Új privát üzeneted érkezett!

Lyndee: aranyos vagy, hogy így drukkolsz nekem. Remélem tényleg megérzed, mert még mindig nem jött meg. A teszttel még mindig várok, akár milyen nehéz is lesz kibírni, de jövőhétnél előbb nem tesztelek. Addigra már tuti mutatnia kell valamit.





Kép
mónika23
 
 


EEEEEEEEEESIK A HÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!

Igen nagyon nyár végi lenne de ha lány lesz akkor én tőlem jöhet amikor kedve tartja.
Na ma megjött leo cucca és rögtön csináltam egy lh-t. Hát persze hogy nega. Na majd meglátjuk. Jövőhét vége fele. :lol:

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Csucsu!
Ne aggódj,biztosan kapsz még az élettől még egy kicsi babót,hiszen az első is olyan nagyon gyönyörű!
Szerintem simán lehet terhestünet amit érzel.Vannak olyan emberek akik az első pillanattól kezdve megérzik ha babásak,vagy ha valami elindul bennük.
Én például azt sem tudom milyen az ovu-s fájdalom. :wink:
Drukkolok nagyon,és pont Karácsonyra kiderül! :D

Mónika23:Én most már 100%ra mondanám hogy babás vagy,azért ennyit miért késne a menszi? :lol:

Vera:Boldog szülnapot a kicsi fiadnak!Sejtettem hogy lányra gyúrtok :lol: Hogy kényeztetné az 5 fiú... :D


Kép
lyndee
 
 

 
 

Lyndee: Remélem igy lesz ahogy írtad és lesz még kistesó is. Amúgy régebben én sem tudtam mi az az ovus fájdalom de mostanában érzem magamon.

Kép
csucsu05
 
 


Csucsu, majdnem egyszerre tesztelünk! :lol:
Vendég
 


Luca: Én tesztelni már nem is merek anni negativ tesztet láttam. Talán 24-én reggel tesztelek, hogy ha pozitiv akkor a fa alá tudjam tenni a férjemnek :)

Kép
csucsu05
 
 


Én is így gondoltam! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Lyndee: Hát nem tudom miért késett ennyit, de ma reggel megjött. Én sem értem, csak az Elevitre tudok gondolni, hogy az keverhetett be, bár tudom, hogy csak vitamin. Köszi a drukkot, de talán majd a következő hónapban sikerül. De most tényleg nagyon sikerült elkenődnöm.






Kép
mónika23
 
 


Mónika: Sajnálom :( De nem szabad elkenődni meglátod a következő hónap sikeres lesz :)

Kép
csucsu05
 
 


Mónika23:nem szabad elkenődni,tudom...én is el voltam amikor nem sikerült,aztán azzal vígasztaltam magam,hogy biztos nem volt még elég megfelelő petesejt,hiszen mindekinek a legjobb kell.
Neked is a legtökéletesebb kisbaba kell,és most ez nem az lett volna. :wink:
Hidd el ha a szervezeted ugy látja hogy eljött az idő cselekedni fog :lol:
És ez Csucsura is igaz!!
Fel a fejjel lányok!

Kép
lyndee
 
 


sziasztok!
én pár napja írtam és pozitív lett a tesztem

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Betti!!!

Gratula!!!!!!!! :D :D
Én is a napokban teszteltem +at, majd hétfőn megyek a dokihoz. Te mikor mész????

Csucsu hajráá!!!!! Nagyon drukkolok!!!! És persze a többieknek is!!!! Én sem gondoltam volna, hogy nekem egyszer lesz + tesztem!!!!!!!!!!

Agisol
agisol
 
 


agisol!
én még csak 4 hetes vagyok majd januárban megyek csak!

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Kedves Csucsu és Grönland!
Köszönöm a bíztató szavakat... :)
Egyelőre még nincs változás, azaz nem jött meg. Nagyon nem bízunk a dologban, ami a tudatos részt illeti, egyébként meg gondolhatjátok! :wink:

Nincs még gyerkőc a háznál. Azaz nekem volt egy nem kívánt, így elvett terhességem már 20 éve, illetve a páromnak van egy nagy fia, aki már elmúlt 18. Szóval elvileg alkalmasak vagyunk a közösre, de a kor azért eléggé befolyásoló tényező már ilyenkor. Próbáltunk a nőgyogyómtól tudományos segítséget, de elhajtott, mondván, hogy egy év múlva (azaz mostanában) jöjjünk vissza, addig próbálkozzunk! :lol: Ezt folyamatosan betartjuk! :oops:

Mindemellett elég sokat dolgozunk mindketten, felelős beosztásban, sok stresszel, tehát ez sem segíti a dolgokat. Ennek ellenére igyekszünk odafigyelni egymásra és időt szakítani a meghitt együttlétekre. Igy volt ez most ebben a hónapban, mikoris elutaztunk pihenni egyik hétvégén, pont a pé idején, thermál víz közelébe, nyugodt, csendes környezetbe, ami nagyon jól sikerült... majd jövő héten megmondom (írom), hogy minden szempontból-e! :?

Remélem sok bugyuta, a terhességgel kapcsolatos kérdéssel kereshetlek Benneteket utána! :lol:
stike
 
 


Agisol, Betti De jóóóóóó!!!!!+++++++++++++++++ :lol: :lol: :lol: :lol:


Monika sajnálom, de nem elkeseredni hamarosan neked is lesz pozitív tezsted!

Csucsu tiszta szívből kívánom, hogy 24.én reggel zebracsorda legyen veled a teszteléskor! :wink:

SZép napot!
Vendég
 


Agisol és Betti1 Gratulálok tiszta szívből!!!! :D

Agisol,neked csak most mutatta ki a teszt,vagy nem akartál előbb tesztelni?

Kép
lyndee
 
 


Sziasztok!Rég jártam erre, mert amikor jöttem sosem volt senki, azt hittem kihalt a topic.

Én tegnap elött és tegnap tezsteltem szép +at!Még nem merem beleélni magam, majd ha láttam uh-n, hogy minden ok. Csak januárban tudok dokihoz menni, addig meg az ünnepek alatt úgyis el leszek foglalva.

Mindenkinek karácsonyi babásodást kívánok!A legszebb ajándék, amit kaphatunk és adhatunk! :D
ritt
 
 


Ritt :P

NAgyon szorítok, hogy minden rendben legyen+++++++++++++++
Vendég
 


Lányok
Nekem egyre kevesebb a tünetem úgy félek hogy üres a petezsák :cry:

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Stike!

Remélem, hogy baba miatt késik, mert ebben a korban már nem mindegy.... Sajnos én sem vagyok már fiatal, ha 10 évvel fiatalabb lennék, talán nem is lógnék itt és csak néha lenne beszédtéma a gyermeknemzés! Biztos nagyon hiányzik az életetekből már egy baba és tiszta szívből kívánom, hogy minél előbb anyuka lehess! Az orvosodat meg nem igazán értem, hisz ketyeg az a bizonyos óra..... :? Lehet, hogy nem ártana felkeresni egy meddőségit, nem azért, mert baj van, hanem, mert ott biztos elkezdik a kivizsgálásokat!

Agisol, Betti!

Gratulálok! :wink:

Mónika!

Sajnálom, hogy megjött! Kérlek ne haragudj rám. Nem azért írtam, hogy nem vagy babás, mert egy gonosz dög vagyok! Attól neked nem lesz jobb, hogy ha azt írom, hogy de az vagy! Egy bizonyos idő elteltével, nega teszttel nem sok esély van rá! Az pedig, hogy késett, lehet bármitől! Sokáig bírta a sárgatested, lehet pszihés is, vagy egy anovus hónap! Megértem, hogy elkenődtél, ezzel mindenki így van!
Vendég
 


Ritt!

Nagy gratula neked és vigyázz magatokra! De szép karácsonyotok lesz! :wink:
Vendég
 


Betti:Ne aggódj nekem sincsennek komolyabb tüneteim,pedig én is vártam őket.Kivéve a barnázást. :roll:
Persze az nem jelenti azt hogy nálam is minden rendben.
Csak reménykedjünk hogy van baba a zsákban :wink:

Kép
lyndee
 
 


Köszi LYndee!
nem nagyobb a cicid sem?
nekem elindult most meg semmi :(

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


Ritt: Tiszta szívből Gratulálok!Nagyon örülök hogy pozitívad lett! :D
Vigyázz magatokra!

