Új privát üzeneted érkezett!

Czinkeb

Sajnálom, de nem vagy egyedül ezzel a problémával. Ha jól emlékszem puregont szúrtál igaz? Na figyelj csak, nekem az első inszemnél ugyanez volt. Puregont kaptam mert régebben már használtam és szép tüszőim voltaak tőle. Hát az első inszemnél egyszerűen nem akartak nőni, volt egy kt kisebb a mnyh meg vékony volt. Abszolut nem reagáltam rá, 20. napra ért meg annyira egy tüsző hogy meg tudták csinálni az inszemet. A köv. 2 inszemnél már nem is puregont kaptam hanem merionalt. Azzal tuti jó volt minden, és remélem ezt holnap reggel alá is tudom támasztani majd :) Úgyhogy ne kenődj el, van ilyen sajnos ... persze tudom ez most nem vigasz neked. A hsg-t azért én megcsináltatnám, legalább kiderül mi a helyzet.
kokusz
 
 


Jó reggelt!

Kókusz én nagyon drukkolok!

Évi NEked is!

csak pozitívan!

Cinkeb sajnálom :cry:

MIndenkinek mennek a drukkok!
Vendég
 


Nellike!
Sajnálom nagyon! :cry:

CzinkeB!
Én sem ugyanúgy reagáltam soha a puregonra. volt, hogy több is volt a 9. napon, a legútóbbinál 17. napra lett 1 használható. A HSG-t csináltasd meg! Ennyivel is előrébb leszel.
20150601134430
 
 

 
 

Czinkeb.: HSG-t ki ne hagyd! (már akartam írni, hogy fura, hogy nem a stimulálás előtt csinálták meg :roll:

Kókusz???????????????????????????????????

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Nekem negatív. Ennél negatívabb már nem is lehetne. Majd legközelebb! :wink:

Nellike!

Nagyon sajnálom, hogy neked sem sikerült :( Persze, hogy maradj! Szívből kívánom, hogy lombikkal rögtön célba érj!

Czinke!

Úgy látszik ez a rossz hírek napja... Tuti kitalál majd a dokid valamit, hogy legyen tüsződ, ez a dolga! :) A hsg-t tényleg csináltasd meg mindenképp!

Kokusz!

Remélem te legalább fantasztikusan jó hírekkel jössz! :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Évi,
bekukk mizu. :) Sajnálom. :(

KépKép
dreika
 
 


Évi: szomorú vagyok! :-( Januárban folytatás, vagy most rögtön belevágtok a következőbe?
Bocs, valahogy kimaradtál az előző hozzászólásomból, pedig gondoltam Rád! :oops:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Dreika!

Köszi :( Hát ez van, csoda lett volna, ha megint elsőre sikerül :( Sajnálom, hogy nektek se ez lett AZ a hónap :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szezso!

Valószínűleg csak januárban folytatjuk, mert az ünnepek alatt nem nagyon leszünk itthon.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nellike, Czinkeb, Évi!

Nagyon sajnálom! Kép

Czinkeb, a hsg-t szerintem is feltétlenül csináltasd meg. Amúgy azon én is meglepődtem, hogy eddig minden hónapban máshogy reagáltam a puregonra, csak én túl jól. Most 1,5-szeres adagra 3x annyi tüszőm lett, mint előző hónapban, és megint 1 nappal korábban. Szerintem erre még a dokim sem számított... :roll:
A következőre biztos jól fogsz reagálni!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Évi!

A fene vinné, pedig nagyon bíztam Bennetek.
Most szállt inamba a bátorságom, mert úgy gondoltam a + hír lesz a dobbantóm az uhuhoz. :cry:

tjuca
 
 


Sziasztok

Évi sajnálom, reggel gondoltam rád ... :(

Enyim teszt is negatív :( mikor csináltam úgy láttam mintha lett volna második csík is de aztán már nem láttam .... én még ma beveszem a progit és holnap reggel azért még pisilek egy tesztet, hátha csoda történik ....
kokusz
 
 


Évi: nagyon sajnálom!!!! :cry:

Kókusz: mennek még a drukkok!!!

köszi a bíztatást! tényleg teljesen csalódott vagyok! amikor 10 napja megjött, akkor is magam alatt voltam. de gondoltam, h nem baj, meglesz a hsg és az esélyesebb hónap. de így??
remélem a köv hónap már tényleg sikeres lesz!

köszi mindenkinek!! nagy ölelés és nagy drukk mindenkinek!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Nellike, Évi, sajnálom! A csudába!!!! :evil:

Kép

Kókusz, neked még drukkolok!!!! ++++++++++++++++++++++++

Czinkeb, :( De a hsg-t mindenképpen csináltasd meg! Legalább látod, hogy minden rendben van-e!

Évi, januárban együtt újra?! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Évi, Kokusz!
Nagyon sajnálom a nega tesztet!!! :cry:
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Úgy látom ez a rossz hírek napja, akkor bejelentem én is, hogy nekem se sikerült. Eddig azért nem írtam, mert nagyon kiborultam. Januárban 4.

Nellike, Évi, Kókusz: :(
denika
 
 


Denika!

Nagyon-nagyon sajnálom Kép

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Denika!

Nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: Annyira szeretnék valami biztatót, vigasztalót írni, de tudom, hogy ilyen most nincs :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Először is köszönöm mindenkinek a kedves fogadtatást!!!!

Boniko

Majd ha megjön, akkor kell mennem és kezdjük a stimut injekcióval!!!

Czinkeb

Mi újság a hsg-vel? Megcsináltattad? Nekem múlt hónapban volt.

Nemone

Szépek az eredményeid!!! :wink: :wink:

Nellike, Évi, Denika

Sajnálom!!!! :cry: :cry: :cry:

Kép
katiee
 
 


Még nem javítottam át a vonalzóm!!! Még nem jött meg!!!

Nellike, Nemoné

Kihez jártok a BMC-be?

Kép
katiee
 
 


Szaisztok!

Denika, Évi Sajnálom!

Kókusz menenk a drukkjaim erősen!

Tjuca miért félsz az Uhutól? minden oké lesz!

Mindeinek megy az ölelés!
Vendég
 


Sajnálom csajok! Bíztam benne, hogy nektek legalább sikerül. :(

Kókusz! Azért ha láttál valamit, az jó jel. Én még sosem láttam azt a bizonyos második csíkot, úgyhogy ha te láttad, akkor neked még szorítunk holnapra! :wink:

Katiee!

Zekéhez járunk mindketten. Szerintem jó orvos és én szeretem is. Na nem úgy...:oops:

Képzeljétek, hogy annyira fel vagyok fújódva, hogy akkora a hasam mint egy ház, fáj feszít ilyen még nem volt. :? Nekem ha megjön, akkor már másnapra lemegy a víz rólam, meg a mensi előtt felszedett "kilók". Hát most nem akar. És tök kemény is. Mellette görcsölök rendesen, leszakad a derekam, úgyhogy köszi mindenkinek jól vagyok. Olyan, de olyan kellemetlen. Csak nem patkolok el!? :roll:

Lelkileg egyébként már túl vagyok rajta.

Czinke! A HSG-t mindenképp csináltasd meg, hogy legalább azt lehessen tudni, hogy a petevezetőkkel minden rendben. Ne bánkódj, a következő hónapban biztos más gyógyszert kapsz. Van ilyen, hogy valakinek az egyik nem válik be, de a másik igen. :? A méhnyálkahártyát meg figyelni kell. Ha nem nagyon fejlődget magától (nekem is volt nagyon silány is) akkor rá kell segíteni méhpempővel. Azzal rendben lesz, meglátod! :wink:

nellike
 
 


Évi,Denika!
:( :( :(

Czinkeb! :(
hsg-t le ne mondd! :shock:

Kókusz!
bizakodjunk még! :lol:
Vendég
 


Katiee!

Egyébként bocsi, hogy megkérdezem, de mit csinálnak a nyuszik a vonalzódon? :oops: :wink:

nellike
 
 


Nellike remélem hamarosan te is látni fogsz végre kétcsíkosat! :lol:
Vendég
 


Kókusz! Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kókusz, mi újság?! Ugye ott van az a csík?!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok,

aranyosak vagytok nagyon!!!
megvolt tegnap a hsg! túl is éltem! kicsit kellemetlen volt a katéter felrakása, de simán elviselhető. a feltöltés viszont rosszabb volt. úgy görcsöltem, feszültem, de azért tűrtem, nem nyafogtam!
szerintem jobban féltem , mint ahogy fájt (pedig rosszul tűröm a fájdalmat)!
ja, és a katéterrel a p-ba fel kellett öltöznöm és át kellett sétálnom egy másik épületbe a röntgenbe!! :shock:
pénteken megyek újabb uh-ra. de minek??? ez a hónap amúgy sem jön össze, ki van csukva, h behozzák magukat! de kénytelen vagyok menni, mert most nem kaptam semmi gyogyót a köv hóra.

szép napot mindenkinek!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Jujj, Czinke, ez kemény, katéterrel átmenni! :shock:
És a lényeget nem írtad: Mi lett az eredmény?!?! Átjárható mindkét oldal?

Kép

Kép
anyoooka
 
 


czinkeb ááááááááááááááá és akkor minden oké ugye?
Vendég
 


ja, bocsi, a pcos topikon jöttem rá, h valóban a lényeget nem írtam!! :lol:
átjárható mindkettő!!! :lol:

és tök fura, h egy cérnavékonyságú vmi a pvezeték!! mekkora lehet a psejt és a kisfickó, h befér oda?? :shock: és akkora kis vmikből születik meg egy 40-50cm-es 2,5-4,5 kg-os kisember , akiből felnőttkorára 160-190 cm-es 50-100kg-os ember lesz! ez olyan csodálatos!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Na, ez szuper jó hír! :lol:
Igen, én is pont ezen gondolkodtam el amikor nekem volt hsg-m! Nem is látszott a petevezető a monitoron, annyira vékony...

Kép

Kép
anyoooka
 
 


volt még egy ,,vicces,, dolog.
kacsa bennem, katéter előkészítve, félig bennem. hívják a röntgenes pasit, aki elindult ebédelni, úgy kellett visszakönyörögni. :shock:
kicsit be voltam tojva, h ott kell majd feküdnöm majd szétfeszítve 30-40 percet. nem örültem volna neki. :roll:
de amúgy tényleg jobban féltem tőle.
végül is, ha ezt nem birom ki , akkor hogy birom ki majd a szülést nem igaz?? :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Szia Czinkeb.!

hát nekem most lesz január vége fele hsg! hát már most én teljesen be vagyok tojva! a méhtükrözés a hsg?! mert nekem mondta a dokim, hogy feleslegesnek tartja, hogy feltöltsenek kontraszt anyaggal és azt nézzék a röntgenben, hanem nekem a másik lesz?! ez szerinted melyik?! mi az a hsg?!!!!!!! :evil:

várom válaszod!
kjaja
 
 


Szia Kjaja! igaz, hogy nem engem kérdeztél, de azért válaszolok! :wink:
Nem a méhtükrözés a hsg!!! A hsg a kontrasztanyagos feltöltés, amit röntgen alatt néznek. Ezt nem altatásban végzik, a méhtükrözést igen! Így nem kell félni tőle!!!! És akkor Neked nem is hsg-d lesz....

Kép

Kép
anyoooka
 
 


hsg: a petevezeték átjárhatóságát nézik, nincs e elzáródás. ez lehet röntgenes v ultrahangos. állítólag a röntgenes a tuti, mert ha van egy kis elzáródás, rögtön tudják korrigálni.
nem kell félni!!!!! én is jobban féltem, mint ahogy fájt!!!!pedig én tényleg rosszul tűröm a fájdalmat!!!!
méh tükrözése volt már vkinek , lehet, h másik topikon, de azt mondta, h nem volt nagyon rossz. de megkérdezem neked!
tényleg úgy kell odamenni, h ezt is ki kell bíni és nem szabad félni!

olyan érzés volt a kontraszt anyag feltöltése, mint amikor sokat eszel, feszül , görcsöl a hasad és nem tudsz pukizni és nem tudsz kakilni. fáj, de nem annyira vészes!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


köszönöm a válaszokat! :D
kjaja
 
 


Sziasztok

Negatívabb nem is lehetne a teszt ... de már nem vagyok letörve. Képzeljétek, nemrég keltem fel :shock: reggel a férjemmel kikeltem az ágyból, kivasaltam az ingét és muszáj voltam visszafeküdni, állva elaludtam majdnem.
Már hívtam az intézetet, spontán hónap következik. Semmi stimu. Kíváncsi vagyok lesz a egyáltalán peteérésem :)
kokusz
 
 


Kókusz :cry:

remélem lesz PÉ! ++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Kokusz!
Sajnálom a tesztet, ismét. Remélem viszont, hogy a fáradtság másra utal. :oops:

Kjaja!
A méhtükrözés az a laporoszkópia, de ez már műtéti eljárás. Nekem márciusban volt. Be kellett feküdnöm, 1 órán át tartott, és csak másnap jöhettem haza
20150601134430
 
 


CzinkeB!Örülök, hogy minden rendben volt az átjárhatóságin!!!!! Viszont ez a kacsás-katéteres séta eléggé bizarul hangzott.
20150601134430
 
 


Desviki: a kacsa szerencsére már nem volt bennem a sétánál. csak a katéter végét ragasztották a hajlatomba, visszaöltözés és feszülő pocakkal séta kb 100 m a másik épületbe, vetkőzés, röntgen.
de lényeg a lényeg, h átjárható vagyok!!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Desviki!

köszi az infokat! leírnád nekem részletesen, hogy milyen volt, hogy legalább fel tudjak készülni :oops:

előre is köszi!
kjaja
 
 


Hello Lányok!

Kókusz :-(

Czinkeb.: gratulálok az átjárhatósághoz! :-D

A laparoszkópia nem ugyanaz, mint a méhtükrözés :wink: A laparoszkópia hastükrözés (egy kis kamerát vezetnek a hasüregbe), a hasüreget, méh és petefészkek külső felszínét, méhszalagokat stb. térképezi fel. Szövettanhoz mintát is tudnak venni egyúttal ill. cisztát eltávolítani.
A hiszteroszkópia a méhtükrözés, amikor a kamerát a méhüregbe vezetik, és a méhet nézik át. Szintén tudnak szövetmintát venni, polipokat, miómákat eltávolítani.
Nekem a kettő együtt volt, a műtét végén pedig kontrasztanyaggal petevezeték átjárhatóságit is csináltak, amit monitoron követtek végig.
Ez egy altatásban végzett műtét, 2 éjszakás kórházi tartózkodást igényelt.

PUszi

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso!
Nekem ezzel nézték az átjárhatóságot + hogy kizárják az endometriózist. A doki még a májaimat is látta, állítólag szép (sikerült nem tönkretenni a főiskola alatt :lol: )
20150601134430
 
 


Viki: akkor szerintem neked is ugyanazod volt, mint nekem :wink:
(ha jól tudom, külön is csinálnak hiszteroszkópiát, amikor csak belülről nézik meg a méhet)
ezek szerint nem ittál eleget :lol: pedig mindig mondják, hogy sokat kell inni :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Kókusz :(

Czinkeb!
gratula a szép petevezetőkhöz :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy az elmúlt pár napban csak negatív tesztek születtek a fórumon :( :( :( :( :(

Én is el voltam keseredve amiatt, hogy ebben a hónapban nem is fog megjönni és így a decemberre tervezett első inszem esetleg elmarad.. De mára megjött és így van esély rá. :roll:

Katiee!
Nálad mi újság?
babita
 
 


Sziasztok!

Babita

Napok óta olyan rosszul éreztem magam, fájt a hasam, kicsit szédültem, stb! Teszteltem egyet, de persze negatív lett!
De ma végre megjött!!!!!
Ennyire szerintem még sohasem örültem neki! Honap megyek Pestre a BMC-be és kezdjük a stimut!
Holnap bővebb beszámolót tartok!!!

Puszi mindenkinek!

Kép
katiee
 
 


Sziasztok!

Sajnos megint rég voltam :(

boniko és desviki: Halkan gratulálok nektek!!! :D

A többieknek pedig nagyon szorítok és szurkolok! +++++++

Évi: sajnos a táblában a fontos oszlopban javítanád,hogy kettő baba lesz. Sajnos minden héten vérezgettem és nehéz döntés volt, dec. 5-én embryo redikciónk volt. Nagyon reméljük, hogy a két csöppség velünk marad, 8-10 % esély van a vetélésre és négy hét a kritikus időszak. :(

Szilvi

Lilypie Maternity tickers

src="http://lbyf.lilypie.com/5JRlp2.png" width="400" height="80" border="0" alt="Lilypie Kids Birthday tickers" />
szilvaqueen
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: