Új privát üzeneted érkezett!

Köszi a segítséget mindenkinek!

Ez a tali, hogy ilyen rosszul jött kiKép

KangiKép

Nálunk az van műsoron, hogy Ő mondja, hogy le a kalappal előttem, meg elismerése, hogy a két gyerekkel egyedül itthon, De nem csinálnék egy kis ezt vagy azt..


Nem tudom, mi van ma, de a gyerekek teljesen ki vannak fordulva magukból.
Bence feltett szándéka, hogy leamortizálja a lakástKép
Dorina feláll, és Bencét utánozva el akar indulni.. Egy nagy esés a vége. Tehát fogom a kezét, és úgy lépegetünk. Tényleg 6 és fél hónaposan szabad ezt?
Nem teszek kárt vele?

FranyoKép

Gratula az üléspróbáhozKép

CsucsukaKép

A maileim át vannak irányítva a passg@enternet.hu -ra, és onnan küldtem a re-mailt. De mindkét mailen elérhető vagyok.

Tegnap kaptam egy olyan mailt, hogy a házaspárnak szűkös anyagi keretek miatt nem volt pénze életbiztosításra, a férj autóbalesetben meg is halt, így a feleség itt maradt pénz nélkül a két gyerekkel stb. Kössek életbiztosítást
Ti nem kaptatok ilyet?
Szerintem elég felháborító nem?
Keressen meg, hogy kössek biztosítást OK.
De ne ilyenekkel példálozzon nekemKépKép
(Ide jönne a piros fej)

Megyek, mert jön ApaKép

Heni
heni1979
 
 


Franyó!

Én nem írtam ilyet ah jól emlékszem hogy mindne férfi egyforma.Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Gombóc Kép
egyedülálló pasik házisárkányoznak téged?! Tudod mit, toll a fülükbe (csak így finoman, nehogy szégyent hozzak Anyura Kép), fogalmuk sincs, miről beszélnek.
Amúgy, ha előre megbeszéljük, akkor általában semmi gond nincs. Engem az akaszt ki, amikor pár órával a két-háromnapos egyedül töltött hétvége várható befejezte előtt jön a telefon, hogy akkor még ide meg oda elmenne. Na pláne, ha az ígért éjszakai hazatérésől semmi se lesz KépKépKép

Ehh, inkább eszem valamit Kép

Kangi a pótcselekvő
kangi
 
 

 
 

És akkor a tábla, Leszer "Kispapájának" köszönhetően már nem kézzel-átírva a hónapok-hetek-napok:

<!--attachment: FrissBabak03_07_28-27239.xls*mime_msexcel.gif*application/vnd.ms-excel*81.4**FrissBabak03%2e07%2e28%2exls --><center><pre>
Kép
FrissBabak03.07.28.xls (81.4 k)</pre></center><!--/attachment-->

Szerettem volna felrakni webes formában is, de valamiért nem engedte, majd később még próbálkozom!

F.
franyo
 
 


Persze Leszter Kép

F.
franyo
 
 


Manó, bocsi, Orsoly írta! Bocsibocsibocsiiii! KépKépKép http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/cgi-bin/show.cgi?tpc=275&post=160454#POST160454
(Persze, tudom, hogy csak viccből, én is csak viccből vitatkoztam Kép)

F.
franyo
 
 


Sziasztok

Faline, Andi!
Koszonom az illetekes informaciokat. Azon a linken olvastam, amit Faline belinkelt hogy lehet kerni 40 E forint kedvezmenyt ha elso lakasrol van szo, remelem megadjak Kép

Andi
te mit irtal, hogy ket evre osztottak le, babara es ilyesmikre lehet hivatkozni, ugye? Remelem nezik a fizut is, mert a GYED-em nem tul sok, a Manoval egyutt kettonkre nem jon ki a minimalber.

Kangi
enyem Apa (nemferj) detto ilyen, csak o Pesten belul mulat, de ilyen volt mindig is, engem csak az zavar hogy az o szabadsaganak elveszteserol beszel (pedig a helyzet valtozatlan) sot legalabb nelkulem bulizhat Kép. Mondjuk en nem vagyok onallo, se metrozni nem tudok a deddel, se lepcsotmaszni Kép /ilyenkor mindig megkapom, hogy mit csinalnek ha o meghalna Kép, na bumm..., hat biztos eltemettetnem, ilyen melegben Kép/

Franyo
Anna nagyon ugyes!

Zulu
szigetbuli Kép nyalokatetko Kép
hozzateszem Andusnak van hippibody-ja, batikolt rozsaszin Kép csak mar kinotte es sosem volt rajta (bar ha belegondolok atalakitom polova, kendot tekerek a derekara es a fejere) s irany a Sziget, hatha fog maganak ott valami dusgazdag svajci bankart Kép.

Azert ha lesz valami, lehet hogy benevezunk!!!! Andus bulisbaba.

Pocoka
Gratula Jankahoz!!

Csucsuka
en sem kaptam mailt

Sziasztok
Zsurlo es a szunyokalo dumagepe
zsurlo76
 
 


Sziasztok!

Én szeptember közepére várom a babámat, de már olvasgatlak benneteket rendszeresen, mert sokat lehet tanulni. Most lenne pár kérdésem, remélem nem zavarok velük túlságosan, de én még nagyon tapasztalatlan vagyok, lévén első babó, és a környezetemben sehol egy anyuka.

A kérdések:
1. Egy ruhaméretből hányat érdemes körülbelül venni (pl. 56-osból, és most főleg bodyra és rugdalózóra gondolok), és egy méret kb. mennyi ideig jó a babára?
2. Mivel és hogyan érdemes mosni a ruhákat (nekem a védőnő azt mondta, hogy este kilötykölni, akkor nem kell annyit venni, de elég a kilötykölés?). És muszáj vasalni őket?
3. Aki vett hordozókendőt annak hogyan vált be, és úgy tudom, van egyfajta kenguru, amit újszülött kortól is lehet használni, ennek mi a neve és milyen, jó?
4. Kiságyból megéri a 70x140-est venni a 60x120-as helyett? Nekem azért vannak kétségeim, mert szerintem a gyerkőc pár évesen már új ágyat akar magának, nem a rácsosból átalakítottat. De lehet, hogy tévedek.

Bocs, hogy zargatlak titeket, de nem tudom mástól megkérdezni, ti meg már ultratapasztaltak vagytok ilyen téren.Kép

Köszi előre is!Kép

Egyébként a képek irtó jók, a babák irtó aranyosak, már alig várom a szeptembert, hogy én is a kezemben tarthassam az enyémet!Kép

Jó talizást, és a férjekhez türelmet! És jól alvó babókat!Kép

Zsizsa
33+2

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Csucsuka!

Kaptam megis!!!!
Csak mig a 120 e-mail cimem kozul rajottem hogy melyik a jo!!! Meg jo hogy puskazhattam a profilombolKép
Zs.
zsurlo76
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, 10-ig aludtunk! Közben volt egy rövid szopi 7 körül.

Gyorsan átfutottam a termést, csak egy pár gondolat mert gyerek unja magát, és takarítani is illene.

Kangi! Lelkifurim volt, hogy nem elég a magad baja férjileg, még mi is okoskodunk neked. Balázs ugyan haza jön estére, de ha elkezdeném sorolni a hibáit, hááát... Igaza van Zsófinak, mindenki többet akar annál, ami van. És már nem emlékszem ki írta, de mindenki azt szereti, ami van, vagyis drága egyetlen párját. Na, férj-téma lezárva.

Tehenészlány! Kép Nem jöttök át valamikor?

Sziget. Most úgy elgondolkodtam, hogy tényleg, hogy is mennénk ki. Pedig szombaton apa is kijönne velünk, úgy egyszerűbb lenne. De most egy kicsit elbizonytalanodtam. Na, még morfondírozom rajta.

Franyó! Összetolódott formában én is kapok táblát? Most már szert kell tennem egy Excelre. Anna nagyon ügyes. Lőrinc is elkezdett próbálkozni a mászással! Még nagyon kezdetleges a mozgás és csak nyomaiban emlékeztet a mászásra (feje lenn, lábbal nyomja magát előre, fenekét meg nyomja felfelé), de már látszik, hogy olyasvalami lesz belőle, mint Annácskánál. Csak idő kérdése.

Ki kérdezte? Játszótér az Árkád mögött: az épület hátsó oldalán elsétálni, és ott, közvetlenül a panelek tövében.

Heni! ÉletbiztosÍtás: fúúúj! Mármint a reklám e formája. Dorina ügyes, de nem tudom, hogy lehet-e.

Évi! Megakakis képen annyira édes Petra feje! A többi is nagyon jó kép.

Réka! Jó lehet a mozaik Daniról.

Még egy: Tegnap felfedeztem, hogy Lőrinc lábán a kisujján eegy nagy seb van. Mint egy vízhólyag, aminek a tetejéről lejött a bőr. El nem tudtam képzelni mitől. Aztán apával morfondírozva arra jutottunk, hogy a járókától. Van egy régi nagylyukú hálósunk, abba állandóan beakasztja a lábát, néha beragad. Biztos az szedte le. Ha nem, akkor fogalmam sincs.

Na, most már tényleg pakolászok egy kicsit, ma még anyósom is jön.

Beu
beu
 
 


Franyo!
Én mint írtam a XI. kerületben töltöm napjaim egyik felét, tehát ha többeknek jó, akkor ott is csinálhatunk talit. De nekem a Margitsziget is jó, mert az meg otthonhoz van közel. NE aggódj megoldjuk, hogy neked is jó legyen. Egyébként Anna nagyon ügyes! Kép
Ha most lenne itthon digigép megmutatnám, hogy nekünk mennyire nem látszik semmi, csak a nagyon kigyúrt vállizom. Kép(Lányos anyukák miatt írtam, jó parti a kisfiam! Kép)
Ankának egyébként hány hónaposan kezdett látszani bármi is? Esetleg van még remény nálunk?

Réka
muki
 
 


Beu Kép
köszi a meghívást, alkalmasint élünk vele.
Sziget: ha megyek, kocsival megyek, kiviszlek Benneteket. A helyszíni közlekedést meg igazából csak babakocsival tudom elképzelni. Túl melge van kendőhöz. Végülis napközben nem akkora a tömeg, estére meg haza kell jöjjünk úgyis.
Lábujjseb: biztosan lehorzsolta. Julcsi a babakocsi egyik patentjével járt egyszer így.

Zsurló Kép
nahát, ezt az öntelt dumát, hogy "mi lenne veled nélkülem"!!! Eltemetés KépKépKép ja, ja, pláne most, hogy a virág se olyan drága, nem érdemes a tetemet sokáig tartogatni KépKépKép
Az kár, hogy nem tudsz közlekedni Kép Én asszem megvesznék, ha itthon kellene kuksolnom.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

mInden baba csúcsédes KépKépKép

Magdi
nekünk az illetékbefiz. lefvél tavaly júliusban jött, és előző év októberében kezdték folyósítani a hitelt.
Amikor bementem "panaszkodni" és a fellebbezést leadni, jól lecs....tt az ügyintéző, hogy ha nekem van pl. 10 millám, akkor csak 9,5-ért vegyek lakást, mert számítanom kell arra, hogy illetéket kell fizetnem. Kösz. CSak éppen minden ismerősnek lakásvásárlás után 4-5 évre jött csak a fiz. kötelezettség , nem gondoltam, hogy csak én leszek ilyen peches, hogy ilyen hamar megkapjuk.

Csucsuka
megkaptam a mailt reply-oltam is Kép

Heni
annak a képviselőfánkos nyavajának profiterol a neve, és isteni fincsiKép pl. Árkádban, Westendben láttam a cukrázdákban

Virág
néha én is gondolkodom azon, hogy már úgy visszamennék dolgozni. Persze Dani mindennél fontosabb, de néha úgy érzem, begolyózok itthon. Kép
nem szeretnék azért 3 évig itthon maradni, bár szeretnék kistesót Daninak 2éven belül, akkor meg csak 4-5 év múlva mehetnék vissza dolgozni, nem tudom...

Franyó
férjnek megy a gyógyító +++, nehogy elkapjátok Kép
BCG heg nekünk is ilyesféle
üléspróbához gratula

Zsurló
mi a fellebbezésben arra hivatkoztunk, hogy családalapítás előtt álló fiatal házasok vagyunk
(akkor már kb 2 hetes terhes is voltam, csak még nem tudtam), meg hogy havi 55e lakáshiteltörl., és ehhez mellékelni kellett a kettőnk fizetési igazolását, szerencsére férjem kevesebbre van bejelentve mint amit kap, így nagyon sanyarú volt a helyzetünk papíron Kép
Ja és fellebbezés leadásától min. 3 hónap az elbírálás így ha nem is kapjátok meg, időt mindenképpen nyertek Kép

Most hívott doki néni, pénteken jön oltani.

Jaj Dani sír, megyek

Andi
psandi
 
 


Ezt az orcátlanságot, párom írt mailt a mh-ről, érdeklődik, h milyen volt a sárgadinnye?!!!
Nem szép dolog kukkolni, meg is írtam neki.

Még azt is írta, hogy bátyus adott neki emberruhát, így most nagyon manageresen néz ki. Hááát ... ismerve kettőjük alkatai közti különbségeket, Apacukát momentán egy holland bálásruha-importőr cég portásának képében látom magam előtt KépKépKép

piffpuff Kangi
kangi
 
 


Szép napot mindenkinek!

Na igy második nekiugrásnak végre végig tudtam olvasni titeket. Az első próbálkozásnál Lili itt kesergett az ölembe ugyhogy egy szopizás után most békésen alszik.

Beu
Ugy látszik ez egy ilyen nap, mi is majdnem tizig aludtunk (anyós fél 10 után telefonált) és nálunk is 7 körül volt egy szopi.

Réka
A BCG 6 hetes kor körül kezd pirosodni.

Zsizsa
Üdv. itt! Hát még én is az első babánál tartok, de saját tapasztalat alapján nem érdemes és nem is szabad 56-os ruhákból nagy készletet felhalmozni, az első hetekben őrületes tempóban nőnek. Szerintem nyugodtan vehetsz 62-es ruhákat, nem baj ha az elején még egy kicsit nagy. (mondjuk attól is függ mekkora lesz a baba, mi elég nagyok voltunk)
Mosni én gépben mostam/mosom a ruhákat, de tulajdonképpen ilyenkor még nem koszolódnak és gondolom az is jó ha csak kézzel kimosod.

Franyó
Nagyon aranyos Anka baba!
Olyan napozónk nekünk is van, amiben a jó kis papucsot keresi!

Virga
Dehogy haragszom azért amit irtál! Ha a szüleim messzebb laknának én is a zsákos módszert választanám, igaz a mi lakásunk elég kicsi és nem is tudnám hol férne el. De minden megoldható!

Manó
Hát ha Te a porschéknál voltál akkor nem találkozhattunk, mi a cél körül szoktunk lenni mert nekünk az közelebb van.
Na és kicsit kómás is lehettem, kint voltunk szombaton a szakadó esőben aztán mentem éjszakára dolgozni. Reggel hazaértem, átöltöztem és irány Parád! Nem is tudom hogy birtam!

Heni
Én irogattam a rallyról, de nem versenyez a férjem csak versenyekre szoktunk eljárni.

Évi
Hát a főzésért irigyellek, nekem is jólesne ha apa néha meglepne vmi finom kajával. Ez azonban soha nem fog megtörténni mert nem tud főzni:-))))
A képek nagyon klasszak! Ilyen kakilást mi is tudunk ám produkálni!
Pl. a multkor hason kakilt a csaj, de még a háta közepén is csupa olyan lett a body. Ezt hogy csinálta?

Na most ennyi, megyek mert ha apa hazajön megyünk a szüleimhez, holnap lesz a nagyi temetése.
Aztán még össze is kellene pakolnom a cuccokat, ha végzek még visszanézek egy kicsit.

Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Beu,
próbáltam ezt a tábla-feltöltést, de azt írja, hogy túl nagy... Talán a Leszterék-féle változástól lett nagy? Hmm, nem értem, de majd megnézem, és még próbálkozom...

Heni,
sétáló Dorina Kép! Szerintem nem árt, ha kicsit segítesz neki, ha egyszer annyira akarja!

Zsurló,
hippyAndus KépKépKép!!!

Zsizsa,
babakelengye-kérdésedre itt találsz némi segítséget:
http://www.babanet.hu/hol-mi/kelengye.php
Mosás: én eleinte minden kis babaruhát külön mostam a mienktől, öblítő nélkül, de most már (kb. két hónapos kora óta) együtt mosom a mienkkel. A vasalás azért is jó, szerintem, mert puhább lesz tőle a ruha, nálunk olyan kemény a víz, hogy mosás után megáll a rugdalózó a saját lábán Kép.
Hordozókendőm nekem nincs, kenguru van, de csak 3 hónapos kora után használtuk. Elvileg ebbe bele lehetett volna tenni a babát előbb is, de elsüllyedt benne szegény, olyan kis szerencsétlenül lógott benne, hogy megsajnáltam, és inkább a babakocsit használtuk.
Kiságy: nekünk a 60 x 120-as van, mert pici a hely, de néha sajnálom, hogy nem a nagyobbat vettük, mert mostanra (Anna 5 hónapos) kezdi "kinőni", annyit mozog, hogy mindig beveri a buksiját. A gyerekággyá alakítható kiságy szerintem akkor praktikus, ha nem akartok testvérkét, mert ha igen, akkor úgyis ő fogja használni a rácsoságyat, és az elsőszülöttnek gyerekágyat kell venni. Kép

Beu,
de jó, gratula Lőrincnek, képet is majd lécci-lécci!!! KépKépKép Vízhólyag-szerűség Ankának is van a nagylábujján, én is csak néztem, hogy mi a fenétől, de nincs ötletem...

Réka,
pl. Feneketlen-tónál is jó, ott már volt is egyszer, csak nagyon kevesen tudtak jönni, mert ez meg másoknak van messze Kép. De azért hátha-hátha... Azért írtam a Margit-szigetet, mert az talán a többieknek is megközelíthetőbb.
BCG helye kb. egy hónapja látszik, úgy emlékszem. Szerintem várj még egy kicsit, hátha előjön.

Pusz
Franyó
franyo
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a talis képek, kicsit irigy vagyok, hogy mi nem lehettünk ott. De majd jövőre! Mi is csavarogtunk a hétvégén (számítógépes party) A női szakasz Zsanit pesztrálta (volna) de a lány szinte az egész hétvégét átaludta. (A kertes ház előnyei.) De én legalább jól kidumcsiztam magam. Na most rohanok, mert a lakás romokban, Zsani mindjárt ébred, és még főzni is kéne. Majd este jövök.

Puszi mindenkinek

A tali miatt nagyon irgy Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Zsizsa
sztem elég 2 ujjatlan 56-os rugi, 1 hosszúujjú rugi és mondjuk 6-8 body. Ha szeptemberben szülsz akkor hosszúujjú is!
De azért vegyél előre 62-eseket is, hogy legyen mit ráadni, ha majd kinövi és ne akkor kelljen hirtelen vásárolgatni.
Hát a védőnővel nem igazán értek egyet, hogy elég lötykölni, első használat előtt mindenképp mosd ki mosóporral (nekem egy spéci babamosóporom van, valami Amway-es cucc) és jól öblítsd ki. Én nagyon pici öblítőt is használok, hgoy kellemesebb tapintánsa legyen a rucinak. Első haszn. előtt mindenképpen vasalok kívül -belül, főleg body-t, a rugit csak azért hogy szebb legyen. Állítólag csak az első 6 hétben fontos a vasalás, de én még mindig szoktam.
Nekünk 70x140-es kiságyunk van, én szeretem.

Beu
gratula a 10-ig alváshoz! Kép
Az éjszakánk borzasztó volt, este 9-1-ig egyfolytában sírt (egyszer aludt közben kb 1 órát), és olyan elkeseredetten, fájdalmasan Kép, De utána elaludt és a fél 7-es szopi után csak 10.40-kor kért enni Kép

TEgnap hoztunk anyóskertből egy csomó őszibarackot, és most vagy 2000 muslica repked a konyhában. Hogyan paterolhatnám ki őket a lakásból?
Most csinálok megint őszi-levest, Franyó érdekelne a recepted, lehet, hogy kipróbálom most azt Kép

Andi
psandi
 
 


<!--attachment: FrissBabak03_07_28-27245.html*mime_html.gif*text/html*43.4**FrissBabak03%2e07%2e28%2ehtm --><center><pre>
Kép
FrissBabak03.07.28.htm (43.4 k)</pre></center><!--/attachment-->

Beu,
újabb próba...

F.
franyo
 
 


Sziasztok!
Vegre, Vegre, Vegre van normalis netunk. 1 hetig ki sem kapcsolom a gepet, az mar tuti!!! Kép

Latom ferjhianyban szenvedtek tobben is Kép

Franyo
Elkepesztoen ugyes a lanyod!!! Kép
En babaasvanyvizzel higitott gyumilevet adok neki, naponta 3-4x. Nagyon szereti. Kaki Kép Van bove, gyozom cserelni a pelusokat... Jazi a sutotoklere csak vigyorog, nem issza.
Maci2
Lehet,hogy azota mar megvolt a leanybucsu...en nem vittem ajandekot csak fini padlizsansalata, tudtam,hogy be fog jonni! Kép

Mindenkinek koszonom a foltos infokat! Vettem Clorox kimelot, eddig nem sok eredmenyt ertem el vele, majd meg probalkozom!

Magdi
Koszonom a foallasu anya fizu infot. Orult keves. Kép

Beu
Gratula a sokatalvashoz! Kép Vizhoéyag Kép

Zsizsa
Nekem van hordozokendom, nagyon szeretjuk.
Ja es 70x140es agyunk van, Jazi imad benne bohockodni. zerintem erdemes megvenni. Nem hiszem,hogy tul hamar ugy gondolna,hogy masik agy kell neki (hacsak nem rogton a szulok franciaagya Kép )
En Jazmin ruhait kulon mosom, kis Ariellel+obloto. De szerencsere nem erzekeny a bore, majd kitapasztalod. A kotykoles is biztosan jo, csak eleinte annyira faradt leszel,hogy orulsz ha agyba kerulsz, nem hogy meg nekiallj mosni...Darabszam...passz Kép

Most mennem kell, de mostmar folyton itt fogok logni! Kép Addig is kuldok egy jatszoszonyeges bambulos kepet Kép


Kép
norkini
 
 


Haliho!

Illetek: Andi, szerintem manapsag jobban csipkedik magukat, mi szeptembertol fizetjuk a hitelt, es aprilisban kijott az en illetekem. Erdekes, mi is 24 hos kamatmentes hitelt kertunk (nekem koztisztviseloi fizu, paromnak minimalber), persze csak kamattal adtak megKép En mondtam hogy utalom oket!Kép

Ferjtema: nalunk egyebkent bejott, hogy a lanyok olyasmi pasit valasztanak mint az apjuk.Kép Mikor parom eloszor nalunk volt, anyu megkerdezte aput, hogy nincs-e veletlenul zabigyereke, mert meg a kavescseszet is ugyanugy tartjakKép A pasihasonlosag pedig nem szo szerint ertendo, termeszetesen ok is masok mind, de valahol legbelul ugyanolyanok, tisztelet a kivetelnekKép

Na en is elvezkedek egy kicsit, rakok fel par kepetKép

Ilyen a nagyon ronda bcg-oltasKép
Kép

Lacko banant eszik (vegre, valami ugy tunik, bejon nekiKép
Kép

Lacko fogat mosKép
Kép

Gomb, telleg, akartam kerdezni, hogy hol lehet a duplot kapni?

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!
Norkini!
Normális net Kép
Bambulós Jazi Kép
Mi is kaptunk keresztanyutól játszószőnyeget, de Dani egyenlőre még nem élvezi. Én annál jobban, mindig felfedezek rajta valam új dolgot Kép

Padlizsánkrém receptet leírná valaki? Egyre jobban érdekelne, ahogy egyre többen említitek. Köszi!

Réka
muki
 
 


Asztaaa, Kangi! Tudtad, hogy apa szokott kukkolni? Mondjuk én tudom, hogy enyém apa szokott, de elsőre meglepett.

Franyó! Jó a tábla! Csak Dorinára simult rá valaki! Kép

Norka! Hurrááá! Édi a kiscsaj.

Andi! Este Kép

Nadine! Hétvégi dumcsiparti: irigy irigy

Folytatom a pakolást. Mire a végére érek, elmegy a kedvem a portörléstől, porszívózásról, a vasalásról nem is beszélek, kisebbfajta hegy áll a fotelben.

Beu
beu
 
 


Reka, en pont tegnap csinaltam padlizsankremet es nagyon nyami lett .Kép (Mult heten csinaltam eloszor, mert egy vendeglato egysegben allandoan ezt ettem, aaaannyira finom, gondoltam kiprobalomKép) Most meg jobb lett mint mult hetenKép

Szal en benyomom a padlizsanokat a sutobe (tepsiben, alatta folia). Kb 30-40 perc mig atsul, olyan jo puha lesz. Ekkor kikapom, beteszem egy fazekba, talba es lefedem. Hagyom ott kicsit, meg jol megpuhul. Ezutan levadaszom rola a hejat, a cuccot belerakom egy talba, es hagyom megint allni. Tegnap allt olyan jo masfel-2 orat, ezalatt jol osszegyult a leve alatta, amit leontottem rola. Ezutan jott a turmix, majd belereszeltem egy voroshagymat es tettem bele sot. Megint turmix, majd lassan csorgattam hozza olajat (1dl-t irt asszem a recept, en nem raktam bele annyit.) Kb fel dl lehet amit beletettem, kevergettem addig, amig felvette az olajat a massza, aztan be a hutobe. Piritossal vagy piritott bagettel az igazi!Kép

Szerintem isteni, en ilyenkor 3 napig ezt eszemKép

orsoly
orsoly
 
 


Beu Kép
edig nemtuttam, szerintem eddig nem is tette, csak most, gondolom, kíváncsi volt, milyen ordenáréságokat írtam róla mérgemben Kép Szerintem csak azt az egy hozzászólásomat olvasta.
Nem baj, a többit megkapja itthon!!!!

Vasalok én is. Már csak egy lepedő, egy TETRA törölköző és 15 textilpelus van hátra, hurrá!

Kangi
kangi
 
 


Csucsuka!

Megváltoztattam az e-mailemet, úgyhogy a passg@enternet.hu -ra, vagy a benudori@freemail.hu -ra írj! (a profilomban is ez van)

Ma majdnem egész de. "sétáltunk", végre elaludtKép

A babák aranyosak, a táblázat mentveKép

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok lanyok!

Tali szuper volt, nagyon orulok, hogy vegul mentunk. Rengeteg fenykepet csinalt ferjecskem, viszont itthonrol a vacakolo net miatt nem tudjuk feltenni, majd a napokban azert remelem sikerul elintezni a munkahelyerol.

Tegnap voltunk az unokatesomeknal, megneztuk a 3 honapos Aront.Kép Petra szuperul viselkedett, pedig feltem, mert par hete ugyanitt hatalmas bombolest csapott.

Mano,
Emma vegul mikor aludt el penteken? Anyukad igazan megerthetne az erveidet...
En is csak most neztem meg a profilodban levo kepet, hat gyonyoruuu!Kép Nem is latszik rajta,
hogy kutyakajat eszik!KépKép Naptej, kutyapres.KépKép
A talin meg sokkal-sokkal tobben voltunk, mint ami Evi kepen latszik.Kép

Azur,
Mi is csak egy doboz K-vitamint kaptunk.

Chrissy,
Hogy van a kislanyod? Gyors gyogyulast kivanok neki!

Beu,
Ooo, te szegeny.Kép Elmult a laz? Es azert ugye megetted a sutiket?Kép Most olvasom, hogy meg dietaznod is kell.Kép
Algopirint tutira be lehet venni szopi mellett is. A korhazban ugy osztogattak, mint a fruttit.
Turot hova teszitek? Beretegezitek (van ilyen szo?) a tobbi koze?
Minitali helyszin nekem is jo! Nem is lesz olyan mini!Kép
Azon a kepen Julcsinak az en Petram udvarol.Kép A babak a kepen alulrol felfele: Urszila Julkaja, Leszter Petraja, Kangi Julcsija, Miszike Bekije, Csucsuka Zsofija, Toffifee Zsombija, Maci_2 Ronija, Myssnia Szilardja. Most latom, hogy Urszila megelozott.Kép Ugyanugy, mint a szulesnel.Kép

Mokuska,
Reszvetem.Kép

Maci_2,
Nem semmi, amit vegig csinaltatok az elso 3 hetben. Nem is tudtam, hogy nektek ilyen nehez volt...
Elkerhetem a kuglofod receptjet? Nekem nagyon-nagyon izlett!Kép

Gomboc,
Rugalmas szaru kanal.Kép
Miert nem jottel vegul talizni? En nem kozositettelek volna ki.Kép Most olvasom, hogy miert. Te szegeny.Kép Elmult a hatfajas? Pechszeria.Kép

Psandi,
Krumplitlan rakott krumpli.Kép Az en ocsem is ment Balatonatuszni.Kép

Zsuzsofi,
Bence gyonyoru!Kép Ha nem hajlando sokaig szivni az ures cicit, szerintem akkor is erdemes azert probalkozni, minel gyakrabban. Fejni szoktal? Bar ha ilyen kis meregzsakKép Bence, akkor gondolom, nem nagyon marad ra idod.Kép
Duplaszopi, hat ez nagyon jo!!!Kép Anyukadnak van eleg teje, hogy kipotolja a tiedet?

Nezem a Cserhati Zsuzsa emlekmusort, hat olyan fantasztikus hangja volt...Kép

Zsuzsoc,
Hmm, lehet, hogy en is elkezdem a Supradynt... Par napja nagyon fajnak a labfejemben a csontok reggelente.

Evi24,
Jo a kep a szoptato apukarol! (Nem az en poenom, hanem Zsuzsie, de o most ugysem tudja leirni.O) Gigakaki!Kép

Urszila,
Csalad hazatert? Gondolom, volt konnypotyogas.Kép
Hangosan neveto Julka.Kép

Franyo,
Hogyhogy nem jottel talizni? Utolso infom szerint megis jonnod kellett volna, vagy nem? Hol minipiknikeztetek? Milyen volt a nevnapozas?Kép

Kangi,
Petra nem es nem akarta megkopasztani Julcsit! Meg a feltetelezes is serto!Kép Tudod mit, akkor bosszubol megmutatom mindenkinek, hogy bansz Julcsival!Kép

Kép

Amugy kilokkal kapcsolatban szerintem te sem nagyon panaszkodhatsz, nagyon is csinos vagy!
Beuhoz hasonloan en is hisztiznek.Kép Szigetelni mi is voltunk parszor, valamikor hajdanan meg kintalvos verzioban is. De valtoznak az idok.Kép

Myssnia,
Jok a kepek, nekunk van egy olyan, ahol Szilard Levivel (Snoopyeval) erez egyutt, ugyanigy.Kép

Zulu,
Varjuk a kepeket!Kép Aha, latom mar, nagyon aranyosak!Kép
Nem is ertem, honnan akarsz te olyan renngeteg kilot fogyni??!
Mifele ujabb csaladi program? Miert nem orulsz neki?
Konferencian figyelo cicik.KépKép Sziget-talin itt rohogok!:KépKépKép

Zsurlo,
Hanyas.Kép

Gombolyu,
Kar, hogy nem jottetek.Kép Vizilabdat en is neztem, naggyon izgi volt, legszivesebben en is kiabaltam volna.Kép Sooot, most van az ismetles, ezt is nezem fel szemmel.Kép

Virga,
A mi kepeinken rajta vagytok!Kép Tobbon is!

Toffi,
Akartam mar mondani, csak elfelejtettem, hogy Szandi mennyire nagyon hasonlit Rad!Kép

Anita,
Cukros kamilla nekunk is bevalt. Valamint a terden valo pocimasszazs: leulsz, egyik labadat keresztben atrakod a masikon, a gyerkocot hassal lefele, keresztbe a kiallo terdedre fekteted, es ott hintaztatod.

Csucsuka,
Nem kaptam mailt.Kép

Heni,
Lillafured, az Nektek jo messze van!Kép Biztos nagyon jo lesz!

Na csodak csodaja, a vegere ertem. Eljen!Kép De megesm...Kép Frissitettem, es mint latom, azota egy egesz oldalt teleirtatok.Kép Na ezt azert elkuldom.

Sziasztok, megyek Petrushoz, puszi:

Leszter
leszter
 
 


Gömb,
Ügyes LiliKép

Anita,
Masszázs könnyen megtanulható. De rendszeresen kell csinálni, akár minden peluscserénél (hasmasszázs). Mi gyógyszertári napraforgóolajat használunk. Állítólag jobb, ha nem illatosított.
Próbáltad hason altatni? Nálunk az is segített.

Toffi, Csucsuka
Jó képeket csináltatokKép Elküldenétek e-mailben (nagyobb méretben is jöhet) amin Roni vagy én vagyok? Köszi! (Én főleg másokat fényképeztemKép)

Csucsuka,
Jó ötlet a Tar.hu. Csináltál már ott albumot? Szívesen feltenném a talin készült (28) képeket.

Myssnia,
Csíkos SzilárdKép

Pocóka,
Gratulálok, sok boldogságot!Kép
Gyere ha tudsz, várunk.

Zulu,
KépekKép
Kispapik babanetelnekKép

Évi,
Tappmancs és társai képekKép

Heni,
Cumiügyben nincs tapasztalatom, nem használunk.

Franyó,
Férjnek jobbulást!
Ügyes kiscsajKép
Recept jöhet!
Roni BCG-hege is ilyesmi.
KépekKép FelfedezőKép

Norkini,
KépKép
Lánybúcsúba végül tojáslikörös kuglófot vittem, ahogy a talira isKép

Orsoly,
KépekKép

Urszila,
Sajtostekercs receptjét leírnád? Fincsi volt! A padlizsánkrém isKép

Kiscsajt kicserélték a talin, kérem vissza a tündérjó lányomat!Kép

Este Roninak 37,8 volt popsiban mérve a hője, már többször volt hasonló. Normális ez?

Maci_2
maci_2
 
 


Leszter Kép
jaj-jaj, lebukott a gyerekkínzó asszony!!! Kép
A röhögős Julcsifejet meg utólag tetted oda, mi?! KépKépKép

Petra nagyon cuki élőben, irtó kerekded!! Jó volt talizni veletek.

Maci_2 Kép
nem köhög, tüsszög? Azért szerintem kérdezd meg a dokinénit!

Kangi
kangi
 
 


Orsoly!
Köszönöm a padlizsánkrém receptet, elmentettem, kipróbálom!

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Akit erdekel, az altalam keszitett fotok a szombati talirol itt talalhatok...

Udv.,
UG
megint_en
 
 


Mar megint itt! Kép

Kangi
Mar le sem tagadhatod,hogy kinzod a lanyt! Kép

Maci2
Tojaslikoros kuglof?Miert nem mentem en erre a talira?????? Kép

Reka
Szerintem ez a padlizsan is olyan,hogy mindenki maskepp csinalja. En nem szeretem sutobe sulten, mas ize van,en egy lyukacsos vaslapon sutom meg a tuzhelyen, aztan nem hagyom allni,hanem megpucolom (a helya nagyon konnyen lejon, csak nagyon forro bir lenni...viszont ha allni hagyom, akkor nekem nagyon vastagon jon csak le es a fustolt ize elvesz). Nem turmixolom,mert ha fem eri, akkor bezoldul-barnul a padlizsan, kicsit kesernyesse valhat. Szoval siman fa vago akarmivel (fakanal csak lapos) parszor azmegyek rajta utogetve, aztan edenybe teszem. En majonezt keverek hozza, teszek pici ecetet, fokhagymat, so, bors, cukor es mar kesz is. De mondom ,szerintem mindenki mashogy szereti. Kettonknek kb. 4-5 padlizsanbol szoktam kesziteni. Nyammmm.

Urszila
Te,hogy keszited?? Kis csalad megerkezett?

Bocsi,hogy hosszu lettem!
Norka aki enne mar megint padlizsant!!!!!
norkini
 
 


Sziasztok!

Kangi,
Meg egy kepet szerettem volna mutatni Neked, az unokatesom kisfia, Aron lathato rajta. Julcsihoz hasonlo gondor hajasbaba o is, de persze csak a frizurajuk hasonlit.Kép


Kép

Csucsuka,
Koszi, megkaptam en is a mailt.Kép

Udv:

Leszter
leszter
 
 


Lányok !

Köszönöm szépen a sok -sok segítséget. Most a masszázzsal fogunk majd próbálkozni, hátha Kép
Biztonságiból felhívtam ma a dokit és azt mondta, hogy attól még, hogy a kis lábát húzogatja nem biztos, hogy a hasa fáj , mert állítólag minden kisbaba bármi baja is van húzza , emelgeti a lábát. Tényleg így lenne?Mellesleg nagyon sokat szelel és nincs széklet. Erre azt mondta, hogy van olyan baba akinek 4 papig sincs és nyugodtam adhatom a glicerin kúpot neki, mert nem szívódik fel.
Nálatok milyen sűrűn volt széklet?Sokan azt mondják, hogy hat hetes korára tisztulnak csak ki.
Hát nem tudom.
Ma elég sokat fent volt és sokat forgolódott , igaz most sírás nem kisérte.
Azt szeretném még megkérdezni, hogy nálatok a szoptatás 3 óránként volt?
Robika sokat elalszik a cicin és ma délelőtt nyügi volt és próbáltam még egy kis tejcsit adni neki 1/2 óra múlva és a cumisüvegből a + 20gr úgy kiszippantotta hogy namég .
Most ezt sem tudom, hogy mit csináljak, mert azt mondták, hogy cumisüvegből ne etessem csak kanállal.Persze értem én, hogy ne adjak neki cumisüveget, mert könnyen megszokja, de a kanállal nem eszik sokat , meg szerintem akkor is rengeteg levegőt nyel.
Segítsetek nálatok hogyan volt?
Cumit ti adtok neki?Nekem elvem, hogy ne, de ha kell Robikának esetleg akkor nem lesz mit tenni...
Amit tanácsoltatok, hogy szoptatás közben szünet és büfi, hát nagyon bejött Kép Kép.Tényleg sokkal többet büfizik azóta.Köszönöm.
Nem is tudom mi lenne velem nélkületek Kép.
Várom segítő soraitokat.
Egy próba fotót teszek fel , hátha sikerül Kép.
Itt voltunk 5 naposak és köszönhetően Nektek és a napoztatásnak,amit javasoltatok,már nem vagyunk ám ennyire sárgák...Kép
Szép napot mindenkinek:

Anita
Kép
anita77
 
 


Norka, új emilcímet plíííz, datanetes nem felel meg,visszadob!!!

Zsófi
csucsuka
 
 


AnitaKép
CSúcsédes a csöpség!

KagniKép
Férj-munkahely-dinnye Kép

NorkaKép
Gyere most már gyakran.

FranyóKép
Megint csak ámulok Annácska mutatványain!!!

myssnia és szilárd, aki ma nyügi egy kicsit
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Zsofi
talan a norkini@freemail.hu , de elvileg mennie kellene a datanetesnek is...?!

Anita
Nagggyyyon edes a babucsek! Olyan pinduri! Kép
Nalunk eleinte szinte minden kajcsi utan(kozben)volt kaki.Aztan szepen elkezdett ritkulni, vegul mar mi is kupoztunk (1x). A labat szerintem csak akkor huzogatta, ha fajt neki a hasa, mert mas baja nem nagyon lehetett.Ha almos volt, rugdosott, kalimpalt.
En a mai napig igeny szerint szoptatok. Nekunk ez bevalt. Esetleg csoros poharbol nem probalod meg itatni ovatosan? En Jazinak egyszer adtam cumival teat, utana olyan veresre ragta a cicim, hogy az osszes cumi a kukaban kotott ki. De szerintem ha eddig nem zavarta a szopiban, akkor szerintem nem gaz. Esetleg gyakrabban cicire tenni? (Ebren Kép ) Nalunk kissebb koraban is jo volt a 3 lyuku cumi, csak nagyon figyelni kellett,nehogy tul sokat nyeljen.

Olyan fura, az emberek ufonak neznek,mikor mondom,hogy a babanetrol tudom ezt v. azt. Anyosom amugy is multkor kifejtette,hogy az internet csak 1 hobort, szoval lanyok, lehet,hogy jovo7en mar nem is lesz??? Kép

Megyunk setalni!
Norka & felebredt Jazmin
norkini
 
 


Leszter és KispapájaKép
Húú mennyi szuper kép! Köszönjük!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Most jöttünk oltásról... Anka most kapta meg a négyhónapos oltást, mert egy hónapja a Menjugate-et kapta. Szegény, nagyon sírt, olyan rossz volt nézni. Itthon aztán kúpot be, borogatást lábra, ágyba be, és most alszik. Kép

Padlizsánkrémet kipróbálnám, de most egészen zavarba jöttem, mert Norka pont az ellenkezőjét írja, mint Orsoly. Igaz, nekem majdnemhogy mindegy lenne, mert még sosem ettem padlizsánt Kép Sose volt bizalmam hozzá, annyira lila... (Nemröhög! Kép) Na mindegy, azért egyszer majdcsak ráveszem magam! Kép

Itt az őszibari-leves recept, a mindmegette.hu-ról:

Őszibarackleves
Hozzávalók 4 személyre:
1 kg őszibarack, 1 l őszibaracklé, 2 dl tejszín, fél citrom leve, 1-2 evőkanál cukor
Az őszibarackokat leforrázzuk, héjukat lehúzzuk, húsukat összedaraboljuk. A barackokat a baracklével összeturmixoljuk. Hozzákeverjük a tejszínt, és lefedve legalább 1 órára betesszük a mélyhűtőbe. Tálalás előtt kevés citromlével, cukorral ízesítjük, és tálaljuk. Munka: kb. 30 perc. Fogyasztható: kb. 1 óra 30 perc múlva. 1 adag: 365 kcal
(Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy mivel nem főzzük, nem tartható el sokáig, úgyhogy célszerű annyit csinálni, amennyi rögtön elfogy.)

Norka,
de jó, hogy van végre rendes neted! Kép Anka eddig úgy néz ki, mindent szépen megeszik, vagyis inkább iszik, mert pürét még nem adtam neki. Viszont érdekesség: a mi gyerekdokink szabin van a héten, úgyhogy a helyettes doki adta be az oltást. Akartam tőle kérni K-vitamin receptet, erre azt mondta, ha kap már gyümilevet, akkor nem kell már a K-vitamint adni neki, különben is, ebben a korban már nem nagyon szokták megkapni azt a betegséget, aminek a megelőzésére adják.
A másik érdekesség a gyerekdokival kapcsolatban, hogy sokkal alaposabban megvizsgálta Ankát, mint a saját dokink Kép. A kutacsát is megnézte, meg az alvázat Kép is, hogy minden okés-e. Fejkörfogatot is mért, a mienk azt se szokott. Na mind1.

Orsoly,
Lackó csuda helyes kis pasi, még mindig! Kép Fogatmosó Lackó csúcs! Kép Viszont BCG horror Kép... Akartam kérdezni, hogy ezt a padlizsánkrémet hány db padlizsánból csinálod?

Beu,
Dorinára asszem Kakukkfűék KépKépKép

Leszter,
drága vagy Kép, igen, mennem kellett volna, de sajna nem jött össze. Itt töprengtem két napon át, hogy érdemes-e nekiindulni, vagy sem (én hülye Kép), mert kb. fél 12-re haza kellett volna érni, hogy méltóképp fogadhassuk a vendégeket. Körkérdést is intéztem sms-en többekhez Kép, hogy mikorra mennek, hogy ha én odamennék 9-re, volna-e ott valaki, vagy egyedül ücsörögnék a fa alatt. De mindenki kb. 10-re, 11-re szándékozott menni, így én max. másfél órát maradhattam volna, úgy, hogy egy óra az út oda, egy vissza... Szóval sajnos nemet mondtam magamnak Kép. A minipiknik meg a Gellérthegyre volt, vagyis oda indultunk, de eltévedtünk KépKépKépKépKépKép, és végül egy olyan helyre lyukadtunk ki, ahol még életemben nem voltam, pedig már 20 éve vagyok XI. kerületi lakos: a víztározóhoz, a Tabán tetején, a Várral szemben. Oooolyan szép nagy rét volt ott, és majdnem egyedül birtokoltuk, leterítettünk egy plédet, ettünk-ittunk, és fél 12-re hazamentünk Kép. A névnap jól sikerült, mutatok pár képet (a kissrác a képen a 15 hónapos keresztfiunk, Bence):

Ezen a képen a háttérben még a joghurttortából is látszik pici:

Kép

Itt van Bence, ahogy levadászta a birslevemet:

Kép

És itt játszanak együtt békésen az unokatestvérkék Kép:

Kép

Maci 2,
én úgy tudom, 37,5-ig normális...

Leszter kispapája,
köszi a képeket, már töltődik is lefelé! Kép És a táblát is mégeccer köszi!

Franyó
franyo
 
 


Leszter,
ez az Áron is csudaszép baba!!! Kép

Anita,
Robi is gyönyörű kis újszülött! Kép

Myssnia,
szegény nyügi Szilárd, és szegény te, megint dolgozol???

F.
franyo
 
 


Sziasztok,
most nem tudom visszaolvasni a mai termést, majd este, de addig talán megérkeznek a válaszok:
Help!
A bcg-sebünk múlt héten elkezdett "pattanásszerű" lenni (sárga folt középen, és dudorodott). Rohanás dokinéni, mosoly, szép erős reakció, nyugi...Kép Azóta viszont kifakadt, besebesedett és ma leesett a seb, és a mögötte lévő zöldes-sárgás sűrű izé kifolyt, a helyén pedig szó szerint egy kis "gödör" keletkezett. A széle piros, a gödör üres.Cudarul néz ki. Apa már akkor is csúnyákat mondott a "mindenféle k.. oltásról, ami horrort csinál a gyerekből" amikor még csak pattanásszerű volt, ha ma este meglátja, kikel magából, az tuti. Szóval ez így első hallásra rendben van? Vagy robogjak holnap dokihoz?
Még jövök.
pusza
Elli
ellimami
 
 


ElliKép
Az ilyen oltásokból lesz szép maradanó minta nagykorára az embernek. Szerintem normális, hogy gennyedzik, és kifolyt, de egy telefont megér szerintem a doki felé. Nyugi! Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Elli! Ezek serint még nem láttad Lackó BCG-s képét? Amúgy én nem tudok mit mondani, nekünk nem fakadt ki. Pár napja azon aggódtam.

Franyó! Anácska nagyon rövid időn belül ülni fog szerintem. Kép Aranyosak az uncsitesóval! Padlizsánban sokáig én sem bíztam, de nagyon fini. A padlizsánkrémről ne is beszéljünk! Isteni, ha jól meg van csinálva. Én egyszer csináltam: nem sikerült. Volt a talin? Nyamm!

Tegnap kiöntöttem a talira készült gyümölcssalit, ma a rosszabbik sütit. A jobbikat eszegetem. A sali amúgy jó volt, csak párom nem szereti, és meg a kórság miatt nem mertem enni. Így szépen csöndben állt. Tegnap megkóstoltam, gyanús volt. Nem mertem enni, nehogy újra kezdődjön. Úgy sajnáltam. Kép

Lőrinc elaludt a nagyágyon, csak úgy magától. Az előbb akartam szopi után altatni, hogy én is aludjak mellette, persze nem aludt el. Most meg úgy fekszik, keresztben középen, hogy én ne tudjak kényelmesen mellé feküdni. Pedig tudnék aludni. Újabban este nem bírok elaludni csak 1 óra után, nagy kínlódások közepette. Kép Mondjuk reggel megy 10-ig.

És egy mai kép.


BeuKép
beu
 
 


Jaj, ezt elfelejtettem:

Orsoly! Lackó édes. Látom, indul a fogmosás.

Anita! Nagyon szép a kis hasfájós babód! Remélem, valami bejön pocifájás ellen.

Kangi! Az a szegény gyermek! Kép

Leszter! Szép kisfiú Áron is.

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Én is rakok fel képet ez ma készült olyan fáradt volt, hogy altatás nélkül elaludt.

Kép
Kép

Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Sziasztok!

Andi!
Ezek szerint nem vagyok egyedül, aki úgy érzi, megőrül itthon és társaságra vágyik Kép. Mi úgy tervezzük, hogy kb. 2 év legyen a gyerkőcök között, hogy ne legyen nagy a korkülönbség (a férjem és a sógorom között 6 év van és nem nagyon tetszik nekik) illetve, hogy kb. 4-5 év múlva vissza tudjak menni dolgozni. Meg persze anyagilag sem állunk annyira jól, hogy itthon maradjak tovább.

Zsizsa!
Szerintem se halmozz fel nagy készleteket a kezdeti ruhatárból így a terhesség alatt. Az az igazság, hogy annyira változóak a méretek a márkák között is, hogy hihetetlen. Azt ajánlom, hogy vásárláskor többfélét vegyél, pl. Kenguru Gold, Prince Oliver, Items stb. és majd meglátod, hogy melyik jó. Nekünk volt olyan 56-os és 62-es ruhánk, különböző márkájúak, amik ugyanakkorák voltak Kép.
Én együtt mosom Levi cuccait a milyeinkkel a mosógépben, bevallom őszintén. Nem fizikai munkát végzünk, nem koszosak a mi ruháink sem, és a mosógép annyiszor öblíti ki, hogy szerintem ez nem okozhat gondot.
Mindent vasalok, ne kérdezd miért Kép?!?
Gyerekágy kérdésben egyetértek Franyóval: az ággyá alakítható akkor hasznos, ha nem akartok testvérkét, mert ha akartok, akkor valamit úgyis kell venni. És akkor inkább a nagyobb érezze úgy, hogy Ő már igazán nagyfiú/nagylány az új ágyával.

Évi!
Irigy vagyok a Kispapád háziasságáért Kép. Tamás 'csak' főzni szokott és persze Levire vigyázni, minden más rám marad.

Norka!
Üdv újra itt Kép! Normális net Kép!

Leszter!
Majd írd meg hol láthatóak a képek, amin mi is rajta vagyunk Kép!

Mennem kell, Levi ébredezik!
Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Halihó mindenkinek!

Hát nem gondoltam volna, hogy ebben az időszakban még itthon leszünk, de Lili 3 óra óta ugy alszik mint akit fejbevertek, nincs szivem felkölteni. Na mindegy, legalább már nem lesz olyan meleg az utazáshoz.

Franyó
Hát csurgott a nyálam miközben az őszibarack receptjét olvastam, természetesen ki is irtam magamnak és mindenképp kipróbálom. A gyerekorvossal én is ugy jártam mint Te, most nekünk is a helyettes adta be az oltást és szerintem alaposabban vizsgálta meg Lilit mint a miénk. Pedig eddig őrá sem lehetett semmi panaszom.
A gyerkőcök nagyon aranyosak!

Orsoly-Norkini-Leszter-Beu-Andy
Nagyon klasszak a képek és a babák mint mindig nagyon aranyosak és szépek!

Anita
Nálunk is igény szerinti szopizás volt/van, bár Lili 3 hetes korától átállt a 4 óránkénti evésre. Persze előfordul, hogy előbb megszomjazik v. megéhezik, ilyenkor mindig szopizhat.
A cumit én sem szerettem volna odaadni neki, de voltak nagyon nyügös estéink és már nem tudtam mást kitalálni, ez megnyugtatta őt. Szerencsére egyáltalán nem ment a szopizás rovására, a bimbómat sem szokta harapdálni.
Nagyon édes a babókád

Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Csucsuka,

a 2.oldalom egy képnek nincs címe.Azon a mi gyerekünk van.Legyen a címe: Petra és Legóbéka Kép
köszi

puszi mindenkinek
Évi + Petra
Évi24
 
 


Andy! Márkon látszik, hogy nagyon jóízűen alszik! Kép

Anita! Szopi nálunk pici korában 1-másfél, ma olyan két-két és fél óránként. Mondta az orvos, hogy ne adjak túl gyakran, mert attól is fájhat a hasa, de Lőrinc egyszerűen éhes volt. A szopi után mindig jól volt. Széklet: eleinte gyakran, majdnem minden pelusban, később ritkult. Cumit én sem akartam adni neki, de voltak napjai, mikor semmi mást nem akartam, csak hogy ne sírjon. Így jött a cumi. De nem kellett neki. Másodszor sem. Azóta nem próbálkozom.

Gyerek még mindig alszik, pedig a bolt csak hétig van nyitva. Ha felkel éhes lesz, úgyhogy nem lesz kenyerünk. De nem baj, csak aludjon. Ma is alig aludt napközben.

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom, hogy éppen csak beugrani tudtunk a talira! Így csak kutyafuttában tudtam találkozni néhány emberrel, sokakról meg teljesen lemaradtamKép Többeknek megígértem, hogy esetleg megpróbálok később visszamenni, de sajnos Sári lefejelte a mászókát, felrepedt a szája.Dőlt szegényből a vér, így a továbbiakban már minden program törölve lett, mert extranyűgös lett persze.

Mindenféle tali érdekel, akárhol tartjátok is, megpróbálunk elmenni, csak szóljatok, mert nem tudtam visszaolvasni!!

Friss képek:
Kép
Kép
Kép
Kép

Anyakati
anya_kati
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?