Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

GYorsan irok, mert apa mindjárt hazaér a boltból, és be kell pótolnunk 3 napot. A hétvége kész idegbaj volt a vásárlás miatt, meg nem is voltunk itthon. :D

Na, a lényeg, tegnap elég szarul voltam, a szemem állandóan le akar ragadni. Biztos ez a hülye idő. Egész nap esik, sötét is van. Utálom. Essen inkább a hó!
Kisvirág, Kende egy ennivaló kisfiú! A Garfield vs Autó nagy lehetett! :D

Amúgy az én görbém is EKG. A Premens abban segitett, hogy látványos a hő leesés, emelkedés. Már a fertility is tudott vonalat húzni bele, nem úgy, mint múlt hónapban.

Magdolnam, szegénykém, te mindig kifogod! Bizom benne, hogy találsz majd normális embereket, akik csak biztatnak és nem ijesztgetnek. Te csak növeszd a pocaklakót, ne figyelj másra!!!

Megnéztem én is este a méhszájat, nekem is bement a középső ujjam, és amit kitapintottam, valami puha volt. Amikor nyitott, akkor milyen érzés, honnan tudod, hogy nyitva van?
Ha baba van, ez nem árt, hogy ott bizergálom?

:lol:

Na dobok egy görbincset is:

Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


Magdolnam

Jól kifogtad a védőnőt. Én tuti elmagyaráztam volna neki, hogy hová menjen. Bár kismamiként lehet nem akarnám ilyen hülyeségeken felzaklatni magamat.

Andy

Két diploma??? :shock:
Gratulálok!
Én az elsővel küzdök, de simán megcsinálom ebben a tanévben. Most elkezdtem a + gondolkodás művészetét tanulni. Mindent előre elgondolok fejben, hogy hogyan fog történni és úgy is lesz.
Az én hőm is lenn volt ma a nyitott szájjal alvás miatt.

Majd küldök át nektek egy nagyon jó irományt. 28 oldalas, de megváltoztatja a gondolkodásmódját az embernek. A TIKOK c könyv rövidített, tömör leírása. Akit érdekel adja meg a e-mail címét és küldöm is. Nekünk ez most szerintem sokat fog jelenteni.

Már nem azt mondom, hogy szeretnék babát, hanem azt, hogy hálás vagyok azért mert babám születi. Így is lesz.

NA KINEK KÜLDJEM???

Kép
Kép
nati80
 
 


Jenny


:evil: :evil: :evil: Nem eshet a hó, sem az eső!!!! :evil: :evil: :evil:

Tetőt szeretnénk cserélni!!! Nálatok eshet, de itt nem . Nem baj??? :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 

 
 

Ja! Szép a hőd, tényleg nagyon egyértelmű. Már lehet be is ágyazódott a babóka. Azért voltál ilyen álmos talán??? :wink:

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, persze, én is úgy gondoltam!!!!!!Rendeltem ide egy nagy hófelhőt, de az már nem ér el hozzátok. :D

Reménykedem a pozitiv végkifejletben én is, már ami a görbémet illeti.

Nekem küldheted a cuccot, mert ha nem jön össze ez a hónap, akkor szükségem lesz rá.

Mail-em: kanga26@gmail.com

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jernny!


nem azért vagy álmos, mert?????????
én is kérek belőle:
andyfekete@citromail.hu

köszike
majd később jövök még

a két diploma nagyon nehéz volt midnegyik munka mellet, egy mérnök infós, a második matektanári.húzós
nem kívánom senkinek.
enm is tudom tavaly hogy tudtam tanulni, most már nem lenne erőm
de nem is kell,. most a babucinak adok minden erőt.
Én meg mióta nincs hányingerem, annyit tudnék enni.

ez mért van a 18.napban?

Kép
andyfekete
 
 


igen a görbéd szép
neked már csak 5 napot kell várnod, az már hétvége

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi, hogy ennyire eltüntem. Látom már többen vagyunk.. :lol:
Üdvözlök mindenkit aki számomra új!

Nehéz visszaolvasni mindenkit..... :lol: :lol: :lol:

Magdonam! Az első védőnöm egy kretén volt, de hála a másodikkal szerencsém volt. Remélem neked is sikerül !

Nati engem is érdekel. A mail cimem: enn@renner.hu

Én semmit sem nézek, csak apára figyelek. Szombaton kiderül, hogy mennyire sikerült nem a babára koncentrálni. Amúgy én is néztem múlt hónapban a méhszájamat. Fent volt és mégis megjött. Kiérti ezt???

Mágnes, örülök, hogy Annával nincsen komolyabb baj!!!

Kivel is fogok egyszerre tesztelni?????

Puszi,
Adri

Kép
Kép
odri
 
 


Jenny! Én is állandóan álmos vagyok de már nem élem bele magam, mert nem szeretnék csalódni, mint a múlt hónapban.....

Puszi

Kép
Kép
odri
 
 


Szia Odri!!!!!! :lol: Végre itt vagy!!!!!! Örülök nagyon neked.
Hűha, márcsak 3 nap, és kiderül az igazság! :D Nagyon szoritok neked!!!!
Nekem hétfőn vagy kedden kellene megjönnie. Biztatóak a jelek, a hányás, a felpuffadás, az álmosság, de nem élem bele magam én sem. Nem érzem, hogy anyuka lennék. Állitólag megérzik a nők, hát én nem.
Andy, remélem igazad lesz, ami az álmosságot illeti, na de majd meglátjuk. Nekem is van diplomám, 2004-ben végeztem, én agrártudományira jártam. Húzós volt, reggeltől estig csak tanultam. Ma már én is úgy érzem, nem tudnám megcsinálni. És nem is érte meg, mert a környéken nem tudok a szakmámban elhelyezkedni. Amiért mégis érdemmes volt, az az, hogy az aljáról kezdtem a cégnél, és a végzettségem miatt helyeztek át ide 1 év után. Itt jobb a fizu, kevesebb a meló, és még szeretem is. Egyenlőre ennyi elég. Nem vagyok amúgy sem egy karrierista tipus. Inkább családcentrikus vagyok. Csak ahhoz kellene már egy igazi család is. Na megyek enni, aztán meló. :cry:

Irjatok sokat, este ha hazaértem, jövök olvasni!

Puszi mindenkinek!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!

na nálunk nem esik az eső. A lépcső kész van, amin feljárnak a padlásra az udvarról. Sütöttem nekik sütit. Banános-barackos muffint.

Átküldtem sokatoknak a titkot. Olvassátok el. Megéri. Kb 30 perc. De nyomtassátok ki, mert úgy jobb.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok

Magdolnam: még olvasni is sok amennyit te most szaladgálsz. Azért próbálj kicsit pihizni is. Hányinger miatt :( Emlékszem én is az elején sok mekis krumplit ettem, a vége felé meg már nem kívántam. Érdekes dolog ez a kívánóság. Én 9 hónapig arra vártam vajon mit fogok nagyon kívánni és én egyáltalán nem lettem kívánós. Egyedül a túróstésztától undorodtam meg. Érdekes a védőnőd. Lehet nem fogta fel hogy maradsz a régi dokidnál. A kemény hasat úgy képzeld el, mintha egy óriási kő lenne benne, és külső tapintásra is nagyon kemény a hasfalad. Ha még ilyet vagy hasonlót nem éreztél akkor az csak jó. Egyébként a fenyegető vetélés olyan mensi szerű görcsökkel indul és barnázol esetleg vérzel is mellé. A szurkálás az normális, ilyenkor még a méhszalagok nyúlnak, de ez kb. olyan 12 hét körül meg fog szűnni.

Andy: az én védőnőm se volt semmi. Fiatal kiscsaj, most jött ki a suliból. Tapasztalat zéró. Bármit kérdeztem tőle mondta kérdezzem az orvosom. Jó mi. Mikor a gyerek megszületett neki kötelessége lett volna az első 6 hétbe minden héten kijönnie, de csak kétszer jött. És akkor is mikor a gyerekkel kapcsolatba olyasmit kérdeztem azt mondta kérdezzem a gyerekorvost.
Leo nem írt vissza :( Pedig nagyon várom.

Jenny: neked is ekg-s görbéd van :lol: Mikor nyitva van akkor egy pici lukat lehet érezni. De ezt majd tapasztalod, ha ciklusközépen nézed meg. De ha baba lesz, akkor ne birizgáld!!! Onnantól kezdve majd a doki megnézi. Nagyon bíztatók a jeleid. Amúgy én se éreztem meg, hogy anyuka lettem. Sőt én azt hittem fel vagyok fázva mert én nagyon sokat jártam wc-re.

Pintyus: elég jónak tűnik a görbéd.

Nati: örülök, hogy jobban vagy. Akkor használ a bogyó. Eső miatt :( Sajna itt is esik. Dokival nem beszéltél? Én is kérem az irományt légyszi. kisvirag75@freemail Köszi.

Odri: jó hogy jöttél. Remélem tényleg sikerült ebbe a hónapban nektek. Még pár nap és kiderül. Olyan izgi. Szorítok ezerrel.

Nekem egy diplomám van. Azt hiszem gyerek mellett nem sok esélyem lenne még egyet csinálni. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ja és amit még akartam. A ciklus. hu betette a vonalat. Akkorra amikor + lett az Lh. (A ferti még nem tett volnalat.)

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/c ... 31200_.png

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!
Elöször is üdv mindenkinek!!!
Andy, Pintyus:
aranyosak vagytok a képen :lol:
Lilla:
gyönyörű a gőrbéd, drukkolok, hogy babo legyen a pocidban!!!!

Nati:
én is kérem az anyagot, szükségem van rá :lol: :wink:
martikagica74@freemail.hu
Csuriba kezem lábam, hogy felézek napsütés legyen!!!!!!!!!!!
Ésjobbulást neked. Szegénykém, rossz még olvasni is mennyit kinoz az a fránya virus :evil:

Kisvirág:
Drukk hegyek, hogy a kiskatonák elkapják a petikét :wink: :wink:

Andy:
Látod, mennyire aggódtál, és milyen szépen megy fölfele a hőd :wink: :wink:

Muffin:
Te csak nagyon vigyázz és kiméld magad a nehéz munkáktól :wink:
Aranyos a pocikád :lol:

Magdolnám:
Én már belefáradtam abba, hogy elolvastam mennyi dolgod van... :lol: :lol: :lol:
Sajnálom :cry: , hogy most egy dilis védőnővel akaszkodtál össze :cry:

Jenny:
Hát nem szabadultok meg olyan könnyen tőlem :wink: :wink:
Azért mert náliunk egyelőre elakadt a projekt, még figyelemmel kisérlek és drukkolok nektek és főképp EGYÜTT ÖRÜLÖK VELETEK!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: . Persze, ha megengeditek :oops:
Neked is jól kúszik a hőd felfele...

Pintyus:
Neked még csak 1 napod van hátra? A te hőd is elég babagyanús :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Rólam annyit, hogy irtó fájdalmaim voltak tegnap és csak ömlött a vér belőlem, annyira, hogy szinte 10 percenként kellett cseréljek betétet....
Ami még döbbentő volt( csak az olvassa, aki nem undorodik), tenyérnyi nagyságú és ujjnyi vastagságú alvadtvér, de nem is alvadtvér,- másabb volt-, darabkák jöttek ki... Bocsika a gusztustalanságomért :oops: :oops: :oops:
Ma már kevesebb de ma is jönnek jókora darabok...
Ugyhogy erősen fennáll a gyanum, hogy egy korai vetélés állt a dologban, különben hova tegyem a pozitiv LH teszteket???
Ti mit szóltok???

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti

Úgy gondolom én is, hogy vetélés lehet a dologban. A mensi nem ilyen, akármennyire erős is. Nagyon sajnálom. Lehet, hogy az idegeskedéstől, meg a stressztől volt.

Hát ma azt mondtam, hogy ilyen állapotban nem lesz beágyazódásom. Egész nap futkozok, idegeskedek, annyi munkám van, és mindenki engem nyaggat. De azért még bízom.

Kép
p__lilla
 
 


Márti

Átküldtem a titkot. Biztosan tudom, hogy segít mindenkinek. Lényeg semmit se jövőidőben kivánjunk, akarjunk, hanem most. Jelenben beszéljünk. ha jövőben tesszük, minden csak MAJD fog teljesülni, szóval soha.

Lehet magyarázat erre a fura pirire, hogy esetleg kismami voltál. sajnálom. :cry:
DE!!! Olvass és másként fogod látni.

Mindaannyiunknak megszületik a várva várt babája. Kinek egy, kinek kettő :lol: lány vagy fiú. :D
Csak kérnünk kell.

Beszéltem egy barátnőmmel aki ismeri a könyvet, de még nem olvasta. Egy ismerőse ajánlotta, akinek megváltozott az élete. Csak ajánlani tudta. Használjuk hát mi is ezt a lehetőséget.

Én azt teszem, és láss csodát! Most hívott a gipszkartonos, hogy nem volna e baj, ha a két ünnep között jönne szigetelni? És januárban csinálná a gipszkartonozást. :shock: :shock: :shock: Mondtam, nem nem baj. Jöjjön csak!

Kép
Kép
nati80
 
 


Lilla

Ettől még beágyazódik a baba. Őt nem érdekli még, hogy te mennyit futkosol. Még szerencse.

Kép
Kép
nati80
 
 


Köszi Nati!! :)

Lilla:
a babát nem zavarja a te futkosásod, legfennebb jobban fog kapaszkodni :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Lassan vonalzót fogok cserélni, de valami jó babavonzó kell. Melyik oldalt ajánljátok? Hol csináljam meg?

Márti
Jó olvasgatást! Megéri a fél órát. Másképp fogod látni a dolgokat és rá is jössz, hogy igaz amit írnak.

Kép
Kép
nati80
 
 


majd amikor csend lesz, akkor fogok neki, igy a gyerekektől képtelenség

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


most van a párocskám egy beszélgetésen a BMW-nél, szoritsatok, hogy fölvegyék!!!!!!! A torkomban dobog a szivem olyan ideges vagyok...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Húúú basszus!!! :oops: :oops: Bocsika!
Honnan tud egy akkora méhből annyi vér ömleni??? mEg akkora vérrőgék mint az öklöm???? Most voltam a wc-n és megint ömlik belőlem, meg görcsölök mint állat.... :x

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
Lehetséges, hogy el kellene menned dokihoz. Más is lehet ott, amitől ennyire vérzel. Nem? Főleg, ha ennyire fáj is.
Bár már írtam azt is, hogy vannak olyan hónapok, mikor erősebb a vérzés, mert méregtelenít a test, ezek után lehet könnyen teherbe esni. :wink:
Gondolok párodra. Sikerül neki!!!! Új alkalmazott a BMW-nél!!! Jó fizetéssel. Csak ezeket mondogassad.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Márti!!
Szerintem is tutira baba volt a dologban!! Mert ahogy Nati is írta, azért az erős mensinél nem jönnek ekkora darabok! és a hőd alapján ez lehetett! csak hát jó sok stressz ért ebben a hónapban, és lehet, hogy a babó meggondolta magát... :(

Nati!
Neked már csak 3 nap?? Érzel valamit?

Edit

Kép

Kép
ditta76
 
 


szisztok!
megsült a töltött zsemlém, már várom hogy ehető legyen.

Márti!
nagyon sajnálom, de holnap reggel is így vagy azért el kéne menned dokihoz, lehet hogy tényelg vetéltél? nekem is szokott ömleni a 2.nap, de tényelg 2-3 óránként csre, de ha te 10 percenként jársz, az nem normális, és hogy ennyi jön.
Vigyázz vele nagyon!!!!
tényelg legyen a közelben ügyelet!!!! meg kocsi meg az urad.
remélem estére elmúlik, kitisztulsz és akkor nem kell menned, de akkor is utána elmehetnél nőgyógyászhoz, jobb ha megvizsgál egy szakorvos, ez szerintem nem normális.
Úgy sajnálom, pedig izgultam érted, hogy összejöjjön.
Vigyázz magadra nagyon ám!!!

Kisvirág!

3 nap van köztünk, nekem a 18.napban vagyok, és a 13.dikra tette a ferti a vonalat, a ciklus hu 12-re. Jó mi?
De szép a görbéd.
Hétvégén én is felteszem addig nem.

van itt valaki?

mizujs bmwnél? drukk ezerrel.

Nati!

márti vonalzója aranyos, nekem noivonal van, az is tetszik.
akkor te most nem lehetsz semmiképpen terhes, ugye jól emlékszem?
de akkor pont a karácsonyi időszakban lesz péd, kb?

Lilla nem szabad arra gondolnod, hogy sokat futkozol, én meg esőben rohangáloka hidegben az sem tesz jót, de ezek a gyerekek strapabírók és bennünk vannak, jó melegen, és szeretnének nőni.
Ne stresszelj, szép nyugodtan, majd akkor nem nyaggatnak annyit.
CSináljanak ők is valamit.

Kép
andyfekete
 
 


nincs itt senki?

Kép
andyfekete
 
 


Márti: köszi a drukkot. És naná, hogy továbbra is itt a helyed. Nincs lelépés!
Jajj ne már. Nekem kétszer volt ilyen amit írtál. Nagy darabok, alvadva és 10 percenkén wc. Én rohantam dokihoz és ő azt mondta amit te is gyanítasz. Lehet volt baba, de nem tudott megkapaszkodni. :( Az LH azért lehetett +. Nagyon sajnálom.
Drukk a férjednek. Van már hír?

Nati: köszi megkaptam. Még nem olvastam bele. Remélem hamar odajutok és el is tudom olvasni.

Lilla: azért kicsit vegyél vissza a tempóból. A babónak nem árt, ha erősen kapaszkodik, de te fogsz kimerülni nagyon.

Andy: képzeld még mindig nem válaszolt Leo. Kíváncsi vagyok a hődre. Érdekes, hogy a két progi különböző helyre tette. Kíváncsi vagyok nekem hová fogja a ferti. És miért csak 7végén teszed fel?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kisvirág!

mert tegnap feltettem, ma nem érdemes, majd hétvégén érdkees lesz, mert ha sikerült akkor beágyazódok, és állítólag azt is ki lehet olvasni a görbéből

amúgy te hogy vagy?
én álmos vagyok egész nap, de sajnos tuti az időtől

Kép
andyfekete
 
 


Nekem semmi előjel nincs. Eddig. De remélem hamarosan lesz. Én valószínű azért nem vagyok álmos, mert reggel 9-kor keltünk fel a fiammal :)

Jajj holnap megyek dokihoz. Vérvétel megint, meg megakar nézni. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kisvirág pont 8 nap múlva kellene neked is megjönnie meg nekem is, akkor mi együtt izgulunk?
de jó
ugye nem fog megjönni

Kép
andyfekete
 
 


Remélem nem fog. Azt hiszem megtettük a magunkét :D Drukk neked is nagyon.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


na helló csajok!
Jenny, szerintem is elég bíztató a görbéd. Én nagyon szorítok. :)
Nem is tudom ki írta, hogy egyedül a túróstésztától undorodott. Én meg folyamatosan azt ennék. Épp most is azt eszem. :) Vicces hogy ez mennyire változó. :)
Márti, szerintem is az lehet a dologban amit te sejtesz de szerintem is el kellene menned dokihoz, legfeljebb megnyugtat hogy minden oké, de nehogy bajod legyen. És nem hogy nem baj ha jössz és te is itt vagy, meg is sértődünk ha nem! :)
Már nem is tudom hogy kinek mit akartam még mondani, mert most a férjem gépéről írok és nem jegyzeteltem... Na sebaj. Mostantól nagyjából vagyok, majd olvasgatok. Ja, és márti írd meg hogy mi volt a bmw-nél! Szerintem mindenki tök kíváncsi hogy alakul. Nagyon szupi lenne ha összejött volna.
Ja, és a nagy titokkal kapcsolatban csak annyit, hogy engem tíz éves koromig a nagymamám nevelt (akkor halt meg...) és minden este olvasott nekem esti mesét. A címére már nem emlékszem, de arról szólt, hogy volt egy akkor velem egyidős kislány aki valami miatt lebénult és a nagynénje nevelte, aki megtanította, hogy mindenben a pozitívumot kell keresni. Az egész könyv arról szólt, hogy mindenféle helyzetbe került és elkezdte megkeresni mindig hogy minek tud örülni. És engem is megváltoztatott az a könyv. Nagyjából azt érte el, amit Jenny most írt. Az egész életem úgy zajlott (a nagymamám halálát követő családi háttér ellenére) hogy mindig próbáltam mindent pozitívan látni, és ha elhatároztam valamit olyan nem volt hogy elfogadjam hogy nem sikerül. És az az igazság, hogy én pont ezért tartottam attól, hogy a baba nem fog összejönni, mert igazából minden mást elértem amit szerettem volna. Férj, új autó, kertes ház, elismerés a munkahelyen... És azt gondoltam, hogy ez egy olyan dolog, amibe nem nagyon tud az ember beleszólni. Úgyhogy nekem hihetetlen megkönnyebülés volt amikor megtudtam hogy babát várok, mert ettől az egytől rettegtem...
A lényeg csajok, hogy titok könyv vagy nem, azt én is tudom igazolni, hogy ha pozitívan állsz dolgokhoz, mások is látni fogják és sokkal nagyon esélyed lesz a sikerre. Egy idő után ez önbizalmat ad és még sokkal több esélyed lesz a sikerre. Ez így generálódik. Úgyhogy tessék igenis megfogadni Jenny tanácsát és mindenhez pozitívan állni! Akkor minden összejön. Persze arra is fel kell készülni, hogy az embernek sok irigye lesz, de ezzel sem szabad foglalkozni. Valamiért az embereket bántja ha a másik boldog. Úgyhogy pukkasszatok meg minél több embert és legyetek ti is boldogok! Minden az agyban dől el, hogy hogy döntesz. :)
Na mára is jutott egy kis filozófia, pedig tegnap is írtam, hogy ennyit erről.
Ja, amúgy nati meg még valaki mondta hogy milyen jó a national geographic filmje az élet az anyaméhben úgyhogy most ráálltam hogy megszerezzem és akkor majd jól megnézem. Na most megyek, befejezem a túrós tésztámat, és aztán majd benézegetek. :) Addig is jó írogatást. :)

KépKép
muffin
 
 


Ditta

Nekem nem is lehet semmilyen érzésem, mert ebben a hónapban nem eshettem teherbe. Nincs az egyik oldalon petefészkem és most az az oldal volt most soron.

Andy

Jól tudod. Ebben a hónapban nincs pém. A következő január 3-5 körül lesz. Akkor belehúzunk.

Muffin

nem Jenny írt a + gondolkodásról, hanem én. De nem baj. :lol:
Sokan vagyunk. De igaz amit írtál. Nagyon egyetértek veled ebben.

Kép
Kép
nati80
 
 


Márti

Férjed sikerrel járt a BMW-nél? Az azért elég jó munkahely lenne.
Hogy állsz a pirivel? Erős még? Ha holnapig nem csökken, irány a doki. De tényleg. Ezzel nem szabad várni. Sokkal komolyabb gondot okozhat, mint hinnéd.
Dokival holnap beszélek, mert akkor találkozik azzal a másik dokival, aki az uh-t csinálta. Kiváncsi vagyok már nagyon. De egy hét mulva megyünk. Csak nem tudom, hogyan csináljuk ezt az "anyaglevételt" páromnál. Jó korán kelünk az biztos, mert fél 7-kor indulnunk kell. Majd indulás előtt :oops:
Na mindegy, majd megoldjuk. Csak két órán belül be kell vele érnünk.

Kép
Kép
nati80
 
 


Megint kinn voltunk anyóséknál. Most nem akartam negatív lenni, de annyira nem lehet velük miről beszélgetni. Mindig csak az van, hogy mennyi pénzbe kerül ez vagy az, milyen nehéz a mai világban élni, csak akkor lesz igazán boldog, ha nekünk is lesz lakásunk és gyerekünk. És legutóbb még azt is mondta, hogy akkor már bármi történhet velük, mert nyugodt lesz, hogy a két gyereknek egyenlően jutott. és ezek után!!! Ja mégsem, mert ott van még a hitel amit fizetniük kell. :? :shock: :x :evil: :twisted: :twisted: :twisted:
Mindig nindenen spórolni kell.
Én + vagyok!!!! Mindenünk megvan ( és nem lesz) és nagyon boldogok vagyunk. :D Nekem ez a legfontosabb, hogy mi ketten szeretjük egymást és boldogok vagyunk.

Kép
Kép
nati80
 
 


Muffin: én utálom már a túrós tésztát. Nem is csinálok :) Mi ezt a filmet a dc++ letöltő progival szereztük meg. Lehet apa ismeri ezt a letöltő progit. Kérd meg őt szedje le neked.

Nati: azt ne felejtsd el megkérdezni, hogy hány napig tartózkodjon apa a nemi élettől. Nekem úgy rémlik, hogy 3 napig nem lehetett semmi, nálunk is vizsgálták apát, de nekünk ott a kórházba kellett produkálni. Kaptunk egy szobát. Nagyon vicces volt így utólag.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nincs itt senki???

Pont mikor hazaérek, akkor mentek el???

Akkor megyek is tusolni, meg tévézni.

Jó éjszakát! Talán még visszanézek később.

Kép
Kép
nati80
 
 


Kisvirág

3 napig semmi, így van. De nálunk ilyen szokott lenni. Meg hát pont akkor lesz meg. Így nem lesz nehéz.

Kép
Kép
nati80
 
 


Ki az aki még nem kapta meg a szöveget mailben? Annak is átküldöm ám!!! megéri elolvasni, rászánni fél órát.

Már annyira szeretnék venni kismamis könyvet! Alig bírok magammal. Talán holnap elmegyek, kinézem és meg is rendelem neten. Meg ezt a Titok című könyvet is megveszem. Arra is VAN pénzem! (gyakorlom a + gondolkodást) :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati

Én megkaptam a szöveget, köszi, de sajnos még nem volt időm megnézni. Bár most nagyon rámférne, mert mindent negatívan látok.

Most közölte velem anyu, hogy holnap közjegyzőhöz kell mennünk Veszprémbe (30 km) aláírni 2 órára. Jöjjek el a munkahelyemről. Ha ez ilyen egyszerű lenne. Meg amikor tele vagyok munkával és nem látom a végét. De ez már csak hab volt a tortán. Az egész hetem káosz, sőt előre láthatólag a december hátralevő része is. Nem tudom mi lesz így a baba tervünkből. :cry: :cry: :cry:

Kép
p__lilla
 
 


Amúgy ma van a férjecském névnapja. Hát még ünnepelni sem tudunk, úgy elb...ták a kedvünket mindentől. De azért egy fél pohár pezsgőt megittunk. Remélem nem árt meg, ha egyáltalán lesz ebbe a hónapba baba.

Kép
p__lilla
 
 


Mit kell aláírnod?
baba attól még teszi a dolgát, hogy te dolgozol egész nap. Egész hónapban.

Most látom csak 7 napod van hátra. Érzel valamit?

Kép
Kép
nati80
 
 


Kisvirág

Írtad, hogy neked is volt már ilyen, mint a Mártinak? Fájdalmaid is voltak ugyanúgy? Kende születése után voltak már?

Kép
p__lilla
 
 


Nati

Hitelt vesznek fel a szüleim, de a ház, amire felveszik félig az enyém és nekem is alá kell írnom.
Nem érzek semmit, az alhasamat egy kicsit talán. De inkább azt írom, hogy nem, nem akarom bebeszélni magamnak. Nem szúrkál, de érzem úgy az egészet. Nem tudom, ez jó-e.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla

Minden hónapban érzel ilyeneket? Mert ha nem , akkor szerintem jó jel. Hőd még fenn? Azt mond magadnak, hogy örülsz, hogy gyereked születik. Csak ennyi!!! És megvalósul, ha te is hiszed. De azért gyanús vagy!!!!!

Magdolnam? Mi van veled?

Odri! Átment a mail? Elolvastad már? Remélem segít egy kicsit. Te is szülsz nemsokára.

Én is! Csak hagynám már végre abba a köhögést! ma nagyon szörnyű, mert rohamokban jön rám és annyi időm sincs, hogy levegőt vegyek. Már majdnem hánytam miatta.

És megkivántam a mcflurry-t, kávésat!! És a halas szendvicset! Vettünk és nagyon finom volt. Hmmmm

Kép
Kép
nati80
 
 


Biztos nem a beágyazódástól érzek ilyent.

Pintyus

Szerintem nagyon jó a görbéd, remélem baba lesz belőle.

Azért én is teszek fel görbét: Kép

Kép
p__lilla
 
 


A hőm még fent van, remélem fent is marad. Lesz babóka és elmegyek táppénzre, úgy mint a huzat. Ez a helyzet nem lesz jó a babának.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla

Még tényleg korai a beágyazódás, de attól még készülhet a szervezeted a beágyazódásra. Nem???

Bár ha a hő valamelyik nap egy kicsit leesik, de nem at átlag alá, akkor ott beágyazódás van a dologban. Szerintem. Itt már írta ezt valaki, talán Magdolnam.

Én görbém most szörnyű!!! Olyan kilengésekkel, hogy csak na. Alig lehet követni. Egyszer 37,1 aztán 36,4. nem rossz.

Kép
Kép
nati80
 
 


bocsi nati, tényleg kicsit zizi vagyok, de látom már meg is bocsátottad... :)

KépKép
muffin
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?