Új privát üzeneted érkezett!


Bambi: miért? Nagyon szép a pocikád, mindenki szívesen megnézi :D

Judy: Gratulá a 30 héthez!!! Most már gyorsabban pörög az idő ( legalább is nekem...)

Erősen bevérzett az aranyerem, azt hittem, hogy már másutt vérzek, mi szó eléggé beijedtem :? A visszér nem rosszabbodott, sőt, sztem kicsit javult, pedig nem csináltam semmit. De most ez... :evil:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok! Ismét én,,, Hírek Jaimee-ről és Réka Babáról!! :D

Fél háromkor megszületett Réka baba. 56 cm és 3540 gramm.
:D
szilbee
 
 


Jaimee:nagyon nagy gratula NEKTEK, sok sok tejcsit kívánok!És gyere majd légyszi, mesélj!!!!
Vendég
 

 
 


JAIMEE ANYUCI: SZÍVBŐL GRATULÁLOK RÉKA BABÁHOZ!!! SOK ERŐT ÉS TEJCSIT KÍVÁNOK NEKED!!! MIHAMARABBI FELÉPÜLÉST!!!


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


BABSZI nevében is szeretnék minden jót kívánni Réka babának és Jaimee anyunak+Tibi apunak!
Vendég
 


Jaimee!

Én is szívből gratulálok, és minden jót kívánok! Várom nagyon a beszámolód, és a fotókat a babáról!

sok puszi

Kép
Kép
mirci74
 
 


Jamiee Drága! NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT RÉKA BABÁHOZ!!! ÉS NAGYON SOK TEJCSIT!!!! GRATULÁLOK!!!!
Vendég
 


JAIMEE: Hatalmas gratula, ügyesek voltatok! Várunk mihamarabb a beszámolóval, jó egészséget Rékucinak, és sok-sok fincsi tejcsit!

Kép
Vendég
 


Jaimee mami, hatalmas nagy gratula Nektek a kis újszülötthöz, nagyon sok boldogságot kívánok egymáshoz! Hihetetlen, még csak most költöztél át ebbe a topikba, most meg már köztetek Réka baba! ( Asszem, öregszünk :lol: :lol: )Sok puszi az új kiscsaládnak! :lol:
Vendég
 


Most kaptam sms-t Jaimeetől. Ezt írta:

"Réka Anna 14.30-kor megszületett, 3540g és 56 cm. Szopikázik, és gyönyörűű... :lol: Mindketten jól vagyunk! Puszi!"

Jaimee mami!
Gratulálunk, és sok boldogságot, örömet, és jó egészséget kívánunk!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Betsy!
Még nem vettünk semmit a babánknak. Úgy terveztük, hogy majd csak februárban. Az már szerintetek késő?

Bambika!
Köszi a gartulációt! Szerintem mi előbb születünk. :wink: Szép a pocid!

Sirkici!
Szerintem pont jó a 21. hét. Mi is akkor voltunk. És nagyon szépen lehet már látni a babát. Apának is nagy élmény volt. :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Jaimee: Hatalmas gratula, jó egészséget+sok tejcsit kívánok!!!! Kép

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Jaimee,

Nagy-nagy gratula a kis (szép nagy) Réka babához, és sok-sok tejcit kívánok.

Niki,

Gyönyörű a kis Domi baba, hihetetlen, hogy nemrég született, és most már ilyen szép nagyra nőtt. :lol: :lol: :lol:

Sirkici,Bambika,

Szépek a pociaitok. Növögetnek a kis baby-k odabent, észre sem veszitek és már nektek is elszalad az idő. :lol:

Olik,

Köszi a gratulációt. Hát már nagyon nem bánnám, ha felpörögnének az események, és már a 36. héten lennénk. Ngyon nyüglődök és most meg a bal vádlimon gyönyörű szép viszér jelent meg. Ráadásul van rajta egy csomó is, majd kedden megyek a védőnőhöz megmutatom neki. :lol: :lol:

Aranyérrel én is küzdök sajna, már az első terhességem óta. Mondjuk nagyon nincs vele gond, néha begyullad, de magától visszahúzódik. Szülések után meg mindig nagyon csúnya szokott lenni. Jobban fáj mint a varrat. Mindig fel szoktam készülni kúppal és krémmel.
Szóval el tudom képzelni mit élhetsz át most. Szörnyű egy nyűg az biztos.

Betsy,

Nagyon vagány kis kölyök lett Peti. Igazi kis szívtipró abban a farmeros cuccban. Majd nem győzöd te is hajkurászni a csajokat mellőlük. :wink: :wink: :lol: :lol:

Christell,

Ne aggódj, nekünk is még egy csomó minden hiányzik. Még magamnak is kellene vennem bugyikat, szopis melltartót, elől gombolós hálóing etc.... Szóval van még mit beszerezni. Csak ki ne fussak az időből. :lol: :lol:

Holnap megyek 4D-re reggel 9.3-ra, már nagyon kiváncsi vagyok a kis Barbikám pofikájára. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Én is tiszta szívből gratulálok Jamiee-nek! Jó egészséget és minden jót az új kis családtaghoz!
Vendég
 


DzsémiMami!
Nagyon sok szeretettel gratulálok,sok sok tejcit,Réka baba üdv a nagy világban!!!!
Boldog ünnepeket Nektek hármasban!!!!
:)
vedresandi
 
 


Sziasztok!

Jaimee! Gratulálok! :lol: :lol: :lol:
Super! Nagy lakásátalakításban vagyunk itt a végén és csak most raktam össze a gépem, de hát érdemes volt. Azt hiszem ennél szebb karácsony ajándékot senki sem kívángat magának és addigra már otthon is lesztek. Nagyon jó időzítés, úgy örülök Nektek!

Jaj azt hiszem én vagyok a következő a sorban. Már így is mindenki azt kérdezi, hogy ugye mindjárt szülök, erre én én közlöm, hogy á még van 4 hét. Lehet, hogy nem lesz annyi és ez látszik? Vagy a hatalmas pocak teszi.

Betsy! Domonkos lesz a neve. Nagyon szépek a fiaid, büszke lehetsz rájuk. Nálunk biztos, hogy lesz féltékenység már most látszik. Próbálom majd megtalálni a helyes egyensúlyt a fiúk között.

Olik! Klassz, hogy javul a viszered, az aranyér elég szörnyű nekem is volt. Próbáltál rá valami homeopátiást? Nekem régebben az Aurobin kenőcs gyógyította meg, már majdnem megműtötték, de helyrejött.

Judy! Kitartás már Neked sincs sok hátra! Fiúk várják a hugit?

Kép
barbi5
 
 


Jaimee,
GRATULA RÉKA BABÁHOZ! SOK TEJCIT ÉS EGÉSZSÉGET KIVÁNOK MINDKETTŐTÖKNEK! Amint tudsz gyere a beszámolóval és a képekkel. És tényleg, ennél szebb karácsonyi ajándékot senki nem kivánhat magának!

Bambika,
nagyon szép a pocid! Nem hiztál sokat!

Olik,
most meg az aranyered, hát nem semmi, de kitartás, már nem olyan sok van hátra! :D

Chris,
igaz, ti is akkor voltatok és már szépen látszott minden. Ez, ahova megyünk elvileg 3d-s uh, szerintem azon már kell, hogy látszon a neme, ha meg akarja mutatni nekünk, ugye?

Judy,
neked is kitartás, hamarosan megszületik Barbika! Ma meg mentek 4d-re, de jó lesz nektek, majd kérjük a képeket!

Barbi,
igen, mostmár tényleg te vagy a következő. Mindjárt felteszem a táblát is, hogy lásd! :D Pociképet nem akarsz felrakni még igy, szülés előtt?
sirkici
 
 


Kép

Kép
sirkici
 
 


Sziasztok!

Igaz, a Nórival már tegnap üzentem, de nagyon-nagyon sok örömet, boldogságot kívánok Jaimee anyunak és apunak!
A picinek pedig boldog gyermekkort!!!!!!!!!!!!!

babszika
 
 


Sziasztok,

Barbi.

Bizony te következel. :lol: :lol: :lol: Már én is a 3. helyre tornásztam fel magam. Hihetetlen, olyan mintha tegnap lett volna, hogy feltettem a tesztemet. Röpül az idő.

Igen, várják már a fiuk, számolgatják vissza a napokat. Ma reggel is ugy keltek fel, hogy már csak 69 nap van hátra. Nagyon számon tartják. :lol: :lol: :lol:

Sirkici,

Mindenképpen teszek majd fel képeket, csak mivel DVD-t kapunk csak, így egy kis időbe fog telleni, amíg álló képeket csinálok a DV-ből, de igyekszem.

Ja, és drukkoljatok, hogy az ellenanyagom negatív legyen, azért is ma megyek.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy,
akkor drukk az ellenanyaghoz, hogy negativ legyen, meg várjuk a képeket!
sirkici
 
 


Sziasztok!

Jaimee

Gratulálok és minden jót nektek!

Judy

Drukk az ellenanyaghoz .

KépKépKép
bambika
 
 


Sziasztok,

Megjöttünk a 4D-ről, természetesen Barbika végigaludta az egészet.
Ja, és szokás szerint a lehető legroszabb pózban feküdt,így már megint nagyon nehéz volt őt uh-ni, de azért sikerült 1-2 képet csinálni.

Fej-és pocakméret 30 hetesnek felel meg, a combihossz viszont 32 hetesnek, mondta is a doki, hogy szép magas lány lesz. :lol: Súlya pontosan 1543 gr.

És a kiscsaj tiszta Danika, illetve én. A szájacskája éppugy leffenik le ahogy nekem és Danikának, illetve szegénykémnek is olyan nagy orra van mint nekünk.
Sajna mivel aludt a szemecskéit nem láthattam. :cry:

Képek.

Arcocskák

Kép

Kép

Kép

Punci , ahol a nyilat látjátok(doki azt mondta, hogy szép duzzadt szeméremajkai vannak, mint amilyennek lenniük kell ilyen korban)

Kép

Kép

Lábacska

Kép

Ezen kívül, az ellenanyagom negatív, vasam egy kicsit alacsonyabb az alsó határnál, 120 helyett 118 valószínüleg napi 1 helyett napi 2-t kell majd szednem. Cukrom kaja után 2 órával 4,1 ami nagyon jó, viszont a vérsüllyedésem max 20 helyett 34 lett, az egy kicsit aggaszt, nem tudom mitől van.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Helyzet jelentés Jaimeetől:
"Réka baba jól szopik és ha ébren van, szinte non-stop. Egész nap gyönyörködöm benne, tiszta apja! Hihetetlen, hogy 24 órája még a pocakban volt. Puszilunk mindenkit, köszönjük a drukkokat!"

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris,

Mondd meg Jaimee-nek, hogy én is puszilom, és adjon egy nagy cuppanóst Réka babának helyettem is. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Ezt az oldalt most találtam. Tök jó, nézzétek meg.

http://www.abbcenter.com/index.php?t=ki ... k&m=Linkek

Van rajta egy kalkulátor is (igaz olasz), combcsont alapján kalkulál prücsök hosszat. Nekem 42 cm jött ki.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sirkici!
Igen, a 4D-n már látszott volna minden. De nem nagyon akarta mutogatni. Mivel elaludt, ezért csak a vizsgálat elején láttuk 2D-ben, hogy van -e kukaca. :wink: Ti mindent fogtok már látni a 21. héten. Már nem sokára megláthatod. :wink: Szerintem egy szuper élmény, látni a csöppséget. Kicsit megismered, hogy ki lakik a pocidban. Apával együtt megkönnyeztük, és kicsit közelebb érezzük magunkhoz.

Judy!
Nagyon jók a képek! Barbi baba nagyon édes. Gratulálok az ellenanyaghoz is! Még nekem is kell vásárolnom néhány dolgot magamnak. Legnagyobb problémám, hogy már nincs egy olyan felsőm, pulcsim, amibe beleférek. Brendonban, C&A-ban vettem nacikat, de a felsők olyan vékonyak, pulcsi kell fölé. Azt pedig nem kapok. Vagy valami mellényt. Ma vettem a kínaiban egy tunikát, Az alá tudok öltözni. De pulcsit, kardigánt nem lehet kapni. Pláne olyat, ami be is ér. :oops: :? Pedig még hol a vége? Mi még csak növünk. Vagy olyan kis nádszál vékony kismamák vannak csak?! Nem hiszem. Vissza kell fognom a kaját is. Úgy hízok, mint a kölyök gólya. :oops:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Judy!
Megmondtam Jaimeenek! :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Jaimee!!!

Hatalmas gratula Réka babához! Sok erőt, egészséget, boldogságot és RENGETEG TEJECSKÉT kívánok neki jó sokáig!!!
Vendég
 


Chris,

Tudom mit érzel amikor vásárolni mész. Nekem is mindig az az érzésem, hogy csak a vékony kismamikra gondolnak, a nagyobb darabok meg vegyenek fel zsákot.
Amugy mióta itthon vagyok nem is vettem magamnak semmit egy farmernacin kívül. Suliba vinni a srácokat, meg lemennia boltba jó egy bő pulcsi is. Ha meg dokihoz megyek arra van kb 3 kismama felsőm, azokat szoktam váltogatni.
Most meg már nem is érdemes vennem semmit.
Amugy mennyit híztál????

Jaimee nem tudna küldeni valami MMS-es képet???? Már olyan kiváncsi vagyok a kis pindurkájára. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy!
Sajnos sokat! 6kg-t. :cry: :oops:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


SIRKICI: Omnia nem november 18-án szült? Vagy én emlékszem rosszul? :wink:
JUDY: Nagyon édes a képeken Barbi :) Olyan kis aranyos az arcocskája. Megnéztem azt a kalkulátort. Nekem a szülés napján volt UH, azokat az adatokat írtam be, a kiadott hossz tényleg stimmel, 46 centi lett Bence, viszont a súlyát 3379grammra adta ki, és csak 3000gramm lett.
JAIMEE: Örülök, ha már ilyen jól megy a szopi. Biztos egy tünemény a kishölgy. Nagyon kíváncsi vagyok Rá én is!
Vendég
 


Judy,
nagyon aranyos Barbi baba, és nincs is nagy orra, pont gyönyörű, bájos kis hölgy! :D

Chris,
igen, remélem mindent látni fogunk, meg hát elvégre ez olyan uh is lesz, hogy megnézik mindene megvan-e és szépen fejlődik-e?! Meg különben is utána 3 hétre rá 4d, úgyhogy a kettő közül az egyiken majdcsak kiderül egyértelműen a neme... :D

Betsy,
nemtudom, mindig amelyik napon jönnek a hirek, megnézem az órát és az alapján irom be, de megengedem, hogy akkor szült Omni. Jó lenne ezt tőle megtudni, majdcsak jön már és ir nekünk pár sort! :D
sirkici
 
 


Egy kép Réka babáról mobillal. Holnap majd jönnek élesebb képek! :)

Kép
szilbee
 
 


Szép jó reggelt,

Chris,

Az a 6 kg nem is olyan rossz. Én eddig 10 kg-ot híztam. 5-öt az első 20 hétben, 5-öt a következő 10-ben és most ebben az uccsó 10 hétben már nem nagyon akarok 3 kg-nál többet felszedni, de sajna jön ugye a karácsony, és ahogy magamat ismerem nem fogok tudni ellenállni a finom falatoknak. :lol: :lol: :lol:

Betsy,

Az a kalkulátor nekem meg a súlyra 1350gr-ot mondott és a 4D-n meg 1540 gr volt Barbika. Igazából a hosszára voltam kiváncsi, az meg akkor stimmel +/-. :lol: :lol:

Sirkici,

Szorítok, hogy minél előbb megtudjátok a babóca nemét. :lol: :lol:

Szilbee,

Köszi a képet Réka babáról. Annyira aranyos, olyan édi kis nózija van. Ha tudsz majd tegyél fel még egy pár képet róluk. :lol: :lol:

Rólunk

Danika ma reggel hőemelkedéssel ébredt és a hangját elvitte a cica, plusz olyan mélyről jövő köhögése van. Voltunk dokinál, torka csúnya, nyirokmirogyek duzzadtak. Kapott gyógyikat, meg pihire vette a dokinéni. Persze mire hazaértünk ő már olyan jól volt hogy PS2-vel akart játszani, aztán eligazítottam, hogy sipirc az ágyba. Most nézi a Cartoon Network-öt, remélem elalszik egy kicsit, mert reggl fél 5 óta fent van.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Jaj de édes Réka baba! Küldj még képet Jaimee amint tudsz!

Judy! Barbi baba is nagyon aranyos és nem is nagy az orra!

Bambi! Nagyon csini a pocakod! Én sajnos nem tudok felrakni képet, mert a fényképezőm nagyo nagy méretű képet csinál és itthon photoshopom nem tudom lekicsinyíteni. De kb. akkoor mint aki holnap szülni fog.

Tegnap éjjel képzeljétek megjártuk a kórházat. Éjjel iszonyú fájásra ébredtem, aztán ezek ismétlődtek 15 majd 5 percenként. Keltettem is a férjem, hogy irány a kórház mert szülünk. Mire beértünk már 3 percenként görcsöltem (hajnali 4-kor). Egyébként a fronttól teljesen teltház volt már akkor.
Megvizsgáltak és kiderült, hogy teljesen zárt a méhszáj és magasan a baba, bár a görcsök tényleg vannak de akkor még nem szülök. Felvittek osztályra és ott szépen lecsökkenek a fájások úgyhogy végül délután hazaengedtek. Azt mondták jóslófájások szülhetek 2 nap, de 3 hét múlva is, menjek ha újra rendszeres lesz, de a baba jól van.
Most is van görcs 1-2 óránként, de szerintem jó lenne ha még benn tudnám tartani 1-2 hetet had fejlődjön nem?
Úgyhogy jó izgi volt, biztos voltma benne, hogy szülök. Ja és arra is jó volt, hogy kiderült mi mindent hagytam otthon a kórházi cuccból. Se bögre, evőeszköz, wc papír, meleg pizsi (mert iszonyú hideg volt), töltő semmi nem volt nálam. Na majd legközelebb.

Most pihennem kell ti is vigyázzatok magatokra!

Kép
barbi5
 
 


Nagyon aranyos Réka baba!

Judy,
köszönöm!

Barbi,
akkor mostmár hamarosan meglesz az a kiskrapek! :D
Egyébként nem csak photoshoppal lehet lekicsinyiteni a képeket, ha van ACDSee-d, vagy akár az office-nak a Microsoft Office Picture Managerrel is, tehát bármilyen képnézetegetésre alkalmas progiban kell, hogy legyen olyan valami parancs, hogy RESIZE!
sirkici
 
 


Tyűűű, de cukor a kis Jaimee! :lol:

Judy:fantasztikusak a képek!

Barbi: ez kezd lassan izgi lenni!
Vendég
 


Sziasztok!

[color=red]Jaimee! Gratulálok!!!! Sok örömet és tejcsit![/color]

Sajna nem nagyon volt időm a képeket feltöltögetni és kicsinyítgetni. Mivel éjszaka alszunk, cserébe kitölti az egész napot.
Remélem mindenki jól van, szépen növögetnek!
Judy! Nagyon jók a képek!

Én is mellékelek néhányat: Kép
Kép
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 0.2574.jpg[/img]
Kép
Kép

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 



Sziasztok!!!
Meggyöttem :wink: Csak etettem, altattam és magam is bealudtam :oops: Most ébredtünk :oops:
Szóval: minden a legnagyobb rendben, akkorát nőtt a picurka 10 nap alatt :lol: Csak elmértek szegények és frászt hoztak rám :evil:
Viszont Kishölgy újra medencefekvésű :twisted: Már le kéne nyugodnia, ő meg ficánkol...na majd telebeszélem a fejét :lol:
Nem kellett uh-ra sokat várni, viszont dokira picit többet, mert pont műtétje volt. Gondoltam ha már ott vagyok, akkor megvárok, rendi volt, azonnal beszólított.
2hét múlva 28-án kaptam NST időpontot. Már itt tartunk :shock: :shock: :shock:


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Omni: gyönyörű kis hölgy :wink: Gratulálok, hogy éjjel alszik, ez kincs :!:

Judy: Barbi baba is nagyon cuki, hogy látszik a kis nunija :lol: Nem is nagy az pisze, minden babának ilyen a képeken :lol:

Jaimee: Rékuci is nagyon cukika, egyem akis újszülött szívét :lol:

Barbi: Akkor hamarosan Tőled is jönnek hírek :wink: Drukk!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


JAIMEE: Nagyon édes Réka!!!! Látod, sikerült őt simán megszülnöd :)
OLIK: Örülök, hogy minden okés volt az UH-n. Aadatokat nem írod le? Bocsi, hogy mindig kíváncsiskodok. :)
OMNIA: Nagyon aranyos Dóra! És igazán Rád hasonlít :) Mekkora most? Szép az arcocskája is, Bencének kicsit pattanásos, de majd elmúlik. 4 nap múlva Ti is 1 hónaposak lesztek!
JUDY: Jobbulást Daninak! Akkor ő már megkezdte a téli szünetet..
BARBI: Pihenj sokat, most már tényleg bármikor szülhetsz. Úgy látszik ebben a topikban mindenki hamarabb szül, eddig senki nem hordta túl a picit :)
Vendég
 



Betsy: Köszi a kérdésed, megnézed nekem a táblázatban?BPD: 82mm ( a múltkori 77 volt)
Thorax: 96*79mm ( 80*80)
Femur: nem változott 62mm( ez viszont a múltkor nagyot nőtt :shock: nem tudnak ezek mérni, ez a véleményem :?

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Omnia,
nagyon aranyos Dóra baba, és nagyon jó hogy éjjel alszik!

Olik,
örülök, hogy minden rendben veletek! :shock: És máris az NST-nél tartotok? Te jó ég, te is mindjárt szülsz!
sirkici
 
 


Ja, lenne egy kérdésem...
Mikor kell a babáknak úgy igazából megmozdulniuk? Úgy értem mikor lesz az a "lórugás", amig már nem lehet összetéveszteni semmi mással?
sirkici
 
 


Sziasztok Mamik!

Sajna nem volt netünk, így csak most tudtam jelentkezni!!

Jaimee mamika: óriási gratula a kis Rékához!! nagyon sok boldogságot, egészséget és tejcit Nektek!!

Omni: nagyon édesek a képek!! :D

Barbi: most már Te következel :lol: Ezek a frontok nálam is bekavartak anno...(36+3-ra szültem :wink: ) Pihengess sokat!!

Judy: de szépek az uh képek!! :D Úgy szeretem nézegetni őket..

Rólunk gyors helyzetjelentés: most már drága kicsi Alexim 4 óránként eszik, nagyon szépen fejlődik...Szerencsére visszavett magából, így kevesebbet is bukik..Most már "csak" 190-et hízott...A gyerekorvos és védőnéni is meg volt vele elégedve...Voltunk neurológiai vizsgálaton is, ahol mindent nagyon szépen végig csinált!! Egyszerűen fantasztikusan jó baba, imádom őt és el sem tudom képzelni nélküle az életem :D :D

Hogy álltok a karácsonyi őrülettel??

Én ma berohantam a Mammutba, még a nagyi vigyázott rá és megvettem egy pár ajándékot...A többit apura bízom, mert nagyon elegem van a tömgből és a sok bunkó emberből...!!!

Millió puszi mindenkinek!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Omni: gyönyörű a baba!

Sirkici, itt egy link:

http://www.netbaby.hu/Article.aspx?ID=375

Már pár hete érzek én is valamit, van, hogy nem vagyok biztos benne, hogy a bébi az, van, mikor tutira biztos vagyok, s volt már két jól irányzott rúgás is, de nagyon változó és még nem rendszeres, apa már tűkön ül, és reklamál Csiribébinél, hogy nem ér csak anyájának csak belülről rúgkapálni, ő is éreztni akarja! :lol:
Vendég
 


Kép 6 hetesen Kép

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Kép Kép

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!Hol lehet megnézni Jamie babáját?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?