Kép
lyndee
 
 


Kb az 5. hétben nagyon fájt a cicim,de már az is elmúlt!
Én nagy hányásokra számítottam de semmi ilyesmi.Egyenlőre :wink:

Kép
lyndee
 
 


Lányok!

Azért elég jól beindultak az angyalok így Karácsony előtt :lol:
Sokmindenkit meghallgattak pozitív teszt ügyben... :D

Csak így tovább!!!!!

Kép
lyndee
 
 


Lyndee!
mikor mész orvoshoz?
Barnázol még?
mikor kezdtél barnázni?

PHPBB kód:
Kép
Kép
betti1
 
 


jöv.hét szerdán megyek.
Kb ezen a héten kezdődött és most már csak reggelente
van egy pici.
nem mondhatom hogy nyugodt vagyok miatta de 3 nap mulva
megmondja a doki mi is a helyzet.

Te pedig ne aggódj (könnyü azt mondani),de nekem is ezt mondta mindenki! :lol:

Kép
lyndee
 
 


Ritt, ez szuper!!!!
Szorítok Neked, hogy minden rendben legyen!
:lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Betti, lyndee, Nektek is szorítok!

Ti meg nekem egy hét múlva légyszi...
Vendég
 


Ritt, gratula!!!
Lyndee: 11-én teszteltem az első + at, de külföldön voltam, 14-én jöttem haza, itt már a férjem egy teszttel várt :D Mivel 42-45 napos ciklusaim voltak, gondoltam, várok. De a 11-e már a 48. nap volt.
Viszont az lh teszt szerint csak nov. végén volt ovum, úgyhogy ez itt a vonalzómon szerintem tuti nem reális.
De hétfőn megyek dokihoz, remélem látunk valamit...amúgy nekem sincs se hányingerem, semmi extra, időnként fáj a derekam és a hasam... :shock:
Csak van valami a zsákjainkban :wink: :wink:
Holnap mesélek mi volt a dokinál...addig izgulok...
agisol
 
 


így most már értem! :)
Várjuk hogy mit mond a doki holnap,nagyon kíváncsi vagyok!
Aztán pedig értem kell izgulni szerdán :roll:

Jövőhéten már a 7. hétben leszek,remélem tud mondani vmi konkrétat a doki.
Szerintetek van esélyem szívhangra?

Kép
lyndee
 
 


Luca:Küldöm a pozitív tesztet hozó angyalkákat egy hét múlva! :wink:

Kép
lyndee
 
 


Köszi!
Én úgy tudom, a 7. hét után már van szívhang.
Vendég
 


Sziasztok.
Csináltam reggel egy josló tesztet és nagyon halványan de ott van a csík. Meglátjuk hogy erősödni fog e. De viszont furi hogy a délutáni lh tesztjeim meg nem negatívok. Oké oké nem pozitív mert nem ugyan olyan erős a két csík de emlékszem hogy amikor a nyáron csináltam lht akkor totál nega volt a pé után.
Szóval nem értem.

Ritt
hattalmas gratulaaa

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Vera, jósló tesztet hogyan kell csinálni?Bocs,ha hülye kérdés. :oops:
Vendég
 



Köszönöm aranyosak vagytok!

Kismamik!Ilyenre gondolni sem szabad, hogy vmi nincs rendben, persze én is izgulok, főleg, hogy pont 2 hónapja ment el egy babám, de most sokkal máshogy érzem magam, akkor mintha legnelül éreztem volna, hogy vmi nem stimmel most meg úgy érzem, hogy ilyen nem is történhet, hogy vmi nem klaffol, mindennek klaffolnia kell, ez az én/mi kari ajándékunk egy + tezst és hogy minden ok!Én csak jan elején tudok dokihoz menni, de addig remélem az ünnepi jövés-menés, család,pont jókor van, hogy ne azon gondolkodjak, hogy mi van!

Szóval nyugi, + energy.
Különben 6-7 héttől már van szívhang, ill akkor már leht uh-n hallani!

Vera!nagyon szorítok érted, hogy erősödjön az a csíkocska még pár napig, aztán egy erős hcg!Mikor van neked NKM?(Tudod: Nem Kéne Megjönni)

Szóval, hajrá!!!!!
ritt
 
 


Ritt: nagyon jó ez a NKM :)
Nagyon jól gondolkozol a babával kapcsolatban. nem is szabad a rosszra gondolni.Minden rendben van és lesz. Isteni karácsonyotok lesz. Már többen álltok a fa alatt :)))

Kép
csucsu05
 
 


Gratulálok mindenkinek, aki pozitívat tesztelt! Nem sorolom fel a neveket, mert szerencsére sokan vagytok!


Én már jobban vagyok, már nem szomorkodom annyira, majd a köv. hónapban. Lehet, hogy a szervezetem még nem készült fel igazán a babára. Azt tudni kell, hogy kicsit lefogytam mostanában, sokat dolgozom (12 órázom). Anyu azt mondta, előbb szedjem össze magam egy kicsit, mert lehet meg sem maradna. Hát most ezen leszek minden erőmön.


Grönland: dehogy haragszom rád, nincs miért! Ne aggódj emiatt! Drukkolok neked is. Te csak próbálod reálisan nézni a dolgokat, nem élsz álomvilágban. Én néha álomvilágban élek, annyira bebeszélem magamnak, hogy babás vagyok, hogy még a tüneteket is produkálom. A húgom fogamzásgátló mellett lett babás, most lassan már fél éves a kicsi fia, aki gyönyörű, én meg nem is szedtem gygyógyszert és még sem sikerül. Lehet, hogy tényleg pszichés okból. Nem kellene ennyire akarnom. De hogy ne akarjam ennyire? Azt hogyan csináljam? Kössem le magam valamivel?


Remélem még többen lesztek pocakosok, én drukkolok mindenkinek!
További szép napot mindenkinek!




Kép
mónika23
 
 



harivera!

Én csak olvasgatni szoktalak titeket, ritkán írok, de GRATULA!!!!! :D Bár elég visszafogott bejelentés volt! :wink:

Kép
Kép
tabati
 
 



Harivera, gratula!!!!
Én ma uh-n voltam, de mivel nagyon korai még, csak 4mmes felritkulást látott a doki...szerdán megyek hüvelyire.
Meg egy terhességi cisztát :cry:
agisol
 
 



Vera itt is gratula! És a bizonyíték? :P :lol:
A halovány az tök jó! Próbáltatok most "szelektálni" fortélyokkal?

lilia

Kép
lilia
 
 


Mónika!

Mikor tavaly elvesztettem a babát, nagyim volt az egyetlen aki azt mondta, hogy ne hallgassak senkire, akarja nagyon és akkor sikerülni fog! Megfogadtam, álomvilágban éltem, mert ugye 1-2 mozgó kiskatonával nagyon nehéz, de mégis sikerült! Most két lábon állok a földön és nem sikerül! Nem hiszek abban, hogy pszihésen befolyásolható a babásodás, ez csupán biológia! Persze van olyan, hogy megnő a prolaktin a túlzott baba utáni vágy miatt és ezért nem sikerül a babásodás, de ez is biológia! :lol: Amit tényleg nem szabad, mert rengeteg csalódás éri az embert, hogy pé után rögtön minden tünetet terhességnek vél! Ki kell várni a mensi kimaradását és tesztelni, közben bízni, de nem szabad túlzottan beleélnie magát az embernek, mert nagyon pofára esik! Szóval azzal nincs semmi baj, hogy nagyon akarod! Sőt, babát csak úgy érdemes vállalni, hogy az ember nagyon akarja!


Vera!

Nem mondod? :lol: Banyek, akkor mégis jó lesz az augusztusi baba is? 8) Nagy gratula nektek, persze mégcsak halkan!
Vendég
 


Vera: Hát ez nagyon nagyon jó hír. Ha halvány is a csík de az baba :) Hát ezért mondtam még a multkor mikor letettél róla, hogy nem szabad feladni . Látod és össze jött. Szép nyárvégi baba lesz és persze remélem, hogy lány :) Bár az is igaz, hogy nem gyengén lesz az a kislány elkényeztetve ennyi fiú között :)


A Jézuska csak elküldte és remélem még küldi is a gólyákat :)

Kép
csucsu05
 
 



Vera: Azért mert babás vagy remélem nem tünsz el??? Mégiscsak te vagy a topic szűlőanyja :)

Kép
csucsu05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: