Új privát üzeneted érkezett!

Bien!
Csak nagyjából igaz. Vagyis nálam. Az első trimben sem voltam szerencsére rosszul, csak kis hányinger volt reggel, este. De kibírható volt. A 2. trim-re ez elmúlt, viszon jött helyette egy nagy pocak, derék fájás ha sokat állok, vagy sétálok, és éjszakánként láb görcs. A görcsre szedek kalciumot, azóta megszűnt, és próbálok pihenni. Viszont nekem megmaradt a sokat kell pipilni állapot. :wink: De összességében fantasztikus az egész. Na jó, mondjuk most a karácsony előtti nagytakarítást kihagynám... De nagyon szuper! Remélem te is nemsokára megtapasztalod! Nagyon drukkolok!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Chris,

Olyan jó lehet azzal feküdni és kelni, hogy van valaki a pocidban, aki belőled és a szerelmedből is hordoz magában valamit :) Vigyázz magatokra!

Kép
bienvenue
 
 


Mindenkinek jó készülődést a karácsonyi ünnepekre!!!!

http://www.elfyourself.com/?id=1350288039

Táncra fel!!!
:)))
Vendég
 

 
 

Bien: Te ferty VIP tag vagy?? De jó neked....
Vendég
 


Szia Pöttye :)

Mi az a VIP tagság? Mire gondolsz? :shock:

Kép
bienvenue
 
 


Jó ez a manós móka :lol:

Kép
bienvenue
 
 


Bien,
ezek a kandúrok már csak ilyenek! :lol:
Szerintem ez a jó hozzáállás, hogy nem stresszeled magad annyira, hidd el, ilyen lelkiállapottal fog összejönni a bébike. Én is akkor a nyaralást tervezgettem, meg hogy majd ott hozzuk össze, és lám a hónap végén meglepődtem. Szóval, mostmár elhiszem, hogy mennyit számit a tudat...
sirkici
 
 


Sirki,

Egyre több mindenkitől hallom ezt. Konkrétan annyira nem izgat fel a dolog, hogy a hőmérőzést is csak a doki miatt folytatom. Pedig korábban nekem ez volt a támpont, és alig vártam, hogy megnézhessem, mennyit mutat... Na, majd meglátjuk, de akkor sem megyek a Dunának, ha mégsem jön most össze a baba. A múlt hónapban teljesen kibuktam, amikor megjött, de most nem fogok, ha így lesz. A férjem szerint azért vagyok ilyen laza, mert végre elkezdtem bízni a dokimban, és abban, hogy hamarosan valahogy mindenképp babás leszek :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Hahó!
van itt még vki?

babszika
 
 


Szép estét mindenkinek!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Van még valaki?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


én igen

babszika
 
 


Olllllllyan, de olllllyan szépséges házatok lesz (van), hogy az valami csoda :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


oda aztán potyoghatnak a gyerkőcök :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


köszönöm szépen

viszont örülök, ha egy bébink lesz!!!! eléggé belefáradtam már ezalatt a 2 év alatt.... nem biztos, h újra bele mernék majd vágni :roll:

babszika
 
 


szia Gyabi!
láttalak már skype-on is :wink:

babszika
 
 


Kép Kép

babszika
 
 


ki hogy s mint ezen az estén :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Hát, látom, jól elkerüljük egymást.... :?

babszika
 
 


Babszika: Ó ezt nem tudhatod. Majd az első gyerek után ráérzel a baba ízére :) Azt mondják ha az első baba nehezen jön össze akkor a második hipp-hopp. És fordítva. Na nálunk az első elsőre össze jött és a második várat magára. Szóval lehet benne valami. Abba a szép házba kellenek a gyerekek :)))
Na meg sose tudhatod lehet, hogy elsőre ikreket szülsz :)

Kép
csucsu05
 
 


Bien,
ez az, csak pozitivan! :D

Babszi,
szerintem is máshogy fogod majd gondolni, hisz tényleg egy ilyen szép házba nem elég egy gyerek... :wink: :D
sirkici
 
 


Jó reggelt!!!!

Persze, igazad van Csucsu, csak már a bébik számát inkább nem merem megjósolni :roll:

És ti hogy álltok most???

babszika
 
 


Babszika: Mi próbálkozunk aztán meglátjuk mi lesz. Dec 22-23án nem kellene megjönnie. Szóval majd meglátjuk. Én már nem élem bele magam mert akkor rosszabb.

Kép
csucsu05
 
 


Jó reggelt Babszi-Sirkici!
Vendég
 


Jó reggelt csajok! :wink:

babszika
 
 


na mi van veletek??????????

babszika
 
 


én vagyok, csak el kellett szaladnom a másik udvarba...jajj én holnap is melózok megint....ti mit csináltok hétvégén?
Vendég
 


Nóri!
én egész hétvégén a házban leszek sztem.... :roll:
szeretnék minden konyhai cuccot átköltöztetni, mert akkor majd annak idején kevesebbet kell.

babszika
 
 


Én is úgy csináltam, hogy áthordtam az apóságokat, meg a törékenyeket (esténként-éjszakánként-hétvégenként) és a költöztetőknek csak a nagy böhöm cuccok maradtak.
Vendég
 


na, én emiatt is, meg amiatt, mert a fiúk úgyis dolgoznak a háznál, addig én nem tudnék mit csinálni..... de ott akarnék lenni.... :roll:

Így legalább én is dolgozgatok :)

babszika
 
 


Na, majd ha a fiúk befejezik a melót, lesz mit csinálj tuti...pl:takarítás :?
Vendég
 


Szerencsére, a takarítást is úgy szoktuk csinálni, h minden folyamat után inkább megcsinálom (néha ők is besegítenek), mert akkor nem egyszerre kell az egészet.

Lassan mennem kell....


Remélem, Gabival minden rendben van. Aggódom érte :?

babszika
 
 


Jó munkát neked Babszi meg jó pakolászást hétvégére, pusza! :wink:
Vendég
 


babszika: Jó pakolást akkor. Szépitgesd a házatokat :) Ha lesz új kép akkor várjuk ám :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok Csajok!

Nóri,
drukk-drukk!! :wink:

Babszi,
jó pakolászást!

Gabival mi újság?

Én holnap megyek a keresztlányom szülinapi bulijára! 10-én volt 7 éves! :D A tesókámék kibéreltek egy játszóházat 11-2-ig és lesz ott minden: ugrálóvár, bújócskázóhely stb. stb. Eljönnek a barátnői és valszeg a "szerelme" is. :wink: :lol: Biztos nagyon aranyosak lesznek...
Vendég
 


Szia elveszett!

Ne is említsd a drukkokat, próbálok nem erre gondolni... :wink:
Gabiról nem tudok semmit, de délután nyomok neki egy sms-t, ha nem jelentkezik.Játszóház, de jó lesz!Édes kis pofák!Boldog szülinapot utólag is!
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek :lol: :lol: :lol:

Hogy aludtatok :?: :?: :?: :?:

Szöszi: Derekad fáj :?: :?: :?:

Arikon: Énis boldog szülinapot kívánok!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nóri,
te tényleg az év munkása cimre hajtassz? :lol: :wink:

Babszi,
jó pakolászást!

Arikon,
Boldog szülinapot!
sirkici
 
 


Köszönöm a jókívánságokat! Átadom a szülinaposnak! :D
Vendég
 


Sziasztok! Itt vagyok, jól vagyok. Azért vagyok ritkán, mert itthon vagyok. Tegnap nagyon szarul voltam. Egész délután meg este csak sírtam. De legalább most jobb. Mostmár nem kell sírni. Sokszor eszembe jutott mi lett volna, ha... . De ma lefoglalom magam. Sajnos a vérzésem még megvan. Délután hívom a dokit. Vasárnap reggel tervezek egy tesztet. Csak félek. Mi lesz ha még ott van. És mi lesz,ha nem.... :(

Kép
Kép
gabi82
 
 


Jézusom, az jutott eszembe, hogy 25-én kellene a rendes menszinek jönnie. Ha jön akkor végig megvolt 1 hónapig. Csajok, mit nem adnék legalább 1 hét betét nélküli állapotért!!!!!! :shock: :D

Főleg, ha mondjuk ez 28-án lenne, mert akkor megyünk visegrádra.... :? :o :)

Arikon, boldog szülinapot a keresztlányodnak!!!


Babszi, irigyellek a házért! Nekünk a fél tető kész. Elvileg holnap befejezik a középső részt és jöhet a lécezés a tetőfólia. Most szállingózik a hó. Ennyi még belefér. Minden erőnkkel szorítok, hogy karira fenn legyenek a cserepek!!!!!! :D

Ha tudok ma jövök sokat! Puszi mindenkinek!!!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok Csajszik,

Gabi, örülök, hogy jobban vagy. Miért kell új tesztet csinálnod? Bocs, ha tájékozatlan vagyok, nem akarok fájdalmat okozni... :oops:

Babszikám, jobb is, ha a 7végén ott leszel a házikóban, legalább ránézel a pasik körmére :P

Arikon, bizti jó lesz a buli :)

Nóri, hőt néztél esetleg? Naon izgi :wink:

Nekem meghülyült a hőm - pápá baba :?

Kép
bienvenue
 
 


Bien! Mi ez a negativitás! Szuper a hőd, újra felment!!!!

GAbi! BAsszus, te hogy bírpd a betétet?? Szegénykém! Én is azt használtam régen, de én nagyon viszketek tőle az utóbbi időben. :oops:

Nekem is pont Karácsonykor lesz a kritikus 17. dpo, amikor a legkésőbb szokott megjönni! Annyira szeretném, hogy ne jöjjön meg!


Babszi! NAgyon szép a hőd! Pont együtt haladunk!
Tessék újabb képekkel megörvendeztetni minket, úgyhogy játszál fotóst a hétvégén!!! Hagy sárguljunk be teljesen!!!

Nóri! Annyir aizgulok érted! Olyan jó lenne egy kétcsíkos a karifa alá!!!! Drukk!
Vendég
 


Szia Krisz :D

Nem az én hőm szuper, hanem a Tiéd :lol:

Úgy örülnék, ha Babszival egyszerre zebrásodnátok be :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Bien, ha nega akkor lassan vége a vetélésnek, mert már nincs ott....
Ha poz. akkor még lehet méhen kívüli és még tartani fog a vérzés.


Krisz, én is tamponos vagyok, de most muszáj. Már pár napja bepantent kentem magamra, mert engem teljesen kidörzsöl. Érzem mit érezhetnek a bébik!!!!! :? :D


Drukk a zebrákhoz!!!!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Gabikám!
Olyan sokat gondolok Rád! Igazából semmi okosat nem tudok írni, csak, h. pihenj sokat és kívánom, h. nyugodjon meg a lelked!

Bien,
nem leírni ezt a hónapot!!! Semmi baj azzal a hővel!

Krisz,
Neked is drukk-drukk, de addig még van egy jópár nap...min. 270! :wink:

Én (sem) vagyok túl jól... Kicsit pecsételgetek, meg a hasam is nyilalgat...és ha már viszketés, hááát az is van 2-3 napja. :oops: Remélem nem megint méhnyak-gyulladásom! van :(
Vendég
 


Bien:én hőellenes vagyok, sosem mértem.De a kedvedért megnézzem reggel? :wink:
Krisz:köszi, ari vagy, de ne figyeljünk rám most, nem akarok nagyon arcra esni.
Vendég
 


Bien,
a meló keresés még aktuális?
Vendég
 


Arikon, majdcsak nem gyulladás! A viszketés gáz, engem néha őrületbe kerget. Én kenegetni szoktam canestennel. Igaz, hogy csak gombára jó, de enyhíti a viszketést....





Csajok, megnéztem a görbéket. Nagyon Jók.

Kép
Kép
gabi82
 
 


Juhéjj laptetőőőőő! :D
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?