Új privát üzeneted érkezett!

Szilva: szorítok nektek!!! szép kismamaságot a továbbiakban!!!!

Lányok: segítsetek kicsit! kedden volt a hsg és aznap alig vérezgettem, tegnap meg már szinte semmit. erre ma megint beindult a vérezgetés és olyan enyhén menszisen fájdogál a pocim. nem menszis mennyiség jön, de több mint tegnap. a doki azt mondta, h 1-2 nap pecsételő lehet, de kisebb - nagyobb darabkák jönnek ki nekem. ez normális?
holnap megyek uh-ra, de kicsit azért megijedtem most. :roll: remélem holnapra már elmúlik teljesen!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Szilva!
szegénykém :( sajnálom nagyon!de így ők kettecskén biztos egészségesen fognak növögetni!
Gondolok sokszor tátok! :D

Czinkeb!
nekem uh-os átjárhat.volt,és nem jött csak 1 csepp vér :shock: remélem minden okés lesz holnap :D
Vendég
 


Szilva

Sajnálom!!! :(

Czinkeb!

Ne izgulj! Én is két napig vérezgettem, ez teljesen normális dolog!!!!

Kép
katiee
 
 

 
 

Sziasztok!
Gyönyörűen pulzált a kicsi szíve, és már 11,2 mm. Óriási!!!! Szépséges, tündéri és minden!
20150601134430
 
 


Szilva drága sajnűálom, de hidd el a két babó nagyon erős lesz és Veletek maradnak!

DViki éljen!
Vendég
 


Sziasztok!

Czinkeb!
Nekem is volt pár napig vérzésem az átjárhatóságit követően, emiatt ne izgulj, biztos minden ok.

Szilva!
Én is sajnálom, ami történt de most próbálj meg a két picire koncentrálni és minden rendben lesz!

Katiee!
Én 22én megyek uhra és ott fog kiderülni az inszem pontos dátuma. Neked mikor lesz az uh?
Egyébként én is nagyon örültem, amikor végre 42., 43. napon megjött.

Desviki!
Gratulálok a babához!!!!!!
babita
 
 


Szépséges jó reggelt!

Nyakunkon a KArácsony! :lol:

Kép
Vendég
 


Jó reggelt!
Én sem vagyok normális, mert már az első szabadnapomon is fent kuvikkolok hajnalban.

Szilva!
Vigyázz a Picikéidre! :wink:
20150601134430
 
 


Desviki!

Tegnap kiderült, hogy donor inszeminációm lesz! az lenne a kérdésem, hogy ez hogy megy! milyen vizsgálatok kellenek, meddig tart a stimuláció, milyen időközönként kell bejárni és kb. mennyibe kerül?!

válaszod előre is köszönöm!
kjaja
 
 


Kjaja!
A donor inszem azt jelenti, hogy nem a párod kiskatonáit vezetik fel katéteren?

Az hogy mennyibe kerül, attól függ, hogy milyen stimut kapsz. Ez lehet pár ezer forintos gyógyszer, de akár 25000 Ft-os injekció is. A stimu attól függ, hogy csak kicsit kell téged stimuzni, vagy nagyon. Van akinek a closti is bevált, én mindig Puregont szúrtam.

A dokid majd megmondja, hányszor kell menned Uh-ra. A stimu addig tart, amíg nem lesz egy kb. 20 mm-es tüsződ, amit érdemes megrepeszteni, ehhez jöb kb. egy 70000 Ft-os tüszőrepi szuri.

Aztán már maga az inszem.

Melyik intézetbe jársz?
20150601134430
 
 


Desviki: 70.000 ft-os repi szuri?????? nem 7.000?
egyébként tök fura, mert már multkor is vki mondta, h neki a puregon kb 25 e , azon is elcsodálkoztam. igaz én csak 300-ast szúrtam , de nekem 10 e volt ,,csak,,.
Gratulálok a kicsi szívhez!!!!szép kismamaságot nektek!!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Viki!

hát igen, nem a páromtól lesz a baba, mivel neki nem lehet babája! de megbeszéltük a donort, és mondta, hogy ő így is szeretni fogja! :)

akkor az inszem kb. 100-150 ezer forint?! vagy több?! a legdrágábbal számolva! és milyen időközönként kell járni a dokihoz?! amúgy a kaáliba járunk, debrecenbe!

köszi a válaszod! :)
kjaja
 
 


CzinkeB!
7000 Ft, de meglódult a kezem a sok nullával. :oops:

Kjaja!
Nincs 100! Dehogy! Bocsi, elírtam.
Azt hiszem a Kaáliban 40 e Ft csak maga a beavatkozás + még a gyógyszerek.
A párod remek ember lehet, hisz sokan idegenkednének ettől!

Mikor kezdtek?
20150601134430
 
 


Viki!

hát remek ember, de mivel neki sajna nem lehet gyereke, de nagyon szeretne, ezért vállaltuk be a donort, mivel így akkor is az ő gyereke lesz, hiszen bennem, feleségében, növekszik majd 9hónapig! szóval egyértelmű, hogy az ő gyereke is lesz!!!!!!!!!!!!

hát január végén, február elején lesz a lapar, meg a petevezető átjárhatósági vagy ezekhez hasonló, és utána gondolom,ha minden rendben lesz!

nálatok mi volt a probléma?! 4.re jött össze, ugye?!

akkor 100-150 ezerből kijön az inszem! (gyógyszerek+beavatkozás)

de a dokihoz milyen időközönként kell menni?!
kjaja
 
 


Kjaja!
Sztem ha jól reagálsz a stimura, akkor nem kerül mjad 100-be.

Nálunk egy kis pröci volt, ugyanis én ellenanyagot termelek a férjem remek kiskatonái ellen, és ezért volt az inszem. Vmint nekem nem volt oké a PÉ-m sem.

Hogy hányszor kell menni? Ez attól függ, hogyan fogsz reagálni a stimura. Nekem volt olyan, hogy 1szer megnézett UH-n, aztán 2-3 nap múlva volt az inszem. Aztán az utsónál nem akart a tüszőm az istennek se fejlődni, és akkor 4szer is volt züsző nézőbe.
20150601134430
 
 


Viki!

köszi a válaszod, és bocs, hogy ennyi hülyeséget kérdezek! azért érdekelt, hogy hányszor kell menni dokihoz, mert lombiknál minden másnap kell menni, vagy valami hasonló! akkor itt nem kell állandóan a dokit járni! meg a pénz is azért érdekelt, mert a lombik 200körül van! ez megnyugtató, hogy az inszem kevesebb!

de én nem tom, nekem az inszem nem hangzik olyan sikeresnak, mint a lombik!
kjaja
 
 


Kjaja: nagyszerű, remek a férjed!!!!
Desvikinek és Bonikónak is inszeme volt és már van pocaklakójuk!!! igaz nem tudom hányadjára jött nekik össze.
de pozitívan kell hozzáállni!!!
az én dokim szerint az inszem a spontán akciózáshoz képest + 5 %-t jelent. a lombik nem tudom hány + %, de tuti több.
de reméljük az inszem is bőven elég lesz és már elsőre jön a babátok!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Megvolt szerdán az inszem, de most olyan sok beavatkozás volt, hogy nem volt szabad ágy, amin utána pihizhettem volna :roll: De végül szerecsém volt, mert mire visszamentem a szobába, addigra a másik két lány már elment, így legalább a kanapén elnyúltam egy picit. Sőt, otthon jól felpolcoltam a fenekemet, és úgy maradtam még vagy 1 órát, illetve sokszor mentem fel gyertyaállásba is. :lol: Egyszer írtam, hogy én teljesen jól vagyok lelkileg, hát kedd éjszaka sírógörcsöm volt...magam sem értem, hogy miért, hiszen azóta is, és előtte is tök jól vagyok/voltam. :roll:
Viszont képzeljétek, most folyamatosan érzem a petefészkeimet, eddig csak az inszem napján éreztem, illetve előtte is csak a peteérés napján.
29-én kell visszamennem a reggeli első vizelettel, és megfogadtam, hogy nem is fogok otthon tesztet csinálni, majd ott megtudom, hogy mi a helyzet.

Szilva!

Sajnálom! :cry: Tudom, hogy ez nem vígasztal, de legalább ők ketten megvannak már Nektek!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Kjaja!
Igaza van CzinkeB-nek! Nem szabad feladni. Boninak az első sikerült, nekem a 44., de ismerek olyat, akinek az 5.

Hinni kell végig!

Nemone!
Drukkolok nagyon, hogy minden rendben legyen! Én is az utsó inszem előtt sírtam ki magam, de úgy apait-anyiat beleadva. Vigyázz magatokra!!!! :wink:
20150601134430
 
 


Viki!

szerintem csak 4-et akartál írni, nem 44.???!!!!!!!! :)

köszi a bíztatást, hát remélem minden jól fog menni!

tényleg remek a férjem! :D
kjaja
 
 


Kjaja!
Nézd el nekem, tényleg a 4. volt. Igaza volt aki azt írta, hogy a kismamasággal vele jár némi szenilitás is.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Viki!

Gratulálok a dobogó szívű csöppedhez, nincs is ennél nagyobb öröm, az tuti!

Czinke!

Gratulálok az átjárható petevezetőkhöz! Én is katéterrel ballagtam át a röntgenbe, nem volt vészes :) Nem kaptál szurit utána?
Vérzel még?

Kokusz!

Veled mi van: megjött végül? Ugye nem?

Babita!

Akkor most először és utoljára örülünk annak, hogy megjött. Végre kezdhettek :)

Katiee!

Mi volt a BMC-ben? Ti is kezdhettek?

Szilva :(

Sajnálom, hogy ilyen nehéz döntést kellett meghoznotok :( Nagyon drukkolok, a másik két baba veletek maradjon! Táblát javítottam!

Nemone!

Én se tesztelek az életben többet :( Ez a mostani jobban kiborított, mint gondoltam :( Legközelebb nekem is majd a vérvétel megmondja, hogy sikerült-e... :(
Nagyon drukkolok neked!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


lenne egy kérdésem hozzátok!

azt olvastam egy másik topikban, hogy az átjárhatósági után várni kell 3 hónapot???????!!!!!!!!!!! mire mehetek inszemre?! igaz ez, vagy valaki félreértett valamit?! ne úgy van, hogy megcsinálják a vizsgáltatokat és ha az eredmény megjön és jó, akkor jöhet az inszem?! vagy nem így van?!

várom a segítségeket!

köszönöm!
kjaja
 
 


Kép
Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!


Bocs a belekotyogásért: igen, a Kaáliban 40.000 Ft 1 inszem, ebben az uh-ok és a beavatkozás van benne, ezen felül van még a repiszuri (Kb. 8.000 Ft) és a gyógyszer (Closty). Tehát mondjuk 50.000 Ft.

Nekem december 6.án volt az első inszemem, 1 hét múlva tesztelek reményeim szerint egy +at!!!! :wink:

Drukkolok Mindenkinek Lányok!!!! ++++++++++++++++++

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Kjaja!

Ez tuti nem így van! Ha egyébként minden rendben, akkor nem kell várni.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kjaja: szerintem nem kell várni. Nekem is volt, és utána ugyan nem inszem jött, csak spontán, de nem voltunk letiltva.... :roll:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Nagyon aranyosak vagytok!

köszönöm szépen az infokat! :D
kjaja
 
 


Sziasztok,

Nemone: biztos a stressz, a nagy izgalmak okozták a sírást. de jó, mert kicsit megkönnyebbül az ember utána. kívánom h megtapadjanak a kicsikék és minden rendben legyen!

szerintem ezeket a megpróbáltatásokat, több hónapos (éves) próbálkozásokat, inkább lelkileg nehéz bírni. fizikailag még csak csak lehet bírni, összeszorítom a fogam, vágom a képeket és tűrök. lelkileg már nem megy, sírok!

voltam uh-n. a keddi hsg óta még mindig vérezgetek. doki szerinte ok, de kaptam lórugásnyi gyulladáscsökkentőt. ez a hónap elúszott, olyan mintha nem is szúrtam volna .
emeljük a puregont , a következő kúra jan-ban 4*50 és utána 4*100! :shock: remélem ez segíteni fog már.
:roll:

január nagyon izgalmas lesz!!! jó sokan várjuk már az új évet! remélem mindenkinek tényleg boldog új éve lesz!!! :wink:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok Csajok!

HCG 80, 69 (17 napon) !!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ne kérdezzétek, én sem értem! :?

Ma voltam a BMC-ben, vittem a kis mintám, mert ma mára hívtak vissza. Tesztelni se teszteltem reggel, hanem az esélytelenek nyugalmával bementem a dokihoz és majdnem lefordultam a székről, amikor közölte, hogy

[TERHES VAGYOK!!!!color=red][/color]

Erre elkezdtem bőgni, hogy biztosan méhen kívüli, mire csináltatott egy vérvételt, aminek fentebb látjátok az eredményét.

Tele vagyok aggodalommal, alig várom a jövő pénteket, mert akkor lesz uh. Remélem akkor már majd lehet látni és megnyugszom kicsit. :?

Addig meg naponta szúrom magam progeszteron szurival és rakosgatom az utrot! 8)

Még jelentkezem, most próbálom magam felmosni!

Szép hétvégét mindenkinek!! Pussz :)

nellike
 
 


Nellike!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Gratulálok!!!!!!!!!!

Hát ez igazi csoda! :lol: Most akkor nem is jött meg normálisan??? Vagy elmúlt 1-2 nap alatt???? Tök mindegy, a lényeg, hogy terhes vagy!!! :lol: :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó!

Hát ez az, hogy megjött a ciklus 24. napján, a vártnál korábban. Rendesen véreztem, nemcsak barnázgattam és nagyon erős görccsel, meg derékfájással is járt. (pont úgy, ahogy szokott). :? Ezért nem értettem az egészet. Szerdára egyébként elmúlt, és a HcG eredmény azt mutatja, hogy a menstruációt "megúszta" a picike. Viszont mivel mindent "megtettem", amit nem lett volna szabad (zsákokat meg dobozokat cipeltem, abbahagytam az utrót, meg a Bromocriptint, meg a terhes vitamint és még sorolhatnám) a doki szigorú progeszteron kúrára ítélt. És persze pihenésre :)

Tisztára kivagyok, hogy jó helyen van-e, nem -e üres petezsák és a többi...Nem fogom kibírni jövő péntekig. :oops:

Ja, még azt akartam mondani, hogy a kötőhártya gyulladás , ami kb. egy hete nem akar elmúlni, az is emiatt lehet. Egyszerűen minden sminkszeremre allergiás lettem.

Majd meglátjuk jövő pénteken, addig is drukkoljatok, hogy rendben legyen minden.

nellike
 
 


nelllike tiszta szívből kívánom, hogy megfeleleő helyen legyen a kis túlélőd :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 



Nellike: gratulálok!!! ez a kis pici tényleg igazi kis túlélő!!!! most aztán akkor vigyázz magatokra!!! :wink: és csak nyugodtan, csak pozitívan!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Nellike!
Gratula! Kívánom, hogy a picikéd erősen kapaszkodjon a pocakodba!
20150601134430
 
 


Nellike tiszteletére az új tábla :)



Kép
Kép


Nellike!

Gratulálok, és gondtalan babavárást kívánok! Készülj fel, nagy huncut lesz ez a gyerek, ha már most így megtréfál :twisted:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Remélem , hogy igazatok lesz!

Pénteken minden kiderül, addig pedig nagyon vigyázok rá! Megyek is, rakom az utrót, mert itt az ideje! :)

nellike
 
 


Sziasztok!

Desviki!
gratula a dobogó szívű csöppséghez! :lol:

Nellike!
neked meg hipp-hipp-hurrá!!!!!!!!!!!!szorítok nagyon! :P :P :P

Nemone!
inszemhez szorítok hogy most sikeres legyen!!!!!! :D
én is sírdogáltam mindíg a stimus hónapokban a hormontúltengés miatt :wink:
Vendég
 


Köszi mindenkinek, mostanra kezdenek letisztulni a fejemben kavargó gondolatok.

És túl vagyunk az első progi szurin is, amit a férjem adott be remegő kézzel. (nem minősítem, mert bele szokott olvasgatni)
:lol: Egyébként ügyi volt.

Viki! Gratulálok a picikéhez! Ha én most pénteken megyek, akkor még csak a petezsákot lehet majd látni, ugye? Akkor kiderül, hogy jó helyen van-e és, hogy nem -e üres a petezsák?

nellike
 
 


NEllike remélhetőleg már látszani fog, de ha nem akkor sem ijedj meg, mert általában az 5.héten látszik csak a petezsák(bár szerintem már a vége velé avgy, csaka nőivonal nem jelzi), 6 hét végén pedig a kis lüktető pontocska ,a szív is!

:lol:

Szépséges NApocskát!
Vendég
 


Jó reggelt!

Nellike!

Mi 6+0 voltunk először dokinál, és akkor csak petezsák volt és szikhólyag, + megnyugodhattunk, hogy jó helyen vagy. Ne lepődj majd meg, ha 3 hét múlva újra ad időpontot.
8+0-nál pedig már volt egy dobogó szívű 11,2 mm-es kisbékánk. :D :D :D :D
20150601134430
 
 


Húúú, Nellike én csak most olvastam a jó hírt. GRATULÁLOK!!! Kép
Látod, hogy a 4. is sikerülhet. :lol:

Szombat hajnalban megszületett a testvéremék kisfia. Nagyon szép baba, teljesen úgy néz ki, mint a bátyja. Majd ha lesz fényképem megmutatom nektek a kis drágát.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone!
Gratula!
Paraméterek? Mi a neve a picinek?
20150601134430
 
 


Balázs: 58 cm, 3340 g, pedig kb. 2 hete még azt mondták róla, hogy csak 2800 g körül van, ha ez igaz akkor 2 hét alatt nagyon belehúzott... :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!
Csodacsini Legényke! Micsoda paraméterek! Isten hozta és Isten éltesse a Drágát!
20150601134430
 
 


Nemone!
unokaöccsnek gratula a megszületéshez :lol:
Vendég
 


Nemone: gratulálok az unokaöccsihez!! szülőknek sok boldogságot hozzá!!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Köszönöm a nevükben is! Biztos nagyon fognak örülni! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Pár napig nem vagyok és micsoda hírek!!! :lol: :lol: :lol:

Nellike, hatalmasnagy gratulanciám! Ez azért így nem semmi! :lol: Ne félj, jó helyen van a babácska és nagoyn akar jönni Hozzátok ha így megmaradt!!!! Vigyázz Magatokra, pihizz és nem lesz semmi baj! :wink:

Nemone, én is gratulálok Balázs születéséhez! Szép nagy legény! És én is Balázst szeretnék másodiknak! de Apának nem tetszik a név :(

Szilva, sajnálom, hogy ilyen döntést kellett hoznotok, de arra gondolj hogy ezzel a két baba esélyeit növeltétek!

DesViki, gratulálok a szívhanghoz! :lol:

Kjaja, tuti nem kell várni, nekem utána következő hónapban csinálták az inszemet!

Évi, a január lesz a mi hónapunk! :wink:

Czinkeb, sajnálom, hogy nem hatott a szuri! De tudod a véleményemet... PCO-sok eleve nehezebben stimulálhatók! Hagyj a metnek időt!!!!!

Nem tudom, hogy nálam mi van... tegnap, 24. napon elkezdtem rózsaszínezni :shock: Petefészkem éreztem pár napig, mensis görcsök sehol, csak néha maszatolok kicsit... :? :roll: Pedig már olyan szépen beálltam, nem barnáztam hónapok óta! És ez most nem is barna, inkább rózsaszín. Csütörtökön kéne megjönnie.
Most csak azért drukkolok, hogy a mai napot bírja még ki, mert szerdán megyek a Kaáliba megbeszélni a köv. hónapi stimut és félek, hogy ha ma megjön akkor az már a 3. nap lesz és akkor ugrott a január.

Megcsináltam a lekvárt, valami isteni finom lett!!!!!!

Pusszantás mindenkinek!

Kép

Kép
anyoooka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: