Új privát üzeneted érkezett!

íme a lényeg:

Bumi, talán anyóspajtás miatt kalapál a szíved. Került el jó messzire!

Gröni, az én drágám is horkol :D De én szemrebbenés nélkül átköltözöm ilyenkor a másik szobába :wink:

Reni, szerintem a péd arra vár, hogy együtt lehessetek, ma éjjel fog megrepedni

Én nem mérem a hőm görcsösen, mert a múlt hónapban még a hétvégén is keltem emiatt...óra nélkül is :shock: Ennek vége, mert jönnek az ünnepek és ahogy mondani szoktam: BOLDOGSÁG, SZERELEM! :wink:
tapedli
 
 


...ja és mi sem tudtunk aludni az éjjel :shock:
tapedli
 
 


Jó reggelt!

Felrakom a görbém,teljesen meghülyült.(Hogy lehet azt kitörölni,hogy ne tegye be a 11.napra a pét,az írtó nagy badarság)
Tegnap szerelmeskedtünk!;)

Kép

Kép
breni
 
 

 
 

Sziasztok!


Mi hála istennek nem élünk együtt anyósékkal. Azt nem is viselném el. Tegnap volt nála a párom, és úgy viselkedik az öreglány mintha mise történt volna. Azt mondja nem is érti miért mentünk el vasárnap. Na mind1. Kerülöm amennyire lehet.

Breni!
A keresztet nem tudod kivenni. De kézzel át tudod rakni oda, ahova te szeretnéd. Bemész a görbéd alatt lejjebb található Tuning/Override menüpontba, ott találod a következőt: Detector Manual Override, ide kell beírni először azt, hogy melyik ciklusnapon volt a péd, azután pedig azt, hogy hol húznád meg a cover line-t.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Köszi szépen.Aranyos vagy.Bár nem tudom hova tegyem,de az tuti hogy nem a 11.nap volt.

Mi sem élünk együtt,bár egy lakótelepen vagyunk az én szüleimmel,tesóimmal és anyósékkal.Ja és együtt dolgozom anyóssal,apóssal.De van olyan nap hogy nem is találkozunk.Hál istennek senki nem szól bele az életünkbe.

Kép
breni
 
 


Bumi!
Te hova tennéd a pét?Én a 17.napra.

Kép
breni
 
 


Kép
breni
 
 


Jónak tűnik, kár, hogy nem lh-ztál.

Egyébként tőlünk se laknak messze anyósék, de soha nem jönnek hozzán, mindig mi megyünk, minden vasárnap délután átsétálunk és ott vagyunk kb 2 órát.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Akartam,de elfelejtettem venni. :oops:

Kép
breni
 
 


Mondjuk te érzel pés fájdalmat, és az nagyon sokat segít.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Szép napot csajok!

Csak egy gyors bejeli, mert rohanok!

Reggelre megjött, pedig ma tesztelni akartam! Pedig tudtam, hogy megfog jönni, de akkor is! A nyüves piri skótabb, mint én! :lol:
Vendég
 


Szia Gröni!

Majd tesztelt a köv ciklusban! Legalább tényleg nem kell költened! :wink:

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Gröni!
:(
breni
 
 


Sziasztok,

...az anyósnyelv akár 80 km-re is elér :lol: De nem kell vele foglalkozni :wink:

Reni, az én pém sem akaródzik eljönni, pedig nekem a 12. napon mindig nagyon tutin megvan. Ma már a 13. cm van és a hőmön még nem látszik nagy esemény. Egyébként nekem már volt tojcsim és a hasamon is érzem, hogy valami zajlik odabenn. Most azon az állásponton vagyunk, hogy szeretgetjük egymást aztán majd lesz valami :lol: :lol: Szerintem is 17. cn volt a Te pé-d.

Gröni, sajnálom de úgy látom szerencsére nem keseregsz :wink:
tapedli
 
 


Sziasztok!

Tegnap lánybúcsúba voltam.Úgy berúgtam,hogy csak na.Alig bírok itt ülni a gép előtt.Hajnal 1-kor kerültem haza és reggel 6-kor kelni kellett.De komolyan csajok olyan jól esett egy kicsit kiengedni.

Tapi!
Úgy-úgy,tessék csak szerelmeskedni,ahányszor jól esik!:)

Kép
breni
 
 


Hali csajok, de nagy csönd volt itt ma :shock:

Reni, örülök, hogy jól sikerült a buli :lol:
Én nem merek pityókázni amikor esélyes a babó, mert félek, hogy valami baja lesz. De amikor tutifix, hogy nincs benn senki akkor ereszd el a hajamat :wink:

Írjatok! :lol: :lol:
tapedli
 
 


Sziasztok!
Na ideértem :)
Tiszta paragyárosvoltam, emiatt nem mertem jönni, hogy ne menjek az idegeitekre a kérdéseimmel.. :lol:
De szerencsére túl vagyunk ismét egy vizsgálaton és elkezdtük a stimulálást!!! Hétfő óta 3 féle szurival döfködöm magam, tiszta hős vagyok!
A poén az egészben, hogy du. 3-kor, a munkahelyemen adom be a + 2 szurit. Ráadásul 2 komponensű az egyik, úgyhogy jócskán bénáznok, míg összekutyulom az üvegcsében..
Pénteken megyek az első UH-ra, addig növesztgetem szorgosan a petikéket :D

Horkolásról: nagyon szerencsés vagyok/voltam a zurammal, mert ő is kussban alszik, mint én..mindaddig, amíg fel nem szedett pár kilót!!! :twisted: Mostanában annyira horkol, h szinte éberen alszom mellette és hiába bökdösöm, fordul egyet és újrakezdi :twisted: Én persze az óraketyegésre is felébredek, úgyhogy gondolhatjátok micsoda éjszakáim vannak :?
dorcsi73
 
 


Jó reggelt!

Hol vagytok csajok????


Kép

Kép
breni
 
 


Dorcsi,

elismerésem, nagyon ügyes vagy! Azt tudod, hogy a stimulálás alatt már mehetsz táppénzre? Mert mehetsz :lol: Mégiscsak kényelmesebb botthon kutyulgatni a dolgokat... Egyébként meddig megy még a szurka? A holnapi UH-ról várjuk a híreket! Addig meg óriási tüszőnövesztő drukkokat küldök :wink:

Reni,

most valahogy más lett a görbéd :shock: Egyébként az enyém is elég fura, Nem egyből ugrott föl a pé után...ha egyáltalán volt már :roll:

Csajok! Én még mindig viszketek! Fogalmam sincs mitől :( Voltam vér és vizelet vizsgálaton és minden rendben. Ha allergia, akkor meg mi a fenére? Most nem ettem mogyorót és tojást sem vagy két hete... hát nem értem :shock:
tapedli
 
 


Jó reggelt!

Úgy látom mindenki nyomja a karácsonyi előkészületeit már ezerrel, mert nagyon eltűntetek :shock:
Én feldobom a vicces görbém:

Kép

Szép napot! :)
tapedli
 
 


Tapi!
Elég vicces az én görbém is,szerintem nem volt pém.De nem is érdekel hónapom van megint. :shock:

A gyógyszertárba kérj valamit jó kis krémet,hátha segítene.

Kép

Kép
breni
 
 


Én is vagyok ám csajok, csak nincs mit írnom! Most ugye megvan, de nem fogok mérni ebben a ciklusba! Most olyan minden mindegy hangulatban vagyok! Nem rontom el az ünnepeket hajnali keléssel!


Tapi!

13 cn? :wink: És még el is kaptátok!

Reni!

Tényleg érdekes, de szerintem volt pé, csak az a kiugrás zavaró a 20 cn-en!

Dorcsi!

Vizuális tipus vagyok, elképzelem ahogy kutyulsz a mosdóban és szúrsz! Valaki látna, biztos nem arra gondolna, hogy petéket érlelsz! :lol:
Vendég
 


Gröni!
A 20. napon nagyon keveset aludtam, elég másnapos is voltam. :oops: Be tudom annak.
Én is gondolkozom,hogy nem mérek ebben a évben már.Le tudom ezt a ciklust és onnantól alszok jó sokáig.

Ti meddig dolgoztok csajok?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

tegnap szabin voltam, és pihentem, még netezni se neteztem.

Breni!

Tuti volt péd, ne aggódj!


Tapi!
Látom te is túl vagy már a pén!

Gröni!
Pihenj csak, kell az ilyen ciklus is!

Dorcsi!
Tök izgi ami veletek történik.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bennem pont most tudatosult, hogy valszeg ennek a ciklusnak is lőttek, ugyanis pont pékor megyünk disznót vágni, ahol is nem lesz alkalmunk összebújni. Sajna.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Sziasztok Lányok!
Köszönöm a drukkokat, ideértek!! :lol:
Ma reggel voltam UH-n, de nem egy bőbeszédű a dokim, úgyhogy csak próbáltam elkapni az infókat, amiket az asszisztensnek címzett..Ha jól sejtem, egyik oldalon 6, a másikon 7 petikém lett :lol:
A szurik mennek továbbra is, következő jelenésem hétfőn UH és vérvétel.. Tényleg nagyon izgi!!!!!!

Gröni, nem a mosdóban intézem, hanem beosonok egy tárgyalóba és magamra zárom az ajtót :lol: Tegnap olyan ügyes voltam, hogy nem hoztam magammal vékony tűt, csak vastagot a felszíváshoz.. Már mindennel előkészültem, mikor észleltem a bajt :shock:
Iszonyat para, mit tegyek???? Gyorsan leszaladtam egy közeli gyógyszertárba, vettem vékony tűt (persze a legvékonyabból nem volt nekik), versenyfutás az idővel, közben a tárgyalóban pihen minden cuccom...de beadtam a szurcsit és növögetnek a kicsikéim :lol:

Bumi: mi a baj anyóssal???

Tapi: hajrá!!!! Jól haladsz a hőddel!! Csak így tovább!! Nem tudtam, hogy stimu alatt is kiírhatnak..Majd meglátjuk meddig bírom..De n. köszi az infót!!

Gröni/Reni: én is hanyagolnám a mérést az ünnepek alatt. Inkább pihenjetek nagyokat!! (aztán majd meglátjuk, hogy én mérni fogok-e :oops: )
Kellemes 7végét Mindenkienk!
dorcsi73
 
 


Sziasztok!

Úgy látom mostmár mindenkinek tele az alsóneműje a hőmérőjével :lol: :lol: Hát nekem is. Holnap hétvége, ezért én bizony fel nem kelek :D

Lehet, hogy be kéne dobnunk valami izgisebb témát :D Kinél mi lesz a karácsonyi menü? Vagy nagy családdal közösen kariztok?

Dorcsi! Büszke vok Rád! :lol:
tapedli
 
 


Jó reggelt!
Köszi Tapi :lol: Van egy sos kérdésem: a pénteki az UH óta egy cseppet fájdogál a hasam. Folyamatosan arra gondolok, hogy mi történhet odabent?? Normális ez a néha jelentkező feszítő érzés??

Karimenü: nálunk a férjecském főzi. Találtam a tv-papr. magazinban egy haláli egyszerű receptet, borban sült karácsonyi pulyka. (fokhagymával, baconnal töltött, majd baconnl körbetekert, fehérborban sült, körülötte aszalt szilva, alma, lila hagyma) Ajánlom Nektek is!
Desszertnek ugyanitt találtam: karácsnyi brownie (ezt már én sütöm :wink: )

Hőmérőzők??? Hogy álltok????
dorcsi73
 
 


Dorcsi!
Hű ez nagyon jól hangzik!Meg is kívántam,bizti fini lesz.Én még nem tudom mi lesz a menü,én nem szoktam ilyenkor főzni,mert anyáéknál és anyósoméknál leszünk.Sosem főztem még karikor.

Görbém

Kép

Kép
breni
 
 


Hahó lányok!!!!!!!!!!!
Merre vagytok????????????

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Azt se tudom hol áll a fejem. Hétvégén alig voltunk otthon, amikor meg otthon voltunk, akkor rengeteg melóm volt, szóval nem a pihenésről szólt a hétvége.
A hetem is tökre be van táblázva.

Reni!

Látom érted majd lassan izgulhatunk. :wink:

Dorcsi!

Mivel jó sok petéd érik, valószínűleg ezért érzed a fájdalmat, mert feszítenek. Szerintem ez a normális.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Ne tedd,felesleges!

Kép
breni
 
 


Dorcsi,
bocsi amiért csak most reagálok az s.o.s. kérdésedre. Szóval teljesen normális ha feszít. Hát hogy a kanyarba ne feszítene, hiszen 6-7 tüsző érik ott, ahol máskor egy szokott :D Nekem is hasonló arányban növögettek, végül 5 petécskénk lett. 4 tökéletesen megtermékenyült és osztódott, egy pedig elaludt. Remélem Neked minden tüszőben lesz petéd és mind szépen megtermékenyülve osztódik is majd :D Nagyon szorítok! :wink: Mikor is lesz a punkció meg a transzfer?

Bumi,
nálunk is bazi nagy kapkodás van mostanában.

Reni,
tényleg élesedik a helyzet :wink:

Gröniii! Hol vagy? Tessék írni!

Tea, Pinkiné és a többiek szintén... :)
tapedli
 
 


Tapi!
Veled mizu?Magadról nem meséltél!

Csajok!Tényleg ne pazaroljátok rám a drukkjaitokat.Nulla az esélye ennek a hónapnak és ettől egyáltalán nem vagyok szomorú.Sőt egyáltalán nem érdekel.Na mit szóltok?Örülök hogy eljutottam idáig!

Kép
breni
 
 


Reni, nagyon örülök, hogy így fogod fel :)

Velem semmi extra. Már megint fájnak a cickóim, így szerintem nem jártunk sikerrel. De azért bizakodom, mert ha mégis csücsül benn valaki, kell neki a lelki támogatásom :wink:
tapedli
 
 


Sziasztok!

Reni!

Nem pazaroljuk, nem vagyunk itt olyan sokan! :P De örülök, hogy laza hónapod van! Most nekem is.... Biztos a karácsony előtti rohangálás, az ünnepre való készülődés teszi, de olyan jó végre nem ezen a témán lovagolni! Persze itt jó róla írni, de az ágyban most nem ezen lovagolok! :lol: Főleg, hogy azt olvastam valahol, hogy ha a nő van felül, akkor kifolyik, ezért mi nem nagyon szoktuk így, most ezt sem hagyjuk ki! :lol:

Tapi!

Köszi, hogy hiányolsz! Benézek ám minennap, de nincs mit írnom, csak nézegetlek benneteket, hogy hol tartotok és drukkolok! :wink:

Bumi!

Az a hf és e mi a görbéden? :roll: Majdnem együtt haladunk! :wink: Én is elvagyok havazva. Olyannyira, hogy vasárnap sötétben puceváltam az erkélyajtót, tegnap kezdhettem előlről! :? Napközben szinte semmire sincs időm! Pedig van még jópár ablak!

Dorcsi!


Tapi már meg is válaszolta! :wink: De jó neked, hogy házias urad van! Az enyém is szorgalmas időnként a konyhában, bár ne lenne! :lol: Nálunk sajtos-baconos csirkemell lesz a menü! Nem egy nagy eresztés, de azt legalább mindenki szereti! Ritka finnyás férfiakkal vagyok körbevéve! :?
Vendég
 


Gröni!
Teljesen jól mondod.Ez a karácsony ne arról szóljon hogy hogy csináljunk gyreket,hanem az ünnepről.Hajrá lovagló póz!!!!!!!!!!! :lol: :lol:

Görbém,szerintem nevetséges :?

Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Gröni! A hf azt jelenti, hogy a méhszáj magasan van és kemény. Ezt is próbálom vizsgálni. Sajnos a nyitottságát viszont nem érzem. :oops:

Breni!
Miért 0 az esély cölibátust fogadtattok? :lol:

Tapi!
Neked is mennek a drukkok!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Lassan péd lesz,tessék apát jó sűrűn szeretgetni!!!

Pé környékén egyszer voltunk együtt a 18.napon,se előtte se utána.

Kép
breni
 
 


Egy alkalom is alkalom! :)

Hétvégén disznóvágásra megyünk, szóval ha pont akkor lesz pé, akkor nálünk is lőttek ennek a ciklusnak.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!
Lehet azt ott is.:)

Kép
breni
 
 


Á, sajnos nem igazán. Ismerősökhöz megyünk, sokan leszünk, idegen helyen...
Szal nem hiszem. remélem pénteken lesz a pém, mert akkor még belefér.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi!

Én ezeket nem töltögetem a fertin, mert enyhén szólva is hiányos az angol nyelvtudásom! :oops: Én sem tom, hogy mikor nyitott. Sőt, azt sem pontosan, hogy fent vagy lent van, mert van mikor feljebb érzem, pár órával később tök lent van! A puhasága az amin tényleg eltudok igazodni, így tudom, hogy megjön, nem jön, van pé, nincs pé!

Reni!


A pé-t nem a ferti adta, ugye? Bár én is odatenném..... Viszont lehet, hogy bevárta petikéd apjukodat! :wink: Tényleg az a legjobb, ha nem reménykedik az ember, így max kellemes meglepi érheti! :wink: De van jó oldala is, ha megjön szilveszter környékén lesz pé-d és akkor biztos együtt tudtok lenni.... :wink:
Vendég
 


Jó reggelt Csajok!!
Jó híreim vannak! :lol: Holnap reggel 1/2 8-ra kérnék mega-mega drukkokat, akkor lesz a punkció! :D
Transzfer talán vasárnap reggel, de lehet, h kedden. (Majd szól a biológus..) Kicsit parázok, mert még életemben nem altattak és minden újdonságtól tartok.. Tegnap este már belőttem a tüszőrepi szurit, azóta itthon vagyok és maradok is szabin..
Tegnap volt kb. 4 db 17 mm tüszőm, 14 mm-es ből még több és 13 mm-es is egy rakás :lol: Lehet, hogy hiperstimulálás áldozata lettem, de azt mondták, az semmit nem befolyásol, utána fordulhat elő hasfájás..
Már nagyon várom a holnapot, alig hiszem el, hogy itt tartunk! Most már csak azért kell drukkolni, hogy legyen jó sok petike és abból 2 tuti meg is tapadjon :lol:
Köszönöm Neketek az együttérzést és ezer drukk Nektek is, kinek mihez:-))
(Disznóvágáson gyors elvonulás egy hátsó szobába??? Hááát, a cél érdekében...:oops: )
dorcsi73
 
 


Sziasztok!

Tegnap csináltam egy lh-t, hát sajna még igen haloványka. De iszom továbbra is a málnalevél teát, hátha összejön az a pénteki pé. :wink:

Dorcsi!
Nagyon nagyon drukkolunk neked! Legyen jó sok petike, termékenyüljenek meg, és szépen osztódjanak! Mennyit kapsz vissza belőlük, optimális esetben?

Gröni!

Este kell nézni mindig, mert nap közben vándorol a méhszáj.De ha kb ezt is ugyanakkor nézed, akkor jó. Az biztos, hogy pé után nagyon könnyen elérhető, ezért tudja az ember, hogy már túl van a pén. Előtte meg alig éred el.

Breni!
Ha a 18. cn-en voltatok együtt, akkor az még jó lehetett!

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Dorcsi!

Ez nagyon jó hír! Továbbra is drukkolok! :wink:

Bumi!

Mindig fürdés után nézem, az álatalában ugynabban az időben szokott lenni! De így is fel-le járkál! De nekem alapból is baj van a méhszájammal, lehet ezért.... De nem is nagyon adok erre, mert tavaly semmi nem utalt a pé-re csak rózsaszines kevés folyás, száraz voltam, mint a sivatag, a méhszájra nem emlékszem! Ne má', hogy pont hétvégére esik a pé! :? Nagyon úgy néz ki, hogy akkor lesz, ha most még csak halvány! Normál esetben is ha tők pozitív kb két nap pé-ig... Nem tudtok otthon maradni? Az a desznyó megdeglik nélkületek is! :lol:
Vendég
 


Gröni!
Én tettem be a fetybe a pét.

Dorcsi!
Nagy-nagy drukk holnapra és a többi beavatkozáshoz!!!!!!!!!!!!!

Én meg beteg lettem,nem is mentem be dolgozni.Tegnap 37,6 volt a lázam,ma reggel mértem 37,3-at ezért úgy gondolom hogy a betegség miatt lehetett ilyen magam,nem más miatt.
Azért felrakom a görbém
Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok Lányok!

Dorcsi, mindig ilyen remek hírrel lepj meg bennünket! :lol: Nagyon szorítok a petikéknek, hogy olyan sokan legyenek mint a tüszőcskék!!! :D Én anno úgy hallottam, hogy a hiperstimusoknak könnyebben megfogan a lombik :wink: Kezem-lábam keresztben értetek vasárnapig! :lol:

Gröni,
ez a méhszáj dolog nekem sem megy igazán. Nagyon nehezen tudom eldönteni mi a lenn és mi a fönn :shock:

Reni,
sajnálom, hogy beteg lettél :( Mielőbbi gyógyulást kívánok! Egyébként miez, valami "dátha"?

Bumi,
ha pont hétvégén lesz péd, hátha mégis lesz alkalom. Ha nem egy szobában alszotok másokkal, csak meg lehet oldani a dolgot :wink: A szíved rendben van? Kalimpál még vagy egyre jobb a helyzet? Remélem már teljesen jól vagy! Lehet, hogy az lenne a legjobb, aha disznóvágásban megpróbálnéád elengedni magad, esetleg egy kis vörös vagy fehérbor ebben segíthet. 1-2 pohár nem árthat :wink: Aztán este meg jöhet aminek jönnie kell :lol:

Az én görbém is megkergült ebben a hónapban. Nem hsaználtam ovutesztet és nem tett be a ferty pé-t sehová. Sőt coverline-t sem :shock: Pedig volt tojcsim, fájásom, minden. Ezeket be is írtam. Talán az lett a baj, hogy túl sokszor mértem rossz időpontban vagy nem is mértem néha. Na és ekkor, elküldtem a görbém a sokat emlegetett Leonak. Küldtem neki korábbi görbéket is, hátha lát valami okosat rajtuk. Azt válaszolta, hogy szerinte a 10-11 nap körül lehetett a pé-m és hogy jók a görbéim, igaz kissé ugrálósak. :lol:
Nos ha a 10-11 nap valamelyikén volt, akkor bizony mindent megtettünk. Én a 12-re tettem be még Leo levelezéser előtt:

Kép

Hát, nem tom :roll:
tapedli
 
 


sziasztok lányok!

lenne egy kérdésem: amikor olvastalak vissza Titeket, emlékszem, hogy írtatok herevisszér-műtétről. Ha valamelyikőtöknek van ilyen tapasztalata (vagyis inkább a párjaitoknak :) ), nagyon megköszönném, ha megosztanátok velünk...Főleg az érdekelne, hogy mennyivel javultak a kisfickók utána, tényleg utána hónapokig esélytelen az ember fia-lánya, mivel jár a műtét, mennyire viselte meg a párotokat.

Nagyon köszönöm előre is, sokat segítenétek az infóval!

Szép napot!

Kép
vickybabe
 
 


Szép reggelt lányok!

Tapi!

Szerintem is akkor volt! De tényleg ugarabugrálos! :lol:

Reni!

Jobbulást!

Vicky!

Nálunk érzéstelenítéssel csinálták, egy picit sem fájt, csak kellemtelen volt! Kb 2 hét a lábadozás, addig otthon is maradhat párod... Amig a varratokat nem szedték ki, nagyon rossz volt páromnak, utána megkönnyebbült, de elég sokat húzodott így is! Nagyon megnőttek a zacsik, attól nem kell megijedni! Mi nagyon megijedtünk, azt hittük nagy baj van, de a doki megnyugtatott, hogy ez így normális! 3 hónapig biztos nem érdemes próbálkozni, utána meg a fene sem tudja! Mi nem tudjuk még az eredményt, majd csak januárban megyünk! Babás még nem lettem, gondolom nem nagy a javulás! 1-1,5 évet mondanak..... Majd kiderül! Állítólag nem az a cél, hogy javulás legyen, hanem, hogy a romlást megállítsák!

Mennem kell, elkésünk! :shock:
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: