Új privát üzeneted érkezett!

Mofly

Szorítok neked, hogy minden rendben legyen. Addig inkább nem is......

Nelli

:D :D :D :D
Nem szoktam visszaolvasni, hogy mit írok. Ezért írok ilyen hülyeségeket. Szóval gondolom ugyis értetted. A tejemet akartam írni.
A stressz reméllem tényleg elkerül, de azért mindig van valami izgulni való. Most pl. a nagylányom nyomja itthon az ágyat, mert majdnem 39 fokos láza van. Náthás aranyom. Persze én meg attól félek, hogy a pici elkapja. Már magamon is kezdem érezni a tüneteket. Úgyhogy ma már citromot nyalogattam.

Azért durva, hogy ennyi az ára ennek az oltásnak. :(

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


mofly, drukkolok nagyon!++++++

Nagyon sz@r éjszakánk volt, Danus 12,30-ig ordított, aztán pedig 2 óránként. Áttört a drágámnak 1 foga. Homeos bogyónk nem volt itthon, már 3 hete igérgetik a patikában, a mundisal géllel maszirgóztam neki, de állandóan ott volt a nyelve :) . Olyan negró illata volt utána :lol: De szerencsére pár órát megnyúgodott tőle, de most megint kezdődik :roll: Úgy sajnálom, most kicsit elkényeztetjük, sokat van kézben.

Kép
mona76
 
 


sziasztok!

mofly!
mennek a drukkok az ultrahangra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

mary!
tündériek a lányok!!!!!!!!!!!!!!
és már hogy megnőttek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

boboka!
szupi hogy jól vagytok!!!!!!!!!!
az meg nem baj ha pihen a kisdrágád!
bocsika a multkori sms-ért ha zavartalak csak már nagyon hiányoltunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kismok!
mi újság veletek????????????

mona!
sajnos a fog az ilyen nagyon megkínozza a babákat de majdcsak jobb lesz ha lesz rá orvosság!!!!!!!!!!!!

mi jól vagyunk most csak 15dkg-t híztunk 2 hét alatt erre nem mondtak semmit!!!!!!!!!!!!!
a kismanócskám csak 1-szer kel éjszaka de napközben többször eszik ami nem baj!!!!!!!!!!!!!

szép napot megyek tanulni meg főzni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tündi23
 
 

 
 

Sziasztok!

Jól vagyunk. Jelentem, ismét fiunk lesz. Ez tuti. Készülünk nagyon a karácsonyra. Így kevesebb a ráérős időm. Gyerekek jól vannak. Várják a karácsonyt. Most mamáznak, mert este még elmentünk beszerző körútra. Így Gergő ma nem ment oviba, csak holnap.


Puszi nektek:


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Gyors bejelentkezés, mert most alszik a kincsem, s mindjárt jön Kristóf is a suliból..
Tegnap óta itthon vagyunk, s nagyon köszönöm mindenkinek a gratukat, igyekszem majd jönni, s írni magunkról, illetve képeket is teszek...
Most csak annyit, amit érzek egy valóban leírhatatlan.....minden nap többször sírva fakadok csak attól, hogy nézem ŐT, Imádom minden porcikáját :lol:

Lara,
Hatalmas Gratula a kislányodhoz!! Nagyon sok boldogságot Nektek!!

Mofly!
Még a hideg is kirázott a jó érzéstől!!!! Nagyon drukkolok!!!!

Szülés - nagy élmény volt, gyorsan ment, de a fájdalom emlékezetes :wink: de amikor a pocimra rakták Őt, hát az leírhatatlan volt.
Szerencsém is volt, mert már 8 cm-s nyitott méhszájnál vizsgáltak, s nagyon nagy erőt adott a tudat, hogy már mindjárt talizunk:-)
Bővebben kicsit később...
Sziasztok,
Szilvi

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!


Szilvia :)
Kicsit megkésve ugyan, de hatalmas gratula Marcell babához :lol:
Minden jót kívánok Nektek!


Mofly :)
Drukkolok Nektek nagyon!!!!!!


Britta :)
Még egy kislegény :wink:
További kellemes pocakosodást!


Mona :)
Sajnálom, hogy szegény Danit ennyire megviseli a fogacskája :(
De kitartás!!!
Milyen patika az, ahol 3 hete csak ígérgetnek??? :evil:
Vendég
 


sziasztok!

szilvi!
örülök hogy otthon vagytok és hogy jól vagytok!!!!!!!!!!!!!!
várjuk a bővebb beszámolót és a képeket!!!!!!!!!!

haga!
de jó hogy jelentkeztél!!
hogy vagytok????
látom kisfiatok lesz!!!!!

britta!
gratula a harmadik kisfiúhoz!!!!!!!!!!!
hogy vagytok?????

szép estét megyek tanulni de nem nagyon van hozzá kedvem pedig holnap vizsgázok!!!!!!!!!!!!!!
sziasztok!!!!!!!!!!!!

tündi23
 
 


Tündi :D

Nem kell bocsánatot kérni az SMS-ért, jól esett.

Hát, lányok, van egy nagy hírem. Nem is tudom, mit csináljak. Már több mint egy hete késett, de a múltkor is 7 nappal később jött piri. Pár napja már menzisen fájdogált a hasam, de csak nem jött meg. Ma csináltam egy tesztet, és pozitív lett. Most be vagyok tojva, mert a doki egy év kihagyást ajánlott a csaszi után, Kristóf meg még csak 3 hónapos múlt. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen problémám lesz valaha... Pedig csak egyszer nem figyeltünk :oops:
Először nem is gondoltam, hogy pozitív, mert a teszt ablakban előbb jelent meg a csík, mint a kontrollban, és még annyi időm sem volt, hogy végigolvassam a tájékoztatót.
Szerintetek mi lesz most, hogy 3 hónappal a csaszi után "megestem"?

