Új privát üzeneted érkezett!

Lara: gratula :)))))
Vendég
 


Szaisztok!
Látom a hírek megelőztek, de azért egy képet mellékelek!
Kép Lara [/img]

Ez még nagyon friss, kb 20 perces kép!

Üdv.: Apuci

Kép
lara26
 
 


Még egy kép :

Kép Lara

Kép
lara26
 
 

 
 

Szia Larapapa! :lol:

Ez a kislány valami csodaszép!!!!! nagyon hasonlít Johanna születéskori képére! nagy fekete a haja, és élénk piros a kis szájacskája. gyönyörű kislány!

Kép

Kép
rejo
 
 


Larapapa :) Szép munka volt, látszik, hogy nem spóroltátok ki belőle az anyagot :twisted: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Ó, hát nagyon nagy gratula a Lara-családnak! Nagyon szép lett ez a gyerek, hiába, pcos anyuka szülte :lol:

Remélem minden rendben volt és hamarosan együtt lesz otthon az egész család!

Köszönjük az infókat és képeket!!!

Kép

Kép
bettica
 
 


LARÁÉK!

SZÍVBŐL GRATULÁLOK KISLARÁHOZ!!!
:D:D:D:D:D


Zazzy!

Nagyon sajnálom a dolgot. :(
Egyébként mi kb. egy cipőben járunk, az én Páromnak is van az előző házasságából egy kislánya, aki ugyan az anyukájával lakik, de sok időt tölt velünk.
Bár Kata nagyon jó kiscsajszi és tényleg nincs semmi gond, de így sem könnyű. Nevelesz egy gyereket akinek nem vagy az anyja, sosem lehetsz az és szerintem nem is kell erre törekedni. És ugye Neked (nekem) nincs gyereked, nem vagy anya, másnak sem vagy anyja, de az övé meg aztán extrán nem. Már maga a helyzet nehéz.
Én is talán azt tudnám mondani amit Csakegy is, hogy menjetek el valami közös tanácsadásra. Megváltoztatni talán nagyon nem kell a Párodat, csak "áthangolni". Az erőszakos megváltoztatást úgy általában szerintem mindenki rosszul viseli, de egy büszke férfi meg aztán méginkább.
Talán meg kéne beszélnetek hogy kinek mi a meglátása, milyen közös pontokat találtok benne és hogy lehetne a különbségeket összecsiszolni. Ez most eléggé ilyen szemüveges pszihológus szöveg, de én azt gondolom hogy működhet. Abból ha mindketten mereven ragaszkodtok az elképzelésetekhez, csak kiabálás meg szemkinyomkodás lesz, szerintem.

Nálunk is voltak az elején ilyen nézet különbségek, de mi is úgy voltunk hogy: oké, beleharapok a nyelvembe, de akkor sem szólok a gyerek előtt. Majd külön, mikor már ő nincs ott kiordítozzuk-megbeszéljük a dolgot, de előtte semmiképp. :D De mi egyébként is sokat és sokszor beszéltünk gyerekkel kapcsolatos dolgokról, nevelési elvekről és hibákról, uh talán ezért volt könnyebb. A cikkek továbbítása felé sem lehet egy rossz ötlet! :wink:

Fel a fejjel!

Monee

Monee

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
monee85
Chorley, Egyesult Kiralysag
 
 


Lara és Apuka
Gratulálok kisLarához!Sok boldogságot, egészséget kivánok!
puszi
Vendég
 


Laráék, gratulálok a gyönyörűséges pici lányotokhoz! Sok boldogságot a kis családnak, kicsi Larának pedig csodaszép életet!

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Lara!

Gratulálok! Nagyon szép a pici! Sok boldogságot kívánok Nektek!

Kép
babancs
 
 


Lara és Laraapuka!

Gratulálok a csodaszép kiscsajszihoz!Kívánom, hogy sok-sok örömötök leljétek benne! :D
ezoterike
 
 


Jajjjj Lara!

Ez a kis nunás valami csodaszép!!!!

Gratulálok Nektek!!!!!

Sok boldogságot kívánok!
Vendég
 


sziasztok!

LARA ÉS LARAPAPA!
HATALMAS NAGY GRATULA A KIS LARÁHOZ!NAGYON SZÉP KISLÁNY!
LARA:SOK-SOK TEJCSIT KÍVÁNOK!

Kép

Kép
lecso
 
 


lara, nagy gratula a gyönyörű kislarához!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Zombi vagyok. Éjjel óránként porszívóztuk a gyerek orrát. Ő ennek ellenére vidáman kelt, én viszont, mint a mosogatórongy. Antialkeszként vhogy így képzelem el a másnaposságot: hányinger, zúgó fej, agyoncsapottság, ágy erőteljes kívánása.
És még a torkom is fáj! :(
Megyek beveszek vmit és lefekszem, most, h. a ded végre kidőlt.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


na skacok... ma bemegyek végre a diabetológiára... a dokinő mondta, hogy ugorjak be egy laborkérőért... ő meg aztán FEBRUÁRBAN fogad mert addig szabin lesz... Mondtam neki, hogy jó, de én mindenképp elkezdem a metformint... ő meg mondta, hogy menjek a laborkérőért... Izgi lesz. Mindez azért mert a házidokim nem volt hajlandó kiírni a Hg1izét...

(viszont azért rendes a dokinő mert most hívtam és azonnal bemehetek hozzá, nem kellett időpontot kérnem vagy hasonlók)

Mondjuk ha jól sejtem a laboreredményeket ki fogják nekem adni, ahhoz nem kell a dokinő és azzal már legalább tudok valamit kezdeni. Megpróbálom rávenni arra is, hogy írja ki a terheléses inzulint. (dr. Taisz Erzsébet, asszem a Péterffyben dolgozik - hallott már róla valaki?)
Vendég
 


(tök vicces... onnan tudom, hogy Lilla felébredt, hogy zene szól a szobáJÁból... jó ez a felhúzós zenélő:) (aztán ha erre nem rohanok be -pl. most- akkor fél percen belül jön az üvöltés...)

mint most...
Vendég
 


ba..us rambóka remélem nem tőlünk kaptátok el. nekem is fáj a torkom egy napja. ma viszem a gyereket du. dokihoz.

Tom nem szid minket mint a bokrot? és te...? :oops:

Kép

Kép
rejo
 
 


örömhír: zsuzsi ma megint önállóna bekakilt, pelusba. csak sunyin mosolygott és bűzölgött :lol:

viszont szopisztrájk ezerrel.... :) :shock: és vmi hormonváltozás is megy bennem végbe. nincsen zabálhatnékom, nem izzadok,mint egy ló,viszont jönnek ki a pattijaim......ja, a hajam meg kevésbé hullik.

csakegy, hátha....dokicsajt nem ismerem. én is nemsokára elmegyek terheléses inzulinra.

lafiékkal mi van??

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


olyan sokan betegek:( gyógyuljatok ám meg!!! rami,szép álmokat!

rejo, már várom a januári randit!! jó lenne már talizni. sőőőőt....topiktali is régen volt!!

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok, köszi mindenkinek a drukkot, itthon vagyunk, kajáltunk, most alszunk, kint volt a dokibécsi, hősiesen tűrtük a dolgokat és makk egészségesek vagyunk. kórházban 3 napig inkubátor alatt volt, infúziót kapott mert hipózott, de túlvagyunk...

És hát sajna tejem nincs, tápszerezünk. Még mielőtt írnátok, még nem adtuk fel, de ami nem megy, egy idő múlva nem erőltetem.A doki mondta, hogy adjunk időt, hátha lenyugszok a kórház után, ha nem jön akkor sem, nem baj, más is felnőtt táppal.

Lara, gratulálok!!!!!!!!!!!!!Szép, egészséges és boldog életet Lara-babának!!!
Vendég
 


Lara
Gratulálok Lara babához!! Gyönyörűséges!!! Sok boldogságot kívánok!!
gtünde
 
 


Lafi, Szia!! Üdv itthon!!! :lol: :lol: Örülök, hogy pici Hunorral minden rendben van! Drukkolok, hogy beinduljon a tejed, de ha mégsem, akkor is fel fog nőni Hunor baba, nyugi! A lényeg, hogy azt érezd, Te mindent megtettél amit lehetett!
Kérünk újabb képeket! :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Köszönjük mindenkinek!!
Lesz mit visszaolvasni a nagy Larának.

Kép Lara majdnem 1 naposan

Kép
lara26
 
 


LARA!!!!!!!!! :lol:
Kép
Vendég
 


lafi, kicsit még küzdj. fejjél éjjel nappal, amennyire időd és lelked engedi!! és sokaszor rakd hunort cicire.
hívj engem, én már profin kisajtoltam magamból a lehetetlent is :D és szerintem nekem is a kórházi stressz miatt nem lett tökéletes a dolog. legalábbis férjem ezt állítja. lehet neki van igaza. a tápszer meg tökéletes hunornak!!! mit kaptataok? beba ha start aktív?
lényeg,hogy te jól legyél lelkileg. mesélj még, milyen baba hunor baba?

kislara gyönyörű!!!!

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


ja, és egyre inkább gondolkodtat ez a pcos-szoptatás összefüggése dolog.......

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Diabetológia: nagy kalap kaki. Ennyi.

Miért akarok ilyen rövid időn belül 2. gyereket. Anyád.

minek nekem vizsgálat, úgysincs semmi gond. Szedjem nyugodtan a metformint amíg terhes nem leszek aztán kész. Írassam fel akivel akarom.

Azért nagylelkűen kiírt egy HgA1c-t. Ezzel legalább egyetértett. Aszonta, ha 6 fölött lesz menjek vissza, ha nem akkor ne.

Itt a kezemben a múltkori met recept, kiváltom és xarok mindenre. A héten megcsináltatom a hemoglobinos izét aztán annyi.

Valszeg bejelentkezek a belgyógyászatra is, ott legalább ránéznek a hormonjaimra néha. (3 hónap várakozási idő lesz persze de nem sietős)

Rambóka: jobbulást mindkettőtöknek!!!!!! Remélem sikerült egy kicsit aludnod ma délután. Engem a hideg is kiráz az orrszívózástól, Lilla úgy üvölt közben mint akit ölnek. (kivéve ha a kezébe adom... akkor vigyorogva szívja a nyálat a szájából)
Vendég
 


Lafi: tök jó, hogy már itthon vagytok.

Sok embernek lett csak akkor teje amikor hazament és lenyugodott. Nyugi, no stressz, no para, keressétek meg a tökéletes tápszert :)))))

Dimet: PCO és szoptatás: Lilla még mindig szopizik, van olyan nap amikor csak tejet kap és nem éhezik, bár ő nagyon szeret enni így egyre többször kap szilárdat. Szerintem nemsokára magától fogja abbahagyni a szopizást. Igazából a reggeli az egyetlen ami még fontos neki ahogy látom, a többi inkább csak azért van mert én a mellemre pakolom. (Kedvencei: kölesgolyó, alma, körte - amit mostmár egészben kap és tök sokáig majszol így fog nélkül:)))))
Vendég
 


Sziasztok!

Lara!
Óriási gratula KisLarához!
:)

Ha jól számolom Alice és Verona következik! :D

Lafi!
Örülök, hogy otthon vagytok. :)

Nagyon izgi lehet! :)

Sok puszika Mindenkinek!

Mind látható, már a 100 centist elkezdtem visszavágni! :wink:

26+0
Vendég
 


Lara és Larapapa!
Hatalmas gratula kislányotok születéséhez! Jó egészséget és sok tejcit kívánok!

Lafi! Már otthon?! Jaj, de jó!

Kép
apple
 
 


Lara család: Gratula az egész családnak!!!

Kép

Lafead: Neked is mégegyszer gratulálok!! Örülök, hogy mindenki jól van. Majd kérünk képeket a nagy legényről.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Kedves Lara anyuci és apuci!

Szívből gratulálok kislányotok születéséhez! Kívánom hogy legyen benne sok örömetek!
csodaszép ez a kislány :) Azok szép nőies ujjacskák! Az a szép hajacska...woww

Kép

Lafi!

Jó hogy végre otthon vagytok. Hunor csini fiú és a lényeg, hogy egészséges és jól érzi magát :) Puszi nektek! A tejcin meg ne parázz, jó ha van, de ha nincs sem baj :wink: Nyugi anyuci! :wink:

Üdv egyébként mindenkinek!

Gina
Vendég
 


Lara! Gratulálok ehhez a gyönyörűséghez!

Köszi mindenkinek a hozzászólást! Tényleg volt értelme elgondolkodni a miérten. Igazából szomjas szokott lenni, vagy melege van. Nem lehet betakarni ugyanis, és képes egy szál bodyban jól aludni, másképp csak forgolódik. Pedig nincs nagy meleg.
Amit viszont akkor sem értek, hogy miért jön utánam az ágyban egész éjszaka. Mindig belefúrja valamijét az oldalamba, a nyakamba, csak hogy szorosan mellettem legyen. Reggelre mindig 10 centin alszom. Szerintetek pszihésen lehet valami gondja? Egyébként napközben nincs ilyen gond. Bárkivel elvan, eljátszik, nem sír utánam, ha vannak körülötte. Vagy ez egy ilyen korszak??? Vagy nem kellett volna úgy szoktatni, hogy összebújva alszunk el?

Kép
Kép
verona
 
 


Verona minden baba ilyen, ha emlékszel csakegy is mindig írja, lilla felkenődik rá...

Johanna is ilyewn volt, ha úgy jött ki, hogy egy ágyban aludtunk.

természetes ösztön, nincs semmi baja, az állatkölykök is ilyenek, simulás anyuhoz, meg anno a barlangban így lehetett melegen maradni éjszaka is.nmeg kell a testkontaktus.

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

Lafi: Nagyon jó hír, hogy már otthon vagytok. A tejcsi miatt tényleg jól teszed, ha nem aggódsz. Ügyes csajszi vagy, nem lesz gond. hunor-fotó jöhet minden mennyiségben :)

Lara: Lassan Ti is hazamehettek, reméljük minden rendben volt. Sok-sok tejcsit nektek is... Fotók szintén jöhetnek.

Verona: Ti is lassan bármelyik pillanatban mehettek. Nagyon izgi ez a sok szülés így az év végére.

Csakegy: Szedd a metet, aztán tojd le az orvosokat. Hagy dönsd már el Te, hogy mikor akarod a második gyeredeket szülni.

Én is azon gondolkodom, hogy amikor már kb. másfél éves lesz a csemete, akkor esetleg újrapróbálkozunk. Persze ez a jövő zenéje...

Tényleg, jó lenne megint egy pár zebra... Olyan régen volt már :(

Tegnap és ma is itthon vagyok... betegen :( Persze csak homeós izéket kaptam a gyógyszertárban, így kicsit hosszabb lesz a meccs... Szombat óta küzdök, már egészen jól vagyok úgy hogy lehet, hogy holnap már megyek dolgozni. Torkom már nem fáj, az orrom még folyik, de szerencsére már végig aludtam az éjszakát tüsszögés és orrfújás nélkül. Most a párom beteg, férfi módjára viseli. Haldoklik :) És dolgozik. Helyettem is...
Voltam védőnőnél és képzeljétek egy dekát sem híztam :roll: Ki érti ezt? :)
Egy kérdésem azért lenne hozzátok:
Ugye ma vagyok pont 14 hetes (hogy szalad az idő :roll: ) és ha picit idegesebb vagy hajszoltabb vagyok, akkor elől a pocim egészen lent elkezd szúrkálni és veleegyütt elkezd fájni a derekam... Ez normális dolog? Elmegyek pl várásolni és ez első 20 percben már érzem ezt a kettőt és tudom, hogy le kell ülnöm egy pár percre, akkor kicsit jobb lesz megint negyed órára. Nem korai ez még? Honnan fogom tudni, hogy mondjuk a sokat emlegetett keményedésről lesz majd szó? Na tessék ez már két kérdés volt
:wink:

Köszi a válaszokat előre is...

Kép

Kép
bettica
 
 


Ja, valaki kért nem rég poci fotókat. Hát én még nem tennék fel, mert egyenlőre csak úgy néz ki, mintha kicsit eleresztettem volna magam az édességek terén :lol: Szóval még nem igazán kismami-poci ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok,

túléltük az első estét. nagyjából jól telt, a légzésfigyelő állandóan riasztott, aztán rájöttünk, mi a gond... :oops: nem a lapok fölé helyeztük a gyereket, nem baj, sikerült hajnali 2kor erre is rájönni, eszünk sokat....

Dimet, olyant kaptunk, azt a start izét. Ízlik neki. A tejjel próbálkozunk, állandóan cicizünk, csak nagyon hamar elfárad...azt mondta a dokibácsi, hogy az a gond, hogy kicsi, túl hamar elfárad és ezért nem tud szopni és ezért nem indul be, hiába fejem...de nem adom még fel!!!!
Vendég
 


Lafi, :) milyen légzésfigyelőtök van? Dorka is elég pici volt és mi azt csináltuk, hogy az AngelCare érzékelőit szétszedtük és csak az egyiket használtuk - nem érte végig a kettőt és úgy érzékelte hogy gond van...
A BEBA HA Startot meg ne kóstoljátok! Iszonyú íze van... :? :shock: De Dorka is szerette... :lol: :wink:

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Anyókám, az hogy iszonyú íze van, nem kifejezés, katasztrófa, de ha neki ízlik, ám legyen!!!
Angelcare van, végül egybe raktuk a kettőt, szorosan egymás mellé, és így jobb már.

Tegnap volt nagy baki a cumikkal. Szegényt próbáltam etetni, nem ment, elfáradt, alig evett 20 at, aztán este is csak 20at, totál készeklvoltunk mi a fene lehet, erre rájöttünk, hogy azt a cumit raktuk be, ami teásnak kell, túl kicsi a lyuka, éjjel már mindjárt 80at evett, amikor kicseréltem a másik nagylyukúra...
Vendég
 


Sziasztok!

Most jöttem a dokibácsiktól, szeretnék tanácsot kérni tőletek.

A babócám az UH szerint 8,5 cm a fejtetőtől a popsiig..ami 14 +2 -nek felel meg a gép szerint. A doki ezt persze nem látja aggasztónak...bezzeg én! Kicsi a babám??? Tán nem fejlődik megfelelően?
Szerintetek izguljak? Levették a vért AFP-re..remélem az okés lesz :o

Dokibácsi ajánlgatja az amniocentézist, a beülti miatt. Azt mondja más indok nincs. Én nem tudom mit tegyek. 2 lehetőség van:
1. lesz amnio, és megnyugszom vagy ha gond van időben kiderül...DE lehet el is vetélek tőle( van rá esély)
2. nem csináltatom meg és lehet baja van a babának..és Én leszek a bűnös, mert időben észlelhettük volna.
Tanács? Vélemény?????

Cukordokinál is voltam, jan-ban csinál nemtom hány pontos (7? ) terheléses vizsgálatot, amugy az éhgyomi cukrom 4,0.

Bettica!
Persze hogy normális amit érzel :) Keményedés...hm ez a dolog engem is érdekelne :o lehet én is éreztem ilyet..de gőzöm nincs róla! És bátran muti a pocid!

Lafi!
Jó hogy nem adod fel a tejci dolgot, kitartás :) Friss fotó csini-fiúról??? És anyuci hogy van???

Pusszancs!

Gina
Vendég
 


Gina: Szerintem ne aggódj a mérete miatt. Viszont, ha most ennyit mértek, akkor miért vették le az AFP-re a vért? Majd szólj, amikor nézik az eredményt, nehogy feleslegesen paráztassanmajd be. Egyébként a nyakiredő jó volt, ugye?
Én lehet, hogy kevésbé vagyok parázós, de nem csináltatám meg az amniót... Nem utal semmi arra, hogy baj lenne. Azt hiszem, Monácska írta, hogy megbánta, hogy megcsináltatta. Remélem jól emlékszem. :roll:
Ja és a 3. lehetőséget lehagytad: Nem csináltatod meg és minden rendben lesz...

Lafi: Elég kitartó vagy, reméljük lesz tejed. Apa otthon tud lenni veled? Gondolom, császár után nem olyan egyszerű az élet...
Vigyázzatok magatokra és tényleg jöjjön majd egy fotócska ;)

Kép

Kép
bettica
 
 


Sziasztok!

Gina !
Szerintem ne aggódj.Sógornőmnek is picinek találták a babáját, állandóan kétségbe volt esve, hogy pici, aztán egy tök normális súlyú és hosszúságú gyerek lett.Ez még olyan sokat változhat szerintem...
ezoterike
 
 


Ja Lafi!
szerintem se aggódj a tejcsi miatt.Én is tápszeres voltam, most a babám is az kezdettól fogva.És semmi baja!!

Ellentétben az előbb említett sógórnőm épp ma panaszkodott nekem, hogy ő ugyan szoptatja,de a gyerek állandóan kiütéssel van tele, a gyerekdoki már egy csomó dolgot nem enged enni sogórnőmnek,gyakorlatilag azt mondja talán csak margarinos kenyeret eszik állandóan, mert se tejtermék, se citrusfélék,se amibe csak egy kis tej van.És így aggódik, hogy ha ő mindig egyfélét eszik, hogy jut vitaminokhoz a gyerek.Szóval ők meg ezzel küszködnek.
ezoterike
 
 


Sziasztok!
Bocs, hogy ismeretlenul betolakszom.
Regota olvaslak Titeket, azert irok mert szeretnek toletek tanacsot kerni. Sogornom elso babajat varja, 19 hetes, es rosszak az az AFP eredmenyei. Veszpremben az afp ismetles rossz lett, uh-n azt mondta a doki, hogy talan 2 hettel kissebbnek latszik a combcsont, mint amilyennek lennie kellene. Ezt Dr. Sara T. a II. SOTE-n megerositte. Persze egyik orvos sem magyarazott meg semmit, minek is? Csak sohajtoztak mikozben nezegettek az uh-n a babat es mondtak.
Azota folyik a vacila, hogy mi legyen: genetikai tanacsadas es amnio Gyorben vagy Pesten? Pesten kertek idopontot, de csak Jan. vegere kaptak... Gyorben hetfon varjak oket....
Kozben para ezerrel, a kockazat miatt, amit az amnio jelent. Mi van, ha megsincs semmi, csak tevedtek?
Mit szoltok, hova erdemes menni: kivarni Pestet, vagy megelegedni Gyorrel, lehet ok is jok....
Sajnos en eloben nem tudok segiteni a sogornomnek, mert kulfoldon elek. Igy marad a forum meg az internet. Bocs a hosszert.
Koszonom valaszaitokat!
difrax
 
 


lafi, nem próbáljátk meg a habbernmannt? attól kikupálódik a szopizása, és fog tudni szopizni is. és ha vmennyit majd szpna, akkor nem fog leszokni a ciciről.
egyébkétn nem is oylan vészes ízű a bebahastartaktív :) és zsuzsi is szereti.
lehet lassan elkezdünk napi 2 kanál almalevet.....vagy őszibarackot.

gina, csináltassál integrált tesztet.

rólunk: hazaértünk. megvolt a 3,5 órás út. jól telt. utána itthn vidámkodott zsuzsi :)
ja, önálló bekaki vlt ma is. éljen.

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


ma éjszakai kelés:
2kor
3kor
csak simivel visszaaludt
de 4től rajtam...az is nyöszörgés fél 6ig....
nem értem :? éhes nem lehetett....vagy lehet az volt? de akkor nem aludt volna vissza, még ha nyöszörgött is.
csak a foga lenne?? ahhh....

Kép

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
dimet
 
 


Sziasztok!

Most csak Ginának, és rohanok tovább......

Drága Gina!
Én ugyi már elmúltam 35 :roll: . Ennek örömére egyfolytában azt hallottam dokitól, védőnőtől, mindenhonnan, hogy csináltassam meg. Az Istenhegyin megcsináltattuk az integrált tesztet a 12. heti uh-al együtt, ami olyan tökéletes lett, hogy csak na, jobb mint néhány huszonévesnek! Babácska napra pontosan akkora volt, mint kellett neki, annak ellenére, hogy kb. egy héttel fogant később a középidőtől. Persze ennek ellenére nem hagytak nyugton. Ezeket a gondolatokat fogalmaztam meg magamnak én is, amiket Te leírtál................. És ugye azt se felejtsük el, hogy a családban van már szellemisérült, iszonyatos teher, nem akartam még egy "keresztet". Az AFP-m totálisan tökéletes volt!

A tökéletes leleteim ellenére megcsináltattam az amniot, de előtte nem aludtam egy hetet, még hajnalban is ezen törtem az agyam.... Végül azt a megoldást választottam, ahol egy hét alatt eredményt kaphatunk, de 1:1000 van lehetőség a hibára......... Lelkileg annyira nagyon megviselt, hogy a következőnél, ha KONKRÉT okot nem találnak, nem fogom megcsináltatni. Az is igaz, hogy JELEN terhességemben az is megviselt volna, ha nem csináltatom meg, mert nem volt erőm felül emelkedni a károgókon.

Egy gondolat még, ez az én véleményem csak..... Ha ilyen mélységig belegondoltál már, akkor azt is gondold végig, hogy van e erőd félre seperni a negatív gondolatokat, egészen a végéig! Ha azt érzed, hogy nincs, akkor ess túl rajta, mert ilyen stresszel nem lehet egy terhességet végig csinálni.

Amit másként csinálnék........ Soha nem hallgatnék a "károgókra", csírájában folytanám el még a fejükben, hogy közöljék velem a rengeteg negatív gondolatukat! Mert fészket ver, terjed és burjánzik......

Nem tudom, hogy segítettem-e a döntésben, remélem meg tudtalak kicsit nyugtatni!!!

Sok-sok-sok ölelés!



LAFIKA!!!!! Isten hozott itthon benneteket!!! Ha Te jól vagy, Hunor is jóll lesz, függetlenül attól, hogyan táplálod!!!! :):):):):):):):)

LARA! Kislara olyan szép még mindig, hogy csuda!

CSAKEGY!!! Diabetológus egy rakás kaka....... Sajnálom a történteket, szedd a metet, sé legyen még egy szekérderék szép gyereketek! Kinek mi köze hozzá?????

RAMBÓKA!!! Jobbulást neketek! Ez nem igaz már, hogy sosem estek túl rajta. Pihenj amennyit bírsz, Gergőt pusszantom!

REJÓ!!! Én is náthás vagyok, bár a múltkorinál kicsit gyengébb, ennek örömére nem is pihenek, megyek világba!!!

Millió ölelés mindenkinek, rohanok tovább! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Dimet: :( Reménykedj benne, hogy a foga, mert akkor legalább már tudod az okát... Ennyi idős már KisZsé? Nagyon szalad az idő :)

Difrax: Érdekes kérdés. Lehet, hogy Győrben is vannak olyan jó orvosok... A döntést mindenképpen nekik kell meghozni. Mennyi idős is most a kicsi?

Jobbulást a betegekeknek!

Engedek a "nyomásnak" és Gina rábeszélésének, íme a Kicsibe-fészek:

Kép

14+0

Pusszancs

Kép

Kép
bettica
 
 


Most lett csak netünk, a p...ába! :evil:

Rejo!

Nem biztos, h. tőletek van, szerintem inkább influenza.
Gergő köszöni szépen jól van, én viszont félúton a kihalás felé!
Mindenesetre a körzetihez már nem kell mennem influenza oltásra, úgyhogy 1 szervezendővel kevesebb. :twisted:
Csak döglök itthon, egész éjjel nem aludtam, valószínűleg a 1,5 liter teának köszönhetően, de ma sem tudtam nap közben aludni, hiába aludt a gyerek 4 (!) órát, mert az alsó szomszéd éppen lakásfelújít. Kicsit fúr, kicsit kalapál, megint kicsit fúr, megint kicsit kopogtat, ebédel egyet, éppen elaludnék mire megint fúr egy kicsit. És ez így megy dél óta!
A ded ennek ellenére meg sem nyekkent, az utóbbi 1,5 órában fél óránként jártam be megnézni, h. él-e még!
Most kipihenten ébredt és első mozdulattal megnézte az asztalon felejtett bögrémet, amíg én kivittem a pelusát a kukába. Naná, h. volt még benne fél deci tea! :evil:
Na lépek etetni.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?