Új privát üzeneted érkezett!

Úgy néz ki, hogy lett két új határidős munkám. Az egyik beadása dec 30. a másik jan 2. Sztetek ez elég száni?????????????????????? :(
Király évhez király lezárás. (hátha nem minket választanak...)

Kokusz!
Sztem hétfő vagy kedd mindegy. De akkor a keddet várom. :)
Vendég
 


Köszi Lányok!
A nagypapaság és az ikrek még csak egy info neki. Vagyis inkább csak az utóbbi, mert már amúgy van 3 unokája. Azért remélem, otthon tényleg összekapja magát :roll:

Junko :P
Nem tudom, mekkora meló, de az lett volna az igazán száni, ha karácsony előtti nap adják :wink: Látom, kicsit magad alatt vagy, de mindjárt itt a január és jönnek a picik a pocidba. Blasztok, ugye jól emlékszem? Csak mert elég nagy az esélyed, tudod, nekem itt a pocimban mind blaszto 8) Drukkolok!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


"Arról, hogy a dolgokat meg kell várni...
Megvárni, egy angyal és egy szent türelmével, amíg a dolgok - emberek, eszmék, helyzetek-, melyek hozzád tartoznak, eljutnak hozzád. Egyetlen lépést sem sietni feléjük, egyetlen mozdulattal, szóval sem siettetni közeledtüket. Mert bizonyos emberek, eszmék, helyzetek, melyek életedhez, jellemedhez, világi és szellemi sorsodhoz tartoznak, állandóan útban vannak feléd. Könyvek. Férfiak. Nők. Barátságok. Megismerések, igazságok. Ez mind feléd tart, lassú hömpölygéssel, s találkoznotok kell egy napon. De te ne kapkodj, ne siettesd útjukat és közeledésüket. Ha nagyon sietsz feléjük, elkerülheted azt, ami fontos és személyesen a tiéd. Várj, nagy erővel, figyelmesen, egész sorsoddal és életeddel." /Márai/

Jó éjt. :wink:
katica_75
 
 

 
 

Üdv Szánik!

Katica,
Ez short! A fogis sosem long, a szedés hossza ne zavarjon meg! :) Akkor long, ha szúrsz már előző ciklusban is!

Kókusz,
ha lenne némi eltérés, akkor egészen váratlanul talán meglenne a plusz bibi, ami miatt eddig egyszer sem sikerült...
Drukk a keddi teszthez! :wink:

Junko,
én is! 8)
Bár valóban a januári beültid lenne az utolsó úúúgy! :wink:
A munkákat ne is mondd... :roll: Száni, száni...

Műköröm nem esett még le? :)

Keti,
üdv itt!
angel37
 
 


sziasztok.

meg 3 het szilveszterig :lol: :lol: :lol: be vagyok zsongva.na meg bekitgetem a hazigazdakat mert ha most szakitanak nem lesz hova mennunk :? :shock:

kokusz,nem lottel el egy tesztet titokban?

junko.mukorom?5 percig se tudnam elviselni.engem az tuti nagyon iritalna.a koromlakk is idegesit a ruzst is csak percekig birom a szamon.

angel.mindjart vege az evnek es aztan jon a mi evunk!

fanny.apukad bizti nagy lenduletet kap hogyha megtudja a babakat.

katica?

Kép
monyo83
 
 


Monyo,
Hát az tényleg gáz ha most vesznek össze,
akkor gyertek hozzánk :lol: jobb híján nálunk szilveszterezik a banda, mostmár legalább helyünk is van hozzá.
Vettél már valami sexit?

Junko
Te is sexisebbre veszed az évvégét az új körmökkel :-) ??
Jaja a melót ne is mondd nálunk is most van a nagy hajtás év végén...meg a 2 ünnep közt is dolgozunk, ezt úgy utálom...

Angel
ha valakinek rendesen van 1ébként pé.-je az sort-ot kap?Vagy milyen szempontból döntik el?

Kókusz :?:

Mi holnap randizunk cs.szemmel :wink: Hát a leleteimet igazából én hagytam el a költözésnél... :cry: csak azokat akartam pótolni.Csak remélni tudom hogy nem jutottak valami őrült kezébe... :mrgreen:
Én még karira sem vettem senkinek semmit.. :oops:
katica_75
 
 


Hali Csajok!

Nem teszteltem, majd holnap, de szerintem nem sikerült ,... jönnek elő a ragyáim :?
kokusz
 
 


Kókusz továbbra is szorítok!! ++++++++++++++++++++++++++ (nem ér utolérni szániságban !!! (3 insz.) )
Ügyes vagy hogy kibírod holnapig! :lol:

Többiek?
Holnap drukkoljatok nekünk! :shock:
katica_75
 
 


Katica

Köszike ... :) ma a fél napot végigbőgtem, ne kérdezzétek miért ... már előre kibőgtem magam.
Drukkolok holnapra :) majd gyere a hírekkel.

Ja írok pü-t.
kokusz
 
 


Jó reggelt! vendég jött!

Kókusz remélem rosszak a megérzéseid és ma már örömkönnyeket ejtesz!

KAtica drukkolok mára!


JUnkó kitartás az év végi hajrához!


Angel mikor lesz meg IR?
Vendég
 


sziasztok.

katica drukk mara.ma megyek vasarolni.

kokusz,nagyon szoritok gyere gyorsan a hirrel.

Boni grat az 5 hethez.

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok

Negatív :( pedig mikor ment a pisi a teszten mintha láttam volna egy másik csíkot, de aztán már nem láttam. Még ma progizok és holnap még egy teszt de aztán ha az is negatív akkor ennyi volt. Kivagyok eléggé ....
kokusz
 
 


kokusz :cry: hanyadik dpon vagy?van meg esely?
sajnalom hogy kivagy. :cry:

Kép
monyo83
 
 


Monyo 15. dpo .... Esély? Nemtom ....
kokusz
 
 


:cry: de talan ha lattal csikot?.....
en 13 dpon mar feladom,mert ugy vagyok vele hogy akkor mar latszodnia kell,de mindenki mas.

Kép
monyo83
 
 


Hát majd holnap meglátjuk ... tesómnak már egy hete késett a mensije és még negatív volt a teszt ... :roll:
kokusz
 
 


kokusz lehet hogy nalad is igy van..holnap kiderul.addig is++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
monyo83
 
 


sziasztok!
kOKUSZ TOVÁBBRA IS DRUKK ITT IS!privi ment.

Monyó
jó vásárlást, engedd szabadjára a benned rejló "ragadozót" !
:lol: :lol:

mi meg tök lerobbantunk, igyexünk nem megfertőzni az egész K. intézetet.. :oops: én is akartam ma vásárolgatni de így megint elmarad...hogy lesz ebből Karácsony? :roll:
katica_75
 
 


katica utalok vasarolni :oops: mindig nagy hevvel megyek aztan jovok haza ures taskaval es a parom jol osszeszid.ilyen vagyok.
most is mondtam hogy menyit szeretnek kolteni erre a parom a penz duplajat adta.aztan tuti megint hazavagodok a nagy semmivel.olyan ciki ez :oops:
egyebkent kilottem a szoknyat mivel nyilt terepen is leszunk ugy erzem oda fogok fagyni.marad a naci egy szep felsovel.az igazi meglepetes ugyis a hajam lesz :wink:

Kép
monyo83
 
 


ja,igyal sok mezes teat es ha gondolod probald ki a tantum verde cukorkat nekunk bevalt.

Kép
monyo83
 
 


Most csak röviden.

Kokuszkám, nagyon sajnálom. nem lenne érdemes a 4. után (azért még egyet vállalj be) lombikozni? Te ehhez hogy állsz?

Puszi csajok, sok a munka majd jövök.
Vendég
 


Üdv!

Kókusz,
:( :( :(
Csatlakozom az előttem szólóhoz...

Abban is ,hogy sok a munka, de majd én is igyekszem jönni!

Monyóka,
én se vagyok egy nagy shoppingolós, de azért nem gond, ha kell egy kicsit költelezni! :wink: Menni fog az!
angel37
 
 


na megjöttünk! :lol: Kedves volt a doki és pontos.Májusban felkészítés a lombikra juniban pedig nekilátunk! :lol: így valószinűleg én leszek az uccsó száni, de egyáltalán nem bánom! :lol:
Egyébként normális a fél éves várólista??? Februárban - mivel az időbe belefér- még 1 inszemet javasolt... :roll: A laparra is rákérdeztünk és Ő is azt javasolta hogy még nem kell!! :lol: majd ha 3 lombik után sem lesz semmi akkor esetleg.

Monyo
Te vagy a tökéletes asszonyka! Sütsz, főzól és még vásárolni sem szeretsz?! :P Én szeretek költeni...nagyon is. Vettél azért valamit? (ja az t. verde tényleg jó.)
katica_75
 
 


Katica,
Sajna ez van :? , szted én miért várok ennyit? :wink:

Örülök, hogy tetszett a doki! :D

Az utolsó szániságot még ne kiabáljuk el, már csak azért is mert lesz itt még egy inszem! :)
angel37
 
 


Angel :lol: ja hogy ezért?? :shock: :lol: már értem is. :oops:
mindenhol ennyi vajon vagy a kaáli ilyen népszerű?Az unokabátyámék 8 éve jártak a k.-ba akkor még 3 havonta tudtak lombikozni...3.ra sikerült is, és most van két cuki 7 éves rosszcsont..akik mellesleg zsenik :shock: :P de azóta bizi mégtöbb lett a meddő pár...
katica_75
 
 


Boni, Fanni,
Ti hogy vagytok? Tünetek vannak már?? :P
katica_75
 
 


Katica,
tavaly még én is tudtam! :wink:
Iden januártól kényszerült az intézet erre a megoldásra. :? Egyébként népszerű is, ja! :)
angel37
 
 


Na hali csajok

Ma reggel is negatív :) nemrg keltem fel .... :shock: egyszerűen nem tudtam reggel ébren maradni, kivasaltam uram ingét oszt vissza az ágyba.
Hívtam az intzetet most spontánozunk egyet - kíváncsi vagyok lesz e peteérésem - és januárban újra kezdjük már közben be nem babásodok. :)

Vajon mindenhol ennyit kell várni lombikra?
kokusz
 
 


Kókusz
Na jól van örülök hogy ma már jobb kedved van ! Így kell ezt csinálni!!!
Na de ne légy már lusti! -gyere velem avivázni! lécci lécci! :P valaki esetleg? (bár már olyan kevesen vagyunk! :lol: ) ugyhogy még lécci lécci!

Angel és azt nem lehet hogy az ember 1ből 2 dátumot foglal le? Mondjuk ugye június meg ...október? Aztán ha sikerül van 1 plusz hely! :lol:
És még 1 kicsike kérdés.Már az elsőnél csinálnak próbaként icsi-t? Mert mi van ha 1 sem termékenyül meg...?? Akkor oda az egész program.
(Ígérem nem zaklatlak mostmár.. :oops: )
katica_75
 
 


Kókusz,
:(
A Forgácsban asszem nem, de ott végigcsináltatják a 6 inszemet előtte!

Katica,
Neeem, ilyen disznóságot nem lehet - bár nem mondom, hogy nekem máég nem jutott eszembe! :)
Ha kell ICSI, apa eredménye v. a petesejt burkának vastagsága miatt, akkor megcsinálják! :wink: Nyugodtan a biológusokra bízhatod! :wink:
Ha netán másnapra egy se termékenyül meg ICSI nélkül, akkor asszem másnap is meg lehet csinálni! Nekünk sose volt ICSI.
angel37
 
 


Disznóság? :oops: :oops: azt hittem jó öklet! :lol: :lol:
ez jó hír, mert ha netán ez lenne a hiba-mármint hogy nem bírnak bejutni a petesejtbe akkor már az elsőnél tudják kezelni.

Monyó?
katica_75
 
 


Kókusz!
Sajnálom, hogy nem sikerült. Figyu! Csináld azt, hogy írasd fel magad Sipivel a lombik várólistára és amíg várakoztok, addig mehet tovább az inszem. Én is ezt csináltam. Harmadik után már nem igazán hittem benne, ezért kértem, hogy írjanak lombikra. Márciusban kaptam szeptemberi időpontot, de mégse tűnt olyan soknak a várakozás, mert közben még volt 3 inszem és hát azért picit minden hónapban reménykedtem.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Katica

Mikor lenne ez az aviva? Ha már ilyen szépen kéred :)

Angel

Köszi, hát én nem bánom a 6 inszemet ... ki tudja ... hátha sikerül még alamelyik, persze tudom a statisztikák nem ezt mutatják.

Kamilla

Köszi a tippet, majd akkor januárban megbeszélem ezt vagy a tanárúrral vagy Sipivel. Érdekes valahogy annyira idegenkedem még a lombik gondolatától is ... ez normális? Már úgy értem, persze ha úgy sikerül csak akkor oké de valahogy nem akarok addig jutni, igaz ez nem így működik sajnos :)
Most várom mikit mindenesetre .... de még a hasam se fáj .... :twisted:
kokusz
 
 


Azta Kamilla már 18. hét .... :shock: dejóóóóóó
kokusz
 
 


Kókusz,
Egyszer 4órás oktatás 1 hétvégi napon...aztán otthon lehet folytatni könyvből, zenére :lol: segít hormon problémán és azt mondta a néni hogy az elzáródásokat is meg lehet nyitni, rögtön sorolta is -telefonon- hogy hogy kell lóbálni a lábakat :lol:

Hát én sem gondoltam volna, hogy így tudok majd örülni a lombik előjegyzésnek! :roll: sőt régen kifelyezetten idegenkedtem tőle...de igazából az győzött meg hogy mi sem leszünk már fiatalabbak.
katica_75
 
 


Katica :P
Én is voltam aviván, nem csináltam sokáig, csak talán 2 hónapig és szépen beállt a ciklusom. De aztán a lombik mindig összekavarta. Tényleg hasznos! Hja és a hormonjaim is jobbak lettek tőle!

Kérdésedre én köszönöm, nagyon jól vagyok. Tegnap a dokim mondta, hogy egy mázlista vagyok, hogy se hányinger, se semmi. Azért néha furin vagyok, dehát eléggé terhes vagyok, így ez érthető :lol: Persze most jön a kopp-kopp-kopp, mert még simán jöhet "tünet" csőstül!

Kókusz :(

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Katica,
csinálgattam egy darabig az avivát, egy biztos, ez én petevezetőimet nem nyitotta meg, láblóbálás ide vagy oda :roll:
Ciklusrendezésre sztem is jó! :)

Kókusz,
sztem próbáld meg te is úgy, ahogy Kamilla mondja! :wink: Hátha az eredmény is u.az lesz! :wink:

Normális, hogy idegenkedsz, én is idegenkedtem, vissza lehetne keresni a fórumon, hogy nem egyszer írtam, hogyha kiderül, hogy el vannak záródva a petevezetőim, én ugyan nem megyek lombikra! :oops:
Látod, mostanra meg egészen megszerettem! :mrgreen:
angel37
 
 


sziasztok.

hazajottem.)
tegnap lejartam a labam.

kokusz sajnalom hogy nem sikerult.szerintem az nagyon jo otlet amit kamilla irt.

Kép
monyo83
 
 


Ja-ja-ja, szerintem én is írtam valami ilyesmiket, hogy lombikra majd csak akkor megyek, ha már 35 körül leszek és még mindig semmi. Hát valamire csak jó az inszem is, csak az én problémámra nem volt megoldás. (nem is volt problémám) Gondolkoztam azon amit a Tanár úr mondott utána, hogy az volt a gond, hogy a petesejt burka túl vastag volt.....Szerintem az a petesejt úgy van kitalálva, hogy ha sok spermium körülöleli, akkor fellazul a burok, hogy a legügyesebb be tudjon menni, nem? (Szóval Apa volt a hibás, mert nem tudta fellazítani a burkot. :) ) Végülis már mindegy.

Kókusz. Igazából azért is jó az inszem, mert felkészít a lombikra. Ha belegondolsz, csak annyi a különbség, hogy picivel többet kell szúrkálni előtte. A leszívást végig alszod, a belülti meg olyan mint egy inszem. Remélem csináltam neked egy kis kedvet hozzá. Ja, és mellékhatások meg nekem egyáltalán nem voltak, pedig nagyon féltem, hogy lesznek.

Fanni! Én akkor kezdtem el hányni, mikor elkezdtem vastablettát szedni, úgyhogy, ha ilyet mondanak, akkor Hipp-Natalt vegyél, mert az folyékony és nem hányod ki. Reméljük a jövőben is rókamentes napjaid lesznek.

Angel! Úgy látom behalt a másik topikunk. Jó lenne, ha nemsokára ez is behalna, mert mindenki bebabásodik.

Na lelövöm magam. Túl sok vagyok már!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
ha még emlékszel én is ezt mondam neked, hogy ez a gond! Ezért kellett az ICSI! :wink: És ezért nem jött be nálad az inszem! Apát ne bántsd, igazán bika volt! :mrgreen:
angel37
 
 


Na jó, de mégis jobban esik másra kenni. :)

Majd kiváncsi leszek, hogy összejön-e a harmadik spontán. Nem fogunk rágyúrni, de szerintem védekezni se fogunk, aztán lesz ami lesz.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!
Fanni
örülök hogy jól viselkednek a gyerekek és nem gyötrik a mamit! Látom 3 bébire még a matrica kreálok sincsenek felkészülve? :shock: :lol: És elkezdett már nőni a pocid?
Apukád erősödik?

Angel,
bírom a humorodat :mrgreen: :lol:

Kamilla
erről az eshetőségről (mármint hogy nem bírnak a skacok bejutni)beszélt nekünk is cs.szem doktor.
A sexnélküli hónapok segíthetnek ezen a problémán, nem?Vagy ez nem az ellenanyag-termelésen múlik?
Tyúúú vállalkoznátok hármaskára is?
:lol: Ja, az biztos hogy fogamzásgátlásra mi sem költünk többet 8) :lol:

Az Aviva állítólag stressz oldásra is kiváló sztem. megpróbálom. bajom biztos nem lehet belőle.

Monyó
és most vettél is valamit???
katica_75
 
 


Sziasztok

Na akkor nemcsak én agyalok ilyen dolgokon a lombikkal kapcsolatban :) ez megnyugtató.

Katica mikor lenne az az aviva? Aszem beneveznék :)
Én hulla vagyok csajok. Ma reggel sem ment a felkelés. Nem vagyok a topon úgy érzem. :roll: Este már aludtam egyet, csak felkeltem. De megyek vissza :)

Tényleg: ha vastag a burka a petesejtnek, az ellen van valami természetes "gyógymód" is? Vagy csak az icsi?
kokusz
 
 


Katica,
:wink: :wink:

petesejtbutkon semmit nem segít a megtartóztatás :wink: , az talán inkább az ellenanyagra lehet, amit írsz!

Kókusz,
azon csak az ICSI tud segíteni, a dolog ki sem derül, amíg a peték nem kerülnek testen kívül, azaz lombiknál!


Na, mára megtudtam ,hogy jó lett az inzulinrezisztencia eredményem! :D Bár sok esély nem is volt rá, hogy gond lesz...
angel37
 
 


sziasztok.

katioca fehernemut vettem meg egy pulcsit,ami nem kenyelmes igy vehetek masikat :cry:

lanyok ha minden igaz en mar csak 3 honapig leszek szani.ugyanis meg 3 honapig probalkozunk.Ugy gondolom ha 3 clostys kuran keresztul nem sikerul akkor nem erdemes tovabb folytatni.
Marciusban talan lenne valami melofele,ha sikerulne elhelyezkednem akkor a babatema elfelejtve.

Kép
monyo83
 
 


Monyóka,
miért veszel kényelmetlen pulcsit, te? :wink: Azért a fehérnemű biztos dögös! 8)

Ilyet meg meg ne halljak, hogy 3 hónap és nem érdemes tovább próbálkozni! :roll:
5 nemsikerült lombik után sem gondolok ilyet :!:
angel37
 
 


angel,nem is az hogy nem kenyelmes,mert tok jo amugy.csak olyan tapados.meg hosszu is meg....nem ereznem jol benne magam.
igy elmenni benne akarhova igen,de szilveszterre nem jo.

szerintem ha 3 stimu utan nem sikerul akkor aztan se fog.igy erzem es mar meg is beszeltem a parommal.nem mondom hogy rajongott az otletemert de elfogadta.
Nagyon tetszik nekem ez a mostani lesz@rom ciklus.Semmi figyelgetes meg stresz,a parommal sem veszekszunk anyit.Terveim vannak amik eddig nem voltak.csak a babara tudtam gondolni.hogy igy lesz meg ugy lesz.Kicsit belefaradtam az orokos akarasba.

Kép
monyo83
 
 


Aha, értem :wink: Akkor azért nem teljesen kidobott pénz!

Hát, a próbálkozást meg te tudod, ahogy neked/nektek jó...
angel37
 
 


sziasztok.

na hova megyek ma???valszeg vasarolni :lol: :lol: meg nem bizti attol fugg mit mond a parom.

ki merre es hogyan van?

Kép
monyo83
 
 


Sziasztok!
Húú de nagy a csend! :shock:
Vásárolgattok??

Monyo
Találtál valami új felsőt?
Hát, igen lehet hogy pont 1 kis környezetváltozás hozná meg nektek a sikert!
:lol: Ha 1 kicsit elengeded a témát.....vagy legalábbis ha a meló előtérbe kerül, új eberek, új hely az csak jót hozhat.És Te még olyan fiatal vagy...:D
Az biztos hogy én meg zakkannék ha itthon várnám a csodát...és nem dolgoznék. :roll: azért az sokat segít. Milyen fajta munkában gondolkodsz egyébként? :P

Kokusz
nálatok mizujs? piri jött már?
Képzeld a talpmasszis bácsi úgy intézte hogy jövőre már hetente tudok járni! :lol: Kiváncsi vagyok hogy esetleg lesz e már hatása januárban..mert akkor nézünk majd hormonokat, uh.-t... :shock:
katica_75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?