Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Éva: sztem csinos vagy! Nemis látszik a 22kg.;)
Sajnálom, hogy megjött....:(

Viszont, ha érdekel hatásos fogyás, anyu az élő bizonyíték, neki szeptember óta 13kg ment le. Ő 87 volt, most 74kg. A versenysúllya olyan 65körül...a diéta, amit csinál az szuper, vettem neki egy könyvet egy doki írta, ebben benne van minden, ha szeretnéd, majd legközelebbre elviszem vagy lemásolom neked.

Nem éhezik és egészségesen táplálkozik.

A másik diéta a 90napos volt, amit csinált, de ez ennél sokkal jobb, mert nem éhezik és ez nagy szó..közben meg finomakat eszik és fogy.

Brimo: nekem is küldjetek képeket!!
sziszi1000@gportal.hu -ra
Köszi!!!!

Kép
sziszike1000
 
 



Éva, sajnálom! :cry: Annyira drukkoltam Nektek!!!

meri
 
 

 
 

Sziasztok!

Aki talál rólunk képet küldjön!!!
Alig van;) nekem..

Mit szólnátok, ha nem küldözgetnénk, hanem egy helyre feltennénk a képket?

Mindenkinek a sajátját igyekszem átküldeni, de azért egyben is jó lenne, ha meglennének.:)


Sztetek?

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Éva

Jaj de sajnálom! :cry:
Tényleg itt a vége feladjátok?
Én a te helyedben nem nem védekeznék ezután sem hanem lesz ami lesz hátha. Tudod mindig ilyenkor történik csoda amikor már az ember lemond mindenről.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Éva! Nagyon sajnálom :( . Teljesen egyet értek Zsuzsával, tényleg akkor lesznek csodák, mikor az ember már feladja.
Egy ismerősöm több éve próbálkozik, azt mondták nekik semmi esély. Örökbefogadtak egy kisbabát, aki most 7 hetes és az "anyukája" 7 hetes terhes.

Jó éjt!
verzsike
 
 


Sziasztok!

Fidoli! Szerintem is tipikusan fiús Babó, de mindig azt mondják az utcán: „Milyen szép baba, kislány?” . Eddig egy vajszínű sapkánk volt, de miután már legalább 10-szer hallottam ugyan ezt, vasárnap vettem neki egy igazi kisfiúsat, hátha ennek nem nézik kislánynak.

Kicsi! Én sütöttem a gyümikenyeret! Ez annyiban tért el attól, ami le van írva a másik topicba, hogy fele liszt teljes őrlésű, meg nem kaptm tropi mix-et, ezért az helyett aszalt sárgabarack, aszalt áfonya és kandírozott citrom meg narancshéj van benne. (és a legjobb benne, hogy folpackba csomagolva két hétig is eláll, amit most vittem az pont 1 hetes volt).

Gyöngyi! Kitartás! Már csak 3 nap és túlleszel a vizsgákon! Hogy vannak a lányok? Sára elkapta végül?

Eszterke! Nagyon szorítok neked!

Brimo! Köszi a képeket, megkaptam!

Apa elment dolgozni, én meg várom, hogy Babó felébredjen. Tegnap jól kipurcantm, elmentünk babakocsit nézni. Azt mondták 2-3 hónap mire lefut a bevizsgálás. Amit meg kaptunk kölcsön olyan nehéz, hogy még üresen se bírom felhozni a lépcsőn, nemhogy Babóval együtt.
Persze most már nem merek venni akár milyet, nehogy megint történjen vele valami és Babónak baja essen. Ami meg jobbnak számít az extra drága. De olyan rendi családom van, mindenki beleegyezett, hogy nem kérünk ajándékot, hanem ideadják a pénzt és így tudunk venni valami nem gagyit (mondjuk én a HAberkorn –ra is azt hittem nem gagyi mikor megvettük…)

Felébredt Babó, majd még jövök… Puszi
verzsike
 
 


Sziasztok!

Éva: igazuk van a többieknek, ha már félig feladtad se tegyél ellene, így a sors dönt.:)

Erzsike: milyen babakocsit vennél? Több ismerősön Peg perego-t vett, ami nagyon jó, állítólag, nekem ABC design-os és Bergon babakocsim volt, az utóbbit csak a méretei miatt nem javaslom.

Mikor megtörténik a bevizsgálás, pénzt visszaadnád?? Vagy, amjd eldől?

Eszterke: szorítok, énis neked...tudom miről beszélsz..énis leraktam, s nem olyan könnyű..sok sikert.

Hogy tellt az éjszaka? Nálunk 2napja másznak reggelre át a gyerekek.. :wink:

Szép napot!

Kép
sziszike1000
 
 


Jó reggelt lányok.

Én szeretném az összes képet amit csináltatok nem csak amin rajta vagyunk!!
Ha letséges persze!

Zsuzsi!

Megkaptam a képet amit küldtél!!
Köszönöm!

Mindenkinek szép napot!

brimo
 
 


Szia Brimo!

Evvel csak annyi gondom van, hogy 263darabot csináltam..tényleg marad a képtár, estére meg lesz!

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok Lányok!
Csak egy gyors hozzászólás:

Zsuzsa!
Bejött a trükköd! Balázs csak úgy tömte magába a színes levesgyöngyös zöldborsó krémlevest! :lol:

Erzsike!
Hát ez nehéz ügy! Új babakocsi :roll:
Nekem a 3 gyerekkel legalább 10 babakocsim volt! Bár ezekkel még nem szokott gond lenni, az esernyőre csukható babakocsik viszont rettenetesek!
Jézusom,biztos vak volt, aki Babót lánynak nézte! :shock:

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Balimama
Örülök, hogy nálatok is bevált a levesgyöngyös trükk.:)
Hogy érzed magad?

Verzsike
Hát nem semmi ez a babakocsi dolog.
Jaj remélem sikerül találnotok megfelelőt. Ha lehet én is a peg- peregora szavazok. Tényleg stapabíró kocsik és viszonylag könnyűek, és a csomagtaróba is beférnek. Na jó nem mindegyik, de a venezia igen és az elég jó és végig lehet használni, még megkockáztataom esernyő kocsi sem kell. Igaz az ára kicsit borsos 60-70 körül mozog újonnan, de használtan már 40körül is van.

Brimo
Nagyon szívesen a képet. Szívesen elküldöm az összeset amit csináltam, de tényleg szinte csak az én fiaim vannak rajta.
Ha neked van én is szeretném ha elküldenéd nekem.
zsuzsi@geopint.hu

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Erzsike!
Én is most vettem használtan egy Peg-Perego babakocsit.
Esernyőre csukható, teljesen dönthető és tesófellépős.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Hol vagytok?

Mindenki nagyon eltűnt....este még benézek és mesélek.

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

Jaj, Erzsike, ez tényleg iszonyatos! Pedig baromi jól nézett ki, azt hittem volna, jó strapabíró lesz. És most nézhetsz másikat helyette! :(
De nagyon rendes a családod, ez lesz az igazán jó ajándék! Jobbat nem is tehettek volna.

Lányok, nekünk iszonyatos éjszakánk volt, a kisasszony hajnali 3-ig fenn volt, én már nagyon kiborultam, annyira kómás voltam. Aztán persze reggel aludt volna tovább, de hozzám jött a védőnő, így megint csak nem aludtam. Olyan vagyok, mint a mosott nem tudom már micsoda.
Most is alszik, de én főztem, vasaltam... kíváncsi vagyok, és egyben félek a ma estétől, remélem, kicsit jobb lesz, mint a tegnapi.

Évike, nagyon sokat gondolok Rád, kérlek majd gyere és mesélj, mit mondott a doki!
Én szinte biztos vagyok benne, hogy amint feladjátok, utána fog sikerülni.
Képzeld, egy kollegám feleségének megmondták, hogy nem lehet természetes úton babája. Lombikkal született egy kisfiú, és utána rá spontán teherbe esett. Teljesen megdöbbentek!
Szóval, odafent minden el van döntve!

Megyek, de ha a kisasszony úgy engedi, még benézek később, hátha Évikém írsz, mi volt a dokinál!

KépKép
titi_27
 
 


Eszterke,
hogy sikerült az adatbzis kezelés?? Elég ramaty egy tárgy....

Éva,
sajnálom, de ahogy a Többiek is írták, lehet, hogy most jön össze, hogy már nem akarod annyira...

Titi,
Pinenj kicsit többet, nehogy úgy legyengülj, mint én februárban...
Ne vasalj, csak ha kell (Daninak), ha nappal alszik aludj TE is vagy csak feküdj, pakold fel a lábaid és PIHIZZ, LAZULJ vagy ülj be egy kád fürdőbe. Én nagyon tudtam örülni egy forró fürdőnek, ahhol egedül lehettem :wink:
Védőnőt nem tudod felhívni, hogy máskor jöjjön? VAgy Ő is a jobbik fajta, aki meglepetésszerűen állít be Hozzátok?
ÉS a Kicsilány mit csinált hajnal 3-ig? Sírt vagy csak elvolt, de nem aludt.....Huhh nagyon fáradt lehetsz....


Erzsike,
HOgy megjártátok ezzel a babakocsival, pedig jó márka....
Én személy szerint a Pierre CArdint nem javaslom, Kristóf 4 hónaposan végig ért benne és keskeny is. NEhéz összecsukni, szakad a huzata, stb.. Sport kocsiban Peg Peregonk van, és nagyon jó!!!!!!!Ezt abszolút tudom ajánlani. De állítólag jók a Graco meg a Chicco babakocsik is...Bergon strapabíró, de bazi nehéz, ahogy Sziszike is írta....
Hát pedig Babó is igazán férfias jelenség, furi, hogy többen is lánynak nézték.... Kristófot máig senki, ill. ma sem csak megkérdezték, hogy fiú vagy lány, mert piros-szürke-vajszínű a kabátja....Sapija vajszínű -barna.

Zita
KépKép
fidoli
 
 


Olyan kedves vagy Titi, hogy így szorítasz nekem!
Egyelőre ugyanazt folytatjuk, amid elkezdtünk, tehát Closty, csak most Utrogestant is kapok a ciklus második felében.
Igazság szerint nem nagyon lelkesedem.
Véletlenszerű tehesség kizárva, mert ha leteszek róla, akkor vissza is szeretnék menni dolgozni és akkor védekezni is fogunk. Ráadásul én már nem akarok éveket várni. Elmúltam 35 éves.

Éva

Kép
balimama
 
 


Lányok!
Én már régóta nem akarom annyira, de úgy látszik ez sem segít!

Éva

Kép
balimama
 
 


Hello!

Hát Lányok ez nem sikerült :( :( csütörtökön próbálkozom újra. Az a jó hogy gyak. jegy és ha nem sikerül nem kerül bele az indexbe , csak ha sikerülne végre!! Már meg sem merem mondani hogy most voltam másodszor!!! Még próbálkozhatom 21-ig!!Minden második nap van vizsga! Olyan ciki annyit készültem rá, de olyan bonyolult feladatok vannak! Na mindegy , majd csak lesz valahogy ,,,, már az is megfordult a fejemben hogy abbahagyom, a jövőhét kedd, szerda zh. és elő sem tudtam még venni a könyveket. :evil:
Na a suliról ennyit.

Sziszi engem érdekel a fogyikúra!!!!!!

Majd még jövök este !!!

KépKép
eszterke80
 
 


Sziasztok!

Eszterke: Ne add fel!! Menni fog és, ha ennyi energiád benne van igenis próbálkozz..mostmár tudod mire számíthatsz, s a tudás is benned van. Drukkolok.

Fogyikúra:90 naposat betudom másolni azis nagyon jó, de van gyümölcs nap, zöldség nap, keményítő nap,fehérje nap.....-priviben küldöm, amit most csinál az teljesen más, képzeld kiderült, hogy a krumpli tök ártalmas...:(
Ezt max. fénymásolni tudom vagy utánna nézek a címe alapján...ha küldesz címet elpostázhatom.

Éva: Meglátjuk a sors mit szán neked -ne add fel, ha visszamennél dolgozni, miért kezdenél el védekezni?
Nemis gondoltam volna, hogy 35 vagy:) Max.30at mondtam volna.

Erzsike: ZSoltit nekem is sokan lánynak nézték, mivel Anna meg nagyon hasonlít rá, őt fiúnak..persze engem is bosszantott, pedig Anna annyira lányos volt végig.:) Zsolti is babapofis volt, de látszódott a fiú feje:) Nem érdekelte őket, amúgy, hogy sötétkék sapi volt rajta a sem...aztán anyu mondta, hogy ezt dícséretnek fogjam fel, mert ez büszkeség...s utánna nemis foglalkoztam vele.

Babakocsi, Graconak van egy 3kereküs változata, nem túl nehéz és nagyon jól lehet vele közlekedni, szerettük.
Chicco-t annyira nem szerette meg, Bergont írtammár, Pierre Cardint nagyon gagyinak és kicsinek véltem, Peg perego jó volt, Abs-s jó volt.
Most , ha mindent kellene mérlegelnem vagy Graco, vagy Peg perego esetleg ABC mellett döntenék.
A súllya sztem nagyon számít, ezek 5kiló körül lehetnek, kényelmesek...de, majd pontosan kérdezz rá.

Fidoli: veletek mi van, mesélj egy kicsit!!!

Titi: teis tudod, hogy vannak csodák, hiszen nálatok is ez történt..mai napig borzongok, ha bele gondolok. A te kislányod Isten ajándéka!
Milyen volt az estétek???

Nálunk fix. 25fok van ste, de reggelre Anna is és Bence is köhizett egy kicsit, miért nem tudom, pedig be voltak takarva.:( Itattam velük meleg teát, tele vitaminnal, azóta semmi.:)

Többiek -----------Hol vagytok??????

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

A 19ei karácsonyi buliról pár szót!
III. kerület , Újudvar Bevásárlóközpontban a KÓPÉVÁR Játszóházba.
Ugrálóvár , trambulin ,terem-foci , csúzdák és rengeteg Fisher Price,Chicco játék várja a gyermekeket a dühöngõben! A legkisebbeket külön játszószoba várja, ahol a szülõk felügyelete mellett próbálgathatják ügyességüket!
MINDEN RÉSZTVEVÕ GYERMEK MEGLEPETÉS AJÁNDÉKOT KAP ! Korosztályának megfelelőt(2000körül-márkás játék)

Belépő:1000/gyermek.

Nézzétek meg, va sok kép fennt a galériában.

http://kopevar.freeweb.hu/

Aki jönne, írjon...péntekig!!!

Kép
sziszike1000
 
 


Jó reggelt lányok!

Merre jártatok tegnap este? Tudom, Vészhelyzet meg Grace klinika (ém is néztem), meg tanulás....

Köszi szépen a babakocsis tippeket. Végül döntöttünk, egy akciós Casualplay mellett, csütörtökön vagy pénteken meg is érkezik.

Nem kaptam képeket e-mailben csak Brimótól :cry:

Babó reggeli szopi után visszaaludt, így gyors kitakarítottam, már csak a porszívózás van hátra, de azt majd ha felébred.

Szép napot!
verzsike
 
 


Erzsike!
Megnéztem a babakocsit! Fantasztikusan jó! (remélem legalább annyira, mint az ára! :oops: ) Ki fogjátok tudni használni, hiszen terveztek majd kistesót is.
Nekem úgy tűnik az elmúlt napok eseményei miatt megállt az élet a topikban. Én sajnálom, mert nagyon hiányoztok!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva! Én is nagyon remélem. Nem tudom ezt láttad?
Kép

Igazából a hordozó része győzött meg, mert az óriási, biztosan tudjuk majd addig használni amíg a rendes ülős gyerekülést meg nem vesszük. A babakocsi egyedül 117 lett volna, így tulajdonképpen 8000 Ft-ért megkaptuk a hordozót ami amúgy 61 ezer. Már csak azon kell izgulni, hogy legyen a mi színünk, mert a forgalmazó az egész országban csak 340 db ilyen akciós szettet csinált.
verzsike
 
 


Szia Erzsike!

Sztem nagyon szép!!!Tesztjei szuperek!
Biztos jó lesz...meg is rendeltétek??
Közben ezt találtam neked......

ELADÓ egy Casualplay Vintage babakocsi. Sportrész autósülés/hordozó mózeskosár. Jó állapotban. -6 kerekű, 2db dupla rögzíthető első bolygókerék és 2 db stabil hátul - Alumínium váz kivitelű külső, mely könnyedén és gyorsan összecsukható - Összecsukva kis méretű - Központifék - Az autósülés/hordozó és a mózeskosár egy adapter segítségével rögzíthető - Az autósülés/hordozó háttámlája több fokozatban dönthető - Levehető karfa - 5 pontos biztonsági öv - Több pozicióban állítható lábtartó Tartozékok: -Esővédő -Nagyméretű alsó kosár - Vízhatlan kupolatető - Napellenző Ár: sportrész: 49 ezer forint mózeskosár: 19 ezer forint autósülés/hordozó: 9 ezer forint adapter: 5 ezer forint Kompletten az egész iá.:70000 ezer forint Elérhetőségem: d.eleni@freemail.hu 06308574610 Budapest

Sötétkék színe van, nagyon jól néz ki, sztem megnézhetnétek..ha még nem előlegeztétek le a másikat, mert 55000 az elég sok csak azért, mert új...bárha más színre gondoltatok becsuktam a számat.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Szia Erzsike!

Hol néztétek? Brendonban is 125000, eredeti ár: 211600.-

Csak azért írtam, hátha itt van a kívánt színben.;)

Olvastam még róla és tényleg nagyon jó!

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszike!
Köszi már megrendeltük. De az most mindegy is hogy hol, mert minden boltban csak megrendelést vehetnek fel erre az akciósra és a központból viszik ki.
És mindenképpen újat akartunk a garancia miatt, mert ha egy elromlott...
verzsike
 
 


Sziasztok!

Verzsike
Nagyon szupinak tűnik a kinézett babakocsi. Remélem strapabíró is és könnyen kezelhető.
Ti milyen színt szeretnétek?

Balimama
Tényleg lelassultunk kicsit az elmúlt napokban.
Nem tudom mi lesz karácsony előtt ha már most ez van.

Eszterke
Jaj nagyon sajnálom hogy nem sikerült. Ne add fel ilyen könnyen menj el a következőre minnél hamarabb és próbálkozz!
Különben is aki egyszer sem kap karót az nem is diák.:)

Fidoli
Magatokról nem is írtál. Most itthon vagytok?

Titi
Szegénykém kitartást!
Nekem Dáviddal volt ilyen borzasztó fáradtság, és látod túléltem.
Egyet fogadj meg tényleg pihenj akkor ha kicsibébi is alszik hagyd a fenébe a főzést meg a többi házimunkát. Én így csináltam egy idő után, mert nem bírtam folyton talpon lenni.

Kicsi
Hol vagy, merre jársz?
Nagyon eltüntél!

Nálunk megint újabb fordulat van. A férjem nem kap annyi hitelt így eladjuk a lakást. Képzeljétek milyen mázlink van a Dávid ovónénije éppen venni akar tegnap eljött és megnézte tetszet neki, az árat is elfogadta. Azt mondat hogy ha tényleg így gondoljuk akkor hétfőn írhatjuk is a papírokat. Most nagyon reménykedem benne hogy ez összejön mert ki tudja meddig árulnánk mire elmegy és ugye seniknek sem jó ha itt boldogítjuk egymást több hónapig.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!
Zsuzsa elküldtem a képeket de sajnos nem sok kép van rólatok csak talán egy!?

Sziszike!!

Hol lehet megnézni a képeket :?: :?:

Szép napot mindekinek! :D :D

brimo
 
 


Szia Zsuzsa!

Szegénykém!
Drukkolok, hogy a hétfői eladás sikerrel járjon! Ez nagyon nagy mázli!!!

Jhéten, ugye még vagytok? 19én jöttök tiis karácsonyozni?

Jó lenne mégegyszer mielőtt mentek beszélni.

Kívánom nyugodt, békés legyen továbbiakban az elvállás.
Puszi a fiúknak is.

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Brimo
Köszi megkaptam a képeket.:9
Én is elküldtem ami nekem van.

Sziszike
Sajnos mi nem tudunk menni a karácsonyi bulira. Már írtam múltkor is, hogy Áront kell visszavinni kontrolra a pulmonológiára 19-én 3-kor.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! Tényleg óriási mázli, hogy az óvónéni megvenné a lakást. Remélem tényleg összejön.
Szürke babakocsit szeretnénk, egy pici narancssárga is van benne .

Eszterke! Szorítok, hogy holnap sikerüljön :wink:
verzsike
 
 


Sziasztok!

Szóval csajok nagyon hiányoztatok,úgyhogy inkább írok nektek,mert nagyon rossz nélkületek. :wink:

Virág!

Ha lesz időd kérlek mesélj kicsit,olyan rég nem hallottam felőled.Gondolom megint sok szuper meglepit,meg sütit készítessz a kis családodnak,ahogy mindíg.Melóhelyekkel mi újság? Jelentkezz! :wink:

Bufo!

Ez aztán a mázli a bajban.Valóban nagy szerencse,hogy az ovónéni épp megvenné.Mert ha elkezditek árulni lehet szerencsétek,de húzódhat ki tudja meddíg is,és összezárva bizony csak még mélyülnek a sebek,nem pedig elkezdenek gyógyulni. :roll: Szóval ha már így alakul,akkor én örülök.

Erzsike!

Nekem is nagyon tetszik ez a kocsiszet,amit kinéztetek,biztosan be is válik.Csak ne volna ilyen borsos az áruk a babafelszereléseknek.Persze a gyártó cégek is tudják,hogy a gyerekük biztonságán nem akarnak spórolni az emberek,így ők meg szemtelenül magas árakat szabnak.De valóban jó befektetés,hiszen ha strapabíró és a tesó is használhatja,akkor nem is veszélyes az ára.Szépnek nagyon szép az bizti.A minőségében meg drukkolok,hogy ne csalódj a történtek után. :wink:

Éva!

Én is nagyon sajnálom,hogy megjött.Teljesen megértem a vegyes érzelmeidet ezzel kapcsolatban.Majd letisztul.Én sem védekeznék,de úgy is úgy döntessz,ahogy te a legjobbnak látod,ami téged megnyugtat.Ebben nincs okos döntés,mert tény,ha visszamész dolgozni és új terveket tűzöl ki,akkor nem bizti,hogy jó,ha becsúszik a baba.De ki tudja,a sors úgyis eldönti,és ha jönne az a tesó,akkor még védekezés mellett is jöhet. :lol:

Titikém!

Kiváncsi vagyok,hogy telt az éjszakád :roll: Remélem aludt a lányod egy keveset. :? Nagyon átérzem ezt az éjszakázást,nekem is ez volt a legnehezebb az egészben,az első 3 hónap virrasztásai.Nagyon nehezen viseltem.De majd csak túljutsz rajta és egyre könnyebb lesz,meglátod.

Nos én meg rettegek a szüléstől.Nekem ne mondja senki,hogy a végére már elmúlik , :lol: mert Bálintnál remegve vártam és csepp félsz sem volt bennem,most viszont annyira félek,hogy nem találok rá szavakat. :oops: Persze azt már nagyon várom,hogy kint legyen a babám,de azt a napot :roll: ,hogy is mondjam,leírhatatlan rettegés van bennem.Pedig már kezdek türelmetlen lenni.Tegnap este is sírtam csak úgy,melóznak ám a hormonjaim össze vissza.Sehogy nem jó,mert az emésztésem egyre rosszabb,ahogy nő a babám és nyomja a gyulladt beleimet,borzasztó néha.Ruhák kimosva,80%-uk ki is vasalva,szinte minden beszerezve, :D csak szülni ne kéne.Ébrednék arra,hogy már ott fekszik mellettem. :? :oops:

Nem írtam mindenkinek,de még jövök.

Ui!

Remélem este Juci is befut és ír! :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Az egyik ismerősömtől írok. A gépünk kipurcant, nem tudom mikor lesz újra :cry: Csak jöttem szólni, hogy ezért tűnök el egy időre. Venni kéne egy újat..... :roll:

Puszi mindenkinek addig is!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Erzsike!
Nagyon klassz a babakocsi és így, hogy minden benne van talán nem is olyan veszélyes az ára.
Szürke narancssárgával nagyon jó! később még kislánynak is!

Zsuzsa!
Ekkora mázlit!
Remélem tényleg gyorsan elintéződik! Én a helyedben vissza sem jönnék Karácsony után!
(Azért jó lenne, ha visszajönnél, mert én még szeretnélek látni, bár ha belegondolok Nyíregyháza sincs olyan messze! :lol: :lol: :lol: )

Eszterke!
Annyira sajnálom! Egyszer nekem is sikerült elhasalnom! (Szülészetből! :lol: :lol: :lol: ) Csak azt a sok ráfordított időt sajnáltam és dühömben egy hangot sem voltam hajlandó tanulni az Uv-re. Ötöst is kaptam! :shock: :lol:

Én már nagyon Karácsonyi készülödöm! :lol:
Egyfolytában recepteket böngészek, mert én ilyenkor mindig valami új dolgot próbálok ki!
Sajnos a halat rajtam kívül senki sem eszi meg! :cry:

Erzsike!
A gyümölcskenyeredet tuti, hogy megsütöm!

Éva

Kép
balimama
 
 


De jó!
Újra mindenki itt van!!!!!

Kicsi!
Annyira várlak vissza!!!!! Annyira, de annyira!!!!!!

Éva

Kép
balimama
 
 


Eszter!
Szülés: Olyan jó lenne megint egy gyerekmentes beszélgetős délután! Mindenkinek vannak tapasztalatai, tanácsai és olyan jól tudja oldani a feszültséget egy közös fagyizás! :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva!

Az tuti,rám férne egy kis vállbaveregetés,ami a szülést illeti. :lol:

Koda!

Jajj szegénykém,ez így az ünnepek előtt meg főleg nem jön jól.Nekünk 2 hete megint betojt a mosógépünk,13000 ért cseréltek valami szivattyúmotort.Erre reggel nem égett a hűtőben a lámpa,azt hittem az is meghal nekem,de szerencsére abba csak kiégett a lámpa,már kezdtem szívrohamot kapni.Remélem azért javítható,hátha megűsszátok még a cserét.

Sziszike!

Nincs időm a privire írni,mert közben főzök is,de itt válaszolok,sajna nekem sem jó a 19-e,pedig szívesen mennék.Aznap van Bálintkáéknál az iskolai karácsonyi ünnepség,ahol ő is fellép,megyek megnézni,aztán rohanás a nőgyógyászhoz,mert oda is aznapra van időpontom.Így én tuti nem tudom bezsúfolni,de azért köszi. :wink:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Eszter!!!!!!!!! Szuper, hogy újra itt vagy teis!!!
Mitől félsz? A fájdalomtól vagy, hogy ne legyen semmi baj..vagy a vágyakozástól lennél már túl rajta?

Nekem Anna nem volt könnyű és kicsit féltem, hamar túl szerettem volna lenni rajta...homeos dolgokat is használtam, majd elküldöm neked is!

Juci merre vagy??

Koda..:( még ezis! Hogy vagytok??

Karácsonyi buli!!!!!!!

Kinek melyik lenne a jobb?
19én 16:30-18:30ig vagy 21-én 16:30-18:30ig??

Hátha a péntek jobb mindenkinek, vki lemondta, s tudok még ennyit variálni!

Írjatok, hogy jobb!!!!!

Szeretném, ha minél többen ott lehetnénk.

Zsuzsa, Eszter: 21-én ráértek?

Többiek, hogy lenne jó?

20gyereknek foglaltam láthatatlanban helyet...mindegy hányan megyünk az ár fix 1000/gyerek lesz...viszont max. péntekig vissza kellene szólnom!

Puszi, jó éjt..reggel jövök.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszike!

Hogy mitől is félek? Jó kérdés.Úgy az egésztől.Mondjuk hogy koplikációk lesznek,vagy elvérzek,lebénulok,tudom is én. :lol: :oops: De ezek az érzések nagyon hullámzóak ám.

Nos ami a 21-ét illeti,azt még nem tudom.Elég necces,mert az már nagyon közel van a Karácsonyhoz és akkor talán már a párom is velünk lenne,meg a suliban sem tudom mikor lesz karácsonyi gyerekbuli,ami nem a szülőknek szól,hanem disco,meg ilyesmi,de majd holnap megint végignézem az üzenőt.Biztos írtad már,de bocsi nem emlékszem rá,helyileg hol is volna ez a dolog?És szerinted 10 éves gyerkőcnek való a hely? Mert ha összejönne az időpont nekem,akkor persze elmennék,de nem merem így beigérni előre.

Más!

Holnap gondoljatok rám,mert disznót vágunk apósoméknál,hajnalban 40 30-kor kelünk és utazunk. :roll: Kicsit aggódok.Remélem nem lesz gond.Valamiért attól tartok,nehogy elfollyon a magzatvizem. :lol: Én annyira zizi vagyok. :oops:

J és nem én lennék ,ha nem történne velem valami blőd dolog.Képzeljétek leesett a fogpearcingem,amit le is nyeltem.Azaz úgy érzem ,hogy még kaparja a torkom,vagy csak megkarmolta,vagy megakadt,most iszok rá ezerrel és közben lelki beteg vagyok. :evil: :lol: Ez olyan banális.

Jó éjt

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Szép estét lányok!

Gyorsan jövök szokás szerint, mert a kisasszony ébren van, nyöszörög már jó régóta. Az evés ideje pedig még 1 múlva volna, de muszáj leszek megetetni, hátha úgy el is alszik utána.

Tegnap este is 12-kor aludt el, bár így aludt reggel 6-7-ig! :) Ma napközben is alukált, talán azért nem alszik most este.
Fidoli, kérdésedre, amikor fenn volt hajnalig, csak nézelődött, el volt, de aludni nem akart. Általában nyöszörgni evés után 1,5-2 órával kezd! Addig azért el van, nézelődik! :)

Ma voltunk csípőficam szűrésen, mindent rendben találtak. De menni kell valamiféle csípő ultrahangra is majd februárban. Lányok, nektek is kellett ilyenre menni?

Kakink szokás szerint már 4. napja nincs. Volt egy kis kakis puki, aztán azóta semmi. Már meghőmérőztem, olyan jól viselte. Majd meglátjuk, de ha jól van, én nem kínzom egyelőre kúppal.

A fürdit egyre jobban szeretjük, folyton mosolyog, meg néz nagyokat. Nagyon szereti a meleg vizet. Dani csinálja rendszeresen, és kb 39 fokban fürdetünk, amit nagyon-nagyon szeret. Sírkálás csak akkor van, ha kivesszük a vízből.

Eszterke, már akartam kérdezni, hová jársz? Infóra az egyetemre? Én műszaki menedzserként végeztem ott 2002-ben! :) Nagyon imádtam. Infó szakirányos voltam, és Kovács engem is elhúzott adatbáziskezelésből. Te is nála vizsgáztál? De már most elővizsga van?

Eszter, de szuper, hogy újra itt vagy!!!
A fogékszered már kérdezni is akartam, rá volt ragasztva? Nagyon szuperül nézett ki! Meddig tartott? Múltkor kérdeztem Danit, mit szólna hozzá, de nem engedi. Nekem pedig annyira tetszik.
Jaj, néha annyira konzervatív. Kérdeztem a múltkor, milyenre festessem majd a hajam, erre a válasz: ilyenre, mint most van. Mondom őszre?! Őt nem zavarja! :)

Na, Timikém, jól megjártátok. A fene egye meg ezt a gépet! És mi lesz most vele? Valaki megcsinálja nektek? Jaj, de hisz válaszolni sem tudsz most akkor.
Akkor csak drukkolok, és várom a fejleményeket Bencusról. Mi volt a kontrollon?

Erzsike, tyűha! Ez nagyon szuper babakocsi! A fene egye meg, hogy ilyen drágák.
Én egyszer voltam eddig a bébivel sétálni, de rájöttem, hogy irtó nehéz a kocsink. Na, de az a szerencsénk, hogy nagyon nem kell emelgetnem. Csak kitolom, és vissza. De ha lépcsőznöm kellene vele, akkor bajban volnék.
És akkor most mi is lesz a másikkal? Ha nem adják vissza a pénzt? Vagy ezt ugyanonnan veszitek, és a másikat beszámítják? Vagy hogy lesz most?

Bufo, azta! Ez aztán a fejlemény! De jó volna, hogyha tényleg megvenné az óvónénitek a lakást! Ez már tényleg nem lehet véletlen! Ennyi véletlen nincsen! Odafent bizony szépen terelgetik az utad.
Én azért baromian sajnálni fogom, hogy elköltöztök!!! :( Hogy fogsz így fórumtalikra jönni?! :(

Sziszike, én nem merem azt mondani, hogy elmegyünk. Még semmi ajándékom, Dani azt mondta, jövő héten már beindulunk, de nem tudjuk még melyik nap. Így nem hiszem, hogy elmegyünk a karácsonyi talira.

Évikém, teljesen megértelek. Nehéz most így gondolkodni. Baba vagy munka? Bárcsak ne kellene várnotok már sokat, és így nem kavarna be a munka. Mert ha visszamennél, szinte biztos vagyok benne, hogy jönne a baba. Persze, ha el kezdtek védekezni... de már annyi mindent megtettél érte, most már muszáj, hogy jöjjön!!!!!!!!

Ági, Juci merre vagytok?

Virág, te is olyan de olyan ritkán jösz! Nem jösz haza véletlen karácsony körül? Akkor megint csinálhatnánk egy talit!!!

Jééé, a kisasszony csendben van, megnézem, mit csinál.

Ezt el sem hiszem, elaludt a járókában. Bár a cumi a szájában jár, szerintem fel fog kelni. Ha cumival alszik el, általában éberen alszik. Kíváncsi vagyok rá, fog-e még enni kérni.

Jó éjt mindenkinek!!!

KépKép
titi_27
 
 


Igaz, hogy a honlapomra már feltettem, de ezt muszáj megosztani veletek, hátha valaki nem látta! :)

Popsi mosás a csapban:

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Szia Titi!

NAgyon édes;)

Pont ilyen csapunk van...s most nosztalgiáztam kicsit..nem sokáig férnek, így el.

Ha nem pont aznap mennétek gyere, mert nagyon szuper lesz.
Most már 2 időpont is van, amikor mehetünk(vki visszamondta), s mikor rákérdeztem péntekig feltételesen felajánlották.

Olyan jó lenne látni titeket a kicsiknek külön játszó is van, szoptató, pelenkázós rész...;)

Cumival alszik el -éberen alszikról eszembe jutott vmi, amikor már nagyon fáradt voltam a szoptatós székembe ülni éjjel magam mellé vettem, de mivel tudta ott vagyok nagyon huncut volt, ha éjjel megszomjazott csak nyösszentett, amúgy már eszébe se jutott hajnalig.

Én eleve csak UH-os csípőszűrésre vittem.
Nekem a dokim azt mondta vagy ez vagy az, de nem kell mind 2...kivéve, ha gond van, hiszen ugyanazt nézik, de mondjuk, ha láttak vmit kontrollra mehetek máshova is.
Nem tudom miért kell 2felé vinned.

Amikor nézeődik, miértnem veszed magad mellé vagy fekszel le, úgyis felkellünk mi anyák egy nysszenésre is!

Én régen nagyon jó alvó voltam, mikor megszületett Zsolti ugye féltettem nagyon és megtanultam az éber alvást!

Kaksi: nekem a kamilla tea vállt be ilyenkor, próbáld meg, jól lazítja a székletet, ha simán nem szereti rakj hozzá kicsi édes ízt. Ez nem árt és sztem jobb, mint a kúp.


Most rohanok, később írok....

Kép
sziszike1000
 
 


Karácsonyi buliról

III. kerület , Újudvar Bevásárlóközpontban a KÓPÉVÁR Játszóházba.
Ugrálóvár , trambulin ,terem-foci , csúzdák és rengeteg Fisher Price,Chicco játék várja a gyermekeket a dühöngõben! A legkisebbeket külön játszószoba várja, ahol a szülõk felügyelete mellett próbálgathatják ügyességüket!
MINDEN RÉSZTVEVÕ GYERMEK MEGLEPETÉS AJÁNDÉKOT KAP ! Korosztályának megfelelőt(2000körül-márkás játék)

Belépő:1000/gyermek.

Nézzétek meg, va sok kép fennt a galériában.

http://kopevar.freeweb.hu/

Aki jönne, írjon...péntekig!!!



19-e és 21-e a választható időpont 20gyerekre van foglalásom(mivel vki visszamondta felajnlották a pénteket is)
Mindegy hányan megyünk végül, az összeg fix.

16:30-18:30 ig lenne!!!


Eszter, nagyon sokféle játék lesz-tuti élvezi, majd a fiad is...;)

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Hát úgy veszem észre ma kihalt a topikunk. :cry:
Hol vagytok lányok?
Nekem délelőttre felmentésem van, mert tornázni voltunk Mesivel.
Nekem ez volt az utolsó alkalom, jövő héten már nem fogok tudni menni.

Titi
Az éjszakai nem alvásnál ha a kisasszony nézelődik nem sír ne virrassz mellette, csak akkor legyél ébren ha meg kell nyugtatni. Tanulnia kell neki is hogy ilyenkor minden nyugis sötét van és aludni kell.
Nehogy azt hidd hogy örökre eltünök, fogok én még ide jönni legfeljebb úgy hozzunk össze egy talit amikor itt vagyok. :wink:

Anubias
Tudtam, hogy vissza fogsz jönni közénk. :wink:
Szerintem teljesen normális, hogy félsz a szüléstől. Én Áronnal voltam így tudtam mi vár rám az újabb csaszinál mégis voltak hülye gondolataim.

Jaj lányok ne tünjetek már el így. Nekem mostanában ez az egytelen kikapcsolódásom, hogy olvasom mi történik veletek és írok, de most nincs semmi olvasnivaló. :roll:

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szia Zsuzsi!
Én itt vagyok, bár ma már találkoztunk!

Csak gondoltam ismét megemlítem (havi 1-2x meg fogom ezt tenni), hogy ne felejtődjön el:
2008.július 19-én Zsoltinak és Áginak kerti szülinapi partija lesz, amire mindenkit szeretettel várunk!

Tudtok valami tuti egyszerű, de finom karácsonyi süti receptet?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Erzsike, Juci!
A hétfő még OK, ugye? Én számítok rátok! Mikor jöttök kb?

Jaj, alig várom, hogy megjöjjön már az új babakocsim. Elvileg tegnap már postára adták. Azzal már én is mobil leszek!! :lol:

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Zsuzsa!
Teljesen igazad van! Lányok, ne tűnjetek el!!!!
Próbálom annak betudni, hogy már nem sok van hátra Karácsonyig!
Én alig haladok valamivel. Szerintem a nagytakarítást éjszakánként fogom megcsinálni.
Lassan elkezdek sütni. Beigli, gyümölcskenyér, mézeskalács már mehet.
Már a húsokat is próbálom úgy előkészíteni mielőtt fagyasztóba kerülnek, hogy a lehető legkevesebb munkám legyen 24-én.
Szombaton pedig Bécsbe megyünk. A Lányok mindketten csináltak maguknak programot hétvégére, így ,,csak" kettesben! :lol: :lol: :lol:
Ma nagyon problémás napunk volt. Éppen sétálni indultunk, amikor Balázs rettenetes sírásba kezdett, hogy fáj a hasa 1 ponton. Csak az ölembe akart ülni és látszott rajta, hogy nagyon szenved.
Gyorsan betettem meleg vízbe, kicsit áztatta magát és utána lefeküdtünk aludni.
Jó korán, úgyhogy nekük kicsit hosszú lesz a délután, de nem baj, mert az előbb azt mondta, hogy már nem fáj a pocakja!

Tessék egy kicsit benézni ajándékvásárlás és takarítás közben! :wink:

Titi!
A férjemet az ágyból rántagttam ki, hogy megmutassam a kislányod képét!
Gyönyörű! Bár azt mondta a párom, hogy mivel ő Balázst szokta meg, neki olyan hiányérzete van kukac terén!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Na mondtam is neki, hogy én is pont ilyet szeretnék legközelebb, több kukacra most nincs szükség itthon! :lol: :lol: :lol:

Éva

Kép
balimama
 
 


Szia Évi!
Te mikor érsz rá a jövő héten?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Titi,
Csudaédes a Kisasszony!!! Azért kérdeztem, hogy mit csinál éjjel, mert ahogy Zsuzsi is írta, ha csak nézelődi, de csendben van, akkor aludj, de ne foglalkozz vele, mert nehezen fogja megtanulni mi a különbség éjjel és nappal között. Azt olvastam, hogy az alvást tanulják a gyerekek....Meg kehet őket tanítani az egyedüli elalvásra. Jó strapás, az igaz....

Erzsike,
Szuper Babó új verdája :lol: Reméljük tartósabb lesz, mint az előző, bár ha garanciális nem gond...

Mesi,
Van egy Karácsonyi sütemények receptkönyvem, ha gondolod küldök pár egyszerű receptet priviben. (1-2-t próbáltam ki csak)
De ügyesek vagytok, hoyg 2 gyerek mellett el tdtok menni tornázni!!! Le a kalappal, pedig gondolom bkv-ztok...

Eszter,
Én is paráztam a szüléstől, aztán ahogy egyre közeledett valahogy elmúlt a félelmem. (Na ehhez egy szuper orvos és szülésznő is kellett)

Sziszike,
Aranyos vagy, hogy így invitálsz a karácsonyi bulira, nekünk tuti nem jó a 19-e, baráti házaspár jön hozzánk vacsira,1 hónap múlva születik babájuk nekik is. NO meg másnap Kristóf szülinapja, amit csak szombaton ünneplünk meg, de arra is készülnöm kell, plusz karácsony.....

Zsuzsa,
Köszi kérdésed, jól vagyunk csak sokat megyünk.Tegnap egy barátnőméknél voltunk és fél 1-kor indultunk el itthonról és este fél 7 re értünk haza (Pók utcai ltp-en laknak, szóval nem a szomszédban van..)
Járunk Ringatóra, amit nagyon élvez Kristóf , ma meg baba-mama körön voltunk. Ja és ami számunkra ÓRIÁSI dolog: elkezdett mászni az 5. Dévény torna után.Ja igen még torna is van heti 1. És most előszőr nem sírt.(Szívfacsaró hallgatni, ahogy az első tornákat végigsírják, viszont ez kell nekik, különben a mozgásfejlődésük leáll....)

Juci,
ÉN IS HIÁNYOLLAK! GYERE LÉCCI!!!!! :wink: :wink:

Koda,
nálunk meg a net nem mindig az igazi, ábelt kellene cserélni. Remélem vagy meggyóygul a gépetek, vagy lesz hamarosan új!!!!
MEggyógyultatok????

Gyöngyi,
Rezi hogy van? Sárán nem jött ki az oltás miatt ugye?
Honaputáni vizsgádhoz nagy kalappal!!!

Zita
KépKép
fidoli
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: