Új privát üzeneted érkezett!

Lilla: azért ne add fel a baba dolgot. Megy veled mindenhová a kis pocaklakó :wink: Férjednek boldog névnapot!
Ez nekem Kende előtt volt mindkettő. Az egyik az államvizsgám előtti napon. Tuti stressz miatt. És nagyon görcsöltem :( És nagyon bőgtem.
Nekem 8 nap van hátra és én se érzek semmit.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Upszz megint laptető :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Hát én is a stressztől tartok. Meg kéne nyugodnom, hogy nehogy baj legyen.

Kép
p__lilla
 
 

 
 

Lilla
Férjednek boldog névnapot!

Muffin
Egy kismamára nem lehet haragudni. :wink:

Elköszönök mára! Jó éjt!

Kép
Kép
nati80
 
 


Köszi a férjem nevében is.

Kép
p__lilla
 
 


kisvirág mi is neten kerestük a filmet, férjem már ráállt a dologra úgyhogy szerintem hamar meglesz. :)

KépKép
muffin
 
 


Csajok megyek én is pihizni. Holnap délelőtt a dokinál van jelenésem. Remélem délután tudok jönni.

Jó éjt!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!
na, nem tudtam hamarabb jönni, lefeküdtem olyan görcseim voltak, és el aludtam, most meg bagoly vagyok :shock: :shock: .
Egy kicsit mintha alábbhagyott volna a vérzés,de ha holnap is igy vérzek akkor megyek dokihoz....
Volt a párom a BMW-nél, azt mondták kellen még egy ember oda olyan végzettséggel mint ő, de végleges választ csak egy-két hét mulva tudnak mondani...
Addig is valahogy rávettem, és ő is belátta, hogy jobb ha munkanélküli segélyt kap, mert mivel év vége, nehezebben alkalmaznak ilyenkor meg év elején....

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Lilla:
Boldog névnapot párodnak!!!
És neked azt mondaám, hogy a negativ dolgokra zárd be a füleid :wink: csak pozitivan!!!!



Már irtam egyszer:


VAN EGY IWIW MEGHIVOM? KELL-E VALAKINEK???? :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


JAJ és

KÖSZ LÁNYOK? HOGY ENNYIRE AGGÓDOK ÉRTEM!!!!!!!!! :wink: :lol:

JÓL ESIK!!!!
Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Lányok!
Olyan jó, hogy vagytok és a babaneten keresztül rátok akadtam. Nektek elmondhatom bánatomat, örömömet. Megpróbálok pozitívabban gondolkozni. Nagyon várom már, hogy jöjjön a karácsony. Most erre koncentrálok. A kari mindig melegséggel önt el.

Kép
p__lilla
 
 


na elkezdődött az er aztán meg gray's... úgyhogy én ma estére elvonultam. :) További szép estét. :)

KépKép
muffin
 
 


jó estét mindenkinek. Most értem haza, hulla vagyok.Bővült a programom: csütin egy céges fogadás lesz, kötelező ott lenni. Szerintetek el fogok aludni? Ez még semmi! ezen a héten 4 órát kell túlórázni+8at szombaton. Erre kiakadtam és megmondtam a főnököknek, hogy mi a nagy helyzet és én nem nagyon akarok ennyit tulcsizni. Volt nagy öröm, meg jófejek is voltak, de azért hozzátették, hogy nem várják, de ha úgy gondolom, akkor jöhetek.... Mindegy szombaton bemegyek. Vasárnap meg színházba megyünk
magdolnam
 
 


ja és még valami. A védőnő kérdezte, hogy milyen betegségeim voltak (gyerekkori, b.himlő, stb) addig magyarázott, míg anyámat felhívtam, aki egyből levágta mi a helyzet, de nem reagáltam rá. Átmentem apuhoz egyedül, majd mikor elbúcsúztunk egymástól azt mondja olyan aranyosan: vigyázzatok magatokra :oops: erre sem tudtam mit reagálni. Asszem elkerülhetetlen lesz karikor elmondani, hogy mi a helyzet
magdolnam
 
 


jajj Magdolnam:
akkor biztosan megtárgyalják, már mielőtt ti elmondanátok.... :cry:
Na, de ne keseredj, lehet jobb igy, legalább van idejük megemészteni a dolgokat.
Vigyazz a munkahelyeden, ne strapáld agyon magad :wink: :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Magdolnam

Szerintem sem strapáld magad a munkahelyeden. A kismamikat jogszabály szerint nem lehet túlóráztatni, úgy tudom. Szerintem ezzel tisztába vannak, ezért bízzák rád. Neked most a babára és magadra kell összpontosítani és nagyon vigyázni. Pihenjél sokat.

Kép
p__lilla
 
 


na JO EJT LÁNYOK!!!!
BABÁS ÁLMOKAT!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Pintyus mi a helyzet????
Tesztelsz ma ,vagy holnap???? Már nem emlékszem pontosan :oops: :oops:
Nos, az éjjel nálam nem volt árviz, de reggel megint elkezdődött a zuhatag...
Most várok lássam mennyire erős... De az normális, hogy ez már a 3-ik napja és még mindig gőrcsölök????

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


http://www.lunarium.co.uk/jonas.php

nézzetek isde be, állitolag megjósólja, hogy mikor van a pé-d. pontosan óra pontossággal :wink: , leirja a rizikófaktort, hogy mennyire lesz egészséges a terhesség....Már aki hisz benne... és azt is hogy várhatóan fiu lesz vagy lány
Nekem azt irta, hogy most kislány lett volna :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jó reggelt!

Márti!
nem tudom sajnos ebben nem tudok tanácsot adni, szerencsére még nem volt ilyenem, de ha délelőtt még ennyire görcsölsz meg ömlessz, hát lehet hogy meg kéne látogatni a dokit.
drukkolok, hogy minden oks legyen. Lehet hogy lassan elmúlik, de azért nem árt a pihenés, és óvatosság.

Magdolnám!
nem baj ha a szüleid megtudják, szerintem biztosan örülnek majd neki.
Nekem is muszáj lesz majd az anyukámat felhívni, mert én sem emlékszem rá hogy milyen betegségeim voltak már. De már tartanék ott.
Én tegnap este nem fájtam, de ma reggelre nagyon szúrkál az alhasam középne, tegnap a bal petefészkem. Ma vagyok a 19.napban, de a ciklus.hu 12.napra tette a pét. Ez lehet már beágyazódás? vagy még korai?
Mert nekem 25-28 napos ciklusaim szoktak lenni. Most talán 27. sacc per kb. így érzem.
De lehet hogy csak felfázás, de érzem a derekamat , vagy vesémet, hát nem tom.
De ha felfáztam volna sokat kéne pisilnem, és nem.
De én is csak pozitív akarok lenni, BABÁM ágyazódik be!!! és álmos vagyok, meg állandóan éhes
túl korai nem?
vagy én is csak bebeszélem magamnak

majd még jövök
van valaki?


Lilla!
Ne dolgozz sokat! fel a fejjel karikor sok kismama lesz ezena portálon!!!!!
és mi is köztük leszünk

Kép
andyfekete
 
 


Szia Andy:
gőrbéd felteszed?

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


ha ittvagy még igen

kielemeznéd?
Kép

köszike

Kép
andyfekete
 
 


na?
szerinted?
Érzem az egész mindenemet alul.
remélem nem fáztam fel.

Én is táppénzere fogok menni lillával együtt januárban!!!

Kép
andyfekete
 
 


itt vagyok :lol:
Ez elég szép :lol: :lol:
eddig minden ok.
csak maradjon is fent a hőd. És a középtájt a hasi szurkálás általában babótól van :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!! Gyönyörű napunk van ma! Nem esik és a tetőfedők elkezdték a bontási munkát. :D

Márti
Szerintem nem normális, hogy 3 napig ennyire erős és fáj is. Ne várjál tovább, irány a doki. Lehet csak felfáztál, vagy tényleg baba volt. De akkor se keseredj, mert (tudom furán hangzik) nem volt egészséges, életképes. :cry:
Férjed megkapja a munkát januártól. Addig is élvezzétek az együttlétet és az ünnepeket. OK??? :lol:

Magdolnam
Apukád szerintem örült, mert akkor nem mondta volna ezt. A férfiak másként mutatják ki érzéseiket. Anyukád, hát nem is tudom, lehet örült, csak mivel nem mondtad neki konkrétan, lehet hogy azt gondolta nem akarod még nyilvánosságra hozni. Nem??? Egy unokának mindenki örül. Biztos ők is örülnek, csak azt várják, hogy te kimond előttük. Apukád tutira örült a babának. De tényleg.

Ki van soron teszteléssel??? Kiért izgulunk a hétvégén?
Persze pont suliban vagyok, ne legalább izgalmasak az óráim. Csak a szakirányomból lesz előadás. Szombat és vasárnap is, estig.

Megyek rendbekapom a lakást, mosok, ebédet csinálok és tanulok is valamennyit.

na ki olvasta már a titkot??? Milyen???

Kép
Kép
nati80
 
 


Lehet beágyazódás, már a 4. ik naptól a megtermékenyülés után.
És azt olvastam, hogy minél hamarabb történik a beágyazódás, annál nagyobb az esélye, hogy megmarad a babó :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Andy

Biztató a görbéd. De azért még van néhány napod hátra ciklus végéig. Csak +-an!!! Baba van ott!!!! Beágyazódás már lehetséges, de azt én nem is tudom, hogy lehet e érezni. Én úgy tudom, hogy akkor pecsételő vérzés előfordulhat. De még nem éltem át ilyet.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti!

nagyon köszi a bíztatást, úgy legyen! aranyos vagy.
jövő héten ilyenkor már többet tudok, lesznek e tüneteim, de ha megint feszül a mellem, az nem jó jel, mert akkor mensi, bár...
hallottam olyat hogy a terhességtől is lehet.
Tudsz erről valamit?

szia Nati!
én csak jövő hétvégén tesztelek, remélem!!!!
örülök hogy nálatok nem esik az eső, itt esik, cseprereg,
Utálom az ilyen időt, reggel fél 8kor még sötét, délután már 4kor sötét volt mikor a postán voltam.
utálom, nincs kedvem kimenni a szaakdó esőbe,.
Hétvégére havat mondanak, de majd izgulok Natikám hogy nálatok ne essen, hogy a tetőfedők dolgozzanak.

majd még jövök, csengetnek
kitölröm az előzményeket a gépről, mert ide ehhez a géphez a köv.órán 6dikas gyerkőc ül.
pusz
majd még benézek, ha lesz szabad gép,

Kép
andyfekete
 
 


jó reggelt.
Anyunak azt mondtam, hogy majd megbeszéljük.... Apu meg mindig nyaggatott diszkréten, amire a szokásomhoz nem reagáltam. Pl: ballagás a helysszín, apuval együtt nyüglödünk a tömeg miatt. Erre apám: soha többet nem jövök ballagásra, csak az unokáméra. Közben figyelte a reakcióm... Erre anyá: na de Tibiiiii....

Ma nem mentem a dokihoz, mert azt hiszem inhüvelygyulladásom van. Tegnap este kezdődött, annyira fáj, hogy majd meg örülök. Be van kötve, de nem használ. És a legrosszabb, nem szedhetek be semmit és nem kenhetem be semmivel. MI JÖHET MÉG?????? Én olyan szerencsétlen vagyok :( :cry:

Apát elküldtem rh faktor vizsgálatra, már nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi a vércsoportja (még az anyja se tudja :shock: ) Én rh - vagyok. Az lenne jó, ha ő is az lenne és akor nem lenne ebből probléma.
magdolnam
 
 


Mano hol van?????????????
magdolnam
 
 


Magdolnam

A vércsoportból nem lehet baj, mert megkapod szülés után az ellenanyagot és ennyi.

Andy

A tetőfedő azt mondta, hogy a hó nem zavarja, csak az eső. Hogy miért azt ne kérdezzd! Nem tudom. De inkább egyik se essen. Az a legjobb, és akkor jövő hétvégére végeznek, és akkor jöhet a festő csiszolni a gerendákat. Jó kis meló lesz. Utána meg a szigetelés. Tudom csak ezt ismételgetem, de annyira vártuk már, hogy elkezdődjenek a munkák.

Csók, megyek a dolgaimat intézni. Majd benézek.

Kép
Kép
nati80
 
 


Magdolnam:
szegény fejed, ugylátszik minden utolér téged mostanság :cry: :cry: :cry:
Pihenj minél többet, ha tudsz. Vagy dolgozóban vagy????

Andy:
cicifeszólés lehet babótól is, van akinek a binbóudvar sötétebb lesz és az erek jobban látszanak, ez elég nyilvánvaló jel a babásodásnak...

Nati:
beleolvastam a Titok-ba :wink:
Jo, majd délután folytatom, ha párom nem bitorolja a gépet :wink:
Hess-hess esőfelhők nálatok.... :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Tényleg:

MANÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!
Merre vagy???? Meg CSUBIIIIIIIIIII!!!!!!????????

Nem tud senki semmit Csubirol??? Kinek van fennt iwiw-en esetleg megkérdezhetné????

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Márti, amit belinkeltél, az nem a peteérést adja meg, hanem az a Jónás naptár. :D Az a lényege, hogy születésünk pillanatában volt egy holdállás, ami minden hónapban ismétlődik, és ha ott áll, ahol akkor volt, mikor születtünk, ugyanúgy termékenyek vagyunk, mint peteéréskor. Ezt én is kiszámoltam már régebben, és ebben a hónapban azért a Jónás napot is figyelembe vettük. Amit a táblázat kiir, hogy akkor van Jónás napod, akkor előtte a 3 nap valamelyikében kell szexelni, hogy a Jónás napra odaérjenek a kiskatonák.


Na csajok, utánanéztem, a beágyazódásnak nem mindig vannak jelei. A 2 legszembetűnőbb jel, a beágyazódásos vérzés, és a trifázisos görbe. Ez azt jelenti, hogy a ciklus 2. felében felmegy először a hő egy tartományba, ott mozog egy darabig, aztán még emelkedik, és ott is marad. Bár azt irják, ez megfigyelhető nem terhes nőknél is.
Mártinak igaza van, minél korábban ágyazódik be a baba, annál kisebb a valószinűsége, hogy vetélés következzen be. A korán ebben az esetben 6-8 napot jelent, de 13-ig még elfogadható.

Bocsi az okoskodásért, csak erről épp tegnap olvastam.

Márti, sztem ne mérlegelj, azonnal irány az orvos!!!!!!!!!!!!
Ez nem normális, a görcsök, a rengeteg vér. Ha potyára mész, akkor is legalább megnyugszol. Meg mi is. Kérlek, menj dokihoz!!!!!!!! :(


Nati, szurkolok a tetőtöknek, meg a munkásoknak is, hogy siessenek.
:shock: Ez a szurkoló jelem. :lol:

Lilla, Andy, Pintyus, hajrá!!!! Én jövőhéten tesztelek, ha nem jön meg, akkor szerda körül.

Magdolnam, a nőknél az Rh - nem a rosszabbik? Ott van összeférhetetlenség a magzattal, nem? Na nem ijesztgetni akartalak, de az orvosnak ezt nem kellett volna megkérdeznie? Vagy tud róla? Nem vagyok jártas ebben, de az ellenanyagokat ki kellene küszöbölni valahogy, nem? Bár ha apa szintén Rh-, akkor nincs gond. Jaj, nem idegesiteni akartalak, tényleg nem, csak érdekel, hogy ilyenkor mi a teendő. Én Rh + vagyok és AB.

Nekem pár napja iszonyú szar kedvem van, semmi nem érdekel a babámon kivül. Ideges is vagyok, mert nem akarok mensizni...Tegnap este apával is bunkó voltam. Persze reggel bocsit kértem tőle. ÉS fáj a jobb oldala a hasamnak.
És ez az idő....Már reggel 9-kor sötét van. Utálom!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jó reggelt csajok!!!

Sajnálom hogy nem tudtam tegnap írni, elolvastam mindent+!!!
Nem voltam itthon és délután meg vendégem volt, este meg ki dőltem teljesen4!!!

Egész nap olyan hulla voltam hogy őrület!! :cry:

Pozitivak vagyunk!!! Ugye csajok!!! Nati megtanitott bennünket!!!
Nekem még kéne egy kicsit tanulni ezt a pozitiv gondolatot mert ma nagyon el vagyok kenődve. :cry:

Le ment a hőm, 36,9-re!!! :cry: :cry: :cry:
Ez jelent valamit???? Nattiiiiiii segits!!!! Holnap van a nagy nap!!! Még van bennem egy ici pici remény hogy nem jön meg de elnyomja ezt a reményt a gondolat hogy meg fog jönni ez a csunya piri!!! :roll: :roll: :roll: Nagyon szomoru lettem, párom is észre vette, próbált vigasztalni azzal hogy még nem biztos, mert még nem érzel piris görcsöket mind szoktál!!!

Márti: nagyon sajnálom hogy ilyen csúnya a pirid ebbe a hóba, de szerintem is ott baba volt mert csak akkor szokott így ilyen erősen vérezni, és főleg ilyen darabokkal!

Se baj, meglátod meg lesz ez a tuti jó állás, és utánna jön a baba is!!! Egyelőre koncentráljál a kis családodra, adjál hálát hogy ők vannak neked, és próbáljátok a legjobbat ki hozni mindenből most az ünnepek táján!!! :D :D
Mi segitünk neked bármi van!!! :lol:

Nati, gratula hogy elkezdték a tetőt, most már csak ki kell várni a végét!! Elküldenéd nekem is ezt a pozitiv könyvet!!

magdolnám, ne hajtsad túl magad, fontosabb mindennél a kicsi!!!

Andy: remélem ténleg igazából ezek a tüneteid és nem bebeszélés, mert én is már mindent akartam érezni, és most hogy le ment a hőm egy kis csalódás ért, bár mig nem jön meg addig van egy pici remény!!

lilla: nagyon szép a görbéd, neked is andy, szurkolok hogy + teszt legyen a kari fa alatt!!!

muffin: nagyon jó hogy a nagymamád megtanitott ilyen pozitivnak lenni, biztos segit de én akkor se tudom olyan rózsaszínbe látni a világot!! :(
Vendég
 


Sziasztok!

Nati! Köszönöm megkaptam. Már bele is olvastam és nagyon jó szerintem. Most már pozítiv leszek és jelen időben gondolkodom. Tudom, hogy hamarosan kisbabám lesz. :lol: :lol: :lol:
Amúgy én is beteg vagyok, de már kifelé lábalok belőle. Neked is ezt kivánom.
Amúgy nekem most hétvégén kéne megjönnie de nem fog!!!!
Különben semmit se érzek, néha szurkál a pocim.....
A tetőtök is hamarosan készen lesz...

Márti! Sajnálom ami veletek történt de csak pozítivan. Hiszen minden rendbe jön majd. Szerintem azért a biztonság kedvéért menj el dokihoz. Én úgy gondolom, hogy ez egy korai vetélés volt.

Magdolnam! Nem baj, hogy rájöttek, legalább mikor elmondjátok, már könnyebb lesz a helyzet.
Szegényke nem könnyű a helyzeted. Mikor iratod ki magad táppénzre????

Andy, a mellfeszülés lehet a babától is......drukkolok nekd!!!!

Pintyus! Köszi, hogy szorítasz nekem. Már nem élem bele magam, mint a múlt hónapban, de azért jó lenne.
Hiába gondolkodom nem emlékszem, hogy az elöző terhességemnél mik voltak a jelek. Talán akkor észrevenném.
De valahogy úgy érzem sikerült!!!

Puszi mindenkinek
Adri

Kép
Kép
odri
 
 


jenny: ugyanezt érzem én is, idegeskedés, nem akarom pirit, egyfolytába csak a babára tudok gondolni!!! Nagyon rossz!!!és aztán ha megjön akkor szerintem teljesen magam alatt leszek!!!

még nem kéne ezt kérdezzem, de ha nem jön meg holnap akkor szerintetek mikor kéne teszteljek???
Vendég
 


lassan indulok dolgozni. Már a dokitól kaptam papírt, azt mondta, akkor használjam fel amikor úgy érzem. Szerintem jan vége, febr eleje lesz.
Olyan isteni töltöttgombát csináltam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Boros mártásban :lol:
magdolnam
 
 


adri: azt mondják a nők megérzik általában!! Ha te is úgy érzed sikerült akkor tuti jó jel!! biztos úgy is van!!!
Vendég
 


Pintyus, fel a fejjel!!! 36,8-ig nincs semmi baj!!!!! És igaza van uracskádnak, még nem jött meg, és görcsök sincsenek!
Én is emiatt vagyok kiborulva, meg hogy nem érdekel semmi, mert nem tudom elképzelni, hogy ne jöjjön meg.
El is fogom olvasni ma, amit Nati küldött.

Az én görbém, bár nekem még van 4 napom.

Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


magdolnam biztos fincsi lett!!! A boros mártást hogy csináltad???

Andy, milyen lett a töltött zsömléd??
Vendég
 


Pintyus, akkor holnap reggel tesztelj, első pisiből!!!!!!!

Odrikám, drukkolok neked, és biztos, hogy babás vagy!!!!!!!! :)
Mikor tesztelsz? Gyönyörű karácsonyi ajándék lesz, majd meglátod!

Kép
jenny29
Mór
 
 


jenny: kösz a bíztatást!!!

szép a görbéd!! bár az enyém is szép volt de ahogy kezdett le zuhanni meg is ilyedtem. Fel tezsem:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/d ... 17600_.png
Vendég
 


Jenny! Köszi, de nem merem beleélni magam. Sőt nem is gondolok rá, csak közeledik a napja mikor meg kell jönnie.
De nem érzek semmit. Nincs előjele a pirinek.....a derekam fáj néha és alig birok fent maradni este :lol: :lol: :lol: :lol:
Te hogy vagy???

Pintyus, remélem jól érzem :lol: :lol: :lol: :lol:
és hatásos volt a hancur meg hogy hőt se néztünk :oops: :lol:

Puszi

Kép
Kép
odri
 
 


Pintyus

Tedd fel a görbéd! majd megnézem

Odri!
Szia! örülök, hogy bejön az iromány. Mindig jelen időben kell fogalmazni.
Nekem bejön, de sokszor át kell fogalmaznom a gondolataimat, mert még így is van benne negatív jelentésű dolog. Nem azt kell mondani, hogy jó hogy nem vagyok beteg, hanem azt, hogy örülök, hogy egészséges vagyok.

Kép
Kép
nati80
 
 


szia Jenny! Pintyus!

a töltött zsemlém nagyon fini, egyet meg is ettem este. A héten annyit eszem.
bár a múlt héten a sok hányinger miatt alig alig, biztosan most akarja a szervezetem bepótolni.

Csajok adjatoka Lillának sok pozitív energiát, lécci!
Csak idegeskedik szegénykém a sok munka miatt, én meg rosszul érzem magam, hogy a héten meg a jövő héten csak karácsonyfát rajzoltatok a kölkökkel, én meg egész nap netezekj, de ezt is kell valamikor.

Jenny!
gyönyörű a görbét, tisztán látni a leesést, és azt is hogy most sokáig fent van, és FENT IS FOG MARADNI!!!!
volt valami jeled?

pintyus semmji jele a mensinek? hogy érzed magad? mi szokott lenni az előjele?
nekem fejfájás. idegesség. De most tre is biztosan azért idegeskedsz hogy ne jöjjön meg. Mikor késett már?
késett valaha?
én a helyedben pénteken tesztelnék, meg vennék 3 tesztet, 3 különbözőt, hátha...
drukk ezerrel
nagyon nagyon jó lesz!!!! lesz mégegykismamánk!
aztána jövő héten mi is csatlakozunk hozzád.

Na megyek, most matekórám lesz, nem tok írni
de majd 1 felé igen
sziasztok!

Jenny pihenj amennyit bírsz, és akkor nem jön meg!!!!!!!!!!!!!!
meg amúgy sem, igaz?

Kép
andyfekete
 
 


odri!!!!!!!!!
tuti terhes vagy!

nem bírsz fennmaradni, első jelek közé tartozik az álmosság!!!!
de jó, írj ám ha tezstelsz.
drukk ezerrel

Kép
andyfekete
 
 


Pintyus

Hőd még nem esett le!!! Átlag felett van ma is. Ne aggódj!

Jenny

A te görbéden látszik az a beágyazódási emelkedés. Pé után fenn volt és most még fentebb ment! :wink: Jó jel!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


gyógyszertárba milyen tesztet kérjek???

jajjj, meg se merem venni ma!!!! :cry: :cry: :cry:
És aha megjön reggelre???!!! Totál kibukok!!!

Mondjuk ténleg nekem sincsen semmi előjele!!! Máskor teljesen másképp feszült a cicim, ha párom megérintette, üvőlteni tudtam, most nem ilyen feszülés, csak türhető!!! és mintha megnőttek volna egy kicsit. De az is lehet hogy csak be képzelem magamnak!!!

és máskor ilyenkor már barnázni szoktam, azért irtam a ciklus 1 napját az igazi vérzéstől!!! Mert a múlt hónapig azt hittem hogy a barnázástól számitódik!!! Szoval hasim sem fáj, pedig szokott.

Na ki tudja!!! Látszik hogy magamat akarom nyugtatni! :shock: :shock: :shock: :? :? :? :x :x :x
Vendég
 


Nati! Nekem is vannak néha negatív gondolataom, de megpróbálok most már pozítív lenni.
Ez az év sok rosszat hozott, gondolom emiatt voltam egy kicsit negatívabb.
De most örülök, hogy egészséges vagyok teljesen és hamarosan kisbabám lesz!!!!

Puszi

Kép
Kép
odri
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?