Új privát üzeneted érkezett!

Pintyus! Én sem érzek semmit, pedig ilyenkor már szokott fájni a hasam......
A cicim is csak alig fáj, inkább érzékeny.
Én nem szoktam barnázni elötte, csak megjön és kész.
Pl pénteken pizzát kivántam és rendeltünk is és nagyon jól esett, szombaton meg sajtburgert....ez normális???
Mondjuk mensi elött is szoktam éhes lenni :lol: :lol: :lol:

Puszi

Kép
Kép
odri
 
 


Laptető juhééééééé :lol: :lol: :lol: :roll: :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


andy: le irtam az elöbb hogy milyen előjelei szoktak lenni, most nincsen ilyen. és ideges szoktam még lenni, olyankor minden idegesit, és fel vagyok puffadva. Most semmi ilyesmi. Csak nagyon álmos vagyok egész nap!!! de ez lehet az idő!!!

Jaj, Andy, megőrülök péntekig!!!
Vendég
 

 
 

Odri, a derekam nekem is majd leszakad. Ma már a hasam is fájdogál.

Andy, köszi a biztatást! Aranyos vagy! Az igaz, hogy sosem volt még ilyen szép görbém, de ezt a Premensnek köszönhetem. Nem akarok neki reklámot csinálni, de ha baba lesz a dologban...vagyis....VAN a dologban, akkor annak köszönhetem leginkább.
Nos, Andy, vasárnap hánytam egyet este, kijött belőlem egy erős főzött kávé. Hétfőn olyan szarul voltam, hogy megkérdezték tőlem, miért vagyok ilyen falfehér. Én is állandóan éhes vagyok, de hamar jóllakom. Álmos is vagyok, de ez lehet az időtől is. Asszem ennyi. Melleimmel semmi gond.
Ha mégsincs baba, akkor következő hónapokban már nem tudom, milyen jeleket várhatnék még. :)

Kép
jenny29
Mór
 
 


Pintyus

Már írtam többször, hogy a gyógyszertárban lehet kapni discolor nevű elég érzékeny tesztet. Kb 1400 Ft. ha jól emlékszem. Azt vedd meg.

Kép
Kép
nati80
 
 


Jenny!

A drekam nekem is fáj de a hasam még nem.
Én is állandóan éhes vagyok de úgy mint te hamar jól lakom. Többnyire a szemem kívánja :lol: :lol: :lol: :lol:

De most a laptető az enyém lett, ki tudja :lol: :lol: :lol:

Pusza

Kép
Kép
odri
 
 


jenny, pont ezt érzem én is!!! Hogy ha nem lesz baba, akkor valjon milyen jelekkel jár a terhesség??!!! Mert nekünk minden jel meg van!!!

én is nagyon nagyon sokat eszem, de nem vagyok éhes csak inkább ugy kivánom, többet eszek mint párom!!! pedig ez fura, és nekem is érzékeny a mellem.

aranyosak vaygtok hogy így bíztattok!!!

Nekem holnap kéne nem megjönni, odrinak 2 nap mulva, jennynek 4 nap mulva!!! egymásután következünk!!! Lesz miért izgulni.

Nati!!! elküldenéd nekem is azt a könyvet!! jancsozita@gmail.com

és nem válaszoltatok!!! ma vegyem meg a teszteket vagy nem!!! és milyet kérjek???
Vendég
 


A terhességi tesztek kb. 3-4 nappal a beágyazódás után tudják kimutatni vizeletböl a HCG-t (9-15 nappal a tüszörepedés után).
- 3 nappal az esetleges menstruáció idöpontja elött: 51% pozitív
-2 nappal elötte: 62% pozitív
- 1 nappal elötte: 68% pozitív
- Az esetleges menstruáció napján: 74% pozitív
- 2-3 nappal utána: 88% pozitív
- 4 nappal utána: 98% pozitív

Kép
jenny29
Mór
 
 


ja és valaki kérdezte: nem nem szokott késni!!! mindig 2 nappal hamarabb jön meg mint az előző hóban. Novemberben 15-én jött meg, Októberben 17-én. Azért számitottam hogy ebbe a hóba 13án kéne, DE NEM FOG!!!! de ahogy mondtam elötte mindig barnáztam!!!
Vendég
 


Pintyus, kérd azt, amit Nati irt, Discolor. Ő mondta, hogy az érzékeny. De vegyél többet, mert ha még negativ, akkor pár nappal később csinálj mégegyet, mert tuti, hogy van ott egy kis babóca! :) Azért tettem fel a babatervezőktől ezt a táblázatot, hogy el tudd dönteni, mikor csinálod meg. A tesztet megveheted, mert nem lesz felesleges.

Kép
jenny29
Mór
 
 


jenny: ezt jó hogy leírtad. remélem nem jön meg holnap
Vendég
 


Odri, hajrá laptető!!!!!!!! :D :D :D

Kép
jenny29
Mór
 
 


jenny: nagyon kedves vagy, nagyon szépen köszönöm a bíztatást mindenkitől, már jobban vagyok mint a reggel. Párom nayon kétségbe volt esve mikor elment hogy ilyen szomoru vagyok!!!
Vendég
 


Pinytus!

Azt hiszem én kivárok egy pár napot ha késik. Van itthon egy csomó teszetem, elég nagy a kísértés :lol: :lol: :lol:
Múlt hónapban egy csomót megcsináltam, annyira beleéltem magam. De most inkább várok, mint hogy megint csalódjak.... :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


Kitartás lányok, mindannyian babásak leszünk karácsonyra!!!!!!!!
A babaruha osztályokon az elkövetkezendő 9 hónapban hiánycikk lesz minden, mert mi felvásároljuk! :D

Most mennem kell hajat mosni, meg munkába készülődni, de én is köszönöm nektek a biztatást!!!! El is múlt a gyomoridegem. Köszi csajszik!!!!
Mindenkinek szép és nyugodt délutánt kivánok!!! Sok puszi!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


jenny: jó munkát neked, és ne idegeskedjél meglátod minden jó lesz!!! Odri biztos te is babás vagy!!!
Vendég
 


Pintyus

Átment a szöveg. A nagy titok!!! :wink:
nyugodtan vegyél ma tesztet, mert ha nem lesz a gyógyszertárban, legalább lesz idejük beszerezni.

Fel a fejjel lányok! Semmi izgalom! Csak pozitívan!!!

Épp ebédet csinálok. Paradicsomos, olivabogyós halszeletek krumplipürével és valami salival.

Kép
Kép
nati80
 
 


Köszi Nati átjött!!! Ha lesz egy kis időm, bele nézek, most teregetnem kell, és karácsonyi lapokat megírnom. Aztán megyek postára és gyogyiba!!!!

Nati!!! hány tesztet veyek????

huuu nagyon fincsinek hangzik ez a kajcsi!!! Nekem nincs itthon halam!!!

Nincs valami jó ebéd recepted, olyan mint a lencse!! Huu az nagyon fincsi volt!!! párom azóta is kéri. :lol: :lol:
Vendég
 


Na mindjárt indulok, még annyit, hogy ha van valakinek jó gyümölcskenyeres receptje, leirná nekem? Még sosem csináltam, de nagyon szeretem. Nati, számitok rád! :D

Sziasztok, este jövök olvasni!

Kép
jenny29
Mór
 
 


úgy izgulok csajok értetek, mintha magamról lenne szó.

Jenny örülök hogy jobb kedved lett munkába menni. de csak este olvasod a jókívánságaimat!
drukk ezerrel, nagyon, nagyon!!

Pintyus, Ordi!
hát én aztán megmondom mindig a tutit, az álmosság tuti nagyon jó jel. Nagyon szurkolok. A cici is tök jó jel.
nekem volt mikor már 10 nappal, de legalább 4-5-6 nappal előtte feszült és fájt, és én is úgy voltam vele mint ti, hogy alig engedtem hozzáérni.
Az nagyon jó jel,. ha nem érzed ilyennek.
Jaj, hétvégén sok minden kiderül.
majd még du jövök
írjatok csajok
tiszta izgi az egész, és hogy ennyi baba lesz köztünk!!!!!!

Kép
andyfekete
 
 


én sajna többször voltam pisilni mint kellene, lehet hogy tényleg felfáztam, nem aakrtalak lelombozni titeket.
de így nem hiszem hogy összejött
de majd minden a jövő héten derül ki.
26naposra vagyok beállítva a vonalzón, de szerintem 27-28-ra kéne megjönnie.

Amúgy én is eddig úgy számoltama mensit hogy a pöttyözést az eslő napnak, de olvastam egy helyen ahogy ti is, hogy az még a 0.nap.
Hát akkor ki tudja ezek után?

na mindegypusz mindenkinek

Kép
andyfekete
 
 


Jenny
Anyukámnak van nagyon finom gyümölcskenyér receptje. Ő minden évben csinál, tele van aszalt gyümölccsel, meg zseléscukor is van benne, de abbó csak az egyik jó. majd elkérem tőle és felteszem. Őzgerinc formában kell sütni, ha nincs jó a királytorta forma is. Az olyan mint az őzg. csak szögletesben, nincs bordázva.

Pintyus
Van egy jó férfias egytálreceptem. Száraz tarkabab kell hozzá.
Hozzávalók: egy zacskó száraz babot beáztatsz, majd az első főzővizet leöntöd. Hagymát apróra darabolod, felkockázol kb 25 dkg bacont (nem szeletelt) és megfuttatod olajon. Utána mehet bele az előfőzött bab, rozmaring, babérlevél, chili, só, bors és annyi víz, hogysűrűre tudjon főni. Mikor a bab majdnem puha kiveszek belőle 1-2 merőkanállal és egy kicsi konzerv sűrített paradicsompürével összeturmixolom. És mehet vissza. Mehet bele 20 dkg rövid csőtészta (a lényeg hogy apró legyen pl: kagyló, vagy a legjobb tényleg a rövid cső) és ha készre főtt, már lehet enni is.
Elég brutál laktató kaja, de gyorsan kész és szeretik a férfiak. Nem leves, nem főzelék, egytálétel. A vizet nem szoktam mérni, csak érzéssel. Lehet húsleves, zöldségleves is.
Jó étvágyat!

tesztből elég egy zebrás!!! :wink: Ha negatív, utána vegyél két nap mulva. Vagy egyből kettőt. Majd elpostázod nekem utána. Mert nem lesz rá szükséged. :D

Kép
Kép
nati80
 
 


Andy

A sok pisilést okozhatja baba is! :wink:

Pintyus

Tarkababból lehet két zsacsit is bele tenni. Nem is tudom mennyi egy zacsi. Kb 25-35 dkg kell.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!
Vagyok én is, de ismét sűrös a hetünk, tegnap megint tornázni voltunk Pannával. Szegénykémet nagyon megizzasztották, nagyonkeservesen sírt ): Hazajöttünk, és ezután fogta magát és egyedül felült!! :lol:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Első önálló ülésem!!!

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1197463769.282.jpg[/img]

[/img] Kép

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!
Ez nagyszerű. Látod mire nem képes Anna. csak egy kis gyógytorna kellett neki. Még hányszor mentek? Mászik már? Vagy még nem?
Nagyon örülök a jó hírnek. Édi a kislányod a képeken. Látom ő is szereti az "egyszerű" játékokat. Keresztfiam az ásványvizes palackkal szeretett játszani. Meg a tejfölöspohárral.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!
Most hívott a doki. Konzultáltak a nőgyógyásszal, aki legutóbb megvizsgált és ő azt mondta, hogy a zárójelentésen nincs rajta, hogy kivették volna a petefészkem. DE!!!! Mivel a dermo?cisztát egyben vették ki ezért a petefészkemnek csak egy kicsi része maradt meg, ami pedig elég gyakran elsorvad. Ez az oka annak, hogy a jobb oldalim nem veszi át a bal oldali szerepét, mert az a kis szövetdarab nem engedi. Megnehezítheti a teherbeesést, de nem lehetetlen a dolog. Jövő héten megyünk vissza és akkor mindent megbeszélünk, ami még függőben maradt.

Pozitív vagyok!!!! Január elején van pém és akkor megfogan a kisfiúnk! És egészségesen meg is születik 40 hétre. :wink:

Kép
Kép
nati80
 
 


Mágnes! Örülök a jó hírnek. Tündéri a kislányod! Jó, hogy csak gyógytorna kellett neki....

Nati! Minden rendben lesz, jövőre babás leszel. Tudod csak pozítívan... :lol: :lol: :lol: :lol:

Én is igy állok hozzá....tudom, hogy hamarosan kisbabánk lesz :!:

Puszi

Kép
Kép
odri
 
 


Odri
Rosszul fogalmazol! Nem lesz!!! A jó: hálás vagyok/örülök, hogy kisbabám
születik. Ez a jó. nem szabad jövő időben fogalmazni. OK???

Kép
Kép
nati80
 
 


Most éppen azt számolgattam, ha januárban még nem jön össze, akkor a következő pém március elseje. Azt is szeretném nézni, hogy mikor szülök!

Kép
Kép
nati80
 
 


Most nézegettem, ha januárban megfogan a kisfiúnk, akkor szeptember 2. hetére várható a szülés. Ha viszont csak március elején fogan meg, akkor november 3. hetére teszi a 40. hetet a mensi kezdetétől.
A januári a jobb. Mert akkor 12 hetes lennék márciusban és akkor be is lehet jelenteni, hogy a nyuszi hozott egy kisbabát nekünk. Na mit szóltok? Szeptemberben szülök!!! Már nincs tök meleg, de nincs is hideg. Pont jó. Sőt mi több, tökéletes.

Kép
Kép
nati80
 
 


csaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjoooooookkkkkkkkkkkk
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Vendég
 


jujjj mágnes gratulálok!!!!!!!!!!! Nagyon ügyes a kislányod!!!

Csajok ehhez mit szoltok????!!!!!!!!!!!én teljesen le vagyok főve Kép Kép
Vendég
 


Pintyus!

[color=darkred]Gratulálok!!!!![/color]

Ez milyen tesz volt??? Ovu vagy terhes?

Kép
Kép
nati80
 
 


EZ TERHES TESZT VOLT, medi lab,

de én ezt nem értem.....

elmentem a gyogyiba, megkérdeztem a nőciket hogy milyen fajta van, azt mondtak hogy ilyen olcsobb faják vannak csak 600 meg 500 ftos. Mondtam hogy nagyobb érzékenységü nincsen????

mondták nincsen de ha baj van akkor ugyi s a dokihoz kell menni!!!!

Mondtam hogy ez nem lenne baj hanem öröm. Megvettem mind a két fajtát és mérgesen eljöttem!!!! :evil: :evil: :evil:

Hogy mondhatták azt hogy baj??!!!

aztán egész úton azon filóztam hogy csináljam vagy ne csináljam??!! várjak reggelig vagy nem??!!!

és nem bírtam ki :oops: :oops: :oops: :oops: ,egőlt a kiváncsiság, pedig csak holnap kellett volna megjöjjön.

és ez lett belőle. És most nem hiszek a szememnek.
Vendég
 


GRATULÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁLOK!!!!!!!!!!
magdolnam
 
 


Én nem is hiszem el hogy teszteltem +at.

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :oops: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mág nem merem elhinni!!!

szerintetek lehetséges délutánipisiből???

ha ténleg igaz, ugye nem méhen kívüli???

juj Istenkém, én anyira össze vagyok zavarodva,
Vendég
 


ohhh nem igaz!!! pont most hagytok itt!!! pont most nincs itt senki??? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szerintem mindegy hogy délutáni e a pisi.
de nem értek hozzá, még sajna nem volt hozzá szerencsém.

De tuti az vagy, ha a mensi jelei nicnsnek meg.

nagyon nagyon örülök, szívből, majdnem elsírtam magam, de tényelg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

akkor igaz a laptető?

ittvagymég?

én még 10 percig. aztán mennem kell

jaj Istenke meghallgatott!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
andyfekete
 
 


gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szerintem mindegy hogy délutáni e a pisi.
de nem értek hozzá, még sajna nem volt hozzá szerencsém.

De tuti az vagy, ha a mensi jelei nicnsnek meg.

nagyon nagyon örülök, szívből, majdnem elsírtam magam, de tényelg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4

akkor igaz a laptető?

ittvagymég?

én még 10 percig. aztán mennem kell

jaj Istenke meghallgatott!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
andyfekete
 
 


amúgy az előbb majdnem hánytam.
fája fejem, pisilek, de semmi vérfolt. még csak a19.napban vagyok, ez túől korai lenne. Túl gyorsan és sokat ettem.....

pintyus! hol van az urad? tud e már valamit?
írj ám!!!
Odri te is

kimegyek vásárolni a tescovicsba, majd jövök, vároma fejleményeket

írjatok!!!!!!!!

gyönyörű a kisanna

Kép
andyfekete
 
 


jaja, andy nagyon szépen köszönöm!!!
Vendég
 


uram nincsen itthon még, nem is akarom telefonon felhivni!!!

Azt sem tudom mit mondja neki!! szerintem egyszerüen megmutatom neki a tesztet!!!!
Vendég
 


Pintyus

Hatalmas gratula!!!! Nagyon örülök, hogy sikerült a + teszt!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Most elkezdted a sort, és a hó végéig meg sem állnak a + tesztek. Mindenki babás lesz


Mágnes

Nagyon aranyos Anna baba, és hogy megvolt az első önálló felülése, ez csodálatos. Mire nem képes egy masszász, hihetetlen.


Jenny

Neked is nagyon bíztató a hőd. Megvolt rajta a trifázisos emelkedés. Tuti babás vagy.


Odri

Szerintem nálad is baba van a dologban. A tüneteid bíztatóak.

Kép
p__lilla
 
 


Andy

Szerintem neked is bíztatóak a tüneteid. A hasszúrkálás középen tuti a babótól van. Meg a hőd is nagyon jól felment. Aztán hogy féltél tőle, hogy nem fog. Csak így tovább!!! Ott lesz a + teszt a fa alatt.

Kép
p__lilla
 
 


Pintyus

Elég érzékeny lehetett az a teszt, hogy ilyen hamar, ilyen erősen kimutatta a terhességet.
Jujjjjj, annyira örülök, hogy sikerült. :D :D :D :D :D :D :D
A férjecskéd nagyon örülni fog neki.

Kép
p__lilla
 
 


Nálunk biztos nem lesz baba. A cicim feszül és nagyon érzékeny, a férjem alig nyúlhat hozzá. Mindig ilyen szokott lenni, sajnos. Nem érzek szúrkálást, semmi tünetem nincs. A hőgörbém sem trifázisos, pedig már be kéne ágyzódnia, ha van valaki ott.

Kép
p__lilla
 
 


Itt a görbém: Kép

Kép
p__lilla
 
 


Mi a véleményetek róla?

Nincs itt senki? Most van egy kis időm, de sajnos most ti nem értek rá!

Kép
p__lilla
 
 


A torkomban érzek valamit. Ez lehet az, hogy felmegy a savam? Talán olyan maró féle. Lehet az idegeskedéstől ilyen?
Andy asszem te mondtad, hogy savas vagy. Az ilyen érzés?

Kép
p__lilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?