Új privát üzeneted érkezett!

geszseget=egeszseget :oops:

Kép
petitpois
 
 


Sziasztok!
Bocsi hogy nem voltam de a napokba nem éreztem jól magam . A hányós korszakom még mindig tart.

Petitpois:
12.-én kell men nem az endokrinológiára és ott majd eldöntik hogy elég-e a diéta. Emelkedettebb voltak az eredményeim.
reggeli előtti:4.7
reggeli utáni:6.5
ebéd előtti:4.8
ebéd utáni:6.0
vacsora előtti:5.4
vacsora utáni:4.8
és ezelőtt mindig 4 körüli értékeim voltak. Hát nem tudom mit fognak mondani?


Fanni:
Nagy gratula a picurkához és nagyon vigyázz magatokra. Tudod nálunk Krisztián ugy döntött hogy nem osztozik. A 4-böl 1 baba maradt. Én nagyon drukkolok hogy ugy alakuljon minden ahogy te szeretnéd és minden rendben legyen.

Boniko: Ez nagyon jó hír gratulálok nektek!!!!

Véda: A férjednek mielőbbi gyógyulást kívánok

Petitpois: Nagyon édi a kis pulcsi

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


ÉLJEN ÉLJEN HUNOR BABA ÉS PERSZE GRATULÁCIÓ A SZÜLŐKNEK, HOGY KIBÍRTÁK EZEKET A MEGPRÓBÁLTATÁSOKAT!!!!!!

Nyuszi,
ezek az értékek annyira magasnak számítanak???
csak a hányás miatt érzed rosszul magad vagy más is??

Véda,
de jó!!!!!! :D

Kép
fendike
 
 

 
 

Lafi! Gratulálok Hunor baba érkezéséhez, sok tejecskét és jó egészséget kívánok Nektek!

Petitpois! Gyerkőcök örültek, Bálint reggeli szopi nélkül is szépen elüldögélt az ajándékok között. :lol: Pedig reggelente elég sürgős szopizhatnékja szokott lenni... :lol: :lol: :lol:

dkata
 
 


Lafi! :P
GRATULÁLOK, ÉLJEN HUNOR BABA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P
Én is sok tejcsit kívánok, és jó egészséget!

Nyuszi!
Nekem is ugyanaz a kérdésem, mint Fendikének, ezek az értékek olyan magasak? :oops: A terehesség előrehaladtával sok kismamának emelkedik a cukra, de ez sztem nem magas! Én is most nézettem meg a cukrom, reggeli után 1 órával, és 6,5 lett, azt mondta a háziorvosom, hogy jó, vagy mégsem? :roll:

Petitpois! :D
Köszi az infót! Majd várom, hogy beszámolj a hétvégi vásárlásról, már csak Kavicska miatt is!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
donika
 
 


Voltunk dokinál. Dóra jól van kb. 1900 g buksija a helyén sokat ficánkolt minden rendben. Vérnyomim kivételesen nem volt alacsony hízás 4,5 kg. Beszélgettünk a szülésről elmondtam hogy mit hogy szeretnék persze majd meglátjuk hogyan alakulnak a dolgok. 35. héttől mehetek ctg-re a szülésznőmhöz még vele is megbeszéljük a szülést.
Vendég
 


Panda örülök, hoyg jól avn Dóra baba és anyukája is!
Vendég
 


Lafi: Most beszéltem vele. Még az őrzöben van nagyon fáj a hasa de ügyes mert nem hagyja el magát. Sajnos Hunort még nem látta azóta mert inkubátorban van ő meg még gyenge hogy felmenjen hozzá de a párja lefényképezte most azt tudja nézni. Amúgy édes hajas baba :lol: maga a műtét nem volt rossz élmény spinális érzéstelenítést kapott. Azt mondta hogy mire felvitték a szülőszobára már voltak fájásai is szóval a szülés megindult volna mivel nem szedte a gyogyikat pár napja (húú jan. 1-től én se szedem :shock: ) Szülésznője és a dokija rendes volt.
Vendég
 


Pandácska köszi a híreket Lafiról hatalmas ölelés megy nekik!
Vendég
 


Jo reggelt,

Pandacska,
orulok hogy minden rendben veletek.Huh mar csak harom het es te is jarhatsz CTG-re. : :lol: Lassan erkeznek a pindurok :lol: :lol:
Koszi a LAfirol szolo hireket mielobbi jobbulast neki,hogy szemlyesen is lathassa a kis Hunort+++

Kép
petitpois
 
 


Pandus,
köszi a híreket, remélem már minden rendben lesz velük!!!!!

Örülök, hogy Dóra babával Ti is jól vagytok, Te vagy a következő!! :D
Lehet, hogy már nem is akar majd annyira kijönni... :roll:

Kép
fendike
 
 


Sziasztok lányok!

Fanni:
Ilyenkor egy kicsit nehezebben megy a tanulás hiszen az embernek nem ott jár az esze. Főleg a kismaminak.

Véda:
Mielőbbi gyógyulást a párodnak !!! Nagyon szupi hogy hazaengedték és hogy javul.

Aranykavics:
A nyelőcsöégés később is lesz ha már most van. Nekem is sokat ég a torkom és a gyomrom is. A napokba vettem a gyogyszertárba Rennie Antacidum tablettát és kipróbáltam. Nekem bevált legalábbis eddig ugy tünik. Próbáld ki te is hátha jó lesz. A gyogyszertárba azt mondták ezt terhesek is szedhetik.

Pandácska: Köszi a jó hírt .

Lafi hatalmal gratula mindkettőtöknek.Sok boldogságot kívánok.


Kép

Fendike:
Csak a hányások miatt rosszabb a közérzetem .Na meg most már nem ég a torkom mióta vettem Rennie-t. A cukor értékeim nem okoznak tünetet.

Donika:
Az én dokim a 6.0 feletti értékeket sokalja. A jövöhét szerdán mennem kell az endokrinológiára és majd kiderül hogy ott mit mondanak. Én bízom benne hogy erre a kisidőre már kitartunk a diétával. Remélem.


Pandácska:
Gratulálok hogy minden rendben van és hogy Dorika is jól van

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Most látom hogy a vonalzóm meg nem tart lépést velem.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Lányok, reggelre az egész hasam keményebb lett és húzódik!!!
Nem fáj, nincsenek összehúzódások ill. keményedések csak olyan mintha egyszer összehúzódott volna és egészen nem állt volna vissza... :oops:
Nem tudom, csináljak vmt, vegyek be nospát, magneB6-ot???
(dokim külföldön.. :( )

Kép
fendike
 
 


Fendike,
Mennyi magneb6-ot szedsz?
Vendég
 


Fendike:
Igyál egy pohár vörösbort vagy egy kis Metaxát és feküdjí le. Jót fog tenni.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Pandus,
azt konkrétan nem állítanám, hgy szedem a magnet, esténként 1et bedobok, néha reggel is
ma reggel bevettem 1et, most 2őt fogok
este asszem vörösbor lesz, remélem elmúlik, mintha már jobb lenne... :roll:

Kép
fendike
 
 


Magneb6-ból napi 6ot lehet szedni nyugodtan szedjed ha keményedsz. Inkább vitamin mint alkohol.
Vendég
 


Fendike!
Én rendszeresen szedem a magneb6-ot 2x2/nap, de van olyan is, hogy 3x2, szerintem neked is rendszeresen kellene szedned!

Pandus!
Örülök, hogy minden ok Dorka babával, és veled is! :D

Nyuszi!
Na majd én is rákérdezek még a nőgyógyászomnál a cukorra, de én azt olvastam, hogy pl. a Szabolcs utcán a reggeli utáni vvétel 7.0-ig megfelelő, utána van gond. Ettől függetlenül én is oda figyelek most már az étkezésre. A kenyeret már lecsökkentettem, egyébként én szinte csak rozskenyeret eszem! Eddig elég sok banánt ettem, aminek viszont elég magas a cukortartalma, csokikát meg mindenkinek elmondom, hogy ne hozzon! :?

Kép

Kép
donika
 
 


petipois igazad van! :lol:
Vendég
 


Köszi Lányok, most többet fogok szedni!!!
Dokimat múltkor is kérdeztem és nem mondta, legyint mindenre, keményedés tök normális... :roll:
Ráadásul most indulunk Bécsbe, gyorsan beveszem, kocsiban még pihizek. :oops:

Nyuszi,
sztem nem sok az az érték, de nem vagyok doki, csak az eddig hallottak alapján... :D
persze jobb ha utánajársz, de nagyon aggódni bizti nem kell még!!!!

Jó hétvégét mindenkinek!!!!

Donika, neked gyűjtöm az infot!!! :D

Kép
fendike
 
 


Fenndike,
Nekem Krizsa már a beültitől napi 6-ot írt elő szóval azóta így szedem. Persze volt hogy kevesebbet de amióta keményedek mindig ennyit eszem. Jó utat vigyi magatokra!!
Vendég
 


Fendike:
Én is 3x2 magnéziumot szedek a beültitöl. Először a Magna B6-bol szedtem +0.héttöl pedig a Magnézium Citrici 500mg-os bol kell szednem 3x2 de nekem így is szokott keményedni a hasam. Jó utat és vigyázz magatokra.

Donika:
Az a baj hogy az étkezés előttiek azok jok csak az utániak nem mennek vissza rendesen. Nekem azt mondták hogy az étkezés után 1.5 orával megközelitőleg annyinak kell lenni mint az étkezés előttinek. Amikor van elintézni valom a városba vagy megyek valahova akkor visszamegy az étkezés előtti értékre de ha pihenek akkor nem. Miután 3 hétig feküdnöm kellett igy magasabbak maradtak az étkezés utáni értékek.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Nyuszipuncs!
Ezek az étkezés utánni VC értékek tökéletesek!
Esetleg a reggeli 6,5 be köthetnek bele, onnan elvesznek CH ot és a vacsorához teszik. De nem biztos. :)
Sajnálom, hogy még mindig ilyen hányós vagy :( Nem is értem, hogy ilyenkor.... :(
Köszi a Rennievel kapcsolatos infot, ismerem, de még egyelőre várok vele... :shock: Amíg nem durvul a helyzet. De tény, hogy egyre kevesebb kaja fér a pocakomban... :lol:

Pandácska!
Gratulálok a közel két kilós csajszidhoz! :)
Basszus mennyire telik az idő... :) Még nemrég voltál 26 hetes és már én leszek pár nap múlva 26 hetes! :lol:

Fendike!
Lili a következő az ikrekkel... vagy rosszul tudom??? :oops:
Mehet a MgB6. Nyugodtan egyszerre 2őt is. De a bor is jót tesz! :lol: Vagy a Metaxa! Na az még ütősebb! :lol: :lol:
Csak nappal inni... :lol: :lol:
De hogy őszinte legyek a Mg B
az intenzivebb keményedésekre nem ér semmit. Olyankor a Nyuszpuncs által említett Magnézium citrátot (1 tbl 500 mg) javasolják. Abból napi 3x2tbl. Na az ütős. Jól fogja a bajokat. És szükség esetén még ezt is lehet emelni.

Donika!
Terhesség és csoki... miért gondolja minden kedves ismerős és rokon, hogy egy várandós nőnek feltétlenül csokit kell ennie... :roll: Én is komoly közelharcot vívok a családdal és barátokkal. Nehezen értik meg. Inkább vegyenek egy kiló narancsot. Vagy túrórudit, most erre vagyok rákattanva. De szinte kórosan. Egy hete mindennap meg kell egyek egyet! :oops:

Amúgy jól vagyok.
Ezt a kettős frontot igazából nem érezte meg a pocakom. Remélem minden rendben van odabennt. Még Karácsony előtt (mivel elutazunk) elmegyek mégegy méhszáj kontrollra!
Úgy bezabbantottam ebédből, hogy érzem menten kidőlök. :oops:

Petitpois, akkor a hétvégén babakocsiztok? Mi már megvettük. PP Venezia. Nekem ez kellett, ezt vettük. :)

25+3
Vendég
 


Nyuszi,Kavics,
nekem a dokim ezt a gyogyszert irta fel gyomoregesre,eves utan kell belole meginni egy tasakot es csodakra kepes.Kifejezetten kismamiknak.Nem tudom otthon kaphato-e :?
http://www.riopan.de/
Fendike,
jo utat nektek,nagyon kivancsi vagyok en is a beszamolodra.
Kavics,
igen mar varom nagyoon remelem nem lesznek sokan holnap az uzletben(kis naiv :lol: )
Boniko,
mar csak kis turelem es erkezik csoki+ferj neked is :lol:

Kép
petitpois
 
 


Fendike jó utat!

Petitpois még 4 óra! :lol:
Vendég
 


Boniko :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
petitpois
 
 


Lányok egy kis karácsonyi zene ! annyire édesek!

http://www.hotdog.hu/_data/hotcast/karacsony/
Vendég
 


Lafi!
Minden nap benéztem miattad/tok!
Nagyon örülök hogy a kis Hunor végre megszületett!!! :D
Nagyon sok bolodgságot jo egészséget kivánok nektek!!! Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Lafi: Hunor már ágyban van de még a koraszülött osztályon és ott is marad nem viszik a kórterembe, Lafi megy hozzá szoptatni. Még nincs teje de próbálkoznak biztos beindul majd neki. Vágása fáj de azért jól viseli. Legkésöbb csütörtökön mehetnek haza mert pénteken bezárják a kórházat a költözés miatt. Küldött a babáról képet tüneményes egy kisfiú szép formás :D
Vendég
 


Hunor :D
Kép
Kép
Vendég
 


Pandácsak köszi a képet! annyira szép Hunor! :lol:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Petitpois:
A riopan gyógyit nem ismerem de majd utána nézek a neten.

Aranykavics:
Én is bízom benne hogy maradunk a diétánál. Szerdán kiderül.

Fendike: Jó utat nektek és vigyázz magatokra!

Boniko: Megékezett a párocskád és a mikulás?


Lányok tegnap délután bejelentkeztünk egy babamozira. A jövőhét szerdára 18.00--ra kaptunk időpontot. Már nagyon nagyon várom.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Pandus! :D
Köszi a híreket Lafiról! Egy kicsit azért irigylem, már túl van a legnehezebb dolgon! Örülök, hogy jól van ő is, és Hunor baba is, remélem majd ide is fel fog tenni képet! :wink:

Fendike!
Jó utat, nagyon vigyázz magatokra! Várom az infókat! :D

Tegnap én sem voltam túl jól, keményedés, meg úgy egyáltalán a hasam nem volt tökéletes. Voltam dokinál, nagyon xar lett a hüvely ph, így Klion D100 naponta megy, 7 napig - most nem csíp -, ez is okozhatta a keményedést, meg szetm a front is, vagy ki tudja? Hétvégén csak pihenek, annál is inkább, mert ezt az utasítást kaptam, remélem nem lesz komolyabb!!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Hunor baba nagy édi! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
Tuti front van mert görcsökre ébredtem és keményedek is.

Tényleg nagyon édes egy baba tiszta Lafi amúgy :D már hízott is egy picit most kb. 2600g.
Vendég
 


NYuszipuncs igen, megérkezett, egy vagoncsokit hozott Mikulás küldte :lol: de még enm estem Nekik! (b.mint a csokiknak) :lol:
Vendég
 


ja és HAJrá babamozi! :lol:

PAndus denika Pocaksimi)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Vendég
 


Boniko,
Köszi :D látom nagyon pörögsz még szombat reggel is gondolom jó hatással van rád a terhesség :lol: :wink: használd is ki mert lehet lassan nem leszel ilyen jól. Nincs hányingered?
Vendég
 


Pandácska:
Köszi az infót Lafirol és Hunor babáról. Nagyon édi a képen. Olyan jó hogy már tul vannak azon a huzavonán és hogy jól vannak.

Donika: Remélem minnél hamarabb rendbejösz. Addig is jó pihenést neked hétvégére. Vigyázz magadra.

Fendike:
Jó utat és vigyázz magadra nagyon.

Boniko:
Télleg nagyon édesek ezek az ovis mikulás és karácsonyi zenék

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Pandus most hogy kérded ma reggel összebarátkoztam a vécécsészével :lol: remeélm nem lesz túl szoros ez a kapcsolat :?

naggyon felpörgetett, pedig a "rettegett" UH még hátravan :oops: de érzem minden rendben van!

Ugye milyen édesek ? én is meghallgattam tegnap4
Vendég
 


pandus egyébként dolgozom, 12 órázom este 20 ig :cry:
Vendég
 


Szia Hunor baba :lol:
Dobok egy babás táblát a másikra :D
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Bonikó!
:lol: :lol:

Nyuszi!
Ma már jobban vagyok, de nem merem elkiabálni, ezek után biztos érezni fogja a pocim a frontokat! :?
Te hogy vagy?

Pandus!
Remélem Te is jobban vagy! :wink:

Fanni! :P
A tábla 1. fele ide is jöhet!!

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :P
Inkább a második fele, vagy legalábbis az is, a babavárós táblára gondolok :wink:
Dobok majd ide is olykor!

Boni :P
Megörökölted Pandus rókáját? :lol:

Csipi :P
Nagyon el vagy tűnve! Minden OK?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


fanni lehet! :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!
Kép
Vendég
 


Jó reggelt!

Csak most sikerült felébrednem :oops: Ma hoznak a tesómék szolnoki csokitortát az a legfinomabb a világon :lol: készítem neki a helyet :lol: tegnap olyan buli volt a pocimba hogy csak néztem :shock:

Boniko,
Hogy vagy? Hányingered van vagy hánysz is?
Vendég
 


PAndus ma csak inger :lol:

nem baj, csak pihenj, ha Dóri baba kibújik, úgysem fogsz sokat
Vendég
 


Sziasztok!!!

Köszönöm a magnéziumos tanácsokat, veszek mg citrátot is, ha az jobban segít.
Biztos a frontok, meg ahogy növekszik a méh, baby, mindig vannak jobb és rosszabb napok... :oops:

Donika,
írtam privit!!
nekem is folyamatosan fájdogált, keményedett a hasam az elmúlt 2 napban, próbálok nem foglalkozni vele, ha teszek-veszek kevésbé érzem
hogy jót tesz-e nem tudom... :shock:
nálad jobb a helyzet???

Bécsben megnéztem újra a kocsikat, mura tényleg nagyon szimpi, férjemnek nagyon tetszett, de tényleg nehéz. :(
Továbbra is a stokke és a buga között vacilálok!!!

Hunor baba nagyon aranyos, hálisten hogy jól vannak!!!!!! :D

Kép
fendike
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: