Új privát üzeneted érkezett!

na jól van, látom ténleg sehol senki!! :cry: :cry: :cry:

Megyek mosni, mosogatni, takaritani, főzni....
még be nézek!!!
Vendég
 


sziasztok!

megírta a Leó:

Szia Andrea,

a péd a 14. napon volt, nagyon jól elkaptátok. A hödnek legkésöbb a 19. cn-on el kell érnie a 36,8 fokot, különben csak egy próbálkozásod volt. Mivel rendszeres a ciklusod, azért abból indulnék ki, hogy minden rendben, és a höd is emelkedni fog. Erre a hónapra mindent megtettetek a siker érdekében :-)

szóval ne aggódjon akinek ne megy feljebb 36,8nál, az jó ezek szerint.
Pintyus!

nekem nem írtál semmit. nem baj, én még terhes nem vagyok, vagy ki tudja, lehet hogy 3 napos.
remélem egy hét múlva több tünetem lesz már.
remélem..... szép és gyönyörű karácsonyom lesz.

a laptető most a tied, pedig én is pályáztam rá.
még ittleszek.
madj teszek fel képet.

Kép
andyfekete
 
 


na akkor kezdem én a képpel, bár páran már tettetek fel.

Kép

2007. július 6. du 18 óra

Kép
andyfekete
 
 

 
 

Lilla, te is tegyél fel!

Te olyan gyönyörű voltál, és vagy is
tudom hogy angyon dolgozol, de azért jó ezeket a képeket visszanézni

Kép
andyfekete
 
 


Jujj andi, ne hari!!!Meg esküdtem volna hogy neked is írtam, fejembe voplt pedig!!!

Szoval, ne beszéljél igy hogy még ne vagy kismami!!! Láttad mit írt Leó, mindent megtettetek érte, lehet már ott készülődik a pici!!!

Gyönyörüek az üvegfestékek, én a tavaly csináltam egy csomót, és mikor le szedtem azt mondtam fel teszem az idén is mert anyire szépek voltak, de már fogalmam sincs hova tettem, és az idén már nincsen tüórelmem csinálni, túl sok a munka.

Amúgy, netről szeded le a mintákat???

Nagyon jó az esküvői képetek!!! Szép volt a ruhád nagyon!!!

Teszek én is fel!!! Lilla te is tegyél, mert ténleg csodálatos voltál!!! :wink:

Andy: ennek a Leónak hogy kell elküldeni a görbét??? :cry: :cry:
Vendég
 


Kép Kép
Vendég
 


szio Pintyus4

nem ahargszom, annyian vagyunk, lassan én is jegyzetelek majd, ki kicsoda.
gyönyörűek vagytok a képen.
a netről is szedtem üvegfestős képet, meg volt és kérni szoktam a napközis tanítónéniktőla suliban,. nekik annyi van...

amúgy a cím ahová írhatsz:
babatervezok@otthona.net
emélem jól írtam, ha most rögtön nem írok vissza akkor jó a cím.

és csatolva küldd el a görbéd, előtte mentsd le a görbét képként a gépedre, azt csatold.

Kép
andyfekete
 
 


Nagyon szépen köszönöm Andi, el is küldtem!!! Kiváncsi vagyok mit fog írni. Menyi idő után válaszol??
Vendég
 


Csajok!!!

Nem nagyon aktiváltok ma!!!! Máskor pedig alig lehet visszaolvasni!!

:cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Eddig jöttem-mentem a városban. A köhögésem egyre rosszabb. Alig aludtam. Bementem egy gyógyszertárba, hogy vegyek valami szirupot. Kérdezte a nő, hogy milyen a köhögésem, száraz vagy hurutos. Mondtam, hogy mind a kettő. Azt hittem elküld a fenébe. Erre mondja, hogy arra is van, csak homeopátiás. na le is csaptam rá. ismeritek? STODAL. Van tapasztalat?

Sajna egész nap esik nálunk az eső. Tetőfedők jöttek és el is mentek. Jönnek holnap.

Kinn voltam a kórházban elkértem a zárójelentésem másolatát. nem mondtam a dokimnak, hogy miért. Most majd árfaxolom a dokinak pestre, hogy mi is van benne.

Márt!
Nagyon sajnálom, hogy megjött, de biztos össze fog nemsokára jönni. Férjed kap munkát és majd mind a ketten akarjátok majd.

Pintyus, Andy
Jók a képek. Szépek vagytok.

Kép
Kép
nati80
 
 


Andy
Tényleg kevesen vagyunk.
Hiányolom Magdolnamat, Kisvirágot, és a többieket. Bocsi, hogy nem sorolom, de tutira kihagynék valakit.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: mit szolsz a görbémhez???

sajnálom hogy nem javultál, de most ettől a csodaszertől tuti jobb lesz. Vacak egy idő, az biztos, sajnálom hogy nem tudják a tetőt folytatni!!

Köszi a dicséretet!! Hol a ti képetek???? :wink: :wink:
Vendég
 


Márti
Nagyon sajnálom, hogy beköszöntött piri, pedig nagyon szépen alakult a hőd. :cry:

Nati
A férjemnek is ezt a STODAL-t javasolták. Állítólag nagyon jó. Ma kezdte.

Pintyus
Nagyon szépek vagytok a képeken. Majd én is teszek fel ide is. A hőd szerintem szuper, és fent is marad.

Andy
Örülök, hogy visszaírt a Leo. Én is írtam már neki, és nekem is jókat írt. Nekem a 15. napra tette a pé-t, és azt írta, hogy jó időben volt a hancúr. Bízom benne, hogy összejön.

Azért teszek fel én is egy görbét:
Kép

Kép
p__lilla
 
 


Pintyus

15-16. napra tenném a pét. A hőd jól fenn van. Lehet ott valaki.
Rólam képet az iwiw-en lehet megnézni. Regisztrálva vagy? Ha még nem volt valakinek egy meghívója itt. Kérd meg, hogy hívjon meg.

Lilla

Neked is jó a hőd. Pé a 14-15. napon volt. Szépen fel is ugrott a hőd.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati

Látom lassan vége a ciklusodnak, és akkor jöhet a mindent bele hónap, ugye? Nagyon szorítok értetek, hogy sikerüljön, mert legközelebb csak két hónap múlva lehet. Azért nagyon szar így, az a ro..dt orvos el...ta. De bízzunk benne, hogy sikerül, és nem kell annyit várni. Még az 1 hónap is sok.

Kép
p__lilla
 
 


Lányok! Majdnem elfelejttem elmesélni mi is történt tegnap este. Hancúr közben (persze alig éltem, annyira beteg voltam) szokásos módon párocskám megkérdi hoztam e "valamit" (mármint a fürdőszobából), mondtam nem. Erre ő hozok? Én NEM!!! Tök nyugodtan. Megkérdezte biztos nem kell? Biztos. És ennyi. tegnap már nem védekeztünk. Legközelebb is ezt fogom mondani, és azután is.....
:wink:

Főzött anyu marhahúslevest és annyira jól esett. csak lé és répa. De nagyon meg fogok gyógyulni tőle.

Kép
Kép
nati80
 
 


Lilla
Igen lassan vége. Elvileg szombaton fog megjönni. Elvileg!!!! Remélem meg is fog. és akkor tényleg mindent bele hónap jön.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Ma délelőtt kicsit intézkedtünk, aztán délután mikor a fiam aludt, még próbálkoztunk apával, hátha, utána meg elaludtam. Aludtam másfél órát. Tök király volt. Most apa játszik Kendével, míg én pötyögök.

Jenny: Kendét nem adom, max a kantáros gatyit :) Tényleg szerencsénk van vele, egy imádnivaló ördög. Hamarosan nektek is lesz egy ilyen kis huligánotok! Képzeld mutattam neki a garfildot és tök nézte és egy autót akart adni neki. Itt tartotta a monitorra, de ugye a cica nem vette el, erre akart adni neki egy másik autót. Tök cuki volt. :)
Én a kávéról pocakosan szoktam le, illetve mikor még nem tudtam, hogy babó van. Nagyon nem kívántam a kávét és rosszul voltam tőle.
Nálam is így van, hogy a gép szerintem 2 nappal előbb fogja tenni a középidőt, mint ahogy a teszt + lett. De nekem a teszt nem a hő leesésekor volt, hanem mikor elkezdett felfelé menni. Neked? Tegyél fel légyszi görbét.

Muffin: azért te ne nagyon csinálj ilyen nagy munkákat. Kíméld magad légyszi. Írd majd meg mennyi most a fogyasztás. Kíváncsi vagyok mennyivel jobb így.

Andy: én is karikor tesztelek ;) Mennek a drukkok neked! Nekem a ciklus.hu se tett be még vonalat. Tedd fel légyszi a görbéd, kíváncsi vagyok rá. Jókat írt ez a Leo. Én is elküldöm neki.
Amúgy én is itthon voltam a 6. héttől táppénzen és végig pihiztem, és a fiam egy örökmozgó huligán. :)
Helyesek vagytok a pároddal nagyon. :)

Márti: nagyon sajnálom. Kép Drukk, hogy azért apa mielőbb szerezzen munkát és álljon helyre a családi béke és utána hajrá babó.

Pintyus: nálad akár baba is lehet. Drukkok mennek. Mi a fát szerintem jövő héten vesszük. Huha most nézem 2 hét múlva kari. :) Nagyon szépek vagytok a pároddal. Nagyon összeilletek.

Nati: a stodal nagyon jó. Én szoktam néha homeos bogyót enni. Küldöm továbbra is a gyógypuszikat. De szupi, akkor már nem kell menetközbe sehová menni. Szuper-szuper.

Lilla: nagyon szép a görbéd. Apának is mutattam, hogy ilyen egy ideális görbe. Utána megnézte apa az enyémet és azt mondta mi ez EKG :lol: :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!!!

Nekem is visszaírt Leo, azt mondta hogy:
"A péd a 15. napon volt, eddig minden jól néz ki, nincs semmi feltünö, most már csak a mensinek kell távol maradni legalább szerdáig, de legjobb, ha 9 hónapig ;-)"

Ugyhogy Nati te igazán szakértő vagy!!!

Nagyon remélem hogy van ott valaki, de sokan azt írtátok hogy pont mensi napján le szokott esni a hő, és én ettől félek!!!

Emlékszem én is milyen fura volt az első nem védekezős együttlét!! :lol: Párom nagyon élvezte!!

Nati remélem megjön neked minnél hamarabb hogy elindulhassona mindent bele hónap!!! Csak gyógyulj meg hamar!!
Amúgy én nem azért mondtam hogy tegyél fel képet mert nem láttalak, hisz az ismerőseim között vagy. :D :D :D :roll: Csak úgy gondoltam hogy ide felteszel egyett hogy mindenki lásson :roll:

Lilla: neked is nagyon mutatós a görbéd, szépen kúszik felfele, és nem is fog leesni!!! Drukkolok majd érted 8 nap múlva. Neked szokott késni??

Nekem nem szokott, úgyhogy én szerdáig megőrülök!!! :mrgreen: :mrgreen: :o :o :o
Vendég
 


kisvirág: mutasd a görbédet!!

Neked is mennek a drukkok!!! Jaja, nagyon nehéz ez a 2 nap!!! Legszivesebben már ma tesztelnék. :cry: :wink:
Vendég
 



Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Pintyus
ne haragudj! Tényleg ott vagy. Most alig van agyam a tak...tól. Fulladozva köhögök. De most már 2x vettem be stodalt. Lefekvés előtt még 1x fogok és tudom már végig fogom aludni az éjszakát és reggel végre a hőm sem lesz becsapós. Most tényleg olyan miontha lett volna pém.

Kisvirág
Stodal mennyi idő alatt hat? Már nagyon-nagyon várom, hogy ne erőlködjek köhögés közben. Már nagyon fáj ettől a torkom.

Kép
Kép
nati80
 
 


Kisvirág

Jó azért, hogy még délután adtatok a baba dolognak egyet. És utána az alvás!!! Irigyellek. Akkor legalább célba értek a kisfickók. :wink:

Kép
Kép
nati80
 
 


Neked is a 14-15. napon lehetett a pé. És neked is gyönyörüen kúszik fel a hő, maradjon is ott!!! Ti aztán keményen gyúrtatok a babára!!! :lol: :lol: :lol: Biztos össze jön!!

Hogy vizsgálod a máhszáj nyitottságát és magasságát??? :oops: :oops: Én nem tudom hogy kell!!! :( :(
Vendég
 


Nati dehogy haragszom, mikor az embernek sok ismerőse van, azt sem tudja kik vannak ott!!!

Nagyon sok gyógypuszit küldök én is!!!
Vendég
 


Kisvirág
Engem is érdekelne, hogy vizsgálod a nyitottságát és a magasságát.
Szerintem már neked is megvolt a pé, kb. 14-15. nap. Kíváncsi vagyok, hova teszi a vonalat. Át lehet állítani a ferti-n, hogy ovulációs teszt szerint nézze a görbédet, akkor tuti tesz be vonalat. Próbáld ki.

Kép
p__lilla
 
 


Pintyus
Szerintem is a 15. napon volt péd.

Kép
p__lilla
 
 


Nati: holnapra már kéne hatnia a bogyónak. Nem is tudom mikor aludtam utoljára délután. Mostanában akkor vagyunk együtt apával és mire "kész" vagyunk általában kel a fiam. Az esték ki vannak lőve nálunk, mert mire a kölyök elalszik, már én is hulla vagyok. :lol: Még jó hogy apa szabin volt egy hétig. Látni is...

Pintyus: hát igen gyúrtunk ezerrel :) Volt hogy kétszer is egy nap. :oops: Nagyon szeretném már azt a + tesztet.
A méhszáj nyitottságát nagyon egyszerűen vizsgálom. Benyúlok az ujjam és kitapizom. Tök lehet érezni, hogy milyen magasan van és mikor van nyitva. Egyik nap apa azt mondta hogy: nyitva van az aranykapu :lol: fél órát röhögtem akció közben :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Amúgy nekem nem szokott késni. Egy évbe egyszer szokott 33 napos lenni, a többi 28 napos, max. 29 1x, 2x. De a 33 napos volt a múlt ciklusom, jól be is csapott, úgyhogy most tuti 28 lesz. Vagy remélem legalább 9 hónappal hosszabb.

Kép
p__lilla
 
 


Jaj, de jó hogy nem én vagyok az egyedüli aki nem tudja hogy kell vizsgálni a méhet!!!! :D

Hátha kisviri elmondja titkát és okosabbak leszünk!!
Vendég
 


Lilla: ezt hol tudom ott beállítani? Az előbb írtam Pintyusnak hogy nézem :wink:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág
Belépsz a ferti-be, felső menüben Tools, Ovulation detector Tuning/Override, OPK/Monitor-t bepöttyözni, Save, utána nézd meg a görbéd, kíváncsi vagyok beteszi-e. Írd ám meg.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: nekem se szokott késni. Ebben az évben most volt a második eset, hogy késett. Jól meg is szivatott. Nekem is vagy 28 nap vagy max. 26-27.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kisviri!! lehet nagyon primitiv vagyok és ez nagyon hülyén fog hangzani, de én azt sem tudom hol a méhem, csak anyit tudok hogy ott bent felkanyarodik a hüvely. Utánna jön a méh?? Nem nagyon szoktam nyulkálni arra :oops: :oops: :oops:

Na eléggé hülyén írtam le, mindegy!!! Látom apa nagyon ért hozzá már. Ő is vizsgálja az aranykaput??
Vendég
 


Lilla: nem tett be semmit. Szerintem nem érti a görbémet a gép :) Apa is azt hitte ekg-s görbe :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág
De sikerült beállítanod?
Lehet, holnap már berakja, ha föjjebb megy a hőd.

Kép
p__lilla
 
 


Pintyus: Figyi nem vagy primitív. Először van a hüvely, utána van a méhszáj-méhnyak és utána a méhed jön. A méhedbe nem tudsz felnyúlni. Ha benyúlsz nyúlj addig, míg egy kicsit keményebb részt nem tapintasz és ki tudod tapogatni, hogy milyen magasan van a méhszáj, és hogy mennyire nyitott. Olyan mintha egy csücsöri száj lenne.
Ahogy nézem a ciklusod neked elvileg zárva van, és elég lent lehet. Ha fent van, akkor remény van a babóra. Remélem érthetően írtam le.
Nekem apa is vizsgálja :D de ő akció közbe :oops: :oops:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Lilla: igen sikerült beállítani, köszi. De azt néztem elvileg így is volt beállítva. Na majd holnap minden kiderül :D

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág
Nagyon észre lehet venni, ha feljebb van a méh? És a nyitottságát hogy veszed észre, ahhoz érzékeny ujjak kellenek, nem? :D

Kép
p__lilla
 
 


És ha baba van a dologban, mennyi idő után lehet tapasztalni, hogy fejjebb van a méh?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: Ha nagyon fent van akkor a középső ujjaddal alig tudod elérni, ha középen van akkor ugye könnyebben eléred, ha lent akkor meg épphogy benyúlsz már érzed is. Neked szerintem olyan középtájt lehet és valószínű csukva. És nem a méhed érzed, hanem a méhszájat. A méhed ettől feljebb van. Nem kell annyira érzékeny ujj hozzá. Apának se olyan érzékeny :oops:
Amúgy én kb 2 hónapja nézegetem és most vagyok nagyjából tisztába, hogy mikor milyen állapotban van.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Ha baba van a dologba akkor a ciklus vége után is fent marad. És persze zárva is van.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Húúúú
Jó kis témát találtatok, de a lényeg, hogy ez engem is érdekel. Én már egyszer megpróbáltam vizsgálni, de nem tom mikor kemény, mikor nyitott. Ahhoz szerintem egy hónapig minden nap kellene nézni és akkor rájönnék magamtól is. De azt hiszem ezt kihagyom.

Már várom a doki hívását. átküldtem a faxot és ha ott lesz, visszahív. nagyon izgulok!

Kép
Kép
nati80
 
 


És ha valaki terhes, akkor nagyon fönt van a méhszáj? Ez mennyivel a ciklus vége előtt érezni, nem tudod?

Kép
p__lilla
 
 


Kisvirág
Akkor azért van az, hogy a hónap bizonyos szakaszában, mikor a méhszáj lenn van, hogy párom egy kicsit nagynak tűnik??? :shock: :roll: :oops:

Kép
Kép
nati80
 
 


http://babatervezok.otthona.net/mehszaj.shtml

Ezen az oldalon elég sok okosság van. Érdemes böngészni.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nati: pontosan. Én szoktam szólni apának, hogy most egy kicsit vegyen vissza :D :D

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Huuh köszi a sok tippet kisviri!!!

Nagyon érted a dolgokat!!!
Ezt fekve vagy éllva kell megnézni?? És ha eléred akkor érzel valamit? Mintha megkaparnád a körmöddel vagy milyen érzés??
Vendég
 


andy semmi komoly nem volt csak főtt-sült krumpli (én úgy szeretem) :) meg rántott husi meg rántott hagymakarika. Mind el is fogyott. Bébi jól van, leginkább álmosít. Szerencsére hányingert nem nagyon okozott, de azért a kívánás néha megvan. :)
Már alig várom hogy jövő hét legyen, akkor megyünk végre dokihoz. És jövő hét végére túl leszünk az első trimeszteren ami a legmacerásabb (mármint legveszélyesebb) jó lesz már végre. :) Meg lesz új képünk is. :)
jenny szerintem amit írtál mindenkire igaz (legalábbis én is így éreztem) sőt, az a vicces, hogy még most is azt érzem, hogy én nem is lehetek kismama. Tök hihetetlen az egész... Gondolom másképp érezném ha folyamatosan rosszul lettem volna, akkor lett volna alkalmam hogy tudasodjon a dolog, de így kicsit más. úgyhogy szerintem tök normális amit érzel. Ja, és nekem nem ment magasabbra a hőm beágyazódáskor (szerintem) :)
pintyus ahogy a görbédet néztem, eléggé elkaptátok. Úgyhogy szerintem nem kellene neki megjönni. De már csak két nap és kiderül. Tök izgi. :)
andy, nekem a 36,7-nél se ment feljebb. Úgyhogy szerintem ez tök egyén függő. Volt pl. egy csoporttársam akinek az alaphője 37,3 volt, és folyamatosan kezelték, mert az nem túl egészséges. De nem tudott vele mit kezdeni. Tök vékony csajszi volt, és még télen is egy szál pólóban rohangált mert neki melege van... Úgyhogy szerintem mindenkinek a saját hőjéhez kell emelkedést tapasztalni. De tök jó hogy ilyen értékelést kaptál, akkor izgulni már semmi okod, te mindent megtettél. Akarom mondani ti mindent megtettetek, már csak várni kell.... ja és vicces, mert a házassági évfordulótokra vagyok kiírva. :)
gyönyörűek az esküvői képek. Rakok majd fel én is. Az azért mégis más. :) Nagyon szépek voltatok!
Nati neked meg már jó lenne ha meggyógyulnál. Nem tudsz egy kicsit pihenni? Mert lehet hogy jó lenne. Sajnálom hogy a tetővel állni kell az idő miatt. Tudom hogy mi is amikor még csak építkeztünk, minden nap egy örökkévalóságnak tűnt hogy soha nem lesz kész... De ne ess kétségbe. :) Majdcsak lesz olyan idő is hogy tudják csinálni...
lilla a te görbéd is elég bíztató!
Nati és tök jól tetted! Akkor tegnaptól hivatalos a projekt. :) Tök szuper! MIndent bele! :)
kisvirág, nyugi nem erőltettem meg magam csak azt csináltam, amit nagyon muszáj. A fogyasztásunk olyan napi 17-18 köbméter volt múlt héten, nagyon kíváncsi vagyok, hogy most mennyi lesz. Gondolom kell pár nap amíg bemelegszik aminek be kell. :) De tényleg nagyon kíváncsi vagyok! és nagyon édes amit írtál Kendéről hogy kisautót akart adni a monitornak. Mondtam férjemnek is, vigyorgott. Ja, és képzeljétek. Van egy Kende nevű elsősöm. NAgyon értelmes a kissrác és hihetetlen a memóriája. Tegnap olvasott egy csomó viccet és mondta, hogy mond ma nekem egy párat. Mondott is. Aztán azt mondja van még egy. Na mondom, mondjad. Erre ő: Két ránotta sül a serpenyőben. Azt mondja az egyik: De meleg van itt pajtás. ERre a másik: Segítség egy beszélő rántotta.
Ennyi volt a vicc. Csak néztem rá. Kérdezi nem érted? MOndom ezt nem. Erre azt mondja, én is tegnap olvastam az interneten de én sem értettem. :) Annyira édes volt, ott röhögtem rajta egy csomót. Ez volt a nap vicce. :)
Ja, Nati még azt akartam kérdezni, hogy rákérdeztél hogy a rubeola elleni oltás után mennyit kell várni? Mert én három hónapot tudtam. Csak nehogy baj legyen.
kisvirág, szerintem nem annyira gáz az a görbe. Elkezdett szépen felfele kúszni. :)

KépKép
muffin
 
 


hú csajok mindig tanul az ember. és ezek szerintem tök érdekes meg fontos dolgok, de máshol nem kérdez meg ilyet az ember meg szerintem élőben még a barátnőjével sem cserél tapasztalatot ilyen téren... úgyhogy tök jó hogy ilyen dolgokat is írtatok. :)

KépKép
muffin
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?