Új privát üzeneted érkezett!

Judit, Forgi!

Küldtem új jelszót a regisztrált e-mail címetekre.
Attila
 


Attila!
köszi a törlést!
Csi
csii
 
 


Kedves Felhasználónk!

Sok szeretettel meghívunk Téged és családodat az immár harmadik alkalommal megrendezésre kerülő Babanetes Találkozóra, amelynek időpontja 2003. július 26-a, szombat. A találkozó reggel 9-től este 18 óráig tart.
Reméljük, hogy eljöttök Ti is!

Bővebb információt itt találsz:
http://www.babanet.hu/talalkozo2003.htm


Üdvözlettel:

A Babanet készítői
A Babanet készítői
 

 
 

T. Szerkesztők!
Valószínű az én gépemmel van a gond mivel senki más nem panaszkodott. Már 2 hete nem tudom használni az Anyaságról címmű topikot, egyből lefagyok. A tőbbi is nagyon lassan megy, most sem látom amit írok, csak pár másodperc után jelenik meg. Mi lehet a baj? Hívjak szerelőt?
Előre is köszi a választ.
Andi
andi68
 
 


SZia GAbi!

Ne haragudj, de én még mindig nem értem az archiválást.

Ha automatikus, és mondjuk 40 üzenetenként archivál, akkor miért várja meg a rendszer hogy összejöjjön 60 üzenet? Mert így arch. után is egy csomót kell lefelé görgetni mire az utolsóhoz érek.

pl. az Ötletek, tippek alatt a Könyv és Film topic, vagy a Kézimunka varrás miegyéb jócskán összegyűjtött 60 üzenetet szerintem.
Tudnál archiválni? Köszi: Míra
Míra
 


Andi!

Hogy a hibát megállapítsd lenne kérdésem. Bár, ha már túl vagy rajta akkor nincs gond. A géped akkor is ilyen lassú, ha nem netezel. Pl word, vagy valami más program is ugyanilyen lassú? Nincs túlságosan tele a winchester? Mikor volt újra installálva a gép? Az internet elérésetek milyen? Ha kábeles akkor is lehet sz*r, mint ahogy nálunk is. Soksor le se tölti az oldalt, mert a szolgáltató nem rendesen szolgáltat, ez viszont akkor nem a Te géped hibája. Sajnos még megteheti egészen addig amíg be nem lépünk az Unioba. De utána lesz nekik ne mulass, hihiKép

puszi
sasha

Kép
sasha
 
 


Sziasztok,

bármit csinálok, nem tudok új képet tenni a profilomba, állandóan a már felrakottat teszi vissza, akkor is, ha előtte kitörlöm, meg akkor is, ha a "cserés" megoldást választom. MIT KELL TENNEM??

Erika
kerika
 


Persze reigisztrált vagyok, nem tom miért így küldte ezt el....
kerika
 
 


Attila,

Nem kaptam meg az e-mail-ed! Legyszives probald ujra kuldeni: roth-familant@juno.com

Koszonom.
Judit
Névtelen
 


Erika!

Töröld ki a régi képet, töltsd fel az újat, zárd be a profilt és nézd meg egy hozzászólásodat. Én is így jártam.Kép Kicseréltem vagy 3-szor és mindig a régit mutatta. Aztán mérgemben bezártam, de amikor egy hozzászólásnál megnyitottam a profilomat, már az új volt benne!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata,

jéééé, tényleg, pont így jártam mint te, csak most néztem meg, és az új kép van feltöltve Kép Hogy mik vannak!! Kép

Köszi és szia:
Erika
kerika
 
 


Szia Sasha!
Köszi a választ! A gondom az, hogy csak a Babanet nem működik, minden más egész jól bejön. Itt is csak a Társalgó az, amit szinte nem is lehet használni. A te profilod (és honlapod is) pl. pillanatok alatt letöltődött! Nagyon ari a kisfiad!
Ha tudsz, a mandroka68@drotposta.hu -ra válaszolj nekem légyszi!
Előre is köszi!
Andi
andi68
 
 


Sziasztok!

Szerekesztők!
Ezzel a keresővel semmire sem lehet menni. Kerestem egy topikot, -nem tudom van-e már ilyen,de ha van nem szeretnék újat nyitni- és hiába kerestem többfajta kulcsszóval. Gif - kulcsszóra ezt kaptam:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/search.cgi
A saját nickemre a Gyermekek topikon belül is rákerestem ahova napi rendszerességel írok és ezt kaptam:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/search.cgi

sasha

Kép
sasha
 
 


hát nem azt linkelte amit én szerettem volnaKép

Kép
sasha
 
 


Gabi!

Légy szíves,töröld ki a Kézimunka,varrás...KÉPTÁR topikból a július 31 13.01 és 13.06-kor írt üzeneteimet!

Köszönöm

Anyapoc

anyapoc
 
 


Sasha,
nekem tok korrektul keres. Megneztem a nevedet a szerzok kozt, a Gyermekek topicban: A keresés eredménye 214 üzenet 110 oldalon 1 topikban. Ranezesre korrekt. Es gyors.
Tobbmindent kerestem mar, nekem mindig jol valaszolt es villamgyorsan.
Afonya
 


Gabi!

Meg Kézimunka,varrás...KÉPTÁR -ból amit 13.51-kor küldtem el!Az lemaradt!

köszi!

Anyapoc

anyapoc
 
 


Kedves Szerkesztők!

A "Pár hetes(3-10) állapotos vagyok" topicból szeretnék töröltetni 3 üzenetemet(12:47, 51, 56), amit ma küldtem el, de csak a 4. próbálkozás járt sikerrel. Így csak foglalja a helyet a sikertelen képfeltöltések miatt.

Előre is köszönöm
Szilvi
sztigris
 
 


Kedves Szerkesztők!

Lehetne törölni az Anyaságról-ból a Várandós mamák öröme című topikot? Szerintem nem a Babanetre való.

Köszönettel, Virág
virga
 
 


Kedves Gabi!

Csatlakoznék Virág kéréséhez, az említett topic szerintem sem ide való, még hogy szexuális szolgáltatás pocakosoknak????????Kép

Dzsili
dzsili
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket kérném. Valamelyik topicban olvastam, hogy wapon is elérhető a babanet. Nem vagyok függő, áááááááKép, de a lányom rögtön kiveri a hisztit ha leülök a géphez. Mobilon viszont korlátlan GPRS-es wapom van, be tudnék nézni napközben is olvasgatni (arra még nem allergiásKép).
Rákerestem a wapon, de csak Google-n keresztül jön be. Így viszont olyan marha hosszú az URL, hogy a telcsiben nem tudom berakni a könyvjelzők közé az engem érdeklő topikokat.Kép Mindig előlről indulni pedig elég macerás.
Tudtok nekem URL-t mondani?

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kedves szerkesztok

Ismet nem tudok kepet cserelni a profilomban...Kép miert is nem?????

csinaljatok valamit lecci, lecci....

puszi
Nyuszika

KépKép
KépKép
nyuszika
 
 


Kedves Szerkesztők!
Az Anyaságról/"Friss" babák topikban a régebbi üzik túl sok helyet foglalnak el, nem lehetne "bedobozolni" őket? Még a májusiak is egyesével vannak külön-külön, pedig már augusztus közepénél járunk, és naponta "telik be" egy-egy 50-es kupac!

Köszi
Franyó
franyo
 
 


Köszönjük szépen! Kép

Franyó
franyo
 
 


Kedves Szerk,
Kérlek archiváld le az elmúlt hónapokat a Gyermekek/2002. május 1 - 2003. április 30. közötti gyermekek... topicban.

Előre is köszi,
Ilke

KépKép
KépKép
ilke
 
 


Attila!

Itt is köszönöm!Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok

Engem is érdekelne a WAPos hozzáférés.

Ksözi
Hajni
hajnii
 
 


Kedves Szerkesztő,

kérlek archiválj az Ötletek tippek/kézimunka, varrás, miegyéb... KÉPTÁR topicban.
Gigóca
 


Kedves Szerkesztők!
Az utóbbi pár napban ismét próbáltam használni a keresőt. Sajnos nem sok sikerrel. Több esetben sem hozott fel találatot olyan szavakra, ami biztosan előfordul.
Légyszí mondjátok el, hogy kb. mikor lehet ismét használni.
köszi, Phaedra
phaedraa
 
 


Kedves Szerkesztők!

Kérhetném a július hónap archiválását a Gyermekek » 2001. június 1 -- 2002. május 31. közötti gyerekek topikban?

köszi
Szila
szila
 
 


Kedves Szerkesztő!
Kb. egy éve regisztráltam magam, most látom minden megváltozott. Időközben elfelejtettem a jelszómat és az azonosítómat is, viszont az
e-mail címem nem változott és a mostani regisztrálási próbálkozásomnál azt az üzenetet kapom, hogy már létezik. Lehetne vmit tenni, hogy ne kelljen másik címet használnom?
Köszi Moni
Névtelen
 


Na, az eddig altalam jonak mondott keresoben kerestem a "bébikomp" szora a targy sorban, de nem talalt semmit, holott itt van.
Mea culpaKép
-Afonya

ui: bar lehet, hogy osszefuggesben van azzal, hogy remesen lassu most a babanet?
afonya
 
 


Kedves Szerkesztők és Gabi!

Én csak azt szeretném tudni, hogy még itt vagytok-e, mert nem látom hogy válaszolnátok az itt feltett kérdésekre.

Vagy ez csak amolyan panasz topic? Még új vagyok itt és nem is igazán tudom hogyha gondom lenne, pl. nekem is piszok lassú a babanet stb. akkor hová/kihez is forduljak hogy választ is kapjak.

Sziasztok: H.Anna
Névtelen
 


Kedves Gabi!

Nem túl régen indítottam egy XVII. kerületi topicot, amit most nem találok. Meg tudnád mondani, hogy mi lett vele? Most valaki más indított egy újat, de a régiben már volt jó pár hozzászólás.
Miért tűnt el a topicom? Kép Kép Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

A XVII. kerületi topik visszaállt. Maguk a hozzászólások nem tűntek el, csak a topiklistában nem jelent meg. Sajnos nem tudom mi lehetett az oka.

Már lehet keresni a topikok nevében. Az ékezetes betűknél a program megkülönbözteti a kis és nagybetűt!

Móni! Írd meg a regisztrált e-mail címedet ide, vagy a szerkeszto@babanet.hu -ra és elküldjük az adataidat.

WAP-os (wml formátumú) oldalakat mi nem rakunk fel, a html-t(normál weboldalt) pedig ha jól tudom nem lehet wapos telefonon böngészni. A Google valószínű hogy átkonvertálja a kért oldalt wml formátumúvá, így azon keresztül elérhető.

:-)
ata
Eger
 
 


Szia Attila!

Már azt hittem, hogy elveszett a XVII. ker-i topik.
Köszi szépen, hogy elővarázsoltad. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


SZiasztok, szerkesztők!

Tudnátok nekem arra válaszolni, hogy az "Ismerjük meg egymást"-ban az "Ármin" topik miért került a topiklista legaljára? Eddig az elején volt és ez az abc sorrendbe jól beleillett. Most pedig nem találja, aki keresi Kép Visszatennétek?

Köszi, Márti
márti
 
 


Helló!
Nem adom fel, megint megkérdezem, amit már egyszer kb. 4 hete kérdeztem. Nekem ezer éve semmi bajom nem volt a Babanettel, minden működött rendesen. Kb. 1-2 hónapja azonban nem tudok rendesen a Társalgóban működni, olyan lassan fogad be mindent, nem tudok gördíteni!!!!!
Nem tudok kijelölni, másolni, amikor pedig írni szeretnék, nem látom amit írok. (most sem) Jó pár másodperc amíg kiírja. Nagyon nehéz így, főleg a kedvenc topikom nem működik, az Anyaságról. Vettem azóta + memóriát is, direkt azért, mert MINDEN más kifogástalanul működik a gépemen csak a Babanet Társalgója nem. Semmivel sem lett jobb így sem. KÉRLEK SEGÍTSETEK!
Természetesen ha kijönne egy szerelő, vagy szakértő, kifizetném a munkáját!!! Eddig már hárman semmit sem tudtak csinálni vele, szerintük nálatok romlott el valami.
Köszi a segítséget!
Andi
andi68
 
 


Márti
A topikot beraktam az ábc sorrendnek megfelelő helyére. Sajnos a program az ékezetes karaktereket az abc végére sorolja.

Andi
Megpróbálok utánajárni a dolognak, mindjárt írok egy e-mailt neked.

:-)
ata
Eger
 
 


Szia!
Már másodszor járok úgy, hogy a keres-kínálban a legfelső üzenethez nem tudok hozzáférni (ez most úgy kezdődik, hogy Rosenfeld Ildikó vagyok), mert amikor rányitok, akkor azt a táblázatot adja ki, amelyik még további topikokat tartalmaz, üzenet ott nem olvasható. Mit csináljak?
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Kedves Attila!!
Előre is köszi!
Várom a mailt!
mandroka68@drotposta.hu
Andi
andi68
 
 


Attila!
Köszi Kép
Márti
márti
 
 


Szia Attila!
Talán te és talán nekem raktad fel 9 40-kor a teszt szóval kezdődő üzenetet a keres-kínálba, de jelentem: ez sem nyílik ki nekem! Kép
Kíváncsi
kíváncsi
 
 


Kíváncsi
A tesztet nem én írtam, az üzenet azért nem jelent meg mert az nem volt engedélyezve. Valójában az új üzenetnek hozzáadását is le kellett volna tíltani. Nem tudod véletlen hogy az üzenetköldő mező ("Szólj hozzá!") eddig is megjelent a Keres - kínál alján? (Már levettem)

:-)
ata
Eger
 
 


Attila,
szerintem igen. De mi az, hogy nincs engedélyezve, akkor az egész topik csak archív már?
kíváncsi
 
 


Sziasztok!

Írtam ide valamit, de közben megoldódott a probléma (aki közben olvasta, felejtse el!Kép). Mivel hozzászólást nem tudok törölni, üresen nem hagyom, hát muszáj bevallani, hogy hamarabb járt a kezem, mint az agyam...Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kíváncsi! Csak a keres - kínál nyitóoldalára(témalista alá) nem lehet üzenetet írni. Az témákba lehet, ill. új téma is létrehozható.

:-)
ata
Eger
 
 


Kedves szerkesztő(k)!

Az Anyaságról/...ma megint megjött... topikban rengeteg helyet foglal el a lap tetején, még nem archivált anyag! Jó lenne, ha nem kellene több oldalon keresztül ezt lapozgatni, hanem már becsomagolva lenne!
Köszi.
Judit.
Judit
 


Az általam kedvelt témákat kedvencekbe lehet tenni? Elég hosszadalmas minden alkalommal végigbogarászni az összeset.
gabó
 
 


Kedves Szerkesztők!

Szeretném, ha Sofka hozzászólásait törölnétek, vagy névtelenné tennétek.

Köszönöm.
Névtelen
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?