Új privát üzeneted érkezett!

Hali lanyok,
jaj nagyon edes Hunor foleg a masodik foton nagyon cuki,kis ivelt szemoldok :lol:

Ugy latom az elmult ket nap miindenkit megviselt,tobbek kozott engem is.Egesz nap fajdogalt a hasam igy en is emeltem a magneziumot meglatjuk mi lesz kedden megyek dokihoz.

Mi tegnap vasarloni voltunk es megvettuk az autosulest a bebikenek meg hozza az isofix talpat it..
Es megrendeltuk a Bugaboo-t is mert kb ket honap a szallitasi hatarido :shock: .Ezen kicsit ledobbentunk,mert a multkor meg harom het volt.Ugy latszik nagy a kereslet...Vegul az antracit -piros verzio maradt ez tetszett mindkettonknek...
Mindjart dobok kepet az autosulesrol is..
Pandacska,
nyamm csokitorta enisenis.. :lol: :lol:
Fendike,
sikerult vmit vennetek?Nem volt nagy tomeg?
Donika,
remelem jobban vagy mar. Kép Maxicosi



Orsi,
nem volt ebben az uzletben BC streety,amin meg is lepodtem es semmi infojuk nincs rola :cry:

Kép
petitpois
 
 


Petitpois! :D
Nagyon tetszik a hordozó, én is maxi-cosira gondoltam (már csak azért is mert az kompatibilis a buga vázával), és látom színben is smakkolni fog a babakocsival! :lol: Nekem azt mondta a nő, hogy kb. 6 hét, mire megjön a buga, de karácsonykor leállás van, szóval január 1-től számoljam, de a jövő héten még kapni fognak árut, lehet, hogy lesz benne olyan, amilyet szeretnék! Nekem a s.szükre-narancs, vagy a s.szürke+középkék tetszik.
Egyébként ma már jobban vagyok, de azért leginkább pihenek, ahogy a doki is mondta!

Kép

Kép
donika
 
 


Petitpois,
mi is megvettük a hordozót, nagyon hasonló, piros-narancs-s.barna.. :D (kicsit feminim, de a kékek nagyon nem tetszettek..)
itthon nem tudom mennyi idő alatt jön a buga, ha azt választom akkor lehet, hogy a farmert is belevariálnám, nagyon bejön!
megvannak, hogy mit-mivel lehet variálni vagy teljesen szabadon választott?????
bécsben isssszonyatosan sokan voltak és persze rengeteg magyar... :oops:
csak ezt a hordozót vettük, mi isofix nélkül és különben egyéb shopping karira... na jó egy cuki rugdalózó még becsúszott a kis drágának... :D

Kép
fendike
 
 

 
 

De jó újra itt lenni :D

2-3 napos távollétem oka, hogy meglehetősen ramagyul voltam, és még - kicsit - vagyok :?
Volt itt minden, ami eddig nem, ráadásul egyszerre: erős hányás, tomboló fejfájás, és ami a legutálatosabb, barnázás :( Igazából csak feküdtem, nyomtam be a magne B6-ot, pihiztem, és gyötrődtem. Ma estére már jobb, bár ha teára gondolok, nos erősen indulhatnékom támad a WC-csésze felé. (Boni :wink: )

A jó hírről is írjak azért: pénteken voltam a választott nőgyógyászomnál, és mindent rendben talált a picivel. Most 3,5 cm-es a feje búbjától a popsijáig :D Doki kérdezte: látja, mit csinál? Mondom: persze, mozog. Doki: Mozog?! Cigánykerekeket hány! Én: ja, tényleg :oops:
Szóval jól érzi magát, mérete a korának megfelelő, szívműködés jó. Méhszáj zárt, méh mérete betapintással normális.
A 2kilós súlygyarapodás miatt kicsit megdorgált, ő ebben elég szigorú, ill. óvatos. Én lazább vagyok, tudom, hogy rendben lesz a súlyom. Amúgy sem tudok most kajára gondolni :wink:

Lafi :D
Gyönyörű a kisfiad!!! Millió ölelés nektek! Sok tejcsit, és boldog együtt töltött órákat!


Lányok, ezek szerint a front Nálatok is "dolgozott"? Remélem, már elvonult, és Ti is jobban vagytok!

Szép jó éjszakát mindenkinek!!!
Véda
Vendég
 


Véda remélem most már jobban vagy!

na összelettem párosítva Wc csészével :wink:
Vendég
 


Véda!
Nagyon virgonc volt a kis picur! :lol: Apa hogy van?

Fanni! :P
Hogy vagy? Mikor lesz a vizsga? A másik oldalon olvastalak, azért óvatosan a fájdalomcsillapítókkal! Ez a hátfájás tényleg nagyon gáz lehet, sajnálom, hogy semmi sem tudja helyre rántani! Egyébként még annak idején olvastam, hogy a hormonok is okozhatnak ilyesmit, bár ez sovány vigasz! :? Nincs semmi ötletem! :(

Orsi!
Hiányollak! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :)
aranyos vagy. Nagyon sűrűek a napjaim :) Követem itt az eseményeket, csak egyszerűen néha nincs időm írni :(

Petitpois :)
köszi az infót. Találtam tegnap egy osztrák csajszit, aki önállóan be tudja nekem szerezni a kocsit.
Lilit belepróbáltam pénteken, tud benne hason aludni, így ez lesz. Fekete színben, és aztán loptam ötletet a bugabootól, mert fogok rá varrani tépőzárakat (teljesen levehető a huzat így ez nem bonyás feladat), és cserélhető polár betét télre (meg szerintem színben harmonizáló lábzsákot is a bbc lábzsákja alapján), nyárra meg valami lányos vásznat :) így a kupola és az oldala fekete lesz, az ülőfelülete meg színes. :)
remélem, ezzel összeáll most már tényleg az a babakocsi ami teljesen jó Lilinek, lát is aludni is tud benne, és a kis sk varrással szerintem gyünyürű is lesz :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Véda :P
Örülök, hogy jelentkeztél és jobban vagy!
Barnázás lehet az utrotól, néha kimarja az embert. Nekem is volt ma egy picike, de már nem is izgatom magam, mert a múltkor pont az UH előtti napon volt, mégis 3 dobogó szívecskét láttam. Szóval nincs jelentőssége, szerintem.
Férjecskéd meggyógyult? Vagy legalábbis gyógyulgat?

Donika :P
Nem vettem be végül fájdalomcsillapítót. Még 1x sem. Remélem bírni fogom anélkül :? Apa nagyon édes, minden este masszíroz.
Vizsga szerdán lesz. 7-ből 1 fejezetet ki kell hagyjak, nem fér bele az időbe. Azért remélem, valahogy átcsusszanok...

Jó éjt, Lányok!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szép Álmokat!
Vendég
 


Sziasztok!

Úristen.Nagyon eltüntem,de ........ .
Csináltuk a baba szobáját,de közben hazaköltözött a nagymama külföldről,és azt is intézni kellett,így a babaszoba félbe maradt.Még mindig sajnos.De most már elegem van,néha toporzékolni lenne kedvem,mert úgy érzem minden és mindenki fontosabb,mint mi.
Képzeljétek el,hogy azt akarják,hogy mi jöjjünk le karácsonyra,de ugye ez nem kis távolság,mert nekik ez a kényelmes.De nekem?????????????????????
szoval teljesen ki vagyok.Kértem azt is hogy intézzük el a ajándékvásárlást a tömeg előtt,de szerintetek?............
na ennyit rólam,bocsi,jó volt kiadni,mert itthon meg nem akarok veszekedni.

Fanni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Én még nem is gratuláltam a három pici babádhoz.Remélem mind megmarad,megérdemled.Nagyon nagyon örülök.A sors fintora.De így utólag megérte nem??????????Apukád tudja?Hogy örülhet.


Lafi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hurrá.Te vagy at első anyuka.Remélem jol vagytok,és millio puszika,és gyönyörű.


Pandus!Hogy vagy?birod még?nagyon szép a szoba.komolyan.

röviden ennyi,puszi mindenkinek.Visszaolvasok,mert nem is tudom hol ragadtam le.

Kép
csiperke
 
 


Szép NApot!
Vendég
 


Jo reggelt,
Boniko jo koran keltel :lol:
Veda,
gratula a kis ciganykerekezohoz,remelem hamarosan jobban leszel es mar csak a pocaknovesztest elvezed. :lol:
Donika,
igen a bugahoz tenyleg van adapter a maxicosi ulesehez igy ezert is vettuk ezt :lol: Nekunk is mondta az elado hogy a 8 het az a maximum lehet hogy elobb megjon...A sotetszurke-narancs nalam is favorit, lehet hogy ebayen beszerzem majd a huzatot..Azert ujonnan eleg huzos az ara..Mikor mesz az uzletbe megnezni?

Fendike,
latom azert nem alltad meg hogy ne vegyel picurnak vmit :lol: :lol:
Nem teszel hordozorol fotot?´
A buganal negy alapszin van es ehhez valasztasz felso resz(erts kupola hattamla plusz a mozesnel a takaro)ami lehet fleece vagy hagyomanyos anyag.Azt hiszem a farmert nem lehet varialni.Nekem csak az nem tetszik a farmerben hogy a mozes resze nagyon sotet belulrol es nyaron ne mtudom ez mennyire elonyos.De amugy meno nagyon :lol:
Orsi,
micsoda otlet,ez tenyleg jol hangzik :lol: Sajnos en nem vagyok egy kezmuves,irigylem azt aki tud varrni :lol: Mikor veszed meg?
Fanni drukk szerdara+++++++++++++++
Csiperke,
ne hagyd hogy elnyomjanak,egy kismami kivansagat igenis tiszteletben kell tartartani!!

Kép
petitpois
 
 


Jó reggelt!

Mindenki dobjon fel a pocakjáról képet mert kivi vagyok rég nem tettünk fel :D
Na elkezdem a sort szóval 33 hetes pocak:

Kép

Boni felmentést kap bár szívesen megnézem az ő pocakját is :lol:
Vendég
 


Pandus! :D
Szép pocid van!

Petitpois! :D
Valszleg a férjem megy a babakocsit megrendelni, és majd ő kipróbálja helyettem, ugyanis nem merek már 4-5 órás utat (oda-vissza) bevállalni, meg neki még más helyre is menni kell, szóval 1 nap! De megbízom benne, jó a szimata! :wink:
A bevásárlókosár is piros lett gondolom?
Most kinéztem az ebay-en egy maxi hordozót 119 euro + lábzsák 38e, a hordozónál úgy olvastam, hogy száll.ktg 10e, akkor csak azt kell számolni, vagy még a lábzsákét is (az 3,8e)?
Lábzsákot nem akartál venni a hordozóhoz?

Orsi! :D
Nagyon kreatív vagy!

Fanni! :D
Akkor szerdára 1 nagy kalappal, mikor mész uh-ra? Állandóan faggatlak! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 


Petitpois,
köszi az infokat!!!
Ha megrendelem a cameleont, akkor abba nincs benne a huzat amit választok előzetesen????
Ti mint már szakértők, mit ajánlotok, sima vagy fleece????
Nekem a barnás nagyon tetszik... :D

Donika,
én zsákot már nem vettem a hordozóba, de te azért hamarabb szülsz... :?

Orsi,
hú bizti jól fog kinézni és ügyi vagy, hogy sk csinálod!!!!
én ilyenben tök béna...

Véda,
gratula az izgága bébihez!!!! :D

Csiperke,
állj a sarkatokra és most minden úgy legyen, ahogy nektek jó!!!
sztem ez a legkevesebb!! :oops:

Pandus,
hú de jó nagy!!!! :D
este fotóztatok és rakok fel én is!

Fanni,
kitartás!!!
nekem a csípőm fáj szörnyen egy ponton és kisugárzik a lábamba, éjjel már kb.3szor kell próbálkoznom mielőtt felállok és nekiindulok.. :oops:

Kép
fendike
 
 


Sziasztok!

Donika:
Örülök hogy már jobban vagy remélem így is marad.

Boniko : Ne sokáig örizd rokakomát!!

Pandus : Dórika táncolt biztos a torta örömére. Szép pocid van

Petitpois : Nagyon szupi az autósülés

Véda :
Örülök hogy már egy kicsit jobban vagy és gratulálok a kis pocaklahó fejlődéséhez.

Csiperke: Ne hagyd magad most alkalmazkodjanak te hozzád

Fanni: Drukkolok szerdára .

Magamrol: 2 napja elkerül rkakoma aminek nagyon örülök.Boniko biztos hozzád ment. Én már nem kérnék belőle. Holnap délután megyünk babamozizni és szerdán az orvosomhoz. Már nagyon nagyon várom a babamozit.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Pandus,
nagyon edes kerek poci :lol: pont olyan mint az kepen a neved mellett :lol:
Holnap teszek fel en is fotot :lol:
Donika,
a bevasarlokosar antracit szurke,mert feltem hogy a piros hamar koszos lesz.Viszont az ules ,kupola, napernyo mind piros :lol:
Ebay:szeritnem irj az eladonak egy rovid levelet mert lehet hogy csak egyszer ekll ptk-et fizetned.
Kozben megerkezett a kis pulover is amit a picurnak rendeltem,nagyon cuki :lol:
Labzsakot en sem akarok a hordozohoz mert rendeltunk a bugaboohoz, szerintem az eleg lesz.(szin szurke)
Fendike,
az alaparban elvileg itt csak a sima uleshuzat van benne(alapszin) es arra meg kulon kell rendelni az altalad valasztott szinu huzatot :? Mi a fleece mellett dontottunk mert az elado szerint nyaron kellemes huvos telen viszont jo meleg.Es sokkal puhabb mint a masik anyag szoval nekem szimpibb.Ha gondolod kuldok a reszletekrol PU-t .. :lol:

Kép
petitpois
 
 


Köszi lányok :D Várom a képeket :wink:
Vendég
 


Petitpois!
A fleece anyag nem hamarabb koszosodik, nem kényesebb? Én még élőben nem láttam, szóval vakon vagyok! :D Nekem is küldjél már részleteket priviben!
Ha rendeltél a bugához lábzsákot, az tök elég! Nekem azt mondta az eladó, hogy a huzat benne van az árban, vagy csak az alpszínre gondolt? :oops: Ha a sportülést használod, akkor milyen tetőt teszel fel, a mózes tetejét, vagy külön rendeltél hozzá napfénytetőt? A bevásárlótáska is mosható, ugye? Én olyan színűt gondoltam, mint a mózes színe, szóval nem az alap!

Nyuszi!
Köszi, remélem én is, hogy legközelebb majd 10 hét múlva lesz ijedelem! Biztos jó lesz a mozi, majd tegyél fel képet Krisztiánról! Örülök, hogy róka komát sikerült elküldened Bonikónak!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Hordi lábzsák :)
téli babáknál nagyon praktikus, nekem volt a fiúkkal. Azért jó, mert ha a hordit kiveszed, a lábzsákot ráhúzod a gyerekre és már lehet is vinni, alatta lehet normál ruhában. (persze egy takaróval is lehet helyettesíteni :) )
szóval szerintem meggondolandó.

ebay: ált. ilyenkor a magasabb postakgt-ét kell fizetni, plusz néha 1 eur minden további megvásárolt termék után.

jó sok bugaboo kocsi lesz itt :)

Donika :)
ha fizikailag bírod, nyugodtan belefér ám a 4-5 órás kimozdulás, én a legvégén is még simán mentem 1 napokat Pesten.
(hehhe Lili születése előtti napon is ott voltam :) )

Pandus :)
nagyon aranyos a pocakod!

huzat: a bugaboohoz ugye vannak plusz huzatok. Télre szerintem a polár (fleece) jobb, mert melegebb, nyárra viszont a vászon, mert hűvösebb, egy polárban tuti megfő a gyerek.

amúgy ezeket az anyagokat én élőben nem láttam, de a BBC loolához volt nekem anno világos huzatom és abszolút nem koszolódott könnyen, mert valahogy lepergett róla a kosz, tehát egy sima homokos láb semmi nyomot nem hagyott.

majd mutatok képet, ha meglesz a babakocsi, meg bele a huzat. Ez azért ca. január vége, mert 4-6 hét a szállítás.
(Brendon megint hozta azért a formáját. Ez a kocsi Mo-n csak szettben van és csak 2 színben :? )

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika:
Remélem ugy helyezkedik majd el hogy lehessen róla fotót csinálni. Ha sikerül akkor rakok fel.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Orsi! :D
Még átgondolom a menetet, úgyis csak jövő héten kerül rá sor!

Az utóbbi 2 napban esténként az alhasam olyan fura, mintha összehúzódna (nem kemény), és zsibbadna, egészen a szeméremcsontig. Tegnap is egész nap jól voltam, aztán este meg ez, reggelre meg ismét jól vagyok. Mitől lehet ez, baj van? :oops: Vagy okozhatja még a fertőzés, amire a Klion hüvelytablettát használom?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
ment privi,jo hosszu lett :oops: :lol:

Kép
petitpois
 
 


Orsi,
Köszönöm :D

Lafi: Holnap délután már otthon lesznek :D nem indult be a teje de nincs elkeseredve ,,táppal is felnőttek mások" . Hunornak jó étvágya van :D Sebe fáj még de napról napra jobb.
Vendég
 


Petitpois,
elküldöd léciléci nekem is amit Donikának???
Már én is hajlok nagyon a buga irányába... :D

Kép
fendike
 
 


Azért írom kicsivel, mert senkit nem akarok megbántani, csak jót akarok, akkor olvassátok el, ha a jó szándékot értelmezitek ki belőle - volt már baj az agitációimból. Persze mindenki maga dönti el, ezt is.

Nem akarok beleszólni, DE: Lafinak és mindenkinek: a tej nem indul be mindenkinek csak úgy hipp-hopp (főleg császár után!). Azért tenni is kell. Szerintem nem jó hozzáállás a tápon is felnőttek mások. (Vagyis erről azt gondolom, oké, mások, de ne az én gyerekem.) Más kérdés, ha tettem érte, v. beteg lettem és úgy nem ment. De azoknak, akik nem OLYAN szerencsések, be lehet indítani a tejet, még ha küzdeni is kell érte, és esetleg nehezebb mint a tápikeverés. De higgyétek el, megéri, és ezt csak akkor tudjátok meg, ha már szoptattatok, hónapokig (mert az eleje küzdelem, fájdalom, utána pedig már "csak" gyönyörködsz a hozzád bújó kis életben :lol: ). És a babáson nagyon sok segítséget lehet kapni e téren is. Nekem is ott segítettek, és sikerült.

dkata
 
 


Kata,
Lafi tett érte teák, homeós próbálta szoptatni Hunort sőt biztos most is próbálja de eddig nem indult be.
Vendég
 


Sziazstok!

idáigtréningen voltam :?

PAndus köszi, hogy elengeded a képet! :lol: de majd bepótolom! de naggyon szép a Dóralak!

NYuszipuncs jó babamozizást!

Ja ma is ÉN győztem Rókakomával szemben! :lol:
Vendég
 


Nekem 1 hónap után se indult be rendesen... Ez a pár nap nem jelent semmit. Próbálni kell tovább, sokat fejni, minnél kevesebbet pótolni, és sokat, sokat szoptatni. Pihenni, rendesen enni, inni. Nekem ebből állt a napom sokáig, de megérte. Tudom, van, akinek megy könnyen (hogy irigyeltem a lányt a kórházban, aki már másnap fejt egy bödön tejet, én meg elsírtam magam örömömben, mikor jött 2 (szó szerint kettő) csepp). Ezzel csak azt akarom írni, hogy ha pár nap, hét után nem indul be, akkor is van még rá esély. (Nekem azt mondta a védőnő meg a doktornő is utólag, kb. másfél hónap után, hogy ők nem gondolták volna már, hogy beindul - és mégis.) De hozzáteszem, én a lefejt tejeket adtam vissza a gyereknek, és nem pótoltam vissza táppal. Attól csak kevesebb lesz a tej, a szopitól meg több. De inkább akit érdekel, a babáson vissza tudja olvasni az összes "kínlódásunkat", és a tanácsokat is. Szóval ha beszélsz Lafival, és szeretne szoptatni, akkor biztasd, hogy semmi nincs veszve. Ja, more milk kapszula sokaknak segített, én is szedtem.

dkata
 
 


Donik, Fanni, Petitpois, Fendike, Nyuszi :D
Köszi!!!

Fanni :D
Már 1 hete nem Utrozok, attól nem lehet a barna. De ma átment barnából csúnya tejeskávéba, és viszketek is :oops: Ma este kezdem a Pimafucin hüvelykúpot. Kismamik is használhatják, ártani nem fog, és ha fertőzés, remélem, elmúlik tőle. (Dokihoz most nehéz lenne eljutnom.)
Hátfájásod biztos az ülő munka miatt is rosszabbodik. És talán a fekvés se jó neki. Óvatos gerinctorna nem segít?

Donika :D
Te, ha jól tudom, Kliont használsz. Neked mióta van fertőzésed? És nem akar múlni, hogy még mindig használod? Te Pimafucint nem használtál?

Kata :D
Én is a szoptatásért sokat küzdők, de sikerrel járók táborába tartozom. Már most mondom, hogy bárkinek van szüksége szopis segítségre, szívesen segítek. Tényleg vannak csodák, és tényleg, hihetetlen érzés, amikor napokig nincs tejed, vagy kevés, és körülötted mindenki sopánkodik, és akkor egyszer csak, a sok kinlódás után, valóban beindul, és a csemetéd csak nyel, és nyel, és nyel, és bőgsz örömödben, mert ez tényleg egy csoda :D Ettől függetlenül, ha valaki már nem bírja erővel a küzdelmet a szopi sikerért, és végül tápszert ad, ugyanolyan jó anya, mint a szoptatós mamik, hiszen a szeretet nem - csak - ezen múlik :wink: (Azért nagyon drukkolok, hogy sikerüljön nekik!)

Véda
Vendég
 


Donika :P
UH-ra holnap délután megyek :D

Lányok :P
Köszi a drukkokat szerdára. Ma 9-től 7-ig tanultam, de nem fogok a végére érni. Mostmár nem izgat. Ami belefér, azt megtanulom, aztán meglátjuk :roll:

Fendike :P
Ez nem jó hír :? A csípőm még nem fájt sosem, de összefüggésben van a gerinccel, így az is képbe jöhet.

Csipikém :P
Megint kimostad a telcsidet? Mert tegnap már nagyon aggódtam érted és küldtem egy sms-t, amit a telcsim úgy mutat, hogy nem kaptál meg! Babaszoba képet kérünk!
Lehetne megértőbb a család :?

Pandus :P
Nagyon szép a pocid. Remélem, majd az enyém is ilyen szép lesz, végülis a Tiéd volt a dörzsi minta :lol:

Lafiról :P
Örülök, hogy hazaengedik őket :D Férjem unokahúgának csak 5. napra lett teje, pedig "természetes úton" szült! Ígyhát van remény. Biztos vagyok benne, hogy Lafi mindent megtesz!

Én ma egész nap görcsölgetek. Remélem, nem megerőltettem magam... hanem csak a szalagok...

Jó éjt, Lányok!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Véda! Akkor egy cipőben és egyetértünk. :lol:
Nem lehet, hogy éppen még egy kis progi kéne? Kérdezz rá a Kaáliban! Nekem a barnánál megemelték!

dkata
 
 


Sziasztok!

Fanni!ari vagy,majd megkapom,csak a férjem kikapcsolta,nem vagunk otthon,és nem tudom a pin kódot fejből.

Lányok!nagyon,nagyon el vagyok keseredve.Ma voltunk 4d-n,ahol megnézték a picit,nagyon édes,sokat mosolygott,de megmérték az agykamráját,és hát 7mm,ami nem tul jó.azt mondta előszőr hogy nem kell aggodni,de aztán a végén megkérdeztem,és azt mondta vegyük fel a kapcsolatot a dokival,figyelni kell.Hát egész uton bőgtem,itthon nem mondtunk semmit,mert ezt meglepetésnek akartuk karácsonyra,de így nem tudom hogy mi lesz.Felhívtuk a dokimat,holnapra berendelt egy uh-ra,azt mondta hogy a saját szemével akarja látni.Hát nem nyugtatott meg,most nagyon magam alatt vagyok.Bár ez megint olyan,hogy nem tudok semmit tenni.

Orsi????????????tudsz mondani valamit?!

Kép
csiperke
 
 


Csiperke,
Ebben nem tudok semmit mondani nem értek hozzá de Orsi biztos ír valami okosat. Drukkolok remélem csak elnézték!
Vendég
 


Csiperke :)
az agykamratágulat határértékét így fejből nem nyomom Neked, de utánanézek.
Azt tudom, hogy ugyanúgy minor anomáliának számít mint pl. a vesemedence-tágulat. Az, hogy helyileg hol van számít, és az esetek döntő többségében semmiféle problémát nem okoz.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
köszönöm,nagyon félek a holnapi uh-tól,és a doki szavaitól,de megköszönöm,ha utána nézel,én is azt keresem mindenhol,de alig találok valamit.

Sírhatnékom van,de nem teszem,bízok benne,hogy nincs nagy baj.
De ha nem megyek 4d-re magamtól,akkor ki sem derül.Röhej nem?
Legalábbis nálunk kötelező uh-n biztos nem,és akkor ugy tudnám,hogy nincs semmi baj,most meg csináltam magamnak aggodni valót,de mostmár akkor derüljön ki.

Szorítsatok holnap 11 körül!Kérlek.De ha van is valami,akkor is a pici lányom,és imádni fogom.

Kép
csiperke
 
 


Jó regeglt!

Csiperke nagyon szorítok, hoyg csak elnézték!

FAnni drukk a mai Uhhoz! tegnap nekeis elég rendesen mensis hasfájásom volt, gyorsan vettem be Magne b6ot, és lefeküdtem.. REmélem nekem is a méh növekedésétől volt!((((((())))))))))))

Véda remélem megszűnik abarna

Mindenkinek Szép Napot!

Én semmilyen formában nem fogadtam el az anyatejet, pedig volt anyumnak, rengeteg mindnet kipróbáltak, anyukám nagyon el volt keserdve, de a végén tápszeres lettem...

:?
Vendég
 


Csiperke!
Én sem értek hozzá. Sajnálom, de azért néha az orvosok hajlamosak a túlzásokra, nem is kicsit! Nagyon drukkolok, hogy a mai vizsgálat után megnyugodj, és jó hírekkel gyere! :)

Fanni!
Akkor délután jelentkezz!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Véda!
Nekem volt úgy, hogy kezdtem lecsökkenteni az utrot, és elkezdtem barnázni, aztán a dokinő azt mondta, hogy legyen plusz 1 hét!
Úgy érzem, hogy a klon jó lesz, már sokkal jobb, mint volt. Nekem egyáltalán nem volt viszketés, égő, csípő fájdalom, a hüvely ph nem volt jó, és arra kaptam!

A tejcsi témához csak annyit tudok megerősíteni, hogy brtnőmnek nem volt teje, minden nap próbálkozott, mint Lafi is, hazament a kh-ból, és jóval utána mégis megindult! Utána annyi volt, hogy 2 gyerkőcnek is elegendő! :P Drukkolok, hogy Lafinak is meginduljon, mert ahogy a többiek írják, fantasztikus érzés lehet! :D

Kép

Kép
donika
 
 


Csiperke,
képzelem, hogy megijedtél!! :oops:
Szorítok nagyonnagyon!!!

Donika,
örülök hogy hatásos a klion!
én holnapok megyek cukorterhelésre és végre vetetek kenetet is, bár most nincs panasz, de erről most nem szólok, vegye csak le, semmiből nem áll.. :D

Kép
fendike
 
 


Fanni,
megy a drukk az UH-hoz++++++

Csiperke,
gondolom most vagy a dokinal,remelem minden rendben lesz es csak tevedes volt++++++

Nyuszi,
gyere gyorsan a babamozi kepeivel,mar nagyon kivancsi vagyok milyen Krisztian baba :lol:

Fendike,
ment harom PU is!! :lol: :lol: Lesz mit olvasnod :lol:
Donika,
utolagos engedelmedde latkuldtem Fendikenek a tegnapi levelezesunket Bugarool :lol:

En is ma megyek a dokimhoz,de csak este,megprobalok kicsikarni belole egy cukorterheleses vizsgalatot meg karacsony elott,mert o csak a 26 heten akar kuldeni...

Kép
petitpois
 
 


Sziasztok, köszi mindenkinek a drukkot, itthon vagyunk, kajáltunk, most alszunk, kint volt a dokibécsi, hősiesen tűrtük a dolgokat és makk egészségesek vagyunk. kórházban 3 napig inkubátor alatt volt, infúziót kapott mert hipózott, de túlvagyunk...

És hát sajna tejem nincs, tápszerezünk. Még nem adtuk fel, de ami nem megy, egy idő múlva nem erőltetem.A doki mondta, hogy adjunk időt, hátha lenyugszok a kórház után, ha nem jön akkor sem, nem baj, más is felnőtt táppal.
Én mindent megtettem amit lehet, most is iszok minden löttyöt, már szétesnek a cicijeim a fejástől meg a masszírtól, nem megy, ez van. Nincs lelkiismeret-furdalásom emiatt!!!!

Fanni, nagy grat, Pandus megíra, mi újság odabent, nagyon drukkoltam nektek az uhunézéskor!
Vendég
 


Lafi,
Kép
Vendég
 


Szia Lafi,
de jó hogy újra itt és jól vagytok!!!
Tényleg ne legyen lelkifurdalásod, lényeg hogy mindent megteszel...
Én is szinte csak tápszert kaptam és szuper egészséges gyerekkorom volt, anyukám mindig emlegeti, hgy alig voltam beteg.
Hunor szépséges kisbaba, Pandus felrakta a fotókat, mind megcsodáltuk. :D
A kórház gondolom egy olyan élmény volt amit szeretnél elfelejteni, úgyhogy arról én nem is kérdeznélek, csak azt kívánom, hogy nagyon boldogok legyetek Hunor babával!!!!!!

Kép
fendike
 
 


SZiasztok!

LAfi örülök, hoyg otthon vagytok, és mégegyszer hatalmas gartuláció a gyönyörűséges babádhoz! :lol:

FAnni nagyon várlak már a hírekkel!
Vendég
 


Lafi! :P :P :P
Éljen, újra itt, Hunor babával az élen! :P Ahogy Fendike is írta, mind megcsodáltuk a fiatalúrt, örülök, hogy jól vagytok!
Én a szülés történetedre lennék kivi, ha majd lesz időd leírod? Fájt az érzéstelenítő, mennyi ideig tartott az egész? Nem is volt lehetőség arra, hogy természetes szülés legyen? Utána hogy bírtad, fájt a fejed? Gondoltam rád, mert írtad, hogy fejfájós vagy!

Fanni! :P
Mi újság, gyere már!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!
Csak egy gyors bejelentkezés!
2 babát láttunk, a 3. is mintha ott lenne, de egyáltalán nem sikerült az UH-val behozni.
Csak 2 hét múlva megyek újra!
Köszi a drukkokat!
Megyek tanulni, holnap vizsga :?
Jó éjt!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! :P
Örülök, hogy minden rendben! Drukk a holnapi vizsgához!

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni,
szuper hirek most mar csak a vizsgara koncenralj,holnap mar tul is vagy rajta :lol: gratula!

Lafi,
nagyon orulok hogy minden rendben veletek,lenyeg hogy Hunor baba jol van a tobbi nem szamit.nagyon kis cuki mar megcsodaltuk a fotokat :lol: gondolom mar birtokba vette a kis szobajat :lol:

Pandus,
az igert pocakfoto
:lol: Kép 24 hetes poci

Ma voltam dokinal minden rendben terheleses cukorral majd csak januar elejen megyek :shock: :? De hat o tudja itt ez a szokas..
Amugy tok rendes volt igy most jol elbizonytalanodtam a korhazzal kapcsolatban.Jol ossze is vesztunk apaval,most mosolyszunet van :lol:

Kép
petitpois
 
 


Lafiiiiiii :P
Szia! Nagyon örülök, hogy minden rendben!
Nekem az egyik barátnőm sajnos nem jött rá, hogy nem eteti a gyereket, ő azt hitte, minden rendben. Aztán ahogy hazaengedték, kiderült, hogy a gyerek nagyon sokat fogyott. Szóval fő, hogy tudod, mi a szitu :wink:
Azért drukkolok, hogy az otthoni nyugiban beinduljon a tejcsi. Hja és ha ki akarod írni magadból a bosszúságot, szerintem mindenkit érdekel, mi volt, bár Pandus és Orsi aranyosan közvetített!
Puszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Petitpois :P
Formás poci :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: