Új privát üzeneted érkezett!

Andy:
szerintem várj még egy-két napot , van akinek a pé.-után 34 napra megy fel a hője... :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Bocsi, most látom hogy elirtam 3-4 napra

Van egy iwiw meghivom, kéri valaki????

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti

Laptetőn vagy és tuti babás.
Nem teszteltél? Vagy csak reggel?

Kép
p__lilla
 
 

 
 

Reggel Lilla :wink:
Vettem ma tesztet, ott kacsintgat a fűrdőbe, kiabál, hogy csináljam már meg...És olyan nehéz kivárni a reggelt!!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Tényleg, ez ma már a második laptetőm,bárcsak jelentené a babásodást....

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Na összeszámoltam, eddig 18 laptetőm van... Vajon mennyit kell gyűjteni, hogy tuttira babás legyen az ember lánya :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Na jó éjt lányok, elteszem magam holnapra...

Mindenkinek szép álmokat!!!!! Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Márti :)
itt is közlöm, nagyon izgulok a reggel miatt! És amit a párod mondott a cicire, na ez is tuti jel!! :lol: :lol:

Nati :)
Mi 2. hónapja "dolgozunk" az ügyön, szedem az elevitet, E-vitamint, gyógyteákat. Eddig volt hőmérő is, de ez engem totál kikészített! Állandóan azon görcsöltem, miért nem esik már le, miért nem indul el felfelé stb....Szóval most ebben a hónapban "csak" hancúrok lesznek, ja, és most vagyok 5. cn-en, tehát elvileg ma már kezdődhet a hancúr..... :lol: Persze ha a párom itthon volna.....De lehet, hogy éjfél felé hazaér, és megvárom! Gyerkőcök anyuéknál alszanak.

Ma volt anyuéknál buli, jöttek haza tesómék Skóciából. Ide tettem fel néhány fotót:
http://december.ditta.fotoalbum.hu/

Muffin :)
Nagyon arik vagytok! és már tényleg látszik a pocakod egy kicsit!

Na, párom most sms-ezett, hogy indul haza!!!! :lol: Akkor megvárom! :wink:

Edit

Kép

Kép
ditta76
 
 


Jó reggelt lányok!!!!

Kidobott az ágy! :)
Megcsináltam a tesztet és NEGATIV lett!!!!!!!!!!!!
Nm értem, a hőm még mindig fent, mensi még sehól,de 2 tesztet is ellőttem ma, mindkettő tök NEGATIV!!!!!!!!!!!
Azthiszem megyek egy kád forróvizbe...
És követem Editet, mármint ami a hőmérőzést illeti....Kiszedem a vonalzót is, most egyelőre nem gyúrunk gyerekre, nem úgy állnak a dolgok... :cry: :cry: :cry:

De attól figyelemmel kisérlek titeket és DRUKKOLOK MINDENKINEK!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jók a képek Edit!!! Látom a te fiad is nagy Thomas rajongó. Az enyémeknek is a Mikulás Thomasos mozdonyt hozott.Huninak Aniet és Clarabelt, Robinak meg Diesel 10 et. :)

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


sziasztok!
azt gondoltam túl korán keltek vasárnaphoz képest, de megelőztetek.

Márti lehet hogy majd csak pár nap múlva mutatja ki a pozitívat a teszt. valamelyik csaj írta hogy a legérzékenyebb a nemtom melyik teszt, olvass vissza, ha tudsz szerezz be olyat.
De lehet hogy igazad van és a sok idegeskedés.....

amúgy mégiscsak normális vagyok, megnyugodtam: reggel 36,7 voltam. kúszik felfelé. Tegnap este azért elkaptam a párom, nem is a gyerek miatt, csak a szombat miatt. meg fájt is a petefészkem, úgyhogy biztos ami biztos.

majd jövök
felteszem az 1 hete kívánt husilevest
tényleg lehet hogy csak a pém miatt volt hányingerem.
de ha terhes leszek én tuti hányós leszek, már alig várom.
amúgy savlekötőt kéne szednem reggelente kb 2 éve kaptam, sok a savam reggel, sőt rengeteg.
de nyár óta leálltam vele, merthogy a babáért mindent. minden reggel ropi és keksz
úghyogy nekem a terhességi hányinger nem tom előjön e észreveszem e. megszoktam ezt a rosszullétet.
na megyek vár a mosogatás, meg a csirke

Kép
andyfekete
 
 


ja
ha érdkekel titeket a megszáradt üvegfestés felteszem majd délelőtt
meg csinálok újakat ha megfőtt a leveske

Kép
andyfekete
 
 


Jó reggelt!

Márti
ne fürödjél még, lehet csak kellene még pár nap. Nem biztos, hogy érzékeny volt a teszt. Valahol itt olvastam azt is, hogy egy lány már 6-7 hetes volt és még mindig negatív volt a tesztje.

Andy
Hmmm, húsleves. Nagyon szeretem, gombával, borsóval, hús nélkül.

Ezek a görbés programok tök hülyék. Betettek nekem egy pé-t 3 nappal ezelőttre, mert ma reggel a hőm 37,1 volt. Pedig csak marhára beteg vagyok még mindig és tegnap gyógyszert is bevettem a köhögésemre. Biztos nem volt pé-m, mert azért éreztem volna valamit. Biztos vagyok benne.

Megyek ajándékvadászatra, meg anyósomékhoz ebédre. Talán délután benézek.

Kép
Kép
nati80
 
 


Andy
Na látod, hogy elindult a hőd fölfelé. Mondtam én neked, hogy ne izgulj rajta. Biztos már a baba is ott lapul a pocakodban és nemsokára + fogsz tesztelni, és szép karácsonyotok lesz.

Márti
Szerintem még ne menj a forró fürdőbe. Tévedhetett az a teszt. Még nem jött meg? Akkor lehet belőle baba. Na erre most rá is tüszögtem kétszer is, úgyhogy igaz. Meg azért a laptető is jelenthet valamit.

Kép
p__lilla
 
 


Amúgy ma reggel 2x is megmértem a hőmet. Először félálomba 7 órakor 36,8 volt, el is aludtam a számban a mérővel. Utána fél 9-kor, akkor meg 37. De addig nem mozogtam semmit, csak aludtam. Na, most melyik az igaz, mit írjak be? Miért emelkedett 2 tizedet, pedig még vécén sem voltam.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

rengeteget termeltek! :) nati80 kérdezte melyik topicba irogatok: A 2009-ben fogunk szülni-be Csak épp előrébb hoztuk a dolgot, mert már nagyon akarunk babázni! :D Semmi hőmérőzés, meg lh teszt, csak mint a nyuszik! :lol: Az előző ciklusban mindenféle pocifájást gondoltam, hátha babás fájások, de szerintem csak a szokásos volt, amit eddig azért nem vettem észre, mert nem figyeltem magam. De legalább pontosan megjött azon a napon, amikor nem vártam. :lol: Most is érzek ilyen pocifájásokat, pont mint a múltkor, de már nem gondolom, hogy a baba miatt van. Persze azért reménykedek, meglátjuk...

Kép
Kép
tabati
 
 


jó reggelt csajok. :) kicsit sokáig sikerült aludni. már csak az lett volna az igazi ha a torkom nem fáj és nem ébredek fel rá tíz percenként... na mindegy. mavalószínű apósommal töltjük a napot. :)
este nem bírtunk már magunkkal és volt egy kis hancúr... :oops:
ja és este nem lett semmi a lekváros kenyérből... de majd most. már zavarom a férjem kenyérért de mire valamire rászánja magát... na mindegy, most megyek. majd este még benézek. mindenkinek szép napot! ja, és márti azért szerintem még várj a forró fürdővel. andy te meg kicsit megnyugidhatsz hogy elindult a hőd :) kisvirág tök jó hogy végre sikerült jönnöd.
csubi, manócska merre vagytok?
és a többiek?

KépKép
muffin
 
 


Sziasztok!

Nati: mennek a gyógypuszik neked!
Amúgy nekem is sötét a szemem, és barna a hajam, apa szeme is barna a haja fekete, és Kende mégis szöszis és kék szemű. Igaz van a családba kékszemű szőkés rokon. :)
Szerintem az anyóst már nem tudod meggyőzni. Gondolom nem túl rugalmas asszony, így nem hiszem hogy váltani fog. Én is zsírral főzök. Nálunk apa nem akar hallani az olajról. :(

Lilla: köszi Kende nevében. Én a 36,8-at írnám be a helyedbe, mert akkor tuti nagy alvás után voltál, és lehet 2 órát nem aludtál nagyon mélyen. Na szóval érted. :)

Andy: fú szegény, ennyire sok a savad? Terhesség alatt lehet már észre se veszed. Nekem akkor volt sok, fúj de utáltam.

Ditta: nagyon helyesek a gyerekek. Látom a fiad Thomas mániás. :)

Márti: nyugi-nyugi. Emlékezz magdolnamnak is először nega lett. Tesztelj pár nap múlva. Ne ülj be a kádba légyszzzzi!!!

Muffin: jobbulást a torkodnak. Szép napot apósnál.

Karácsony: addig mindig úgy volt hogy mi rohangáltunk mindenhová amíg nem volt Kende. Most már nem hagyom magam. Alkalmazkodjanak a rokonok hozzánk. :)
Amúgy 24-én nappal hármasba leszünk, utána apa megy éjjelre melózni, úgyhogy Kendével töltöm a szentestét. 25-én hozzánk jönnek a sógoromék meg após ebédre, 26-án meg mi megyünk az én anyumhoz. Legalábbis eddig így van.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Csajok!

Tegnap és tegnapelőtt is + volt az LH tesztem. Normális ez? Volt már valakinek ilyen?
Lehet ikrekre gyúrtunk? :lol: De a doki azt mondta 1 tüszőm van jobb oldalon. Ki érti ezt????

Dobok egy hőgörbét. Légyszi nézzétek meg. És még egy kérdés hányadik napon fog a program középidőt jelölni????

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/c ... 58400_.png

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kisvirág, szerintem nincs azzal semmi baj ha két nap pozitív. nekem is először halványan de két csík volt, köv. nap erősen volt két csík. aztán lett csak negatív. Úgyhogy a lényeg, hogy van két csíkod. :)
Amúgy az lett a mai nap vége, hogy elmentünk apósomhoz, akivel együtt elmentünk baumaxba és vettünk mindenféle szigetelőanyagot, amit aztán hazahoztunk és most após meg a férjem szigetelnek én meg főzök. Tök gáz, csak egy szintet fűtünk a házban és napi közel 20 köbméter gáz fogy... az alsó szinten nincs rendesen leszigetelve a garázsbejáró, a felső szinten (ahol majd a gyerekszobák lesznek) meg nincs aljzatbeton, körbe meg nincs hőszigetelve a ház úgyhogy kb. az egész kertet fűtjük... na mindegy, most a garázsajtót csinálják, aztán meg megcsináljuk a tetőteret is hogy ne tudjon annyi hő elszökni. nagyon kíváncsi leszek az eredményre, de ez nem állapot ami most van. és ráadásul nem is csinálunk igazán meleget, mert napközben amikor nem vagyunk itthon 18 fok van, amikor meg itthon vagyunk, 21... én meg ráadásul fázós is vagyok úgyhogy nem tetszik ez nekem... a fűtésszerelő kicsit alulméretezte a radiátorokat... na mindegy. most ezen dolgozunk én meg megyek vissza főzni csak bekukkantottam de nem volt valami nagy élet ma... :)
este még írok.

KépKép
muffin
 
 


ja és kisvirág a hőd nem egyszerűen ugrál... én nem nagyon tudok hozzászólni de a lényeg hogy volt pé. :)

KépKép
muffin
 
 


Sziasztok( előre bocsájtom, hogy nincs hosszú i-m)
Márti:
Pedig annyira biztam benned, hogy valami jó hirt hozol... :(

Én tiszta hülye vagyok, alig birtam ki ma, hogy ne csináljak egy tesztet... :evil: A ciklusom igazából gőzöm sincs, hogy milyen hosszú, elvileg most a gyógyszertől vissza kéne állnia.. A cicim feszül, és nagyon álmos vagyok napok óta, de ugye ez lehet az én drága lánykámtól is.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Hogy mindenkit megnyugtassak, előrebocsátom, hogy nem ültem be egy kád forró vizbe...
Mensim még sehol, csak barnázok mostmár :roll: :roll: :roll:

Mágnes:
nekem sincs hosszú i-m :wink:
Hát a cicifeszülés meg álmosság mind jó jel :wink:

Andy:
tedd fel a képeket a műveidről :wink:

Kisvirág:
nekem 3 napot volt pozitiv az LH tesztem, ugyhogy nyugi :)

Csajok:
képzeljétek elküldtem Leonak a gőrbéim, hogy kielemezze és azt mondta mindkettőre, hogy a 16. napon volt a pé.-m....
Azt mondta, hogy szép a gőrbém és már esedékes lenne a mensi...
Na jól összekavart...
Most felteszem mindkét gőrbém nektek, ti mit szóltok???????

Kép


Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti

Hát ez egy nagyon babás görbe.

Csak most értünk haza anyósoméktól. Egész délután kinn voltam. Párom pedig eljött kb 2 órára a tesójával és én ottmaradtam anyósommal és sógornőmmel. Nem volt egy felemelő délután. Sógornőm pedzegette, hogy talán jó lenne egy kistesó, csak még apát kell meggyőznie, aki az elsőt sem akarta akkor még. Hát ez nem esett jól. Anyósom is kijelentette, hogy jövő karácsonykor már nekünk is baba lesz, mert hát ott a lakásunk. Ezt én annyira utálom. Miért kell az ÉN/ MI életünkbe beleszólni? Hagy döntsem el én. Rá is kérdeztem a páromnál, hogy ugye nem mondta el nekik, hogy voltunk dokinál? Nem mondta.

Ajándékokat ma sem találtam. majd megyek holnap.

Mindenki erőssen koncentráljon, hogy a következő 3-4 hétben ne essen sokat az eső, hó. Holnap jön a tetőfedő csapat. Ma már itt voltak a kőművesek kibontani odafenn néhány dolgot.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Muffin köszi a választ. Fú nem semmi ahogy nálatok meglép a meleg. A szigetelés után tuti jobb lesz.

Márti: megnyugodtam, hogy nem ültél kádba :) Szoktál amúgy mensi előtt barnázni? Nem lehet hogy most ágyazódik be a babó? Mennek továbbra is a drukkok. Ki az a Leó??? Én úgy tudtam eddik akkor van pé amikor leesik a hő, de az nem a 16. nap. Nem értem. Mondjuk az én görbémet se értem.

Nati: te mit szólsz a görbémhez? Te úgy látom értesz hozzá.
Drukk, hogy ne legyen eső, és hó se. :) Jajj az tényleg nem jó ha beleszólnak a dolgaitokba. Engedd el a füled mellett.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág

A te görbédből még nem látok sokat. ha volt a napokban péd, akkor 1-3 nap mulva a hődön is fog látszani.
Márti görbéjén a pé okt-ben 15. napon, nov-ben 14. napon volt. Tuti biztos.
Ugyanis ha jól tudom a hő azért esik le mert a tüszőrepi miatt egy csomó hormon megemelkedik vagy lecsökken, vagy valami ilyesmi.

Muffin
Jó kis gázszámlátok lehet. Nem szabad engedni, hogy kifelé fűtsetek.

Márti

Izgulok érted, hogy napokon belül kimutassa a teszt, hogy babás vagy. Tényleg szoktál barnázni???

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Na hazaértünk. Nem semmi egy nap volt a mai...
Fél 7-kor keltem, 8-kor indultunk Fehérvárra. Voltunk a Metróban, Auchanban, Tescóban, Media Marktban. Elköltöttünk egy halom pénzt, de megvettük az ajándékokat mindenkinek, meg diszeket, égőket, kisebb dolgokat. Márcsak pár cuccot kell venni karácsonyra. Mindenhol akkora sor volt! Pedig mégcsak bronzvasárnap van. Sorban kell állni a műszaki cikkekért, hogy odaadják, aztán azért, hogy kifizesd, aztán azért, hogy a többi dolgod kifizesd a főpénztárnál, végül a vevőszolgálatnál, hogy lepecsételjék a nyamvadt jótállás papirt. :evil:
lFelváltva jött ránk apával a dühroham, olyankor csúnya szavak hagyták el a szánkat, nekem a hangom is felemelkedett, és páran rám is bámultak, mi bajom van. Közben a derekam majd leszakadt.
Jelenleg utálom a Karácsonyt, és jó, hogy egy évben csak egyszer van. Én vagyok a Grincs!!!
:twisted:

Márti, sztem is várj még pár napot! Nekem a dokibácsim azt mondta, a várt mensi napjától egy hét a tuti teszt nap. Akkor már mindenkinek kimutatja.
Megbeszéltétek apával, hogyan tovább munka, meg baba ügyben?

NAti, akkor a macikat szeretjük, ezt megbeszéltük. :D


Kép

Márti, Leóhoz anno én is elküldtem a görbém, és megkritizálta, hogy cikkcakkos. Pedig majdnem minden görbe cikkcakkos. Utánanéztem. Ő azt mondta, biztos rossz a hőmérőm.... :? Szóval ennyit Leóról, nekem nem hasznos a tanács, amit ad. Ti sokkal többet ki tudtok olvasni a görbékből, és jobban is ismertek, tudjátok mi, miért van.


Tuti, hogy beképzelem, de ma reggel majdnem hánytam a fogmosástól. Fura volt, az ilyesmi nem zavart soha. Tegnap este meg nekiálltam jóizűen töltött káposztát enni, és pár kanál után le kellett raknom, annyira jóllakottnak éreztem magam. Hőm még mindig 37,0. Tesóm ilyenkor csak vigyorog, de akkor is túl korai lenne.Mégcsak a 6.dpo.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny

Nem csodálom, hogy dührohamot katatok a vásárlás során. Én utálom az embertömeget, pánikolni kezdek, rámszuszognak, tüsszögnek. belépnek az "intim szférámba". Valahogy nem birom. De ti legalább túl vagytok a bevásárláson.
Kiváncsi leszek a további hődre.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: köszi a választ. Várok türelemmel, hátha ad a progi vonalat.

Jenny: jó kis napotok lehetett, de túl vagytok rajta :) Ügyik vagytok, hogy majdnem mindent megvettetek.
Amit feltettél macit, itt nézte Kende tök sokáig. :) Láttad róla a képeket? Tegnap este tettem fel. Nézd majd meg.
Húha ezek elég babás tünetek. Lehet elkezdődött a beágyazódással járó hormontermelésed és attól vannak már a tünetek. :) Drukk, hogy maradjanak megmaradjanak :wink:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág, köszi a biztatást, remélem, hogy nem képzelek be semmit!
Kendét megnéztem, annnnnyira édes!!!!!!!!!! :D
Főleg a kis kantáros gatyijában. Add nekem!!!!!! Nekem is egy ilyen szöszke kisfiú kell!!!!!!!!!!! Imádnivaló! Megmutattam apának is, ő is mosolygott, és mondta, mennyire aranyos. Nagy szerencsétek van vele. Irigyellek... :( Ja és ha a kevében járhatok, teszek fel még macikat. :lol:

Nati, igen, én is az intim szférával vagyok gondban, meg hogy tötymörögnek ott előttem. Na meg az öreg nyanyák. Egy rohadt kis rádióhoz is az eladóhoz mennek, hogy segitsenek nekik. De a legidegesitőbb, hogy minden nagyobb értékű szarság vitrinben van, és lehetetlen eladót találni, aki kinyitja.
Örülök, hogy túl vagyunk rajta.

Ezt Kendének küldöm::)

Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


na hello csajok, bocsi hogy most nem fogok válaszolgatni de már hulla fáradt vagyok és húzok lefeküdni. Csak annyi, hogy a végén sikerült megcsinálni a tetőtérben is a szigetelést, bár oda már én is kellettem teljes erőbedobással. De kész! Már csak a gázfogyasztásra leszek kíváncsi hogy hogy alakul.
Aztán apósom is ittmaradt vacsizni és még az egyik barátunk is átjött aki pénteken vette át első új autóját és meg akarta mutatni. Úgyhogy csináltam fincsi vacsit, aztán megettük és most ment el mindenki. Én meg húzok lefeküdni. Jó éjt nektek. Holnap jövök. :)

KépKép
muffin
 
 


sziasztok csajok!
vagyis jó reggelt!

ma reggel mindenki dolgozik. én is, csak most pihenek egy kicsit, karácsonyfát rajzoltatok a gyerekkel, így most tudok netezni. Egész eddgi dolgoztunk, most hadd pihenjenek, meg én is.

hogy vagytok?
tegnap nem votlam, babazsúron voltam, nővérem tündérkicsi leánya lett 2 éves, majd teszek fel képet, meg az üvegfestésről is.
Vettem neki egy rószaszín babakocsit, egész délután azzal jácccot, de mást is akpott pedig, pónilovat, porszívót, meg zongorát is.
Mit veszek neki karűácsonyra, mindene megvan. Annyi babája, macija van, éneklő rénszarvas meg minden. nem tom nehéz lesz kitalálni.

a hőm jól alakul, megindult felfelé, remélem még 15 napig fent marad legalább, utána akkor úgyis tudom hogy terhes lettem, nekem sosem késett, max a 30.nap jött meg, de inkább előbb.
Most ez a két hét várakozás lesz, és hogy pont karácsonykor kell tesztelni.
Legalább 3an leszünk, igaz?
Lilla, meg még valaki!!!!
vagy többen???

f.marti, remélem még mindig semmi jele a mensinek. háynadik napban vagy?
amúgy drukkolok nagyon hogy babás legyél, a görbéd nagyon szépen alakul, csak le ne essen.
Amúgy én is írtam a leónak, de még semmi válasz, lehet hogy hétvégén nem rendel?

Kép
andyfekete
 
 


muffin!

milyen finom vacsit főztél?
amúgy örülök hogy megcsinálták a szigetelést, nehogy megfázzon a pici baba a pocidban. amúgy hogy vagy?
Álmosan? kivánósan? hányinger?


Jenny neked hány napos szokott a ciklusod lenni, mikor kell érted izgulni? 1 hét múlva?
remélem sokan leszünk karikor babásak.

Kisvirág!

nekem sem tett be az angol progi vonalat, cask a ciklus hu, és a 12.napra, az nem korai.?
de akkor érted is izgulunk, már csak pár nap és tesztelhetsz.

Tudjátok mi a fura? nekem nem volt tojásfehérjém. de ovu fájdalmam elég sok, meg lehet hogy a hányinger is attól volt 3 napig, nem?
lehet hogy nem is vírus?
az idegességtől meg lehette a másik bajom.

na megyek, csengetnek, amjd még benézek, hátha valaki ittvan.

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Én vagyok az első a mai napon??? Na ilyen sem volt még. :D
Nagyon szarul voltam este, egyszercsak elkezdett fájni a fejem, aztán meg kihánytam azt a kávét, amit kora este ittunk. Lehet valakinek az, hogy ha túl sok a szervezetének a koffein, akkor kilöki magából rosszulléttel? Mert én nem szoktam főzött kávét inni, csak fele arányban cikóriásat, por alakban.
Nem akartam gyógyszert bevenni, igy inkább elvonultam aludni, nyitott ablak mellett. Most olyan vagyok, mint a mosott sz@r.
Hjajjj...de ma már kell mennem délutánra dolgozni. Nem sok kedvem van.

Hol vagytok? :roll:

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok!!!

Ma reggel leesett a hőm ........... és a többit tudjátok :cry: :cry: :cry: :cry:
MEgjött a zuhatag, de valahol nem is bánom, tiszta idegbeteg lett volna a gyerek ilyen körülmények között ami itt lezajlik mostanság nálunk.... :cry: :cry:
Jenny:
A hogyan továbbal ugy állunk, hogy azt mondta párom, ne aggódjak, csinál ő oda még babát... De hogy mikortól, azt még nem beszéltük. Gondolom most nem is lenne aktuális :cry:
Munkahelyet még pénteken elkezdett keresni. Ő számitogépes diagnosztikáló technikus, főképpen a nagy kamionkhoz ért...reméljük talál munkát.
Ha nem ott van a másik, a német tudása, anyanyelvi szinten.Volt még tolmács...
Most is elment egy önéletrajzot leadni.. a BMW-hez.
Eddig a MERCEDES-nél volt :P

Na, meglátjuk mi, hogy alakul...
Egyelőre babatéma nincs :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jenny:
Lehet a kávé miatt hánytál, de lehet más miatt is... :wink:
A hőd hogy alakul???

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sok kismamát hallottam, hogy hányt a terhesség elején a kávétól és nem tudta miért...aztán később kiderült :P

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Andy, a ciklus.hu nekem is 12.-re tette a vonalat, de az ovu teszt szerint 14.-én kellett lennie. 12.-én véres nyákom volt, szal nem tudom, most melyiket kell alapul venni. Sztem inkább az lh tesztet.
Nekem is mindig 27-28 naposak a ciklusaim, jövő hét hétfő a 28.nap. Szóval elvileg akkor kellene megjönnie. Ha esetleg nem jönne meg, szerda-csütörtök körül tesztelnem kéne.

Nem tudom, nektek van-e ilyen érzésetek, de nem tudom magam várandósan elképzelni. Mármint azt, hogy nekem ez összejöhet. Inkább azzal nyugtatom magam, hogy nem baj, ha nem jön össze, legalább megtarthatjuk az esküvőt, nem lesz gond a pocak.
De titkon azért már nagyon vágyom egy kisbabára...

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jooooo reggelt!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
már nagyon hiányoztatok!!

megjöttem!!!, csak kicsit olvastam vissza mert anyit írtatok!!! :lol: :lol:

Gondoltam először beköszönök!!! Nagyon kiváncsi vagyok mártira!!! :?:

És Lillánál is jól néz a dolog!!! :D

Nagyon jól telt otthon, pakolásztunk egy csomót, mert anyum eladta a házat és márciusba költözik Debrecenbe. Padlást takaritottunk. Fujjj, volt anyi cucc!! :evil:

A cickóm feszül picit, egész hétvégén nem tudtam hordani melltartót mert éreztem hogy megőrülök. Ez nálam mensi elött is jelentkezik. És szúrodott a jobb petefészkem de nem úgy fájt mintha mensi jönne!!! De még fájhat úgy. Nagyon félek hopgy nem jött össze, és mensi napján le megy a hőm ami eddig olyan szépen fent van. :roll: :roll: :roll:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/d ... 44800_.png
Vendég
 


Márti, sajnálom, pedig nagyon biztatóak voltak a jeleid. De ha te úgy gondolod, jobb igy, akkor nem kesergek.
Párod ilyen végzettséggel meg nyelvtudással biztos hamar kap új állást!
A hőm 37 körül jár, nem nagyon változik. Pedig azt várom, mikor lesz már magasabb. Azt mondják, beágyazódás körül felmegy magasabbra.

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny:
Dehogy nem bánom :cry: :cry: :cry: , csak ezt próbálom bebeszélni magamnak...
Valójában nagyon elvagyok kenődve, nincs kedvem még élni sem, de persze nem csak ez járul hozzá... Kicsit összegyűlt, majd kiheverem... :cry: :cry: :cry:
Ide sem akartam irni, de gondoltam ne hagyjalak már aggodalmak között titeket, meg jül esik nekem is veletek beszélgetni....

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia Pintyus:
Örvendek, hogy jól telt nektek!!! :)
Hiányoltunk mi is téged :wink:
Már leirtam mi a helyzet nálam....sajna :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nos, nekem nem lesz karácsonykor egy + teszt a fa alatt :cry: :cry: , legfennebb egy + ovuteszt :cry: , de nem hiszem. Akkor lenne rendesen a pé-m de nem csinálok több tesztet egyhamar....

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti, ne keseredj el!!!! Lehet, hogy hamar talál párod munkát, és 1-2 hónap múlva már újra belevetheted magad a baba projektbe! Azért remélem, jössz ezután is ide, hiszen nagyon szeretünk téged, rossz lenne nem hallani rólad! :(

Kép
jenny29
Mór
 
 


sziasztok!
de jó hogy ittvagytok!
most van egy liaks órám, megreggelizek, pisiltem.......
És várom hogy leteljen eza 2 hét, és akkor jön a karácsonyi szünet-
ti is várkátok?

fmarti!
sajnálom, hogy megjött, de ha úgy érzed jobb is, akkor nem gond. Ti tudjátok mikor alkalmas. Tényelg a sok idegeskedés nem tesz jót a babának.
Az egyik kis kolléganőm mostanában szült, szinte végig táppénzen volt a 2.hónaptól kezdve, otthon nyugodtan, és lám nyugodt a babája, alszik eszik.
Remélem nekünk is nyugodt babánk lesz csajok!!!

pintyus!

nagyon szép a görbéd, 1 hét múlva többet tudunk, d enagyon drukkolok.
feszüla cickód? az jó jel. nagyon drukkolok.


Jenny!
nekem is megy felfelé a hőm, jó az a 37 fok. Lillának is lassan anyni, kb egyidőben vagyunk a 20.nap körül. CSak maradjon is fenn.
azt mondod hogy a beáygazódásnál lesz egy picit emelkedés, ezt még nem tudtam. megint tanultam valamit.
nekem félidőben nemvolt semmi pöttyöm, de még tojcsim sem. szerinted ez nem baj?
vagy volt, csak a katonákkal együtt kijött, és nem vettem észre?
majd kiderül 2 hét múlva

Kép
andyfekete
 
 


fmarti!

biztosan talál munkát a párod. ennyi féle dologhoz ért.
mi is lassan ebben a cipőben járunk. Szeretném ha párom nem 30 km-re tőlem dolgozna, nem tom mi történne ha rosszul lennék éjjel és nem lenne itt. mert nem jön haza minden este, az anyjánál alszik, a munkahelyéhez közel.

Remélem hamarosan terhes leszek és ő akarni fogja hogy minden nap ebben a városban dolgozzon.
Már beszélt róla, és ez jó.
nem akarom erőltetni szereti a munkáját. Egy számtech üzletben dolgozik Bfüreden, sok cég hozzájuk tartozik meg hotelek, és ő ilyen futkozós rendszergazda. nincs diplomája, de nagyon tudja, mert ebben dolgozik. imádja a számítógépeket.
Jó lenne ha keresne lassan itt munkát, egy kisvárosban sokkal nehezebb mint Bpesten.
Hugi is 6 hónapig járt meghallgatásokra, küldözgette az önéletrajzát, bár ő egyedülálló anyaként neveli a kiscsajt, de az anyumnál lakik. fél év volt mire talált helyet.
A párom férfi, és még nincs családja
Talán így könnyebb lesz majd keresni, és találni munkát.

Márti!
írd ám meg ha talált valamit!

Kép
andyfekete
 
 


nati!

én sem sezretem az esőt, és drukkolok hogy a tetőtök miatt ne essen.
na megyek, látom nincs senki, lehet hogy nem is érdekel amit írok.:)
majd gyertek ám, este még benézek

Kép
andyfekete
 
 


Helllo!!! Kép Enyire szeretlek benneteket!!!

Na végre, visszaolvastam mindent. :wink:

Mártiii: nagyon nagyon sajnálom hogy meg jött ez a fránya piri. De lehet hogy így kellett legyen. Majd mikor párod munkát talál, ami hamar meg fg történni, meglátod összejön a pici, főleg hogy ő is szeretné!!!
:D :D iwiwen hol talállak???

muffin: gyönyörü a pocid, ténleg nagyon látszik!! :lol: :lol: Másnak 20 hetesen van ekkora!! És a rucid is nagyon szép volt, össze illettek a pároddal!!! Mostmá!r nem fog megszökni a hő és jó melegbe lesztek

Ténleg nem tenne fel mindenki képet a párjával, lássuk egymást. Van akiről még egyáltalán nem láttunk képet!!! :roll: :roll: Persze ez csak egy ötlet, ne haragudjatok ezért!! :roll: :roll: :roll:

jenny: köszi hogy be tettél a táblázatba :lol: Drukkolok nagyon hogy ne essen le a hőd és a hányinger meg a tünetek a beégyazodás jelei legyenek. Nagyon jó lett a képeslapotok!!! Jó ötlet!!

nati: nagyon remélem hogy hamar meggyógyulsz, nekem is köhögéssel szokott végződni a megfázás, de ez a legszarabb!!!
Mit szolsz a görbémhez?? Itt most ömlik az eső, de nagyon remélem hogy nállatok nem fog, és minnél hamarabb készen lesz a házikó

mágnes: gyönyörű anna!!! nagyon szép aranyos kislány, bájos. Szeretném ha nekem is ilyen bájos lánykám lenne!!
Drukk ezerrel!!

kisvirág, lilla: nagyon szurkolok értetek!!!
tabati, ditta: üdvözöllek benneteket, és mihamarabbi babásodást.
Vendég
 


juujjj, most látom hogy középhaladó felhasználo vagyok!!! Kép ,

ki mikor veszi meg a karácsony fát??
Vendég
 


nincs itt senki??? most mikor én is itthon vagyok és van kis időm írni akkor bezzeg mindenki távol van!!!! :( :( :( :( :( :(
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?