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Babóka
Ez ám a nagy hír :lol: :lol:
Már alig várom, hogy én is megessem :lol: :lol:

Kép
Kép
emma1976
 
 


Bocsánat, ha nem reagálok, de nem igazán van időm....bár a nappalok azt hiszem jobbak - eddig- , mint az éjszakák :lol:

Egy pár kép először, s igyekszem mielőbb meírni a rövid és tömör születéstörténetünket is.

Anyával a születésem estéjén:
Kép
Apával:
Kép
Marci 1 naposan:
Kép

Tesóval első fürdetés után:
Kép
Hazajöttem:
Kép

Babóka :lol: - ezt nem hagyhatom ki - EZ ÁM A TEMPÓ :wink:
Gratulálok!!! Szerintem az orvos az első "dorgálás" után gratulálni fog :wink: Ti pedig egy év múlva két gyermekes szülők lesztek :wink:

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Boboka :)
Tényleg nem semmi a tempó! Ilyen hamar visszajött a menzid?
A császárral nem lesz gond. 1 év lesz a két gyerek között, nem semmi!
Gratulálok!

Szilva :)
nagyon szépek vagytok!
vagány csajnak nézel ki a képen.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Szilvia
Nagyon édes a kicsi babád!!! Nagyon klassz család vagytok! :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Szilvi!

Marci nagyon édes. Szép a családod. Vigyázzatok magatokra.

Bobóka!

Nem semmi. Azért ne aggódj, nem hinném, hogy a doki nagyon kiakadna. Először lehet, de aztán ő is örülni fog. Halkan gratulálok.

Tünde, Haga!

Köszi a gratulációt. Jól vagyunk. Meg sem lepődtünk, hogy ismét fiunk lesz, hisz 3 a magyar igazság, nem? Azt nem hiszem, hogy könnyebb lenne, mint a másik kettővel, de meg fogunk birkózni a dolgokkal.


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Szivi :D

Nagyon vagány kiscsávót vittetek haza! Látom Kristóf is hajlandó lesz néha besegíteni!

Nelli :D

Aug 31-én szültem, és szept. 30-án már meg is jött. Nem nagyon örültem neki, mert a tejem is kb akkor apadt el :(

Nem is a doki miatt félek, hanem hogy ha megmarad, akkor ki tudom-e hordani, nem fogja inkább azt mondani, hogy el kellene vetetni? Már sokat keresgéltem a neten, de csak a természetes szülésnél olvastam kockázatot, hogy a friss varrat nem nagyon bírja a méhösszehúzódásokat. De hát ennyi időre tuti császár lenne a 2. is. Azt nem is bánnám, csak a babinak ne legyen baja, mert ilyen rövid időn belül nemigen tudnám még egyszer végigcsinálni egy koraszülött babival.

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Boboka!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Képzeld, a tesókocsinkat egy olyan anyukának adtuk el ahol 10hónap van a két fiú között :P
Hát ha a csík előbb jött mint a kontrollcsík akkor ő már egy erős baba!
Isten hozta!
Van egy barátnőm, ők négy fiút nevelnek kis korkülönbségekkel és mindegyik császár volt, fokozottan figyeltek rá a kórházban, persze kicsit mindegyikkel befektették, a negyedikért már nagggggyyyyon néztek rá, de egészségesen megszületett mindegyik!
Gratulálok! Szép nyugodt, végigkihordott terhességet kívánok!



Szilvi!
Üdv itthon, mégegyszer is gratulálunk! Marcell nagyon szép kisbaba, sok örömet benne és már ugye elhiszed, hogy kétgyerekes anya vagy? :wink:

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Amica :D

Köszi az infót, most megnyugtattál. :lol:

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Boboka, úgy örülök nektek!!!!!!!!!!
Itt somolygok a gép előtt pedig annyi dolgom lenne. Alszanak a kölykök, délelőtt volt a záró úszótanfolyami bemutató, olyan ügyesek voltak, de utána oltásra vittem Mártont szakadó hóban, szélben, olyan fáradtak vagyunk...
Remélem a sors most helyrehozza a sok aggógást és küzdelmet amit idén adott és jövőre megsokszorozza az örömöket!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
amica
 
 


Köszi Amica, nagyon ari vagy!
Pihenj egy nagyot, a dolgok megvárnak!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Brigi :)
Gratula a 3. kisfiúhoz! neked meg majd azt mondják: 3 a fiú :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nelli!

Köszönöm. Biztosan így lesz. :D

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Sziasztok!

Remélem mindenki nagyon jól van! Végigfutottam a sok - sok előző oldalt: minden baba olyan gyönyörű, napról napra egyre szebbek, ügyesebbek!
Gratulálok mindenkinek!
Sokat gondolok rátok, ne haragudjatok, hogy nem jövök, szeretném, ha kicsit rendbejönnének a dolgaim.
Emese jól van, gyönyörű baba, okos és ügyes, mint a többiek - csak örömöm van benne :)
Sajnos a házasságom viszont nem jól alakul - valamelyik verembe, ami az elsőgyerekes párokat fenyegeti, sikerült beleesnünk - sőt, talán többe is. Ha rendeződtek a dolgok, jövök majd újra.
Addig is mindenkinek minden jót, boldog babázós-babavárós napokat kívánok, kevés könnyel, sok-sok nevetéssel!
És békés, boldog ünnepeket!

Kép
rejtjel
 
 


Rejtjel :D
nagyon szurkolok, hogy mindent rendbe hozzatok!!!
Azért hálás lennék, ha röviden leírnád, mi a baj... mindjányunknak oda kell figyelni............

Kép
Kép
emma1976
 
 


Rejtjel :D

Jön a karácsony, hátha rendbe jönnek a dolgok nemsokára, én nagyon drukkolok nektek! Én is csak most kezdek rájönni, milyen nehéz lehet az apukáknak is, nem gondoltam volna...
Nem lehet, hogy csak fáradtak vagytok? Próbáljatok meg pihenni, kikapcsolódni. Hátha segít.

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Sziasztok lányok!

Már hétfő óta próbálok nektek írni, de teljesen kipurcant a netünk.

Most hogy végre van alkalmam, köszönöm mindenkinek a jó kívánságokat, olyan hihetetlen volt olvasni úgy, hogy ezek most rólunk, nekünk szóltak.

Szilvi :D
Annyira örülök, hogy nálatok is minden rendben lezajlott. Nagy szeretettel gratulálok a kis Marcell Lászlóhoz (nagyon szép neve lett) és nagyon jó egészséget kívánok az egész családotoknak.

Mofly, Bobóka :D :D
nem is tudom, mit mondjak...
Nagyon, nagyon örülök nektek!!!!!!! :lol:

Itt van Sára születésének igen rövid története (már amennyire vissza tudok emlékezni arra a bő órára, kiegészítve a férjecském beszámolójával). :D
Szóval mint a december 3-a előtti napokban már írogattam nektek, jósló fájásaim már vagy egy hete voltak előtte. Volt, hogy rendszeresen jöttek, volt, hogy nem is méregettem, mert olyan kevéssé fájtak és már úgy gondoltam: na, akkor hiszem, hogy ez már szülés, ha a szülőszobán leszünk.
November 2-án este is ilyesféléket éreztem, úgy 7-8 percenként, megvacsoráztunk, megfürdettem Julcsit, aki mellettem aludt el, s olyan pocsék éjszakája volt, hogy érezhettem volna: ő már tudja, nagy napra virradunk. Én sem sokat aludtam, na nem a fájások miatt, mert azok, el-el múltak, hanem mert Juli hol a pocakomon, hol a fejemen feküdt…. :lol:
Reggeliztünk, kimentünk sétálni az udvarra, majd elsétáltam a védőnőmhöz a szokásos rutin vizsgálatokra. Itt is megállapítottam, hogy jé, egész rendszeresen jósolgatja a kis Sára a születésének közeledtét. Mivel nagyon nem zavart a dolog és borzasztóan káposztabolond lettem az utóbbi hónapokban, otthon nekiláttam tarját szeletelni, meg káposztát reszelni, dinsztelni. (Később a receptet is leírom.) Megebédeltettem Julit, sőt el is aludtunk ebéd után. Egy óra körül telefonáltam a férjemnek, hogy nagyobb biztonságban érezném magam, ha hamarabb lelépne a munkahelyéről és most kivételesen kihagyná a hétfői focit. Kettőkor immár ő is itthon volt, jól behusizott, én pedig még ledöntöttem egy kakaót nagy röhécselések közepette, hogy akkor ez most mi lesz? :D Közben Juli felébredt, én pedig megállapítottam, hogy 4 percenként keményedik a hasim (fájni legfeljebb annyira fájt, mintha meg akarna jönni). Felhívtam a szülésznőt, hogy jobb híján bemegyünk a kórházba, legfeljebb hazaküldenek…Az utat végignevettük, hogy milyen bénák vagyunk, még azt se tudjuk megállapítani, hogy szülni megyünk-e és buliztunk egy kicsit egyik Abba-lemezünkre. 4 órára értünk be a kórházba, ahol dugig volt a szülőszoba, így az ajtó előtt kellett várakozni (Az esemény után egy szülésznő meg is jegyezte, hogy miért nem szóltunk, hogy ennyire sürgős a dolog, azt hitte, hogy még épp hogy elkezdődött. Mondtuk, hogy mi sem tudtuk, hogy sürgős… :lol: )
Várakozás közben lelifteztem az alagsorba, mert csak ott van használható mosdó és közben átfutott a fejemen az automata előtt, hogy úgy innék most egy kapuccsínót. Aztán lebeszéltem magam róla, hátha mégis szülünk, mert egy kicsit kezdett nehezemre esni a járás és 3 percenként jöttek a fájások. 17.15-re jutottunk be a szülőszobába, ahol rám kapcsolták a ctg-t, hogy megnézzék, mi a helyzet a pocaklakóval. Sára jól volt, a fájások 80-90 körül voltak és tényleg 2-3 percenként jöttek. Na, hát innentől pörögtek az események…
Megjött a dokim is (aki valahogy megérezte, hogy ma szülök, mert nem ment el a konferenciára) és megállapította, hogy 3 ujjnyinál járunk. A szokásos tortúrát hála Istennek elkerültem, ilyesmire már nem volt idő. Közös megbeszélésre úgy döntöttünk, prof megnézi a magzatvizet, nehogy úgy járjunk, mint Julinál. Na, hát ezek után olyan fájásaim lettek, hogy úgy gondoltam, akkor talán én meghalnék, ha lehet… :oops: :lol: Kérdeztem, hogy elveimmel ellentétben kérhetnék-e mégis edát, amire közölték, hogy már rég lekéstem róla, ugyanis eltűnt a méhszáj, a fájásoknál pedig mérhetetlen adatokat produkáltam valahol a 110 és 130 között (nem véletlenül téptem szép a szülőágyat és a saját kezemet – így utólag). Az események megszűntek körülöttem, a szemem ki sem nyitottam, csak mondatfoszlányok jutottak be hozzám: férjem dícsért, biztatott, a szülésznő a levegőkre próbálta volna a figyelmemet terelni. A kitolás előtti utolsó negyed órányi időszakig nem is hittem, hogy valami ennyire fájhat, ugyanakkor ennyire katartikus élmény legyen. 18.10 körül az tűnt fel, hogy hirtelen nagy a mozgolódás: Jesszus, itt a baba feje mindjárt – így a szülésznő. Szétkapták a szülőágyat, kérdezték, kell-e kakilnom. Naná, mást sem kell - mondtam. Viszont innentől kezdve már nem fájt úgy, szinte jó volt (bár lehet, ez furcsán hangzik). A párom számolta a tolófájásokat, nekem egybefolyt minden: innen tudom, három tolófájásra kibújt a fejecske, amit meg is simogattam állítólag és némi biztató szót mondtam már frissében kislánykámnak, aztán még egy fájás és ki is csusszant a kicsi teste. Na, ez az amire azt mondom a mai napig: az ilyen élményekért érdemes élni és hogy még, még, még… és hogy hihetetlen, egyszeriben hogy tud elmúlni minden, ami addig annyira fájt.
Kis testét rögtön a hasamra tették, megpuszilgattuk, majd 10 perc múlva kicsinosítva visszahozták szopizni, amit nagyon ügyesen csinált. :D
Mivel olyan gyorsan zajlott minden, hogy első szülés esetében a gátvédelemnek esélye nem volt (bár a párom szerint én még megpróbáltam erre rábírni a szülésznőt két fájás között), így az utána következő idő a stoppolással telt. Na, hát ez az amire nem szívesen emlékszem, szegény Sára csak nézte, mit kiabál az anyja…
De hát már ez is több mint egy hete történt. Meg persze nagyon boldogok vagyok, hogy másodszorra sikerült, és ilyen gyorsan.

Hétfőn jöttünk haza, mert persze a kisgalambomon is jelentkeztek az én betegségem tünetei, de hála Istennek már jól van és én meg olyan fittnek és erősnek éreztem magam már szülés után is, hogy magam is alig hittem.
Ez ugyan már az eltelt 5 nap miatt igen csak múlt idő :lol: , de reméljük lesz ez jobb is. Nem is értem, Julival miért ment minden olyan nehezen az elején, most van igazi káosz nálunk. :lol: Páromnak nagyon sokat köszönhetek, mert bármiben szívesen segít és olyan mély kapcsolat alakult ki közöttük Julcsival a héten, amikor csak kettesben voltak, hogy öröm rájuk nézni, milyen kis cinkostársak. Sára egyelőre jó, ha 12 órát alszik egy nap és éjjelente legalább 4-5 órát fenn van. Mondjatok valami bíztatót: lesz ez jobb is, ugye? Féltékenységnek nyoma sincs, Julcsi olyan drága, anyáskodó, hogy meg kell enni…

Egyelőre ennyit írok, ez is elég hosszú lett. Hamarosan megint jelenkezem.

Puszi mindenkinek: KM

Kép
Kép
kismok
 
 


Kép Tündérkéink :D

Kép
Kép
kismok
 
 


Mary
Hát, nem mondom, hogy nincsenek jó húsban a lányok! :D Fici 1 évesen volt 9 kg. :) De szerintem semmi gond, hogy ennyi a súlyuk. Inkább örülj neki!!
A járóka nálunk is kimaradt. Főleg azért, mert Fici csak kézben volt el, nem is volt módunk járókába szoktatni. Később meg nem maradt el benne. Úgyhogy állandóan láb alatt van. :D Bébikomp biztos jó ötlet?? Én úgy hallottam, nem tesz jót a babáknak.

Timi
Ficinek bármi közeledik a szájához, kinyitja. :) Pl. fürcsi után az orrát ki szoktam pucolni fültisztítóval – még arra is nyitja. :D Én a Konakion-t fecskendővel adtam be neki. Ő már újszülött kora óta megszokta, mert antibiotikumot kellett neki adnom az elején, és azt is fecskendőből adtam.
Azért még így is elég fárasztó lehet, hogy délelőtt már csak 3 óránként eszik. De nagyon ügyik vagytok!!!

Mofly
Klassz a teszt!! Van újabb is??? UH-hoz mennek a drukkok!!!

Mona
Sajnálom, hogy Danit így megviseli a fogzás. Lekopogom, nekünk nem volt igazán vele gond. Én csak akkor vettem észre, hogy kibújtak a fogai, mikor belenéztem a szájába, hogy mi újság. :) Ja, és már kibújt Fici két felső örlőfogának a csücske is. Lassan már 10fogú lesz. :) De rágni még nem nagyon szeret. :(

Tündi
Szerencsés vagy, hogy Balázs csak egyszer kel. Rendes tőle! :)
Vizsga sikerült???

Britta
Gratulálok a kis kukishoz!! Legalább már tudod, hogy egy fiúval mit kell csinálni. :D Tetszik a neve!

Haga
Magatokról nem is írtál!!!!!!

Boboka
Mit csinálj???? Hát örülj!!! :D Gratulálok!!!! Szerintem nem lesz semmi gond. Max. kicsit jobban kell kímélned Magad! Tök jóóóó!! Irigy-irigy!!

Szilvi
Fantasztikusak a képek!! Babaszoba csudiszép!! Nagyon tetszenek a színek! Kristóf kezében nagyon jól áll Marci! :D
Ma hallottam a hírekben, hogy vmi özönvíz-féle volt Nálatok. Remélem, minden OK!!

Rejtjel
Elárulom, nekünk is vannak rossz napjaink. Remélem, hogy a karácsony tényleg megoldást hoz a problémáitokra és minél előbb kimásztok a veremből!!!

Kismok
Neked is szép, gyors szülésed volt. Megint irigykedve olvastam, hogy vki eda nélnül szült. :( Sajna, én nem bírtam. Remélem, hogy csak az indítás miatt, és legközelebb én is át tudom élni azt a csodás érzést, amiről írtál!!
Ahogy olvasom, Sára sem az a mormota, akárcsak Julcsi. :D Remélem, azért idővel majd rájön, milyen jó dolog is az alvás. :) Szopi megy???
Ja, és a lényeg: GYÖNYÖRŰEK!!!!

Vajon Drumkával mi lehet?? Mára volt kiírva.

Tiza
Írni is tessék, ne csak olvasni!! :) Megjött az egyik lábzsák. Egész jó. Hol találtál még ennél is olcsóbbat?? Képet nem raksz a járgányról?? És Marciról??
gtünde
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
gtünde
 
 


szép estét!

boboka!
akkor jó ha nem zargattalak csak már én is kezdtem aggódni meg nekem is olyan jól esett a kórházban kapott sms tőled és ezért bátorkodtam én is írni neked!!!!!

a teszthez meg gratula szerintem is örülj neki mert mire megszületik eltelik az egy év!!! képzeld nekem is azt mondta a doki hogy akkor mikor találkozunk újra 1 év múlva ha jön a kistesó??? na de nekünk egyenlőre nem kell harmadik egyenlőre a két fiú nőjön meg aztán meg majd látjuk!!!!!
úgyhogy szerintem örülj a hírnek és vigyázz magatokra!!!!
és a párod mit szólt a jó hírhez????

szilvi!
örülök hogy otthon vagytok és hogy minden oké!!!!
gyönyörű a kisfiad és Kristóf igazi gondos nagytesó ha már így pesztrálgatja a kicsi Marcit!!!!!
a szobátok is nagyon szép lett és gondolom nagy öröm hogy végre ott szuszog a kiságyban a lakója!!!!
na és milyen két gyermekes fiús anyukának lenni?????
várom a beszámolódat a szülésről????
ja és megkaptad az sms-ement?????

kismok!
gratulálok mégegyszer nektek!!!
a lányok nagyon szépek egyszerűen zabálnivaló Sára azzal a gyönyörű nagy hajával!!! na és Juli kész nagylány és nagyon édes a copfjaival!!!!
hát tényleg gyorsvonati sebességgel lett meg a babó ami nem is baj és szupi hogy élmény maradt számodra!!!!
csak azért írtam az sms-t neked hogy minden oké-e mert már hiányoltam a jelentkezésedet!!! Bocsika a zargatásért!!!!!

tündi!
igen nagyon ügyes Balázs baba képzeld az éjszaka meg egyszer sem volt fenn csak reggel háromnegyed 7-kor kelt fel és előtte meg fél 10-kor evett úgyhogy nagyon ügyes mondjuk Bence is ilyen volt!!!
sajna a vizsgámra most nem sikerült készülnöm így nem is sikerült de rendes volt a tanár mert nem írta be az 1-est!!!
Ficiről mikor raksz fel újabb képeket már régen láttuk!!!!
na és hogy tetszett neki a mikulás?????

britta!
örülök hogy jól vagytok és minden oké!!!
na majd a 4. kislány lesz de az a lényeg hogy egészséges legyen és minden rendben menjen!!!!!

rejtjel!
nálunk is voltak gondok és szerencsére megoldódtak kívánom hogy nálatok is minden rendbejöjjön és minden jó legyen!!!!
annak nagyon örülök hogy Mesi jól van!!!!
gyere hozzánk többször hátha könnyebben megoldódnak a gondok egy két tanáccsal meg egyáltalán azzal hogy kiöntöd a zívedet hidd el az sokszor nagyon sokat jelent!!!!

na jó abbahagyom megyek pihizni a manócskám már alszik a nagy meg elment a mamáékhoz így ma hármasban vagyunk itthon!!!!!

szép álmokat mindenkinek!!!!

tündi23
 
 


Közben megtaláltam egy másik topikban, hogy Drumkának ma 18.45-kor megszületett a kislánya, Barbara, 4000 grammal és 56 cm-rel. Mindketten jól vannak!
gtünde
 
 


DRUMKA!

GRATULÁLOK A KISLÁNYOTOKHOZ JÓ EGÉSZSÉGET ÉS SOK ÖRÖMET AZ EGÉSZ CSALÁDNAK!!!!

tündi23
 
 


Kismok
Nagyon szépen szültél! Mindig könnyezek az ilyen történeteken...
És gratulálok, gyönyörű mindkét lányzó! Sára sűrű fekete haja elképesztő

Kép
Kép
emma1976
 
 


Drumkának hatalmas GRATULA! Szép nagy méretei vannak a leányzónak :lol:

Tünde :)
Nekem nem is írtál :(

Rejtjel :)
Dorka 3 éves volt, mikor mi majdnem elváltunk :( Aztán mégis adtunk még egy esélyt a dolognak. Kívánom, hogy Nálatok is rendeződjenek a dolgok!

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Nahát, annyi minden történt!

Először is:

Drumka :D
Szép nagy pocaklakód volt! Kívánok sok boldogságot és egészséget Barbi babának és persze az anyukájának is!

Kismok :D

Tényleg gyönyörű Sára baba, és mekkora hajzuhataga van már most!
Tök jó, hogy Juli nem féltékeny, remélem így is marad!

Tüncsi :D

Nem kell már sokáig irigykedned, biztos neked is nemsokára újból lesz valaki a pocidban. Én átugrottam a zebrásodás időszakát? Nagyon pozitív vagy! Egyébként utcsó mensi nov. 5.

Tündi :D

Még titok!!!!!!!! Senki sem tudja, csak ti!
Ricsi egyébként azt nyilatkozta, hogy még nem biztos hogy fel van készülve egy újabb babóra. Tudod, elég fárasztóak az éjszakáink! De ha megtudja, biztos kiugrik majd a bőréből, és újra büszke apuka lesz!
Ha nem történik addig semmi baj, akkor majd a fa alá akarom tenni a tesztet, és úgy szeretném, ha karácsonykor tudná meg!
De csak ő, mert Kristófot már az első pectől tudta mindenki a munkahelyem miatt. Most van alkalmam egy kicsit titkolózni. Olyan jó érzés!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Bobóka azért irigykedem egy kicsit jó??????
Vendég
 


Drumka

Gratulálok a babádhoz. Szép nagy baba lett. Sok boldogságot kívánok nektek.

Bobóka

Egyfolgytában csak mosolygok rajtad. Ejnye kislány "megestél". Bírtam: de hát csak egyszer nem vigyáztunk. Aranyos. Hatalmas gratula. Biztos nem lesz semmi baj. Nem te vagy az első, és nem is az utolsó aki így járt. Akár véletlenül, akér szándékosan. Később biztos szuper dolog lesz, hogy ilyen kicsi a korkülönbség. Apa is biztos örülni fog.

gtünde

Ez a 3 óránkénti etetés már Hawaii az eddigihez képest. Szépen lassan araszolgatunk előre. Én azt hiszem fél éves koráig (ha kihúzom egyáltalán addig), nem is szeretném elhagyni az éjszakai evést. Hadd termelődjön az a tejci.

kismok

Mégesgyszer gratulálok, nagyon ügyesek voltatok. És hihetetlenül aranyos a Picúr. Micsoda haja van. Julcsi is tüneményes.

Szilvia

Hú, hát én totál nem ilyennek képzeltelek el. Tudod, láttatlanban is a név mellé elképzel az ember egy arcot. Én teljesen másnak képzeltelek. Szépek vagytok. Ezt most ne úgy értsd, hogy csúnyának képzeltelek :D Csak a képekre reagálok. Milyen komoly nagyfiad van már. Kész legény ő már. És milyen jól áll a kezében a baba. Szuper kis kuckója van a Manónak.

Rejtjel

Reméllem minden rendeződik köztetek a pároddal. Nálunk is igaz volt, hogy a 7. évek a vízválasztók. Ez nálunk is bejött. De aztán kikecmeregtünk a gödörből. Én már 21 éve együtt vagyok a férjemmel. Abból 11 év házasság. Képzelheted ezalatt hány völgy volt. Akarás kérdése,hogy rendeződjenek a dolgok, persze mindkét fél részéről.

Mennem kell bőg a gyermek

Tímea
KépKép
KépKép
tímea34
 
 


Nati :D

OK. De csak egy kicsit, jó?

Timi :D

Hát igen, mert olyan hihetetlen, hogy Kristóf három spontán és egy orvossal támogatott év után egy inszem segítségével jött össze, most meg egyszer nem vigyázunk, és rögtön sikerül :shock: Úgy jártam mint egy szűzleány :oops:

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Nelli
:oops: Hát az úgy volt… Szóval, írtam én Neked még 11-én, mert úgy láttam a vonalzódon, hogy Domcsi szülinapja volt nemrég. Vagy rosszul láttam?? Azóta meg nem írtál olyat, amire tudtam volna reagálni. :? Bocsika!

Boboka
Hát azért raktalak a pocis táblába, mert a harmadik-féle tábla itten ugyi nincs. :) Csak pocakos meg babás van. De abban javítottalak!!
gtünde
 
 


Tünde :)
Csak vicceltem :lol:
Igen, nemrég volt Domi szülinapja. Köszi, hogy észrevetted :lol:

Timi :)
Én ha akarnám, sem tudnám elhagyni az éjszakai etetést. valószínű, ez nem eldöntés kérdése :lol:
Bár két napja 9 körül aludt el, és csak 3-kor ébredt, kihagyott egy etetést :lol: Be is durrant reggelre a cicim :lol:

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Sziasztok!

Nelli,
én is nagyon boldog szülinapot kívánok Domcsinak, így utólag!

Drumka, Lara,
Isten hozta e világra a két kisasszonyt! Nagyon boldog babázást és jó egészséget kívánok hozzájuk!

Csajok :D ,
mondjatok valami bíztatót...
Sára nem alszik. :shock:
Nem csak nappal, éjjel sem. Összeszámoltam és úgy kb. mindenestől 10-12 órát szunyózik. Óránként enni kér, de pár perc után már be is alszik, aztán a leveszem a cicről, máris kipattannak a szemei, kb. 5 perc után meg el kezd sírni. :shock: Aztán kezdődik az egész elölről.
Tegnap már elveimmel ellentétben, beüzemeltük a konyhamérleget :D , mert már azt hittem, tényleg nem eszik eleget. Aztán kiderült, már 2940 g, és 2760-nal hoztuk haza a kórházból, szóval ezzel nincs baj...
De akkor miért nem akar egy 13 napos aludni??? :roll: Szegény Julcsám alig látja más pozícióban az anyját és már ő is folyton babát szoptat... :lol:

Kép
Kép
kismok
 
 


KM
szopi:
zalánom sárga volt, ő is belealudt a szopikba, keltegetnem kellett. simiztem az arcocskáját, hogy még szívja. és 2 órát hagyj ki 2 szopi között, akkor éhesebb is lesz, meg az óránkénti szopiztatástól 1 hasa megfájdul 2 csak a híg tejcsirészt eszi meg, a lenti zsírosat nem
alvás:
6 hetes kora körül rendeződni fog! de ezlrt is jobb a ritkébb szopi, mert ha éhes, gyakran felkel. Zalán az első 2-3 hétben ilyen keveseket aludt, aztán 2 hónaposan 18 órát :lol:

Kép
Kép
emma1976
 
 


Rejtjel!

Remélem, rendeződnek dolgaitok, és valóban "csak" fáradtak vagytok.

Kismok!

Valóüban rövid szülés volt. Lányok nagyon édesek. Mégegszer gratulálok.

Tündi!

Köszi a gratulát. Bár nincs tervben még egy baba, még nem kiabálunk el semmit. De nem hinném, hogy valaha is lenne lányom. Na, nem baj. Tényleg tudom, hogyan működnek a fiúk. :lol: :lol: :lol:

Drumka!

Sok boldogságot kívánok a szép méretekkel született kislányhoz.


Szép napot!


Brigi

Kép
Kép
Kép
britta
 
 


Koszonjuk a gratukat mindenkinek!

Timi :D
Pedig mar volt fent pocakos kepem /fejem is rajta volt/ :lol:

gtunde :D
Lattam a hirekben, hogy milyen remhireket mutogatnak...itt volt egy egy oras nagy zuhi /delen/, s a kepek a tv-ben szerintem eszakon keszultek :roll: Most is hetagra sut a nap....gondolkozom is azon, hogy Marcit kirakhatom-e a levegore...bar itt mar szerdan azt mondta a csecsemos nover, hogy ha besargul akkor rakjam ki a napra...kerdeztem, hogy az arcocskajat, mondta, hogy nem, hanem egy body-ban :wink: szoval itt most 23-24 fok van, a szobajaban 25-26 :oops: felek, hogy megfazik 8)

Kismok :D
Gratula a gyors szulesedhez! Nekem sem volt hosszu, s a vegso erzest annyira jol irtad le, egy az egyben ugyanezt ereztem, amikor kicsusszant a draga :D Masnap meg nem, de most, hogy MAR EGY HETES MARCUS, azt mondtom, hogy barmikor :wink: na ezen csak az ejszakai - mitol sir, mikor fog elaludni, de hulla vagyok - erzesek tantoritanak el :wink:
S azt hiszem, hogy en meg szerencses vagyok, mert ma is aludtam osszesen 7 orat 1/2 2-tol, s az nem rossz :roll: szerintem..

Nelli :D
Boldog szulinapot utolag Domcsinak.....remelem, hogy jo alibim van, hogy nem idoben :wink: 8 napban meg benne vagyunk? :wink:

Tundi23
Nem kaptam sms-t :oops: bar nem nagyon hasznalom a mobilomat, miota hazajottunk :oops: Koszonom a tudositast!!!

Amica :D Tundi, s mindenki aki kerdezte :lol:
Nagyon jo ketgyeres anyucinak lenni :D Kicsit fura erzes, hogy simogatom a kicsi fejet, s elfer a tenyeremben, aztan ebresztem a nagyot, s az o feje mar regen nem :roll: fer el a kezemben :wink: s hogy mind a ketto a csemete az en kisfiam /nem talalom az idezojelet, ez megint nem az en gepem :oops: /

Megyek mert ebreszteni kell a kishercegemet, nappal aludna akar 6 orat is egyben /tudom, mert meg nem szolt a dokineni, addig en hulye hagytam, a korhazban azt mondtak, hogy belefaradt a szelekbe, amik bantjak, en hulye elhittem/
Igyekszem megirni a szuletestortenetet, de most meg annyira nem tudom, hogy beosztani az alvos szabadidomet :roll:

+1x minden dicseretet koszonunk / akit nev szerint nem emlitettem, attol elnezest kerek!!!/

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Kismok :)
Én biztatót csak annyit tudok mondani, hogy Brigi is csak cicin akart lenni egész nap. napközben is alig aludt, ellenben kétlábon járó cumi voltam. Nagyon kemény időszak volt, de a 6 hét tényleg vízválasztó. És onnan is tudatosan kell leszoktatni a cicin alvásról.

Kép
Kép
Kép
h.nelli
 
 


Egy kis karácsonyi hangulat :D
Kép

Kép
Kép
emma1976
 
 


Szilvi :)
Gratulálok a kis druszánkhoz! Nagyon édi és tényleg szépek vagytok, de én már megdícsértelek kismamiként is. Én szörnyen nézek ki, már utálok tükörbenézni. Nyúzott, aszott stb. Teljesen ki vagyok már bukva, állandóan fáradt vagyok. Marci még mindig többször felkel éjjel és kétszer eszik is. Későn fekszik, korán kel és alig alszik napközben. Már előfordul, hogy 49 kg alá megy a mérleg. Most próbálok még többet enni, még este tízkor is szoktam vacsizni.

Mofly :)
Hatalmas gratula! Remélem minden rendben.

Boboka :)
Nem vagy semmi. Nekem még mindig nincs menzim. Én nagyon szeretnék már teherbe esni újra. Eddig esély : zéró.

Rejtjel :)
Remélem rendebe jönnek a dolgok.

Tüncsi :)
Sosincs időm és Marci is iszonyat hisztis. Most is itt üvölt torka szakadtából. Már mennem is kell. Képeket nem tudok feltenni, mert lehalt a gépünk és nincsenek a programok újra telepítve. Nem tudom kicsinyíteni. Majd megoldom valahogy.
Én egy hét múlva kapom meg a zsákokat. Egy eurós liciten nyertem 16 euróért és egy isemrősöm hozza haza karácsonyra.

Majd még jövök.
Puszi mindenkinek

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza
hú, most úgy tűnik padlón vagy.... Figyelj, barátnőmnek volt ilyen a fia, no alvás, sok sírás. Elvitte 6 hós kora körül homeopata dokihoz, felírt neki egy szert, 2 v 3 hétig kapta esténként a gyerek, és látványos volt a javulás! Próbáljátok ki, mert ez marcinak meg nektek sem jó.....

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

Szilviának, és Drumkának nagyon gratúlálok! Vagy már lehet megtettem :oops: . Inkább 2* :lol:
Emma nagyon szép kép, ugye ehhez szügség volt erre a gyönyörű kis pasira is.
Leírnád nekem hogy csináltad? /mármint a képeslapot/
boboka, én is irigyellek ám :oops: :)

Annyira elvagyok havazva, takarítás, pakolás, vásárlás. Most végeztem az ablakpúcolással, szerdán vagy csütörtökön költözünk még csak.
Annyira mérges voltam délelőtt, menni akartunk a varrónőhöz a függönyökkel, és minden utca le van sózval, persze a miénk nincs. Tiszta jégpálya az egész :x . Persze mikor pénzért házól a polgármester, iskolának, focicsapatnak, polgárőröknek, akkor mindig megtalál minket :x . Hívtam a páromat, mondtam, hogy ezútán egy fillért se merjen neki adni
Dani nagyon nyűgi, délelött csak sírt, csak sírt. Akkor volt csend, mikor masszirgóztam a kis ínyét :roll:
Még mindig nem fordúl meg, de még csak nem is próbálkozik, ha hasra fordítom, 2 perc múlva sír. :roll:
Még csak szopi van, már szeretném megvárni a 6hónapot a hozzátáplálással.
Tiza boldog hófordúlót Marcinak :wink:
Meg kell mútatnom a drágám hogy sír :lol:
Kép

Kép
mona76
 
 


Na, megyek pihizni. Túlvagyunk a keresztelőn. Nagyon aranyos papunk van, minden jól sikerült. Majd teszek fel képeket.

Tiza :D

Nem tud valaki segíteni? Nekem iszonyat sokat jelent, ha holtfáradt vagyok, és Ricsi átveszi Kristófot, én meg beverem a szundit. Mi anyuékkal lakunk, és néha ők is átviszik magukhoz, mi meg ejtőzünk három órát. :D Utána minden más.

Emma :D

Tényleg tök jó ez a képeslap!

Mona :D

Dani nagyon édes, ahogy eltört nála a mécses, gondolom, néha te nem így vagy ezzel.

Tényleg nagyon fárasztó ez a gyereknevelés. Főleg a kialvatlanság miatt én is sokszor nem úgy szólok vissza, ahogy szeretnék. De majd másabb lesz, ha tudunk egyhuzamban min 5-6 órát aludni! Addig kitartás!

Puszi mindenkinek. Hajrá!
boboka4
 
 


Emma
Tök jó a kép!! Hogy csináltad?? Zazi már olyan nagyfiús.

Mona
Arany bogaram! :) Hogy el van keseredve. Sajnálom, hogy így megkínozza a foga. :(

Tiza
Szegénykém! Elég ismerős érzés, amiket leírsz. Nekünk már elég hamar ilyenek voltak a napjaink. De kinövi, hidd el!! Bírd még ki!! Fici is csak majdnem 1 éves kora óta alussza át az éjszakát. De még most is van, hogy hajnalban 1szer kel, de akkor csak Gábor maga mellé veszi és alszik tovább. Kitartás!!!Marcinak boldog 6.!!! :)


Boboka
Képet várjuk!! Hát igen, a kialvatlanság a legrosszabb. De majd lesz jobb is. :) Utána meg már alig fogsz emlékezni, milyen volt, mikor alig aludtál.
gtünde
 
 


Tünde, meglestem Ficikét az őstopicban. Hát úgy össze puszilgatnám, nagyon szép kiscsaj, annyira édes, a fürdőkádas kép nagyon tetszik. Na és milyen kis ügyes orrszipuzás közben, nekünk e közben nagy ordítás van, kezét lábát le kell fogni, ez 2 emberes dolog lenne, de egyedül szoktam vele szerencsétlenkedni :oops: , és mikor végeztünk abban a pillanatban pedig nagyokat kacag. :D

Kép
mona76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: