Új privát üzeneted érkezett!

Kókusz és mé nem tetted meg? :lol:
Vendég
 


Kókusz: szerintem is meg kellett volna tenned :lol: mert most aztán hogyan követjük a pozitív teszteden a csíkok erősödését? Ha rögtön egy erős pozitívat tesztelsz, akkor ez lehetetlen :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Nekem is nemsokára lesz az első inszemem csak az a baj, hogy nagyon stresszes időszak van mögöttem és most nem igazán akar a menstuációm megjönni.
Már majdnem 2,5 éve próbálkozunk, több dokinál is voltunk, végül a Kaáliban kötöttünk ki, ahol mindkettőnket teljesen kivizsgáltak és megfelelőek lettek az eredményeink. Ezért a dokival megbeszéltük, hogy megcélozzuk a decembert, hogy akkor legyen az első inszemünk. De úgy tűnik, hogy a szervezetem nem igazán akarja, mivel nem akar megjönni a menstruációm.
Sajnos az tuti, hogy nem vagyok terhes, mivel teszteltem a 34. napon és negatív lett, most a 38. napnál tartok, elég elkeserítő ez a várakozás.
Most meg attól tartunk, hogy karácsonyra esne az inszem és akkor meg nem lehet az ünnepek miatt.
babita
 
 

 
 

Szezsó így van!

BAbita hol csinálják?
Vendég
 


Szia Boniko!

A Kaáliba lesz az inszem, Kovács dokihoz járunk most.
babita
 
 


Szia!

nekem is ő csinálta most nov 19.én az első inszemet és úgy néz ki sikerült! :lol: vérvétel alapján igen, dec 19én megyek UHra!
én úgy tudom ünnepekkor is csinálják!
Vendég
 


Boniko!

Gratulálok nektek!!!!! Szorítok, hogy minden rendben legyen!! :D

Örülök, hogy sikerült beszélnem veled, és bízom benne, hogy nekünk is hamarosan pozitív lesz a teszt.

Most egyenlőre várok, mást úgysem tudok csinálni...(Csak az a baj, hogy néha már elfogy a türelmem.)
babita
 
 


Babita ez teljesen normális hogy néha elfogy a türelmed!


Nem hívtad K.P-t? remelém minden jól alakul nálatok is! a türelem és a hit sokat számít! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Babita!

Kovács doki nagyon tud, két és fél évvel ezelőtt nekem is elsőre betalált :) :wink: kedden kiderül, hogy másodszor hogy ügyeskedett :) Drukk neked!

Kokusz!

Hogy vagy? Mikorra tervezed a tesztet?

Boni!

Hogy vagy?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi köszi reggel közelebbi ismeretséget kötöttem a vécécsészével....

de nem panaszkodom :lol:
Vendég
 


Ajjaj, Boni... Szegény... Remélem nem lesz gyakori vendég nálad Vuk!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi ha igen, azt is bátran állom! :lol:
Vendég
 


Köszönöm Boniko és Évi77 a biztatást!!!

Bízom K. P. dokiban mert eddig ő a legszimpatikusabb, aki eddig velem foglalkozott! És ezek szerint jók az eredményei is.
Örülök, hogy mindkettőtöknek pozitív a tapasztalata vele kapcsolatban.
babita
 
 


Babita!

Neked is az lesz :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Babita így van! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Ha nem bánjátok én is írnék ide néha! Én is az első inszemre készülök.

Babita

Hasonló cipőben járok, várom, hogy megjöjjön, de még nem jelentkezett. Bár igaz, hogy ma lenne az ideje, de előtte mindig van néhány jel. Mi is 2,5 éve próbálkozunk. Múlt hónapra meglett az összes eredményem, nem találtak sehol semmit. Tehát minden rendben van!
Én is úgy tudom, hogy karácsonykor is megcsinálják, ahogy számolgattam, nekem is karácsonyra fog esni!
Ha sikerülne, azért az szép ajándék lenne a jézuskától, nem????

Boniko

Gratulálok!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
katiee
 
 


Jó reggelt!

KAtiee KÍvánom hogy neked is hamarosan baba költözzön a pocakodba :lol: te is a Kaáliba jársz?
Vendég
 


Boniko

Én a Budai Meddőségi Központba járok!

Kép
katiee
 
 


KAtee arról is sok jót hallottam!
Nekünk is a 27.hónap lett a sikeres egy kis segítséggel! és Nálunk is mindenkivel minden rendben volt!

GYógyszert kapsz? vagy injekciót stimuként?
Vendég
 


Jó reggelt!

Szia Babita és Katiee! Jó helyre jöttetek, minden hónapban van babásunk :wink: Decemberben több is lesz! :lol:

Kókusz, Évi, Nellike: hogy vagytok??? Izgultok már a teszt miatt? (Nem kell ám... :lol:

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Jó reggelt mindenkinek! :lol:

Kérdezném azoktól, akiknek már volt inszeminációjuk, hogy érdemes szabadságra menni és otthon pihizni utána pár napot vagy nincs értelme mert nem ezen múlik a dolog?

Szia Katiee!

Igen, nagyon szép ajándék lenne a jézuskától, ha decemberben összejönne a baba!!!!

Sajnos nekem úgy alakult, hogy nagyon stresszes volt a november, valószínűleg ezért reagál így a szervezetem. Egyébként az elmúlt 2,5 évben is sok negatív dolog történt, szerintem ezért nem sikerült eddig teherbe esnem.

Egyébként nekem clostylbegitet kell majd szednem a 3.,5.,7. napon 1 db és uh-ra menni a 10. vagy 11. napon.
A budaiban hogy csinálják?
babita
 
 


Ja és kapok majd tüszőrepesztő szurit de nem tudom egyenlőre melyek fajtát.
babita
 
 


BAbita én nem voltm szabin, mentem dolgozbi utána ugyanúgy!
Vendég
 


Kokusz, Évi, Nellike!
Nagy drukk jövő hétre!

Boniko!
Tart még a szövetséged a Nagy Fehér Istennel?
20150601134430
 
 


Babita: én itthon szoktam maradni az inszemmel együtt 3 napot. De nekem kórházban csinálják, és papíron felvesznek 3 napra, így nem mehetek semmiképp dolgozni. Amúgy tudnék. :D

Viki: Te hogy vagy? Nem baj, hogy Te leszel a példaképem a következő inszem előtt? (nekünk is a 4. lesz :wink:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok!

Katiee! Mi is a Nemonéval a Budai Meddőségibe járunk, szerintem ott is nagyon profik az orvosok.

Babita! Clostival nem stimulálnak, csak "injekciós" gyógyszerekkel Puregonnal, Merionallal. Viszont maga a beavatkozás ingyenes, mivel a BMC állami "cég". Szerintem is érdemes otthon maradni pár napot, ha lehet.

Desviki! Én a Nagy Zöld Istennel kötöttem szövetséget, persze nem azért, amiért ti... :(
Nem mondom, hogy irigylem a rókátokat, mert néha nekem is van. :(

Kókusz, Évi! Mikor fogtok tesztelni?
Én ma vagyok a 11. napon, úgyhogy szerintem majd csak szerdán lesz érdemes.

Ja! Nem is mondtam, hogy a gyomorfertőzés mellé péntekre sikerült összeszednem egy kötőhártya gyuszit is. Szóval tuti a siker.
:(

nellike
 
 


SZép NApot!

Ma nem leszek csak estefelé, mert tréningre megyek.a hátam közepére nem kívánom, félek, hogy leh...k valakit! :oops:

REmélem mire jövök lesz itt valami extrajóhír++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Jó reggelt!

Szezsókám!
Ha szerencsét hozok Neked, akkor leszek a példaképed!

Egy másik fórumon a júliusi kismamik között van egy lány, akinek 5re sikerült.

Kérdésed köszönöm, jól vagyok / vagyunk. A melleim még érzékenyek, álokkóros vagyok, óránként járok pisilni.

Nellike!
Engem vuk még nem látogatott meg. Párszor járt a környékünkön, de ennyi.
Gyógypuszi Neked!

Babita!
Én az első 2 inszemnél 3 napig voltam otthon, a következőnél 2, és az utolsónál szombaton csinálták és hétfőn már dolgoztam.
[/b]
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Bekukkantottam, hátha látok új zebrát!

Kókusz, Neked ma kéne tesztelni, ugye?! Mi a helyzet?! Ne csigázz bennünket!!!

Évi, Nellike, nem csinált valamelyikőtök tesztet véletlenül?! Olyan jó lenne megint zebrát látni a topikban!!!!

Desviki, Boni, minél kevesebb Vuk-látogatást kívánok!!! :wink:

Babita, Katiee, üdv és mielőbbi zebrás tesztet Nektek is! :)

Nemone, drukk az uhuhoz! Húgod hogy van? Egyben van még?

Czinkeb, Neked is drukk az uhuhoz!

Akinek nem írtan, annak nagy pussz! Na jó, a többieknek is... :)

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok,

Nellike:jobbulást neked!!!

Kókusz, Évi, Nellike: megy a drukk nektek!!

Nemone: drukk az uh-hoz!!! remélem szépek a petikék!

én is ma megyek uh-ra de csak késő du és megbeszéljük a holnapi hsg-t. nagyon izgulok, remélem minden rendben lesz, átjárható leszek és remélem nem fog fájni! :roll:

pusz mindenkinek

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


nem is mondtam megcsináltam a narancslekvárt !!! nagyon finom és nagyon szép is lett !!! uh 1-1 üveggel kap majd mindenki karira a családban! párom is nagyon örült neki, mert ő nagyon szereti a lekvárokat - bár a narancsot nem igazán, de ez nagyon izlett neki!! mondjuk szerintem a narancs nem nagyon érződik nekem benne, az alma a dominánsabb, na meg a fahéj!
de ez volt életem első lekvárja és nagyon büszke vagyok rá!!! :lol:

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Sziasztok!

Katiee!

Üdv itt, és gyors sikert kívánok! Hátha meg se jön, de jó is lenne :)

Szezso!

Jóhogy izgulok, pedig nem kellene, hiszen már eldőlt a dolog...

Babita!

Dórival nem mentem szabira, csak az inszem napján voltam otthon. Most meg már ha akarnék se tudnék "szabira" menni, mert a gyeden vagyok, és a kölköcske igencsak igényel :) De ha téged ez nyugtat meg, és így érzed azt, hogy mindent megtettél, akkor maradj otthon. :)
Mostanában Kovács doki betegeitől azt hallotam, hogy mindenki Ovitrelle-t kap repiszurinak, szerintem te is azt kapsz majd.

Nellike!

Te aztán jó sok mindent begyűjtöttél erre a ciklusra :( Drukk!!!

Boni!

Neked pedig azért drukkolok, hogy ne rókázz le senkit :)

Anyo!

Én csak holnapra tervezem a tesztet, de egyre erősebb a gyanúm, hogy már nem fog kelleni... Te hogy vagy?

Czinke!

Drukk a hsg-hez, és ne félj, nem fog fájni! Majd gondolok rád holnap :)

Kokusz!

Teszteltél?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok

Nem teszteltem ma reggel, majd holnap, de érzéseim szerint nem sikerült, jönnek elő a szokásos ragyáim .... :?
kokusz
 
 


Évi! Kokusz!

Kép

Ragya mellett, még herpesz is vigyorog a számon... ja a ragya nem a számon van, mindenütt máshol. :-P

Évi, Te pedig ne gyanúsíts, majd holnap tesztelsz egy jó kis csíkost, mint Boni. :lol:

tjuca
 
 


Kép
Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Juca!

Köszi, de jó is lenne...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Na, megvolt az UH. Jobb oldal: 2x13, 2x14, bal oldal 1x17, 1x20 mm-es tüszők, a nyálkahártya 9mm-es. Ma este kell beadnom a tüszőrepesztőt, és szerdán megcsinálják az inszemet. Hát, még nem érzem a petefészkemet, de belegondolni sem merek, hogy mit fogok szerdán érezni... :roll:

Anyoooka! A Tesóm még egyben van, ha szerdáig nem indul meg a szülés, akkor csütörtökön megindítják neki. A héten kétszeres nagynéni leszek! :wink:

Nellike! Jobbulást!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemone!

Azta, ez nem semmi tüszőmennyiség! A nyálkahártyád is szép, ebből baba lesz! :wink:
Tesódnak sok drukk!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Nemone!
nagyon szép eredményeid lettek!hajrá szerdai inszem!! :lol:

Kókusz,Évi,Nellike!
millió drukk nektek!!!!!!!! :P :P

Babita,Katie!
üdv itt 8)

Czinkeb!
nem lesz semmi baj,gondolok majd rád :D
Vendég
 


Nemone: nagyon szép tüszők!!! nem csak 2*es nagynéni leszel, hanem kismami is!!!!!!!!! :wink: drukkolok!!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


Évi, Kókusz, drukk a holnapi teszthez!!!! Nem feladni, Lányok!!!! Amíg nincs piri, addig nincs olyan hogy nem sikerült!!!!!

Nemone, ez aztán a tüszőmennyiség!!!! Tuti a zebrás teszt! És pont karácsony környékén! :wink: :)

Évi, tecc a táblicsku!!! :wink:

Én jól vagyok, köszi! Most ebben a hónapban egyáltalán nem görcsöltünk rá a dologra, szeretgettük/jük egymást amikor jól esik. Azon is gondolkodtam már hogy a vonalzómat is leveszem...
19-én megyek a Kaáliba a Mágushoz, megbeszélni a januári inszemet. :)

Kép

Kép
anyoooka
 
 


Sziasztok!

Nellike: szegény, csak gyógyulgass, remélem ma már jobban vagy :-)

Boni: tréningnek még nincs vége? Ja, mégcsak fél 4 van :-D

Désviki: jó, hogy írtad, hogy ismersz olyat, akinek 5-re sikerült. Valahol olvastam, hogy ha 3-4-re nem sikerül, akkor már nem valószínű, hogy fog :-(

Anyoooka: én is levettem a tickerem :wink: fő a lazaság :-D

Czinkeb.: drukk a holnapi HSG-hez!! Majd jelentkezz utána!! Gratula a narancslekvárhoz! Most én is kedvet kaptam hozzá :-D

Évi: már a finisben vagy nagyon :-D

Kókusz: akkor hajrá holnap, de keljél lécci jó korán :-D

Nemone: ez az UH eredmény még lombikra is egész jó lenne :wink: Drukkolok nagyon!!! (Főleg azért, hogy annyi bébitek legyen ebből a sok szép tüszőből, amennyit szeretnétek!)

Rólam: már nagyon várom a januárt :-D nagyon-nagyon-nagyon-nagyon :-D

Csók

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Köszönöm Lányok! Remélem, igazatok lesz! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemoné!
Nagyon ígéretesek a tüszőid! Megy a drukk!

A holnapi tesztelőknek is!

Szezso!
Nekem van olyan ismerősöm, aki a 4. inszemét is csak azért csináltatta meg, hogy tudjon menni a lombikra, és abszolút nem hitt a sikerében. Nem is sikerült nekik......
20150601134430
 
 


Hát nekünk sem.... :cry: :cry: :cry:

Nagy derék és még nagyobb hasfájások közepette megjött. Úgyhogy én már kiestem a csapatból. De azért köszönöm, hogy szorítottatok értem.

Most az lesz, hogy pénteken elmegyek és beszélek a dokimmal, hogy mi legyen lombik ügyben a további teendő. :( De azért ha nem baj, köztetek maradok.

nellike
 
 


Nellike!
:( :( :(
Vendég
 


Megyek és karbantartom a vonalzóm, mivel még két nap hátralett volna a ciklusból. :(

Évi, Kókusz! Rajtatok a topic szeme!

Czinke! Drukkolok a holnapi HSG-hez!

Nemone! Ezekkel a tüszőkkel akár már lombikra is mehetnél! :wink: Drukkolok a szerdához és ha erre látom a zebrákat, átküldöm. :)

Na puszi mindenkinek! Megyek vissza vízszintesbe és jól begyógyszerezem magam éjszakára. :mrgreen:

nellike
 
 


Nellike: annyira sajnálom :cry: és persze maradj csak itt, lombikhoz is tudunk drukkolni :wink:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Nellike: nagyon sajnálom!!!! :cry:

én is teljesen odavagyok! ma voltam uh-n és az eredményem majdhnem egy nagy 0. szinte értékelhetetlen : kicsi tüsző (inkább mini) vékony nyálka, semmi. teljes kudarc, teljes csalódás. nem tudom mi lehet a baj. a doki megkérdezte, h jól adtam e be a szurikat??? hát persze , úgy csináltam ahogy a múlt hóban! kivagyok teljesen! a recis nő kérdezte is, h mi a baj, olyan szomorú vagyok. sírva jöttem le a deákig az istenhegyin. h lehet az, h a múlt hóban majdnem 1,5* akkora tüszőim voltak uakkora adagtól , mint most?
fura volt, h most egyáltalán nem éreztem a hasamban a dolgokat. a múlt hóban meg mintha égtek volna a pfészkeim, dagadt a hasam . de most semmi.
kész vagyok teljesen!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 


nem is tudom, ilyenkor van egyáltalán értelme a hsg-nek?
legalább azt megtudom, h ott minden rendben??
most egyáltalán nem tudok gondolkodni, dönteni! kész csőd!

Kép Kép
APA ÉS ANYA SZERELME

KISÖCSI 2010.08.28.-ÁN ÉRKEZIK
czinkeb.
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: