Viszont akkor fogalmam sincs hogy hol lesz a helye. Az egyetlen megoldásnak az tűnik, hogy Livi beköltözik hozzánk a nagyszobába, és Erik megkapja az övét :cry: :cry: Nem tehetek róla, önző disznó vagyok, de megszakad a szívem, hogy elvesszük Livitől a szép kis szobáját. Nem ezért csináltam!!! Azt gondoltam, hogy majd elől hagyhatja késöbb a szobájában a játékokat, nem kell mindenáron elpakolni mondjuk egy babaházat, de ez itt a nagyszobában megoldhatatlan lesz... :( És tudom azt is, hogy innentől kezdve több lesz a veszekedés is. Annyira félek, annyira kétségbe vagyok esve! Vivi féltékenysége is csak fokozódik majd ezzel, apa nem csak az övé lesz, mint eddig - már több mint 7 éve. :(
Ha ez hamarabb jön, akkor valószínűleg be se vállalom Livit... Fogalmam sincs, hogy hogy fogom tudni csinálni, hogy meddig bírom majd és hogy a házasságunk meddig fogja bírni. :cry:

Ha valakinek van valami okos ötlete, azt szívesen várom. Én tanácstalan vagyok.
Már azon is gondolkodtam, hogy leköltözünk valahova vidékre (ahol a gyesből még a lakáshitelt is tudnánk fizeni) és akkor legalább a szoba kérdése meg lenne oldva!
Persze ezen kívűl még ezek kérdés van bennem, hogy pl a "mi" nyaralásainkkal mi lesz? Addig odaadjuk az anyjának? Vagy jön velünk? ...mert az már nem lesz ugyanaz, nem lesz pihenés... :(

Ne haragudjatok, megyek összeszedem magam, abbahagyom a bőgést, mert nemsokára jön a hugom (nincs sulija és én vigyázok rá ma), nem kéne látnia így engem.

Rimar,
Gratula a tesóhoz!!! :) Jelentkezz azért néha, hogy mi van veletek!

Éva,
Vivi kifejezetten megkért, hogy szóljak: Most csütörtökön lesz a koncertjük az iskolában olyan 5-6 óra felé, de ezt még pontosítjuk! Ha van kedved/kedvetek gyertek el! :)

Juci,
hiányzol!!! Ha van kedved és időd, ti is eljöhetnétek Vivim koncertjére. Meg hozzánk is!!! :D

Igérem megpróbálom a napokban összeszedni magam és jövök írni mindenkinek!

Millió puszika,
Ági
csné
 
 


Drága Ági!

Látom téged sem kímél a sors így kari előtt.Ez valóban brutálisan nagy döntés.Szerintem te a lehető legjobbat teszed azzal,amit írtál,hogy nem zárkóztál el.Így a férjed szerintem ha lehet fokozni még jobban tisztel és szeret,hiszen érzi,hogy mindenben mellette állsz.Tény,hogy a lakás sem túl nagy és lelkileg is nehéz egy ekkora gyereket "átvállalni".De sajnos valóban csak egy megoldás van,hagyni,hogy döntsenek a fejed felett,mert különben nem tudsz jól kijönni ebből.Az is lehet,hogy magától meggondolja magát,mert csak épp neheztel a családra és dacos,mert kamasz és érzékeny,de ha tényleg a tiéd lesz,akkor talán jobb is,hogy épp most,amikor otthon vagy és jobban lesz lehetőséged összehangolni és felügyelni a dolgait,mert a kezdet tuti fontos,hogy tudja ,ítt te vagy a főnök,apa és te egyenrangú döntéseket hoztok,nincs kivételezés,nincs egymás ellen kijátszás és az alap az őszinteség.Talán ha jól indítassz akkor nem lesz olyan nehéz.De tény,hogy a fiúk mások és nehezebb velük,nekem is mesél Bálint,hogy van osztálytársa,aki lop,meg van aki visz a suliba viagrát és van aki cigizik. :evil: Na képzelheted,azt se tudom mit mondjak neki,csak örülök,hogy legalább elmondja és így kicsit talán jobb,de ez még nem védi meg semmitől. :roll: Én bízom benne,hogy az anyja esetleg nem adja,nagyon átérzem a helyzetedet. :? Kiatrtást és türelmet kívánok hozzá,bár neked ezekből nem kevés van,szóval remélem talán nem kell szembenézned mégsem ezzel a helyzettel.Bocs,ha esetleg hülyeséget írtam volna,csak hirtelen én ezeket éreztem.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!!

Bocsánat, hogy nem jöttem, de nagyon zsúfolt volt a hétvégénk.

Rimar
: nagyon szuper hírrel jöttél!!

Viszont sztem nem lett volna pofátlanság magadról is írni, hiszen nagyonis érdekel mi van veled és jó lett volna kicsit többet olvasni rólatok!!
Gratulálok!

Eszter: rakom, majd a recepteket!
Csináltam a gyerekekkel mézeskalácsot, ami nagyon omlós lett..most raffaellot gyúrtam be.
Majd összeszedem és felrakok párat énis.

Erzsike: személyesen 19-én adnám oda, az ugye jó?!
Megíratom párommal este neked.

Örülök, hogy azért gyűlögetünk...aki akar még írjon 19én 16:-18:30ig a 3.kerületi Újudvar bevásárló központban lesz.

Tényleg a játszóházas képek elérhetőségével még tartozom nektek!
Este aztis küldöm.

Ági: Nagyon nehéz helyzetben vagy, mert párod is efogadta a lányodat és nagyon szereti..ezekután nem lehet mást mondani, mint persze próbáljuk meg.
Viszont az anyjával előtte nem tudna leülni megbeszélni? lehet csak kamasz...biztos szereti az anyja is, de nehéz vele most és tehetetlen , hiszen nincs mellette(vagy nem tudom van-e) egy férfi aki segítené...ha lenne se az apjuk.

Én biztosan ugyanezt mondtam volna, de, ha tényleg odaköltözik, nem nagyon lesz visszaút..így mi lenne, ha csak próbaidőre jönne, mondjuk 1-2hétre..ha meg tegyük föl végleg maradna költözni kellene előbb-utóbb tutti, mert a lakás kicsi lesz hamarosan.

Próbáld meg, hogy a gyerek anyjával leültök megbeszélni, elmesélje szte miis a baj...segítsétek a távolból. És, sztem nem Livikét kellene kirakni a saját szobájából. Nehogymár megkapja a szobáját..nos sztem nem Livi a megtűrt..ez nem lesz jó, így sehogy és megértem az aggodalmadat is.

Titi:
A lenmag természetes hashajtó szer, ami nem drasztikuson hat az emésztőrendszerre, elősegíti a kiürítési reflexet. Van várakozási ideje, ami egyéntől függ. Érdemes odafigyelni, kipróbálni pl. egy hétvégén, nehogy kellemetlen helyzetbe kerüljünk. Nekem kb. 10-12 óra, ezért én úgy használom, hogy délután 4 óra körül fogyasztom, így reggel ébredéskor hat nálam, reggel el tudok menni wc-re tőle.

Hogy aludtatok???

Jucikám: Még a képeket sem küldtem át neked, ne haragudj, de szét vagyok szakadva..igyekszem ma pótolni.
Amiket leírtál, ahoz csak rengeteg kitartást kívánok és azt ne add fel!! Nagyon nehéz szakasza ez az életednek, de most bármit csinálsz meg sem hallják, viszont várj ki és utánna, majd megértére találsz náluk is és ne idegesítsd magad kis-nagy dolgokon...sőt ne vállalj be többet, mint, amit bírnál.

Még valami gyere gyakran közénk és panaszkodjál, mert ezis már önmagában segít.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


sziasztok!
kérdeztétek mikor megyünk haza lehetne egy tali!hát ugy néz ki karira talán hazatudunk menni de sajnos a tali kimarad mert lesz öt napunk és ebbe sajnos pest nem fér bele örülök ha egy kicsit jut anyukámra is idöm!nagyon sajnálom de a legközelebbiböl tuti nem maradok ki!

éva ti mikor lesztek komáromba?egy kávéra azért helybe szakitanék idöt!

ági hát ez nagyon gáz de szerintem ezt anyjával kéne megbeszélni mert lehet hogy a gyerek hirtelen felindulásbol mondta!és az anyja hagyná hogy hozzátok költözzön?ha igen akkor hagyd karcsira a döntést szerintem tud okosan mérlegelni és ha tényleg odaköltözik hozzátok akkor tuti te megváltoztatod!ha látja hogy nálatok milyen jo kiscsaládba csöppent (mert azok vagytok) akkor ö is ugy fog viszonyulni és ö is rendes lesz

titi sajnos mar nincs idom a konyvet keresni de februarig megoldom.
tunemeny a kiscsaj mennyire edes es olyan mint egy kis michelinbaba

ne haragudjatok de most abba kell hagynom meghulyult a billentyu es en igy nem tudok irni

puszi mindenkinek szeretlek titeket

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


na átjöttem a laptopra hogy tudjak még irni igaz már annyi mindennel vagyok lemaradva azt se tudom kinek mit kéne irnom!

momo meglepett a férjed?karácsonyra is marad?anyukád hogy van?

anubius kapok uj pocifotot?nagyon tetszenek a diszeid nagyon bejönnek az ilyen naturos diszek!ügyi vagy

gyöngyi gratulálok a vizsgához ügyi vagy!hozol nekünk képet a karácsonyi diszitésekröl?

fidoli erzsike jobbulást a kislurkoknak

koda tudom hogy nem olvasol de remélem azért hogy hamar megoldodik a gépprobléma és tudsz jönni

juci ne törödj semmivel ne idegeskedj hagyj mindent a francba majd ünnepek után gondolkozz mit hogy addig csak "pihenj"

eszterke merre vagy?

bufo na megveszi az ovonéni a lakást?hát én nem is tudom mit mondjak a helyzetetekre ugy szivenütött a tegnapi mondatod amit jucinak irtál abba teljes mértékbe benne vannak az érzéseid van és szeret ez a lényeg de sajnos neked már nincs de lesz egy uj és jobb aki igenis megbecsül mert megérdemled tul jo csaj vagy te ahoz hogy egyedül maradj

tücsi nálatok mi ujság?megjött az uj babakocsi?

nálam nincs sok minden ugy néz ki most hogy letettem a babázásrol be fog állni a mensim!már két honapja 40napos volt a ciklusom de most 31-32 lesz a cicifájásbol itélve!
ma nem mentem melozni nagyon fáj a fülem biztos huzatot kaptam minusz 9fokba meloztam pénteken tegnap meg tengnapelött minusz tiz alatt volt igy is kiakart küldeni fönök de mondtam nem megy ma meg szivok mert nyomás van a fülembe!már a multkor is ez volt!
karácsonyi elökészületek megvannak már csak anyukámnak kell ajit venni!tök poén mert kitaláltam neki és erre ö is azt mondta hogy azt kér de aztán én tagadtam hogy nagyobb legyen a meglepi!
kisfiamnak megvették barátnömék az ajáándékot de nem árulták el nekem mi az másnap erre megvettem én is az olyat csak egy kicsit más fajtát!nem tudom mit fog szolni két egyformához
idén ugy döntöttem beavatom a fa diszitésébe azzal a szöveggel hogy segitünk a jézuskának mert szegénynek annyi dolga van!igy idén már ö is kiveszi a részét kiváncsi vagyok mit szol
szerdán barátnömékkel karácsonyozunk csütörtökön sütök(igaz nem annyit mint tavaly de probálkozom) pénteken meg indulás haza már nagyon várom mert egy kicsit fel kellene töltödnöm

na remélem nem fárasztottalak tulságosan titeket és örültök neki hogy irtam!puszi mindenkinek majd még jelentkezem
éva légyszi majd ird meg mikor jöttök na meg a teloszámod privibe hogy elérjelek
PUSZI SZERETLEK TITEKET

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Jaj lányok de jó, hogy ennyien és ilyen sokat írtatok.
Ez feldob egy picit.
Amúgy totál kivagyok. A férjem nem hajlandó semmilyen kommunikációra velem, max igen, nem a szókincse. A lakással kapcsolatban sem tudok kihúzni belőle semmit, egyszerűen nem válaszol. Közölte hogy előbb az ovónénivel beszél, hát kész agyrém. Bizony isten nagyon tartok tőle, hogy nem hajlandó eladni neki a lakást. Csajok ha ez így lesz akkor én nem is tudom mit csináljak.

Csné
Ó édes istenem téged sem kímél az élet. Nagyon nehéz döntés előtt álsz te is. Úgy érzem ha tiltakozol és ha beleegyezel akkor is te jársz rosszul. Ha van lehetőségetek beszélni a mamával akkor tegyétek meg, mindent meg kell próbálni, mert lehet, hogy csak a gyerek fújja fel ennyire a helyzetet. Kiskamaszoknál ez gyakran előfordul. Ktartást és légy erős és határozott, bárhogy is alakul!

Virág
na végre hogy jelentkeztél. Haragszom ám rád hogy ennyi időre eltűnsz és nem jelentkezel.
Annak viszont örülök, hogy kez helyrerázódni a ciklusod, remélem nem csak átmeneti.:)
Örülök, hogy itthon lesztek az ünnepek alatt , azt viszont sajnálom, hogy nem tudunk majd találkozni. De legközelebb biztosan sikerül.

Titi
Hát az írásodból úgy látom te is nagyon kivagy. Ne vállalj be ennyi mindent légy keményebb egy kicsit Danival szemben. Mondjuk tanítsd meg neki a kedvenc sütijeit( vagy csak simán add oda a receptet és próbálkozzon) és csinálja meg magának és akkor nem tud téged hibáztatni, hogy miért csak ez van. Ne hagyd magad!Ez parancs nem tudom elégszer elmondani neked hogy ne ess bele abba a hibába amibe én. Nem akarlak bántani félre ne érts de sajnos neked lesz egyre nehezebb és később már nem lehet rajta változtani.
Örülök, hogy Kicsibébi már többet alszik egyhuzamban, hátha ez most egy darabig tartós lesz. Rendszert még ne várja mert mire megszokod úgyis változik.
A kaki miatt meg ne izgulj tök normális anyatejes babánál ha egy héten csak egyszer van, ha nem szenved nem fáj a hasa akkor szerintem ne avatkozz be majd kakil magától.

Anubias
Jó kis álmod lehetett.
Kitartást már nem sok van hátra, tudom könnyű ez mondani, de végigélni nehéz.
Egyébként van már konkrét időpont a csaszira?

Fidoli
Jobbulást Kristófnak bízom benne hogy ennyivel megússzátok és nem lesz beteg.

Verzsike
Neketek is jobbulást ! Csak lázas babó vagy köhög és taknyos is?
Biztosan sikerül majd vásárolnotok hidd el. Készül fel rá mindenhol rengetegen vannak még hétköznap is.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok,

csak gyorsan jövök a fejleményekkel, mert apa itthon van és nem szeretnék nyavajogni előtte...

Először is köszönöm, hogy írtatok, hogy van kinek elpanaszolnom a bajom!!!

A "drága anyuci"- val beszélt Karcsi és boldogan adja a kicsi fiát, még úgy is, hogy nem kap innentől kezdve gyerektartást!!!
Szerintetek???!!! :evil: Milyen anya az ilyen? Jó helyen van ott egy ekkora gyerek??!

Viszont szegény Erik kicsit meg van ijedve, nem tudja, mit csináljon. Mondta Karcsi a volt feleségének, hogy akkor mi belemegyünk valami nagyobb lakásba (nem vették igénybe a szocpolt-igy mi tudnánk) és ez a gyerekhez már úgy jutott el, hogy "apád adóságba veri magát miattad"... Nem tudja hogy döntsön, jövöhéten jön ki hozzánk és akkor beszélünk vele részleteket, hogy itt mi van, és otthon mi van!

Bocsi megyek. Most két napig apa itthon van így nem biztos, hogy tudok jönni, főleg, hogy nem szeretném ha látná, hogy panaszkodok. Megigértem neki, hogy nem problémának fogom fel, hanem egy feladatnak és meg fogjuk mutatni, hogy Erikből embert faragunk! Úgy örült neki!!! :)

puszika,
Ági

Bufo,
annyira szörnyű ez a helyzet! Gondolod, hogy betart nektek és nem adja el a lakást??? És most mi miatt nem beszél veled???
csné
 
 


Lányok!

Az én gondjaim eltörpülnek a tieitek mellett.Ennek nem is tudom örüljek,vagy sírjak.Kitartás nektek.

Ági,Bufo!

Sok erőt nektek ! :roll:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Fidoli! Így annyira azért nem gáz az elalvás, azt hittem cipelni kell…

Titi! Nagyon ügyes Kicsibébii, ha már a Mammutba is lehet vele menni. Nekünk Babó az ilyesmit 3 hónapos koráig nem bírta.
Persze hogy áll még a Gripe Water, a mellszívóval együtt odaadom majd. Még nem tudom a csütörtököt, de az tuti, hogy ha tudunk menni, akkkor is csak délelőtt.
Elég húzós lesz a karácsonyod, nem írigyellek.
Van egy Dr.oetker sütis könyv, az a címe hogy bögrés-poharas tészták. Abban nagyon egyszerű, kevert sütik vannak, abból nagyon sok félét tudnál sütni. Nagyon gyorsan kész vannak.

Ági! Hú, nem írigyellek… Sajnos én nem tudok tanácsot adni, sose voltam még hasonló helyzetben. Az biztos hogy nagyon feldúlná az életeteket. Persze Karcsit is meg lehet érteni, hogy a fiának a legjobbat akarja.
Nagyon rendes feleség vagy, hogy így állsz a dologhoz, biztosan meg fogjátok oldani. A nagyobbik fiú nem akar hozzátok költözni? Mert az is benne van a pakliban, hogy látni fogja Erik jól érzi magát nálatok…. Így kezdődött Kicsiéknél is.

Virág! Örülök, hogy kezd rendeződni a ciklusod, hátha újra megjön a kedved egy babához… Legközelebb mikor jöttök, amikor lesz időd talira is?

Zsuzsa! Nehogy a férjed lebeszélje az óvónénit a lakásvásárlásról! Te semmiképpen ne költözz ki addig, míg nincs nálad a pénz, mert lehet hogy arra játszik, hogy te úgyis lemégy Nyíregyházára és amíg ő húzza a lakás eladását addig is van tető a feje felett… Bocsi, hogy a legrosszabból indulok ki, de úgy gondolom eléggé el van mérgesedve a helyzet, még akármi lehet ebből.

Mesi! Kicsiék voltak nálatok? Sajnálom, hogy nem tudtunk menni, de nem is lett volna jó. Babó egész délelőtt szenvedett, csak a kezemben volt el, még ott is sírdogált. Aztán délben aludt egy óriásit és mintha elvágták volna, azóta semmi baja, csak vigyorog az apukájának.

A többiek karácsonyi készülődnek????????
Én most minimalizáltam a dolgokat ajándékvásárlásra és csomagolásra :lol: .
24 én megyünk Zsoltiékhoz, ott is kell aludni, mert tavaly hazaindultunk este és akkor jött nekünk a vaddisznó :cry: aztán 25-én Kecskemétre és ott is maradunk 28 vagy 29-én jövünk vissza, 30-án megint Zsoltiékhoz kell mennünk, mert akkor lesz az unokaöccse 1. szülinapja.
így nálunk itthon még fa sem lesz. De jövőre annáűl nagyobb :wink: Akkor már Babó is fogja élvezni és itthon is maradunk hármasban 24-én.

Tegnap elfelejtettem írni Babó megtanult átfordulni már a hátáról a hasára is. Így most azzal szórakozik, hogy oda vissza forog :lol:

Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok Lányok!
Én is itt vagyok, tele élményekkel, de egyszerűen képtelen vagyok a visszaolvasás végére érni!
Egyfolytában az jár az eszemben kinek mit szeretnék mondani, de sosincs időm leírni! :cry:
Már odáig jutottam, hogy egy füzetbe írogatom, ami eszembe jut és reménykedem, hogy egyszercsak lesz ídőm írni!
Tök ciki, de már mindenkit csak telefonon zaklatok! :roll:
Nagyon hiányoztok és ígérem, hogy jövök, amint tudok!

(Ráadásul egy csomó dolgot kérdeztetek tőlem és én még csak nem is válaszoltam! :oops: :oops: :oops: )

Most nekiállok a karácsonyi sütiknek, tegnap éjjel takarítottam. Így napközben tudok Balázzsal foglalkozni, és éjjel el tudom végezni a házimunkát! :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


Lányok nem is tudom mit mondjak. Beigazolódott a félelmem.
Nem akarja eladni a lakást. 3 mondatban közölte, hogy tárgytalan egy ideig a lakás eladása, különben is nem váltunk még el, és ő amúgy sem szeretné hogy eladjuk. Ennyi. Komolyan mondom arra játszik, hogy idegileg kikészítsen. Hétről hétre egyre undokabb, nem tudok másra gondolni csak arra hogy a nője tüzeli így ellenünk.
Egy biztos ha ő így áll hozzá akkor, lőttek a közös megegyezésnek másrész kiharcolok mindent magunknak amit lehet a bíróságon, ezzel tuti hogy jó elhúzódó pernek nézünk elébe.
Tudjátok kezdetben azt gondoltam hogy ezt az egészet meg lehet oldani kultúrált módon, de egyre jobban az az érzésem ebből nem lesz semmi.
Nem értem hová tünt belőle az a meleg szívű ember akibe én beleszerettem, egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy így tud velünk viselkedni és az egész eddigi életét/ünket kidobni az ablakon.Tudom hogy egy könycseppet sem lenne szabad ejtenem érte de akkor is nagyon fáj és lelkileg rettenetesen kikészít.
Bocsánat a panaszáradatért, de nagyon kivagyok most. Most csak az tartja bennem a lelket, hogy karácsonyra elmegyünk jó sok időre és akkor talán ha nem leszek itt ebben a környezetben kicsit megnyugszom.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Bufo!

Én ebből egy kukkot sem értek. :roll: Persze eddíg sem nagyon értettem,sőt,azt hiszem sosem fogom a te férjed érteni,de ami ennélk nagyobb baj,hogy te is így érzel. :cry: Most miért nem akar lakásteladni?Elbizonytalanodott a döntésében és megint békülne,de akkor miért bunkó veled? :evil: Ha egyszer elváltok azt miéelőbb volna jó,nem évekíg mocskolódva! Miért teszi ezt? Mert az én férjem is ezt csinálta,de ő azért,mert nem akart vállni,és azt hitte így idővel kibékülhetünk,aztán egyre mélyebbre süllyedt a harag és mára már azt sem tudom él e.Na mondjuk őszinte leszek,nem is akarom tudni,de lehetett volna szépen csendben is.Hogyan tovább? Ezek szerint az ünnepekre hazautazol a gyerekekkel? Azért előtte kapd el a grabancát és beszélj vele,hogy ne szórakozzon. :evil: Annyira fel vagyok háborodva rajta,hogy ez valami szörnyű. :cry:

Virág!

Jajj de jó,hogy írtál! Fülfájásra jó a kövirózsa egy levele két kanál közt kinyomod a levét és azt becsöppented a füledbe.De kár,hogy karikor nem tudunk találkozni.Annyira szerettem volna. :roll: Remélem utána hamar jössz,és ha pocakosan nem is,de babakocsisan megyek majd. :D Pocakképet majd csinálok ma és felrakom.A főnököd szadista.nem semmi,milyen nagy hideg van felétek. :? Ne tűnj el kérlek! :wink:

Tegnap este összeraktuk a kiságyat apával.Azaz inkább éjjel.Már nagyon be voltam sózva. :lol: Annyira tetszik. :D Kép Kép

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi: nagyon sajnálom, ami vletek történik...nem tudnál beszélni a nőcskéjével?
Elengeded neki adod, de fogja már vissza magát..azt hittem az elmondásodból, hogy normális...de a mostaniakból csak egy H.P.

Remélem a karácsony kicsit lenyugtat és felkészít, megerősít a harchoz.

Eszter: csodaszép a kiságyatok, gratulálok, biztos jókat fog benne aludni, megértem, hogy be vagy sózva..sztem ilyenkor már mindenki.

Karácsonyi buli!!!

Találkozzunk a helyszínen 16:30kor...be kell diktálni ki hívott meg, ha nem egyszerre jövünk, akinek nincs meg vagy kell a számom, priviben megírom. S, ha később jönnétek elég a nevet bediktálni.

Rohanok, de, amjd később jövök.
Ma volt az ovis karácsony hietetlen jólsikerült.
Fiam volt a király..hmmm annyira ügyesek voltak.

Később, majd írok részletesebben, puszi.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Drága Zsuzsa!
Én azt hiszem értem a férjed! Egy dolog beadni a válókeresetet és egy másik dolog ágytól, asztaltól elválni! Azt hiszem ő egyáltalán nem biztos abban, hogy helyesen döntött és, ha eladjátok a lakást, akkor már nincs visszaút. Ráadásul valószínűleg sérti az önérzetét, hogy látszólag ilyen könnyen elengeded! Legalább egy kis könyörgésre számított. Szerintem megviseli, hogy Te ilyen biztos vagy magadban és nélküle is boldogulsz, amikor ő még abban sem biztos, hogy tényleg ezt akarja!

Eszter!
Olyan szép! Remélem még egészben láthatlak!!!!

Lányok!
este próbálok bővebben jönni, de el nem tudjátok képzelni az itthoni állapotokat! :cry: :twisted:

Éva

Kép
balimama
 
 


Lányok! Merre vagytok???????

Eszter! NAgyon szép az ágyikó, de nincs még kicsit korán :wink:
verzsike
 
 


Zsuzsa! Sajnálom, hogy mégse fog olyan egyszerűen menni ez a válás. Már abból látszott, hogy akadékoskodni fog, hogy beszélni akrt az óvónénivel...
verzsike
 
 


Sziasztok:)

Van gépünk!

Olvasok, írok, ha lesz időm, (most Marci beteg, nincs oviban...) addig is pár új kép.



Kép

Kép

Kép




Marci rátette Bencére a szennyestartót


Kép
Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!!

Ma 16:30tól 18:30ig tart a karácsonyi buli.

Juci: áttették, hogy apukák is eltudjanak jönni, de 16től már lehet jönni és, ha hamarabb elmész az sem gond, de együtt voltunk.

Gondold át, várunk!!!!

Később még próbálok jönni.12ig vagyok ma csak elérhető gépközelben.

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Koda, örülök, hogy van gépetek, talán mostmár többet is tudsz, így jöni.:)

Bence mennyire hasonlít rád!

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok Lányok!
Sziszike!
Nekem küldenél egy telefonszámot? Azért mi elmegyünk, bár szerintem csak 1 órát maradunk.
Legalább vissza juttatom a kisautót! :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: